پنج شنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶ / Thursday, 30 March, 2017

آخرین اخبار سرویس سیاست

ایران هنوز برای شرکت در کنفرانس بین‌المللی سوریه تصمیم نگرفته است
ایران هنوز برای شرکت در کنفرانس بین‌المللی سوریه تصمیم نگرفته است - ایلنا: سخنگوی وزارت‌خارجه گفت: ایران هنوز درباره شرکت در کنفرانس بین‌المللی سوریه تصمیم نگرفته است.
ایران هنوز درخصوص شرکت در کنفرانس بین المللی درباره سوریه تصمیمی نگرفته است
ایران هنوز درخصوص شرکت در کنفرانس بین المللی درباره سوریه تصمیمی نگرفته است - تهران- ایرنا- «بهرام قاسمی» سخنگوی وزارت امور خارجه درخصوص خبر حضور «محمدجواد ظریف» در یک کنفرانس بین‌المللی با موضوع بررسی کمک به سوریه در بروکسل گفت: ایران هنوز درباره شرکت در این کنفرانس بین المللی تصمیمی نگرفته است.
حضور ظریف در اجلاس بین‌المللی سوریه در حال بررسی است
حضور ظریف در اجلاس بین‌المللی سوریه در حال بررسی است - سخنگوی وزارت امور خارجه اعلام کرد، حضور محمدجواد ظریف در اجلاس بین‌المللی سوریه در بروکسل در حال بررسی است.
سه گزینه شورای همکاری خلیج فارس در برابر ایران
سه گزینه شورای همکاری خلیج فارس در برابر ایران - سید حسین موسویان پژوهشگر مرکز وودرو ویلسون در دانشگاه پرینستون و سخنگوی سابق تیم مذاکره کننده هسته ای ایران در مقاله تازه ای در المانیتور به گزینه های پیش روی شورای همکاری خلیج فارس در قبال جمهوری اسلامی ایران پرداخته است.
سفر ظریف به بلژیک اواخر هفته آینده
سفر ظریف به بلژیک اواخر هفته آینده - ایلنا: سخنگوی وزارت امور خارجه از سفر هفته آینده محمد جواد ظریف به بروکسل خبر داد.
یک زن ایرانی در فرودگاه پورتلند آمریکا بازداشت شد
یک زن ایرانی در فرودگاه پورتلند آمریکا بازداشت شد - یک زن ایرانی که با ویزای معتبر وارد آمریکا شده بود توسط ماموران اداره مهاجرت آن کشور زندانی شده است.
هشدار انتخاباتی وزارت کشور به شهرداری‌ها
هشدار انتخاباتی وزارت کشور به شهرداری‌ها - سخنگوی وزارت کشور گفت: برای شهردارانی که امکاناتی را به صورت غیر قانونی در اختیار نامزدها قرار دهند پرونده تخلفات اداری تشکیل خواهد شد.
تکذیب سفر آیت‌الله مکارم شیرازی به خراسان جنوبی
تکذیب سفر آیت‌الله مکارم شیرازی به خراسان جنوبی - ایلنا: دفتر آیت‌الله مکارم شیرازی اعلام کرد: این مرجع تقلید هیچ برنامه‌ای برای سفر به خراسان‌جنوبی ندارند.
بیانیه سپاه به مناسبت 12 فروردین
بیانیه سپاه به مناسبت 12 فروردین - ایلنا: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مناسبت روز جمهوری اسلامی بیانیه‌ای صادر کرد.
برخی می‌خواهند همه چیز را معکوس نشان‌دهند
برخی می‌خواهند همه چیز را معکوس نشان‌دهند - روحانی با اشاره به "برخی تهمت‌ها به دولت یازدهم"گفت: عده‌ای به دنبال این هستند بگویند که مردم سال 92 کار خوبی نکردید!
گزارش خبرگزاری فرنسه از وضعیت اقتصادی ایران در آستانه انتخابات
گزارش خبرگزاری فرنسه از وضعیت اقتصادی ایران در آستانه انتخابات - خبزگرای «فرانسه» با انتشار گزارشی با اشاره به این که اعتباری که حسن روحانی رییس جمهوری ایران نزد مردم آن کشور برای خود کسب کرد جلوگیری از سقوط اقتصاد ایران به سوی پرتگاه بود.
