چهارشنبه ۷ تیر ۱۳۹۶ / Wednesday, 28 June, 2017

آخرین اخبار سرویس سیاست

ساخت سرد خانه  ◊  09111142935
توئیت رئیس‌جمهور درباره مخاطب بایدها/ فیلمی از سخنان روحانی در دیدار با رهبری+ویدئو
توئیت رئیس‌جمهور درباره مخاطب بایدها/ فیلمی از سخنان روحانی در دیدار با رهبری+ویدئو - حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی، رئیس‌جمهور روز دوشنبه در دیدار مسوولان و کارگزاران نظام و سفرای کشورهای اسلامی با مقام معظم رهبری به مناسبت عید سعید فطر، ضمن تبریک این عید بزرگ به حضار، ملت شریف ایران و رهبر معظم انقلاب، گفت: عید فطر، عید بازگشت به فطرت پاک انسانیت پس از یک ماه، زهد، ورع، قیام و صیام...
شهید بهشتی هیچگاه از اهرم قدرت برای سرکوب و حذف مخالف خود استفاده نکرد
شهید بهشتی هیچگاه از اهرم قدرت برای سرکوب و حذف مخالف خود استفاده نکرد - ایلنا: رییس شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان اعلام کرد: باید از بازتولید تفکری که به دنبال حذف اندیشه مخالف است جلوگیری شود.
آتشی که یکشنبه گفتند خاموش شد، هنوز جنگل های اندیشمک را می سوزاند!
آتشی که یکشنبه گفتند خاموش شد، هنوز جنگل های اندیشمک را می سوزاند! - از روز شنبه بخش اعظمی از جنگل های بلوط شهرستان اندیمشک استان خوزستان طعمه حریق شد و از همان ابتدا مسئولان با تأکید بر مهار آتش سوزی سعی بر کوچک نشان دادن حادثه را داشتند؛ تلاشی که باعث شد نیروهای امدادی، بالگردهای مورد نیاز، کمک های مردمی و... به خوبی و به موقع به محل آتش سوزی اعزام نشود و دامنه آتش سوزی افزایش یابد.
قاسمی: دولت آمریکا آشکارا آدرس غلط می دهد
قاسمی: دولت آمریکا آشکارا آدرس غلط می دهد - تهران- ایرنا-سخنگوی وزارت خارجه ایران گفت: جای تاسف است که دولت آمریکا به دلایل کوته بینانه تجاری، چشم خود را بر مسببین اصلی اقدامات تروریستی در آمریکا بسته و آشکارا آدرس غلط می دهد.
ایران اقدامات متقابل در ایجاد محدودیت برای ورود شهروندان آمریکایی را انجام خواهد داد/ تصمیم دادگاه عالی نشان دهنده برخورد تبعیض‌‌آمیز با مسلمانان است
ایران اقدامات متقابل در ایجاد محدودیت برای ورود شهروندان آمریکایی را انجام خواهد داد/ تصمیم دادگاه عالی نشان دهنده برخورد تبعیض‌‌آمیز با مسلمانان است - ایلنا: سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به تصمیم دادگاه عالی آمریکا در ایجاد محدودیت برای ورود به این کشور گفت: جای تاسف است…
ما "مافیای ویزا" نیستیم
ما "مافیای ویزا" نیستیم - رییس انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی و هوایی ایران گفت: دپو کردن "نوبت مصاحبه ویزا" در آژانس‌های مسافرتی، کذب و نوعی سیاه‌نمایی است.
ورود اسرائیل به مسائل بین آذربایجان و ارمنستان عواقب منفی دارد/ پاکسازی رود مرزی ارس
ورود اسرائیل به مسائل بین آذربایجان و ارمنستان عواقب منفی دارد/ پاکسازی رود مرزی ارس - ایلنا: رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: اجرای تفاهم‌نامه تشکیل کارگروه مشترک ایران و ارمنستان برای رفع آلودگی رود ارس الزامی است.
