یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ / Sunday, 25 February, 2018

آخرین اخبار سرویس سیاست

امنیت، خط قرمز مسئولان است/ از اقدامات ناجا و بسیج حمایت می‌کنیم
امنیت، خط قرمز مسئولان است/ از اقدامات ناجا و بسیج حمایت می‌کنیم - رئیس مجلس با تاکید بر اینکه امنیت، خط قرمز مسئولان است، گفت: همه از اقدامات ناجا و بسیج (در جریان حادثه خیابان پاسداران) حمایت می کنند.
ما اگر طالب امنیت هستیم، باید تابع ولایت مطلقه فقیه باشیم
ما اگر طالب امنیت هستیم، باید تابع ولایت مطلقه فقیه باشیم - مادر بسیجی شهید محمد حسین حدادیان گفت: ما اگر طالب امنیت هستیم، باید تابع ولایت مطلقه فقیه باشیم، از مسئولین می خواهم تا ریشه کن نشدن این جریان دست برندارند، من اشد مجازات را می خواهم.
رقص کلمات تند و خشن
رقص کلمات تند و خشن - تقابل ایران و اسرائیل بالا گرفته است رقص کلمات تند و خشنسخنان تند و خسن از هر دو سو درحالی در عرصه بین‌الملل مشاهده می‌شد که اسرائیل همکاری خود را با عربستان سعودی و کشورهای سنی افزایش می‌دهد تا از نگرانی‌های مشترک خود درباره ایران شیعی بهره برداری کنند.
رئیس مجلس در آیین نکوداشت شهدای عرصه نظم و امنیت حضور یافت
رئیس مجلس در آیین نکوداشت شهدای عرصه نظم و امنیت حضور یافت - رئیس مجلس شورای اسلامی در آئین نکوداشت شهدای فاطمیه (عرصه نظم و امنیت) حضور یافت.
فوت یکی از حاضران در حوادث خیابان پاسداران/ درویش بودن فرد فوت شده مشخص نیست
فوت یکی از حاضران در حوادث خیابان پاسداران/ درویش بودن فرد فوت شده مشخص نیست - ایلنا: سخنگوی قوه قضاییه گفت: حوادث خیابان پاسداران به جز عزیزان نیروی نظامی، یک نفر فوتی داشته است و مشخص نیست که درویش است یا خیر و در بیمارستان فوت کرده است.
حضور رئیس مجلس در مراسم بزرگداشت شهدای حوادث خیابان پاسداران + تصویر
حضور رئیس مجلس در مراسم بزرگداشت شهدای حوادث خیابان پاسداران + تصویر - ایلنا: رئیس مجلس شورای اسلامی در مراسم ترحیم شهدای حوادث خیابان پاسداران حاضر شد.
با انتشار نتایج یک نظرسنجی؛بعیدی‌نژاد: تنها ۶/۷ درصد مردم آمریکا ایران را بزرگ‌ترین دشمن خارجی خود می‌دانند
با انتشار نتایج یک نظرسنجی؛بعیدی‌نژاد: تنها ۶/۷ درصد مردم آمریکا ایران را بزرگ‌ترین دشمن خارجی خود می‌دانند - بر اساس نظرسنجی جدید موسسه گالوپ، به‌طور میانگین تنها ۶/۷ درصد از مردم آمریکا ایران را بزرگ‌ترین دشمن خارجی خود می‌دانند.
جهانگیری: باید طوری حرکت کنیم که پاسخگوی نیازهای بلندمدت و کوتاه مدت ما باشد
جهانگیری: باید طوری حرکت کنیم که پاسخگوی نیازهای بلندمدت و کوتاه مدت ما باشد - شفقنا- معاون اول رییس‌جمهور با اشاره به اینکه سواحل مکران را به عنوان نقطه مهم برای توسعه کشور مورد توجه قرار داده‌ایم، گفت: با...
حضور نیروهای مسلح در حوادث طبیعی اخیر، آسیب‌ها را به حداقل رساند
حضور نیروهای مسلح در حوادث طبیعی اخیر، آسیب‌ها را به حداقل رساند - رییس حوزه ریاست ستادکل نیروهای مسلح گفت: حوزه بهداری و طب رزم در دوران دفاع مقدس و پس از پایان جنگ پیشرفت های زیادی کرد به گونه ای که هم اکنون در بخش بهداشت و درمان نظامی، در بین کشورهای برتر جهان قرار داریم.
اعاده دادرسی پرونده مرگ زهرا کاظمی برای "خون، حیثیت و منافع"
اعاده دادرسی پرونده مرگ زهرا کاظمی برای "خون، حیثیت و منافع" - آیا مرتضوی از نزد خود زهرا کاظمی را جاسوس می خواند یا از جایی به او دیکته شده بود که ماجرا را به مسیر جاسوسی ببرد و برای کشور هزینه درست کند؟!
دفاع مقدس گنجینه ای عظیم از آموزه های دینی است
دفاع مقدس گنجینه ای عظیم از آموزه های دینی است - رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها، گفت: هشت سال جنگ تحمیلی در واقع گنجینه ای عظیم و ارزشمند از آموزه های دینی و سبک زندگی ایرانی اسلامی است.
سردار فروتن: در حوزه طب رزم، جزو کشورهای برتر جهان هستیم
سردار فروتن: در حوزه طب رزم، جزو کشورهای برتر جهان هستیم - رئیس حوزه ریاست ستادکل نیروهای مسلح با بیان اینکه در حوزه طب رزم جزو کشورهای برتر جهان هستیم،گفت:در مقایسه با کشورهای اروپایی در شاخص‌های تخت بیمارستانی و منابع انسانی در شرایط مناسبی هستیم.