درخواست حضرت آیت الله سبحانی از محسن رضایی / آیت الله جوادی آملی: به لطف انقلاب از زمین به آسمان رسیده ایم / کسانی که دوره رژیم سابق را ندیده اند، قدر این نظام را نمی‌دانند
درخواست حضرت آیت الله سبحانی از محسن رضایی / آیت الله جوادی آملی: به لطف انقلاب از زمین به آسمان رسیده ایم / کسانی که دوره رژیم سابق را ندیده اند، قدر این نظام را نمی‌دانند - آیت الله سبحانی همچنین به مشکل کاهش ارزش پول ملی اشاره کردند و از دکتر محسن رضایی خواستند در جایگاه دبیر مجمع تشخیص مصلحت با همکاری سایر ارکان مدیریتی نظام، برای این معضل چاره اندیشی کنند... آیت الله جوادی آملی تاکید کردند: بخش وسیعی از عمر ما گذشته است و اگر از تجارب خود استفاده کنیم، می توانیم نظام خود را بهشتی‌تر کنیم.
بیانیه سپاه در آستانه روز جمهوری اسلامی
بیانیه سپاه در آستانه روز جمهوری اسلامی - سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه‌ای حاکمیت نظام دین‌مدار و مبتنی بر تعالیم اسلام ناب، نهادینه شدن استقلال و آزادی در کشور و درهم شکستن خط‌کشی سلطه‌گر و سلطه پذیر در جهان را از جمله دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست.
در هم شکستن خط‌کشی سلطه‌گر و سلطه‌پذیر در جهان از دستاوردهای جمهوری اسلامی است
در هم شکستن خط‌کشی سلطه‌گر و سلطه‌پذیر در جهان از دستاوردهای جمهوری اسلامی است - ایلنا: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه‌ای به مناسبت ۱۲ فروردرین سالروز جمهوری اسلامی، حاکم شدن نظام دین‌مدار و مبتنی بر تعالیم اسلام ناب، نهادینه شدن استقلال و…
پول طرح تحول را به برخی افراد دادند و گفتند در مناطق محروم هزینه شد
پول طرح تحول را به برخی افراد دادند و گفتند در مناطق محروم هزینه شد - برخی افراد در ستاد دانشگاه و ستاد وزارتخانه این پول ها را دریافت کردند که ممکن است دو سال دیگر خود را نشان دهد... در یک سال اول طرح تحول سلامت 900 میلیارد تومان سوبسید دارو داده شد که در سال بعد با نظارت سازمان برنامه و بودجه به 60 میلیارد تومان تقلیل یافت... سازمان تامین اجتماعی به ما ثابت کرد نه تنها 9 بیست و هفتم را پرداخت کرده است
رئیس جمهور:طرح روستای بدون بیکار باید در همه مناطق کشور اجرا شود
رئیس جمهور:طرح روستای بدون بیکار باید در همه مناطق کشور اجرا شود - ۱۷ طرح و پروژه صنعتی، بندری، کشاورزی، دامداری، مخابراتی، بیمارستانی و عمرانی استان گیلان با سرمایه‌گذاری ۲۵۰۰ میلیارد تومان و اشتغال‌زایی برای ۳۶۰۰ نفر، روز پنج‌شنبه به صورت ویدئو کنفرانس و با حضور رییس جمهور افتتاح و یا عملیات اجرایی آنها آغاز شد.
واکنش ایران به بیانیه پایانی نشست سران اتحادیه عرب
واکنش ایران به بیانیه پایانی نشست سران اتحادیه عرب - سخنگوی وزرات امور خارجه کشورمان به بیانیه پایانی نشست سران اتحادیه عرب واکنش نشان داد.
در هم شکستن خط‌کشی سلطه‌گر و سلطه‌پذیر از دستاوردهای جمهوری اسلامی است
در هم شکستن خط‌کشی سلطه‌گر و سلطه‌پذیر از دستاوردهای جمهوری اسلامی است - سپاه پاسداران در بیانیه‌ای نهادینه شدن استقلال و آزادی در کشور و درهم شکستن خط‌کشی سلطه‌گر و سلطه پذیر در جهان را از جمله دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست.
