چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶ / Wednesday, 17 January, 2018

آخرین اخبار سرویس سیاست

انصاری: سامانه ثبت حقوق و مزایای کارکنان دولت تا پایان سال اجرایی می شود
انصاری: سامانه ثبت حقوق و مزایای کارکنان دولت تا پایان سال اجرایی می شود - تهران- ایرنا- معاون رییس جمهوری و رییس سازمان امور اداری و استخدامی کشور گفت: سامانه ثبت حقوق و مزایای کارکنان دولت تا پایان سال اول اجرای قانون برنامه ششم توسعه (امسال) اجرایی می شود.
اسلام به روحانیت انقلابی زنده است
اسلام به روحانیت انقلابی زنده است - رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه اسلام به روحانیت انقلابی زنده است، گفت: جان فشانی روحانیت کماکان ادامه داشته و مستمر است.
سیاسی کاری و جناح بازی عامل ضربه خوردن اعتمادعمومی است
سیاسی کاری و جناح بازی عامل ضربه خوردن اعتمادعمومی است - نماینده مردم مرند و جلفا گفت: اعتماد عمومی به نهادهای رسمی کاملاً خدشه‌دار شده است؛ علت این امر نیز عدم وجود شفافیت، سیاسی‌کاری و جناح و دسته‌بازی به جای همدلی و هم‌افزایی می‌باشد.
سپرده‌گذاری کلیه دستگاه ها در بانک ها برای دریافت سود ممنوع شد
سپرده‌گذاری کلیه دستگاه ها در بانک ها برای دریافت سود ممنوع شد - کمیسیون تلفیق مقرر کرد سپرده‌گذاری کلیه دستگاه های اجرایی در بانک ها برای دریافت سود ممنوع شود.
معضل‌گران فروشی صرفا با مجازات حل نمی شود
معضل‌گران فروشی صرفا با مجازات حل نمی شود - وزیر دادگستری گفت: اینکه فکر کنیم معضلی به نام گران فروشی صرفا با مجازات حل می شود، تجربه نشان داده که این طرز تفکر صحیح نیست.
نشست خبری سخنگوی شورای نگهبان برگزار می‌شود
نشست خبری سخنگوی شورای نگهبان برگزار می‌شود - ایلنا: نشست خبری سخنگوی شورای‌ نگهبان، روز شنبه با حضور اصحاب رسانه برگزار می‌شود.
گسترش روابط پارلمانی می‌تواند تسهیل‌کننده مناسبات تهران -مسکو باشد
گسترش روابط پارلمانی می‌تواند تسهیل‌کننده مناسبات تهران -مسکو باشد - ایلنا: نایب رییس مجلس گفت: گسترش ارتباطات پارلمانی می‌تواند تسهیل کننده مناسبات در عرصه‌های مختلف سیاسی، اقتصادی و فرهنگی فیمابین باشد.
توضیح معاون رئیس‌جمهور درخصوص افزایش حقوق کارمندان در بودجه سال ۹۷
توضیح معاون رئیس‌جمهور درخصوص افزایش حقوق کارمندان در بودجه سال ۹۷ - ایلنا: معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان امور اداری و استخدامی توضیحاتی را درخصوص افزایش حقوق کارمندان ارائه کرد.
تشکیل کمیته‌ای برای رسیدگی به شکایت از  کسب و کارهای نوپا
تشکیل کمیته‌ای برای رسیدگی به شکایت از کسب و کارهای نوپا - ایلنا: کمیته‌ای به مسئولیت نماینده رئیس‌جمهور و وزارت کار و تعاون و ارتباطات تشکیل می‌شود که به بحث شکایت از کسب و کارهای نوپا بپردازد.
نقد معصوم عقلا و شرعا جایز نیست
نقد معصوم عقلا و شرعا جایز نیست - ایلنا: معاون فرهنگی قوه قضاییه تاکید کرد:‌به معصومین اعتراض، نقد و اشکال نمی‌توان وارد کرد و این عمل نه عقلا و نه شرعا جایز نیست و این مساله بر همه مومنین روشن و…
اژه‌ای: این حرف که نظام کاری به جهنم و بهشت مردم ندارد، غلط است / باید به جایی برسیم که مردم حتی اموالشان را به دست پلیس بسپارند
اژه‌ای: این حرف که نظام کاری به جهنم و بهشت مردم ندارد، غلط است / باید به جایی برسیم که مردم حتی اموالشان را به دست پلیس بسپارند - معاون اول قوه قضائیه گفت: باید ناجا به الگویی برای تمام کشورها بدل شود نه اینکه ما از تماس تلفنی اردوغان خوشحال شویم.
وزیر دفاع ادعای آلمان درباره مذاکرات موشکی را رد کرد
وزیر دفاع ادعای آلمان درباره مذاکرات موشکی را رد کرد - وزیر دفاع کشورمان طرح هرگونه مداکره در حوزه موشکی را رد کرد.
تیمی برای ارزیابی خسارات وارده به ناوشکن دماوند فرستاده‌ایم
تیمی برای ارزیابی خسارات وارده به ناوشکن دماوند فرستاده‌ایم - وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: تیمی برای ارزیابی خسارات وارده به ناوشکن دماوند فرستاده‌ایم.
بسیاری از تخلفات در کشور ناشی از نبود شفافیت است
بسیاری از تخلفات در کشور ناشی از نبود شفافیت است - یک عضو حزب کارگزاران سازندگی ایران معتقد است نبود شفافیت در حکمرانی کشور باعث به وجود آمدن اختلاس و فساد می‌شود.
