جمعه ۱ بهمن ۱۳۹۵ / Friday, 20 January, 2017

آخرین اخبار سرویس سیاست

ظریف: اگر ترامپ توافق هسته‌ای را رد کند، شگفت زده‌اش می‌کنیم
ظریف: اگر ترامپ توافق هسته‌ای را رد کند، شگفت زده‌اش می‌کنیم - سیاست‌خارجی > وزیر امور خارجه کشورمان با تاکید بر اینکه همه طرف‌ها باید به توافق برجام پایبند باشند، گفت: اگر دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا توافق هسته‌ای را رد کند، ما وی را شگفت زده می‌کنیم.
قدردانی روحانی از تلاش همه امدادگران، آتش نشانان و واحدهای پزشکی، انتظامی و نظامی و تسلیت به خانواده جان باختگان حادثه غم بار ساختمان پلاسکوی تهران
قدردانی روحانی از تلاش همه امدادگران، آتش نشانان و واحدهای پزشکی، انتظامی و نظامی و تسلیت به خانواده جان باختگان حادثه غم بار ساختمان پلاسکوی تهران - رییس جمهور با تسلیت به خانواده جان باختگان این حادثه غم بار اظهار داشت: حماسه ای که آتش نشانان فداکار در این صحنه خدمت، آفریدند و جان خود را برای نجات هموطنان خویش فدا کردند، ملت ایران را به سوگ و ستایش روح فداکاری و از خودگذشتگی این فرزندان رشید ملت واداشت.
ابراز تاسف معاون وزیرخارجه بریتانیا از حادثه ساختمان پلاسکو
ابراز تاسف معاون وزیرخارجه بریتانیا از حادثه ساختمان پلاسکو - ایلنا: معاون وزیر امورخارجه بریتانیا از آتش سوزی در ساختمان پلاسکو ابراز تاسف کرد.
تابعیت غیرایرانی جرم نیست
تابعیت غیرایرانی جرم نیست - سیاست‌خارجی > همشهری آنلاین: سلیمی رئیس فراکسیون حمایت از ایرانیان خارج از کشور گفت:هیچ تغییر قانونی در روند حمایت از ایرانیان خارج از کشور صورت نپذیرفته و همواره اصالت با تابعیت ایرانی افراد هست.
ابراز همدری وزارت خارجه انگلیس و سفیر لندن در تهران با حادثه دیدگان ساختمان پلاسکو
ابراز همدری وزارت خارجه انگلیس و سفیر لندن در تهران با حادثه دیدگان ساختمان پلاسکو - تهران - ایرنا- 'توبیاس الوود' معاون خاورمیانه و آفریقای وزیر خارجه انگلیس و 'نیکولاس هاپتون' سفیر لندن در تهران با حادثه دیدگان آتش سوزی و سقوط ساختمان پلاسکو تهران ابراز همدردی کردند.
ناب‌تر از آتش‌نشان‌ها نمی‌شناسم
ناب‌تر از آتش‌نشان‌ها نمی‌شناسم - ایلنا: معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رییس جمهور با بیان اینکه ناب‌تر از آتش‌نشان‌ها نمی‌شناسم گفت: آنها خود را آماده کرده و پذیرفته‌اند تا از مهمترین…
همدردی سفیر بریتانیا با حادثه دیدگان ساختمان پلاسکو
همدردی سفیر بریتانیا با حادثه دیدگان ساختمان پلاسکو - ایلنا: سفیر بریتانیا در تهران به آتش سوزی امروز ساختمان پلاسکو واکنش نشان داد.
امیدواریم هرچه زودتر ساختمان‌های مجاور پلاسکو تخریب شوند
امیدواریم هرچه زودتر ساختمان‌های مجاور پلاسکو تخریب شوند - ایلنا: دادستان تهران دستور انتقال چندین دستگاه جرثقیل مخصوص از بخش خصوصی جهت آواربرداری ساختمان پلاسکو را صادر کرد.
