شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶ / Saturday, 27 May, 2017

آخرین اخبار سرویس سیاست

آیا ایران همچنان از کره شمالی سلاح می‌خرد؟/ وصیت ویژه رهبر کره شمالی درباره ایران
آیا ایران همچنان از کره شمالی سلاح می‌خرد؟/ وصیت ویژه رهبر کره شمالی درباره ایران - رفیق دوست گفت: ما هم اکنون احتیاجی به مراوده اسلحه با کره شمالی نداریم در زمان جنگ این مراودات را داشتیم و آنها نیز زحمات زیادی در این باره برای ایران کشیدند اما هم اکنون ما ازنظر دفاعی نیاز به هیچ کشوری نداریم.
«هاشمی‌شاهرودی» هتک حرمت به منزل شیخ عیسی قاسم را محکوم کرد
«هاشمی‌شاهرودی» هتک حرمت به منزل شیخ عیسی قاسم را محکوم کرد - نائب رئیس مجلس خبرگان رهبری با صدور بیانیه‌ای، تجاوز وحشیانه و غیرانسانی در مقابل رفتار مسالمت‌آمیز جمعی از جوانان بحرینی و هتک حرمت به منزل شیخ عیسی قاسم را محکوم کرد.
رئیس‌جمهور ۳ قانون مصوب مجلس را برای اجرا ابلاغ کرد
رئیس‌جمهور ۳ قانون مصوب مجلس را برای اجرا ابلاغ کرد - رئیس‌جمهور در اجرای اصل ۱۲۳ قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و در نامه‌های جداگانه‌ای به وزارت امور اقتصاد و دارایی و سازمان حفاظت محیط زیست، ۳ قانون مصوب مجلس را برای اجرا، ابلاغ کرد.
دولت دوازدهم به هماهنگی تیم اقتصادی توجه کند
دولت دوازدهم به هماهنگی تیم اقتصادی توجه کند - رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: تیم اقتصادی دولت دوازدهم باید مرکب از مدیران باتجربه‌ای باشد که کلان اقتصاد کشور را به خوبی می‌شناسند و شرایط و واقعیت‌های زندگی مردم را به درستی درک می‌کنند و امکان جمع کردن چنین تیمی برای رئیس‌جمهور منتخب فراهم است.
رئیس‌جمهور: مشارکت گسترده مردم در انتخابات نمایش بزرگ قدرت و انسجام ملی بود
رئیس‌جمهور: مشارکت گسترده مردم در انتخابات نمایش بزرگ قدرت و انسجام ملی بود - رئیس‌جمهور مشارکت گسترده مردم در انتخابات را نمایش بزرگ قدرت و انسجام ملی، نزد جهانیان دانست.
رئیس‌جمهور: انتخابات دوازدهمین دوره ریاست‌جمهوری، از رقابتی‌ترین انتخابات کشور بود
رئیس‌جمهور: انتخابات دوازدهمین دوره ریاست‌جمهوری، از رقابتی‌ترین انتخابات کشور بود - رئیس جمهور با اشاره به حضور گسترده مردم در انتخابات، این حضور را مایه مباهات و تقویت بیش از پیش ثبات و امنیت کشور برشمرد و گفت: انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری، یکی از رقابتی‌ترین انتخابات کشور بود.
رییس جمهور 3 قانون مصوب مجلس را برای اجرا ابلاغ کرد
رییس جمهور 3 قانون مصوب مجلس را برای اجرا ابلاغ کرد - تهران - ایرنا - دکتر حسن روحانی رییس جمهوری در اجرای اصل 123 قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و در نامه های جداگانه ای به وزارت امور اقتصاد و دارایی و سازمان حفاظت محیط زیست، 3 قانون مصوب مجلس را برای اجرا، ابلاغ کرد.
لزوم گسترش جلسات قرآنی/ آرامش روحی یکی از برکات آشنایی با مفاهیم قرآنی/ سلاح‌های آن‌ها و رژیم صهیونیستی هیچ غلطی نمی‌توانند بکنند
لزوم گسترش جلسات قرآنی/ آرامش روحی یکی از برکات آشنایی با مفاهیم قرآنی/ سلاح‌های آن‌ها و رژیم صهیونیستی هیچ غلطی نمی‌توانند بکنند - حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، آرامش روحی و دینی را یکی از برکات آشنایی با مفاهیم قرآنی برشمردند و افزودند: این آرامش زمینه‌ساز افزایش ایمان انسان به خداوند متعال و قدرت الهی خواهد شد.
