سه شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۵ / Tuesday, 21 February, 2017

آخرین اخبار سرویس سیاست

بحرانهای منطقه، آرمان قدس را کمرنگ کرده/جهان به‌سمت مقابله با صهیونیست‌ها می‌رود
بحرانهای منطقه، آرمان قدس را کمرنگ کرده/جهان به‌سمت مقابله با صهیونیست‌ها می‌رود - ششمین کنفرانس حمایت از انتفاضه فلسطین در حالی آغاز شد که رهبر معظم انقلاب و شخصیت‌های برجسته داخلی و خارجی در آن حضور داشتند.
سرعت عمل در ارائه خدمات درمانی در مواقع بحرانی بسیار مهم است
سرعت عمل در ارائه خدمات درمانی در مواقع بحرانی بسیار مهم است - فرمانده نیروی زمینی سپاه گفت: سرعت عمل در ارائه خدمات درمانی در مواقع بحرانی مثل سیل بسیار مهم است و این آمادگی در بیمارستان های سپاه وجود دارد.
انتفاضه سوم فلسطین مرحله مهمی از تاریخ مبارزات را رقم خواهد زد
انتفاضه سوم فلسطین مرحله مهمی از تاریخ مبارزات را رقم خواهد زد - رهبر معظم انقلاب اسلامی تاکید کردند: انتفاضه سوم فلسطین مرحله مهمی از تاریخ مبارزات را رقم خواهد زد و شکستی دیگر را بر رژیم غاصب تحمیل خواهد کرد.
رهبر معظم انقلاب:اشغال ظالمانه فلسطین یکی از صفحات ناپاک تاریخ؛ این صفحه آلوده با اذن خدا بسته خواهد شد
رهبر معظم انقلاب:اشغال ظالمانه فلسطین یکی از صفحات ناپاک تاریخ؛ این صفحه آلوده با اذن خدا بسته خواهد شد - تهران- ایرنا- رهبر معظم انقلاب اسلامی در ششمین کنفرانس حمایت از انتفاضه فلسطین بیان کردند:اشغال ظالمانه فلسطین از صفحات ناپاک تاریخ است که همچون دیگر صفحات آلوده، با اذن خدای متعال و یاری او بسته خواهد شد.
لاریجانی:‌ مردم فلسطین سرآمد مظلومیت هستند/ باید مورد حمایت قرار گیرند
لاریجانی:‌ مردم فلسطین سرآمد مظلومیت هستند/ باید مورد حمایت قرار گیرند - تهران-ایرنا-رییس مجلس شورای اسلامی گفت: بی تردید مردم مظلوم فلسطین در این زمانه سرآمد مظلومیت هستند که باید مورد حمایت قرار گیرند.
یادی از رهبر سیاهان مسلمان آمریکا
یادی از رهبر سیاهان مسلمان آمریکا - تهران- ایرنا- بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در آیین افتتاحیه ششمین کنفرانس حمایت از انتفاضه مردم فلسطین که در محل سالن اجلاس سران تهران برگزار می شود؛ آغاز شد.
تمرین مقابله با ناامنی در کوی و برزن توسط سپاه/ انهدام اهداف هوایی با موشک دوش پرتاب
تمرین مقابله با ناامنی در کوی و برزن توسط سپاه/ انهدام اهداف هوایی با موشک دوش پرتاب - فرمانده نیروی زمینی گفت: در دومین روز رزمایش پیامبر اعظم11، عملیات مقابله با امنی‌ها در کوی و برزن تمرین شد.
در اصول مختلف قانون اساسی بر موضوع  تلاش در جهت وحدت ملل اسلامی تاکید جدی شده است
در اصول مختلف قانون اساسی بر موضوع تلاش در جهت وحدت ملل اسلامی تاکید جدی شده است - رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: سروران عزیز مستحضرند که در اصول مختلف قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران مخصوصا اصول سوم ، یازدهم وچهاردهم ، 152 و 154 بر موضوع تلاش در جهت وحدت ملل اسلامی در همه ابعاد و دوم حمایت بی دریغ از مستضعفان و دفاع از مبارزه حق طلبانه آنان تاکید جدی شده است.