پیام سخنگوی وزارت خارجه در پی حادثه پلاسکو
پیام سخنگوی وزارت خارجه در پی حادثه پلاسکو - سخنگوی وزارت امور خارجه، در پیامی حادثه دلخراش آتش سوزی در مرکز تهران و به دنبال آن، مصدوم شدن و شهادت جمعی از هموطنان بویژه پرسنل شجاع و جان بر کف سازمان آتش نشانی را تسلیت گفت و با نجات یافتگان این حادثه، بازماندگان شهدا و ملت صبور ایران ابراز همدردی کرد.‌
ویدیوهای تکان دهنده از مادری که همراه با ساختمان پلاسکو فرو ریخت / ویدیوی مقایسه رفتار مردم ایران، هند و آلمان در مقابل وقوع یک حادثه بزرگ / ویدیوی آسمان خراشی که مثل «نی» خم می شود!
ویدیوهای تکان دهنده از مادری که همراه با ساختمان پلاسکو فرو ریخت / ویدیوی مقایسه رفتار مردم ایران، هند و آلمان در مقابل وقوع یک حادثه بزرگ / ویدیوی آسمان خراشی که مثل «نی» خم می شود! - ویدیوی آغاز دوران ریاست جمهوری ترامپ: آمریکا یخ می زند؟! / ویدیوهایی از نبرد موصل؛ حداقل باید سه ماه دیگر جنگید؛ از دیگر ویدیوهای این بسته خبری است. «به اضافه تابناک»، شنبه تا پنجشنبه به استثنای تعطیلات رسمی، پس از ساعت ۲۰:‌۰۰ برای مشاهده مخاطبان در «تابناک»‌ منتشر می شود
واکنش پرویز اسماعیلی به حادثه پلاسکو
واکنش پرویز اسماعیلی به حادثه پلاسکو - معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رییس جمهور با انتشار مطلبی در اینستاگرام به حادثه ساختمان پلاسکو واکنش نشان داد.
ابراز همدردی سفیر و معاون وزیر خارجه انگلیس با حادثه‌دیدگان پلاسکو
ابراز همدردی سفیر و معاون وزیر خارجه انگلیس با حادثه‌دیدگان پلاسکو - سفیر انگلیس در تهران و معاون وزیر خارجه این کشور با ارسال توییت‌هایی جداگانه در رابطه با آتش سوزی ساختمان پلاسکو اظهار تاثر کردند.
از عکس اختصاصی با آوارهای پلاسکو تا صف‌های اهدای خون؛ چه باید کرد؟!
از عکس اختصاصی با آوارهای پلاسکو تا صف‌های اهدای خون؛ چه باید کرد؟! - جمع زیادی از هموطنانمان در تهران در پاسخ به یک فراخوان غیر رسمی، در مراکز انتقال خون حضور یافتند تا به سهم خود به آسیب دیدگان و مجروحان رویداد تلخ امروز در تهران یاری برسانند. درست در زمانی که از محل حادثه خبر می‌رسید ازدحام جمعیت مانع از امدادرسانی و انجام امور مرتبط شده است!
آیا ده فیلم به دلیل مضمون از جشنواره فجر حذف شده اند؟!
آیا ده فیلم به دلیل مضمون از جشنواره فجر حذف شده اند؟! - هرچند موضع گیری ایوبی تا حدودی کفایت بحث می کند اما به نظر می رسد با توجه به تناقض در نقلِ قول ها و اصرار برخی کارگردان ها به حذف آثارشان به واسطه مضمون، نیاز به شفاف سازی بیشتری در این زمینه باشد
مشاور رئیس جمهوری صربستان :ایران در تحولات منطقه ای و جهانی جایگاه و نقش مهمی دارد
مشاور رئیس جمهوری صربستان :ایران در تحولات منطقه ای و جهانی جایگاه و نقش مهمی دارد - بلگراد-ایرنا- مشاور بین الملل رئیس جمهوری صربستان روز پنجشنبه در دیدار سفیر کشورمان در بلگراد گفت که جمهوری اسلامی ایران نقش و جایگاه مهم و بارزی در تحولات منطقه ای و جهانی دارد.
