جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶ / Friday, 24 November, 2017

آخرین اخبار سرویس سیاست

استمرار امداد رسانی ارتش به حادثه دیدگان زلزله کرمانشاه
استمرار امداد رسانی ارتش به حادثه دیدگان زلزله کرمانشاه - ایلنا: سخنگوی ارتش از ادامه امدادرسانی نیروهای ارتش در مناطق زلزله‌زده خبر داد.
نمی‌شود ‌جوانان، زنان و اقلیت‌ها را به ‌خاطر تأمین نظر مخالفان کنار گذارد/ برخی اسلامی شدن را در گروی محدودیت آزادی می‌دانند
نمی‌شود ‌جوانان، زنان و اقلیت‌ها را به ‌خاطر تأمین نظر مخالفان کنار گذارد/ برخی اسلامی شدن را در گروی محدودیت آزادی می‌دانند - ایلنا: وزیر کشور دولت اصلاحات گفت: امروز جریانهایی سعی ‌می‌کنند بین این اسلام و آزادی، تقابل ایجاد کنند و به گونه‌ای عمل می‌کنند که گویی هرچه بخواهیم ‌اسلامی‌تر…
حل موانع بانکی و برگزاری مستمر کمیسیون مشترک همکاری‌ها، برای توسعه مناسبات ضروری است
حل موانع بانکی و برگزاری مستمر کمیسیون مشترک همکاری‌ها، برای توسعه مناسبات ضروری است - ایلنا: معاون اول رییس‌جمهور با اشاره به سطح عالی روابط سیاسی ایران و بولیوی، بر لزوم توسعه مناسبات اقتصادی میان دو کشور تاکید کرد.
محکومیت اقدام تروریستی امروز در مصر/ تروریسم تفاوتی میان ارزش‌های الهی و انسانی قائل نیست
محکومیت اقدام تروریستی امروز در مصر/ تروریسم تفاوتی میان ارزش‌های الهی و انسانی قائل نیست - ایلنا: وزیر امور خارجه در توئیتی به زبان عربی حادثه تروریستی امروز در مصر را به شدت محکوم کرد.
ظریف: تروریسم تفاوتی میان ارزش های الهی و انسانی قائل نیست
ظریف: تروریسم تفاوتی میان ارزش های الهی و انسانی قائل نیست - تهران - ایرنا - وزیر امور خارجه ایران روز جمعه در شبکه اجتماعی خود در توییتر نوشت: تروریسم تفاوتی میان ارزش های الهی و انسانی قائل نیست؛ همانطور که میان مکان ها حتی اگر مسجد و عبادتگاه باشد، فرقی نمی گذارد.
دلایل کناره‌گیری حجت‌الاسلام تقوی از شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه
دلایل کناره‌گیری حجت‌الاسلام تقوی از شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه - حجت‌الاسلام تقوی در برنامه "دست خط" دلایل کناره گیری از شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه را تشریح کرد.
اقدام قابل تامل سردار سلیمانی در نبرد البوکمال/دست دادگاه‌ها برای احیای حقوق زنان باز می‌شود/کشف...
اقدام قابل تامل سردار سلیمانی در نبرد البوکمال/دست دادگاه‌ها برای احیای حقوق زنان باز می‌شود/کشف... - رصد‌خانه «تابناک»، خبرهایی برای مخاطبان آماده می‌کند که غیررسمی هستند یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می‌گیرند. تیترهایی مانند:جامعه روحانیت باید از آیت‌الله هاشمی‌ دلجویی می‌کرد/نظر آقای وزیر درباره پرونده صندوق ذخیره فرهنگیان/فتوای رهبرانقلاب درباره ارتباط با نامحرم در فضای مجازی و ... رصد‌خانه امروز تابناک را تشکیل...
دیدارهای چهار سال اخیر روسای‌جمهور ایران و روسیه تاثیرگذار بوده‌اند
دیدارهای چهار سال اخیر روسای‌جمهور ایران و روسیه تاثیرگذار بوده‌اند - ایلنا: سفیر جمهوری اسلامی ایران در فدراسیون روسیه امروز (جمعه) با رئیس حزب لیبرال دموکرات روسیه در محل دومای دولتی این کشور دیدار و گفت‌وگو کرد.
