دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶ / Monday, 20 November, 2017

آخرین اخبار سرویس سیاست

آخرین خبرها از پرونده درگیری یک نماینده با مامور ناجا
آخرین خبرها از پرونده درگیری یک نماینده با مامور ناجا - سخنگوی هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان جزئیات جلسه اخیر این هیئت را تشریح کرد.
سردار وحید در بوته نقد/پایان نمایش هیجانی احمدی‌نژادی‌ها/دلایل علمی کشته شدن حدود ٥٠٠ نفر در زلزله کرمانشاه/چرا مردم به سلبریتی‌ها بیشتر از نهاد‌ها اعتماد می‌کنند؟
سردار وحید در بوته نقد/پایان نمایش هیجانی احمدی‌نژادی‌ها/دلایل علمی کشته شدن حدود ٥٠٠ نفر در زلزله کرمانشاه/چرا مردم به سلبریتی‌ها بیشتر از نهاد‌ها اعتماد می‌کنند؟ - کلاف سردرگم حل مسائل ایران،اقتصاد ایران فدای پوپولیسم، لبنان در انتظار شوک، شناسایی والی مدیریت بحران، همه پس لرزه های سیاسی یک زلزله ،کمک های مبهم به زلزله زدگلن، تکرار نقش پلیس بد برای فرانسه، آمار تکان دهنده یارانه بگیران، و آزادی خواهی جعلی و پایان بست نشینی احمدی نژادی ها از محورهایی است که موضوع گزارش های تحلیلی و خبری روزنامه های امروز شده است:
انتقاد فعال سیاسی اصلاح‌طلب از شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان
انتقاد فعال سیاسی اصلاح‌طلب از شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان - یک فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: ساختار شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان نقایص قابل توجهی داشته و بصورت مبنایی ایراد دارد.
اروپا مبادله هزار میلیاردی با آمریکا را بخاطر ایران زیر سوال نمی‌برد
اروپا مبادله هزار میلیاردی با آمریکا را بخاطر ایران زیر سوال نمی‌برد - یک کارشناس مسائل بین‌الملل گفت: حجم مبادلات اروپا با آمریکا بالای ۱۰۰۰ میلیارد دلار است و اروپا به همین خاطر رابطه‌اش با آمریکا را زیر سوال نمی‌برد.
۴ سال و ۱۰۰ روز
۴ سال و ۱۰۰ روز - قوای سه‌گانه > احمد توکلی-عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام: سؤال از فعالیت ۱۰۰ روزه کمی گمراه‌کننده است چراکه از زمان مسئولیت آقای روحانی در کشور ۴ سال و ۱۰۰ روز می‌گذرد و ما کارنامه ایشان را باید در این مدت مورد ارزیابی و تحلیل قرار دهیم.
قضاوت دولت در ۱۰۰ روز زود است
قضاوت دولت در ۱۰۰ روز زود است - قوای سه‌گانه > محمد هاشمی، عضو سابق مجمع تشخیص مصحلت نظام در نقد عملکرد صدروزه دولت روحانی به مسئله مشارکت جوانان و بانوان در کابینه اشاره دارد.
مردم و دولت لبنان شکست دیگری را به سعودی ها تحمیل خواهند کرد
مردم و دولت لبنان شکست دیگری را به سعودی ها تحمیل خواهند کرد - سخنگوی کمیسیون امنت ملی گفت: سعودی ها می خواهند شکست یمن را در لبنان جبران کنند اما شواهد نشان می دهند که شکست در یمن برای سعودی ها در لبنان نیز تکرار خواهد شد.
روز صدم
روز صدم - قوای سه‌گانه > عدد ۱۰۰ با نام دولت روحانی عجین شده است، حسن روحانی هم در دولت یازدهم و هم در دولت دوازدهمش وعده‌ای برای گزارش ۱۰۰ روزه به مردم داده بود و حالا ۱۰۰ روز اول از دولت دومش سپری شده است.
ظریف وارد تهران شد
ظریف وارد تهران شد - ایلنا: وزیر امور خارجه پس از شرکت در نشست سه‌جانبه وزرای امور خارجه ایران، روسیه و ترکیه در آنتالیا دقایقی پیش وارد تهران شد.