می‏‌خواستند بهشتی، خامنه‏‌ای و رفسنجانی را از صحنه خارج کنند
می‏‌خواستند بهشتی، خامنه‏‌ای و رفسنجانی را از صحنه خارج کنند - ایلنا: حضرت امام خمینی رهبر انقلاب بزرگی است که نظام 2500 ساله شاهنشاهی را سرنگون و حکومتی مستقل و آزاد و به دور از سلطه استعمار خارجی و استبداد داخلی در ایران بنیان …
اذعان نیکی هیلی به پایبندی ایران به برجام
اذعان نیکی هیلی به پایبندی ایران به برجام - سفیر آمریکا در سازمان ملل در جلسه ی استماع کمیته ی تخصیص بودجه ی کنگره اذعان کرد که ایران به برنامه ی جامع اقدام مشترک(برجام) پایبند مانده است.
دیدار روسای مجلس ایران و جمهوری آذربایجان در سئول
دیدار روسای مجلس ایران و جمهوری آذربایجان در سئول - ایلنا: رئیس مجلس شورای اسلامی گفت، هیچ مانعی برای توسعه روابط ایران و جمهوری آذربایجان وجود ندارد .
رمز بهشتی شدن و بهشتی ماندن
رمز بهشتی شدن و بهشتی ماندن - ایلنا: هفتم تیرماه یادآور شهدای گران‌قدر سال ۱۳۶۰ است که تیر کین جهل و نفاق و برداشت‌های سطحی از دین و سیاست، انقلاب و کشور و ملت را از وجود ارزشمندشان محروم کرد.
منتقدان نباید در جامعه احساس تنهایی کنند
منتقدان نباید در جامعه احساس تنهایی کنند - ایلنا: تولیت آستان قدس رضوی گفت: باید تدبیری اندیشیده شود که منتقدان در جامعه احساس تنهایی نکند. امروز حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر امروز یک ضرورت است.
فرمانده سپاه: فعلا سکوت می کنیم/ هاشمی طبا: به من پیام دادند، گفتند به نفع آقا رئیسی کنار برو
فرمانده سپاه: فعلا سکوت می کنیم/ هاشمی طبا: به من پیام دادند، گفتند به نفع آقا رئیسی کنار برو - تصاویر با شما سخن می گویند؛ تصاویری بی روتوش با سخنانی بی روتوش‌تر؛ می‌خواهیم با بخش خبری «فوتونیوز»، مقامات با شما بی روتوش و رودررو سخن بگویند. از این پس، عصرگاه هر روز با «فوتو نیوز» تابناک، حرف و سخن مقامات داخلی و خارجی را به عکس بی روتوش‌شان الصاق می‌کنیم، تا بهتر بدانیم. چه کسی حرف زده و از چه سخن گفته است. کوتاه و مختصر؛ به احترام وقت شما و فرصتی که برای دانستن می‌گذارید.
ارائه استوارنامه سفیر جدید ایران در برازیلیا به میشل تمر
ارائه استوارنامه سفیر جدید ایران در برازیلیا به میشل تمر - ایلنا: سفیر جدید کشورمان در برازیلیا در دیدار با «میشل تمر»، رئیس جمهور بزریل استوارنامه خود را به وی ارائه کرد.
لزوم تشکیل کارگروه مشترک ایران و ارمنستان برای رفع آلودگی رود ارس
لزوم تشکیل کارگروه مشترک ایران و ارمنستان برای رفع آلودگی رود ارس - رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: اجرای تفاهم‌نامه تشکیل کارگروه مشترک ایران و ارمنستان برای رفع آلودگی رود ارس لازم است.
ابراز امیدواری رییس جمهور برزیل از سفر روحانی به این کشور
ابراز امیدواری رییس جمهور برزیل از سفر روحانی به این کشور - سیدعلی سقائیان سفیرجدید جمهوری اسلامی ایران در برازیلیا ، در دیدار با «میشل تمر»، رئیس جمهور بزریل استوارنامه خود را به وی ارائه کرد.
امروز حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر یک ضرورت است
امروز حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر یک ضرورت است - تولیت آستان قدس رضوی گفت: باید تدبیری اندیشیده شود که منتقدان در جامعه احساس تنهایی نکند. امروز حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر امروز یک ضرورت است.