رئیس‌جمهور: دولت تمام تلاش خود را برای کاستن از فقر بکار گرفته است
رئیس‌جمهور: دولت تمام تلاش خود را برای کاستن از فقر بکار گرفته است - رئیس جمهور گفت: دولت تمام تلاش خود را برای کاستن از فقر، گسترش تولید و اشتغال بکار گرفته است و در همین راستا می‌توان به افزایش مستمری سه برابری اقشار کم درآمد اشاره کرد.
رئیس‌جمهور: خود را موظف به رشد و اعتلای دین و مذهب در جامعه می‌دانیم
رئیس‌جمهور: خود را موظف به رشد و اعتلای دین و مذهب در جامعه می‌دانیم - رییس جمهور در دیدار با آیت‌الله مکارم شیرازی گفت: ما خود را موظف به گسترش معارف دینی و رشد و اعتلای دین و مذهب در جامعه می‌دانیم.
«شورش» جوانان موتلفه علیه پیرمردان حزب /خطر عزلت‌نشینی در کمین «بزرگان موتلفه»
«شورش» جوانان موتلفه علیه پیرمردان حزب /خطر عزلت‌نشینی در کمین «بزرگان موتلفه» - میزان رای میرسلیم به عنوان نماینده حزب موتلفه و اختلاف درون سازمان این حزب برای ماندن یا کناررفتن میرسلیم از انتخابات حکایت از این دارد که موتلفه اسلامی به عنوان قدیمی ترین جریان سیاسی جمهوری اسلامی دچار یک بحران اساسی شده است.
نوبخت: معترضان بگویند سند۲۰۳۰ کجا به اجرا درآمده است
نوبخت: معترضان بگویند سند۲۰۳۰ کجا به اجرا درآمده است - دولت - سخنگوی دولت در واکنش به تداوم تخریب‌ها علیه دولت درباره 2030 گفت: از اینکه هرچه توضیح داده می‌شود هیچ توجهی به توضیحات مستند دولت صورت نمی‌گیرد و یک حرف دائم تکرار می‌شود جای تأمل دارد.
رئیس‌جمهور منتخب باید خواسته‌های به‌حق مردم را پاسخگو باشد
رئیس‌جمهور منتخب باید خواسته‌های به‌حق مردم را پاسخگو باشد - یک نماینده اصلاح‌طلب مجلس با تاکید بر اینکه «نقد منصفانه و در جهت اصلاح خوب است» گفت:‌ وقتی شخصی رئیس‌جمهور می‌شود باید همه به او کمک کرده و دست به دست هم دهند و مشکلات را حل کنند.
یادداشت ظریف درباره تجهیزات نظامی زیبا
یادداشت ظریف درباره تجهیزات نظامی زیبا - وزیر امور خارجه کشورمان طی یادداشتی در نیویورک تایمز، به بررسی سفر اخیر ترامپ به عربستان سعودی پرداخت.
اختلاف بر سر پارکینگ آپارتمانها را باید چگونه حل کرد؟
اختلاف بر سر پارکینگ آپارتمانها را باید چگونه حل کرد؟ - مطمئنا دردنیای پرتلاطم امروزی، یکی از موضوعاتی که می تواند جوامع بشری را از اختلافات شخصی و جمعی مصون بدارد، «آشنایی با حقوق متقابل افراد با یکدیگر و قانون» است که مهمترین اثر این آشنایی و آگاهی را می توان در پیشگیری از وقوع بسیاری از مشکلات حقوقی دانست؛ بنابراین، امروز تلاش داریم تا موضوع «اختلاف بر سر پارکینگ اپارتمان ها» را بررسی کنیم.
هیچ قدرتی در منطقه توان مقابله با نیروی دریایی ارتش ایران را ندارد
هیچ قدرتی در منطقه توان مقابله با نیروی دریایی ارتش ایران را ندارد - فرمانده کلاه‌سبزهای نیروی دریایی ارتش در دوران دفاع مقدس گفت: هیچ قدرتی در منطقه توان مقابله با نیروی دریایی ایران را ندارد.
