چهارشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ / Wednesday, 26 April, 2017

آخرین اخبار سرویس سیاست

«شریعتمداری» رئیس ستاد انتخاباتی روحانی شد
«شریعتمداری» رئیس ستاد انتخاباتی روحانی شد - حجت‌الاسلام روحانی در حکمی محمد شریعتمداری را به عنوان رئیس ستاد انتخاباتی خود منصوب کرد.
ظریف: زیاد به حرف‌های ترامپ توجه نکنید
ظریف: زیاد به حرف‌های ترامپ توجه نکنید - وزیر امور خارجه در واکنش به جمله اخیر ترامپ که گفته ممکن است به توافق هسته‌ای پایبند نباشد گفت: زیاد به حرف‌های ترامپ توجه نکنید.
انتخابات شوراها؛ تایید «گروهکی‌ها» و ردصلاحیت‌ «راستگوها»
انتخابات شوراها؛ تایید «گروهکی‌ها» و ردصلاحیت‌ «راستگوها» - بررسی صلاحیت‌ها در این دوره انتخابات شوراها نشان می‌دهد که هیئت نظارت بر انتخابات برخی افراد را خلاف قانون تأیید صلاحیت کرده است.
واکنش هاشمی‌طباء به توهین آشنا
واکنش هاشمی‌طباء به توهین آشنا - نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری به توهین مشاور حسن روحانی به نامزدهای انتخابات ریاست‌جمهوری واکنش نشان داد.
کمیته امداد هرگز ریالی صرف انتخابات نکرده است
کمیته امداد هرگز ریالی صرف انتخابات نکرده است - رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) با اشاره به اخراج ۱۷نفر در جریان برگزاری انتخابات مجلس درسال ۹۴ گفت: بخشنامه‌های سختی برای جلوگیری از ورود کارکنان کمیته امداد به مباحث انتخاباتی قرار داده‌ایم.
محسن هاشمی، سرلیست شورای شهر حزب مردمی اصلاحات خواهد بود
محسن هاشمی، سرلیست شورای شهر حزب مردمی اصلاحات خواهد بود - دبیرکل حزب مردمی اصلاحات از رئیس شورای مرکزی حزب کارگزاران به عنوان سرلیست شورای شهر این حزب در تهران خبر داد.
رسانه نقش مهمی در تولید و کنترل جنگ ها دارد
رسانه نقش مهمی در تولید و کنترل جنگ ها دارد - معاون پژوهش دافوس آجا تاکید کرد: رسانه نقش بسیار تعیین کننده ای در تولید و کنترل جنگ ها دارد و در رویداد های منطقه مانند سوریه، عراق و اوکراین شاهد تاثیرگذاری رسانه ها در عرصه میدانی هستیم.
لزوم هماهنگی دستگاه های اجرایی در مواقع بحران
لزوم هماهنگی دستگاه های اجرایی در مواقع بحران - سرلشکر صفوی با تاکید بر ضرورت هماهنگی دستگاه های اجرایی در مواقع بحرانی تاکید کرد: لازم است هماهنگی ها بین دستگاه های اجرائی پیش از وقوع هر بحرانی صورت پذیرد.
سفیر جدید ایران در سوریه سرانجام وارد دمشق شد
سفیر جدید ایران در سوریه سرانجام وارد دمشق شد - جواد ترک آبادی سفیر جدید ایران در سوریه، وارد محل ماموریت جدید خود شد.
گزارش عملکرد و برنامه‌های توسعه دولت الکترونیک بررسی شد
گزارش عملکرد و برنامه‌های توسعه دولت الکترونیک بررسی شد - در جلسه هیات دولت ضمن بررسی گزارش عملکرد و برنامه‌های توسعه دولت الکترونیک، دهستان‌های سمغان و انارستان در کازرون به فهرست شهرستان‌های مناطق کمتر توسعه یافته در امور حمایتی اضافه شدند.
ایجاد جرقه در سواحل کره ممکن است چین و ژاپن را هم در بر گیرد
ایجاد جرقه در سواحل کره ممکن است چین و ژاپن را هم در بر گیرد - دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به ورود سیستم ضد موشک تاد آمریکا به کره جنوبی، عنوان کرد: درگیری بین کره شمالی و آمریکا وارد مرحله خطرناکی شده و ممکن است چین و ژاپن را هم در بر گیرد.
