یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ / Sunday, 18 March, 2018

آخرین اخبار سرویس سیاست

رییس جمهور قانون بودجه سال ۹۷ را برای اجرا ابلاغ کرد
رییس جمهور قانون بودجه سال ۹۷ را برای اجرا ابلاغ کرد - ایلنا: رییس جمهور طی نامه ای قانون بودجه سال ۱۳۹۷ کل کشور را برای اجرا به سازمان برنامه و بودجه ابلاغ کرد.
گزارش محمود صادقی از جلسه غیرعلنی امروز  مجلس/استفاده بیش از ۳۰ میلیون نفر از فیلترشکن در ایام ناآرامی‌های دی ماه
گزارش محمود صادقی از جلسه غیرعلنی امروز مجلس/استفاده بیش از ۳۰ میلیون نفر از فیلترشکن در ایام ناآرامی‌های دی ماه - ایلنا: نماینده مردم تهران در مورد جلسه غیر علنی امروز مجلس توضیحاتی ارائه کرد.
وزارت ورزش و جوانان در ارتباط با اولویت‌های ابلاغی رییس جمهور چه کرده است
وزارت ورزش و جوانان در ارتباط با اولویت‌های ابلاغی رییس جمهور چه کرده است - ایلنا: رییس شاخه جوانان و دانشجویان حزب اعتماد ملی خواستار گزارش وزارت ورزش و جوانان در مورد اقدامات صورت گرفته در ارتباط با اولویت‌های ابلاغی از سوی رییس‌جمهور شد.
رئیس‌جمهور قانون بودجه 97 را برای اجرا ابلاغ کرد
رئیس‌جمهور قانون بودجه 97 را برای اجرا ابلاغ کرد - رئیس‌جمهور در نامه‌ای به رئیس سازمان برنامه‌ و بودجه، قانون بودجه سال 97 را برای اجرا ابلاغ کرد.
وزیر نفت: برای ما تجربه مهم است، نه رنگ مو و چشم/نیاز سه میلیارد دلاری طرح توسعه میدان‌های سپهر و جفیر
وزیر نفت: برای ما تجربه مهم است، نه رنگ مو و چشم/نیاز سه میلیارد دلاری طرح توسعه میدان‌های سپهر و جفیر - وزیر نفت با اشاره به تشکیل شرکت‌های E&P و نقد برخی افراد نسبت به تشکیل این شرکت‌ها، گفت، در ایران این‌طور است که عده‌ای در مورد یک موضوع صحبت و نقد می‌کنند...
بیماری؛ عامل لغو برنامه‌های وزیر خارجه
بیماری؛ عامل لغو برنامه‌های وزیر خارجه - سیاست‌خارجی > همشهری آنلاین: سخنگوی وزارت خارجه گفت: کلیه برنامه‌ها و دیدارهای دیروز و امروز ظریف به دلیل کسالت لغو شد.
رحیم مشایی اتهامات متعددی دارد
رحیم مشایی اتهامات متعددی دارد - قوای سه‌گانه > همشهری آنلاین: سخنگوی قوه قضائیه در خصوص بازداشت رحیم مشایی گفت که وی با توجه به اتهامات متعدد بازداشت شده است. اژه‌ای در مورد دختراننی که ججاب برداشتند گفت در حال بررسی هستیم که آنها عامل دشمن هستند یا فریب خورده و دادگاهی در خصوص آنها برگزار می‌شود.
رئیس جمهوری قانون بودجه ۱۳۹۷ کل کشور را برای اجرا ابلاغ کرد
رئیس جمهوری قانون بودجه ۱۳۹۷ کل کشور را برای اجرا ابلاغ کرد - قوای سه‌گانه > همشهری آنلاین: رئیس جمهوری عصر امروز (یکشنبه ۲۷ اسفند) قانون بودجه ۱۳۹۷ کل کشور را برای اجرا به سازمان برنامه و بودجه ابلاغ کرد.