از جملات حماسی میهمان خارجی خطاب به رهبر انقلاب تا ادای احترام به شهدای راه آزادی قدس
از جملات حماسی میهمان خارجی خطاب به رهبر انقلاب تا ادای احترام به شهدای راه آزادی قدس - حضرت آیت الله خامنه ای صبح سه شنبه پس از ورود به محل سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی مورد استقبال سران سه قوه قرار گرفتند و سپس با حضور در محل یادمان شهدای انتفاضه به شهدای راه آزادی قدس ادای احترام کردند.
نزاع آنکارا و تهران بالا گرفت/ ایران ترکیه را تهدید کرد
نزاع آنکارا و تهران بالا گرفت/ ایران ترکیه را تهدید کرد - موضع‌گیری‌های متقابل دیپلمات‌های ایرانی و ترکیه‌ای از چند روز پیش و با سخنرانی نسنجیده «مولود چاوش‌اوغلو» وزیر خارجه ترکیه در حاشیه اجلاس امنیتی مونیخ شروع شد.
عکس گرفتن دولتی‌ها با آ‌وار پلاسکو و تنها گذاشتن مردم خوزستان + تصاویر
عکس گرفتن دولتی‌ها با آ‌وار پلاسکو و تنها گذاشتن مردم خوزستان + تصاویر - بحران خوزستان یکی  از فاجعه‌آمیزترین بحران‌های امسال بوده است.
اسنپ آمریکایی اعدام باید گردد!
اسنپ آمریکایی اعدام باید گردد! - 20میلیون تلفن هوشمند در دست مردم است . هیچ تکنولوژی یی در این حجم وارد کشور نشده و تلفن هوشمند تنها تلفن نیست و با نرم افزارها شناخته می شوند. بنا بر این نمی توان نرم افزارهای متنوع را محدود و منکوب کرد. اسنپ و تپ سی نباشد شبکه ای دیگر شکل می گیرد که چه بسا مشکلات دیگری به بار آورد.
رهبر انقلاب: انتفاضه سوم فلسطین شکستی دیگر بر رژیم غاصب تحمیل خواهد کرد/ هرگز نباید از اهمیت حمایت سیاسی از مردم فلسطین غافل بود
رهبر انقلاب: انتفاضه سوم فلسطین شکستی دیگر بر رژیم غاصب تحمیل خواهد کرد/ هرگز نباید از اهمیت حمایت سیاسی از مردم فلسطین غافل بود - ششمین کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین دقایقی پیش با سخنرانی رهبر معظم انقلاب اسلامی آغاز شد.
تسلیت رییس سازمان پدافند غیر عامل به مناسبت درگذشت مادر سردار نقدی
تسلیت رییس سازمان پدافند غیر عامل به مناسبت درگذشت مادر سردار نقدی - رئیس سازمان پدافند غیر عامل کشور در پیامی درگذشت مادر سردار محمدرضا نقدی، معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را تسلیت گفت.
رهایی محکوم به قصاص با رضایت اولیای‌دم مقتول
رهایی محکوم به قصاص با رضایت اولیای‌دم مقتول - با بخشش و رضایت اولیای دم مرحوم مهدی چراغی، قاتل این سرباز وظیفه از قصاص رهایی یافت.
منطقه ما همواره پشتیبان مردم فلسطین است
منطقه ما همواره پشتیبان مردم فلسطین است - رهبر معظم انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه قصه پرغصه فلسطین هر انسان آزادی‌خواه و حق‌طلب را می‌آزارد، تاکید کردند: کاوش در تاریخ نشان می‌دهد که هیچ یک از ملت‌های جهان با چنین رنج، اندوه و اقدام ظالمانه‌ای مواجه نبودند.
مردم فلسطین سرآمد مظلومیت هستند
مردم فلسطین سرآمد مظلومیت هستند - رئیس مجلس شورای اسلامی بر این موضوع که بی‌تردید مردم فلسطین سرآمد مظلومیت هستند و باید مورد حمایت جدی واقع شوند، تاکید کرد.
قصه پرغصه فلسطین هر انسان حق طلب را می‌آزارد/ دشمنان با غفلت دولت‌ها جنگ‌های داخلی را تحمیل کرده‌اند
قصه پرغصه فلسطین هر انسان حق طلب را می‌آزارد/ دشمنان با غفلت دولت‌ها جنگ‌های داخلی را تحمیل کرده‌اند - ایلنا: رهبر انقلاب گفت: متأسفانه توطئه‌های دشمن، توانسته است با بهره‌گیری از غفلت برخی دولتها، جنگهای داخلی را بر ملت‌ها تحمیل کند.
