شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ / Saturday, 21 April, 2018

آخرین اخبار سرویس سیاست

چه کسی جلوی حمله گسترده ترامپ به سوریه را گرفت؟ /ائتلافی که در کاخ سفید از بین رفت و بولتون جای آن را گرفت /«جیمز متیس» چگونه به آخرین مهره حامی برجام در دولت ترامپ تبدیل شد؟ /هشدارهای پی در پی درباره سیاست جنگ طلبانه ترامپ /مک مستر و تیلرسون درصدد مهار تر
چه کسی جلوی حمله گسترده ترامپ به سوریه را گرفت؟ /ائتلافی که در کاخ سفید از بین رفت و بولتون جای آن را گرفت /«جیمز متیس» چگونه به آخرین مهره حامی برجام در دولت ترامپ تبدیل شد؟ /هشدارهای پی در پی درباره سیاست جنگ طلبانه ترامپ /مک مستر و تیلرسون درصدد مهار تر - سوزان گلسر در نیویورکر نوشت: سه شنبه گذشته، پس از توئیت دونالد ترامپ در مورد یورش اف بی آی به دفتر وکیلش؛ رئیس جمهور یکی از مشاوران جمهوری خواه خود را فراخواند تا در مورد سوریه و تحولات حمله تسلیحات شیمیایی علیه غیرنظامیان مشورت بگیرد. وی در پاسخ دقیقا همان چیزی را مطرح کرد که ترامپ خواهان شنیدنش بود.
پس لرزه های پخش یک برنامه تلویزیونی و عصبانیت اعراب خوزستان/ شعار اعراب خوزستان این است که ما هم ایرانی هستیم /معترضان قصد ندارند کشور را به سمت ناآرامی ببرند /اقدامات تجزیه طلبانه عده ای در پوشش اعتراض مدنی /صداوسیما چرا حاضر به عذرخواهی نمی شود؟ /قول مسئ
پس لرزه های پخش یک برنامه تلویزیونی و عصبانیت اعراب خوزستان/ شعار اعراب خوزستان این است که ما هم ایرانی هستیم /معترضان قصد ندارند کشور را به سمت ناآرامی ببرند /اقدامات تجزیه طلبانه عده ای در پوشش اعتراض مدنی /صداوسیما چرا حاضر به عذرخواهی نمی شود؟ /قول مسئ - اعتماد نوشت: پخش یک برنامه تلویزیونی در دومین روز فروردین‌ماه امسال و نادیده گرفتن مردم عرب خوزستان، جرقه‌ای بود برای برگزاری تجمعات اعتراضی مردم این شهر و برخی شهرهای دیگر استان خوزستانو
این حرف دقیق است که اجر جانبازان روزبه‌روز رو به افزایش است
این حرف دقیق است که اجر جانبازان روزبه‌روز رو به افزایش است - هر روزی که میگذرد، هر ساعتی که میگذرد، رنجی دارید، مشکلی دارید، اگرچه به آن مشکل رضایت دادید و خدای متعال میداند در دل‌های شما‌ها که شما‌ها صبر میکنید؛ امّا هر دقیقه، هر ساعت، هر روزِ همین صبرتان یک اجر مضاعفی است؛ بنابراین این حرف دقیق است که اجر جانبازان روزبه‌روز رو به افزایش است.
ابراهیم به فینال رسید اما قبل از مسابقه نهایی، همراه ما به خانه برگشت
ابراهیم به فینال رسید اما قبل از مسابقه نهایی، همراه ما به خانه برگشت - آن روز ابراهیم به فینال رسید. اما قبل از مسابقه نهایی، همراه ما به خانه برگشت! او عملا ثابت کرد که رتبه و مقام برایش اهمیت ندارد. ابراهیم همیشه جمله معروف امام راحل را می گفت: «ورزش نباید هدف زندگی شود.»