داوطلبان بکوشند به درد و رنج مردم توجه کنند
داوطلبان بکوشند به درد و رنج مردم توجه کنند - دبیر شورای نگهبان گفت: داوطلبان باید بکوشند به درد و رنج مردم توجه کنند و منتخب مردم تنها به فکر جریان‌های سیاسی نباشد.
سیاست دولت گذشته در حوزه مسکن مبتنی بر اتلاف منابع بوده است
سیاست دولت گذشته در حوزه مسکن مبتنی بر اتلاف منابع بوده است - وزیر مسکن و شهرسازی با بیان اینکه سیاست دولت گذشته مبتنی بر اتلاف منابع بوده است، گفت: قدرت خرید خانه اولی ها در دولت یازدهم افزایش یافته است.
امیدواریم فردی که به صلاح مردم است در انتخابات ریاست جمهوری انتخاب شود
امیدواریم فردی که به صلاح مردم است در انتخابات ریاست جمهوری انتخاب شود - ایلنا: دبیر شورای نگهبان ابراز امیدواری کرد دولت آینده به مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم بیشتر توجه کند.
گزارش عملکرد و برنامه‌های توسعه دولت الکترونیک بررسی شد
گزارش عملکرد و برنامه‌های توسعه دولت الکترونیک بررسی شد - ایلنا: هیات دولت در جلسه روز چهارشنبه خود به ریاست حجت الاسلام حسن روحانی رییس جمهور، گزارش عملکرد و برنامه‌های توسعه دولت الکترونیک را که توسط وزارت ارتباطات و…
جلسه هماهنگی سرناظران مناطق ۲۲گانه تهران برگزار شد
جلسه هماهنگی سرناظران مناطق ۲۲گانه تهران برگزار شد - ایلنا: نخستین جلسه هماهنگی سرناظران مناطق ۲۲گانه انتخابات شورای شهرتهران، ری وتجریش با حضور دبیر هیات نظارت و رییس کمیته امور مناطق و ناظران برگزار شد.
مشکلی در زمینه تبلیغات انتخاباتی پیش نیامده است
مشکلی در زمینه تبلیغات انتخاباتی پیش نیامده است - ایلنا: دادستان عمومی و انقلاب اصفهان گفت:با تشکیل ستاد پیشگیری و مقابله با جرایم و تخلفات انتخاباتی روند برگزاری انتخابات و جرایم و تخلفات احتمالی در سطح استان…
گزارش عملکرد و برنامه‌های توسعه دولت الکترونیک بررسی شد
گزارش عملکرد و برنامه‌های توسعه دولت الکترونیک بررسی شد - گزارش عملکرد و برنامه‌های توسعه دولت الکترونیک در جلسه هیئت دولت بررسی شد.
مجلس نمی‌تواند ناظر خوبی برای انتخابات شوراهای شهر باشد
مجلس نمی‌تواند ناظر خوبی برای انتخابات شوراهای شهر باشد - دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: مجلس نمی‌تواند ناظر خوبی برای انتخابات شورای شهر باشد و ساختار مجلس برای این نظارت ساخته نشده است.
سردار دهقان: در مقابل هرنوع تهدید آمریکا مقابله جدی خواهیم کرد
سردار دهقان: در مقابل هرنوع تهدید آمریکا مقابله جدی خواهیم کرد - وزیر دفاع گفت: در مقابل هرنوع تهدید و تشر زدن آمریکا و کشورهای مرعوب نظام سلطه مقابله جدی خواهیم کرد.
حمایت بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد از اقدام هیئت‌امنا و عزل میرزاده
حمایت بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد از اقدام هیئت‌امنا و عزل میرزاده - بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد در بیانیه‌ای از تغییر مدیریتی این دانشگاه توسط هیئت‌امنا حمایت کرد.
سفیر فلسطین در ایران: با اتحاد جوامع اسلامی می‌توان مسئله فلسطین را حل کرد
سفیر فلسطین در ایران: با اتحاد جوامع اسلامی می‌توان مسئله فلسطین را حل کرد - سفیر فلسطین در ایران گفت: مسئله اسرا تنها بخشی از مشکلات فلسطین است و با اتحاد جوامع اسلامی می توان مسئله فلسطین را حل کرد.
تعطیلی برخی کارخانه ها ربطی به سال‌های اخیر ندارد
تعطیلی برخی کارخانه ها ربطی به سال‌های اخیر ندارد - وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: تعطیلی برخی کارخانه ها ربطی به سه چهار سال اخیر ندارد و تعدادی از آن‌ها ، از ده تا 15 سال پیش تعطیل بوده اند، اما صاحبان آن‌ها اگر علاقمند باشند می‌توانند آن‌ها را بازسازی کنند.