ایران مرکز ثقل و ثبات خاورمیانه است
ایران مرکز ثقل و ثبات خاورمیانه است - تهران- ایرنا- معاون اول رییس جمهوری با بیان این که هیچ کشوری از وضعیت مخاطره‌آمیز جهانی سود نمی‌برد، گفت: ایران گرانیگاه و مرکز ثقل و ثبات خاورمیانه است.
دیدارهای چهار سال اخیر روسای جمهور ایران و روسیه تاثیرگذار بوده است
دیدارهای چهار سال اخیر روسای جمهور ایران و روسیه تاثیرگذار بوده است - مسکو - ایرنا - سفیر جمهوری اسلامی ایران در فدراسیون روسیه با ولادیمیر ژیرنوفسکی رئیس حزب لیبرال دموکرات روسیه دیدار و خاطرنشان کرد که دیدارهای چهار سال اخیر حسن روحانی و ولادیمیر پوتین، روسای جمهوری ایران و روسیه بسیار تاثیرگذار بوده است.
ارتش: امدادرسانی به مناطق زلزله زده با قوت ادامه دارد
ارتش: امدادرسانی به مناطق زلزله زده با قوت ادامه دارد - سخنگوی ارتش از ادامه امدادرسانی نیروهای ارتش در مناطق زلزله زده خبر داد
اتخاذ سیاست‌های همسو، گامی در جهت افزایش منافع جمعی کشورهای صادرکننده گاز/هیچ کشوری از وضعیت مخاطره‌آمیز جهانی سود نمی‌برد
اتخاذ سیاست‌های همسو، گامی در جهت افزایش منافع جمعی کشورهای صادرکننده گاز/هیچ کشوری از وضعیت مخاطره‌آمیز جهانی سود نمی‌برد - ایلنا: معاون اول رییس‌جمهور با بیان اینکه به رغم تلاش برخی از دولت‌ها برای ایجاد تنش و بحران در منطقه خاورمیانه، ایران به واقع گرانیگاه ثبات خاورمیانه است و تمامی…
قوه قضائیه با استانداری‌ها ارتباط خوبی دارد/ تلاش مضاعف دولت برای کمک‌رسانی به زلزله‌زدگان/ پرونده خرید تضمینى گندم بسته شد
قوه قضائیه با استانداری‌ها ارتباط خوبی دارد/ تلاش مضاعف دولت برای کمک‌رسانی به زلزله‌زدگان/ پرونده خرید تضمینى گندم بسته شد - حوزه دولت در هفته‌ای که گذشت اخبار و حواشی زیادی داشت که جزئیات آن پیشتر منتشر شده است. مهمترین اخبار این حوزه را مرور می‌کنیم.
روایت پزشکیان از پولدار شدن در دولت احمدی‌نژاد تا 
حمایت مشروط از روحانی
روایت پزشکیان از پولدار شدن در دولت احمدی‌نژاد تا حمایت مشروط از روحانی - کنگره فوق‌العاده انجمن اسلامی معلمان با حضور شخصیت‌های سیاسی برگزار شد. اهم سخنرانان از نمایندگان مجلس بودند و البته شخص وزیر آموزش و پرورش. گرچه دغدغه همگی رفع مضیقات معلمان بود اما غالبا با رویکردی سیاسی به آن پرداختند.
ولیعهد ماجراجوی سعودی به سرنوشت محتوم دیکتاتورهای بیندیشد
ولیعهد ماجراجوی سعودی به سرنوشت محتوم دیکتاتورهای بیندیشد - تهران - ایرنا - سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران گفت: ولیعهد ماجراجوی سعودی به سرنوشت محتوم دیکتاتورهای معروف منطقه بیندیشد.
ولیعهد ماجراجوی سعودی به سرنوشت محتوم دیکتاتورهای معروف منطقه بیاندیشد
ولیعهد ماجراجوی سعودی به سرنوشت محتوم دیکتاتورهای معروف منطقه بیاندیشد - ایلنا: سخنگوی وزارت امور خارجه به سخنان اخیر ولیعهد سعودی پاسخ داد.