اعتراف صهیونیست‌ها به نابودی‌شان تا ۲۵ سال آینده
اعتراف صهیونیست‌ها به نابودی‌شان تا ۲۵ سال آینده - نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران گفت: خود اسرائیلی‌ها اعتراف کرده اند وعده رهبر ایران برای نابودی ما در ۲۵ سال آینده، محقق می‌شود.
ادامه برنامه‌ها و دیدارهای معاون سیاسی وزیر امور خارجه در نروژ
ادامه برنامه‌ها و دیدارهای معاون سیاسی وزیر امور خارجه در نروژ - ایلنا: معاون سیاسی وزارت امور خارجه روز جمعه در دومین روز از سفر خود به اسلو، با روی آنجولیک، معاون وزارت صنعت، تجارت و شیلات نروژ ملاقات کرد.
سلام مرا به آقا و رهبرم برسانید و بگویید که این سرباز کوچک خود را در نماز شبهایش دعا نماید
سلام مرا به آقا و رهبرم برسانید و بگویید که این سرباز کوچک خود را در نماز شبهایش دعا نماید - آخرین درخواست حقیر این است که سلام مرا به آقا و رهبرم برسانید و بگویید که این سرباز کوچک خود را در نماز شبهایش دعا نماید تا بلکه خداوند به واسطه دعای ایشان از سر تقصیرات و گناهان من در گذرد.
کانال سخنگوی وزارت امور خارجه از تلگرام می رود
کانال سخنگوی وزارت امور خارجه از تلگرام می رود - سخنگوی وزارت امور خارجه در اطلاعیه ای اعلام کرد که به فعالیت خود در پیام رسان تلگرام پایان داده و از این پس در پیام رسان سروش اطلاعات مربوط به وزارت امور خارجه قابل دسترسی است.
گرامیداشت شهدای پایگاه هوایی تی_4
گرامیداشت شهدای پایگاه هوایی تی_4 - مراسم گرامیداشت شهدای مدافع حرم که در فروردین ماه ۹۷ در سوریه به شهادت رسیدند دقایقی پیش در تهران آغاز شد.
سیلی زدن به «امید» مردم در پارک!
سیلی زدن به «امید» مردم در پارک! - کتک خوردن دختری که جز التماس دوستانش هیچ فریادرسی ندارد از یک پلیس زن عضو گشت ارشاد که ماموران مرد هم آنها را همراهی می کردند، آنقدر دردناک است که کمتر وجدان بیداری به آن واکنش نشان نداده است.
زبان روسی به عنوان زبان دوم در مدارس !
زبان روسی به عنوان زبان دوم در مدارس ! - آخه قربونت برم اصلاً درکى از دلیل وجودى زبان دوم و فلسفه آموزشیش دارى که این پیشنهاد رو دادى؟ زبان دوم زبانیه که بر اساس میزان کاربرد و گسترش جهانى انخاب میشه، براى ایجاد ارتباط کلامى بیشتر. یعنى ربطى به رابطه سیاسى شما با آمریکا و انگلیس نداره.
روزی که جورج حبش برای سقوط قدس گریه کرد
روزی که جورج حبش برای سقوط قدس گریه کرد - یک صدمین بخش از کتاب «اسرار جعبه سیاه»:روزی که جورج حبش برای سقوط قدس گریه کردروز سقوط قدس یکی از روزهای تلخ در زندگی من بود، در آن روز گریه کردم برای این که این شکست زلزله ای برای ارکان کل امت عرب بود، و صدمه گسترده ای را ایجاد کرد.
کانال سخنگوی وزارت امور خارجه از تلگرام می رود
کانال سخنگوی وزارت امور خارجه از تلگرام می رود - تهران-ایرنا- سخنگوی وزارت امور خارجه در اطلاعیه ای اعلام کرد که به فعالیت خود در پیام رسان تلگرام پایان داده و از این پس در پیام رسان سروش اطلاعات مربوط به وزارت امور خارجه قابل دسترسی است.