نتیجه آزمایش‌ها در پرونده «عارف لرستانی» آماده شد
نتیجه آزمایش‌ها در پرونده «عارف لرستانی» آماده شد - رییس سازمان پزشکی قانونی کل کشور گفت: نتایج آزمایش‌ها در پرونده عارف لرستانی آماده شده و باید منتظر نظر کارشناسان بود.
مراحل انتخابات به‌خوبی پیش رفته است/منتخب مردم تنها به‌فکر جریان‌های سیاسی نباشد
مراحل انتخابات به‌خوبی پیش رفته است/منتخب مردم تنها به‌فکر جریان‌های سیاسی نباشد - دبیر شورای نگهبان ابراز امیدواری کرد دولت آینده به مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم بیشتر توجه کند.
گزارش عملکرد و برنامه‌های توسعه دولت الکترونیک بررسی شد
گزارش عملکرد و برنامه‌های توسعه دولت الکترونیک بررسی شد - هیأت دولت در جلسه روز چهارشنبه خود به ریاست حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهور، گزارش عملکرد و برنامه‌های توسعه دولت الکترونیک را که توسط وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و دبیرخانه شورای فناوری اطلاعات ارائه شده بود، بررسی کرد.
با شعارهای غیرعملی نمی‌توان نظر مردم را جلب کرد
با شعارهای غیرعملی نمی‌توان نظر مردم را جلب کرد - یک عضو فراکسیون امید گفت: با انتخاب درست نباید اجازه دهیم دوباره به دوران گذشته بازگردیم.
آینده کشور به حضور مردم در پای صندوق های رای بستگی دارد
آینده کشور به حضور مردم در پای صندوق های رای بستگی دارد - وزیر نفت گفت: مردم در پای صندوق های رای تصمیم می گیرند که چه کسی آینده کشور را اداره کند، آینده کلی کشور و حوزه هایی مثل صنعت نفت در پای صندوق‌های رای مشخص می‌شود.
گزارش عملکرد توسعه دولت الکترونیک در جلسه هیات دولت بررسی شد
گزارش عملکرد توسعه دولت الکترونیک در جلسه هیات دولت بررسی شد - تهران - ایرنا - هیات دولت در جلسه امروز - چهارشنبه - خود که به ریاست حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی تشکیل شد، گزارش عملکرد و برنامه‌های توسعه دولت الکترونیک را که از سوی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و دبیرخانه شورای فناوری اطلاعات ارائه شده بود، بررسی کرد.
حمله آمریکا به خاک سوریه بر خلاف تمامی قواعد حقوقی بین الملل است
حمله آمریکا به خاک سوریه بر خلاف تمامی قواعد حقوقی بین الملل است - وزیر دفاع حمله اخیر آمریکا به خاک سوریه را بر خلاف تمامی قواعد حقوقی بین المللی دانست.
استراتژی کاندیداهای اصولگرا علیه روحانی در مناظره ها چیست؟ / نامزدهای اصولگرا تنها به دنبال برانگیختگی اجتماعی نسبت به روحانی هستند
استراتژی کاندیداهای اصولگرا علیه روحانی در مناظره ها چیست؟ / نامزدهای اصولگرا تنها به دنبال برانگیختگی اجتماعی نسبت به روحانی هستند - ناصری راهبرد اصلی نامزدهای اصولگرا در مناظرات انتخاباتی را نقد دولت در جهت برانگیختگی افکار عمومی دانست که با بزرگ‌کردن غیرواقعی برخی آمارها از جمله چند برابرکردن یارانه‌ها به منظور تاثیرگذاری در سبد رای رئیس جمهور بدان خواهند پرداخت.
تعطیلی برخی از کارخانه‌های بزرگ ارتباطی به چهار سال اخیر ندارد/در کنار روحانی می‌مانم
تعطیلی برخی از کارخانه‌های بزرگ ارتباطی به چهار سال اخیر ندارد/در کنار روحانی می‌مانم - ایلنا: وزیر صنعت و معدن: من بطور قطع از روحانی حمایت می‌کنم ولی اینکه در کابینه باشم یا نه مربوط به آقایان است. اگر غیر از ایشان باشد قطعا نیستم
لوایح خوبی در حوزه شفافیت مالی و مبارزه با مفاسد اقتصادی تهیه شده است
لوایح خوبی در حوزه شفافیت مالی و مبارزه با مفاسد اقتصادی تهیه شده است - ایلنا: معاون امور حقوقی رییس‌جمهوری با اشاره به اقدامات دولت در این حوزه از تهیه لوایحی برای مبارزه با مفاسد اقتصادی و ایجاد شفافیت مالی خبر داد.