واعظی: روابط اقتصادی تهران- مسقط متناسب با روابط سیاسی گسترش یابد
واعظی: روابط اقتصادی تهران- مسقط متناسب با روابط سیاسی گسترش یابد - تهران- ایرنا- رئیس دفتر رئیس جمهوری با بیان اینکه مانعی بر سر راه گسترش روابط ایران و عمان وجود ندارد، گفت: روابط اقتصادی تهران- مسقط باید متناسب با روابط سیاسی دو کشور گسترش یابد.
جهانگیری:نباید شکاف و اختلاف بین نیروهای سیاسی نظام ادامه پیدا کند
جهانگیری:نباید شکاف و اختلاف بین نیروهای سیاسی نظام ادامه پیدا کند - تهران - ایرنا - معاون اول رییس جمهوری با بیان این که یکی از چالش های پیش روی کشور گسست اجتماعی است، تصریح کرد: نباید بگذاریم شکاف و اختلاف بین نیروهای سیاسی نظام ادامه پیدا کند.
روحانی قانون بودجه سال ۱۳۹۷ را به سازمان برنامه و بودجه ابلاغ کرد
روحانی قانون بودجه سال ۱۳۹۷ را به سازمان برنامه و بودجه ابلاغ کرد - رییس جمهور قانون بودجه ۱۳۹۷ کل کشور را به سازمان برنامه و بودجه ابلاغ کرد.
رییس جمهوری قانون بودجه 1397 کل کشور را برای اجرا ابلاغ کرد
رییس جمهوری قانون بودجه 1397 کل کشور را برای اجرا ابلاغ کرد - تهران - ایرنا - رییس جمهوری عصر امروز -یکشنبه 27 اسفند- قانون بودجه 1397 کل کشور را برای اجرا به سازمان برنامه و بودجه ابلاغ کرد.
اژه‌ای در واکنش به فضاسازی اخیر احمدی‌نژاد و یارانش: عمل آن‌ها با عمل آمریکا و اسرائیل یکی است/ ماه‌ها قبل این روزها را پیش‌بینی کردم
اژه‌ای در واکنش به فضاسازی اخیر احمدی‌نژاد و یارانش: عمل آن‌ها با عمل آمریکا و اسرائیل یکی است/ ماه‌ها قبل این روزها را پیش‌بینی کردم - سخنگوی قوه قضائیه در پاسخ به پرسشی درباره فضاسازی که توسط رئیس دولت نهم و دهم و یارانش انجام می‌گیرد، گفت: بخشی از کاری که صورت می‌گیرد ۱۰۰ درصد همراهی با دشمن است، عمل آن‌ها با عمل شیطان بزرگ و رژیم صهیونیستی یکی است تا کار دستگاه قضایی مختل شود.
کره شمالی، ایران نیست
کره شمالی، ایران نیست - ترامپ در مذاکره با پیونگ یانگ شکست خواهد خورد کره شمالی، ایران نیستایران سلاح هسته ای ندارد اما کره ی شمالی قطعا دارای بمب های هسته ای و موشک هایی با قابلیت حمل سلاح هسته ای است و دست کم یک خطر جدی برای کره ی جنوبی محسوب می شود.
تصمیمی برای مواجهه نگیریم، «ارزهای مجازی» خود را تحمیل می کنند
تصمیمی برای مواجهه نگیریم، «ارزهای مجازی» خود را تحمیل می کنند - عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: پدیده ارزهای مجازی علاوه بر اینکه پدیده ای جدید و چند وجهی است، یک پدیده سریع نیز هست. اگر تصمیمی برای مواجهه صحیح با آن نگیریم، خودش را تحمیل می‌کند.
