چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ / Wednesday, 21 February, 2018

آخرین اخبار سرویس سیاست


توضیحات لاریجانی درباره اتفاقات پاسداران در جلسه غیرعلنی
توضیحات لاریجانی درباره اتفاقات پاسداران در جلسه غیرعلنی - رئیس مجلس شورای اسلامی درباره اتفاقات اخیر خیابان پاسداران توضیحاتی ارائه کرد.
روحانی: اجرای کامل برجام تسهیل‌کننده روابط با اتحادیه اروپاست
روحانی: اجرای کامل برجام تسهیل‌کننده روابط با اتحادیه اروپاست - تهران - ایرنا - رییس جمهوری در دیدار وزیر خارجه اسپانیا تاکید کرد: استحکام و اجرای کامل برجام به نفع منطقه و جهان بوده و تسهیل کننده گسترش روابط و همکاری های اتحادیه اروپا با ایران است.
جلسه غیر علنی مجلس درباره نحوه افزایش حقوق کارمندان دولت
جلسه غیر علنی مجلس درباره نحوه افزایش حقوق کارمندان دولت - تهران-ایرنا- مجلس شورای اسلامی برای بررسی نحوه و میزان افزایش حقوق کارمندان دولت در سال آینده جلسه غیرعلنی تشکیل داد.
ولایتی : روابط بسیار خوبی بین ایران و هلند وجود دارد
ولایتی : روابط بسیار خوبی بین ایران و هلند وجود دارد - تهران – ایرنا – عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: روابط بسیار خوبی بین ایران و هلند وجود دارد و قدمت این روابط به 400 سال برمی گردد.
امان از وقت نشناسی نمایندگان؛ آخوندی باید برود، اما نه الان!
امان از وقت نشناسی نمایندگان؛ آخوندی باید برود، اما نه الان! - درست است که وزیر راه و شهرسازی را می توان یکی از ضعیف ترین وزیران دولت های یازدهم و دوازدهم نام نهاد، اما نمایندگان محترم باید علاج واقعه را قبل از وقوع می کردند نه اینکه بگذارند اتفاقی بیافتد و سپس نسبت به استیضاح و کنار گذاشتن "عباس آخوندی" اقدام کنند. نمایندگان محترم 5 سال فرصت داشتند تا جلوی ادامه فعالیت آخوندی در وزارت راه و شهرسازی را بگیرند، اما این کار را نکردند.
جلسه غیرعلنی مجلس برای بررسی سازوکار افزایش حقوق کارمندان
جلسه غیرعلنی مجلس برای بررسی سازوکار افزایش حقوق کارمندان - جلسه نوبت عصر مجلس شورای اسلامی به صورت غیرعلنی و برای بررسی سازوکار افزایش حقوق کارمندان در حال برگزاری است.
«روحانی» شهادت تعدادی از نیروهای انتظامی و بسیج را تسلیت گفت
«روحانی» شهادت تعدادی از نیروهای انتظامی و بسیج را تسلیت گفت - رئیس جمهور با صدور پیامی شهادت سه تن از سربازان رشید نیروی انتظامی و دو تن از بسیجیان سرافراز را در حوادث اخیر تسلیت گفت و وزیر کشور را مامور بررسی دقیق این موضوع و ارائه گزارش کرد.
قدردانی روحانی از مدیریت مقتدرانه نیروی انتظامی/تسلیت به خانواده شهدای حوادث اخیر
قدردانی روحانی از مدیریت مقتدرانه نیروی انتظامی/تسلیت به خانواده شهدای حوادث اخیر - رئیس جمهور ضمن قدردانی از مدیریت سنجیده و مقتدرانه نیروهای عملیاتی بویژه نیروی انتظامی در اغتشاشات اخیر، شهادت تعدادی از ماموران فداکار و خدوم نیروی انتظامی در این حوادث را تسلیت گفت.
هشدارهای رهبر انقلاب به ۴ دولت برای تحقق عدالت
هشدارهای رهبر انقلاب به ۴ دولت برای تحقق عدالت - صد و بیست و دومین نشریه خط حزب‌الله با گزارشی از چهار گام برای فهم حرکت انقلاب از نگاه حضرت آیت الله خامنه ای منتشر شد.
استحکام برجام تسهیل کننده گسترش روابط اتحادیه اروپا با ایران است
استحکام برجام تسهیل کننده گسترش روابط اتحادیه اروپا با ایران است - رئیس جمهور با بیان اینکه استحکام و اجرای کامل برجام تسهیل کننده گسترش روابط اتحادیه اروپا با ایران است، تاکید کرد: همه باید نسبت به برقراری امنیت بلند مدت در منطقه احساس وظیفه کنند.