اتحادیه عرب: فعلا علیه ایران اعلام جنگ نمی‌کنیم/تهدیدات تهران از حد و مرز گذشته/برنامه‌ موشکی ایران بزرگترین تهدید منطقه است
اتحادیه عرب: فعلا علیه ایران اعلام جنگ نمی‌کنیم/تهدیدات تهران از حد و مرز گذشته/برنامه‌ موشکی ایران بزرگترین تهدید منطقه است - دبیرکل اتحادیه عرب با تکرار ادعای رژیم سعودی، برنامه‌ موشک‌های بالستیک ایران را بزرگترین تهدید برای منطقه دانست.
در دیدار نوبخت با مراجع و علمای قم چه گذشت؟
در دیدار نوبخت با مراجع و علمای قم چه گذشت؟ - رئیس سازمان برنامه‌ و بودجه با اشاره به این‌که با توجه به جایگاه و قطب گردشگری مذهبی بودن استان قم، تکمیل قطار شهری قم یک ضرورت است، گفت: در تصویب بودجه...
اولین سالگرد درگذشت حاج حسن شایانفر برگزار شد
اولین سالگرد درگذشت حاج حسن شایانفر برگزار شد - اولین مراسم سالگرد درگذشت حاج حسن شایانفر با حضور شخصیت‌های سیاسی و فرهنگی برگزار شد.
تکرار ادعاهای ضدایرانی الجبیر در نشست اتحادیه عرب
تکرار ادعاهای ضدایرانی الجبیر در نشست اتحادیه عرب - ایلنا: وزیر خارجه سعودی در سخنان خود در نشست اتحادیه عرب، اظهارات ضد ایرانی خود را تکرار کرد.
اسکان موقت زلزله‌زدگان روستاهای غرب کشور به‌زودی آغاز می‌شود/ سپاه برعهد خود در کمک به زلزله‌زدگان پایبند است
اسکان موقت زلزله‌زدگان روستاهای غرب کشور به‌زودی آغاز می‌شود/ سپاه برعهد خود در کمک به زلزله‌زدگان پایبند است - ایلنا: فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بازدید از مناطق زلزله‌زده غرب کشور، روند اقدامات امدادرسانی یگان‌های بسیج و سپاه را مورد پیگیری و ارزیابی قرار داد.
ایران و ترکیه مواضع ترکیه را به‌خوبی می‌دانند/ با شرکت پ.ک.ک و پ.ی.د در نشست‌های بین‌‎المللی مخالفیم
ایران و ترکیه مواضع ترکیه را به‌خوبی می‌دانند/ با شرکت پ.ک.ک و پ.ی.د در نشست‌های بین‌‎المللی مخالفیم - ایلنا: وزیر امور خارجه ترکیه تاکید کرد: تمامی طرف‌ها و مخاطبان نشست سه‌جانبه در سوچی یعنی ایران و روسیه به خوبی مواضع‌مان را می‌دانند.
برخی از کشورهای منطقه به جای جنگ‌افروزی، برای صلح و ثبات تلاش کنند
برخی از کشورهای منطقه به جای جنگ‌افروزی، برای صلح و ثبات تلاش کنند - ایلنا: وزیر امور خارجه کشورمان تاکید کرد: برخی کشورهای منطقه به جای جنگ‌افروزی بهتر است برای صلح و ثبات تلاش کنند.
سرلشکر جعفری : به خادمی ملت افتخار می کنیم/اسکان موقت زلزله زده گان روستایی به زودی آغاز می شود/برعهدمان در کمک به زلزله زده گان پایبندیم
سرلشکر جعفری : به خادمی ملت افتخار می کنیم/اسکان موقت زلزله زده گان روستایی به زودی آغاز می شود/برعهدمان در کمک به زلزله زده گان پایبندیم - فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه به خادمی ملت افتخار کرده و بر عهدمان در کمک به زلزله زده گان پایبندیم ؛ گفت : با برنامه ریزی های به عمل آمده اسکان موقت زلزله زده گان روستاهای غرب کشور به زودی آغاز می شود.
