دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷ / Monday, 22 October, 2018

آخرین اخبار سرویس سیاست

چه بهتر که مرگ را در آغوش بگیریم و به گونه‌ای بمیریم که خدا را خوش آید
چه بهتر که مرگ را در آغوش بگیریم و به گونه‌ای بمیریم که خدا را خوش آید - ما همه یقین داریم که باید از این دنیا هجرت نماییم حال چه بهتر که اینگونه مرگ را در آغوش بگیریم و اینگونه بمیریم که هم خدا و هم اولیایش را خوش آید.
زائران اربعین در صورت امکان به طرف مرزهای جنوبی تغییر مسیر دهند
زائران اربعین در صورت امکان به طرف مرزهای جنوبی تغییر مسیر دهند - ایلنا: رئیس ستاد مرکزی اربعین از وقوع طوفان در شهر مرزی مهران و سخت شدن ترددها در این شهر خبر داد.
دولت کانادا آمادگی لازم برای پیشبرد روابط با ایران را ندارد
دولت کانادا آمادگی لازم برای پیشبرد روابط با ایران را ندارد - سخنگوی وزارت خارجه گفت: برای هرنوع گفت وگویی که بتواند منجر به خدمت رسانی به جامعه ایرانیان مقیم کانادا شود، آمادگی داریم، اما ظاهراً دولت کانادا آمادگی لازم برای پیشبرد جدی روابط را ندارد.
دوبرنز حسن‌یزدانی و پرویزهادی درکشتی‌قهرمانی‌جهان/ناکامی‌عجیب آزادکاران‌ایران‌ مقابل‌آمریکایی‌ها در بوداپست
دوبرنز حسن‌یزدانی و پرویزهادی درکشتی‌قهرمانی‌جهان/ناکامی‌عجیب آزادکاران‌ایران‌ مقابل‌آمریکایی‌ها در بوداپست - کشتی آزاد ایران در چهار وزن نخست مسابقات قهرمانی جهان در سالن اسپورت هال بوک بوداپست صاحب دو نشان برنز شد و در چهار وزن دوم هم از داشتن حتی یک فینالیست محروم ماند. شاگردان رسول خادم که تا آخرین لحظه نگران عدم اعزام به مجارستان بودند، در مسابقات امسال هر چهار رقابت سرنوشت ساز با حریفان اوج گرفته و آماده آمریکایی را باختند تا یک ابهام بزرگ در نحوه آماده سازی شان مطرح شود.
شهرداران هم مشمول قانون بازنشستگی می‌شوند
شهرداران هم مشمول قانون بازنشستگی می‌شوند - ایلنا: مجلس شورای اسلامی در پاسخ به استعلام شورای عالی استان‌ها اعلام کرد: شهرداران هم مشمول قانون بازنشستگی می‌شوند.
دولت کانادا آمادگی لازم برای پیشبرد روابط با ایران را ندارد
دولت کانادا آمادگی لازم برای پیشبرد روابط با ایران را ندارد - سخنگوی وزارت خارجه گفت: برای هرنوع گفت وگویی که بتواند منجر به خدمت رسانی به جامعه ایرانیان مقیم کانادا شود، آمادگی داریم اما ظاهراً دولت کانادا آمادگی لازم برای پیشبرد جدی روابط را ندارد.
دولت کانادا آمادگی لازم برای پیشبرد روابط با ایران را ندارد
دولت کانادا آمادگی لازم برای پیشبرد روابط با ایران را ندارد - تهران - ایرنا - سخنگوی وزارت امور خارجه با بیان اینکه رابطه میان کشورها یک مساله دو طرفه است، تاکید کرد: تهران برای هرنوع گفت وگویی که بتواند منجر به خدمت رسانی و مساعدت های کنسولی به جامعه ایرانیان مقیم کانادا شود، آمادگی دارد اما ظاهراً دولت کانادا آمادگی لازم برای پیشبرد جدی روابط را ندارد.
