چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ / Wednesday, 25 April, 2018

آخرین اخبار سرویس سیاست

آمریکا برای هیچ توافقی قابل اعتماد نیست/ برجام قابل مذاکره مجدد نیست
آمریکا برای هیچ توافقی قابل اعتماد نیست/ برجام قابل مذاکره مجدد نیست - نماینده دائم ایران در آژانس بین‌المللی انرژی اتمی گفت: برجام به هیچ وجه قابل مذاکره مجدد نیست، آمریکا اعتبارش را از دست داده است و برای هیچ توافقی قابل اعتماد نیست.
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع باحجت‌الاسلام سعیدی دیدار کرد
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع باحجت‌الاسلام سعیدی دیدار کرد - رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع به همراه معاونین این سازمان با حجت‌الاسلام علی سعیدی رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا دیدار کردند.
چرا بجای اجرای سند تحول آموزش و پرورش، سند ۲۰۳۰ چراغ خاموش اجرا می‌شود؟
چرا بجای اجرای سند تحول آموزش و پرورش، سند ۲۰۳۰ چراغ خاموش اجرا می‌شود؟ - عضو فراکسیون فرهنگیان مجلس گفت: چرا پوسیدگی نظام آموزشی را نمی‌بینیم و به جای اجرای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، در پی اجرای خاموش سند ۲۰۳۰ هستیم.
شمخانی: گفت‌وگوی مجدد درباره فعالیت‌های هسته‌ای ایران به معنای نابودی برجام است
شمخانی: گفت‌وگوی مجدد درباره فعالیت‌های هسته‌ای ایران به معنای نابودی برجام است - دبیر شورای عالی امنیت ملی تاکید کرد: هر توافقی که اروپا و آمریکا در مورد آینده برجام و آینده برنامه هسته‌ای ایران برای دوره بعد از محدودیت پیش بینی شده در برجام بنمایند از نظر ما بی اعتبار بوده و فاقد ارزش است.
سلحشوری: حجاب با اجبار گشت ارشاد به مردم تحمیل نشود
سلحشوری: حجاب با اجبار گشت ارشاد به مردم تحمیل نشود - رییس فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی گفت که نباید حجاب را با اجبار گشت ارشاد به مردم تحمیل کنیم بلکه باید آن را با منطق برای مردم تبیین کنیم.
آیت الله آملی لاریجانی: قاچاق کالا وضعیت اقتصادی را به هم ریخته است
آیت الله آملی لاریجانی: قاچاق کالا وضعیت اقتصادی را به هم ریخته است - رییس قوه قضاییه گفت: امروز ملاحظه می کنید که تمام دشمنان و سلطه جهانی در مقام این هستند که قوه قضاییه را از انجام وظایفش بازدارند.
اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس از «مراکز هسته‌ای یزد» بازدید می‌کنند
اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس از «مراکز هسته‌ای یزد» بازدید می‌کنند - نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از بازدید اعضای این کمیسیون از مراکز هسته‌ای یزد از جمله ساغند خبر داد.
یکجانبه‌گرایی امریکا مشکل اصلی اصلی عدم پیشرفت در اهداف NPT است
یکجانبه‌گرایی امریکا مشکل اصلی اصلی عدم پیشرفت در اهداف NPT است - ایلنا: سفیر و نماینده دائم ایران در آژانس بین‌المللی انرژی اتمی تاکید کرد: پایبند نبودن کشورهای هسته‌ای به ویژه آمریکا به خلع سلاح هسته‌ای، آینده معاهده عدم اشاعه را…
درد کودکان شکنجه شده ماهشهری لاعلاج بوده و لاعلاج خواهد ماند!
درد کودکان شکنجه شده ماهشهری لاعلاج بوده و لاعلاج خواهد ماند! - شکنجه‌هایی که حتی زدودن آثار آن از جسمشان نیز به نوعی غیرممکن است؛ آثار ضربات سنگین چکش که خدا می‌داند با هر بار فرود آن چه بر سر این کودکان می‌آمد و چه‌ها در درونشان خرد می‌شد. دنیایی تاریک که والدین این کودکان برایشان رقم زده بودند و هنوز مشخص نیست چگونه پایان یافت.