چرا اصلاح طلبان به مذاکره با سپاه فکر می‎کنند؟
چرا اصلاح طلبان به مذاکره با سپاه فکر می‎کنند؟ - احزاب و شخصیت‌ها - هنر گفت‌وگو، ابزاری است که اصلاح‌طلبان با بکارگیری آن قصد بازگشت به عرصه سیاسی کشور را دارند. عرصه‌ای که سال‌هاست برای این جریان سیاسی تنگ آمده، در نقطه‌ای از مسیر بازگشت به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی می‌رسد.
چرا اصلاح طلبان به مذاکره با سپاه فکر می‎کنند؟/دیدار ذوالنور با کروبی/امام جمعه سرپل‌ذهاب:...
چرا اصلاح طلبان به مذاکره با سپاه فکر می‎کنند؟/دیدار ذوالنور با کروبی/امام جمعه سرپل‌ذهاب:... - رصد‌خانه «تابناک»، خبرهایی برای مخاطبان آماده می‌کند که غیررسمی هستند یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می‌گیرند. تیترهایی مانند:دیدار فائزه هاشمی با بهاییان برای سومین بار/روحانی، ۹۲ با «گازانبر» و ۹۶ با «لوله» کار را تمام کرد/امام رضا امام مناظره بود نه مذاکره/بست‎نشینی یاران احمدی نژاد تمام شد و ... رصد‌خانه امروز تابناک...
المیادین:سردار سلیمانی فرماندهی نبرد البوکمال را برعهده داشت/واعظی خطاب به شایعه‌سازان: روحانی در کرمانشاه از ماشین پیاده شد
المیادین:سردار سلیمانی فرماندهی نبرد البوکمال را برعهده داشت/واعظی خطاب به شایعه‌سازان: روحانی در کرمانشاه از ماشین پیاده شد - تصاویر با شما سخن می گویند؛ تصاویری بی روتوش با سخنانی بی روتوش‌تر؛ می‌خواهیم با بخش خبری «فوتونیوز»، مقامات با شما بی روتوش و رودررو سخن بگویند. از این پس، عصرگاه هر روز با «فوتو نیوز» تابناک، حرف و سخن مقامات داخلی و خارجی را به عکس بی روتوش‌شان الصاق می‌کنیم، تا بهتر بدانیم چه کسی حرف زده و از چه سخن گفته است. کوتاه و مختصر؛ به احترام وقت شما و فرصتی که برای دانستن می‌گذارید.
دیدار ذوالنور با کروبی+جزئیات
دیدار ذوالنور با کروبی+جزئیات - حجت‌الاسلام مجتبی ذوالنور نماینده قم در مجلس پنج شنبه شب گذشته به دیدار شیخ مهدی کروبی رفته است.
سرلشکر جعفری: اسکان موقت زلزله‌زدگان به‌زودی آغاز می‌شود
سرلشکر جعفری: اسکان موقت زلزله‌زدگان به‌زودی آغاز می‌شود - فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه به خادمی ملت افتخار کرده و بر عهدمان در کمک به زلزله زده گان پایبندیم، گفت : با برنامه ریزی های به عمل آمده اسکان موقت زلزله زدگان روستاهای غرب کشور به زودی آغاز می شود.
زمان تقدیم لایحه بودجه ۹۷ به مجلس؛ احتمالا ۱۹ آذر
زمان تقدیم لایحه بودجه ۹۷ به مجلس؛ احتمالا ۱۹ آذر - قوای سه‌گانه > همشهری آنلاین: عضو هیأت رئیسه مجلس از احتمال تقدیم لایحه بودجه سال ۹۷ به مجلس در جلسه ۱۹ آذر ماه مجلس خبر داد.
تلاش برای فراهم آوردن امکان گفتگوی فراگیر در میان سوری‌ها
تلاش برای فراهم آوردن امکان گفتگوی فراگیر در میان سوری‌ها - وزیر امور خارجه کشورمان در پیام توئیتری خود از تلاش برای فراهم آوردن امکان گفتگوی فراگیر میان سوری‌ها خبر داد.