روحانی: برخی می‌خواهند همه چیز را معکوس و مردم را ناامید کنند
روحانی: برخی می‌خواهند همه چیز را معکوس و مردم را ناامید کنند - دولت - رئیس‌جمهور با اشاره به سفر اخیر خود به یکی از استان‌ها و ادعای برخی رسانه‌ها پس از آن سفر گفت: عده‌ای می‌خواهند همه چیز را معکوس وانمود و مردم را از آینده ایران اسلامی ناامید کنند.
جاده ابریشم به فضایی برای مفاهمه و مبادلات فرهنگی و اقتصادی بین آسیا و اروپا تبدیل شود
جاده ابریشم به فضایی برای مفاهمه و مبادلات فرهنگی و اقتصادی بین آسیا و اروپا تبدیل شود - ایلنا: سفیر ایران در اتریش گفت: جاده ابریشم از این امکان بالقوه برخوردار است که مجددا به فضای مشترکی برای مفاهمه، گفت‌وگو و مبادلات بین فرهنگی و همکاری اقتصادی بین…
مسئولان نظام با عمل به توصیه‌های رهبر انقلاب بسترهای استحکام درونی کشور را تقویت کنند
مسئولان نظام با عمل به توصیه‌های رهبر انقلاب بسترهای استحکام درونی کشور را تقویت کنند - سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه‌ای فرارسیدن دوزادهم فروردین ماه روز جمهوری اسلامی را به ملت ایران و آحاد علاقه مندان انقلاب اسلامی تبریک گفت.
دولت از حقوق مردم دفاع می‌کند/  عده‌ای می‌خواهند همه‌چیز را معکوس وانمود کنند
دولت از حقوق مردم دفاع می‌کند/ عده‌ای می‌خواهند همه‌چیز را معکوس وانمود کنند - ایلنا: رئیس جمهور تاکید کرد: دولت نه تنها از حق مردم در زمینه ارتباطات، دفاع کرده است بلکه در همه زمینه‌ها دفاع می‌کند. مردم با حضور در صحنه حامی این مسیر است و…
یک چهارم ملت سوریه پناهجو شدند
یک چهارم ملت سوریه پناهجو شدند - این پناهجویان شامل پناهجویان سوری در کشورهای ترکیه، لبنان، ارددن، عراق و مصر است/ بحران و جنگ داخلی در سوریه که هم اکنون در سال هفتم قرار دارد تاکنون 320 هزار کشته برجای گذاشته است.
بعد از نظر شورای نگهبان، می توان گفت که چه کسانی پای وحدت ایستاده اند!
بعد از نظر شورای نگهبان، می توان گفت که چه کسانی پای وحدت ایستاده اند! - مراحلی که تا کنون رسما اعلام شده است مراحلی است که جمنا در حال طی کردن آن است، هیچ چیز پشت پرده ای وجود ندارد و مجمع تشکیل شده و 17 فروردین ماه نیز قرار است مجمع دوم تشکیل شود و افراد در آن به رای گذاشته شود و در نهایت کسانی که ازبین این افراد انتخاب می شوند به عنوان گزینه نهایی معرفی گردند.
آیت الله مصباح یزدی به اعضای جبهه پایداری گفته اند برای انتخابات به سراغ ابراهیم رئیسی بروند
آیت الله مصباح یزدی به اعضای جبهه پایداری گفته اند برای انتخابات به سراغ ابراهیم رئیسی بروند - حاجی‌دلیگانی از توصیه آیت‌الله مصباح به اعضای جبهه پایداری برای حمایت از رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری خبر داد و در اشاره به موضع جبهه پایداری نسبت به جمنا گفت: اگر اعضای جمنا هم بر روی انتخاب رئیسی به اجماع برسند اتفاق میمون و مبارکی در جهت حفظ وحدت بین اصولگرایان رقم خواهد خورد.
۱۵ فروردین؛ نشست دفتر سیاسی حزب مردم‌سالاری/ احتمال نامزدی کواکبیان
۱۵ فروردین؛ نشست دفتر سیاسی حزب مردم‌سالاری/ احتمال نامزدی کواکبیان - عضو شورای مرکزی حزب مردم‌سالاری گفت: ۱۵ فروردین دفتر سیاسی حزب جلسه خواهد داشت و در این جلسه زمان کنفرانس مطبوعاتی کواکبیان برای بیان مواضعش درباره نامزدی در انتخابات ریاست‌جمهوری اعلام می‌شود.