امام خامنه‌ای یاد رهبر شهید مسلمانان آمریکا را گرامی داشتند
امام خامنه‌ای یاد رهبر شهید مسلمانان آمریکا را گرامی داشتند - امام خامنه‌ای پیش از ایراد سخنان‌شان در ششمین کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین، خواستار قرائت فاتحه برای روح شهید "مالکوم ایکس" شدند
هیچ یک از ملتهای جهان با چنین رنج و اندوهی همانند فلسطینیان مواجه نبوده‌اند
هیچ یک از ملتهای جهان با چنین رنج و اندوهی همانند فلسطینیان مواجه نبوده‌اند - ششمین کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین دقایقی پیش با سخنرانی رهبر معظم انقلاب اسلامی آغاز شد.
ادای احترام امام خامنه‌ای به یادمان شهدای انتفاضه فلسطین
ادای احترام امام خامنه‌ای به یادمان شهدای انتفاضه فلسطین - رهبر معظم انقلاب در بدو ورود به سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی به یادمان شهدای انتفاضه فلسطین ادای احترام کردند.
پخش زنده سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی از KHAMENEI.IR
پخش زنده سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی از KHAMENEI.IR - سخنان امام خامنه‌ای در ششمین کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین به صورت زنده از پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار آیت‌الله العظمی خامنه‌ای پخش می‌شود.
امام خامنه‌ای در ششمین کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین حضور یافتند+ تصاویر
امام خامنه‌ای در ششمین کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین حضور یافتند+ تصاویر - رهبر معظم انقلاب اسلامی دقایقی پیش در مراسم افتتاحیه ششمین کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین حضور یافتند.
تغییر برنامه زندگی 15 میلیون نفر، برای رفع مشکل چند شهر!
تغییر برنامه زندگی 15 میلیون نفر، برای رفع مشکل چند شهر! - دولت مردان در تصمیمی عجیب، برای مقابله با معضلی که سالهاست گریبان چند کلانشهر کشورمان را گرفته و به باور بسیاری درمان پذیر نیز هست، رای به تغییر برنامه زندگی 15 میلیون نفر دادند تا ثابت کنند که میان حل مشکل و فرافکنی، گزینه نخست انتخابشان نیست!
تجلیل رهبر انقلاب از مالکوم ایکس/ هیچ‌یک از ملّتهای جهان با چنین رنج و اندوه و اقدامی ظالمانه مواجه نبوده‌اند/ بحرانهای منطقه، آرمان قدس را کمرنگ کرده
تجلیل رهبر انقلاب از مالکوم ایکس/ هیچ‌یک از ملّتهای جهان با چنین رنج و اندوه و اقدامی ظالمانه مواجه نبوده‌اند/ بحرانهای منطقه، آرمان قدس را کمرنگ کرده - این کنفرانس که در آن جمعی از رؤسای مجالس و دیگر مقامات کشورهای جهان شرکت کرده‌اند، امروز با سخنرانی ولی امر مسلمین آغاز به‌کار خواهد کرد. نمایندگانی از 80 کشور اسلامی در ششمین کنفرانس حمایت از انتفاضه فلسطین حضور دارند
انجام عملیات دفاع از کوی و برزن در منطقه تایباد/شلیک دوش پرتاب های میثاق
انجام عملیات دفاع از کوی و برزن در منطقه تایباد/شلیک دوش پرتاب های میثاق - در جریان برگزاری رزمایش پیامبر اعظم ۱۱ امروز دفاع از کوی و برزن در منطقه تایباد و شلیک دوش پرتاب های ضدهوایی میثاق انجام شد.
کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه مردم فلسطین با حضور رهبر معظم انقلاب آغاز شد
کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه مردم فلسطین با حضور رهبر معظم انقلاب آغاز شد - تهران- ایرنا- ششمین کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه مردم فلسطین با حضور حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب، روسای سه قوه و شخصیت های برجسته جهان اسلام در سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی گشایش یافت.
رهبر معظم انقلاب در سالن اجلاس سران حضور یافتند
رهبر معظم انقلاب در سالن اجلاس سران حضور یافتند - رهبر معظم انقلاب اسلامی دقایقی پیش وارد سالن کنفرانس حمایت از انتفاضه فلسطین شدند.