چرا بالگردهای هوانیروز برای جست‌وجوی پیکر قربانیان سانحه هوایی از «سامانه دید در شب» استفاده نمی‌کنند؟
چرا بالگردهای هوانیروز برای جست‌وجوی پیکر قربانیان سانحه هوایی از «سامانه دید در شب» استفاده نمی‌کنند؟ - فرمانده پایگاه چهارم رزمی اصفهان با بیان اینکه سامانه دید در شب صرفا در هوای صاف و بدون ابر قادر به انجام فعالیت است، گفت: به دلیل وجود ابرهای متراکم در ارتفاعات منطقه پادنا ارتفاعات دنا که با وزش شدید باد همراه شده‌اند، انجام پروازها بالگردها در تاریکی شب حتی با استفاده از سامانه‌های دید در شب نیز امکان ندارد.
آشوبگران هیچ نسبتی از لحاظ جغرافیایی و کیش و آیین با مردم گناباد ندارند
آشوبگران هیچ نسبتی از لحاظ جغرافیایی و کیش و آیین با مردم گناباد ندارند - نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس گفت: افراد آشوبگر هیچ نسبتی چه از لحاظ جغرافیایی و چه ازلحاظ اجتماعی و چه از لحاظ کیش، آیین و فرقه با مردم گناباد ندارند.
روحانی شهادت ماموران نیروی انتظامی در اغتشاشات اخیر را تسلیت گفت/ تاکید بر برخورد قاطع با قانون‌شکنان
روحانی شهادت ماموران نیروی انتظامی در اغتشاشات اخیر را تسلیت گفت/ تاکید بر برخورد قاطع با قانون‌شکنان - رئیس‌جمهور ضمن تسلیت شهادت تعدادی از ماموران فداکار و خدوم نیروی انتظامی در اغتشاشات و حوادث روز‌های اخیر، از مدیریت سنجیده و در عین حال مقتدرانه نیرو‌های عملیاتی بویژه نیروی انتظامی قدردانی و تاکید کرد که دولت با تمام توان از حافظان امنیت کشور پشتیبانی می‌کند.
استیضاح ربیعی با ۳۳ امضا کلید خورد + اسامی استیضاح‌کنندگان
استیضاح ربیعی با ۳۳ امضا کلید خورد + اسامی استیضاح‌کنندگان - نماینده مردم سبزوار از تهیه طرح استیضاح وزیر «تعاون، کار و رفاه اجتماعی» با ۳۳ امضا در مجلس خبر داد.
سعودی‌ها قبل از بیان عبارت‌های مسخره، فکر کنند/ انقلاب ایران الزاما یک قیام مذهبی نبود
سعودی‌ها قبل از بیان عبارت‌های مسخره، فکر کنند/ انقلاب ایران الزاما یک قیام مذهبی نبود - ایلنا: ظریف در پاسخ به اینکه گفته می‌شود انقلاب اسلامی یک انقلاب شیعی بوده است، گفت: ایران از فلسطین حمایت کرده است. آیا فلسطینی‌ها شیعه‌اند؟ من معتقد نیستم که حتی…
تماس تلفنی رئیس‌جمهور با فرمانده ناجا/ اهانت به پلیس به هیچ وجه تحمل نخواهد شد
تماس تلفنی رئیس‌جمهور با فرمانده ناجا/ اهانت به پلیس به هیچ وجه تحمل نخواهد شد - ایلنا: رئیس جمهور در تماس تلفنی با سردار سرتیپ "حسین اشتری" فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، ضمن تسلیت شهادت تعدادی از ماموران فداکار و خدوم نیروی انتظامی…
کم مانده بود نیروهای حامل اجساد به دره پرت شوند/ امکان ادامه عملیات جست‌وجو وجود ندارد/ ادامه عملیات بعد از روز جمعه
کم مانده بود نیروهای حامل اجساد به دره پرت شوند/ امکان ادامه عملیات جست‌وجو وجود ندارد/ ادامه عملیات بعد از روز جمعه - ایلنا: استاندار اصفهان گفت:ممکن بود عزیزانی که در کوله‌پشتی خود قطعاتی از پیکرها را حمل می‌کنند به پایین پرتاب شوند.
پیامک‌های تبلیغاتی برای من آزاردهنده است/ گرانی تعرفه اینترنت و موبایل صحت ندارد
پیامک‌های تبلیغاتی برای من آزاردهنده است/ گرانی تعرفه اینترنت و موبایل صحت ندارد - ایلنا: وزیر ارتباطات تاکید کرد:‌ مرتبا با مجری پروژه پیام‌رسان‌های داخلی جلسه داریم.