پرداخت ۵۰ درصد پاداش بازنشستگی فرهنگیان طی ۳ روز آینده
پرداخت ۵۰ درصد پاداش بازنشستگی فرهنگیان طی ۳ روز آینده - ایلنا: وزیر آموزش و پرورش با اشاره به مطالبات فرهنگیان گفت: پنجاه درصد پاداش بازنشستگی فرهنگیان و همچنین قسمتی از مطالبات معلمان حق‌التدریس طی دو سه روز آینده…
داوطلبان انتخابات بکوشند به درد و رنج مردم توجه کنند
داوطلبان انتخابات بکوشند به درد و رنج مردم توجه کنند - دبیر شورای نگهبان گفت: داوطلبان باید بکوشند به درد و رنج مردم توجه کنند و منتخب مردم تنها به فکر جریان‌های سیاسی نباشد.
نظر لاریجانی درباره «قالیباف» و «رئیسی»/احتمال یک دوره‌ای شدن روحانی/ آیا اگر برجام نبود جنگ می‌شد؟
نظر لاریجانی درباره «قالیباف» و «رئیسی»/احتمال یک دوره‌ای شدن روحانی/ آیا اگر برجام نبود جنگ می‌شد؟ - محمدجواد لاریجانی قالیباف را نیروی جهادی بسیار توانمندی می‌داند که می‌تواند کارهای بزرگی انجام دهد. او رئیسی را نیز نامزدی شایسته می‌داند که قادر است در مبارزه با فساد و تحول در مدیریت کشور موفق باشد.
هیئت‌های اجرایی و نظارت دلایل رد صلاحیت کاندیداهای شوراها را اعلام کنند
هیئت‌های اجرایی و نظارت دلایل رد صلاحیت کاندیداهای شوراها را اعلام کنند - یک عضو هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها گفت که عدم اعلام علت رد صلاحیت کاندیداهای انتخابات شوراها از سوی هیئت‌های اجرایی و نظارت تخلف قانونی محسوب می شود و با متخلفین برخورد خواهد شد.
متن سخنرانی وزیر دفاع در ششمین کنفرانس امنیت بین الملل مسکو
متن سخنرانی وزیر دفاع در ششمین کنفرانس امنیت بین الملل مسکو - وزیر دفاع جمهوری اسلامی ایران که به دعوت رسمی ارتشبد سرگئی شا یگو وزیر دفاع فدراسیون روسیه به این کشور سفر کرده در کنفرانس بررسی چالش‌های امنیت بین المللی و فرصت های نظم جدید منطقه‌ای به سخنرانی پرداخت.
بازداشت هنگامه شهیدی و مراد ثقفی را پیگیری می‌کنیم
بازداشت هنگامه شهیدی و مراد ثقفی را پیگیری می‌کنیم - نماینده مردم تهران در مجلس گفت: موضوع بازداشت هنگامه شهیدی را حجت‌الاسلام منتجب‌نیا با رهبری در میان گذاشته است و درباره مراد ثقفی نیز نامه‌نگاری انجام شده و در حال پیگیری هستیم و سعی می‌کنیم در حد امکانات مجلس این مسائل را پوشش دهیم.
جلسه هماهنگی سرناظرین مناطق بیست و دوگانه تهران برگزار شد
جلسه هماهنگی سرناظرین مناطق بیست و دوگانه تهران برگزار شد - نخستین جلسه هماهنگی سرناظرین مناطق بیست و دوگانه انتخابات شورای شهرتهران، ری و تجریش با حضور دبیر هیات نظارت و رییس کمیته امور مناطق و ناظرین برگزار شد.
تشریح مزیت‌های تجارت با ایران از زبان معاون ظریف
تشریح مزیت‌های تجارت با ایران از زبان معاون ظریف - نماینده ویژه دولت سنگاپور در محل وزارت امور خارجه با معاون آسیا و اقیانوسیه وزیر خارجه کشورمان دیدار و گفت‌وگو کرد.