ایران حمله تروریستی در مصر را به شدت محکوم کرد/ لزوم هوشیاری برابر توطئه‌های جدید شکست‌خوردگان
ایران حمله تروریستی در مصر را به شدت محکوم کرد/ لزوم هوشیاری برابر توطئه‌های جدید شکست‌خوردگان - ایلنا: سخنگوی وزارت امور خارجه حمله تروریستی امروز در مصر را به شدت محکوم و با مردم و خانواده قربانیان ابراز همدردی کرد.
ولیعهد ماجراجوی سعودی به سرنوشت محتوم دیکتاتورهای معروف منطقه بیاندیشد
ولیعهد ماجراجوی سعودی به سرنوشت محتوم دیکتاتورهای معروف منطقه بیاندیشد - سخنگوی وزارت خارجه کشورمان به اظهارات اخیر ولیعهد سعودی علیه ایران واکنش نشان داد.
انیس نقاش: برژینسکی بعد از انقلاب فکر کودتا در ایران بود
انیس نقاش: برژینسکی بعد از انقلاب فکر کودتا در ایران بود - هشتاد و یکمین بخش از کتاب «اسرار جعبه سیاه»:انیس نقاش: برژینسکی بعد از انقلاب فکر کودتا در ایران بودبعدا با تحقیقاتی که با افسرهایی که بازداشت شدند، انجام شد، روشن شد که تلاشی برای کودتا وجود داشت. و پول هایی برای آن صرف شد.
ایران حمله تروریستی در مصر را محکوم کرد/ لزوم هوشیاری برابر توطئه‌های جدید شکست‌خوردگان
ایران حمله تروریستی در مصر را محکوم کرد/ لزوم هوشیاری برابر توطئه‌های جدید شکست‌خوردگان - ایلنا: سخنگوی وزارت امور خارجه حمله تروریستی امروز در مصر را به شدت محکوم و با مردم و خانواده قربانیان ابراز همدردی کرد.
ایران حمله تروریستی در مصر را محکوم کرد
ایران حمله تروریستی در مصر را محکوم کرد - تهران - ایرنا - سخنگوی وزارت امور خارجه اقدام تروریستی و وحشیانه صبح امروز در شهر العریش مصر را که صدها کشته و مجروح از میان نمازگزاران بر جای گذاشت ، بشدت محکوم کرد.
ایران حمله تروریستی در مصر را محکوم کرد
ایران حمله تروریستی در مصر را محکوم کرد - سخنگوی وزارت امور خارجه، حمله تروریستی در مصر را به شدت محکوم کرد.
ابتکار از تصویب آئین نامه برای تسهیل حضور زنان در ورزشگاه‌ها خبر داد
ابتکار از تصویب آئین نامه برای تسهیل حضور زنان در ورزشگاه‌ها خبر داد - مشاور رییس جمهور در امور زنان پس از پایان بازی تیم‌ ‌ملی فوتسال بانوان ایران و ایتالیا ، بیان کرد: برای حضور زنان در ورزشگاه‌ها نیاز به چارچوب و تدابیر لازم است.
پیشنهادهای ۱۱گانه فراکسیون شفاف‌سازی مجلس درباره لایحه بودجه ۹۷
پیشنهادهای ۱۱گانه فراکسیون شفاف‌سازی مجلس درباره لایحه بودجه ۹۷ - ایلنا: هیات رییسه فراکسیون شفاف‌سازی و سالم‌سازی اقتصادی و انضباط مالی درباره ارتقای شفافیت و انضباط مالی در لایحه بودجه سال ۹۷ کل کشور به ریس‌جمهوری نامه نوشت.
تاثیر دیدارهای متعدد روسای جمهور ایران و روسیه در افزایش همکاریها
تاثیر دیدارهای متعدد روسای جمهور ایران و روسیه در افزایش همکاریها - سفیر ایران در روسیه گفت: طی ۴ سال گذشته آقایان روحانی و پوتین ۱۲ بار با یکدیگر ملاقات کرده اند که این دیدار ها بر گسترش همکاری ها در تمامی زمینه ها بسیار تاثیرگذار بوده است.