لاریجانی بر لزوم تشکیل کارگروه مشترک ایران و ارمنستان برای رفع آلودگی رود ارس تاکید کرد
لاریجانی بر لزوم تشکیل کارگروه مشترک ایران و ارمنستان برای رفع آلودگی رود ارس تاکید کرد - تهران- ایرنا- رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: اجرای تفاهم‌نامه تشکیل کارگروه مشترک ایران و ارمنستان برای رفع آلودگی رود ارس الزامی است.
نشست «بهشتی و امروز ما» برگزار می‌شود
نشست «بهشتی و امروز ما» برگزار می‌شود - ایلنا: گروه تاریخ انجمن اندیشه و قلم با همکاری خانه موزه شهید بهشتی نشست «بهشتی و امروز ما» را برگزار می‌کند.
لاریجانی: حضور نیروهای نظامی خارجی در افغانستان ضرورتی ندارد
لاریجانی: حضور نیروهای نظامی خارجی در افغانستان ضرورتی ندارد - ایلنا: رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: حضور نیروهای نظامی خارجی در افغانستان ضرورتی ندارد.
ویدئو / گزیده‌ای از سخنرانی روحانی در دیدار مسئولان با رهبر انقلاب
ویدئو / گزیده‌ای از سخنرانی روحانی در دیدار مسئولان با رهبر انقلاب - حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی روز دوشنبه در دیدار مسوولان و کارگزاران نظام و سفرای کشورهای اسلامی با مقام معظم رهبری به مناسبت عید سعید فطر، ضمن تبریک این عید بزرگ به حضار، ملت شریف ایران و رهبر معظم انقلاب، گفت: عید فطر، عید بازگشت به فطرت پاک انسانیت پس از یک ماه، زهد، ورع، قیام و صیام و تلاش برای زدودن غبارها از جسم و جان است.
نشست «بهشتی و امروز ما» برگزار می‌شود
نشست «بهشتی و امروز ما» برگزار می‌شود - گروه تاریخ انجمن اندیشه و قلم با همکاری خانه موزه شهید بهشتی نشست «بهشتی و امروز ما» را برگزار می‌کند.
حضور ظریف در بنیاد مطالعاتی «کوربر» آلمان
حضور ظریف در بنیاد مطالعاتی «کوربر» آلمان - محمدجواد ظریف که از روز گذشته به برلین سفر کرده است، با استقبال دکتر «لوتار دیتمر» در نشست بنیاد مطالعاتی کوربر آلمان حضور یافت.
لاریجانی:همکاری‌های ایران و آذربایجان وارد مرحله جدیدی شده است
لاریجانی:همکاری‌های ایران و آذربایجان وارد مرحله جدیدی شده است - تهران-ایرنا-رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: بعد از گفت‌وگوی روسای جمهوری ایران و آذربایجان همکاری‌های دو کشور وارد مرحله جدیدی شده است.
بازتاب گسترده سخنان مقام معظم رهبری در رسانه های کویت
بازتاب گسترده سخنان مقام معظم رهبری در رسانه های کویت - تهران - ایرنا - رسانه های خبری کویت در شماره امروز سه شنبه سخنان حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی پیرامون مسئله فلسطین را بازتاب گسترده ای دادند.
لاریجانی: ایجاد روابط بانکی بین ایران و پاکستان، کار تجار را تسهیل می‌کند
لاریجانی: ایجاد روابط بانکی بین ایران و پاکستان، کار تجار را تسهیل می‌کند - تهران- ایرنا- رئیس مجلس شورای اسلامی امروز (سه شنبه) در دیدار با 'سردار ایاز صادق' رئیس مجلس پاکستان در حاشیه اجلاس روسای مجالس اوراسیا در سئول پایتخت کره جنوبی گفت: با ایجاد روابط بانکی بین ایران و پاکستان کار تجار دو کشور تسهیل می‌شود.
لاریجانی:مردم افغانستان توانایی برخورد با تروریست‌ها را دارند
لاریجانی:مردم افغانستان توانایی برخورد با تروریست‌ها را دارند - تهران- ایرنا- رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: حضور نیروهای نظامی خارجی در افغانستان ضرورتی ندارد زیرا مردم افغانستان توانایی برخورد با تروریست‌ها را دارند.