محسن رضایی با مراجع و اساتید حوزه علمیه قم دیدار کرد
محسن رضایی با مراجع و اساتید حوزه علمیه قم دیدار کرد - دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام صبح امروز در سفر به شهر قم با برخی از مراجع عظام تقلید و استادان حوزه علمیه دیدار و گفت‌وگو کرد.
رئیس جمهوری: عده ای می خواهند همه چیز را معکوس وانمود و مردم را ناامید کنند
رئیس جمهوری: عده ای می خواهند همه چیز را معکوس وانمود و مردم را ناامید کنند - انزلی - ایرنا - رئیس جمهوری با اشاره به سفر اخیر خود به یکی از استان ها و ادعای برخی رسانه ها پس از آن سفر گفت: عده ای می خواهند همه چیز را معکوس وانمود و مردم را از آینده ایران اسلامی نا امید کنند.
تولیدات چوب می تواند تحرک خوبی برای اشتغال به وجود آورد/دولت از حقوق مردم در همه زمینه ها دفاع خواهد کرد
تولیدات چوب می تواند تحرک خوبی برای اشتغال به وجود آورد/دولت از حقوق مردم در همه زمینه ها دفاع خواهد کرد - انزلی - ایرنا - رئیس جمهوری با بیان اینکه دولت از حقوق مردم در همه زمینه ها دفاع خواهد کرد، گفت: تولیدات مختلف چوبی در کشور، می تواند تحرک خوبی برای تولید و اشتغال ما به وجود آورد.
رییس جمهور: نه تنها در بخش ارتباطات، بلکه در همه زمینه ها از حقوق مردم دفاع خواهیم کرد
رییس جمهور: نه تنها در بخش ارتباطات، بلکه در همه زمینه ها از حقوق مردم دفاع خواهیم کرد - رئیس جمهوری با بیان اینکه دولت از حقوق مردم در همه زمینه ها دفاع خواهد کرد، گفت: تولیدات مختلف چوبی در کشور، می تواند تحرک خوبی برای تولید و اشتغال ما به وجود آورد.
ارتباطات با کشورهای همسایه شمالی از طریق دریای خزر توسعه یابد
ارتباطات با کشورهای همسایه شمالی از طریق دریای خزر توسعه یابد - رشت- رئیس‌جمهور تأکید کرد: توسعه ارتباطات با کشورهای همسایه شمالی از طریق دریای خزر، تحولی بزرگ در منطقه ایجاد می‌کند و مزایای اقتصادی قابل‌توجهی برای کشور به ارمغان می‌آورد.
طرح روستای بدون بیکار باید در همه مناطق کشور اجرا شود/دولت به دنبال بنادر نسل سوم است
طرح روستای بدون بیکار باید در همه مناطق کشور اجرا شود/دولت به دنبال بنادر نسل سوم است - ۱۷ طرح و پروژه صنعتی، بندری، کشاورزی، دامداری، مخابراتی، بیمارستانی و عمرانی استان گیلان با سرمایه‌گذاری ۲۵۰۰ میلیارد تومان و اشتغال‌زایی برای ۳۶۰۰ نفر، روز پنج‌شنبه به صورت ویدئو کنفرانس و با حضور رییس جمهور افتتاح و یا عملیات اجرایی آنها آغاز شد.