مقاومت تا محو رژیم صهیونیستی و اخراج آمریکا از منطقه ادامه دارد
مقاومت تا محو رژیم صهیونیستی و اخراج آمریکا از منطقه ادامه دارد - سخنگوی ارشد نیروهای مسلح گفت: جبهه بزرگ مقاومت تا نابودی و محو رژیم صهیونیسم و اخراج آخرین سرباز آمریکایی از منطقه به تقویت خود ادامه می‌دهد.
تروریست‌ها در سوریه از نوع مهاجرند/ممکن است به جاهای دیگر ورود کنند
تروریست‌ها در سوریه از نوع مهاجرند/ممکن است به جاهای دیگر ورود کنند - ایلنا: رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: جنس تروریست‌هایی که در سوریه هستند تروریست‌های مهاجر هستند و ممکن است جای دیگر بروند.
دولت و ملت سوریه باید طبق قانون‌اساسی و انتخابات خود تصمیم‌گیری کنند/ همواره از کردها حمایت کرده‌ایم
دولت و ملت سوریه باید طبق قانون‌اساسی و انتخابات خود تصمیم‌گیری کنند/ همواره از کردها حمایت کرده‌ایم - ایلنا: رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: دولت و ملت سوریه باید طبق قانون اساسی و انتخابات خود تصمیم‌گیری کنند.
تفکرات و فرهنگ داعشی هر لحظه امکان دارد در بستری دیگر گسترش یابد
تفکرات و فرهنگ داعشی هر لحظه امکان دارد در بستری دیگر گسترش یابد - ایلنا: معاون کنسولی وزارت‌خارجه گفت: تفکرات و فرهنگ داعشی هر لحظه امکان دارد در بستری دیگر گسترش یابد و باید با رایزنی، این تفکر افراطی را به‌طور کلی از بین برد.
طرح تحول سلامت شکست نخورده است؛بدهکاری و طلبکاری اش برابر است
طرح تحول سلامت شکست نخورده است؛بدهکاری و طلبکاری اش برابر است - طرحی که بدون برنامه ریزی اجرا شد و حالا به جای اینکه شرایطمان را از گذشته بهتر کند، وضعیت را بدتر کرده است. از ورشکستی بیمه ها تا فراموش شدن بهداشت و بدهی های سنگین وزارت بهداشت به بیمارستان ها و پزشکان و ... همه جزو مشکلات این طرح به شمار می رود.
از انتقاد تند عارف تا واریزهای دولت احمدی‌نژاد به حساب پزشکیان
از انتقاد تند عارف تا واریزهای دولت احمدی‌نژاد به حساب پزشکیان - احزاب و شخصیت‌ها - کنگره فوق‌العاده انجمن اسلامی معلمان با حضور شخصیت‌های سیاسی برگزار شد. اهم سخنرانان از نمایندگان مجلس بودند و البته شخص وزیر آموزش و پرورش. گرچه دغدغه همگی رفع مضیقات معلمان بود اما غالبا با رویکردی سیاسی به آن پرداختند.
با پیشنهاد علم‎الهدی کنسرت‌ها در مشهد تعیین تکلیف می‌شود
با پیشنهاد علم‎الهدی کنسرت‌ها در مشهد تعیین تکلیف می‌شود - فرماندار مشهد از تشکیل کارگروهی به‌پیشنهاد آیت‎الله علم‌الهدی برای تعیین‌تکلیف برگزاری کنسرت‌ در مشهد در شورای فرهنگ عمومی استان خراسان رضوی خبر داد.
احمد توکلی: حذف دلار موجب نابودی سلطه آمریکا می‌شود
احمد توکلی: حذف دلار موجب نابودی سلطه آمریکا می‌شود - عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: اگر دلار از معاملات ارزش کشورها حذف شود سلطه آمریکایی نیز نابود می‌شود.
آلودگی هوا؛ افزایش ناباروری مردان و به خطر افتادن نسل بشر
آلودگی هوا؛ افزایش ناباروری مردان و به خطر افتادن نسل بشر - استعمال دخانیات، مصرف نامتعادل الکل، مشاغل سخت، استرس و افزایش وزن از عواملی هستند که می‌توانند سب ناباروری شوند.