بررسی نحوه امداد رسانی به زلزله زدگان در نشست مشترک ارتش و سپاه
بررسی نحوه امداد رسانی به زلزله زدگان در نشست مشترک ارتش و سپاه - در نشست صمیمی فرماندهان نیروی زمینی ارتش و سپاه اقدامات ارتش جمهوری اسلامی ایران و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در امداد رسانی به زلزله زدگان منطقه غرب کشور تشریح شد.
مسخره است که عربستان ایران را به ثبات‌زدایی متهم می‌کند
مسخره است که عربستان ایران را به ثبات‌زدایی متهم می‌کند - وزیر امور خارجه کشورمان گفت: سعودی در حالی ایران را به ثبات‌زدایی متهم می‌کند که خودش تروریست‌ها را تحریک می‌کند، در یمن جنگ برپا کرده، قطر را منزوی کرده و بحران در لبنان را تحریک کرده است.
کاخ سفید: توافق ترامپ و مکرون برای مقابله با فعالیت های بی ثبات کننده ایران و حزب‌الله
کاخ سفید: توافق ترامپ و مکرون برای مقابله با فعالیت های بی ثبات کننده ایران و حزب‌الله - اوضاع سوریه و لبنان موضوع محوری گفت‌وگوی تلفنی رهبران آمریکا و فرانسه بوده است.
ظریف: در راستای تقویت آتش بس سوریه درحال همکاری با همتایان ترک و روس هستیم
ظریف: در راستای تقویت آتش بس سوریه درحال همکاری با همتایان ترک و روس هستیم - تهران-ایرنا- تهران - ایرنا - محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه ایران در توییتر خود نوشت: در راستای تقویت آتش بسی که در سوریه به دست آوردیم، در حال همکاری با همتایان ترک و روس خود و فراهم آوردن امکان گفت و گوی فراگیر در میان سوری ها هستیم.
استناد به کیهان برای محکومیت ایران/ عادل الجبیر: هشتاد موشک ایرانی به سوی ریاض شلیک شده...
استناد به کیهان برای محکومیت ایران/ عادل الجبیر: هشتاد موشک ایرانی به سوی ریاض شلیک شده... - وزرای خارجه عرب امروز (یک شنبه) نشست فوق العاده خود را بنا به درخواست عربستان برای بررسی چگونگی برخورد با «نقش ایران در خاورمیانه» در قاهره برگزار کردند.
پاکپور: ارتش در کمک به زلزله‌زدگان مقتدرانه عمل کرد/ حیدری: سپاه با هوشمندی  به ۱۹۰۰ روستای زلزله‌زده امدادرسانی کرد
پاکپور: ارتش در کمک به زلزله‌زدگان مقتدرانه عمل کرد/ حیدری: سپاه با هوشمندی به ۱۹۰۰ روستای زلزله‌زده امدادرسانی کرد - ایلنا: در نشست مشترک فرماندهان نیروی زمینی ارتش و سپاه اقدامات ارتش جمهوری اسلامی ایران و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در امداد رسانی به زلزله زدگان منطقه غرب کشور…
همکاری استانداران لازمه اجرای موفق طرح حمایت از بنگاه‌های کوچک و متوسط است
همکاری استانداران لازمه اجرای موفق طرح حمایت از بنگاه‌های کوچک و متوسط است - ایلنا: رئیس کل بانک مرکزی در مکاتبه‌ای با استانداران سراسر کشور بر ضرورت دقت و نظارت موثر آنها بر نحوه مصرف تسهیلات بانکی به منظور تخصیص بهینه منابع به بنگاه‌های…
تصمیمی درخصوص از سرگیری فعالیت مرزهای تمرچین و پرویزخان اتخاذ نشده است
تصمیمی درخصوص از سرگیری فعالیت مرزهای تمرچین و پرویزخان اتخاذ نشده است - ایلنا: سرکنسولگری ایران در اقلیم کردستان عراق تاکید کرد: تاکنون در خصوص از سرگیری فعالیت دو مرز بین‌المللی تمرچین و پرویزخان تصمیم جدیدی از سوی دولتین جمهوری اسلامی…
نتیجه رخداد زلزله کرمانشاه اعلام شد/ ایجاد پرتگاه بیش از ۳ متر
نتیجه رخداد زلزله کرمانشاه اعلام شد/ ایجاد پرتگاه بیش از ۳ متر - گزارش کارشناس وزارت راه و شهرسازی از نتایج اولیه زلزله استان کرمانشاه حاکی از آن است که در نتیجه این زمین لرزه پرتگاهی با ارتفاع بیش از سه متر، گسیختگی...