ملت تمام قامت به احترام ایثار و جوانمردی آتش‌نشانان خواهد ایستاد/ عزای ما دو چندان شد
ملت تمام قامت به احترام ایثار و جوانمردی آتش‌نشانان خواهد ایستاد/ عزای ما دو چندان شد - ایلنا: بیت آیت‌الله هاشمی در پیامی در مورد فاجعه ساختمان پلاسکو گفت:‌ ‎ملت ما به تمام قامت به احترام ایثار و جوانمردی این سرو قامتان خواهد ایستاد و با شرکت گسترده در…
واقعه پلاسکو هشداری برای تقویت مدیریت بحران کشور است
واقعه پلاسکو هشداری برای تقویت مدیریت بحران کشور است - سفیر کشورمان در روسیه گفت: واقعه پلاسکو هشداری برای تقویت مدیریت بحران کشور است.
لاریجانی ۳ کمیسیون مجلس را مامور بررسی حادثه پلاسکو کرد
لاریجانی ۳ کمیسیون مجلس را مامور بررسی حادثه پلاسکو کرد - رئیس مجلس ضمن مامور کردن کمیسیون‌های عمران، اجتماعی و بهداشت و درمان مجلس برای همکاری با دستگاه‌های اجرایی، انتظامی و امدادرسان در حادثه ساختمان پلاسکو با وزاری کشور، بهداشت و شهردار تهران در این زمینه به گفت‌وگوی تلفنی پرداخت.
حادثه دلخراش آتش‌سوزى در ساختمان پلاسکو دل هر بیننده‌اى را به درد آورد
حادثه دلخراش آتش‌سوزى در ساختمان پلاسکو دل هر بیننده‌اى را به درد آورد - ایلنا: یادگار امام حادثه دلخراش آتش سوزى در ساختمان پلاسکو تهران را تسلیت گفت.
حادثه پلاسکو هشداری برای تقویت سیستم ایمنی ومدیریت بحران کشور است
حادثه پلاسکو هشداری برای تقویت سیستم ایمنی ومدیریت بحران کشور است - ایلنا: سفیر ایران در روسیه گفت: حادثه ساختمان پلاسکو هشداری برای تقویت سیستم ایمنی ومدیریت بحران کشور است.
دستور دادستان کل کشور به دادستان تهران در پی حادثه پلاسکو
دستور دادستان کل کشور به دادستان تهران در پی حادثه پلاسکو - دادستان کل کشور در پی حادثه دردناک آتش سوزی و فروریختن ساختمان پلاسکو دستور ویژه ای به دادستان تهران صادر کرد.
ماموریت لاریجانی به ۳ کمیسیون مجلس برای بررسی حادثه پلاسکو
ماموریت لاریجانی به ۳ کمیسیون مجلس برای بررسی حادثه پلاسکو - علی لاریجانی به کمیسیون های عمران،اجتماعی و بهداشت و درمان مجلس مأموریت داد تا با همکاری دستگاه های اجرایی انتظامی و امدادرسان به بررسی ابعاد مختلف حادثه آتش سوزی و فرو ریختن ساختمان پلاسکو بپردازد.
در اسرع وقت با تشکیل  پرونده قضایی، علل حادثه ساختمان پلاسکو بررسی شود
در اسرع وقت با تشکیل پرونده قضایی، علل حادثه ساختمان پلاسکو بررسی شود - ایلنا: دادستان کل کشور در پی حادثه دردناک آتش سوزی و فروریختن ساختمان پلاسکو دستور ویژه ای به دادستان تهران صادر کرد.
پیام تسلیت وزارت خارجه ترکیه در پی حادثه ساختمان پلاسکو
پیام تسلیت وزارت خارجه ترکیه در پی حادثه ساختمان پلاسکو - ایلنا: وزارت امور خارجه ترکیه با انتشار بیانیه‌ای جان باختن شماری از شهروندان ایرانی در حادثه فرو ریختن ساختمان پلاسکو تهران را تسلیت گفت.