دهمین جشنواره ملی جوان سرباز ۸ اردیبهشت برگزار می شود
دهمین جشنواره ملی جوان سرباز ۸ اردیبهشت برگزار می شود - معاون اجرایی ارتش گفت: دهمین جشنواره ملی جوان سرباز، متبرک به نام مبارک حضرت علی اکبر (ع) روز شنبه ۸ اردیبهشت ماه جاری به میزبانی ارتش برگزار می شود.
زندگینامه "محمدباقر قالیباف"، شهردار پیشین تهران+ عکس
زندگینامه "محمدباقر قالیباف"، شهردار پیشین تهران+ عکس - دکتر محمدباقر قالیباف در شهریورماه سال ١٣٤٠ در شهر ییلاقی طرقبه در خانواده ای مذهبی پا به عرصه هستی نهاد.
بوی کبابی که مومیایی را زنده کرد!
بوی کبابی که مومیایی را زنده کرد! - ماجرای پیدا شدن جنازه در شهرری و بلافاصله رسانه ای شدن و انتساب آن به پهلوی اول آن هم در سالروز تاجگذاری وی امری تصادفی نیست.
بابت ریاست فرهنگستان و بنیادسعدی حقوقی نمی‌گیرم/ ازشفافیت مخصوصا در امور مالی استقبال می‌کنیم
بابت ریاست فرهنگستان و بنیادسعدی حقوقی نمی‌گیرم/ ازشفافیت مخصوصا در امور مالی استقبال می‌کنیم - رئیس‌فرهنگستان زبان و ادب فارسی گفت: ما از شفافیت مخصوصا در امور مالی استقبال می‌کنیم والبته اصرار داریم این شفافیت گزینشی نبوده و به دور از نگاه سیاسی و جناحی برای همه دستگاهها باشد.
یکجانبه‌گرایی امریکا مشکل اصلی اصلی عدم پیشرفت در اهداف NPT است
یکجانبه‌گرایی امریکا مشکل اصلی اصلی عدم پیشرفت در اهداف NPT است - ایلنا: سفیر و نماینده دائم ایران در آژانس بین‌المللی انرژی اتمی تاکید کرد: پایبند نبودن کشورهای هسته‌ای به ویژه آمریکا به خلع سلاح هسته‌ای، آینده معاهده عدم اشاعه را…
تحویل واحدهای مسکونی به زلزله‌زدگان کرمانشاه توسط خانواده شهدای مدافع حرم
تحویل واحدهای مسکونی به زلزله‌زدگان کرمانشاه توسط خانواده شهدای مدافع حرم - ایلنا: مراسم تحویل ۲۷ واحد مسکونی به زلزله‌زدگان سر پل ذهاب کرمانشاه با حضور فرمانده کل سپاه برگزار شد.
اروپا اگر می‌خواهد ترامپ را راضی کند، از جیب خودش خرج کند، نه ایران/اکنون آمریکا روی صندلی اتهام است/ یک جمله به برجام اضافه یا کم نمی‌شود
اروپا اگر می‌خواهد ترامپ را راضی کند، از جیب خودش خرج کند، نه ایران/اکنون آمریکا روی صندلی اتهام است/ یک جمله به برجام اضافه یا کم نمی‌شود - ایلنا: رئیس‌جمهور با بیان اینکه یک جمله به برجام اضافه یا کم نخواهد شد، تاکید کرد: اکنون آمریکا روی صندلی اتهام است که چرا به تعهدش عمل نکرده است و اروپا اگر…
دیوان عدالت اداری بر مصوبه کاهش ۲۵ درصدی تعرفه خدمات بیهوشی تایید کرد
دیوان عدالت اداری بر مصوبه کاهش ۲۵ درصدی تعرفه خدمات بیهوشی تایید کرد - ایلنا: هیات عمومی دیوان عدالت اداری با رد درخواست ابطال مصوبه هیأت وزیران در خصوص کاهش تعرفه خدمات بیهوشی، کاهش ۲۵ درصدی این تعرفه را مورد تائید قرار داد.
سردار جعفری: سپاه تهران نشان داد که می‌‌شود ظرف یک ماه منزل مسکونی برای زلزله‌زدگان ساخت
سردار جعفری: سپاه تهران نشان داد که می‌‌شود ظرف یک ماه منزل مسکونی برای زلزله‌زدگان ساخت - فرمانده کل سپاه گفت: سپاه تهران نشان داد که می‌‌شود ظرف مدت کمتر از یک ماه منزل مسکونی ساخت و آن را تحویل مردم داد.