مسدود شدن تماس صوتی تلگرام برای محدودیت مردم نبود
مسدود شدن تماس صوتی تلگرام برای محدودیت مردم نبود - وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: مسدود شدن تماس صوتی تلگرام برای محدودیت مردم ایجاد نشد، کما اینکه تماس‌های صوتی سایر شبکه‌های مجازی فعال است، این موضوع بر طبق ابلاغیه قوه قضائیه صورت گرفته است.
گزینه های ترامپ برای مقابله با جمهوری اسلامی کدامند؟
گزینه های ترامپ برای مقابله با جمهوری اسلامی کدامند؟ - اقدام ترامپ علیه جمهوری اسلامی ایران تا کنون از حوزه حرف و شعار جلوتر نرفته و رییس جمهور جدید آمریکا در قبال ایران پا از وادی " خط و نشان " فراتر نگذاشته است.
جنگ میان ایالات متحده و کره شمالی تا چه نزدیک به وقوع است؟
جنگ میان ایالات متحده و کره شمالی تا چه نزدیک به وقوع است؟ - ناوگان نیروی دریایی آمریکا از جمله ناوهای هواپیمابر با قابلیت پرتاب موشک های کروز و همچنین زیر دریایی های این کشور به سمت کره شمالی در حرکت هستند. کره شمالی بزرگترین آتش بازی زنده خود را اخیرا به نمایش در آورده است. مقامات واشنگتن و پیونگ یانگ تقریبا به شکل هفتگی علیه یکدیگر مواضع تند و تهدید آمیز اتخاذ میکنند و همه اینها دنیا را در هراس از یک برخورد نزدیک و شدید میان این دو کشور قرار داده است.
از برگزاری تجمع مردمی حامیان حجت الاسلام والمسلمین رئیسی در حوزه هنری تا حضور وی در گفت‌وگوی ویژه خبری امشب
از برگزاری تجمع مردمی حامیان حجت الاسلام والمسلمین رئیسی در حوزه هنری تا حضور وی در گفت‌وگوی ویژه خبری امشب - امروز (چهارشنبه) ششمین روز تبلیغات 6 داوطلب انتخابات ریاست جمهوری است و از امروز برنامه های تبلیغاتی رسانه ملی برای داوطلیان انتخابات پیش رو آغاز می شود.
منتخب مردم در انتخابات تنها به فکر جریان های سیاسی نباشد
منتخب مردم در انتخابات تنها به فکر جریان های سیاسی نباشد - دبیر شورای نگهبان با بیان این که داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری باید به درد و رنج مردم توجه کنند، گفت: منتخب مردم تنها به فکر جریان های سیاسی نباشد.
فرصتی برای جبران پشیمانی انگلیسی ها
فرصتی برای جبران پشیمانی انگلیسی ها - انتخابات زودهنگام می تواند رفراندوم دوم باشدفرصتی برای جبران پشیمانی انگلیسی هابرخی افراد به شدت امیدوارند که نتیجه انتخابات برگزیت سال گذشته تنها کابوسی بد باشد و به نتایج انتخابات عمومی زودرس در 8 ژوئن به عنوانی طلوع روزی برای آینده‌ای متفاوت چشم دارند.
از حمله گازانبری تا املاک‌نجومی و استخدام‌های جنجالی؛ آقای قالیباف، آرزو می خواه و لیک اندازه خواه...
از حمله گازانبری تا املاک‌نجومی و استخدام‌های جنجالی؛ آقای قالیباف، آرزو می خواه و لیک اندازه خواه... - همه قرائن و شواهد نشان می‌دهد قالیباف به مصداق ضرب‌المثل تا سه نشه بازی نشه برای رقابت تا گام آخر آمده است/صفت عجول‌بودن در قالیباف سبب شد در آخرین مناظره انتخاباتی سال ۱۳۹۲ بی‌محابا به رقیب خودگازانبری حمله کند و با جواب برق‌آسای روحانی با کاهش رای وافر روبرو شود/ قالیباف ظاهرا قرار نیست از تجربه تاریخی...
پایگاه بررسی اصالت «رساله دکتری» روحانی آغاز به کار کرد
پایگاه بررسی اصالت «رساله دکتری» روحانی آغاز به کار کرد - درپی شایعات در خصوص پایان نامه رئیس جمهور پایگاه بررسی اصالت پایان‌نام  با مسئولیت و حمایت «دیده‌بان شفافیت و عدالت» ایران تأسیس و آغاز بکار کرد.