خیز مجلس برای ساماندهی فضای مجازی/ از پیشنهاد «تشکیل کمیسیون ویژه» تا «نامه‌نگاری با دولت»
خیز مجلس برای ساماندهی فضای مجازی/ از پیشنهاد «تشکیل کمیسیون ویژه» تا «نامه‌نگاری با دولت» - موضوع جلسه غیرعلنی امروز مجلس، بررسی وضعیت فضای مجازی و ارائه گزارش در این زمینه از سوی دست‌اندرکاران امر بود. به گفته سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی، در این جلسه پیشنهاد تشکیل«کمیسیون ویژه برای فضای مجازی» از سوی رئیس مجلس مطرح شد.
راز محبوبیت پوتین چیست؟
راز محبوبیت پوتین چیست؟ - «آقای پوتین هم از نظر اقتصادی، از نظر حفظ تمامیت ارضی و هم از نظر گسترش قدرت سیاسی خود موفق بوده است. شاید گفته شود از نظر اقتصادی ارزش پول روسیه کاهش...
سخنگوی وزارت امور خارجه: کلیه برنامه‌ها و دیدارهای ظریف به دلیل کسالت لغو شد
سخنگوی وزارت امور خارجه: کلیه برنامه‌ها و دیدارهای ظریف به دلیل کسالت لغو شد - سخنگوی وزارت خارجه گفت: کلیه برنامه‌ها و دیداهای دیروز و امروز وزیر امور خارجه به دلیل کسالت لغو شد.
روش انتقاد کردن احمدی‌نژاد را به هیچ‌وجه قبول ندارم
روش انتقاد کردن احمدی‌نژاد را به هیچ‌وجه قبول ندارم - ایلنا: حمید رسایی که معتقد است شجاعت احمدی‌نژاد بیش از تقوایش است، تاکید دارد که این شجاعت بیش از حد او را زمین زده است.
تصمیم ایران و عمان به گسترش مناسبات اقتصادی و تجاری
تصمیم ایران و عمان به گسترش مناسبات اقتصادی و تجاری - سیاست‌خارجی > همشهری آنلاین: رئیس جمهوری در دیدار وزیر امور خارجه عمان، مناسبات و همکاری‌های دو کشور را دوستانه، برادرانه و رو به گسترش دانست و بر تلاش در راستای توسعه و تقویت بیش از پیش روابط تهران - مسقط تأکید کرد.
توصیه های مسافرتی وزارت خارجه در آستانه آغاز تعطیلات نوروزی
توصیه های مسافرتی وزارت خارجه در آستانه آغاز تعطیلات نوروزی - در آستانه فرا رسیدن سال نو و آغاز تعطیلات نوروزی وزارت خارجه اقدام به ارائه برخی توصیه های مسافرتی به هموطنانی که قصد سفر به خارج از کشور را دارند، کرد.
چه کنیم در سفر خارجی اعدام نشویم (+فیلم)
چه کنیم در سفر خارجی اعدام نشویم (+فیلم) - در آستانه سفرهای نوروزی، یک خطر جدی ایرانی هایی راکه به خارج از کشور می روندرا تهدید می کند؛ این ویدئوی کوتاه را ببینید به همه بفرستید.
طراح شعارهای‌انتخاباتی روحانی: مخالف نامزدی هاشمی بودم
طراح شعارهای‌انتخاباتی روحانی: مخالف نامزدی هاشمی بودم - احزاب و شخصیت‌ها - مشاور رئیس‌جمهور گفت: دکتر روحانی در رابطه با نقد و آزادی اندیشه و آزادی اعتراض کردن، ایستادگی و استواری دارد. شهامت رئیس‌جمهور دربارۀ طرح این موضوعات را در نظر بگیرید.
انتصاب معاونان هماهنگ کننده و سیاسی نمایندگی ولی فقیه در سپاه
انتصاب معاونان هماهنگ کننده و سیاسی نمایندگی ولی فقیه در سپاه - ایلنا: حجت‌الاسلام‌ حاجی‌صادقی در احکام جداگانه ای معاونین هماهنگ کننده و سیاسی نمایندگی ولی فقیه در سپاه را منصوب کرد.