شریعتمداری: حمایت از کالای ایرانی موضوع ملی است
شریعتمداری: حمایت از کالای ایرانی موضوع ملی است - تهران- ایرنا- وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: حمایت از کالای ایرانی باید در عمل و نه فقط در شعار توجه جدی شود و این مهم یک موضوع ملی است و ایدرو (سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران) باید در این زمینه برنامه ریزی کند.
عراقچی بر توسعه روابط ایران و نروژ تاکید کرد
عراقچی بر توسعه روابط ایران و نروژ تاکید کرد - معاون وزیر امور خارجه کشورمان در دیدار با معاون وزارت صنعت، تجارت و شیلات نروژ، بر تشکیل کمیته های مشترک به منظور توسعه دوجانبه روابط دو کشور تاکید کرد.
رایزنی های عراقچی در اسلو
رایزنی های عراقچی در اسلو - معاون سیاسی وزیر خارجه ایران در ادامه رایزنی ها با مقامات نروژ ضمن رایزنی با معاون سیاسی وزیر خارجه این کشور با معاون وزارت صنعت و تجارت نروژ نیز ابعاد مختلف مناسبات دوجانبه را بررسی کرد.
عراقچی بر توسعه روابط ایران و نروژ تاکید کرد
عراقچی بر توسعه روابط ایران و نروژ تاکید کرد - تهران-ایرنا-معاون وزیر امور خارجه کشورمان در دیدار با معاون وزارت صنعت، تجارت و شیلات نروژ، بر تشکیل کمیته های مشترک به منظور توسعه دوجانبه روابط دو کشور تاکید کرد.
بزرگترین آرمان و آرزویم محو و نابودی رژیم صهیونیستی است
بزرگترین آرمان و آرزویم محو و نابودی رژیم صهیونیستی است - فرمانده کل ارتش گفت: بزرگترین آرمان و آرزویم محو و نابودی رژیم صهیونیستی است.
واکنش امام جمعه مشهد به ماجرای گشت ارشاد و اتفاقات برج سلمان
واکنش امام جمعه مشهد به ماجرای گشت ارشاد و اتفاقات برج سلمان - سیاست داخلی > همشهری آنلاین: امام جمعه مشهد گفت: هتک حرمت امام رضا(ع) انجام شده و در مقام خوانندگی یک آوازه‌خوان، زن‌ها روسری‌های خود را برمی‌دارند و این فجایع کنار گنبد امام رضا(ع) انجام می‌گیرد اما هیچ مسئولی ککش نمی‌گزد جز دو مسئول از قوه قضائیه که قاطعانه وارد عمل می‌شوند.
ظریف با رئیس مجمع عمومی سازمان ملل متحد دیدار کرد
ظریف با رئیس مجمع عمومی سازمان ملل متحد دیدار کرد - ایلنا: وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران با رئیس مجمع عمومی سازمان ملل متحد دیدار و گفت‌وگو کرد.
ظریف از پزشک ایرانی برای دفاع از تاریخ خلیج فارس قدردانی کرد
ظریف از پزشک ایرانی برای دفاع از تاریخ خلیج فارس قدردانی کرد - تهران - ایرنا - وزیر امور خارجه در پیامی خطاب به دکتر مریم رزاقی آذر پزشک ایرانی از اقدام شایسته وی در دفاع از هویت ملی و تاریخی خلیج فارس در دوبی قدردانی کرد.
ظریف از «رزاقی آذر» برای دفاع از هویت تاریخی خلیج فارس قدردانی کرد
ظریف از «رزاقی آذر» برای دفاع از هویت تاریخی خلیج فارس قدردانی کرد - وزیر خارجه کشورمان در پیامی خطاب به سرکار خانم رزاقی آذر از اقدام شایسته ایشان در دفاع از هویت ملی و تاریخی خلیج فارس قدردانی کرد.
ظریف با رئیس مجمع عمومی سازمان ملل متحد دیدار کرد
ظریف با رئیس مجمع عمومی سازمان ملل متحد دیدار کرد - وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران با رئیس مجمع عمومی سازمان ملل متحد دیدار و گفتگو کرد.