دولت از حقوق مردم دفاع می‌کند/  دریای خزر بستر ارتباطی مهم با کشورهای همسایه است
دولت از حقوق مردم دفاع می‌کند/ دریای خزر بستر ارتباطی مهم با کشورهای همسایه است - ایلنا: رئیس جمهور تاکید کرد: دولت نه تنها از حق مردم در زمینه ارتباطات، دفاع کرده است بلکه در همه زمینه‌ها دفاع می‌کند. مردم با حضور در صحنه حامی این مسیر است و…
دولت از حقوق مردم دفاع می‌کند
دولت از حقوق مردم دفاع می‌کند - ایلنا: رئیس جمهور تاکید کرد: دولت نه تنها از حق مردم در زمینه ارتباطات، دفاع کرده است بلکه در همه زمینه‌ها دفاع می‌کند. مردم با حضور در صحنه حامی این مسیر است و…
افتتاح و آغاز عملیات اجرایی ۱۷ پروژه در استان گیلان
افتتاح و آغاز عملیات اجرایی ۱۷ پروژه در استان گیلان - ایلنا: ۱۷ طرح و پروژه صنعتی، بندری، کشاورزی، دامداری، مخابراتی، بیمارستانی و عمرانی استان گیلان با سرمایه‌گذاری ۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان و اشتغال‌زایی برای ۳ هزار…
واکنش وزارت خارجه به بیانیه سران اتحادیه عرب
واکنش وزارت خارجه به بیانیه سران اتحادیه عرب - سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: اتحادیه عرب دوست و دشمن را اشتباه نگیرد و به خطرات و دشمنان مشترک بپردازد
معضل بزرگ استراتژی خروج از سوریه
معضل بزرگ استراتژی خروج از سوریه - روس‌ها فکر آن را کرده‌اند و ما نهمعضل بزرگ استراتژی خروج از سوریهمصطفی زهرانی، مدیرکل امور راهبردی دفتر مطالعات سیاسی و بین‌المللی وزارت امور خارجه در گفتاری برای دیپلماسی ایرانی می‌گوید: ما در استراتژی خروج از سوریه دچار مشکل شده‌ایم.
آیا اردوغان در همه پرسی برنده خواهد شد؟
آیا اردوغان در همه پرسی برنده خواهد شد؟ - رهبران اروپایی و نیروهای اپوزیسیون در ترکیه در وضعیت دشواری قرار رفته اند. تحریک احساسات ملی گرایانه ترک ها توسط رجب طیب اردوغان رییس جمهوری ترکیه پس از ممانعت مقام های هلندی از ورود مقام های ترک به آن کشور در همه پرسی به نفع اردوغان تمام خواهد شد.
 بادامچین: ملاک تعیین صلاحیت  نامزدها قانون و  مراجع چهارگانه است.
 بادامچین: ملاک تعیین صلاحیت  نامزدها قانون و  مراجع چهارگانه است. - رییس هیات نظارت بر انتخابات شوراهای شهرستان‌های تهران از برگزاری اولین جلسه این هیات خبر داد و گفت: در این جلسه تاکید شد ملاک تایید صلاحیت نامزدها انتخاباتی نظر مراجع  چهارگانه و قانون است.
وضعیت مراکز نگه‌داری پناهجویان در مالزی: مرگ 118 پناهجو در 2 سال
وضعیت مراکز نگه‌داری پناهجویان در مالزی: مرگ 118 پناهجو در 2 سال - عضو کمیسیاری حقوق بشر مالزی پس از بازدید از برخی از مراکز نگه‌داری پناهجویان، وضعیت آنها را وحشتناک توصیف کرد و خواستار انجام تحقیقات جنایی برای پی بردن به دلایل مرگ پناهجویان شد.
بیان نکردن دستاوردهای دولت نوعی ناشکری است
بیان نکردن دستاوردهای دولت نوعی ناشکری است - انزلی- رئیس جمهور در سفر یک روزه خود به گیلان با اشاره به دستاوردهای دولت در حوزه های مختلف گفت: بیان نکردن دستاوردهای دولت نوعی ناشکری است.
آمریکایی‌ها بهتر است از خلیج فارس خارج شوند
آمریکایی‌ها بهتر است از خلیج فارس خارج شوند - ایلنا: وزیر دفاع درخصوص حضور آمریکایی‌ها در خلیج فارس گفت: آیا پذیرفتنی است دزد مسلح جاهلی وارد خانه کسی شود و انتظار داشته باشد برای او فرش قرمز هم پهن کنند؟
تظاهرات یهودیان افراطی علیه سربازی اجباری در اسرائیل / ما از طریق تحصیل و پژوهش دینی به اسرائیل خدمت می کنیم نباید به سربازی برویم
تظاهرات یهودیان افراطی علیه سربازی اجباری در اسرائیل / ما از طریق تحصیل و پژوهش دینی به اسرائیل خدمت می کنیم نباید به سربازی برویم - ارتدوکس‌های یهودی می‌گویند که آنها از طریق انجام پژوهش‌های دینی و زنده نگه داشتن عبادت‌های یهودی به اسرائیل خدمت می‌کنند و نباید برای رفتن به سربازی اجبار شوند.