جهانگیری: تصمیم‌گیری درباره فیلتر تلگرام با شورای عالی فضای مجازی است / دولت معتقد است نباید محدودیت ایجاد شود / تا الان رئیس‌جمهور روی این موضع جدی است
جهانگیری: تصمیم‌گیری درباره فیلتر تلگرام با شورای عالی فضای مجازی است / دولت معتقد است نباید محدودیت ایجاد شود / تا الان رئیس‌جمهور روی این موضع جدی است - معاون اول رییس جمهور گفت: تصمیم‌گیری درباره فیلترینگ تلگرام در شورای عالی فضای مجازی انجام می شود و من خبر دقیقی از این موضوع ندارم اما می دانم که رئیس‌جمهوری تا الان روی این موضوع جدی هستند و معتقدند که نباید محدودیتی در زمینه فضای مجازی به وجود بیاید.
جهانگیری انتخاب مجدد نخست وزیر چین را تبریک گفت
جهانگیری انتخاب مجدد نخست وزیر چین را تبریک گفت - تهران-ایرنا- معاون اول رئیس جمهوری در پیامی به «لی کچیانگ» انتخاب مجدد وی را به عنوان نخست وزیر جمهوری خلق چین تبریک گفت.
مانعی بر سر راه گسترش روابط ایران و عمان وجود ندارد
مانعی بر سر راه گسترش روابط ایران و عمان وجود ندارد - رئیس دفتر رئیس جمهور با بیان اینکه مانعی بر سر راه گسترش روابط ایران و عمان وجود ندارد، تصریح کرد: روابط اقتصادی تهران – مسقط باید متناسب با روابط سیاسی دو کشور گسترش یابد.
جهانگیری انتخاب مجدد نخست وزیر چین را تبریک گفت
جهانگیری انتخاب مجدد نخست وزیر چین را تبریک گفت - معاون اول رییس جمهور در پیامی به «لی کچیانگ» انتخاب مجدد وی به عنوان نخست وزیر جمهوری خلق چین را تبریک گفت.
ارائه دیپلماسی شفاف دفاعی و موشکی تنها راه تقابل با غرب
ارائه دیپلماسی شفاف دفاعی و موشکی تنها راه تقابل با غرب - بسته تحریمی اروپا علیه ایران برای تعدیل شرایط استارائه دیپلماسی شفاف دفاعی و موشکی تنها راه تقابل با غرباحمد نقیب زاده در خصوص علت ارائه بسته تحریمی سه کشور اروپایی ضد ایران در گفت وگو با دیپلماسی ایرانی معتد است که بسته تحریمی علیه ایران و دیدار ماه آوریل مرکل و ماکرون با ترامپ در حکم تعدیل کننده شرایط قطبی شدن فضای سیاست خارجی...
رئیسی: آشوب و ناامنی در هیچ جای عالم پذیرفته نیست / مهمترین شرط برای گفتگوی ملی محور قرار دادن فرمایش‌های مقام معظم رهبری است
رئیسی: آشوب و ناامنی در هیچ جای عالم پذیرفته نیست / مهمترین شرط برای گفتگوی ملی محور قرار دادن فرمایش‌های مقام معظم رهبری است - مشکلاتی که در رابطه با مؤسسات مالی و بعضی از مراکز هست، اگر به صورت مسالمت آمیز و کاملا قانونمند مطرح شود، این کار قانونمند می تواند حساسیت و پیگیری مسئولان را هم به دنبال داشته باشد. اما ناامنی و آشوب به نفع هیچ کس در کشور نیست.
شیرینی تارتلت - طرز تهیه شیرینی تارتلت لیمویی | ایران کوک
طرز تهیه شیرینی تارتلت لیمویی : برای تهیه شیرینی تارتلت ابتدا تخم مرغ ها ، شکر ، پوست لیموی رنده شده و نمک را داخل کاسه ای بریزید و بزنید تا یکدست شود و ...