حضور ظریف در نشست بنیاد مطالعاتی کوربر آلمان
حضور ظریف در نشست بنیاد مطالعاتی کوربر آلمان - ایلنا: وزیر امور خارجه با در نشست بنیاد مطالعاتی کوربر آلمان حضور یافت.
هاشمی‌طبا: گفتند به نفع رییسی کنار برو!/اگر رییسی پیروز می‌شد؛ بدتر از احمدی‌نژاد تکرار می‌شد/ شیره ایران را مکیده‌ایم/نفتش را یک جور، گازش را یک جور و جنگل و آبش را هم یک جور دیگر
هاشمی‌طبا: گفتند به نفع رییسی کنار برو!/اگر رییسی پیروز می‌شد؛ بدتر از احمدی‌نژاد تکرار می‌شد/ شیره ایران را مکیده‌ایم/نفتش را یک جور، گازش را یک جور و جنگل و آبش را هم یک جور دیگر - «یک آدم خیلی محترمی با من تماس گرفت که به نفع آقای رییسی کنار بروم. من هم گفتم خودم صالح‌تر از ایشان هستم و قرار هم نیست کنار بروم... خود آقای رییسی اگر...
دیدار ظریف با رییس‌جمهور آلمان
دیدار ظریف با رییس‌جمهور آلمان - محمدجواد ظریف که از روز گذشته به برلین سفر کرده است عصر روز سه‌شنبه با اشتان مایر رئیس‌جمهور آلمان دیدار و رایزنی کرد.
ایران برجام را اجرا کرده است/ با ظریف در مورد مسائلی اختلافی بین دو کشور صحبت کردم
ایران برجام را اجرا کرده است/ با ظریف در مورد مسائلی اختلافی بین دو کشور صحبت کردم - وزرای امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و آلمان پس از دیدار و گفت‌وگوی خصوصی در یک کنفرانس مشترک مطبوعاتی در برلین حضور پیدا کردند.
لاریجانی: ایران و روسیه به صورت واقعی با تروریست‌ها مبارزه می‌کنند
لاریجانی: ایران و روسیه به صورت واقعی با تروریست‌ها مبارزه می‌کنند - تهران- ایرنا-رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: برخلاف شعارهای تبلیغاتی برخی کشورها، ایران و روسیه به صورت واقعی با تروریسم مبارزه می‌کنند.
ظریف با رئیس جمهوری آلمان دیدار کرد
ظریف با رئیس جمهوری آلمان دیدار کرد - تهران- ایرنا- وزیر امور خارجه ایران که به آلمان سفر کرده است عصرسه شنبه(امروز) با رئیس جمهوری این کشور دیدار و گفت وگو کرد.
انتقاد شدید مطهری از حاشیه‌های مراسم عید فطر
انتقاد شدید مطهری از حاشیه‌های مراسم عید فطر - در ابتدای مراسم روز دوشنبه میثم مطیعی، مداح قطعه شعری را خواند که مضمون بخش‌های عمده‌ای از آن هشدار به دولت حسن روحانی، انتقاد...
وزیر امور خارجه با رئیس جمهور آلمان دیدار کرد
وزیر امور خارجه با رئیس جمهور آلمان دیدار کرد - ایلنا: وزیر امور خارجه کشورمان با رئیس جمهور آلمان دیدار و گفت‌وگو کرد.
سمت‌گیری برنامه ششم، تقدم بهداشت بر درمان است
سمت‌گیری برنامه ششم، تقدم بهداشت بر درمان است - ایلنا: نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: سمت‌گیری برنامه ششم نیز تقدم بهداشت بر درمان را تصریح می‌کند که با استفاده از دو طرح نظام ارجاع و پزشک…
امیدواریم ایران موفق به کاهش اختلافات در منطقه شود/ آلمان از برجام حمایت می‌کند/ استقبال برلین از گسترش همکاری‌های دوجانبه با تهران
امیدواریم ایران موفق به کاهش اختلافات در منطقه شود/ آلمان از برجام حمایت می‌کند/ استقبال برلین از گسترش همکاری‌های دوجانبه با تهران - ایلنا: وزیر امور خارجه آلمان تاکید کرد: امیدوارم ایران شرایط را برای سرمایه‌گذاری بهتر کند و موفق شود منازعات و اختلافات را در منطقه کاهش دهد.