سه نکته درباره فاجعه "پلاسکو" : بمب غول پیکری بعدی کی و کجا منفجر خواهد شد؟
سه نکته درباره فاجعه "پلاسکو" : بمب غول پیکری بعدی کی و کجا منفجر خواهد شد؟ - مختصر بگویم: تا زمانی که دسته اول در کشور ما اکثریت دارند، نه فقط کار امدادرسانی در حوادث، که همه امور کشور با اختلال و وقفه مواجه خواهد بود.
بهرام قاسمی شهادت جمعی از هم‌وطنان را در پی حادثه پلاسکو تسلیت گفت
بهرام قاسمی شهادت جمعی از هم‌وطنان را در پی حادثه پلاسکو تسلیت گفت - ایلنا: سخنگوی وزارت امور خارجه به مناسبت حادثه غمبار آتش‌سوزی در مرکز تهران و شهادت و مصدومیت جمعی از هموطنان پیام تسلیتی صادر کرد.
فداکاری آتش‌نشان دل را از تحسین و تمجید و از نگرانی و اندوه، آکنده می‌سازد/ مسئولان وظیفه­‌ فوری را بر هر حرف و حدیثی مقدم بدارند
فداکاری آتش‌نشان دل را از تحسین و تمجید و از نگرانی و اندوه، آکنده می‌سازد/ مسئولان وظیفه­‌ فوری را بر هر حرف و حدیثی مقدم بدارند - ایلنا: درپی حادثه دردناک صبح امروز و آتش‌سوزی و فروریختن ساختمان در مرکز شهر تهران که به گرفتار شدن جمعی از آتش‌نشانان انجامید، حضرت آیت الله خانه ای رهبر معظم…
پیام رهبر معظم انقلاب در پی حادثه دردناک ساختمان پلاسکو
پیام رهبر معظم انقلاب در پی حادثه دردناک ساختمان پلاسکو - رهبری > همشهری آنلاین: پیام رهبر معظم انقلاب در پی حادثه دردناک آتش‌سوزی و فروریختن ساختمانی در مرکز تهران پیام دادند. متن پیام به این شرح است
پیام رهبر انقلاب در پی حادثه ساختمان پلاسکو
پیام رهبر انقلاب در پی حادثه ساختمان پلاسکو - رهبر انقلاب در پی حادثه دردناک آتش‌سوزی و فروریختگی ساختمان در مرکز تهران پیامی صادر کردند.
این حادثه‌ی دردناک مایه اندوه و تأسف و نگرانی عمیق اینجانب است/ همه‌ی تلاش ها باید برای نجاتِ جان گرفتار شدگان جهت‌دهی شود
این حادثه‌ی دردناک مایه اندوه و تأسف و نگرانی عمیق اینجانب است/ همه‌ی تلاش ها باید برای نجاتِ جان گرفتار شدگان جهت‌دهی شود - در پی حادثه دردناک صبح امروز و آتش‌سوزی و فروریختن ساختمان در مرکز شهر تهران که به گرفتار شدن جمعی از آتش‌نشانان انجامید، حضرت آیت الله خامنه ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی پیامی صادر کردند.
شهامت وفداکاری آتش نشانان دل را از تحسین و تمجید و از نگرانی و اندوه، آکنده می‌سازد
شهامت وفداکاری آتش نشانان دل را از تحسین و تمجید و از نگرانی و اندوه، آکنده می‌سازد - رهبر معظم انقلاب اسلامی در پی حادثه آتش‌سوزی و فروریختن ساختمانی در مرکز تهران پیامی صادر کردند.
اندوه و نگرانی عمیق رهبر انقلاب از حادثه فروریختن ساختمان پلاسکو
اندوه و نگرانی عمیق رهبر انقلاب از حادثه فروریختن ساختمان پلاسکو - در حال حاضر همه‌ی تلاشها باید برای نجاتِ جان گرفتار شدگان جهت‌دهی شود. رسیدگی به علل حادثه مسأله‌ی بعدی است. از همه مسئولان میخواهم همانگونه که در این چند ساعت، تلاش کرده‌اند کار مجاهدانه‌ی خود را ادامه دهند و وظیفه‌ی فوری را بر هر حرف و حدیثی مقدم بدارند.