طرح قانونگذاران آمریکا برای تحریم ایران به بهانه حمایت از حماس ارائه شد
طرح قانونگذاران آمریکا برای تحریم ایران به بهانه حمایت از حماس ارائه شد - چند قانونگذار آمریکایی طرحی ارائه کرده‌اند که خواستار تحریم ایران به بهانه حمایت از جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) است.
«دولت اتکای خود را از صداوسیما بردارد»
«دولت اتکای خود را از صداوسیما بردارد» - «این روزها در فضای مجازی شرایطی به وجود آمده است که شبکه‌هایی مثل اینستاگرام امکان پخش لایو و تعامل با مخاطبان را دارند؛ شرایطی که بی‌شک همه‌ بخش عظیمی از حضور پرشور در انتخابات ۹۶ را برای اولین بار مدیون شبکه‌های اجتماعی هستیم. شاید بتوان گفت دیگر دولت نیازی ندارد به اینکه حتما از طریق صداوسیما حرفش را به مردم بزند. دولت باید تکلیف خود را با صداوسیما مشخص کند و نمی‌تواند تمام اختیارش را دست رسانه‌ای…
شنبه اول ماه مبارک رمضان است
شنبه اول ماه مبارک رمضان است - ایلنا: ستاد استهلال دفتر مقام معظم رهبری رویت ماه رمضان را اعلام کرد.
بحران‌های فرارو، نیازمند تعامل میان نیروهای سیاسی است/ با همه احزاب و اقلیت‌های دینی دوستانه‌تر رفتار کنیم
بحران‌های فرارو، نیازمند تعامل میان نیروهای سیاسی است/ با همه احزاب و اقلیت‌های دینی دوستانه‌تر رفتار کنیم - ایلنا: وزیر کشور دولت اصلاحات در نامه‌ای به رییس جمهور، پیروزی او در انتخابات ریاست جمهوری را تبریک گفت.
گسترش تولید و اشتغال در دولت دوازدهم با سرعت بیشتر تداوم می یابد
گسترش تولید و اشتغال در دولت دوازدهم با سرعت بیشتر تداوم می یابد - رئیس جمهوری در دیدار با مراجع عظام و روحانیت معظم تاکید کرد که کاستن از فقر، گسترش تولید و اشتغال در دولت دوازدهم با سرعت بیشتری تداوم می یابد.
رمضان؛ فرصتی یگانه و مغتنم
رمضان؛ فرصتی یگانه و مغتنم - همزمان با حلول ماه مبارک رمضان دکتر قاضی زاده هاشمی پیامی در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد.
استهلال ماه رمضان در قم
استهلال ماه رمضان در قم - عضو ارشد ستاد استهلال دفتر مقام معظم رهبری با اعلام جزئیاتی از رویت هلال ماه مبارک رمضان گفت:‌ به احتمال زیاد همانگونه که در تقویم آمده است روز شنبه اول ماه مبارک رمضان است.
استقبال توییتری رییس جمهور از ماه رمضان
استقبال توییتری رییس جمهور از ماه رمضان - رییس جمهور کشورمان با انتشار پیامی، از فرا رسیدن ماه مبارک رمضان استقبال کرد.
توییت رییس‌جمهور به‌مناسبت آغاز ماه رمضان
توییت رییس‌جمهور به‌مناسبت آغاز ماه رمضان - ایلنا: رییس‌جمهور با توییتی به استقبالماه مبارک رمضان رفت.
دولت تمام تلاش خود را برای کاستن از فقر، گسترش تولید و اشتغال بکار گرفته است
دولت تمام تلاش خود را برای کاستن از فقر، گسترش تولید و اشتغال بکار گرفته است - تهران- ایرنا- رئیس جمهوری در دیدار با مراجع عظام و روحانیت معظم با تاکید براینکه همواره از ارشادات و رهنمودهای مراجع عظام و روحانیت معظم بهره برده ایم و به این رابطه گرم و صمیمانه با حوزه علمیه و مراجع عظام افتخار می کنیم، گفت: دولت تمام تلاش خود را برای کاستن از فقر، گسترش تولید و اشتغال بکار گرفته و این موضوع در دولت دوازدهم با سرعت بیشتری تداوم می یابد.