تمهیدات لازم برای برقراری امنیت در ایام انتخابات اتخاذ شده است
تمهیدات لازم برای برقراری امنیت در ایام انتخابات اتخاذ شده است - فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ گفت: تمهیدات لازم برای برقرای امنیت در شهر تهران در ایام تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر اتخاذ شده است.
تصویب مصوبه ساماندهی و صیانت از فضای مجازی/صندلی ریاست‌جمهوری انقدر ارزش ندارد که اخلاق را زیر پا بگذاریم
تصویب مصوبه ساماندهی و صیانت از فضای مجازی/صندلی ریاست‌جمهوری انقدر ارزش ندارد که اخلاق را زیر پا بگذاریم - ایلنا: وزیر ارشاد گفت: تاکنون از تقریبا ۱۱ هزار کانال بالای ۵ هزار نفر ۸ هزار کانال ثبت نام کردند و به تدریج بقیه در حال ثبت هستند.
رییس‌جمهور بعدی در ایجاد فضائل اخلاقی و اصل قرار دادن قانون اهتمام داشته باشد/ به برنامه‌های روحانی اعتقاد دارم
رییس‌جمهور بعدی در ایجاد فضائل اخلاقی و اصل قرار دادن قانون اهتمام داشته باشد/ به برنامه‌های روحانی اعتقاد دارم - ایلنا: معاون پارلمانی رییس جمهور گفت: رییس‌جمهور بعدی برای ایجاد فضای اخلاقی، ارتقای فضائل انسانی، اجرای قانون اساسی اهتمام داشته باشد.
انتقاد از تخریب دولت از طریق تریبون‌های عمومی/با دولت بعدی روحانی همکاری می‌کنم/ توقف اجرای دولت الکترونیک برای جلوگیری از شائبه‌های انتخاباتی
انتقاد از تخریب دولت از طریق تریبون‌های عمومی/با دولت بعدی روحانی همکاری می‌کنم/ توقف اجرای دولت الکترونیک برای جلوگیری از شائبه‌های انتخاباتی - ایلنا: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با انتقاد از تخریب دولت از طریق تریبون‌های رسمی خواستار برخود قوه قضاییه با این مسئله شد و تاکید کرد که مسدود شدن تماس‌های صوتی…
رییس‌جمهور برنامه‌هایش را برای شرکت در مناظره تغییر داد
رییس‌جمهور برنامه‌هایش را برای شرکت در مناظره تغییر داد - ایلنا: معاون اول رییس‌جمهور در مورد حضور روحانی در مناظره های انتخاباتی گفت: آقای رییس جمهور کارش زیاد است و نمی‌شود گفت هر جلسه‌ای که گذاشته می‌شود باید بیایند؛…
بینی و بین‌الله با همه تخلفات برخورد می‌کنیم/ موارد را به مرجع قضایی و وزارت ارشاد ارجاع داده‌ایم
بینی و بین‌الله با همه تخلفات برخورد می‌کنیم/ موارد را به مرجع قضایی و وزارت ارشاد ارجاع داده‌ایم - ایلنا: رییس ستاد انتخابات اعلام کرد که با همه تخلفات انتخاباتی حتی اگر برای دولت و یا هر نامزدی باشد، برخورد خواهد کرد.
احتیاجی به اقدامات نمایشی نداریم/ مردم تصمیم می‌گیرند کشور چطور اداره شود
احتیاجی به اقدامات نمایشی نداریم/ مردم تصمیم می‌گیرند کشور چطور اداره شود - ایلنا: وزیر نفت گفت: آرزوی ما بود که سریع تر از این پروژه ها را پیش ببریم اما توان ما همین قدر بود. من اصلا تحلیل نگرفتیم چه تحویل گرفتیم مشکل در هم ریختگی مدیریتی…
نعمت‌زاده: ترجیح می‌دهم در دولت بعدی افراد جدید بیایند
نعمت‌زاده: ترجیح می‌دهم در دولت بعدی افراد جدید بیایند - وزیر صنعت، معدن و تجارت در واکنش به حضورش در دولت دوازدهم گفت: ترجیح می‌دهم افراد جدید بیایند و ما در کنارشان باشیم.
واکنش «پورمحمدی» به ادامه همکاری‌اش با دولت بعدی
واکنش «پورمحمدی» به ادامه همکاری‌اش با دولت بعدی - وزیر دادگستری نسبت به ادامه همکاری‌اش با دولت بعدی واکنش نشان داد.