سیاست خاورمیانه‌ای پساداعش ایران
سیاست خاورمیانه‌ای پساداعش ایران - کار در سوریه تمام نشده استسیاست خاورمیانه‌ای پساداعش ایرانسید احمد حسینی در یادداشتی برای دیپلماسی ایرانی می‌نویسد: باید سنگ بنای محکمی برای نقش منطقه ای خود برجای بگذاریم.
علنی بودن دادگاه‌ها به نفع قوه قضائیه است
علنی بودن دادگاه‌ها به نفع قوه قضائیه است - ایلنا: رئیس اسبق صداوسیما تاکید کرد: علنی بودن این قبیل دادگاه‌ها به نفع قوه قضائیه است.
همکاری‌های حمل و نقلی بین تهران و ایروان بررسی شد
همکاری‌های حمل و نقلی بین تهران و ایروان بررسی شد - ایلنا: همکاری‌های حمل و نقلی بین تهران و ایروان در ملاقات هیات وزارت راه و شهرسازی با سفیر کشورمان بررسی شد.
حمایت کامل اسلو از برجام/ فرصت مناسب پیشروی توسعه روابط ایران و نروژ
حمایت کامل اسلو از برجام/ فرصت مناسب پیشروی توسعه روابط ایران و نروژ - ایلنا: قائم مقام وزیر خارجه نروژ با اعلام حمایت کشورش از برجام و با اشاره به فرصت پیشروی روابط دوجانبه با ایران در پی لغو تحریم‌ها اعلام کرد که شرکت‌های نروژی در همه…
داعش را آمریکایی‌ها به وجود آوردند/ اسرائیل نافع اصلی درگیری میان مسلمانان
داعش را آمریکایی‌ها به وجود آوردند/ اسرائیل نافع اصلی درگیری میان مسلمانان - ایلنا: رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به ناراحتی اسرائیلی‌ها از سرکوبی داعش تاکید کرد: اکنون آنها به دنبال ایجاد مشکلاتی برای لبنان هستند.
لاریجانی: رجال سیاسی منطقه در بیان شیطنت‌های آمریکا صراحت پیدا کرده‌اند
لاریجانی: رجال سیاسی منطقه در بیان شیطنت‌های آمریکا صراحت پیدا کرده‌اند - قوای سه‌گانه > همشهری آنلاین: رئیس مجلس شورای اسلامی در آنکارا گفت: فضای منفی نسبت به آمریکا که میان برخی کشورهای منطقه ایجاد شده است و رجال سیاسی منطقه در بیان شیطنت‌های آمریکا صراحت پیدا کرده‌اند.
انتقاد شدید نائب ربیس مجلس از طرح تحول سلامت
انتقاد شدید نائب ربیس مجلس از طرح تحول سلامت - نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با انتقاد از وجود بی عدالتی در جامعه در عین حال بر ضرورت حفظ وحدت و انسجام در کشور تاکید کرد.
دریادار خانزادی: «سپر» به ناوگان شمال نیروی دریایی ارتش ملحق می‌شود
دریادار خانزادی: «سپر» به ناوگان شمال نیروی دریایی ارتش ملحق می‌شود - فرمانده نیروی دریایی ارتش از الحاق ناو موشک‌انداز «سپر» به ناوگان شمال نیروی دریایی ارتش در چند روز آینده خبر داد.
برگزاری سمینار «فرصت‌های دریانوردی ایران و نروژ» با حضور مقام‌های دو کشور
برگزاری سمینار «فرصت‌های دریانوردی ایران و نروژ» با حضور مقام‌های دو کشور - ایلنا: سمینار یک روزه یک روزه «فرصت‌های دریانوردی ایران و نروژ» در اسلو برگزار شد.
مقاومت تا محو رژیم صهیونیستی و اخراج آمریکا از منطقه ادامه دارد
مقاومت تا محو رژیم صهیونیستی و اخراج آمریکا از منطقه ادامه دارد - ایلنا: سخنگوی ارشد نیروهای مسلح تاکید کرد: جبهه بزرگ مقاومت تا نابودی و محو صهیونیسم و اخراج آخرین سرباز آمریکایی از منطقه به تقویت خود ادامه می‌دهد.