کپرنشینی در جنوب کرمان؛ نان خشک هم برای خوردن نداریم/ این‌جا آب نیست، برق نیست، توالتی هم وجود ندارد
کپرنشینی در جنوب کرمان؛ نان خشک هم برای خوردن نداریم/ این‌جا آب نیست، برق نیست، توالتی هم وجود ندارد - بچه ها بیماری‌های گوارشی دارند. منشأ این بیماری تانکر کوچک آبی است که بچه‌ها همه کارهای‌شان با آن است.
حضور رهبر انقلاب در کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین
حضور رهبر انقلاب در کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین - رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز جهت سخنرانی در کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین در سالن اجلاس سران حضور یافتند.
ادعای تکراری انور قرقاش علیه ایران
ادعای تکراری انور قرقاش علیه ایران - وزیر مشاور امارات در امور خارجه با طرح ادعایی بی‌اساس و تکراری، گفت: ایران در امور داخلی کشورهای منطقه دخالت می‌کند.
ششمین کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین آغاز شد
ششمین کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین آغاز شد - ایلنا: ششمین کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین دقایقی پیش و با حضور رهبرمعظم انقلاب اسلامی آغاز شد.
ششمین کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین آغاز به کار کرد
ششمین کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین آغاز به کار کرد - ششمین کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین دقایقی پیش در تهران آغاز به کار کرد.
سلاح دوش پرتاب «میثاق» با موفقیت یک هدف هوایی را منهدم کرد
سلاح دوش پرتاب «میثاق» با موفقیت یک هدف هوایی را منهدم کرد - فرمانده نیروی زمینی سپاه از شلیک دوش پرتاب ضد هوایی میثاق در رزمایش پیامبر اعظم ۱۱ خبر داد.
علت حذف واقعه طبس و تسخیر لانه جاسوسی از کتاب‌های درسی مشخص شد
علت حذف واقعه طبس و تسخیر لانه جاسوسی از کتاب‌های درسی مشخص شد - اعضای هیئت‌علمی دانشگاه علامه‌طباطبایی تاکید کردند: اجرای سند ۲۰۳۰ دسترسی غربی‌ها را به اطلاعات آموزشی کشور مهیا می‌کند.
پیام تسلیت روابط عمومی سپاه درپی درگذشت والده سردار نقدی
پیام تسلیت روابط عمومی سپاه درپی درگذشت والده سردار نقدی - رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور و روابط عمومی کل سپاه با صدور پیام‌های جداگانه‌ای در گذشت والده سردار نقدی را تسلیت گفتند
چه زمانی راهکار برون رفت خوزستان از «وضع دلخراش» ارائه خواهد شد؟
چه زمانی راهکار برون رفت خوزستان از «وضع دلخراش» ارائه خواهد شد؟ - مشخص می‌شود که اولویت، رفع مشکلات به وجود آمده است نه کوتاهی‌ها و قصورهای صورت گرفته در گذشته. رویکردی که برخی در روزهای اخیر در پیش گرفته بودند. درست مشابه وضعیتی که در بروز بحران‌های دیگر روی می‌دهد و سوگیری‌های سیاسی و جدال‌های جناحین حاضر و غایب در عرصه قدرت، مانع از رسیدگی به مشکلات می‌شود.
اغتشاش تاکسی های سنتی/ آخرین «گزینه روی میز» کشورهای منطقه
اغتشاش تاکسی های سنتی/ آخرین «گزینه روی میز» کشورهای منطقه - روزنامه های امروز هشدار اخیر رهبر انقلاب در رابطه با رسیدگی به موضوع گرد و خاک و سیل در بخش هایی از جنوب کشور پرداخته اند و این موضوع را پیگیری کرده اند. این در حالی است که مسائل منطقه ای و همچنین همراهی ترکیه و عربستان با صهیونیست ها در تقابل با ایران از دیگر موضوعات مهم امروز بوده است.