«شریعتمداری» رئیس ستاد انتخاباتی روحانی شد + متن حکم
«شریعتمداری» رئیس ستاد انتخاباتی روحانی شد + متن حکم - حجت‌الاسلام روحانی در حکمی محمد شریعتمداری را به عنوان رئیس ستاد انتخاباتی خود منصوب کرد.
سخنرانی سعید جلیلی در تجمع حامیان مردمی رئیسی
سخنرانی سعید جلیلی در تجمع حامیان مردمی رئیسی - سعید جلیلی امروز در تجمع مردمی حامیان سید ابراهیم رئیسی در حوزه هنری سخنرانی خواهد کرد.
ارجاع برخی تخلفات انتخاباتی به مراجع قضایی و وزارت ارشاد
ارجاع برخی تخلفات انتخاباتی به مراجع قضایی و وزارت ارشاد - رئیس ستاد انتخابات کشور از ارجاع برخی تخلفات انتخاباتی به مراجع قضایی و وزارت ارشاد خبر داد.
دولت آینده دفاع از حقوق شهروندی و حریم خصوصی را دنبال کند
دولت آینده دفاع از حقوق شهروندی و حریم خصوصی را دنبال کند - معاون حقوقی رئیس جمهوری گفت: دولت آینده باید به دنبال پیگیری موضوع حقوق شهروندی و دفاع از آن حریم خصوصی باشد.
اطلاعیه اداره کل جذب و توسعه دانشگاه عدالت
اطلاعیه اداره کل جذب و توسعه دانشگاه عدالت - اداره کل جذب و توسعه دانشگاه عدالت در خصوص متقاضیان هیات علمی، اطلاعیه‌ای صادر کرد.
اعلام حمایت فراکسیون نمایندگان ولایی از رییسی و قالیباف تا رسیدن به کاندیدای واحد
اعلام حمایت فراکسیون نمایندگان ولایی از رییسی و قالیباف تا رسیدن به کاندیدای واحد - یک عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی گفت که این فراکسیون از سیدابراهیم رییسی و محمدباقر قالیباف تا رسیدن به کاندیدای واحد حمایت خواهد کرد.
معرفی روسای ستاد انتخابات نامزدهای ریاست جمهوری در چهارمحال و بختیاری
معرفی روسای ستاد انتخابات نامزدهای ریاست جمهوری در چهارمحال و بختیاری - روسای ستاد انتخابات نامزدهای ریاست جمهوری در چهارمحال و بختیاری معرفی شدند.
تا به حال در زندگی ام انصراف نداده ام
تا به حال در زندگی ام انصراف نداده ام - معاون اول رئیس جمهوری گفت: رییس جمهوری واقعا کارهای زیادی دارد و نمی توان گفت هر جلسه‌ای که گذاشته می‌شود رییس جمهوری هم باید در آن حاضر باشد، هرچند که در این مناظره ها شرکت می کنند و برنامه هایشان را برای شرکت در آن تغییر داده اند.
جهانگیری: در تمامی مناظرات شرکت می کنم/با همه رقبا رفیقیم
جهانگیری: در تمامی مناظرات شرکت می کنم/با همه رقبا رفیقیم - تهران - ایرنا - اسحاق جهانگیری نامزد انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری گفت: من در تمامی مناظرات انتخاباتی شرکت می کنم.
ظریف: به حرف های ترامپ زیاد توجه نکنید
ظریف: به حرف های ترامپ زیاد توجه نکنید - تهران - ایرنا - وزیر امور خارجه ایران در واکنش به سخنان اخیر رئیس جمهوری آمریکا گفت: به حرف های ترامپ زیاد توجه نکنید.
دولت موظف است قانون اساسی را اجرا کند/ کاندیداها مطلبی برای ارائه ندارند!
دولت موظف است قانون اساسی را اجرا کند/ کاندیداها مطلبی برای ارائه ندارند! - برخی فعالان سیاسی، این فضا را مناسب ارزیابی نمی کنند و بر این باورند که شاید اطمینان از پیروزی، باعث دست کم گرفته شدن رقیبان شده و بار دیگر اتفاقات سال 84 تکرار شود. همچنین برخی نیز اعتقاد دارند که سکوت انتخاباتی، باعث ریزش رأی و کاهش مشارکت خواهد بود.