سه شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ / Tuesday, 14 August, 2018

آخرین اخبار سرویس سیاست

نامه انتقادی صادق خرازی خطاب به وزیر کشور
نامه انتقادی صادق خرازی خطاب به وزیر کشور - ایلنا: دبیرکل حزب ندای ایرانیان طی نامه‌ای از وزیر کشور درخواست کرد که سالن این وزرات خانه را برای برگزاری کنگره در اختیار حزب ندای ایرانیان قرار دهد.
ربیعی به کمپین فرزندت کجاست پیوست+ تصویر
ربیعی به کمپین فرزندت کجاست پیوست+ تصویر - ایلنا: وزیر سابق تعاون، کار و رفاه اجتماعی به کمپین فرزندت کجاست پیوست.
امیدواریم حلقه شکست دولت پیام رهبری را در غلط بودن گام‌های دشمن‌پسند دریافت کرده باشند
امیدواریم حلقه شکست دولت پیام رهبری را در غلط بودن گام‌های دشمن‌پسند دریافت کرده باشند - ایلنا: عضو فراکسیون امید نوشت: میدواریم با بیانات رهبری حلقه شکست دولت پیام ایشان را در غلط بودن همه این گام های دشمن پسند دریافت کرده باشند.
۳ پیشنهاد اقتصادی عسگراولادی به دولت برای عبور از مشکلات اقتصادی
۳ پیشنهاد اقتصادی عسگراولادی به دولت برای عبور از مشکلات اقتصادی - ایلنا: عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی ایران سه راهکار جهت عبور از مشکلات اقتصادی به دولت پیشنهاد کرد.
سیاست های مبارزه با جنگ روانی تصویب شد
سیاست های مبارزه با جنگ روانی تصویب شد - تهران - ایرنا - شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا سیاست های کلان اطلاع رسانی برای مقابله با جنگ روانی و مسائل اقتصادی را تصویب کرد.
جلسه «شورای عالی هماهنگی اقتصادی» با حضور سران سه قوه برگزار شد
جلسه «شورای عالی هماهنگی اقتصادی» با حضور سران سه قوه برگزار شد - جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی با حضور سران سه قوه و به ریاست رئیس جمهور برگزار شد.
رفعت مسعود:  انتخاب اولین سفیر زن پاکستانی در ایران تحول مثبتی است
رفعت مسعود: انتخاب اولین سفیر زن پاکستانی در ایران تحول مثبتی است - سفیر جدید پاکستان در تهران ضمن اشاره به موفقیت‌های کشورش در مبارزه با تروریسم، اظهار کرد: بنده اولین سفیر زن در ایران هستم و این تحول مثبتی است.
توییتر رفع فیلتر نمی‌شود
توییتر رفع فیلتر نمی‌شود - معاون دادستان کل کشور در امور فضای مجازی می‌گوید درخواست وزیر ارتباطات مبنی بر طرح موضوع رفع فیلتر توئیتر در جلسه کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه غیرقانونی است.
سیاستهای کلان اطلاع رسانی برای مبارزه با جنگ روانی و مسائل اقتصادی تصویب شد
سیاستهای کلان اطلاع رسانی برای مبارزه با جنگ روانی و مسائل اقتصادی تصویب شد - شورای عالی هماهنگی اقتصادی، سیاستهای کلان اطلاع رسانی برای مقابله با جنگ روانی و مسائل اقتصادی را تصویب کرد.
سیاست‌های کلان اطلاع‌رسانی برای مبارزه با جنگ روانی و مسائل اقتصادی تصویب شد
سیاست‌های کلان اطلاع‌رسانی برای مبارزه با جنگ روانی و مسائل اقتصادی تصویب شد - ایلنا: شورای عالی هماهنگی اقتصادی، سیاست‌های کلان اطلاع رسانی برای مقابله با جنگ روانی و مسائل اقتصادی را تصویب کرد.
قاضی‌پور: پسرم چوپان است
قاضی‌پور: پسرم چوپان است - ایلنا: نماینده مردم ارومیه به کمپین فرزندت کجاست پیوست.
امیر صباحی‌فرد از منطقه پدافند هوایی غرب بازدید کرد
امیر صباحی‌فرد از منطقه پدافند هوایی غرب بازدید کرد - ایلنا: فرماندهی قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء (ص) از منطقه پدافند هوایی غرب (شهدای سوباشی) وایستگاه رادار شهید دستنبو (سوباشی) بازدید کردند.
دستور جلسه این هفته شورای نگهبان
دستور جلسه این هفته شورای نگهبان - ایلنا: سخنگوی شورای نگهبان دستور جلسه این هفته شورای نگهبان را منتشر کرد.
