چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷ / Wednesday, 17 October, 2018

آخرین اخبار سرویس سیاست

بازداشت مدیر شرکت تویوتا در ایران | صدور کیفرخواست مدیران مسئول شرق و شهروند
بازداشت مدیر شرکت تویوتا در ایران | صدور کیفرخواست مدیران مسئول شرق و شهروند - قوای سه‌گانه > همشهری آنلاینک دادستان تهران از صدور کیفرخواست برای مدیران مسئول شرق و شهروند به اتهام انتشار اخبار اختلاف افکن میان مردم ایران و عراق خبر داد.
واکنش مطهری به اظهارات دادستان کل درباره برخورد با حضور زنان در استادیوم آزادی
واکنش مطهری به اظهارات دادستان کل درباره برخورد با حضور زنان در استادیوم آزادی - قوای سه‌گانه > همشهری آنلاین: نایب رییس مجلس شورای اسلامی در واکنش به اظهارات دادستان کل کشور درباره حضور زنان در ورزشگاه‌ها گفت: قاعدتا حضور بانوان در مسابقاتی مثل شنا، کشتی، بسکتبال و شاید والیبال مردان اشکال شرعی دارد اما در مسابقات فوتبال به نظر می‌رسد مطابق این ملاک نباید اشکال شرعی وجود داشته باشد.
قانون اساسی، هیات نظارت بر اجرای سیاست‌های کلی و FATF
قانون اساسی، هیات نظارت بر اجرای سیاست‌های کلی و FATF - قوای سه‌گانه > همشهری آنلاین: عباس آخوندی*: اخیرا شاهد پدیده‌ی بی‌سابقه‌ای در فرایند قانون‌گذاری کشور هستیم که پیش از این با آن روبه‌رو نبوده‌ایم.
واکنش دادستان کل کشور به حضور زنان در استادیوم آزادی | ادامه یابد برخورد می‌کنیم
واکنش دادستان کل کشور به حضور زنان در استادیوم آزادی | ادامه یابد برخورد می‌کنیم - سیاست داخلی > همشهری آنلاین: دادستان کل کشور با گلایه از حضور شب گذشته زنان در ورزشگاه آزادی گفت: در نظام جمهوری اسلامی اجازه ایجاد بستر گناه در جامعه را نخواهیم داد. اگر با نصیحت و تذکر، این حرکت‌ها ادامه داشت برخورد قضایی خواهیم داشت.
روحانی با پیشنهاد افزایش حقوق کارمندان موافقت کرد؟ | توضیح معاون رئیس جمهور
روحانی با پیشنهاد افزایش حقوق کارمندان موافقت کرد؟ | توضیح معاون رئیس جمهور - قوای سه‌گانه > همشهری آنلاین: معاون رئیس‌جمهور گفت: بررسی پیشنهاد ترمیم حقوق کارکنان دولت با موافقت رئیس‌جمهور در دستورکار دولت قرار دارد.
منتظر اقدامات عملی فوری طرف اروپایی هستیم
منتظر اقدامات عملی فوری طرف اروپایی هستیم - ایلنا: دبیر سیاسی وزارت امور خارجه آلمان که در راس هیاتی برای دیدار و مذاکره با مقام‌‌های کشورمان در تهران بسر می‌‌‌برد، روز چهارشنبه با سخنگو و معاون امور…
مراسم بزرگداشت مادر شهیدان مغنیه فردا در تهران برگزار می‌شود
مراسم بزرگداشت مادر شهیدان مغنیه فردا در تهران برگزار می‌شود - ایلنا: مادر شهیدان عماد، فواد و جهاد مغنیه هفته گذشته در سن ۸۰ سالگی در بیروت درگذشت.
حکم متهمان گروه نفاق صادر شد
حکم متهمان گروه نفاق صادر شد - ایلنا: رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد از احکام حبس و تبعید ایادی استکبار و گروه نفاق خبر داد.
تشریح برنامه‌های سرپرست معاونت فضای مجازی دادستانی کل کشور
تشریح برنامه‌های سرپرست معاونت فضای مجازی دادستانی کل کشور - ایلنا: سرپرست معاونت فضای مجازی دادستانی کل کشور خطاب به نخبگان فضای مجازی و همه کسانی که دغدغه تولیدات ملی در این فضا را دارند، آمادگی خود برای حمایت از ایده‌های…
ادعای عدالت با دزدی و گروگان‌گیری/ جیش العدل سربازان ایران را کجا برده‌است؟ (فیلم)
ادعای عدالت با دزدی و گروگان‌گیری/ جیش العدل سربازان ایران را کجا برده‌است؟ (فیلم) - سربازان را می‌دزدند و گاهی به شهادت می‌رسانند و خودشان را عادل می‌دانند.