پیام رهبر انقلاب در پی حادثه دردناک آتش‌ سوزی و فروریختن ساختمانی در مرکز تهران
پیام رهبر انقلاب در پی حادثه دردناک آتش‌ سوزی و فروریختن ساختمانی در مرکز تهران - در حال حاضر همه­ تلاشها باید برای نجات جان گرفتارشدگان جهت ­دهی شود. رسیدگی به علل حادثه مسأله­ بعدی است.
احضار سفیر دانمارک به وزارت امور خارجه
احضار سفیر دانمارک به وزارت امور خارجه - سخنگوی وزارت امور خارجه از احضار سفیر دانمارک در ایران خبر داد و گفت: وزارت امور خارجه در این احضار خواستار برخورد مسئولانه و جدی دولت دانمارک با عوامل تعرض به سفارت این کشور در کپنهاک و اعلام نتیجه آن شد.
پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی در پی حادثه دردناک آتش‌سوزی و فروریختگی ساختمان در مرکز تهران
پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی در پی حادثه دردناک آتش‌سوزی و فروریختگی ساختمان در مرکز تهران - تهران- ایرنا- حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پی حادثه دردناک آتش‌سوزی و فرو ریختگی ساختمان پلاسکو در مرکز تهران، پیامی را صادر کردند.
پیام رهبر انقلاب در پی حادثه آتش‌سوزی و ریزش ساختمان پلاسکو
پیام رهبر انقلاب در پی حادثه آتش‌سوزی و ریزش ساختمان پلاسکو - ایلنا: رهبر انقلاب در پی حادثه دردناک آتش‌سوزی و فروریختگی ساختمان در مرکز تهران پیامی صادر کردند.
رئیس جمهوری: حماسه آتش نشانان فداکار، ملت ایران را به سوگ و ستایش روح فداکاری این فرزندان رشید ملت واداشت
رئیس جمهوری: حماسه آتش نشانان فداکار، ملت ایران را به سوگ و ستایش روح فداکاری این فرزندان رشید ملت واداشت - رئیس جمهوری در پیامی به مناسبت سانحه ناگوار آتش در ساختمان پلاسکوی تهران، با تسلیت...
پیام رهبر انقلاب در پی حادثه ساختمان پلاسکو
پیام رهبر انقلاب در پی حادثه ساختمان پلاسکو - رهبر انقلاب در پی حادثه دردناک آتش‌سوزی و فروریختگی ساختمان در مرکز تهران پیامی صادر کردند.
تجمع انصار حزب الله در حمایت از شیعیان بحرین و نیجریه‎
تجمع انصار حزب الله در حمایت از شیعیان بحرین و نیجریه‎ - عصر امروز پنج شنبه (۳۰ دیماه) انصار حزب الله مشهد در اعتراض به عدم اجرای حکم آزادی شیخ زکزکی رهبر مسلمانان مظلوم نیجریه و اعدام انقلابیون بحرین در مقابل دفتر سازمان ملل در مشهد تجمع کردند.
پیام رهبر انقلاب در پی حادثه دردناک آتش‌سوزی پلاسکو /توصیه‌های مهم به مسئولان
پیام رهبر انقلاب در پی حادثه دردناک آتش‌سوزی پلاسکو /توصیه‌های مهم به مسئولان - رهبر انقلاب در پی حادثه ناگوار آتش سوزی و فروریختن ساختمان پلاسکو پیامی صادر کردند.
روحانی:حماسه آتش‌نشانان فداکار، ملت ایران را به سوگ و ستایش واداشت
روحانی:حماسه آتش‌نشانان فداکار، ملت ایران را به سوگ و ستایش واداشت - دولت - رییس جمهوری در پیامی به مناسبت سانحه ناگوار آتش در ساختمان پلاسکوی تهران، اظهارداشت: حماسه ای که آتش نشانان فداکار در این صحنه خدمت ، آفریدند و جان خود را برای نجات هموطنان خویش فدا کردند، ملت ایران را به سوگ و ستایش روح فداکاری و از خودگذشتگی این فرزندان رشید ملت واداشت.