کرباسچی: جای جهانگیری بودم در کابینه نمی‌ماندم/لاریجانی به عارف ماموریت داد/نظر مطهری درباره قانون منع به کارگیری بازنشستگان/جدال توئیتری جلیلی و آشنا/یک درس خارج متفاوت در حوزه علیمه قم
کرباسچی: جای جهانگیری بودم در کابینه نمی‌ماندم/لاریجانی به عارف ماموریت داد/نظر مطهری درباره قانون منع به کارگیری بازنشستگان/جدال توئیتری جلیلی و آشنا/یک درس خارج متفاوت در حوزه علیمه قم - رصد‌خانه «تابناک»، خبر‌هایی برای مخاطبان آماده می‌کند که غیررسمی هستند یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می‌گیرند. تیتر‌هایی مانند؛نظر تاجرنیا درباره لیست وزرای پیشنهادی دولت/شهرداری‌ها باعث کاهش مسافرت‌های هوایی شده اند/حمله تند امیر قلعه‌نویی به فردوسی‌پور/واکنش دولت به ادعای عجیب کریمی قدوسی و... رصد‌خانه امروز تابناک را تشکیل می‌دهند.
تیراندازی به یک هلی شات بدون مجوز در اهواز
تیراندازی به یک هلی شات بدون مجوز در اهواز - یک منبع آگاه در خصوص علت شنیده شدن صدای تیراندازی در مرکز شهر اهواز، اظهار داشت: پرواز یکدستگاه هلی شات بدون مجوز پرواز در مرکز شهر اهواز باعث تیراندازی مآموران انتظامی به سمت آن شده است.
بهرام پارسایی: نامگذاری «روز کوروش» امنیتی شده/علی مطهری: اگر در زمان «قتل‌های زنجیره‌ای»، رسانه آزاد داشتیم آن فجایع رخ نمی‌داد
بهرام پارسایی: نامگذاری «روز کوروش» امنیتی شده/علی مطهری: اگر در زمان «قتل‌های زنجیره‌ای»، رسانه آزاد داشتیم آن فجایع رخ نمی‌داد - تصاویر با شما سخن می گویند؛ تصاویری بی روتوش با سخنانی بی روتوش‌تر؛ می‌خواهیم با بخش خبری «فوتونیوز»، مقامات با شما بی روتوش و رو در رو سخن بگویند. از این پس، عصرگاه هر روز با «فوتو نیوز» تابناک، سخن مقامات داخلی و خارجی را به عکس بی روتوششان الصاق می‌کنیم، تا بهتر بدانیم چه کسی حرف زده و از چه سخن گفته است. کوتاه و مختصر؛ به احترام وقت شما و فرصتی که برای دانستن می‌گذارید.
شهردار تهران باید استعفا دهد
شهردار تهران باید استعفا دهد - معاون قوانین مجلس شورای اسلامی گفت: انتخاب افراد بازنشسته یا بازخرید شده به عنوان شهردار ممنوع است و شهردار فعلی تهران باید استعفا دهد.
صادرکنندگان امین کشور، سرداران عرصه مقابله با تحریم هستند
صادرکنندگان امین کشور، سرداران عرصه مقابله با تحریم هستند - رئیس‌جمهور با بیان اینکه در شرایط جنگ اقتصادی و تهدید به تحریم، هدف اصلی بدخواهان ایران جلوگیری از صادرات و حضور کشورمان در اقتصاد جهانی است، خاطرنشان کرد: در این میدان، صادرکنندگان امین، سرداران عرصه مقابله با تحریم هستند که با حفظ بازار کالا‌های ایرانی، هم از اشتغال و تولید داخلی حراست کرده و هم پیروزی ایران و ایرانی را در رقابت در بازار‌های جهانی ثبت می‌کنند.
معافیت از تحریم‌های نفتی آمریکا علیه ایران همچنان امکان‌پذیر است
معافیت از تحریم‌های نفتی آمریکا علیه ایران همچنان امکان‌پذیر است - ایلنا: وزیر خزانه‌داری آمریکا گفت کشور‌های خواهان معافیت از تحریم‌های نفتی علیه ایران، باید بیش از زمان «باراک اوباما» خرید از ایران را کاهش دهند.