7+1 وزیری که احتمالا در دولت داوزدهم نباشند/ معرفی 2 گزینه جانشین برای هر یک از وزیران
7+1 وزیری که احتمالا در دولت داوزدهم نباشند/ معرفی 2 گزینه جانشین برای هر یک از وزیران - بر اساس آنچه تاکنون شنیده شده، تغییرات در وزارتخانه های «کشور؛ تعاون، کار و رفاه اجتماعی؛ راه و شهرسازی؛ علوم، تحقیقات و فناوری؛ صنعت، معدن و تجارت؛ آموزش و پررش و کشاورزی» قطعی شده و در صورتی که وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نیز نخواهد در دولت دوازدهم کارش را ادامه دهد، در این وزارتخانه ها هم تغییرات انجام خواهد شد.
ظریف: ایران کشوری امن در منطقه ای است که از بی ثباتی و تروریسم رنج می برد
ظریف: ایران کشوری امن در منطقه ای است که از بی ثباتی و تروریسم رنج می برد - وزیر امورخارجه ایران در کنفرانس مطبوعاتی مشترک با وزیر خارجه آلمان گفت: ایران کشوری امن در منطقه‌ای است که از بی ثباتی و تروریسم رنج می‌برد و توانسته کشور مردم سالاری باشد که شریک خوبی برای آلمان است.
آلمان اراده لازم برای گسترش روابط با ایران را دارد/ تهران شریک خوبی برای برلین است
آلمان اراده لازم برای گسترش روابط با ایران را دارد/ تهران شریک خوبی برای برلین است - ایلنا: وزیر امور خارجه کشورمان تاکید کرد: هم مقامات آلمان و هم صاحبان صنایع این کشور اراده لازم برای گسترش روابط با ایران را دارند.
نشست «بهشتی و امروز ما» برگزار می‌شود
نشست «بهشتی و امروز ما» برگزار می‌شود - ایلنا: گروه تاریخ انجمن اندیشه و قلم با همکاری خانه موزه شهید بهشتی نشست «بهشتی و امروز ما» را برگزار می‌کند.
ممنوعیت ورود مسلمانان، آمریکا را امن نمی‌کند/ تنش‌افزایی آمریکا در سوریه کمک به داعش است
ممنوعیت ورود مسلمانان، آمریکا را امن نمی‌کند/ تنش‌افزایی آمریکا در سوریه کمک به داعش است - ایلنا: وزیر امور خارجه کشورمان تاکید کرد: ممنوعیت ورود مسلمانان، آمریکا را امن نمی‌کند.
اشعار مراسم عید فطر بیانیه سیاسی بود/ شعارها برجام و نظام را تخطئه می‌کرد
اشعار مراسم عید فطر بیانیه سیاسی بود/ شعارها برجام و نظام را تخطئه می‌کرد - ایلنا: نائب رئیس مجلس گفت: در مصلای تهران قبل از نماز اشعاری قرائت شد که بیشتر یک بیانیه سیاسی بود و کمترین ارتباط را با عید فطر داشت.
عیدفطر یا روز عقده‌گشایی؟/انتقاد مطهری از مداحی جناحی عیدفطر؛ تخطئه برجام، تخطئه نظام است
عیدفطر یا روز عقده‌گشایی؟/انتقاد مطهری از مداحی جناحی عیدفطر؛ تخطئه برجام، تخطئه نظام است - نائب رئیس مجلس شورای اسلامی با انتقاد از اشعار قرائت شده در مداحی پیش از مراسم نماز عید فطر در مصلی تهران این اشعار را یک بیانیه سیاسی و غیر متناسب با عید فطر توصیف کرد و با انتقاد از محتوای این اشعار گفت که تخطئه برجام تخطئه کل نظام است.