توضیحات قاسمی در خصوص تمهیدات ایمنی و امنیتی سفارتخانه‌های اطراف محل آتش سوزی
توضیحات قاسمی در خصوص تمهیدات ایمنی و امنیتی سفارتخانه‌های اطراف محل آتش سوزی - سخنگوی وزارت امور خارجه در خصوص تمهیدات ایمنی و امنیتی سفارتخانه ها اطراف محل آتش سوزی توضیحاتی را ارائه داد.
رئیس جمهوری: حماسه آتش نشانان فداکار، ملت ایران را به سوگ و ستایش روح فداکاری این فرزندان رشید ملت واداشت
رئیس جمهوری: حماسه آتش نشانان فداکار، ملت ایران را به سوگ و ستایش روح فداکاری این فرزندان رشید ملت واداشت - تهران- ایرنا- رئیس جمهوری در پیامی به مناسبت سانحه ناگوار آتش در ساختمان پلاسکوی تهران، با تسلیت به خانواده جان باختگان این حادثه غمبار اظهارکرد: حماسه ای که آتش نشانان فداکار در این صحنه خدمت، آفریدند و جان خود را برای نجات هموطنان خویش فدا کردند، ملت ایران را به سوگ و ستایش روح فداکاری و از خودگذشتگی این فرزندان رشید ملت واداشت.
بحران های منطقه نشان داده که روابط ایران و سوریه راهبردی است
بحران های منطقه نشان داده که روابط ایران و سوریه راهبردی است - دمشق - ایرنا - نخست وزیر سوریه گفت: حوادث و بحران های ده های گذشته منطقه ثابت کرده است که روابط سوریه و ایران راهبردی و استوار است.
سفیر ایران با وزیر حمل و نقل و ارتباطات ارمنستان ملاقات کرد
سفیر ایران با وزیر حمل و نقل و ارتباطات ارمنستان ملاقات کرد - ایلنا: سفیر محترم جمهوری اسلامی ایران با وزیر حمل و نقل و ارتباطات ارمنستان دیدار کرد.
ابراز همدردی سرکنسولگری ایران در مونیخ با قربانیان حادثه پلاسکو
ابراز همدردی سرکنسولگری ایران در مونیخ با قربانیان حادثه پلاسکو - ایلنا: سرکنسولگری کشورمان در مونیخ با حادثه دیدگان ساختمان پلاسکو همدردی کرد.
حماسه آتش‌نشانان فداکار ملت ایران را به سوگ و ستایش این فرزندان رشید ملت واداشت
حماسه آتش‌نشانان فداکار ملت ایران را به سوگ و ستایش این فرزندان رشید ملت واداشت - ایلنا: رییس جمهور در پیامی به مناسبت سانحه ناگوار آتش در ساختمان پلاسکوی تهران، با تسلیت به خانواده جان باختگان این حادثه غمبار اظهارداشت: حماسه‌ای که آتش نشانان…
توضیحات قاسمی درخصوص تمهیدات ایمنی سفارتخانه‌های اطراف پلاسکو
توضیحات قاسمی درخصوص تمهیدات ایمنی سفارتخانه‌های اطراف پلاسکو - ایلنا: سخنگوی وزارت امور خارجه توضیحاتی را در خصوص تمهیدات ایمنی و امنیتی سفارتخانه‌های اطراف ساختمان پلاسکو عنوان کرد.