مذاکرات گسترش همکاری‌ها بین ایران و چک
مذاکرات گسترش همکاری‌ها بین ایران و چک - در دیدار کاردار ایران در پراگ با استاندار لیبرتس بر سر گسترش همکاری‌های علمی، فنی و صنعتی بین استان لیبرتس جمهوری چک با جمهوری اسلامی ایران توافق شد.
انتخابات هیات رئیسه مجلس چهارشنبه دهم خردادماه برگزار می‌شود
انتخابات هیات رئیسه مجلس چهارشنبه دهم خردادماه برگزار می‌شود - سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت که انتخابات هیات رئیسه مجلس در جلسه علنی روز چهارشنبه انجام خواهد شد.
دستاوردهای دولت در حوزه اقتصادی قابل‌تقدیر است/ یارانه پردرآمدها حذف و یارانه طبقات محروم افزایش یابد
دستاوردهای دولت در حوزه اقتصادی قابل‌تقدیر است/ یارانه پردرآمدها حذف و یارانه طبقات محروم افزایش یابد - ایلنا: آیت‌الله مکارم شیرازی در دیدار رییس‌‌جمهور تاکید کرد: ضرورت دارد در برنامه‌ریزی‌ها به گونه‌ای عمل شود که یارانه پردرآمدها حذف و یارانه طبقات محروم جامعه…
همیشه دعاگوی دولت و شخص رییس‌جمهور هستم
همیشه دعاگوی دولت و شخص رییس‌جمهور هستم - ایلنا: آیت‌الله صافی گلپایگانی با بیان اینکه "همیشه دعاگوی دولت و شخص رییس‌جمهور هستم"، اظهارداشت: دولت‌دوازدهم باید همان رویه‌ای را که در دولت یازدهم در ایجاد ثبات…
قدردانی آیت‌الله وحید خراسانی از حضور گسترده مردم در انتخابات و تبریک به رییس‌جمهور
قدردانی آیت‌الله وحید خراسانی از حضور گسترده مردم در انتخابات و تبریک به رییس‌جمهور - ایلنا: حضرت آیت‌الله العظمی وحید خراسانی در دیدار حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی، با دعا برای توفیق رییس جمهور در مسیر اداره امور تاکید کرد: تا می‌توانید به امور…
توصیه‌های مهم آیت‌الله شبیری زنجانی به حسن روحانی
توصیه‌های مهم آیت‌الله شبیری زنجانی به حسن روحانی - ایلنا: مرجع عالی قدر تشیع در دیدار حجت‌الاسلام و المسلمین حسن روحانی تاکید کرد که دیانت افراد در درجه نخست اهمیت است.
مجری مشهور تلویزیون تهدید به قتل شد/رییس‌جمهور در راستای حقوق شهروندی پیگیر رفع حصر است/از ۱۶ میلیون رای حلال تا ۱۶ میلیون رای مومنانه/امام جمعه اصفهان: اجازه نمی‌دهیم رقاصه‌ها بعد از انتخابات جشن بگیرند/شوخی امام جمعه اهل سنت با اصولگرایان
مجری مشهور تلویزیون تهدید به قتل شد/رییس‌جمهور در راستای حقوق شهروندی پیگیر رفع حصر است/از ۱۶ میلیون رای حلال تا ۱۶ میلیون رای مومنانه/امام جمعه اصفهان: اجازه نمی‌دهیم رقاصه‌ها بعد از انتخابات جشن بگیرند/شوخی امام جمعه اهل سنت با اصولگرایان - رصد‌خانه «تابناک» ‌خبرهایی‌ برای مخاطبان آماده می‌کند که غیررسمی هستند یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می‌گیرند؛ تیترهایی مانند: واکنش ضرغامی به سخنان موحدی کرمانی/آمار تاخیر پروازها بالاخره افشا شد/ درخواست محاکمه متخلفان انتخابات/ بازداشتی‌های انتخابات آزاد شدند/ امام جمعه اصفهان: اجازه نمی‌دهیم رقاصه‌ها بعد از انتخابات جشن بگیرند و... رصد‌خانه امروز تابناک را تشکیل می‌دهند.