پاسخ کنایه‌آمیز ظریف به ادعاهای مقامات عربستان سعودی علیه ایران
پاسخ کنایه‌آمیز ظریف به ادعاهای مقامات عربستان سعودی علیه ایران - "تمسخرآمیز است که پادشاهی عربستان سعودی، ایران را در حالی به ثبات‌زدایی متهم می‌کند که خودش تروریست‌ها را تحریک می‌کند، در یمن جنگ برپا کرده است و قطر را منزوی کرده و بحران در لبنان را تحریک کرده است."
امیرعبداللهیان آزادی شهر بوکمال سوریه را تبریک گفت
امیرعبداللهیان آزادی شهر بوکمال سوریه را تبریک گفت - دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل آزادی شهر مرزی بوکمال در سوریه از دست نیروهای داعش را به ملت و دولت این کشور تبریک گفت.
ظریف: کشورهایی چون عربستان می‌توانند به جای جنگ افروزی در صلح منطقه شریک باشند
ظریف: کشورهایی چون عربستان می‌توانند به جای جنگ افروزی در صلح منطقه شریک باشند - وزیر خارجه ایران گفت: کشورهایی مثل عربستان بیشتر به دنبال تفرقه و اختلاف افکنی هستند و به همین دلیل نتیجه‌ای جز اختلاف نمی‌بینند، در صورتی که اگر روششان را عوض کنند آنها هم می‌توانند به جای جنگ افروزی در صلح منطقه شریک باشند.
برنامه ای برای مقابله با بحران زلزله نداریم/مدیریت بحران نیاز به نیروی متخصص و بودجه دارد
برنامه ای برای مقابله با بحران زلزله نداریم/مدیریت بحران نیاز به نیروی متخصص و بودجه دارد - ما چرا امکانات خودمان را در اصفهان بگذاریم. احتمال وقوع زلزله در اصفهان، خیلی پایین است.
آقازاده‌های تهیه کننده پشت چه فیلم‌هایی هستند؟
آقازاده‌های تهیه کننده پشت چه فیلم‌هایی هستند؟ - با نیم‌نگاهی به این حضور می‌توان دریافت که آقازاده‌ها به همکاری با کارگردان‌های پرسابقه گرایش بیشتری دارند، تا با اطمینان بیشتری و خیال راحت‌تر در کنار این چهره‌ها، به کسب تجربه بپردازند اما این همکاری لزوماً موفق نمی‌شود. سوای منشاء سرمایه گذاری‌ها، پرسش اساسی این است که آیا این روند حضور فرزندان مسئولان در سینما گسترش می‌یابد؟
ملت ایران همگرایی ملی به نمایش گذاشتند/ به زلزله زدگان به صورت ویژه توجه می شود
ملت ایران همگرایی ملی به نمایش گذاشتند/ به زلزله زدگان به صورت ویژه توجه می شود - کرمانشاه- ایرنا- رئیس مجلس شورای اسلامی با قدردانی از ملت ایران در اظهار همدردی و کمک به هموطنان زلزله زده در استان کرمانشاه گفت: مردم ایران حرکت همگرایی ملی را در این حادثه به نمایش گذاشتند و زلزله زدگان را امیدوار و از نگرانی خارج کردند.
دیدار صمیمی فرماندهان نیروی زمینی ارتش و سپاه در کرمانشاه
دیدار صمیمی فرماندهان نیروی زمینی ارتش و سپاه در کرمانشاه - اقدامات ارتش جمهوری اسلامی ایران و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در امداد رسانی به زلزله زده گان منطقه غرب کشور در نشست صمیمی فرماندهان نیروی زمینی این دو نیرو تشریح شد.