پلاسکو | متن پیام تسلیت رئیس جمهور
پلاسکو | متن پیام تسلیت رئیس جمهور - قوای سه‌گانه > همشهری آنلاین: رییس جمهوری در پیامی به مناسبت سانحه ناگوار آتش در ساختمان پلاسکوی تهران، با تسلیت به خانواده جان باختگان این حادثه غمبار اظهارداشت:
ماموریت لاریجانی به ۳ کمیسیون مجلس به منظور بررسی حادثه ساختمان پلاسکو
ماموریت لاریجانی به ۳ کمیسیون مجلس به منظور بررسی حادثه ساختمان پلاسکو - رئیس مجلس به کمیسیون های عمران، اجتماعی و بهداشت و درمان مجلس مأموریت داد تا با همکاری دستگاه های اجرایی، انتظامی و امدادرسان به بررسی ابعاد مختلف حادثه آتش سوزی و فرو ریختن ساختمان پلاسکو بپردازند.
سفیر دانمارک به وزارت امور خارجه احضار شد
سفیر دانمارک به وزارت امور خارجه احضار شد - ایلنا: سخنگوی وزارت امور خارجه از احضار سفیر دانمارک به وزارت امور خارجه خبر داد.
ماموریت ویژه رحمانی فضلی به معاون وزارت کشور ابلاغ شد
ماموریت ویژه رحمانی فضلی به معاون وزارت کشور ابلاغ شد - ایلنا: پیرو دستور رئیس جمهور محترم در پی وقوع حادثه تأسف بار ساختمان پلاسکو،‌ وزیر کشور به معاون خود و رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور مأموریت داد گزارش…
مجلس باید حادثه پلاسکو را تا مشخص شدن همه مقصران پیگیری کند / لزوم تشکیل کارگروه ارتقای ایمنی ملی
مجلس باید حادثه پلاسکو را تا مشخص شدن همه مقصران پیگیری کند / لزوم تشکیل کارگروه ارتقای ایمنی ملی - ایلنا: نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در یادداشتی نسبت به حادثه آتش‌سوزی در ساختمان پلاسکو واکنش نشان داد.
واکنش پارلمان به تراژدی "پلاسکو"
واکنش پارلمان به تراژدی "پلاسکو" - در ساعات اولیه صبح امروز که خبر آتش سوزی ساختمان پلاسکو منتشر شد شاید کمتر کسی تصور می کرد که این حادثه ظرف چند ساعت تبدیل به یک تراژدی ملی شود. ساختمان ۱۵ طبقه پلاسکو صبح امروز در آتش سوخت و فروریخت و علاوه بر مجروح شدن تعدادی از هموطنان‌مان، تعدادی از آتش نشانان نیز در ویرانه‌های این ساختمان گرفتار شدند.
احضار سفیر دانمارک به وزارت امور خارجه
احضار سفیر دانمارک به وزارت امور خارجه - سخنگوی وزارت امور خارجه از احضار سفیر دانمارک در ایران خبر داد و گفت: وزارت امور خارجه در این احضار خواستار برخورد مسئولانه و جدی دولت دانمارک با عوامل تعرض به سفارت این کشور در کپنهاک و اعلام نتیجه آن شد.
توضیحات قاسمی در خصوص سفارتخانه‌های اطراف ساختمان پلاسکو
توضیحات قاسمی در خصوص سفارتخانه‌های اطراف ساختمان پلاسکو - سخنگوی وزارت خارجه در خصوص تمهیدات ایمنی و امنیتی سفارتخانه‌های اطراف پلاسکو توضیحاتی ارائه کرد.
ماموریت لاریجانی به ۳ کمیسیون مجلس برای بررسی حادثه پلاسکو
ماموریت لاریجانی به ۳ کمیسیون مجلس برای بررسی حادثه پلاسکو - علی لاریجانی به کمیسیون های عمران،اجتماعی و بهداشت و درمان مجلس مأموریت داد تا با همکاری دستگاه های اجرایی انتظامی و امدادرسان به بررسی ابعاد مختلف حادثه آتش سوزی و فرو ریختن ساختمان پلاسکو بپردازد.
توضیحات قاسمی در خصوص تمهیدات ایمنی و امنیتی سفارتخانه‌ها اطراف محل آتش سوزی
توضیحات قاسمی در خصوص تمهیدات ایمنی و امنیتی سفارتخانه‌ها اطراف محل آتش سوزی - سخنگوی وزارت امور خارجه در خصوص تمهیدات ایمنی و امنیتی سفارتخانه ها اطراف محل آتش سوزی توضیحاتی را ارائه داد.