۱۰ کاری که ایرانیان می‌توانند برای جلوگیری از جنگ با آمریکا انجام دهند
۱۰ کاری که ایرانیان می‌توانند برای جلوگیری از جنگ با آمریکا انجام دهند - ترامپ ممکن است بخواهد با جنگ با ایران توجه افکار عمومی آمریکایی‌ها را از مشکلات داخلی منحرف کند و با ایجاد وضعیت اضطراری کاری کند که هیچ نوع انتقادی و مخالفت مدنی‌ای نتواند مطرح شود و هر‌کس که کوچکترین اعتراضی کند با اتهام خیانت به کشور مواجه شود. اما ایرانیان می‌توانند ده کار را انجام دهند تا پیدستی...
قراردادی طبق الگوهای جدید نفتی بسته نشده است/ قرارداد با توتال تا 2 ماه آینده
قراردادی طبق الگوهای جدید نفتی بسته نشده است/ قرارداد با توتال تا 2 ماه آینده - وزیر نفت با بیان اینکه تاکنون قراردادی مطابق با الگوهای جدید نفتی بسته نشده است، گفت: قرارداد با توتال حداکثر تا ۲ ماه آینده نهایی می شود.
رهبر معظم انقلاب اسلامی در کنفرانس بین المللی فلسطین حضور یافتند
رهبر معظم انقلاب اسلامی در کنفرانس بین المللی فلسطین حضور یافتند - تهران- ایرنا- رهبر معظم انقلاب اسلامی دقایقی قبل به منظور افتتاح ششمین کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه مردم فسطین در محل سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی حضور یافتند و مورد استقبال روسای سه قوه قرار گرفتند.
رهبر معظم انقلاب اسلامی به یادمان شهدای انتفاضه فلسطین ادای احترام کردند
رهبر معظم انقلاب اسلامی به یادمان شهدای انتفاضه فلسطین ادای احترام کردند - تهران- ایرنا- رهبر معظم انقلاب در بدو ورود به سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی به منظور حضور در کنفرانس حمایت از انتفاضه فلسطین، به یادمان شهدای انتفاضه ادای احترام کردند.
بیمارستان صحرایی نیروی زمینی سپاه در منطقه محروم تایباد افتتاح می‌شود
بیمارستان صحرایی نیروی زمینی سپاه در منطقه محروم تایباد افتتاح می‌شود - در دومین روز از یازدهمین رزمایش پیامبر اعظم(ص) با حضور فرمانده نیروی زمینی سپاه، بیمارستان صحرایی در منطقه محروم تایباد افتتاح خواهد شد.
جلالی: نباید گرد فراموشی بر ظلم رژیم صهیونیستی بنشیند/شیخ‌الاسلام: هدف کنفرانس حمایت از انتفاضه نمایش ظلم‌ستیزی است
جلالی: نباید گرد فراموشی بر ظلم رژیم صهیونیستی بنشیند/شیخ‌الاسلام: هدف کنفرانس حمایت از انتفاضه نمایش ظلم‌ستیزی است - سخنگوی کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه گفت: با برگزاری این کنفرانس، این کشور به صدر مسائل جهان برمی گردد و نمی گذارد گرد فراموشی بر مردم مظلوم فلسطین بنشیند.
شورای نگهبان لایحه احکام دائمی برنامه‌های توسعه کشور را تایید کرد
شورای نگهبان لایحه احکام دائمی برنامه‌های توسعه کشور را تایید کرد - شورای نگهبان لایحه احکام دائمی برنامه‌های توسعه کشور را با توجه به اصلاحات انجام شده مغایر با موازین شرع و قانون اساسی ندانست.
مشاور جدید امنیت ملی ترامپ کیست؟
مشاور جدید امنیت ملی ترامپ کیست؟ - ژنرال مک مستر داعش را یک گروه منحرف می داند که با استفاده ابزاری از دین در جهت ایجاد تنفر و کشتار مردم بی گناه حرکت می کند. او یک ژنرال بدون جهت گیری سیاسی شناخته می شود.
درخواست عجیب برخی نمایندگان مجلس: فیلم‎ها را قبل از اکران بدهید ما ببینیم و اعمال نظر کنیم!
درخواست عجیب برخی نمایندگان مجلس: فیلم‎ها را قبل از اکران بدهید ما ببینیم و اعمال نظر کنیم! - حواشی حضور مسعود فراستی در نشست کمیسیون فرهنگی مجلس نیز این روزها تیتر برخی رسانه ها شده است. حواشی که باعث شد حمید فرخ نژاد بازیگر سینما متنی تند و کنایه آمیز خطاب به فراستی منتشر کند.