قاضی‌عسگر:پول حجاج خرج گلوله‌های عربستان نمی‌شود/برگزاری کنسرت در مشهد انکر منکرات است
قاضی‌عسگر:پول حجاج خرج گلوله‌های عربستان نمی‌شود/برگزاری کنسرت در مشهد انکر منکرات است - تصاویر با شما سخن می گویند؛ تصاویری بی روتوش با سخنانی بی روتوش‌تر؛ می‌خواهیم با بخش خبری «فوتونیوز»، مقامات با شما بی روتوش و رودررو سخن بگویند. از این پس، عصرگاه هر روز با «فوتو نیوز» تابناک، حرف و سخن مقامات داخلی و خارجی را به عکس بی روتوش‌شان الصاق می‌کنیم، تا بهتر بدانیم چه کسی حرف زده و از چه سخن گفته است. کوتاه و مختصر؛ به احترام وقت شما و فرصتی که برای دانستن می‌گذارید.
استاندار کرمان استعفا کرد
استاندار کرمان استعفا کرد - قوای سه‌گانه > همشهری آنلاین: استاندار کرمان از کناره‌گیری خود از مسئولیت‌اش خبر داد.
رییس‌جمهور برنامه‌ریزی برای تحقق تمامی وعده‌های انتخاباتی خود را در اولویت قرار دهد
رییس‌جمهور برنامه‌ریزی برای تحقق تمامی وعده‌های انتخاباتی خود را در اولویت قرار دهد - ایلنا: انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) در بیانیه‌ای پیروزی ملت در حماسه ۲۹ اردیبهشت را تبریک گفت.
اعضای اوپک انتخاب مجدد روحانی را نشانه عزم ملت ایران برای پیمودن مسیر تعامل با جهان دانستند
اعضای اوپک انتخاب مجدد روحانی را نشانه عزم ملت ایران برای پیمودن مسیر تعامل با جهان دانستند - تهران - ایرنا - عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با اشاره به پیام تبریک و ابراز خوشحالی اعضای اوپک به مناسبت انتخاب مجدد حسن روحانی به عنوان رئیس جمهور ایران یادآور شد: اعضای اوپک این امر را نشانه ثبات و عزم ملت ایران برای حفظ اعتدال و پیمودن مسیر تعامل با جهان عنوان کردند.
سخنگوی وزارت خارجه: حادثه تروریستی مصر مصداق فرقه‌گرایی حمایت شده است
سخنگوی وزارت خارجه: حادثه تروریستی مصر مصداق فرقه‌گرایی حمایت شده است - سخنگوی وزارت امور خارجه حادثه تروریستی مصر را مصداق فرقه‌گرایی حمایت شده دانست.
اقدامات نمایشی ریاض نتیجه‌ای جز حمایت از اندیشه تکفیری و لجستیکی تروریسم ندارد
اقدامات نمایشی ریاض نتیجه‌ای جز حمایت از اندیشه تکفیری و لجستیکی تروریسم ندارد - ایلنا: سخنگوی وزارت امور خارجه حادثه تروریستی مصر را مصداق فرقه‌گرایی حمایت شده دانست.
سخنگوی وزارت امور خارجه حادثه تروریستی مصر را مصداق فرقه‌گرایی حمایت شده دانست
سخنگوی وزارت امور خارجه حادثه تروریستی مصر را مصداق فرقه‌گرایی حمایت شده دانست - تهران - ایرنا - سخنگو و رئیس مرکز دیپلماسی عمومی و رسانه‌ای وزارت امور خارجه، حمله مسلحانه به اتوبوس حامل مسیحیان در جنوب مصر را مصداق بارز فرقه‌گرایی حمایت شده دانست و این اقدام جنایتکارانه را به شدت محکوم و با تمامی بازماندگان قربانیان، ملت و دولت مصر ابراز همدردی کرد.
قاسمی حادثه تروریستی مصر را مصداق فرقه‌گرایی حمایت شده دانست
قاسمی حادثه تروریستی مصر را مصداق فرقه‌گرایی حمایت شده دانست - سخنگوی وزارت خارجه حمله مسلحانه به اتوبوس حامل مسیحیان در جنوب مصر را مصداق بارز فرقه‌گرایی حمایت شده دانست.
جسارت دشمن، نتیجه شیوه روحانی در سیاست خارجی است
جسارت دشمن، نتیجه شیوه روحانی در سیاست خارجی است - نماینده سابق مجلس تاکید کرد: نتیجه قهری شیوه روحانی در سیاست خارجی که متکی بر ترس از جنگ و ترساندن مردم از آن بود، جسارت دشمن است.