ترمیم حقوق کارکنان دولت در دستورکار قرار گرفت
ترمیم حقوق کارکنان دولت در دستورکار قرار گرفت - ایلنا: رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور تاکید کرد: بررسی پیشنهاد ترمیم حقوق کارکنان دولت با موافقت رئیس‌جمهور محترم در دستورکار دولت قرار دارد و امیدواریم که در…
اعتراض شدید ایران به بازداشت اسدالله اسدی/ تلاش اروپا برای اجرای بخش‌هایی از کانال‌ ویژه مالی ظرف روزهای آینده
اعتراض شدید ایران به بازداشت اسدالله اسدی/ تلاش اروپا برای اجرای بخش‌هایی از کانال‌ ویژه مالی ظرف روزهای آینده - ایلنا: مدیر سیاسی وزارت امور خارجه آلمان در سفر به تهران با حضور در محل وزارت امور خارجه با معاون سیاسی وزیر امور خارجه دیدار و گفت‌وگو کرد.
تاکید بر ضرورت اجرایی شدن کانال ویژه مالی پس از خروج آمریکا از برجام
تاکید بر ضرورت اجرایی شدن کانال ویژه مالی پس از خروج آمریکا از برجام - خانم آنتیه لیندرتسه مدیرسیاسی وزارت خارجه آلمان در سفر به تهران با حضور در محل وزارت امور خارجه کشورمان با سیدعباس عراقچی معاون سیاسی وزیر امور خارجه دیدار و گفتگو کرد.
روزنامه ترکیه ای: کنسول سعودی به قتل خاشقجی اعتراض کرد اما تهدید شد که ساکت بماند
روزنامه ترکیه ای: کنسول سعودی به قتل خاشقجی اعتراض کرد اما تهدید شد که ساکت بماند - خاشقجی در کنسولگری سعودی در استانبول شکنجه و سپس سر از بدنش جدا می کنند و بدنش قطعه قطعه می شود
نشست هم اندیشی تعالی هویت دینی و روحیه جهادی برگزار شد
نشست هم اندیشی تعالی هویت دینی و روحیه جهادی برگزار شد - اولین نشست هم اندیشی تعالی هویت دینی و روحیه جهادی، در ستاد نیروی هوایی ارتش برگزار شد.
سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در خط مقدم مبارزه با هجمه فرهنگی دشمنان قرار دارد
سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در خط مقدم مبارزه با هجمه فرهنگی دشمنان قرار دارد - فرمانده کل ارتش با بیان اینکه سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در خط مقدم مبارزه با هجمه فرهنگی دشمنان قرار دارد، گفت: هرچه زمان می‌گذرد، برکت وجودی این سازمان بیشتر احساس می‌شود.
واکنش ضرغامی به اظهارات دادستان کل: تهدید مدیران ورزش به برخورد قضائی شایسته نیست| بصورت زنان و خانواده‌هایی که تفریح مناسب ندارند پنجه نکشید! | آیا گناه و خلاف شرع در زندان‌ها، کمتر از ورزشگاه‌هاست؟!
واکنش ضرغامی به اظهارات دادستان کل: تهدید مدیران ورزش به برخورد قضائی شایسته نیست| بصورت زنان و خانواده‌هایی که تفریح مناسب ندارند پنجه نکشید! | آیا گناه و خلاف شرع در زندان‌ها، کمتر از ورزشگاه‌هاست؟! - رئیس پیشین صدا و سیما نسبت به مواضع اخیر دادستان کل کشور درباره حضور زنان در ورزشگاه مبنی بربرخورد قضایی در صورت ادامه، واکنش نشان داد.
حضور زنان در ورزشگاه حریم‌شکنی نیست/ به صورت خانواده‌هایی که تفریح مناسب ندارند، پنجه نکشید
حضور زنان در ورزشگاه حریم‌شکنی نیست/ به صورت خانواده‌هایی که تفریح مناسب ندارند، پنجه نکشید - ایلنا: رئیس پیشین صدا و سیما نسبت به مواضع اخیر دادستان کل کشور درباره حضور زنان در ورزشگاه مبنی بربرخورد قضایی در صورت ادامه، واکنش نشان داد.
استراتژی اشتباه و بهشت بلاتکلیف!
استراتژی اشتباه و بهشت بلاتکلیف! - استدلال این گروه که هنوز هم با شهردار شدن محسن هاشمی مخالفت می‌کند آن است که با استعفای او از شورای شهر، مهدی چمران، عضو اصولگرای شورای شهر سابق به شورا...
هشدار فرمانده کل سپاه/ احضارسفیر پاکستان به وزارت خارجه/ اعزام هیئتی از کمیسیون امنیت ملی به میرجاوه/ راه‌اندازی سامانه ثبت حقوق و مزایای مقامات/ ۲ ملاک بررسی لوایح FATF
هشدار فرمانده کل سپاه/ احضارسفیر پاکستان به وزارت خارجه/ اعزام هیئتی از کمیسیون امنیت ملی به میرجاوه/ راه‌اندازی سامانه ثبت حقوق و مزایای مقامات/ ۲ ملاک بررسی لوایح FATF - امروز در صفحه سیاسی خبرگزاری میزان، اخبار متنوعی منتشر شد؛ از«گزارش راه اندازی سامانه ثبت حقوق و مزایای مقامات و مدیران دستگاه‌های اجرایی» تا «پاسخ فرمانده سپاه به ربایندگان مرزبانان» و «اعزام هیئتی از کمیسیون امنیت ملی مجلس به میرجاوه»
مراسم بزرگداشت مادر شهیدان مغنیه فردا برگزار می شود
مراسم بزرگداشت مادر شهیدان مغنیه فردا برگزار می شود - مراسم بزرگداشت حاجیه خانم «آمنه سلامه»، مادر شهیدان مغنیه فردا پنج شنبه در تهران برگزار می شود.