با بدترین ارتش‌های جهان آشنا شوید
با بدترین ارتش‌های جهان آشنا شوید - یوگاکارها، چتر به دست‌ها و میلیاردها دلار هدر رفته با بدترین ارتش‌های جهان آشنا شویددرباره بهترین ارتش جهان تا به حال زیاد صحبت شده است اما کمتر درباره بدترین ارتش‌های جهان حرف زده‌ایم. ارتش‌هایی که با تمام خرج‌ها، تجهیزات و منابع اگر وارد میدان جنگ شوند کاری از پیش نمی‌برند.
توزیع امکانات اولیه به زلزله‌زده‌گان نظم بهتری گرفته است/بانک‌ها برای اعطای وام به مردم زلزله‌زده سخت‌گیری نکنند
توزیع امکانات اولیه به زلزله‌زده‌گان نظم بهتری گرفته است/بانک‌ها برای اعطای وام به مردم زلزله‌زده سخت‌گیری نکنند - رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: توزیع خوراک و امکانات اولیه به مردم زلزله زده نظم بهتری گرفته و بر اساس اعلام مسئولان هلال احمر پیش‌بینی‌های لازم تا یک ماه آینده انجام شده است.
پاکپور: نیروی زمینی ارتش در کمک به زلزله‌زدگان مقتدرانه عمل کرد/حیدری: نیروی زمینی سپاه با هوشمندی و تدبیر به ۱۹۰۰ روستای زلزله‌زده امدادرسانی کرد
پاکپور: نیروی زمینی ارتش در کمک به زلزله‌زدگان مقتدرانه عمل کرد/حیدری: نیروی زمینی سپاه با هوشمندی و تدبیر به ۱۹۰۰ روستای زلزله‌زده امدادرسانی کرد - در نشست مشترک فرماندهان نیروی زمینی ارتش و سپاه اقدامات ارتش جمهوری اسلامی ایران و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در امداد رسانی به زلزله زدگان منطقه غرب کشور تشریح شد.
لاریجانی: بانک‌ها در پرداخت "وام" به زلزله‌زدگان سخت گیری نکنند
لاریجانی: بانک‌ها در پرداخت "وام" به زلزله‌زدگان سخت گیری نکنند - رییس مجلس شورای اسلامی از بانک‌ها خواست در پرداخت وام به زلزله‌زدگان سخت گیری نکرده و تضامین را متناسب با شرایط آنها در نظر بگیرند.
تشریح اهداف نشست سران ایران، روسیه و ترکیه از زبان ظریف
تشریح اهداف نشست سران ایران، روسیه و ترکیه از زبان ظریف - وزیر امور خارجه کشورمان که برای شرکت در نشست وزیران امور خارجه ایران، ترکیه و روسیه در آنتالیای ترکیه به سر می‌برد، گفت: در روز چهارشنبه نشست سران کشورهای ایران، ترکیه و روسیه در سوچی روسیه با موضوع حل بحران سوریه برگزار خواهد شد.
فرمانده ارتش: اسکان موقت زلزله‌زدگان را شروع کرده‌ایم
فرمانده ارتش: اسکان موقت زلزله‌زدگان را شروع کرده‌ایم - فرمانده ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: اسکان موقت زلزله زدگان را شروع کرده‌ایم.
روایت لاوروف از نشست مشترک با ظرف و چاووش اوغلو در آنتالیا
روایت لاوروف از نشست مشترک با ظرف و چاووش اوغلو در آنتالیا - سرگئی لاوروف وزیر خارجه روسیه بعد از نشست با مولود چاووش اوغلو وزیر خارجه ترکیه و محمد جواد ظریف وزیر خارجه ایران در آنتالیا گفت: همه مسائل مربوط به بحران سوریه بررسی شد.
روسای ستاد مشترک ارتش ایران، روسیه و ترکیه دیدار خواهند کرد
روسای ستاد مشترک ارتش ایران، روسیه و ترکیه دیدار خواهند کرد - وزیر خارجه روسیه از دیدار قریب الوقوع روسای ستاد مشترک ارتش ایران، روسیه و ترکیه خبر داد.
انتشار پیش‌نویس بیانیه پایانی نشست ضدایرانی قاهره
انتشار پیش‌نویس بیانیه پایانی نشست ضدایرانی قاهره - نشست اضطراری وزرای خارجه عرب به درخواست عربستان در مقر اتحادیه عرب در قاهره برگزار و در آن ادعاهای بی اساسی علیه ایران مطرح خواهد شد.