تابش: در اجلاس اوپک با تمدید کاهش تولید نفت برای مدت ٩ماه موافقت شد
تابش: در اجلاس اوپک با تمدید کاهش تولید نفت برای مدت ٩ماه موافقت شد - عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس مهمترین دستاورد اجلاس اخیر اوپک را تمدید توافق قبلی اوپک مبنی بر کاهش تولید نفت برای ٩ماه با حفظ سهمیه ایران عنوان کرد.
نماینده سیرجان و بردسیر: امیدوارم دولت با استعفای استاندار کرمان موافقت نکند
نماینده سیرجان و بردسیر: امیدوارم دولت با استعفای استاندار کرمان موافقت نکند - نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی با بیان این مطلب که کناره‌گیری استاندار کرمان شوک عظیمی به مردم استان وارد نموده است، گفت: استاندار کرمان یکی از توانمندترین و کارآمدترین استانداران ایران از اول انقلاب تاکنون است و امیدواریم که دولت با استعفای علیرضا رزم حسینی مخالفت کند.
کارلوس از شکنجه سفید می گوید
کارلوس از شکنجه سفید می گوید - پنجاه و پنجمین بخش از کتاب «اسرار جعبه سیاه»:کارلوس از شکنجه سفید می گویدهمه برخوردهایی که در بخش ایزوله می شود نوعی از «شکنجه سفید» (غیر ظاهری) محسوب می شود، که همه اینها کاملا با ساده ترین مبانی حقوق بشری منافات دارد.
در اجلاس اوپک با تمدید کاهش تولید نفت برای مدت ٩ ماه موافقت شد
در اجلاس اوپک با تمدید کاهش تولید نفت برای مدت ٩ ماه موافقت شد - ایلنا: عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در بازگشت از اجلاس اوپک، مهمترین دستاورد اجلاس اخیر را تمدید توافق قبلی اوپک مبنی بر کاهش تولید نفت برای ٩ ماه با حفظ سهمیه…
اطرافیان روحانی تصور می‌کنند هنوز می‌توانند از آب گل‌آلود ماهی بگیرند
اطرافیان روحانی تصور می‌کنند هنوز می‌توانند از آب گل‌آلود ماهی بگیرند - نماینده سابق مجلس در پاسخ به ادعاهای دولت پیرامون وی، مطلبی را در فضای مجازی منتشر کرد.
کاردار ایران در چک با مسئولان استان لیبرتس دیدار کرد
کاردار ایران در چک با مسئولان استان لیبرتس دیدار کرد - ایلنا: کاردار جمهوری اسلامی ایران در سفر به استان لیبرتس در ملاقات با استاندار این استان در خصوص گسترش همکاری‌های دوجانبه گفت‌وگو کرد.
وزیر جهاد کشاورزی با نخست‌وزیر ارمنستان دیدار کرد
وزیر جهاد کشاورزی با نخست‌وزیر ارمنستان دیدار کرد - ایلنا: وزیر جهاد کشاورزی در سفر به ایروان با مسئولان این کشور دیدار و گفت‌وکرد.
فارین پالیسی: ریشه‌کن کردن تروریسم در منطقه بدون ایران امکان‌پذیر نیست
فارین پالیسی: ریشه‌کن کردن تروریسم در منطقه بدون ایران امکان‌پذیر نیست - نشریه فارین پالیسی در گزارشی با انتقاد از اظهارات ضد ایرانی اخیر رئیس جمهور آمریکا نوشت: اگرچه ترامپ در ریاض، ایران را به بدخواهی در جهان متهم کرد، ریشه کن کردن تروریسم بدون ایران امکان پذیر نخواهد بود.
راهپیمایی نمازگزاران قم در حمایت از شیخ عیسی قاسم
راهپیمایی نمازگزاران قم در حمایت از شیخ عیسی قاسم - نمازگزاران قمی پس از اقامه نماز جمعه در اعتراض به جنایات آل خلیفه و در حمایت از شیخ عیسی قاسم از مصلی قدس به سمت میدان شهداء راهپیمایی کردند.