پلاسکو و مستر فقط گاد؟
پلاسکو و مستر فقط گاد؟ - ما گرفتار بحران مدیریت در این کشوریم. تا دلتان بخواهد دکترا و مهندس و فلان و فلان داریم اما مدیر چطور؟ چرا مثل مربی فوتبال، مدیر وارد نمی کنیم؟ چند نفرمان کُشته بشود تا مدیران ما قبول کنند مدیریت بحران نمی دانن؟ یک باران، یک سیل کوچک، یک آتش سوزی در این کشور جنازه تولید می کند.
گزارش جامع و دقیق از عملکرد دستگاه های ذیربط و معرفی قاصرین و مقصرین احتمالی تهیه شود
گزارش جامع و دقیق از عملکرد دستگاه های ذیربط و معرفی قاصرین و مقصرین احتمالی تهیه شود - تهران - ایرنا - وزیر کشور به معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی خود ماموریت داد گزارش جامع و دقیق از عملکرد دستگاه های ذیربط و معرفی قاصرین و مقصرین احتمالی حادثه ساختمان پلاسکو تهیه کند.
توضیحات سخنگوی وزارت امور خارجه در خصوص تمهیدات ایمنی و امنیتی سفارتخانه های اطراف محل آتش سوزی
توضیحات سخنگوی وزارت امور خارجه در خصوص تمهیدات ایمنی و امنیتی سفارتخانه های اطراف محل آتش سوزی - تهران - ایرنا -سخنگوی وزارت امور خارجه ضمن ابراز تاسف و تاثر عمیق از وقوع حادثه ساختمان پلاسکو گفت: از دقایق اولیه وقوع این حادثه، وضعیت سفارت خانه های آلمان ، ترکیه و انگلیس با کمک پلیس دیپلماتیک، نیروهای امدادی، نیروهای انتظامی و اداره کل تشریفات این وزارتخانه، تمامی تمهیدات ضروری را از لحاظ امنیتی و ایمنی به مرحله اجرا در آوردند.
ماموریت لاریجانی به ۳ کمیسیون مجلس به منظور بررسی حادثه ساختمان پلاسکو
ماموریت لاریجانی به ۳ کمیسیون مجلس به منظور بررسی حادثه ساختمان پلاسکو - ایلنا: رییس مجلس به کمیسیون‌های عمران، اجتماعی و بهداشت و درمان مجلس مأموریت داد تا با همکاری دستگاه های اجرایی انتظامی و امدادرسان به بررسی ابعاد مختلف حادثه آتش…
ماموریت لاریجانی به ۳ کمیسیون مجلس برای بررسی حادثه پلاسکو
ماموریت لاریجانی به ۳ کمیسیون مجلس برای بررسی حادثه پلاسکو - علی لاریجانی به کمیسیون های عمران،اجتماعی و بهداشت و درمان مجلس مأموریت داد تا با همکاری دستگاه های اجرایی انتظامی و امدادرسان به بررسی ابعاد مختلف حادثه آتش سوزی و فرو ریختن ساختمان پلاسکو بپردازد.
توضیحات قاسمی در خصوص تمهیدات ایمنی و امنیتی سفارتخانه‌های اطراف پلاسکو
توضیحات قاسمی در خصوص تمهیدات ایمنی و امنیتی سفارتخانه‌های اطراف پلاسکو - سخنگوی وزارت خارجه در خصوص تمهیدات ایمنی و امنیتی سفارتخانه‌های اطراف پلاسکو توضیحاتی ارائه کرد.
ملاقت سفیر ایران با وزیر حمل و نقل و ارتباطات ارمنستان
ملاقت سفیر ایران با وزیر حمل و نقل و ارتباطات ارمنستان - سید کاظم سجادی سفیر محترم جمهوری اسلامی ایران با مارتیروسیان وزیر حمل و نقل و ارتباطات ارمنستان دیدار کرد.