آقای بقایی رسانه دادگاه علنی است،در مورد گفته های پالیزدار توضیح دهید!
آقای بقایی رسانه دادگاه علنی است،در مورد گفته های پالیزدار توضیح دهید! - پالیزدار گفته بود که «اطلاعات آقای قاضی‌پور مبنی بر اینکه در منزل آقای بقایی هنگام بازداشت 703 سکه تمام بهار آزادی، 1842 نیم سکه، 15 سکه دو و نیم، مبلغ 21 میلیارد و 175 میلیون و 300 هزار ریال وجه نقد،454 میلیون و 510 هزار ریال از پول نهاد ریاست جمهوری کشف شده بود. دقیق بوده است.» آقای بقایی تصور کنید رسانه همان دادگاه علنی است،بفرمایید...
صدیقی: یمن بسیج خداست و به زودی پیروز می‌شود
صدیقی: یمن بسیج خداست و به زودی پیروز می‌شود - خطیب نماز جمعه این هفته‌ تهران پیروزی زودهنگام یمن را وعده داد و تاکید کرد که یمن، بسیج خداوند است.
با پیشنهاد علم‎الهدی کنسرت‌ها در مشهد تعیین تکلیف می‌شود
با پیشنهاد علم‎الهدی کنسرت‌ها در مشهد تعیین تکلیف می‌شود - فرماندار مشهد از تشکیل کارگروهی به‌پیشنهاد آیت‎الله علم‌الهدی برای تعیین‌تکلیف برگزاری کنسرت‌ در مشهد در شورای فرهنگ عمومی استان خراسان رضوی خبر داد.
رژیم آمریکا باید به‌عنوان جنایتکار جنگی مجازات شود
رژیم آمریکا باید به‌عنوان جنایتکار جنگی مجازات شود - معاون ستادکل نیروهای مسلح گفت: ما در انتظار روزی هستیم که حاکمیت رژیم شیطانی آمریکا به عنوان جنایتکار جنگی با اشد مجازات روبه‌رو شوند.
آمریکا هیچ‌گاه به اندازه امروز در مقابل ایران در انزوا قرار نبوده است/ توانمندی دفاعی و موشکی نبود، دشمن حتما مذاکره نمی‌کرد
آمریکا هیچ‌گاه به اندازه امروز در مقابل ایران در انزوا قرار نبوده است/ توانمندی دفاعی و موشکی نبود، دشمن حتما مذاکره نمی‌کرد - ایلنا: معاون امور حقوقی و بین‌الملل وزارت امور خارجه کشورمان با اشاره به قدرت، اقتدار و تاثیرگذاری جمهوری اسلامی ایران در منطقه و افزایش محبوبیت و قدرت دفاعی کشورمان…
راهیابی چهار زن به شورای مرکزی انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه‌‌ها + جدول اسامی اعضای شورای مرکزی ۲۱ نفره
راهیابی چهار زن به شورای مرکزی انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه‌‌ها + جدول اسامی اعضای شورای مرکزی ۲۱ نفره - ایلنا: دبیرکل انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه‌ها با اعلام اسامی شورای مرکزی ۲۱ نفره این تشکل، راهیابی ۴ نفر از زنان عضو انجمن به شورای مرکزی را اتفاقی بی‌سابقه، و موجب…
دستورکار جلسات علنی مجلس در هفته آینده/گزارش سیف درباره مشکلات موسسات مالی پیش از ورود به دستور
دستورکار جلسات علنی مجلس در هفته آینده/گزارش سیف درباره مشکلات موسسات مالی پیش از ورود به دستور - دستورکار هفتگی جلسات علنی مجلس اعلام شد که بر این اساس رئیس بانک مرکزی در مورد مسائل و مشکلات مربوط به برخی از موسسات مالی و اعتباری قبل از ورود به دستور به نمایندگان گزارش می‌دهد.