نقل قول منتسب به واعظی درباره لاریجانی تحریف شده است
نقل قول منتسب به واعظی درباره لاریجانی تحریف شده است - تهران - ایرنا - پایگاه اطلاع رسانی دولت نقل قول منتسب به محمود واعظی رییس دفتر ریاست جمهوری درباره علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی را ' تقطیع و تحریف شده' خواند.
سازوکارهای جدیدی برای مشارکت بخش خصوصی اتخاذ شده است
سازوکارهای جدیدی برای مشارکت بخش خصوصی اتخاذ شده است - تهران - ایرنا – دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: ساز و کارهای جدیدی برای فعال سازی و مشارکت هر چه بیشتر فعالان و نخبگان اقتصادی بخش خصوصی در عرصه تصمیم سازی وتصمیم گیری کلان کشور اتخاذ شده که اجرایی خواهد شد.
احمد توکلی: فرزندان همه مسئولان که رانت خوار نیستند/ پاسخ به پویش فرزندت کجاست موجب افزایش اعتماد عمومی است
احمد توکلی: فرزندان همه مسئولان که رانت خوار نیستند/ پاسخ به پویش فرزندت کجاست موجب افزایش اعتماد عمومی است - احمد توکلی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام ضمن استقبال از پویش «فرزندت کجاست؟» گفت: «پاسخگویی به این پرسش اعتماد عمومی را افزایش می دهد زیرا فرزندان همه مسئولان که از رانت استفاده نمی کنند. افزایش فشار جامعه مدنی حتی موجب می شود آن عده ای که از رانت استفاده می کنند نیز پشیمان شده و از این رویه دست بکشند.»
مروری بر اخبار مهم روز؛انتقاد تند روزنامه اصلاح طلب از فراکسیون امید/ تلاش سربازان ایرانی دولت انگیس برای براندازی/ علنی شدن دادگاه مفاسد اقتصادی/ باهنر: اصلاح‌طلبان زیرآب دولت را می‌زنند
مروری بر اخبار مهم روز؛انتقاد تند روزنامه اصلاح طلب از فراکسیون امید/ تلاش سربازان ایرانی دولت انگیس برای براندازی/ علنی شدن دادگاه مفاسد اقتصادی/ باهنر: اصلاح‌طلبان زیرآب دولت را می‌زنند - هر روز اخبار مهمی در رسانه ها در حوزه های مختلف منتشر می شود. بعضاً این اخبار توسط خبرگزاری ها و رسانه ها مورد توجه قرار می گیرد و تحلیل می شود اما ممکن است برخی از اخبار چندان دیده نشود. الف در نظر دارد بسته خبری ویژه ای را منتشر نماید که اخبار مهم آن روز به صورت خلاصه جمع آوری شده و مخاطبان می توانند برای اطلاع کامل تر درباره آن موضوع به اصل خبر مراجعه کنند.
امیر صباحی فرد از منطقه پدافند هوایی غرب بازدید کرد
امیر صباحی فرد از منطقه پدافند هوایی غرب بازدید کرد - فرماندهی قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) از منطقه پدافند هوایی غرب (شهدای سوباشی ) وایستگاه رادار شهید دستنبو (سوباشی ) بازدید نمودند .
نقل قول منسوب به واعظی درباره رئیس مجلس تقطیع و تحریف شده است
نقل قول منسوب به واعظی درباره رئیس مجلس تقطیع و تحریف شده است - ایلنا: دفتر واعظی اعلام کرد: روز گذشته نقل قولی از محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهوری در برخی رسانه‌ها مبنی براینکه «ما حساب آقای علی لاریجانی را از مجلس جدا…
مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری ظرفیت پژوهشی خود را در خدمت کمیته ملی سازگاری با کم‌آبی قرار می‌دهد
مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری ظرفیت پژوهشی خود را در خدمت کمیته ملی سازگاری با کم‌آبی قرار می‌دهد - ایلنا: مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری از سال ۱۳۹۲ شعار خود را «گفت‌وگوی اجتماعی، بهبود سیاست‌گذاری و عزم ملی توسعه» قرار داد و تا کنون تلاش کرده تا برای رسیدن…
مدعیان برکناری دولت؛ بازیگران نقشه دشمن
مدعیان برکناری دولت؛ بازیگران نقشه دشمن - تهران-ایرنا - کشور به وحدت و انسجام ملی نیاز دارد و هرگونه اظهارنظر غیرمعقول سیاسی، دمیدن در آتش تفرقه و گِرا دادن به فرصت طلبان است؛ موضوعی که رهبر معظم انقلاب روز گذشته بر آن تاکید کردند و فرمودند: آنها که می گویند دولت باید برکنار شود در نقشه دشمن نقش آفرین هستند.