موگرینی: برجام برای امنیت منطقه و اروپا ضروری است
موگرینی: برجام برای امنیت منطقه و اروپا ضروری است - مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا تاکید کرد: اجرای کامل برجام برای امنیت اروپا و امنیت منطقه ضروری است.
6 باور کلیشه‌ای و نادرست درباره لاغری و رژیم غذایی
6 باور کلیشه‌ای و نادرست درباره لاغری و رژیم غذایی - بسیاری از ما کلیشه ها و باورهای نادرست و غیر علمی درباره برخی موضوعات مرتبط با لاغری و رژیم کاهش وزن داریم که نه تنها پایه علمی ندارند، بلکه گاه زیان بار هم هستند.
تقدیر رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا از مواضع فرمانده کل ارتش
تقدیر رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا از مواضع فرمانده کل ارتش - رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا طی پیامی از مواضع امیر سرلشکر موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در تحکیم وحدت و برادری بین سپاه و ارتش تقدیر و تشکر کرد.
هیچکس لوگوی استاندارد را روی بخشی از موشک نمی‌زند/ خروج از NPT یکی از گزینه‌های ایران است
هیچکس لوگوی استاندارد را روی بخشی از موشک نمی‌زند/ خروج از NPT یکی از گزینه‌های ایران است - ایلنا: وزیرخارجه کشورمان با آسوشیتدپرس در محل رزیدانس سفیر ایران در سازمان ملل گفت‌و‌گو کرد.
بازدید سرزده روحانی از بازار و کارگاه‌های تولید کفش تبریز
بازدید سرزده روحانی از بازار و کارگاه‌های تولید کفش تبریز - ایلنا: رئیس جمهور روز چهارشنبه به طور سرزده از بازار و کارگا‌ه‌های تولید کفش تبریز بازدید کرد.
ظریف: خروج آمریکا از برجام را تلافی می‌کنیم
ظریف: خروج آمریکا از برجام را تلافی می‌کنیم - سیاست‌خارجی > همشهری آنلاین: وزیر امور خارجه کشورمان با بیان اینکه ایران خروج آمریکا از برجام را تلافی خواهد کرد، گفت: در این صورت دیگر توافقی نخواهد بود که ایران در آن باقی بماند.
فلسفه و علوم عقلی در حوزه علمیه قم و تهران رواج پیدا کند
فلسفه و علوم عقلی در حوزه علمیه قم و تهران رواج پیدا کند - رهبری > همشهری آنلاین: رهبر انقلاب با تاکید بر لزوم شناساندن شخصیت و آراء بزرگان فلسفه تاکید کردند: فلسفه باید در حوزه‌ علمیه قم و همچنین حوزه علمیه تهران که روزگاری مرکز فلسفه بوده است، رواج پیدا کند.
روحانی: راستگویی ایران را تحت عنوان برجام ثابت کردیم
روحانی: راستگویی ایران را تحت عنوان برجام ثابت کردیم - سیاست داخلی > همشهری آنلاین: رئیس جمهور با انتقاد از موضع آمریکا در قبال برجام گفت: ما با این پیمان و توافق تهمت‌ها را نشان دنیا دادیم و ثابت کردیم که آمریکا و اسراییل طی دهها سال دروغ می‌گفتند. ما راستگویی ایران را تحت عنوان برجام ثابت کردیم.
فراکسیون «حمایت از توسعه کشور‌های عضو اکو» در مجلس تشکیل می‌شود
فراکسیون «حمایت از توسعه کشور‌های عضو اکو» در مجلس تشکیل می‌شود - عضو کمیسیون «آموزش، تحقیقات و فناوری» مجلس از تشکیل فراکسیون «حمایت از توسعه کشور‌های عضو اکو» در مجلس خبر داد.
۱۸ طرح از ۲۳ طرح سفر قبل به آذربایجان شرقی اجرایی و عملی شده است
۱۸ طرح از ۲۳ طرح سفر قبل به آذربایجان شرقی اجرایی و عملی شده است - رئیس جمهور گفت: ۱۸ طرح از ۲۳ طرح و پروژه‌ای که در سفر قبلی تصویب شده بود و به مردم قول داده شده بود اجرایی و عملی شده است.
ابوترابی‌فرد نمازجمعه این هفته تهران را اقامه می‌کند
ابوترابی‌فرد نمازجمعه این هفته تهران را اقامه می‌کند - ایلنا: نماز جمعه این هفته تهران به امامت حجت‌الاسلام‌ والمسلمین ابوترابی‌فرد برگزار می‌شود.