ادامه رزمایش پیامبر اعظم با عملیات دفاع از کوی و برزن و پدافند هوایی
ادامه رزمایش پیامبر اعظم با عملیات دفاع از کوی و برزن و پدافند هوایی - فرمانده نیروی زمینی سپاه از ادامه رزمایش پیامبر اعظم ۱۱ با آزمایش دوش پرتاب های میثاق و انجام عملیات پدافند هوایی خبر داد.
ششمین کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین آغاز به‌کار کرد
ششمین کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین آغاز به‌کار کرد - ششمین کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین صبح امروز آغاز شد.
تقدیر ستاد اقامه نماز و استاندار از مدیرکل زندان‌های استان تهران
تقدیر ستاد اقامه نماز و استاندار از مدیرکل زندان‌های استان تهران - مدیرکل زندان‌های استان تهران از سوی مدیر ستاد اقامه نماز و استاندار استان تهران مورد تقدیر قرار گرفت.
ادامه اتهام‌پراکنی وزیر خارجه عربستان علیه ایران
ادامه اتهام‌پراکنی وزیر خارجه عربستان علیه ایران - وزیر امور خارجه عربستان بار دیگر به اتهام‌پراکنی‌های علیه کشورمان پرداخت و گفت که اگر ایران خواهان گفت‌وگو است باید رفتار خود را تغییر دهد.
باید به موضوع بهداشت مناطق محروم، توجه بیشتری شود
باید به موضوع بهداشت مناطق محروم، توجه بیشتری شود - فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران گفت: ما در مناطق محروم نیاز داریم که عزیزانمان در وزارت بهداشت و درمان کشور توجه بیشتری به این موضوع داشته باشند.
برجام میوه داد/ ‏افزایش ۲۳۵ درصدی مبادلات بازرگانی ایران و فرانسه
برجام میوه داد/ ‏افزایش ۲۳۵ درصدی مبادلات بازرگانی ایران و فرانسه - ایلنا: سفارت فرانسه در تهران از ‏افزایش ۲۳۵ درصدی مبادلات بین دو ایران و فرانسه خبر داد.
سردار پاکپور: باید رفع مشکلات مردم را در اولویت برنامه‌ها قرار دهیم
سردار پاکپور: باید رفع مشکلات مردم را در اولویت برنامه‌ها قرار دهیم - فرمانده نیروی زمینی سپاه گفت: رفع مشکلات مردم برکت کار ماست و ما برای جلب عنایت الهی باید رفع مشکلات مردم را در اولویت برنامه‌های خود قرار دهیم.
استیضاح وزیر‌ علوم منتفی شد
استیضاح وزیر‌ علوم منتفی شد - معاون پارلمانی وزیر علوم درباره استیضاح فرهادی گفت: امضاهای استیضاح وزیر‌ علوم به کمتر از ۱۰ امضا رسید.
بیمارستان صحرایی نیروی زمینی سپاه در تایباد افتتاح شد + عکس
بیمارستان صحرایی نیروی زمینی سپاه در تایباد افتتاح شد + عکس - بیمارستان صحرایی نیروی زمینی سپاه در تایباد افتتاح شد.
آیا کویت می‌تواند مواضع عربستان علیه ایران را نرم کند؟
آیا کویت می‌تواند مواضع عربستان علیه ایران را نرم کند؟ - با توجه به سفر شیخ جابر الصباح به عمانآیا کویت می‌تواند مواضع عربستان علیه ایران را نرم کند؟منابع سیاسی کویتی می‌گویند که مواضع کویت و عمان بعد از سفر روحانی به کاهش خشم عربستان نسبت به ایران کمک می‌کند اما هنوز نمی‌توان امیدوار بود که تغییری در اوضاع پیش آید.
انتقاد مسجدجامعی از شهرداری: برج‌های منطقه 1 بدتر از موشک‌های صدام است / شهر را به چه قیمت حراج کرده اید؟
انتقاد مسجدجامعی از شهرداری: برج‌های منطقه 1 بدتر از موشک‌های صدام است / شهر را به چه قیمت حراج کرده اید؟ - عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه شمیران به دلیل کوه‌هایش معروف بود، گفت: متاسفانه این روزها کارهای عجیب و غریبی در منطقه یک انجام می‌شود به گونه‌ای که خود شهرداری نیز مستاصل می‌شود.