دیدارهای وزیر جهاد کشاورزی در ارمنستان
دیدارهای وزیر جهاد کشاورزی در ارمنستان - وزیر جهاد کشاورزی در سفر به ایروان با مسئولان این کشور دیدار و گفت‌وکرد.
استاندار کرمان از سمت خود کناره‌گیری کرد
استاندار کرمان از سمت خود کناره‌گیری کرد - علیرضا رزم حسینی استاندار کرمان از سمت خود کناره‌گیری کرد.
استاندار کرمان استعفا کرد/ وزیر کشور هنوز با استعفاء موافقت نکرده است
استاندار کرمان استعفا کرد/ وزیر کشور هنوز با استعفاء موافقت نکرده است - ایلنا: استاندار کرمان از کناره‌گیری خود از مسئولیت‌اش خبر داد.
طبق سند ۲۰۳۰ می‌خواهند به فساد و انحراف جنسی مشروعیت بدهیم
طبق سند ۲۰۳۰ می‌خواهند به فساد و انحراف جنسی مشروعیت بدهیم - عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: طبق سند ۲۰۳۰ می‌خواهند به فساد و انحراف جنسی مشروعیت بدهیم.
اکثر بازداشتی‌های روز انتخابات در تهران آزاد شدند | آموزش و پرورشی نبود
اکثر بازداشتی‌های روز انتخابات در تهران آزاد شدند | آموزش و پرورشی نبود - قوای سه‌گانه > همشهری آنلاین: رئیس کل دادگستری استان تهران، از آزاد شدن اکثر ۱۲ بازداشتی روز انتخابات خبر داد و گفت: پرونده این افراد در دادسرا مفتوح است. وی افزود: گزارشی از بازداشت مدیران آموزن و پرورش نبود.
انتقاد ستاد انتخابات کشور به سخنان خطیب نماز جمعه تهران
انتقاد ستاد انتخابات کشور به سخنان خطیب نماز جمعه تهران - قوای سه‌گانه > همشهری آنلاین: ستاد انتخابات کشور در نامه‌ای به شورای سیاستگذاری ائمه جمعه نسبت به آن‌چه مطالب نادرست و تفرقه انگیز خطیب نمازجمعه تهران عنوان کرده، واکنش نشان داد و خواهان فرصت پاسخ‌گویی بیه اظهارات آیت‌الله سید احمد خاتمی شد
بنیان های علمی و عملی دکترین روحانی
بنیان های علمی و عملی دکترین روحانی - برنامه دولت دوازدهم در سیاست خارجی چیست؟بنیان های علمی و عملی دکترین روحانیدیاکو حسینی می نویسد: با خاتمه انتخابات ریاست جمهوری همه توجهات به برنامه های اعلام شده دولت دوازدهم و تمام آن چیزی خواهد بود که حسن روحانی در طول مبارزات انتخاباتی وعده داده است. برنامه دولت دوازدهم در سیاست خارجی در 31 صفحه راهنمای...
نوازندگی جمعی و کنسرت در مشهد حرام است/ نه سربازی دارم و نه نیروی نظامی
نوازندگی جمعی و کنسرت در مشهد حرام است/ نه سربازی دارم و نه نیروی نظامی - ایلنا: خطیب نماز جمعه مشهد گفت: ایجاد کنسرت نوازندگی‌های عمومی و جمعی در هر نقطه‌ای از کشور اگر هنجارشکن باشد، نه‌تنها گناه است بلکه توسعه و ترویج فسق و فجور و دشمنی…
قیامدشت شهر شد
قیامدشت شهر شد - قوای سه‌گانه > همشهری آنلاین: فرماندار ویژه شهرستان ری از ابلاغ دستور ارتقای روستای قیامدشت به شهر خبر داد.
انتقاد وزارت کشور از رای حلال و حرام | ناظران شورای نگهبان حضور داشتند
انتقاد وزارت کشور از رای حلال و حرام | ناظران شورای نگهبان حضور داشتند - قوای سه‌گانه > همشهری آنلاین: وزارت کشور طی اطلاعیه‌ای با انتقاد از تقسیم بندی مردم و رای دهندگان به انقلابی و غیر انقلابی و یا استفاده از واژه‌های رای حلال و حرام ظلم اعلام کرد که انتخابات از آغاز تا پایان با حضور ناظران شورای نگهبان برگزار شد.