پایان نشست سه‌جانبه وزیران امور خارجه ایران، روسیه و ترکیه در آنتالیا
پایان نشست سه‌جانبه وزیران امور خارجه ایران، روسیه و ترکیه در آنتالیا - نشست سه جانبه وزیران امور خارجه ایران، ترکیه و روسیه در آنتالیای ترکیه به پایان رسید.
لاریجانی: بانک‌ها در پرداخت "وام" به زلزله‌زدگان سخت گیری نکنند
لاریجانی: بانک‌ها در پرداخت "وام" به زلزله‌زدگان سخت گیری نکنند - رییس مجلس شورای اسلامی از بانک‌ها خواست در پرداخت وام به زلزله‌زدگان سخت گیری نکرده و تضامین را متناسب با شرایط آنها در نظر بگیرند.
حقانیان:قرار بر انتشار سخنانم نبود/ قصد توهین به معاون اول رییس جمهوری را نداشتم
حقانیان:قرار بر انتشار سخنانم نبود/ قصد توهین به معاون اول رییس جمهوری را نداشتم - تهران-ایرنا- معاون امور ویژه دفتر مقام معظم رهبری،گفت: سخنان من درمورد مسکن مهر منطقه زلزله زده در یک جمع خصوصی صورت گرفت و قرار بر انتشار آن نبود، البته اینها یک واقعیت است که ما نباید مسائل این‌چنینی را سیاسی کنیم.
سردار سلیمانی فرماندهی نبرد البوکمال را برعهده داشت
سردار سلیمانی فرماندهی نبرد البوکمال را برعهده داشت - یک رسانه عربی مدعی شد که فرمانده سپاه قدس ایران شخصا فرماندهی نبرد آزادسازی شهر البوکمال سوریه را برعهده داشته است.
توزیع امکانات اولیه به مردم زلزله‌زده نظم بهتری گرفته است
توزیع امکانات اولیه به مردم زلزله‌زده نظم بهتری گرفته است - ایلنا: رئیس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: توزیع خوراک و امکانات اولیه به مردم زلزله زده نظم بهتری گرفته و بر اساس اعلام مسئولان هلال احمر پیش‌بینی‌های لازم تا یک ماه…
با ترکیه و روسیه برای بسط آتش در سوریه همکاری می‌کنیم/ برای گفت‌وگوی جامع میان طرفین سوری آماده می‌شویم
با ترکیه و روسیه برای بسط آتش در سوریه همکاری می‌کنیم/ برای گفت‌وگوی جامع میان طرفین سوری آماده می‌شویم - ایلنا: وزیر امور خارجه با بیان اینکه با همتایان ترک و روسی برای تکیه و بسط دادن آتش‌بسی که در سوریه به آن رسیده‌ایم، همکاری می‌کنیم، تاکید کرد: برای گفت‌وگوی جامع…
ظریف: برخی کشورهای منطقه به جای جنگ افروزی برای صلح و ثبات تلاش کنند
ظریف: برخی کشورهای منطقه به جای جنگ افروزی برای صلح و ثبات تلاش کنند - سیاست‌خارجی > همشهری آنلاین: محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران گفت: برخی کشورهای منطقه به جای جنگ افروزی بهتر است برای صلح و ثبات در منطقه و به خصوص سوریه تلاش کنند.
واریز۲۸۱ میلیارد تومان تسهیلات بلاعوض برای جبران خسارات مناطق زلزله به حساب بنیاد مسکن
واریز۲۸۱ میلیارد تومان تسهیلات بلاعوض برای جبران خسارات مناطق زلزله به حساب بنیاد مسکن - قوای سه‌گانه > همشهری آنلاین: رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: دولت ۲۸۱ میلیارد تومان به صورت بلاعوض و ۶۵۹ میلیارد تومان برای تسهیلات ارزان قیمت مصوب کرده که با وجود محدودیت های بودجه، تسهیلات بلاعوض همان روز به خزانه ابلاغ و این پول هم اکنون به حساب بنیاد مسکن واریز شد.