بیمارستان ۱۲۰ تختخوابی شهید «نورعلی شوشتری» افتتاح شد
بیمارستان ۱۲۰ تختخوابی شهید «نورعلی شوشتری» افتتاح شد - بیمارستان ۱۲۰ تختخوابی شهید «نورعلی شوشتری» صبح امروز با حضور فرمانده نیروی زمینی سپاه افتتاح شد.
سخنگوی کمیسیون فرهنگی: برخی فیلم ها دیالوگ های مستهجن داشتند/سیاه نمایی زیاد از حد در فیلم های اجتماعی جشنواره فجر دیده می شد
سخنگوی کمیسیون فرهنگی: برخی فیلم ها دیالوگ های مستهجن داشتند/سیاه نمایی زیاد از حد در فیلم های اجتماعی جشنواره فجر دیده می شد - آزادی خواه در خصوص انتقاد های صورت گرفته به برخی فیلم های جشنواره گفت: برخی از آنها در حد تله فیلم بوده و برخی هم فضای جمهوری اسلامی را سیاه نمایی کرده بودند.
روابط میان بانک‌های ایران و ترکیه باید گسترش یابد
روابط میان بانک‌های ایران و ترکیه باید گسترش یابد - ایلنا: سفیر کشورمان در ترکیه در ملاقات با رییس جدید بانک ملت ایران - شعبه آنکارا بر لزوم تسهیل روابط بانکی و ارزی بین ایران و ترکیه تاکید کرد.
مذاکره مستقیم با آمریکا از اختیارات رهبری است/ لابی‌های ضدایرانی در دوره ترامپ جان گرفته‌اند
مذاکره مستقیم با آمریکا از اختیارات رهبری است/ لابی‌های ضدایرانی در دوره ترامپ جان گرفته‌اند - ایلنا: معاون اسبق شورای عالی امنیت ملی تاکید کرد: مذاکره مستقیم با آمریکا از جمله اختیارات مقام معظم رهبری است. هر وقت ایشان لازم بداند اجازه مذاکره می‌دهند و وقتی…
آیا ممکن است مایک پنس جای دونالد ترامپ را در کاخ سفید بگیرد؟
آیا ممکن است مایک پنس جای دونالد ترامپ را در کاخ سفید بگیرد؟ - اجبار مایکل فلین به استعفا به دلیل صحبت های تلفنی او با سفیر روسیه در آمریکا در ماه دسامبر بعد از تحریم های اوباما علیه مسکو بوده است.
معاون رییس‌جمهور: نباید تجمعات مجوزدار برهم زده شود /بررسی کارشناسی طرح برخورد با خودسرها در دولت
معاون رییس‌جمهور: نباید تجمعات مجوزدار برهم زده شود /بررسی کارشناسی طرح برخورد با خودسرها در دولت - دولت - معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: دولت از کلیه تجمعات مجوزدار حمایت می‌کند طبیعتا اگر در این راستا طرحی باشد آن را مورد حمایت قرار می‌دهد.
هراس برخی سیاسیون  از پرسشگری منتقدان/نگرانی از ایجاد فضای خفقان
هراس برخی سیاسیون از پرسشگری منتقدان/نگرانی از ایجاد فضای خفقان - سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس، طرح فراکسیون امید برای تامین امنیت سخنرانی ها را ناشی از هراس برخی جریان ها از پرسش گری منتقدان خواند و از حاکم شدن فضای خفقان در جامعه ابراز نگرانی کرد.
شورای نگهبان لایحه احکام دائمی برنامه‌های توسعه کشور را تایید کرد
شورای نگهبان لایحه احکام دائمی برنامه‌های توسعه کشور را تایید کرد - تهران - ایرنا - شورای نگهبان لایحه احکام دائمی برنامه‌های توسعه کشور را با توجه به اصلاحات انجام شده مغایر با موازین شرع و قانون اساسی ندانست.
پیشنهاد نائب رئیس کمیسیون اجتماعی برای حل مشکلات بنیاد تعاون ناجا
پیشنهاد نائب رئیس کمیسیون اجتماعی برای حل مشکلات بنیاد تعاون ناجا - علی رستمیان گفت: اعضای "بنیاد تعاون ناجا" حدود دو هفته پیش نامه تقاضای بررسی موضوع را به کمیسیون اجتماعی مجلس آوردند و قرار شد که مستندات آن را هم ضمیمه نامه کنند.