بازداشتی‌های انتخابات آزاد شدند | ارسال گزارش تخلف دولتی‌ها به دادسرا
بازداشتی‌های انتخابات آزاد شدند | ارسال گزارش تخلف دولتی‌ها به دادسرا - سیاست داخلی > همشهری آنلاین: رئیس کل دادگستری استان تهران از آزاد شدن اکثر بازداشتی‌های روز انتخابات خبر داد و گفت: پرونده این افراد در دادسرا مفتوح است.
اینجا ملک من نیست/ ارتش و نیروی اجرایی ندارم اما باید نهی از منکر کنم/ مگر امام رضا با شما چه کرده است؟
اینجا ملک من نیست/ ارتش و نیروی اجرایی ندارم اما باید نهی از منکر کنم/ مگر امام رضا با شما چه کرده است؟ - خداوندا تو شاهد باش که من نهی از منکر انجام دادم، ایجاد کنسرت و نوازندگی عمومی و جمعی در هر نقطه‌ای از کشور اگر هنجارشکن...
واکنش معاون سیاسی دفتر رئیس‌جمهور به دسته‌بندی رأی ملت ایران به حلال و حرام
واکنش معاون سیاسی دفتر رئیس‌جمهور به دسته‌بندی رأی ملت ایران به حلال و حرام - معاون سیاسی دفتر رئیس جمهور تصریح کرد: تحریک بیشتر دوقطبی در کشور، به مصلحت ملی نیست.
اصولگرایان هم در انتخابات شکست خورده‌اند و هم در پایگاه اجتماعی
اصولگرایان هم در انتخابات شکست خورده‌اند و هم در پایگاه اجتماعی - ایلنا: معاون سیاسی دفتر رئیس جمهور تاکید کرد: دوستان؛ تحریک بیشتر دوقطبی در کشور، به مصلحت ملی نیست؛ کشور، یک ملت، یک رهبر، یک دولت دارد، به نتایج انتخابات و دولت…
پیگیری قانونی اظهارات امروز خطیب جمعه تهران از سوی ستاد انتخابات کشور/ درخواست وقت برای پاسخگویی
پیگیری قانونی اظهارات امروز خطیب جمعه تهران از سوی ستاد انتخابات کشور/ درخواست وقت برای پاسخگویی - ایلنا: ستاد انتخابات کشور در نامه‌ای به شورای سیاستگذاری ائمه جمعه نسبت به مطالب نادرست و تفرقه‌انگیز خطیب نمازجمعه تهران انتقاد کرد.
حرمت رئیس‌جمهور منتخب باید حفظ شود
حرمت رئیس‌جمهور منتخب باید حفظ شود - سید احمد خاتمی با تاکید بر اینکه باید حرمت رئیس جمهور منتخب حفظ شود، گفت: رئیس جمهور منتخب نیز باید حرمت کسانی را که به او...
ابوطالبی: تحریک بیشتر دو قطبی در کشور به مصلحت ملی نیست/به نتایج انتخابات متعهد بمانیم
ابوطالبی: تحریک بیشتر دو قطبی در کشور به مصلحت ملی نیست/به نتایج انتخابات متعهد بمانیم - تهران - ایرنا - معاون سیاسی دفتر رییس جمهوری گفت: تحریک بیشتر دو قطبی در کشور به مصلحت ملی نیست، کشور یک ملت، یک رهبر، یک دولت دارد و باید به نتایج انتخابات و دولت مشروع برآمده از آن متعهد بمانیم.
نامه اعتراضی ستاد انتخابات کشور به شورای سیاستگذاری ائمه جمعه
نامه اعتراضی ستاد انتخابات کشور به شورای سیاستگذاری ائمه جمعه - ستاد انتخابات کشور در پی سخنان خطیب موقت نماز جمعه تهران نامه ای اعتراضی به شورای سیاستگذاری ائمه جمعه ارسال کرد.
رمز انجام ‌نشدنی‌ها
رمز انجام ‌نشدنی‌ها - هشتاد و سومین شماره «خط حزب‌الله» با سخن هفته‌ای درباره قدرت معجزه‌گر جوان مؤمن ایرانی، جوان مبتکر متکی به خدا با عنوان «رمز انجام نشدنی‌ها» منتشر شد.