ظریف:ممنوعیت ورود مسلمانان، آمریکا را امن نمی کند/تنش افزایی در سوریه کمک به داعش است
ظریف:ممنوعیت ورود مسلمانان، آمریکا را امن نمی کند/تنش افزایی در سوریه کمک به داعش است - تهران-ایرنا- وزیر امور خارجه ایران در حساب توئیتری خود نوشت: ممنوعیت ورود مسلمانان، آمریکا را امن نمی کند.
ظریف: ایران کشوری امن در منطقه ای است که از بی ثباتی و تروریسم رنج می برد
ظریف: ایران کشوری امن در منطقه ای است که از بی ثباتی و تروریسم رنج می برد - تهران- ایرنا- وزیر امورخارجه ایران در کنفرانس مطبوعاتی مشترک با وزیر خارجه آلمان گفت: ایران کشوری امن در منطقه ای است که از بی ثباتی و تروریسم رنج می برد و توانسته کشور مردم سالاری باشد که شریک خوبی برای آلمان است.
شهادت نیروی سپاه حفاظت فرودگاه مهرآباد در مانور تائید شد+عکس
شهادت نیروی سپاه حفاظت فرودگاه مهرآباد در مانور تائید شد+عکس - شهادت پاسدار مهدی یزدی از نیروهای حفاظت فرودگاه که در مانور اخیر فرودگاه مهرآباد مجروح شده بود تایید شد.
عید فطر یا روز عقده گشایی
عید فطر یا روز عقده گشایی - نائب رئیس مجلس شورای اسلامی با انتقاد از اشعار قرائت شده در مداحی پیش از مراسم نماز عید فطر در مصلی تهران این اشعار را یک بیانیه سیاسی و غیر متناسب با عید فطر توصیف کرد و با انتقاد از محتوای این اشعار گفت که تخطئه برجام تخطئه کل نظام است.
انتقاد صریح معاون رئیس جمهور از ستاد اقامه نماز جمعه؛ عذرخواهی کنید
انتقاد صریح معاون رئیس جمهور از ستاد اقامه نماز جمعه؛ عذرخواهی کنید - قوای سه‌گانه > همشهری آنلاین: مجید انصاری با بیان اینکه سخن ستاد اقامه نماز جمعه مبنی بر بی‌اطلاعی از محتوای اشعار مداح قبل از نماز عید پذیرفته نیست از این ستاد خواست از نمازگزاران و رئیس‌جمهوری عذرخواهی کنند.
میرسلیم: هر گونه تعرض به اکثریت آغاز یک فتنه است
میرسلیم: هر گونه تعرض به اکثریت آغاز یک فتنه است - سیاست داخلی > همشهری آنلاین: رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در یادداشتی با عنوان «زندگی سیاسی»، نوشت: هر گونه تعرض به اکثریت آغاز یک فتنه و مصیبت سیاسی است.
لاریجانی در اوراسیا: تحریم‌های یکجانبه آمریکا نقض حقوق بین‌الملل است
لاریجانی در اوراسیا: تحریم‌های یکجانبه آمریکا نقض حقوق بین‌الملل است - سیاست‌خارجی > همشهری آنلاین: رئیس مجلس طی سخنانی در نشست اوراسیا گفت: اقدام‌های آمریکا در تصویب و اجرای تحریم‌های اقتصادی یک جانبه علیه کشورهای مستقل نقض فاحش حقوق بین‌الملل است.
نگرانی تیلرسون درباره رابطه ترکیه و روسیه
نگرانی تیلرسون درباره رابطه ترکیه و روسیه - رویکرد واشنگتن در برابر آنکارا تغییر می‌کند؟نگرانی تیلرسون درباره رابطه ترکیه و روسیهشایعات زیادی وجود دارند که اظهارات و نگرانی‌های تیلرسون را توضیح می‌دهند. یکی از آنها معاملات انرژی ترکیه با روسیه به ویژه خظ لوله ترک استریم است که گاز روسیه را با دور زدن اوکراین به اروپا می‌رساند.
نشست خبری وزاری خارجه ایران و آلمان برگزار شد
نشست خبری وزاری خارجه ایران و آلمان برگزار شد - محمد جواد ظریف و زیگمار گابریل وزرای خارجه جمهوری اسلامی ایران و آلمان پس از دیدار و گفتگوی خصوصی در یک نشست مشترک مطبوعاتی حاضر شدند.