ترمیم کابینه برای بهبود شرایط اقتصادی کشور ضروری بود
ترمیم کابینه برای بهبود شرایط اقتصادی کشور ضروری بود - تهران- ایرنا- عضو کمیسیون انرژی در مجلس شورای اسلامی گفت: در شرایط موجود ترمیم کابینه برای بهبود شرایط اقتصادی کشور ضروری بود.
اردوغان: زوایای پنهان قتل خاشقچی را افشا می‎کنم| باید مشخص شود که آن 15 نفر مامور اعزامی از عربستان برای چه به ترکیه آمدند و آن 18 مقام سعودی چرا بازداشت شدند؟
اردوغان: زوایای پنهان قتل خاشقچی را افشا می‎کنم| باید مشخص شود که آن 15 نفر مامور اعزامی از عربستان برای چه به ترکیه آمدند و آن 18 مقام سعودی چرا بازداشت شدند؟ - رجب طیب اردوغان رئیس جمهوری ترکیه گفت که روز سه شنبه درباره پرونده قتل جمال خاشقچی در کنسولگری عربستان در استانبول و زوایای پنهان این رویداد سخن خواهم...
نایب رئیس مجلس: اگر در زمان قتل‌های زنجیره‌ای، رسانه‌های آزاد داشتیم آن فجایع اتفاق نمی‌افتاد
نایب رئیس مجلس: اگر در زمان قتل‌های زنجیره‌ای، رسانه‌های آزاد داشتیم آن فجایع اتفاق نمی‌افتاد - اگر در زمان قتل های زنجیره ای در ایران، ما رسانه های آزاد می داشتیم آن فجایع با اتفاق نمی افتاد و یا به آن شدت رخ نمی داد. خوشبختانه آن رویه غلط و خودسرانه...
معرفی ۴ وزیر پیشنهادی/ فریاد «دو دو» نمایندگان در مخالفت با لیست روحانی/  افشاگری جهانگیری در مورد اختیاراتش در دولت/ لغو طرح دوفوریتی استثنا کردن برخی بازنشستگان/ کارت زرد مجلس به وزیر نیرو
معرفی ۴ وزیر پیشنهادی/ فریاد «دو دو» نمایندگان در مخالفت با لیست روحانی/ افشاگری جهانگیری در مورد اختیاراتش در دولت/ لغو طرح دوفوریتی استثنا کردن برخی بازنشستگان/ کارت زرد مجلس به وزیر نیرو - ایلنا: دیپلماسی موفق ایران برای تمدید تعلیق از لیست سیاه FATF، قرائت اسامی وزرای پیشنهادی در مجلس،‌ متن معرفی‌نامه ۴ وزیر پیشنهادی خطاب به علی لاریجانی، معرفی سوابق…
تا چند روز آینده مشکل دانشجویان پذیرش‌شده پزشکی دانشگاه آزاد حل می‌شود
تا چند روز آینده مشکل دانشجویان پذیرش‌شده پزشکی دانشگاه آزاد حل می‌شود - ایلنا: رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، ایجاد اضافه ظرفیت یا استفاده از ظرفیت ترم بهمن یا سال آینده را راهی برای حل مشکل دانشجویان جدیدالورود رشته‌های پزشکی…
امنیت ایران و اروپا به هم وابسته است
امنیت ایران و اروپا به هم وابسته است - رئیس کمیسیون امنیت ملی گفت: امنیت ایران و اروپا به هم وابسته است و همکاری ایران و فرانسه بعنوان دو کشور قربانی تروریسم، نقش فراوانی در تامین امنیت و آرامش در منطقه و اروپا دارد.
صادرکنندگان سرداران عرصه مقابله با تحریم هستند
صادرکنندگان سرداران عرصه مقابله با تحریم هستند - تهران - ایرنا - رئیس‌جمهوری با بیان اینکه در شرایط جنگ اقتصادی و تهدید به تحریم، هدف اصلی بدخواهان ایران جلوگیری از حضور ایران در اقتصاد جهانی است، خاطرنشان کرد: در این میدان، صادرکنندگان امین، سرداران عرصه مقابله با تحریم هستند.