گفت‌وگوی چالشی پی‌بی‌اس با ظریف با محوریت انقلاب ایران/ من معتقدم که انقلاب، تقاضای شأن و منزلت مردم ایران بود/ آمریکایی‌ها درکی از تجربه قبل انقلاب مردم ایران ندارند
گفت‌وگوی چالشی پی‌بی‌اس با ظریف با محوریت انقلاب ایران/ من معتقدم که انقلاب، تقاضای شأن و منزلت مردم ایران بود/ آمریکایی‌ها درکی از تجربه قبل انقلاب مردم ایران ندارند - محمدجواد ظریف با اشاره به حمایت‌های مالی عربستان سعودی از گروه‌های تروریستی گفت: گروه‌های تروریستی نمی‌توانند در ایران حامیانی برای خود دست و پا کنند.
وزیران خارجه ایران و اسپانیا دیدار کردند
وزیران خارجه ایران و اسپانیا دیدار کردند - تهران - ایرنا - آلفونسو داستیس وزیر خارجه اسپانیا با محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران دیدار و گفت وگو کرد.
واعظی: نیروهای انتظامی و امنیتی در اتفاقات خیابان پاسداران به خوبی عمل کردند
واعظی: نیروهای انتظامی و امنیتی در اتفاقات خیابان پاسداران به خوبی عمل کردند - تهران- ایرنا- رییس دفتر رییس جمهوری گفت: نیروهای انتظامی و امنیتی در اتفاقات خیابان پاسداران با خویشتنداری به خوبی مدارا و عمل کردند.
جزئیات حادثه راه‌آهن در نیشابور/زمان نخستین جلسه بررسی استیضاح آخوندی
جزئیات حادثه راه‌آهن در نیشابور/زمان نخستین جلسه بررسی استیضاح آخوندی - رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اشاره به برخی جزئیات حادثه خروج قطار باری از ریل در نیشابور، خواستار توجه بیشتر راه‌آهن به موضوع ایمنی و ضوابط فنی شد.
دستگاه‌های دولتی در ایام نوروز بر قیمت هتل‌ها نظارت می‌کنند
دستگاه‌های دولتی در ایام نوروز بر قیمت هتل‌ها نظارت می‌کنند - ایلنا: رییس سازمان میراث فرهنگی و صنایع دستی گفت: در چند استان مدیران کل سازمان میراث فرهنگی با مدیران هتل‌ها توافقاتی داشته‌اند که نتیجتا کاهش قیمت هم داشته باشند.
تکذیب خبر افزایش قیمت دارو/کمیسیون قیمت‌گذاری به نحوی عمل نکند که در بازار کمبود ایجاد شود
تکذیب خبر افزایش قیمت دارو/کمیسیون قیمت‌گذاری به نحوی عمل نکند که در بازار کمبود ایجاد شود - ایلنا: وزیر بهداشت، ‌درمان و آموزش پزشکی با تکذیب اخباری مبنی بر افزایش قیمت دارو، گفت: ممکن است این موضوعات ناشی از تغییراتی باشد که در بیمه‌ها انجام شده اما تاکنون…
دستور روحانی برای سرکشی به خانواده قربانیان هواپیمای مسافربری/ در اتفاقات خیابان پاسداران با مدارا برخورد شد
دستور روحانی برای سرکشی به خانواده قربانیان هواپیمای مسافربری/ در اتفاقات خیابان پاسداران با مدارا برخورد شد - ایلنا: رئیس دفتر رئیس‌جمهور تاکید کرد: تامین امنیت مردم جزئی از ماموریت‌های اصلی دولت و نظام است. متاسفانه به لحاظ اتفاقات ناگوار امسال سال خوبی نبود. سیل و زلزله و…
گمانه زنی های آتلانتیک از احتمال درگیری نظامی آمریکا با ایران و کره شمالی در سال ۲۰۱۸+ نقشه
گمانه زنی های آتلانتیک از احتمال درگیری نظامی آمریکا با ایران و کره شمالی در سال ۲۰۱۸+ نقشه - شفقنا نظرسنجی- با توجه به پیش بینی ها و گمانه زنی هایی که در رسانه های غربی از وقایع مهم سال آینده میلادی می شود شفقنا قصد دارد به برخی از اخبار این پیش بینی ها از نگاه...
واعظی: با مقصران سقوط هواپیما برخورد خواهد شد /در اتفاقات خیابان پاسداران با مدارا برخورد شد
واعظی: با مقصران سقوط هواپیما برخورد خواهد شد /در اتفاقات خیابان پاسداران با مدارا برخورد شد - دولت - رئیس دفتر رئیس‌جمهور با اشاره به اینکه الان نباید پیش‌بینی کنیم که سقوط هواپیما تقصیر که بود، گفت: تردید نکنید اگر کسی مقصر باشد، با دستور رئیس‌جمهور با آن برخورد می‌شود.
رازهای محبوبیت در محیط های اجتماعی
محبوبیت و رازهای محبوبیت در محیط های اجتماعی و طلایی ترین نکات برای محبوبیت در بین مردم و تمایل افراد به محبوبیت و محبوب شدن در بین مردم و نکاتی برای محبوبیت در محیط کاری