ایران شریکی قابل اعتماد برای تولید مشترک کالا و صادرات است
ایران شریکی قابل اعتماد برای تولید مشترک کالا و صادرات است - وزیر امور خارجه کشورمان در دیدار با وزیر اقتصاد آلمان گفت: ایران می تواند یک شریک قابل اعتماد برای تولید مشترک کالا و صادرات آن به کشورهای منطقه بویژه به آسیای میانه باشد.
نباید برخی حرکت ها آتش به اختیاری را زیر سوال ببرد
نباید برخی حرکت ها آتش به اختیاری را زیر سوال ببرد - عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: نباید برخی حرکت ها آتش به اختیاری را زیر سوال ببرد و جوانان انقلابی با رعایت شرایط به وظیفه خود در زمینه فرهنگ عمل خواهند کرد.
هرگونه تحدید صدور ویزا برای ایرانیان نقض روح برجام محسوب می شود
هرگونه تحدید صدور ویزا برای ایرانیان نقض روح برجام محسوب می شود - سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: توقف صدور ویزای ایرانیان محدودیت جدیدی در فضای پسابرجام است که نقض فاحش برجام محسوب می‌شود.
عربستان بذر کینه و نفرت را در منطقه می پراکند
عربستان بذر کینه و نفرت را در منطقه می پراکند - وزیر امور خارجه کشورمان گفت: دولت عربستان بذر کینه و نفرت را در منطقه می پراکند و نفرتی که از سوی این دولت تبلیغ می شود باعث صدور افراط گرائی در منطقه شده و نتیجه آن فاجعه بار است.
آمریکا باید به مبارزه واقعی با افراط گرایی بپردازد
آمریکا باید به مبارزه واقعی با افراط گرایی بپردازد - وزیر امور خارجه کشورمان گفت: آمریکا باید به جای سیاست‌هایی که افراطی‌گری را تقویت می‌کند، به مبارزه واقعی با آن بپردازد.
چه کسانی آیت‌الله خامنه‌ای را ترور کردند؟
چه کسانی آیت‌الله خامنه‌ای را ترور کردند؟ - رهبری - هفتم تیرماه، هنوز خبر ترور روز گذشته‌ی آیت‌الله خامنه‌ای داغ بود که ساختمان حزب جمهوری در خیابان سرچشمه‌ی تهران منفجر شد و شهید بهشتی به همراه ۷۲ نفر از اعضای حزب جمهوری به شهادت رسیدند. یک روز بعد محمد کچوئی رئیس زندان اوین به دست یکی از زندانیان به ظاهر تواب منافقین شهید شد. منافقین که از ۳۰ خرداد وارد فاز تقابل مسلحانه با جمهوری اسلامی شده بودند کمی بعد «واحد ویژه»ای برای ترورهای خود راه‌اندازی…
سپرده های سرگردان به کجا می روند؟
سپرده های سرگردان به کجا می روند؟ - این روزها به زعم برخی کارشناسان حال و روز نظام بانکی کشور اصلا خوب نیست و حوادث اخیر باعث شده تا مردم اقدام به خروج سپرده های خود از بانک ها نموده و به فکر سرمایه گذاری در سایر بازارها باشند. وضعیتی که به اعتقاد عده ای از کارشناسان هدفمند و خودخواسته بوده و هدف از انجام آن، خروج نقدینگی از بانک ها و سوق دادن آن به سوی سایر بازارها و تولید، جهت خروج از رکود و به چرخش درآمدن چرخ اقتصاد است. اما این سپرده…
تابش: سمت‌گیری برنامه ششم، تقدم بهداشت بر درمان است
تابش: سمت‌گیری برنامه ششم، تقدم بهداشت بر درمان است - نماینده مردم اردکان در مراسم آغاز عملیات اجرایی احداث مرکز خدمات جامع سلامت احمدآباد با اشاره به اهمیت بهداشت فردی و اجتماعی گفت: افزایش سطح خدمات بهداشتی برای تامین سلامت جسمانی و روانی یک جامعه ضرورت دارد و هر کشوری سعی دارد تا با ساماندهی سیاست‌های متعدد اجرایی و آموزشی، سطح بهداشت عمومی را افزایش دهد.