واعظی:رییس جمهوری اواسط هفته آینده با مردم صحبت می کند
واعظی:رییس جمهوری اواسط هفته آینده با مردم صحبت می کند - تهران- ایرنا - رییس دفتر رییس جمهوری از درخواست هیات دولت از رییس جمهوری برای صحبت با مردم خبر داد و گفت: انتظار می رود رییس جمهوری اواسط هفته آینده با مردم صحبت کند.
قاسمی: برنامه دفاع موشکی ایران به هیچ وجه قابل مذاکره نیست/بدخواهان اجازه ندارند نقش ایران را ...
قاسمی: برنامه دفاع موشکی ایران به هیچ وجه قابل مذاکره نیست/بدخواهان اجازه ندارند نقش ایران را ... - تهران - ایرنا - سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به ادعای روزنامه فایننشال تایمز با تاکید بر این که برنامه دفاع موشکی ایران به هیچ وجه قابل مذاکره نیست، گفت: سیاست و موضع جمهوری اسلامی ایران در خصوص برنامه دفاعی موشکی کاملا مشخص و روشن است و دیگر کشورها نیز به خوبی از این موضع آگاه هستند.
سخنگوی کمیسیون تلفیق مجلس:افزایش هرگونه تعرفه و عوارض در سال آینده ممنوع شد
سخنگوی کمیسیون تلفیق مجلس:افزایش هرگونه تعرفه و عوارض در سال آینده ممنوع شد - تهران-ایرنا- سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 1397 کل کشور مجلس گفت: براساس تصمیم این کمیسیون افزایش هرگونه تعرفه، عوارض و بهای خدمات دستگاه ‌های اجرایی در سال آینده ممنوع است.
غفلت نهادهای اطلاعاتی و به غارت رفتن اموال ایران توسط یک فرد دو تابعیتی
غفلت نهادهای اطلاعاتی و به غارت رفتن اموال ایران توسط یک فرد دو تابعیتی - پرونده فساد نفتی بابک زنجانی همچنان در حال پیگیری می باشد که در روزهای اخیر یک فساد دیگر در حوزه نفتی توسط یکی از سایت ها رونمایی شد. این بار نیز یک دو تابعیتی دیگر میلیاردها تومان از پول این مملکت را به یغما برد و نهادهای اطلاعاتی و امنیتی در این زمینه غفلت نمودند.
موسوی لارگانی: هیات رئیسه به دلیل انتقاد از رئیس‌جمهور میکروفونم را قطع کرد/ مطهری: هیچ‌گونه عنادی وجود ندارد
موسوی لارگانی: هیات رئیسه به دلیل انتقاد از رئیس‌جمهور میکروفونم را قطع کرد/ مطهری: هیچ‌گونه عنادی وجود ندارد - ایلنا: نماینده فلاورجان تاکید کرد: شخصا به رفتاری که در هیئت رئیسه وجود دارد، معترض هستم. آیا اعضای هیئت رئیسه تافته جدا بافته هستند یا نماینده‌تر از دیگران هستند.
رئیس‌جمهور اواسط هفته آینده با مردم صحبت می‌کند/ ادامه کار تلگرام با تصمیم‌گیری شورای عالی امنیت ملی بوده است
رئیس‌جمهور اواسط هفته آینده با مردم صحبت می‌کند/ ادامه کار تلگرام با تصمیم‌گیری شورای عالی امنیت ملی بوده است - ایلنا: رئیس دفتر رئیس‌جمهور با بیان اینکه هفته آینده آقای روحانی مستقیما با مردم صحبت خواهد کرد، اظهار داشت: برنامه‌هایی برای اشتغال روستایی وجود دارد.
قدرت دفاعی نظام با هیچ چیزی قابل معامله نیست/ پشتوانه مردمی ما از پشتوانه موشکی‌مان قوی‌تر است
قدرت دفاعی نظام با هیچ چیزی قابل معامله نیست/ پشتوانه مردمی ما از پشتوانه موشکی‌مان قوی‌تر است - معاون هماهنگ‌کننده قرارگاه خاتم‌الانبیاء(ص) گفت: قدرت دفاعی نظام جمهوری اسلامی ایران با هیچ چیزی قابل معامله نیست چراکه این قدرت، به ماهیت انقلاب اسلامی وصل است و بر دستاوردهای نظام تکیه دارد.
فرمانده ناجا: اردوغان گفته بود اینکه در اعتراضات اخیر ایران سلاحی به کار گرفته نشده خیلی خوب است
فرمانده ناجا: اردوغان گفته بود اینکه در اعتراضات اخیر ایران سلاحی به کار گرفته نشده خیلی خوب است - فرمانده ناجا با اشاره به تماس تلفنی رییس جمهور با وی اظهار کرد: روزی که آقای روحانی با من تماس گرفت ظاهرا پیش از آن با آقای اردوغان تلفنی صحبت کرده‌ بودند که او در این تماس گفته بود اینکه سلاحی به کار گرفته نشده خیلی خوب است و پلیس ایران عملکرد خوبی داشته است.
لاریجانی تاکید کرد: ضرورت رفع موانع از سوی پاکستان برای افزایش همکاری‌های اقتصادی
لاریجانی تاکید کرد: ضرورت رفع موانع از سوی پاکستان برای افزایش همکاری‌های اقتصادی - رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضرورت افزایش همکاری های اقتصادی میان ایران و پاکستان گفت: هنوز موانعی برای گسترش این همکاری ها وجود دارد که پاکستان باید آن را برطرف کند.