صدیقی: عجب بد مادری هستند و بد تخمی در رحم عربستان کاشتند/ یمن چیزی جز روحیه بسیجی ندارد
صدیقی: عجب بد مادری هستند و بد تخمی در رحم عربستان کاشتند/ یمن چیزی جز روحیه بسیجی ندارد - خطیب این هفته نماز جمه تهران گفت: عیاش زمان سعوی همه چیز دارد، حمایت اروپا، آمریکا و پول و اسلحه دارد و در این چند سال این همه جور جنایتی مرتکب شده و چیزی گیرش نیامده، اما پیروزی از آن مردم یمن خواهد بود.
مولاوردی:خشونت خانگی نباید جزئی از زندگی خانوادگی تلقی شود
مولاوردی:خشونت خانگی نباید جزئی از زندگی خانوادگی تلقی شود - دستیار ویژه رئیس‌جمهور در امور حقوق شهروندی گفت: خشونت خانگی، جزئی از زندگی خانوادگی نیست.
نتیجه انتخابات کنگره مجمع فرهنگیان اعلام شد
نتیجه انتخابات کنگره مجمع فرهنگیان اعلام شد - کنگره مجمع فرهنگیان ایران اسلامی روز گذشته در تالار همایش‌های معلم منطقه ۳ برگزار و نتیجه انتخابات در آن اعلام شد.
محمد بن سلمان: با حمایت ترامپ به دنبال ایجاد ائتلافی علیه ایران هستیم
محمد بن سلمان: با حمایت ترامپ به دنبال ایجاد ائتلافی علیه ایران هستیم - ولیعهد سعودی در مصاحبه با روزنامه‌ نیویورک تایمز گفت که عربستان سعودی و کشورهای عربی با حمایت ترامپ با آرامی در حال ایجاد یک ائتلاف علیه ایران هستند.
صدیقی: یمن بسیج خداست و به زودی پیروز می‌شود
صدیقی: یمن بسیج خداست و به زودی پیروز می‌شود - خطیب نماز جمعه این هفته‌ تهران پیروزی زودهنگام یمن را وعده داد و تاکید کرد که یمن، بسیج خداوند است.
آیا جنگی دیگر در خاورمیانه در راه است؟
آیا جنگی دیگر در خاورمیانه در راه است؟ - روندی مشابه پانزده سال پیش آیا جنگی دیگر در خاورمیانه در راه است؟هنوز هم وقت برای جلوگیری از فاجعه ای دیگر وجود دارد. اما به نظر می رسد، صحبت های ترامپ مبنی بر دادن اولیت به کشور از سوی دولت و خود او، دروغ باشد.
خطیب نماز جمعه تهران: مردم یمن در جنگ نابرابر با سعودی ها پیروز خواهند شد
خطیب نماز جمعه تهران: مردم یمن در جنگ نابرابر با سعودی ها پیروز خواهند شد - تهران - ایرنا - خطیب موقت نماز جمعه تهران روز جمعه با انتقاد از عربستان در جنگ علیه یمن، گفت که در این جنگ نابرابر مردم مظلوم یمن پیروز خواهند شد زیرا بسیج مردمی یمن بسیج خدا و لشگر مخلص حق است.
گزارش سیف درباره مشکلات موسسات مالی پیش از ورود به دستور
گزارش سیف درباره مشکلات موسسات مالی پیش از ورود به دستور - دستور کار هفتگی جلسات علنی مجلس در هفته آینده اعلام شد.
دشمنان هر نقشه‌ای علیه ما اجرا کردند، قوی‌تر شدیم/ دولت، هلال احمر، ارتش و سپاه در زلزله مجاهدانه عمل کردند
دشمنان هر نقشه‌ای علیه ما اجرا کردند، قوی‌تر شدیم/ دولت، هلال احمر، ارتش و سپاه در زلزله مجاهدانه عمل کردند - ایلنا: خطیب موقت نماز جمعه این هفته تهران تاکید کرد: دشمنان ما با جنگ، ایجاد آشوب، مجهز کردن گروهک‌ها، ترور و همه جور نقشه‌ها را علیه ما اجرا کردند و هر چه کردند ما…
آشنایی گام به گام با شیوه‌های مبارزه با فساد در ایران
آشنایی گام به گام با شیوه‌های مبارزه با فساد در ایران - سوم آبان امسال یکی از مدیران کمیته امداد از دوربین‌دار شدن صندوق‌های صدقات برای مقابله با سرقت‌های روزانه‌ای که معتادان از این صندوق‌ها انجام می‌دهند خبر داد. البته که قصد ندارم این کار کمیته امداد را زیر سوال ببرم، چرا که چه چیزی بهتر از اینکه کمیته امداد به عنوان امین مردم نگران رسیدن درست صدقات به دست اهلش باشد و همین اعتماد...
