یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ / Sunday, 18 February, 2018

آخرین اخبار سرویس سیاست

دیدار ظریف با همتای ارمنستانی‌اش در مونیخ
دیدار ظریف با همتای ارمنستانی‌اش در مونیخ - وزیران خارجه ایران و ارمنستان در مونیخ با یکدیگر دیدار کردند.
عادل آذر: با نظارت‌مان نمی‌خواهیم قدرت تصمیم‌گیری را از مدیران سلب کنیم
عادل آذر: با نظارت‌مان نمی‌خواهیم قدرت تصمیم‌گیری را از مدیران سلب کنیم - رییس دیوان محاسبات کشور گفت: دیوان با نظارت‌هایش نمی خواهد قدرت تصمیم گیری را از مدیران بگیرید.
فتحی: نیازمند بازرسی فراگیر در سه محور زندان، زندانی و زندانبان هستیم
فتحی: نیازمند بازرسی فراگیر در سه محور زندان، زندانی و زندانبان هستیم - یک عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضرورت تداوم بازدید نمایندگان از زندان‌ها، گفت که نیازمند بازرسی فراگیر در سه محور زندان، زندانی و زندانبان هستیم.
دیدار مردم آذربایجان شرقی با رهبری
دیدار مردم آذربایجان شرقی با رهبری - دیدار مردم استان آذربایجان شرقی با رهبر انقلاب؛ در سالروز قیام ۲۹ بهمن ۵۶ مردم تبریز آغاز شد.
مردم استان آذربایجان شرقی با رهبر انقلاب دیدار کردند
مردم استان آذربایجان شرقی با رهبر انقلاب دیدار کردند - در سالروز قیام تاریخی ۲۹ بهمن ۱۳۵۶ مردم تبریز، جمعی از مردم استان آذربایجان شرقی با حضرت آیت الله خامنه ای دیدار کردند.
رحمانی فضلی: هیچ کس به دنبال قلع و قمع فضای مجازی نیست
رحمانی فضلی: هیچ کس به دنبال قلع و قمع فضای مجازی نیست - تهران - ایرنا - وزیر کشور گفت: هیچ کس در نظام جمهوری اسلامی ایران به دنبال بستن و قلع و قمع کردن فضای مجازی نیست و همه بدنبال ساماندهی آن هستند تا از ظرفیت فضای مجازی بهترین استفاده شود.
دیدار جمعی از مردم آذربایجان شرقی با رهبر معظم انقلاب
دیدار جمعی از مردم آذربایجان شرقی با رهبر معظم انقلاب - تهران - ایرنا - جمعی از مردم استان آذربایجان شرقی امروز - یکشنبه - در سالروز قیام 29 بهمن1356 مردم تبریز با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.
دیدار ظریف و نعلبندیان در حاشیه کنفرانس امنیتی مونیخ
دیدار ظریف و نعلبندیان در حاشیه کنفرانس امنیتی مونیخ - مونیخ -ایرنا - وزیران امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و جمهوری ارمنستان در حاشیه کنفرانس امنیتی مونیخ دیدار و در خصوص روابط دو جانبه و دیگر مسائل مورد علاقه گفت وگو و تبادل نظر کردند.
دیدار مردم استان آذربایجان شرقی با رهبر معظم انقلاب اسلامی
دیدار مردم استان آذربایجان شرقی با رهبر معظم انقلاب اسلامی - صبح امروز در سالروز قیام ۲۹ بهمن ۵۶ مردم تبریز، مردم استان آذربایجان شرقی با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.
بحثی درمورد برگزاری نشست غیرعلنی درباره بحران آب مطرح نشد / وزیر نیرو درباره انعقاد قرارداد بارور کردن ابرها با سپاه صحبت نکرد
بحثی درمورد برگزاری نشست غیرعلنی درباره بحران آب مطرح نشد / وزیر نیرو درباره انعقاد قرارداد بارور کردن ابرها با سپاه صحبت نکرد - ایلنا: همزمان با اعلام سخنگوی فراکسیون مستقلین ولایی مجلس مبنی بر درخواست وزیر نیرو برای برگزاری جلسه غیرعلنی مجلس با موضوع بحران آب و بحث درمورد انعقاد قراردادی…
جزئیات حذف یارانه پردرآمدها در سال ۹۷
جزئیات حذف یارانه پردرآمدها در سال ۹۷ - سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه ۹۷ مجلس شورای اسلامی جزئیات حذف یارانه پردرآمدها در سال ۹۷ را تشریح کرد.
پرواز تهران-یاسوج ناپدید شد/ هواپیما حوالی سمیرم سقوط کرده است/ فرماندار: سقوط در سمیرم تایید نمی‌شود
پرواز تهران-یاسوج ناپدید شد/ هواپیما حوالی سمیرم سقوط کرده است/ فرماندار: سقوط در سمیرم تایید نمی‌شود - یک فروند هواپیمای متعلق به شرکت آسمان ساعت ۸ صبح امروز پس از پرواز از فرودگاه مهر‌آباد و طی مسیر از رادار خارج شده است. آن گونه که خبر می‌رسد، این هواپیما برای فرود اضطراری در زمین های کشاورزی اقدام کرده است.
تکبر دولتمردان اجازه درک مشکلات را از آنها می گیرد
تکبر دولتمردان اجازه درک مشکلات را از آنها می گیرد - دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در پیام اینستاگرامی نوشت: نشستن بر صندلی قدرت نباید حال آدم ها را تغییر دهد و باعث فاصله از مردم شود.