آمریکایی ها بهتر است از خلیج فارس خارج شوند و برای کشورهای منطقه ایجاد مزاحمت نکنند
آمریکایی ها بهتر است از خلیج فارس خارج شوند و برای کشورهای منطقه ایجاد مزاحمت نکنند - وزیر دفاع در واکنش به ادعاهای دروغ فرماندهان نظامی آمریکا گفت که آمریکایی ها بهتر است برای کشورهای منطقه ایجاد مزاحمت نکنند.
افتتاح مجتمع بندری کاسپین و آغاز عملیات ساخت بزرگترین آکواریوم ایران انجام شد
افتتاح مجتمع بندری کاسپین و آغاز عملیات ساخت بزرگترین آکواریوم ایران انجام شد - افتتاح مجتمع بندری کاسپین و آغاز عملیات ساخت اسکله مارینا و بزرگترین آکواریوم ایران با حضور رئیس‌جمهور در استان گیلان انجام شد.
روحانی با ریزش آرا روبرو است
روحانی با ریزش آرا روبرو است - رئیس کمیته سیاسی جبهه اصلاح‌طلبان گفـت: اگر روحانی به دور دوم کشیده شود، ارتباطی به حمایت جریان اصلاحات ندارد چراکه ما نمی‌توانیم پاسخگوی عملکرد ضعیف تیم اقتصادی رئیس جمهور باشیم.
سردار پاکپور درگذشت پدر شهیدان عاصمی را تسلیت گفت
سردار پاکپور درگذشت پدر شهیدان عاصمی را تسلیت گفت - فرمانده نیروی زمینی سپاه درگذشت پدر بزرگوار شهیدان علیرضا و عباس عاصمی را تسلیت گفت.
قاسمی: اتحادیه عرب دوست و دشمن را اشتباه نگیرد
قاسمی: اتحادیه عرب دوست و دشمن را اشتباه نگیرد - بهرام قاسمی گفت: اتحادیه عرب دوست و دشمن را اشتباه نگیرد و به خطرات و دشمنان مشترک بپردازد.
افتتاح مجتمع بندری کاسپین و آغاز عملیات ساخت اسکله مارینا و بزرگترین آکواریوم ایران
افتتاح مجتمع بندری کاسپین و آغاز عملیات ساخت اسکله مارینا و بزرگترین آکواریوم ایران - دو پست از اسکله‌های مجتمع بندری کاسپین منطقه آزاد انزلی به عنوان بزرگترین بندر ایران در دریای خزر و بزرگترین پروژه زیرساختی مناطق آزاد کشور افتتاح و عملیات اجرایی احداث اسکله مارینا به عنوان بزرگترین اسکله گردشگری دریای خزر و همچنین بزرگترین آکواریوم و باغ خزندگان ایران در این منطقه با مشارکت و سرمایه‌گذاری بخش خصوصی داخلی و خارجی آغاز شد.
تخلفات شهرداری تهران در مجلس به فراموشی سپرده نخواهد شد
تخلفات شهرداری تهران در مجلس به فراموشی سپرده نخواهد شد - ایلنا: دو عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با اشاره به انصراف رحمت‌الله حافظی از کاندیداتوری در انتخابات دوره پنجم شورای شهر تهران، خداحافظی وی را تلنگری به…
واکنش وزیر دفاع به اظهارات اخیر آمریکایی‌ها/ برای مزاحمان منطقه فرش قرمز پهن نمی کنیم
واکنش وزیر دفاع به اظهارات اخیر آمریکایی‌ها/ برای مزاحمان منطقه فرش قرمز پهن نمی کنیم - وزیر دفاع درخصوص حضور آمریکایی‌ها در خلیج فارس گفت: آیا پذیرفتنی است دزد مسلح جاهلی وارد خانه کسی شود و انتظار داشته باشد برای او فرش قرمز هم پهن کنند؟
دو واحد تولیدی فیبر خام در شهرک صنعتی سفیدرود افتتاح شد/اشتغال‌زایی ۶۰۰ نفری جوانان استان گیلان
دو واحد تولیدی فیبر خام در شهرک صنعتی سفیدرود افتتاح شد/اشتغال‌زایی ۶۰۰ نفری جوانان استان گیلان - دو واحد صنعتی بزرگ تولید چوب و ورق‌آلات ام‌دی‌اف و اچ دی‌اف با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی رییس جمهور، روز پنج‌شنبه در شهرک صنعتی سفیدرود در استان گیلان به بهره‌برداری رسید.