قدردانی ظریف از پرشک ایرانی به خاطر دفاع از هویت ملی و تاریخی خلیج فارس
قدردانی ظریف از پرشک ایرانی به خاطر دفاع از هویت ملی و تاریخی خلیج فارس - ایلنا: وزیر امور خارجه در پیامی خطاب به دکتر رزاقی آذر از اقدام شایسته وی در دفاع از هویت ملی و تاریخی خلیج فارس قدردانی کرد.
روایت تابش از دستور رهبری درباره موضوع حصر/واکنش علم‌الهدی به برخورد پلیس با یک دختر/گوینده عبارت «دختر …» در مجلس پیدا شد/پیشنهاد جدا شدن قم ویژه‌خواری...
روایت تابش از دستور رهبری درباره موضوع حصر/واکنش علم‌الهدی به برخورد پلیس با یک دختر/گوینده عبارت «دختر …» در مجلس پیدا شد/پیشنهاد جدا شدن قم ویژه‌خواری... - رصد‌خانه «تابناک»، خبر‌هایی برای مخاطبان آماده می‌کند که غیررسمی هستند یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می‌گیرند. تیتر‌هایی مانند:رفتار مامور گشت ارشاد، فرمانده ناجا را به مجلس کشاند/ناطق نوری: جلسات با روحانی ادامه خواهد داشت/اعتراف یک اصلاح‌طلب به نقش کانون های قدرت در انتخاب شهردار و... رصد‌خانه امروز تابناک را تشکیل می‌دهند.
تلگرام ظرف چند هفته آینده «فیلتر» می‌شود / این موضوع، عزم جدی نظام است / آمادگی پذیرش کوچ از تلگرام به پیام‌رسان‌های داخلی وجود دارد / تلگرام هم در ابتدا با هجوم ۲۰ میلیونی قادر به فعالیت نبود
تلگرام ظرف چند هفته آینده «فیلتر» می‌شود / این موضوع، عزم جدی نظام است / آمادگی پذیرش کوچ از تلگرام به پیام‌رسان‌های داخلی وجود دارد / تلگرام هم در ابتدا با هجوم ۲۰ میلیونی قادر به فعالیت نبود - عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از فیلترینگ تلگرام ظرف چند هفته آینده خبر داد. ذوالنور گفت: عزم جدی نظام است که به‌زودی تلگرام کاملاً فیلتر شود و طی چند هفته آینده مطمئنا تلگرام فیلتر می‌شود.
توضیحات واعظی درباره اظهارات اخیر خود درباره نحوه پرداخت ارز مسافرتی
توضیحات واعظی درباره اظهارات اخیر خود درباره نحوه پرداخت ارز مسافرتی - ایلنا: رییس دفتر رییس‌جمهور در یادداشتی درباره اظهارات اخیر خود درباره نحوه پرداخت ارز مسافرتی توضیحاتی ارایه کرد.
لاریجانی به تهران بازگشت
لاریجانی به تهران بازگشت - تهران - ایرنا - رییس مجلس شورای اسلامی که به دو کشور ویتنام و سریلانکا سفر کرده بود عصر جمعه به سفر 6 روزه خود پایان داد و به تهران بازگشت.
لاریجانی وارد فرودگاه مهرآباد تهران شد
لاریجانی وارد فرودگاه مهرآباد تهران شد - رئیس مجلس شورای اسلامی دقایقی قبل وارد فرودگاه مهرآباد تهران شد.
تصاویر | اسب به نماینده مرند و جلفا در مجلس سواری نداد و او را به زمین کوبید
تصاویر | اسب به نماینده مرند و جلفا در مجلس سواری نداد و او را به زمین کوبید - قوای سه‌گانه > همشهری آنلاین: محمد حسن نژاد نماینده مرند و جلفا در حال سوارکاری در بازدید از تپه‌های ماسه بادی شهر صفاییه رفسنجان از روی اسب سقوط کرد. وی دچار آسیب دیدگی جزئی شد.