صادرکنندگان امین کشور، سرداران عرصه مقابله با تحریم هستند
صادرکنندگان امین کشور، سرداران عرصه مقابله با تحریم هستند - ایلنا: رییس‌جمهور با بیان اینکه در شرایط جنگ اقتصادی و تهدید به تحریم، هدف اصلی بدخواهان ایران جلوگیری از صادرات و حضور کشورمان در اقتصاد جهانی است، خاطرنشان کرد: در…
نحوه اجرای دوره دوم برنامه جامع اصلاح نظام اداری تصویب شد
نحوه اجرای دوره دوم برنامه جامع اصلاح نظام اداری تصویب شد - دولت به منظور تداوم اجرای اصلاحات نظام اداری، نحوه اجرای دوره دوم این برنامه را به تصویب رساند.
دیدار مدیر آسیای غربی دپارتمان سیاسی دبیرخانه سازمان ملل متحد با جابری انصاری
دیدار مدیر آسیای غربی دپارتمان سیاسی دبیرخانه سازمان ملل متحد با جابری انصاری - مدیر خاورمیانه و آسیای غربی دپارتمان سیاسی دبیرخانه سازمان ملل متحد، با حسین جابری انصاری دستیار ارشد وزیر خارجه در امور ویژه سیاسی و مذاکره کننده ارشد ایران در امور سوریه و یمن دیدار کرد.
اتفاق جدیدی در نیمه آبان با آغاز دور جدید تحریم‌های آمریکا رخ نمی‌دهد
اتفاق جدیدی در نیمه آبان با آغاز دور جدید تحریم‌های آمریکا رخ نمی‌دهد - دبیر کل کانون دانشگاهیان ایران اسلامی گفت: اتفاق جدیدی در نیمه آبان با آغاز دور جدید تحریم‌های آمریکا رخ نمی‌دهد. با همت و هماهنگی می‌توانیم مرحله دشوار اقتصادی را پشت سر بگذاریم و به آن‌ها ثابت می‌کنیم جمهوری اسلامی همانند چهار دهه گذشته راه خود را با صلابت‌ ادامه خواهد داد.
بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی در جلسه علنی شنبه عصر
بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی در جلسه علنی شنبه عصر - ایلنا: مجلس شورای اسلامی بمنظور بررسی برنامه های وزرای پیشنهادی روز شنبه آینده جلسه علنی خواهد داشت .
بازخوانی خاطرات آیت‌الله مهدوی کنیلجاجت منتظری در برابر نصیحت‌های امام خمینی (ره)
بازخوانی خاطرات آیت‌الله مهدوی کنیلجاجت منتظری در برابر نصیحت‌های امام خمینی (ره) - یک بار خود آقای منتظری نقل کردند که امام بنده را خواستند و به من گفتند آقای منتظری شما حرف‌هایی می‌زنید که رادیوهای بیگانه آن‌ها را می‌گویند. رادیو بغداد این‌ها را می‌گوید. چرا شما حرف‌هایی می‌زنید که رادیو بغداد آن‌ها را می‌گوید؟
تعیین روسای کارگروه‌های ستاد اطلاع‌رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور
تعیین روسای کارگروه‌های ستاد اطلاع‌رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور - قوای سه‌گانه > همشهری آنلاین: روسای کارگروه‌های ستاد اطلاع‌رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور از سوی رحمانی فضلی رئیس این ستاد مشخص شدند.
حکم اعدام وحید مظلومین و محمد سالم تایید شد | سلطان سکه اعدام می‌شود
حکم اعدام وحید مظلومین و محمد سالم تایید شد | سلطان سکه اعدام می‌شود - سیاست داخلی > همشهری آنلاین: معاون اول قوه قضاییه آخرین وضعیت احکام صادره برای مفسدان اقتصادی را تشریح کرد.
حضور دژپسند در جلسه کمیسیون فرهنگی/ بررسی کلیات طرح سامانه پیام‌رسان‌های داخلی
حضور دژپسند در جلسه کمیسیون فرهنگی/ بررسی کلیات طرح سامانه پیام‌رسان‌های داخلی - ایلنا: نمانده مردم مشهد تاکید کرد: دژپسند که به عنوان وزیر پیشنهادی اقتصاد از سوی دولت به مجلس معرفی شده امروز در جلسه کمیسیون فرهنگی حضور یافت.