دو کنسرسیوم اروپایی برنده مناقصه "مشارکت در ارتقاء ایمنی هسته‌ای ایران"
دو کنسرسیوم اروپایی برنده مناقصه "مشارکت در ارتقاء ایمنی هسته‌ای ایران" - مشاور رییس سازمان انرژی اتمی اعلام کرد در مناقصه‌ای که ۲۸ اسفند سال ۱۳۹۵ (۱۸ مارس) در بروکسل انجام شد پس از یک هفته ارزیابی از میان هشت کنسرسیوم اروپایی برای "مشارکت در طرح ارتقاء ایمنی هسته‌ای در ایران"، دو کنسرسیوم در این رقابت پیروز شدند.
دو واحد تولیدی فیبر خام افتتاح شد/ اشتغال‌زایی ۶۰۰ نفری جوانان استان گیلان
دو واحد تولیدی فیبر خام افتتاح شد/ اشتغال‌زایی ۶۰۰ نفری جوانان استان گیلان - ایلنا: دو واحد صنعتی بزرگ تولید چوب و ورق‌آلات ام‌دی‌اف و اچ دی‌اف با حضور رییس جمهور، روز پنج‌شنبه در شهرک صنعتی سفیدرود در استان گیلان به بهره‌برداری رسید.
افتتاح مجتمع بندری کاسپین و آغاز عملیات ساخت اسکله مارینا و بزرگترین آکواریوم ایران
افتتاح مجتمع بندری کاسپین و آغاز عملیات ساخت اسکله مارینا و بزرگترین آکواریوم ایران - ایلنا: دو پست از اسکله‌های مجتمع بندری کاسپین منطقه آزاد انزلی به عنوان بزرگترین بندر ایران در دریای خزر و بزرگترین پروژه زیرساختی مناطق آزاد کشور افتتاح و عملیات…
جریان‌های سیاسی بی‌شناسنامه بی‌اخلاقی می‌کنند/ مردم ما همیشه حضور پر شور و باشکوهی در انتخابات داشته‌اند
جریان‌های سیاسی بی‌شناسنامه بی‌اخلاقی می‌کنند/ مردم ما همیشه حضور پر شور و باشکوهی در انتخابات داشته‌اند - ایلنا: مدیر کل سیاسی وزارت کشور گفت: احزاب شناسنامه‌دار به خاطر سابقه و آبرویی که نزد افکار عمومی به دست آورده‌اند در زمان‌های انتخابات در چارچوب قانون اقدام می‌کنند…
میراث ماندگار حسین اردستانی، تاریخ نگار خستگی ناپذیر دفاع مقدس
میراث ماندگار حسین اردستانی، تاریخ نگار خستگی ناپذیر دفاع مقدس - مرحوم دکتر حسین اردستانی، از لحظه‌ای که وارد جبهه جنگ شد تا لحظه بدرود حیاتش که به طور ناگهانی دچار حمله قلبی شد، دغدغه آرمان‌های بلند انقلاب اسلامی و دفاع مقدس را با خود به همراه داشت. او پای رسم کمیاب ایثار و ادب و شرافت ایستاد و دعوت حق را لبیک گفت و به یاران شهیدش پیوست که بیش از سه دهه راوی مجاهدت هایشان بود.
ایران چگونه عربستان را از اعضای شورای همکاری خلیج فارس ناامید کرد؟ / چرا عمان، کویت و امارات با سعودی ها علیه تهران همراهی نمی کنند؟
ایران چگونه عربستان را از اعضای شورای همکاری خلیج فارس ناامید کرد؟ / چرا عمان، کویت و امارات با سعودی ها علیه تهران همراهی نمی کنند؟ - نشست امسال اتحادیه عرب در امان هر انتظاری برای اشاره نشست به بحران های مآثر بر جهان عرب را نیز نقش بر آب کرد.
دو واحد تولیدی فیبرخام در شهرک صنعتی سفیدرود افتتاح شد
دو واحد تولیدی فیبرخام در شهرک صنعتی سفیدرود افتتاح شد - دو واحد صنعتی تولید چوب و ورق‌آلات با حضور رییس‌جمهور در شهرک صنعتی سفیدرود در استان گیلان به بهره‌برداری رسید.