ظریف با وزیر خارجه ارمنستان دیدار و گفتگو کرد
ظریف با وزیر خارجه ارمنستان دیدار و گفتگو کرد - وزرای امور خارجه کشورمان و جمهوری ارمنستان در حاشیه کنفرانس امنیتی مونیخ دیدار و گفتگو کردند.
امکان پرواز بالگرد‌ها در سمیرم برای شناسایی منطقه وجود ندارد
امکان پرواز بالگرد‌ها در سمیرم برای شناسایی منطقه وجود ندارد - فرمانده هوانیروز ارتش گفت: به دلیل شرایط نامساعد جوی در منطقه سمیرم، اکنون امکان پرواز بالگرد‌ها برای شناسایی منطقه وجود ندارد.
هواپیمای «ای تی آر آسمان» با ۶۰ مسافر و ۶ خدمه از رادار خارج شده است/ بر اساس مشاهدات مردمی نشانه‌های وقوع سانحه وجود دارد
هواپیمای «ای تی آر آسمان» با ۶۰ مسافر و ۶ خدمه از رادار خارج شده است/ بر اساس مشاهدات مردمی نشانه‌های وقوع سانحه وجود دارد - رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: هواپیمای «ای تی آر آسمان» با ۶۰ مسافر و ۶ خدمه صبح امروز (یکشنبه) از رادار خارج شده است و بر اساس مشاهدات مردمی نشانه‌های وقوع سانحه وجود دارد.
توضیح معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد درباره هواپیمای تهران-یاسوج
توضیح معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد درباره هواپیمای تهران-یاسوج - ایلنا: معاون استاندار کهگیلویه و بویر احمد توضیحاتی درباره حادثه ناپدید شدن هواپیمایی که عازم یاسوج بود ارائه داد
بنابر مشاهدات مردمی هواپیمای تهران-یاسوج دچار سانحه هوایی شده است/ خروج هواپیما با ۶۰ مسافر و ۶ خدمه از رادار
بنابر مشاهدات مردمی هواپیمای تهران-یاسوج دچار سانحه هوایی شده است/ خروج هواپیما با ۶۰ مسافر و ۶ خدمه از رادار - ایلنا: رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: بر اساس مشاهدات مردمی هواپیمای تهران-یاسوج دچار سانحه هوایی شده است.
فوری/ ناپدید شدن هواپیمای تهران- یاسوج با بیش از 50 مسافر/سقوط هواپیما در سمیرم
فوری/ ناپدید شدن هواپیمای تهران- یاسوج با بیش از 50 مسافر/سقوط هواپیما در سمیرم - ساعت 8 صبح امروز یک فروند هواپیمای مسیر تهران ـ یاسوج متعلق به شرکت هواپیمایی آسمان پس از پرواز از مهرآباد به سمت یاسوج از رادار خارج شده است. اخبار متفاوتی درباره تعداد مسافران این هواپیما منتشر شده است به طوری که سرپرست اورژانس کشور از حدود 100 مسافر صحبت کرده است در حالی که برخی مسئولان دیگر از جدود...
وزیر صنعت: افزایش نرخ ارز بر تولید داخلی اثر منفی می‌گذارد
وزیر صنعت: افزایش نرخ ارز بر تولید داخلی اثر منفی می‌گذارد - دولت - وزیر صنعت، معدن و تجارت ازدیاد غیرمتعارف نرخ ارز را مضر به حال تولید داخلی و صادرات کشور اعلام کرد.
دست بردن به موزه‌های هنرهای معاصر منتفی است یا باید منتظر انتشار اسنادش باشیم؟!
دست بردن به موزه‌های هنرهای معاصر منتفی است یا باید منتظر انتشار اسنادش باشیم؟! - اندکی بعد اسنادی منتشر شد که نشان می‌داد، عملیات انتقال یا واگذاری موزه هنرهای معاصر که بنا بر اذعان معاون هنری وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی غیرقانونی است و نیازمند مصوبه نهادهای ارشد کشور نظیر هیأت دولت است، با اطلاع مسئولان بنیاد رودکی و شخص معاون هنری یعنی علی مرادخانی از اسفندماه سال گذشته در جریان بوده و مرادخانی متأسفانه خلاف واقع سخن گفته بود.
قصه روسی که از دست داعش فرار کرد
قصه روسی که از دست داعش فرار کرد - 2 هزار دلار و یک پا، بهای فرار از سرزمین مرگقصه روسی که از دست داعش فرار کردبالاکشین می گوید که آن چه در سوریه دید درسی برای او شد، آن چه در آن جا روی می داد به هیچ وجه مطابق دستورات دین اسلام نبود، و کسانی که مردم را راضی می کنند که به داعش بپیوندند همگی، آنها را فریب می دهند.
جلسه بررسی سؤال از رئیس‌جمهور در کمیسیون اقتصادی مجلس آغاز شد
جلسه بررسی سؤال از رئیس‌جمهور در کمیسیون اقتصادی مجلس آغاز شد - جلسه بررسی سؤال از رئیس‌جمهور با حضور رئیس کل بانک مرکزی، وزیر امور اقتصادی و دارایی و مشاور اقتصادی رئیس‌جمهور آغاز شد.