گفت وگوی ظریف با همتای پاکستانی در مورد مرزبانان ایرانی
گفت وگوی ظریف با همتای پاکستانی در مورد مرزبانان ایرانی - تهران - ایرنا - وزیر امور خارجه ایران در گفت وگوی تلفنی با همتای پاکستانی خود سرنوشت نیروهای مرزی کشورمان که روزگذشته در نقطه مرزی 103 در میرجاوه توسط گروه های تروریستی ربوده و به داخل خاک پاکستان منتقل شدند، پیگیری کرد.
ظریف در گفت‌وگوی تلفنی با همتای پاکستانی وضعیت مرزبابان ربوده‌شده را پیگیری کرد
ظریف در گفت‌وگوی تلفنی با همتای پاکستانی وضعیت مرزبابان ربوده‌شده را پیگیری کرد - وزیر امور خارجه در گفت‌وگوی تلفنی با همتای پاکستانی خود سرنوشت نیرو‌های مرزی کشورمان را که روز گذشته در نقطه مرزی ۱۰۳ در میرجاوه توسط گروه‌های تروریستی ربوده و به داخل خاک پاکستان منتقل شدند، پیگیری کرد.
پیگیری وضعیت مرزبانان ربوده شده در گفت‌وگوی تلفنی ظریف با همتای پاکستانی
پیگیری وضعیت مرزبانان ربوده شده در گفت‌وگوی تلفنی ظریف با همتای پاکستانی - ایلنا: وزیر امور خارجه کشورمان امروز در گفت‌وگویی تلفنی با شاه محمود قریشی وزیر امور خارجه پاکستان، سرنوشت نیروهای مرزی کشورمان که روز گذشته در نقطه مرزی ۱۰۳ در…
فرمانده کل ارتش با حجت‌الاسلام محمدحسنی دیدار کرد
فرمانده کل ارتش با حجت‌الاسلام محمدحسنی دیدار کرد - امیر سرلشکر موسوی و دیگر فرماندهان عالی رتبه ارتش با حضور در سازمان عقیدتی سیاسی ارتش ضمن دیدار با حجت‌الاسلام محمدحسنی سالروز تاسیس این سازمان را تبریک گفتند.
مطهری با تقدیر از دادستان کل: مصادیق شما مسابقات فوتبال را شامل نمی‌شود
مطهری با تقدیر از دادستان کل: مصادیق شما مسابقات فوتبال را شامل نمی‌شود - نایب رییس مجلس شورای اسلامی در واکنش به اظهارات دادستان کل کشور درباره حضور زنان در ورزشگاه‌ها، گفت: قاعدتا حضور بانوان در مسابقاتی مثل شنا، کشتی، بسکتبال و شاید والیبال مردان اشکال شرعی دارد اما در مسابقات فوتبال به نظر می‌رسد مطابق این ملاک نباید اشکال شرعی وجود داشته باشد.
مراکز حساس و پرخطر از شهرها خارج شوند
مراکز حساس و پرخطر از شهرها خارج شوند - ایلنا: رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور تاکید کرد: بسیاری از مراکز حساس و پرخطر مانند کارخانه های شیمیایی باید از شهرها خارج شود.
زائران اربعین دلار یا دینار همراه داشته باشند/ قوانین عراق با دارندگان مواد مخدر سخت‌گیرانه است
زائران اربعین دلار یا دینار همراه داشته باشند/ قوانین عراق با دارندگان مواد مخدر سخت‌گیرانه است - ایلنا: سرکنسول ایران در کربلا تاکید کرد: نقشه دشمنان برای اربعین سال جاری ایجاد اختلاف بین دو ملت ایران و عراق است، در همین چارچوب ضروری است که زائران نسبت به این…
خصوصی شدن جنگ‌ها نیاز به یک تعریف جدید قانونی از عبارت مزدور را افزایش داده است
خصوصی شدن جنگ‌ها نیاز به یک تعریف جدید قانونی از عبارت مزدور را افزایش داده است - سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: خصوصی شدن جنگ‌ها به طور قابل توجهی نیاز به یک تعریف جدید قانونی از عبارت مزدور را افزایش داده است.
مدرسه‌ی ۶ کلاسه‌ برکت شهید لنگری‌زاده در کرمان افتتاح شد
مدرسه‌ی ۶ کلاسه‌ برکت شهید لنگری‌زاده در کرمان افتتاح شد - مدرسه‌ی ۶ کلاسه‌ی برکت شهید لنگری‌زاده در حاشیه‌ی شهر کرمان و منطقه‌ی شهر صنعتی در جریان سفر رئیس ستاد اجرایی فرمام حضرت امام (ره) به استان کرمان، افتتاح شد.