دی؛ رهبران جهان درگذشت هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفتند
دی؛ رهبران جهان درگذشت هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفتند - روزشمار سیاست خارجی ایران در سال ۱۳۹۵دی؛ رهبران جهان درگذشت هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفتندرهبران جهان از آیت‌الله هاشمی رفسنجانی به عنوان سیاستمداری بزرگ و یکی از حامیان صلح و تفاهم در عرصه بین‌الملل یاد کردند.
حضور آمریکا در منطقه اضافی است/ لازم باشد افسرانشان را دستگیر و تنبیه می کنیم
حضور آمریکا در منطقه اضافی است/ لازم باشد افسرانشان را دستگیر و تنبیه می کنیم - مشاور رئیس مجلس گفت: آمریکاییها هستند که بیخود وارد منطقه شده اند و باید هرچه سریعتر از این منطقه خارج شوند و کشورهای منطقه و در راس آنها جمهوری اسلامی ایران به اندازه کافی اقتدار لازم را داشته و می توانند در منطقه تامین امنیت کنند.
اولادقباد: رونق میراث فرهنگی و صنایع دستی به ایجاد اشتغال کمک می‌کند
اولادقباد: رونق میراث فرهنگی و صنایع دستی به ایجاد اشتغال کمک می‌کند - نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت که رونق میراث فرهنگی و صنایع دستی به ایجاد اشتغال کمک بسیاری خواهد کرد.
۱۷ پروژه مهم استانی با سرمایه‌گذاری ۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان در این سفر افتتاح می‌شود / طرح‌های اشتغال‌زا اولویت دولت یازدهم است
۱۷ پروژه مهم استانی با سرمایه‌گذاری ۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان در این سفر افتتاح می‌شود / طرح‌های اشتغال‌زا اولویت دولت یازدهم است - ایلنا: رییس‌جمهور روز پنجشنبه با استقبال نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان و امام جمعه رشت، استاندار، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و جمعی از مقامات ارشد محلی وارد…
آغاز گمانه‌زنی درباره آخرین فهرست مورد حمایت اصلاح‌طلبان و اصولگرایان
آغاز گمانه‌زنی درباره آخرین فهرست مورد حمایت اصلاح‌طلبان و اصولگرایان - ایلنا: با پایان زمان ثبت‌نام نامزدهای حضور در انتخابات شورای‌شهر تهران گمانه‌زنی درباره آخرین فهرست مورد حمایت دو جریان اصلی کشور آغاز شده است.
فرمان مهاجرتی ترامپ به مدت نامعلوم تعلیق شد
فرمان مهاجرتی ترامپ به مدت نامعلوم تعلیق شد - قاضی هاوایی تعلیق فرمان ترامپ در منع ورود اتباع 6 کشور را برای مدت نامعلوم تمدید کرد و ضربه دیگری به سیاست های دولت زد.
توصیه‌های عملی امام خامنه‌ای برای ماه رجب و ماه شعبان منتشر شد
توصیه‌های عملی امام خامنه‌ای برای ماه رجب و ماه شعبان منتشر شد - توصیه‌های عملی امام خامنه‌ای برای ماه رجب و ماه شعبان براساس بیانات ایشان منتشر شد.
قاسمی: سیاست ایران احترام به حق حاکمیت دولت ها و عدم مداخله در امور داخلی دیگر کشور ها است
قاسمی: سیاست ایران احترام به حق حاکمیت دولت ها و عدم مداخله در امور داخلی دیگر کشور ها است - تهران-ایرنا- سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به بیانیه پایانی نشست سران اتحادیه عرب، ضمن ابراز تاسف و ناخرسندی از باز تکرار برخی ادعاهای بی ثمر و واهی پیرامون جمهوری اسلامی ایران گفت: سیاست ایران احترام به حق حاکمیت دولت ها و عدم مداخله در امور داخلی دیگر کشور ها است.
روحانی از سفر به مسکو به دنبال چه بود؟
روحانی از سفر به مسکو به دنبال چه بود؟ - سایت تحلیلی «المانیتور» با انتشار گزارشی با اشاره به سفر اخیر حسن روحانی رییس جمهوری ایران به مسکو اشاره می کند که چرا این رویداد برای کل منطقه حائز اهمیت است.