نماینده تهران: برای به جریان انداختن طرح تحقیق و تفحص از شهرداری تهران آماده‌ایم
نماینده تهران: برای به جریان انداختن طرح تحقیق و تفحص از شهرداری تهران آماده‌ایم - قوای سه‌گانه > همشهری آنلاین: نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی از آمادگی این نهاد برای به جریان انداختن دوباره طرح تحقیق و تفحص از شهرداری تهران خبر داد.
بازدید لاریجانی از شهرستان سرپل‌ذهاب و مسکن‌مهر این منطقه
بازدید لاریجانی از شهرستان سرپل‌ذهاب و مسکن‌مهر این منطقه - قوای سه‌گانه > همشهری آنلاین: رئیس مجلس شورای اسلامی در بازدید از مناطق زلزله زده کرمانشاه پس از بازدید از منطقه ازگله به سرپل ذهاب رفته و در جریان مشکلات زلزله زدگان این شهرستان قرار گرفت.
آغاز رایزنی‌های ظریف، چاووش اوغلو و لاوروف در آنتالیا
آغاز رایزنی‌های ظریف، چاووش اوغلو و لاوروف در آنتالیا - سیاست‌خارجی > همشهری آنلاین: نشست سه جانبه وزیران امور خارجه کشورهای ایران، روسیه و ترکیه در آنتالیا ترکیه با هدف بررسی روند حل بحران سیاسی سوریه آغاز شد.
برای تعمیر مسکن‌مهر سرپل ذهاب باید کمک فراوانی شود/ اسکان مردم با توجه به فصل سرما باید ساماندهی شود
برای تعمیر مسکن‌مهر سرپل ذهاب باید کمک فراوانی شود/ اسکان مردم با توجه به فصل سرما باید ساماندهی شود - ایلنا: رئیس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: توصیه ما این بوده است که هر چه سریعتر امکانات بهداشتی برای مردم زلزله‌زده تأمین شود.
حضور لاریجانی در مراسم هفتمین روز درگذشت کشته‌شدگان زلزله کرمانشاه
حضور لاریجانی در مراسم هفتمین روز درگذشت کشته‌شدگان زلزله کرمانشاه - ایلنا: رئیس مجلس شورای اسلامی در مراسم هفتمین روز درگذشت کشته‌شدگان زلزله اخیر در مسجد جامع کرمانشاه حضور یافت.
25 سال است با جهانگیری همکارم / واقعیت این است که در مسائل مختلف نباید بحث را سیاسی کنیم
25 سال است با جهانگیری همکارم / واقعیت این است که در مسائل مختلف نباید بحث را سیاسی کنیم - روز گذشته کلیپی از وحید حقانیان در فضای مجای منتشر شد. در پی انتشار این کلیپ در فضای مجازی وحید حقانیان در مورد آن توضیحاتی را ارئه کرده است.
نماینده ولی فقیه در سپاه از مناطق زلزله زده بازدید کرد
نماینده ولی فقیه در سپاه از مناطق زلزله زده بازدید کرد - نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از مناطق زلزله زده استان کرمانشاه بازدید کرد.
نشست سه جانبه ظریف، لاوروف و چاووش اوغلو در ترکیه پایان یافت
نشست سه جانبه ظریف، لاوروف و چاووش اوغلو در ترکیه پایان یافت - نشست سه جانبه وزرای امور خارجه ایران، روسیه و ترکیه در خصوص بحران سوریه پایان یافت.
تعیین وظایف وزارت ورزش و جوانان تا پایان آذر/ سازمان ملی جوانان احیا نمی‌شود
تعیین وظایف وزارت ورزش و جوانان تا پایان آذر/ سازمان ملی جوانان احیا نمی‌شود - رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی از تصویب لایحه «وظایف و اختیارات وزارت ورزش و جوانان» تا پایان آذرماه خبر داد و گفت: در این لایحه، سازمان ملی جوانان احیا نمی‌شود.
بیماران صعب العلاج مشکلی برای داروهای کمیاب ندارند
بیماران صعب العلاج مشکلی برای داروهای کمیاب ندارند - رئیس اداره بهداشت و درمان نیروی زمینی ارتش گفت: بیماران صعب العلاج در روزهای آتی مشکلی برای دریافت داروهای کمیاب نخواهند داشت.