ما اهل تسنن را بسیار وفادار به نظام می دانیم
ما اهل تسنن را بسیار وفادار به نظام می دانیم - رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: هیچگاه نباید وهابیت را مساوی با اهل سنت بدانیم و ما اهل تسنن را بسیار وفادار به نظام جمهوری اسلامی میدانیم و همواره در مناطق غربی و مناطق دیگر شاهد فداکاری ها و تلاش هایشان بوده ایم و روحانیت اهل تسنن در این موضوع، موضعگیری شفاف و صریح دارد.
شهید بهشتی را پیش از ترور فیزیکی، ترور شخصیت کردند/ یکی از اتهامات او پیگیری خط سازش با آمریکا بود
شهید بهشتی را پیش از ترور فیزیکی، ترور شخصیت کردند/ یکی از اتهامات او پیگیری خط سازش با آمریکا بود - ایلنا: نماینده مردم تهران یادآور شد: شهید بهشتی را پیش از ترور فیزیکی ترور شخصیت کردند. یکی از اتهامات او پیگیری خط سازش با آمریکا بود.
وزرای امور خارجه ایران و آلمان با یکدیگر دیدار کردند
وزرای امور خارجه ایران و آلمان با یکدیگر دیدار کردند - ایلنا: وزرای امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و جمهوری فدرال آلمان با یکدیگر دیدار و گفت‌وگو کردند.
چه کسانی آیت‌الله خامنه‌ای را ترور کردند؟
چه کسانی آیت‌الله خامنه‌ای را ترور کردند؟ - ایلنا: هفتم تیرماه، هنوز خبر ترور روز گذشته‌ی آیت‌الله خامنه‌ای داغ بود که ساختمان حزب جمهوری در خیابان سرچشمه‌ی تهران منفجر شد و شهید بهشتی به همراه ۷۲ نفر از اعضای…
دولت بدون تفنگ توسط دشمنان تحقیر می‌شود و سرانجام تسلیم می‌شود
دولت بدون تفنگ توسط دشمنان تحقیر می‌شود و سرانجام تسلیم می‌شود - وی در پایان اظهار داشت: ما احساس می‌کنیم که این قبیل اظهارات با هدف ایجاد دوقطبی‌های کاذب، فرافکنی و فرار از عمل به تعهدات در زمینه معیشت مردم و کشور انجام می‌شود در حالی که این روش‌ها دیگر جواب نخواهد داد اما در عین حال سپاه و بسیج همچنان آماده‌اند به هر شکل ممکن در مسیر سازندگی کشور و بهبود معیشت و کاهش آلام اقتصادی مردم توان خویش را در خدمت دولت و مردم قرار دهد.
اعلام آمادگی همزمان آمریکا و انگلیس برای حمله به سوریه و تکرار سناریوی عراق
اعلام آمادگی همزمان آمریکا و انگلیس برای حمله به سوریه و تکرار سناریوی عراق - شب گذشته در بیانیه ای عجیب سخنگوی ریاست‌جمهوری آمریکا مدعی شد که نظام سوریه آماده انجام یک حمله شیمیایی جدید است. بیانیه ای که به نظر می رسد برای پیاده کردن سناریوی جدید در سوریه است. سناریویی که حاکی از حمله آمریکا به سوریه با همراهی انگلیس است.
واکنش محجوب به توهین علیه رییس‌جمهور
واکنش محجوب به توهین علیه رییس‌جمهور - ایلنا: محجوب به توهین عده‌ای علیه رییس‌جمهور در کانال تلگرامی خود واکنش نشان داد.
انتقاد حاجی بابایی از عدم اجرای قانون برنامه ششم
انتقاد حاجی بابایی از عدم اجرای قانون برنامه ششم - رئیس کمیسیون تلفیق لایحه برنامه ششم در نامه‌ای به رئیس مجلس با بیان اینکه قانون برنامه ششم هنوز برای اجرا به دستگاه‌های ذیربط ابلاغ نشده، از وی خواست موضوع را پیگیری و دولت را به انجام تکلیف قانونی خود ملزم کنند.