چرا نباید از همراهی عراقِ العبادی با تحریم های آمریکا علیه ایران برافروخته شویم!؟
چرا نباید از همراهی عراقِ العبادی با تحریم های آمریکا علیه ایران برافروخته شویم!؟ - مصطفی نجفی؛ ما به عنوان ایران؛ دوست و دشمن دائمی نداریم بلکه منافع دائمی مان را باید در نظر بگیریم؛ کما اینکه عراقی ها، روس ها و دیگران نیز چنین می کنند. لذا بیش از آنکه از عراق یا روسیه باید انتظار داشته باشیم که منافع مان را تامین کنند؛ خودمان باید تامین کننده منافع ملی مان باشیم. بنابراین، فرضا اگر روزی بشار اسد هم با تحریم های آمریکا علیه ایران همراهی کرد یا در اتحادیه عرب علیه ایران رای داد، نباید…
سازوکارهای جدیدی برای مشارکت بخش خصوصی در تصمیم‌گیری‌های کلان اتخاذ شده است
سازوکارهای جدیدی برای مشارکت بخش خصوصی در تصمیم‌گیری‌های کلان اتخاذ شده است - دریابان علی شمخانی نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی درجلسه صبح امروز( سه شنبه) هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران و فعالان بخش خصوصی اظهارداشت: بخش خصوصی در جنگ اقتصادی امروز، عهده دار نقشی است که بسیج مردمی درهشت سال دفاع مقدس ایفا کرد.
بمبی که یکبار دیگر در مجلس منفجر شد!
بمبی که یکبار دیگر در مجلس منفجر شد! - وقتی فضا از وضعیت شفاف خارج می‌شود و وقتی امور آنطور که باید پیش نمی‌رود، افراد سعی می‌کنند از عملکرد خودشان بدون تکیه بر مستندات دقیق، دفاع کنند به این...
عبدالله شهبازی: سهم ۵۰ درصدی ایران از "خزر" مبنای تاریخی ندارد
عبدالله شهبازی: سهم ۵۰ درصدی ایران از "خزر" مبنای تاریخی ندارد - "اگر ایران در دوران پهلوی حکومتی «ملی» بود و روابطی مشابه با هند دوران نهرو با شوروی داشت، سهم ما از دریای خزر در چند موقعیت استثنایی و عالی به سود ایران می‌توانست تعیین شود..."
سخنان رهبری درباره مذاکره با آمریکا؛ نقطه پایان بر وضعیت تعلیق
سخنان رهبری درباره مذاکره با آمریکا؛ نقطه پایان بر وضعیت تعلیق - آنچه مهم است این که با سخنان اخیر رهبر معظم انقلاب، "تکلیف روشن شد": مذاکره ای در کار نیست و اگر هم روزگاری قرار شد ایران و آمریکا با یکدیگر گفت و گو کنند، قطعاً با دولت کنونی واشنگتن نخواهد بود.
سازوکارهای جدیدی برای مشارکت بخش خصوصی در تصمیم‌گیری‌های کلان اتخاذ شده است
سازوکارهای جدیدی برای مشارکت بخش خصوصی در تصمیم‌گیری‌های کلان اتخاذ شده است - ایلنا: دریابان علی شمخانی نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی درجلسه صبح امروز( سه شنبه) هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران و…
اعتیاد آمریکا به تحریم
اعتیاد آمریکا به تحریم - تهران - ایرناپلاس- در سال 1983 با انفجار یک کامیون بمب‌گذاری ‌شده در یک مجتمع نظامی آمریکا در بیروت لبنان، 241 نفر از اعضای ارتش آمریکا کشته شدند. دولت ریگان با طرح اتهام علیه ایران، عزم دولت خود را برای طراحی دور جدیدی از تحریم‌ها علیه ایران نشان داد.
وقفه طولانی بین جلسات دادگاه دکل نفتی طبیعی است
وقفه طولانی بین جلسات دادگاه دکل نفتی طبیعی است - تهران- ایرناپلاس- پیش‌بینی می‌شد پرونده موسوم به دکل نفتی تا پایان سال 96 به صدور حکم منجر شود، اما نه تنها این اتفاق نیفتاده بلکه از آخرین جلسه آن سه ماه و 19 روز می‌گذرد ولی تاریخ برگزاری جلسه بعدی هنوز تعیین نشده است. اما به اعتقاد وکیل یکی از متهمان این تأخیر طبیعی است.
نخست وزیر ارمنستان به تهران می آید
نخست وزیر ارمنستان به تهران می آید - تهران-ایرنا- سفیر ارمنستان در تهران گفت: نیکول پاشینیان نخست وزیر این کشور به دعوت رییس جمهوری اسلامی ایران به تهران سفر می کند.