امروز مقبولیت و قدرت دفاعی ایران در جهان بی‌سابقه است
امروز مقبولیت و قدرت دفاعی ایران در جهان بی‌سابقه است - معاون وزیر خارجه گفت: تمامی جوامع یکپارچه علیه رئیس جمهوری آمریکا و در حمایت از ایران و برجام ایستادند و ایران در هیچ دوره‌ای به این اندازه از حمایت و مقبولیت بین‌المللی برخوردار نبوده است.
لاریجانی: ترامپ با ایجاد نگرانی نسبت به ایران تجارت می‌کند
لاریجانی: ترامپ با ایجاد نگرانی نسبت به ایران تجارت می‌کند - رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهمیت اجلاس سوچی گفت: ایران، ترکیه و سوریه نه‌ تنها در تبلیغات بلکه در عمل با تروریسم مبارزه کردند.
سکوت پایدار پایداریها/چرا آقاتهرانی، حسینیان، حائری شیرازی، سقای بی‎ریا و... درقبال بست نشینی سکوت کردند؟
سکوت پایدار پایداریها/چرا آقاتهرانی، حسینیان، حائری شیرازی، سقای بی‎ریا و... درقبال بست نشینی سکوت کردند؟ - همزمان با بست‎نشینی یاران محمود احمدی‌نژاد در حرم شاه عبدالعظیم (ع)، جای خالی برخی دیگر از یاران او بیش از همیشه احساس شد. همان‌هایی که پشتیبانی قوی برای...
دشمنان هر نقشه‌ای علیه ما اجرا کردند، قوی‌تر شدیم/ ایران نشان داد کارهای نشدنی با ولایتمداری شدنی است
دشمنان هر نقشه‌ای علیه ما اجرا کردند، قوی‌تر شدیم/ ایران نشان داد کارهای نشدنی با ولایتمداری شدنی است - ایلنا: خطیب موقت نماز جمعه این هفته تهران تاکید کرد: دشمنان ما با جنگ، ایجاد آشوب، مجهز کردن گروهک‌ها، ترور و همه جور نقشه‌ها را علیه ما اجرا کردند و هر چه کردند ما…
پنج محور پیام رهبر انقلاب به سردار سلیمانی/بلایِ زلزله، نعمتِ همیاری
پنج محور پیام رهبر انقلاب به سردار سلیمانی/بلایِ زلزله، نعمتِ همیاری - صدونهمین شماره از نشریه خط حزب‌الله همراه با یادداشتی درباره‌ مجموعه اقدامات رهبر انقلاب درباره‌ی زلزله‌ کرمانشاه منتشر شد.
ادامه اجرای تعهدات ایران به برجام منوط به پایبندی سایر طرفها است
ادامه اجرای تعهدات ایران به برجام منوط به پایبندی سایر طرفها است - نماینده ایران در آژانس بین المللی انرژی اتمی گفت: برجام مسیری یک طرفه نیست و اجرای تعهدات از سوی ایران در صورتی می‌تواند ادامه یابد که همه طرف‌های برجام به تعهدات خود ادامه دهند.
اتحاد در زلزله اخیر نشان داد چرا تهدیدات دشمن اثرگذار نیست
اتحاد در زلزله اخیر نشان داد چرا تهدیدات دشمن اثرگذار نیست - فرمانده هوانیروز ارتش گفت: زلزله اخیر انقلابی ایجاد کرد و همه کشور در غم حادثه زلزله شریک شدند  و با اتحاد خود نشان دادند که چرا تهدیدات دشمن اثر گذار نیست.