دادگاه یکی از متهمان حادثه گلستان هفتم به زودی برگزار می‌شود/ اتهاماتی به پرونده احمدی‌نژاد اضافه شده و اقدام عملی دیگری نشده است
دادگاه یکی از متهمان حادثه گلستان هفتم به زودی برگزار می‌شود/ اتهاماتی به پرونده احمدی‌نژاد اضافه شده و اقدام عملی دیگری نشده است - ایلنا: سخنگوی قوه‌قضاییه از صدور کیفرخواست برای یکی از متهمان پرونده خیابان گلستان هفتم خبر داد و گفت: دادگاه این فرد به زودی برگزار می‌شود.
نشت گاز ترش بلای جان مردم/ مسجد سلیمان بوی گاز می دهد
نشت گاز ترش بلای جان مردم/ مسجد سلیمان بوی گاز می دهد - شفقنا - مردم مسجد سلیمان می‌گویند نشت گاز دمارشان را درآورده و خیلی‌هایشان آسم گرفته‌اند. نزدیکی‌های «دره خرسان» در مسجد سلیمان بوی گاز هر...
نزدیک ۱۰۰ نماینده غایب در جلسه روز پنجشنبه مجلس چه کار مهم‌تری از « تصویب بودجه» داشتند؟
نزدیک ۱۰۰ نماینده غایب در جلسه روز پنجشنبه مجلس چه کار مهم‌تری از « تصویب بودجه» داشتند؟ - آنچنان که خبرگزاری مجلس شورای اسلامی، خانه ملت گزارش داده است «وکلای ملت ماده واحده بودجه سال 97 را در صحن علنی با 148 رای موافق، 38 رای مخالف و 3 رای ممتنع از مجموع 197 نماینده حاضر در جلسه به تصویب رساندند.» فی‌الواقع حضور ۱۹۷ نماینده در جلسه تصویب به این معنی است که از ۲۹۰ نماینده مردم در مجلس نزدیک به ۱۰۰ نفر در روز تصویب مهم‌ترین لایحه سال که تاثیراتش بر زندگی مردم در سال ۹۷ بیش از هرچیزی مشهود…
گزارش ساواک از ارتباط دراویش گنابادی با تشکیلات فراماسونری
گزارش ساواک از ارتباط دراویش گنابادی با تشکیلات فراماسونری - توئیتر مرکز اسناد انقلاب اسلامی سندی از گزارش ساواک درباره ارتباط دراویش گنابادی با تشکیلات فراماسونری در سال ۱۳۴۴ را منتشر کرد.
سواحل مکران منطقه‌ای کاملا امن برای سرمایه‌گذاری است / حضور نیرو‌های مسلح در این منطقه تضمین مضاعف است
سواحل مکران منطقه‌ای کاملا امن برای سرمایه‌گذاری است / حضور نیرو‌های مسلح در این منطقه تضمین مضاعف است - وزیر دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح، گفت: سواحل مکران یک منطقه کاملا امن برای سرمایه گذاری است و حضور نیرو‌های مسلح در این منطقه تضمین مضاعفی است تا همه سرمایه گذاران با امنیت خاطر فعالیت کنند.
صدور کیفرخواست برای یکی از متهمان پرونده خیابان گلستان هفتم/ دادگاه او به زودی برگزار می‌شود
صدور کیفرخواست برای یکی از متهمان پرونده خیابان گلستان هفتم/ دادگاه او به زودی برگزار می‌شود - ایلنا: سخنگوی قوه‌قضاییه از صدور کیفرخواست برای یکی از متهمان پرونده خیابان گلستان هفتم خبر داد و گفت: دادگاه این فرد به زودی برگزار می‌شود.
سردار باقری: ایران و سوریه به قطعنامه آتش‌بس پایبندند
سردار باقری: ایران و سوریه به قطعنامه آتش‌بس پایبندند - رئیس ستادکل نیروهای مسلح گفت: ما به قطعنامه آتش بس پایبند خواهیم بود، سوریه نیز پایبند است. بخش‌هایی از حومه دمشق که در اختیار تروریست‌ها است مورد آتش بس نیستند و پاکسازی در آنها ادامه خواهد داشت.
عبدالله ناصری: سیدمحمد صدر و موسوی خوئینی‌ها ماموران اصلاحات برای گفتگو با رهبری هستند/ ملاقات‌های جهانگیری با رهبری مصوبه تشکیلاتی نبود/ نقش ضعیف جهانگیری در دولت دوم دوازدهم اشتباه بزرگ روحانی است/ به جهانگیری توصیه می‌کنم وارد انتخابات مجلس شود
عبدالله ناصری: سیدمحمد صدر و موسوی خوئینی‌ها ماموران اصلاحات برای گفتگو با رهبری هستند/ ملاقات‌های جهانگیری با رهبری مصوبه تشکیلاتی نبود/ نقش ضعیف جهانگیری در دولت دوم دوازدهم اشتباه بزرگ روحانی است/ به جهانگیری توصیه می‌کنم وارد انتخابات مجلس شود - اخیرا توصیه شده است که دکتر محمد صدر با توجه به انتصاب‌شان از سوی رهبری در مجمع تشخیص مصلحت نظام تقاضای ملاقات و گفت‌و‌گو با رهبری را داشته باشند. ایشان، چون منصوب رهبری در مجمع هستند اگر تقاضای گفت‌وگو کنند، بی‌جواب نخواهد ماند و فرصت گفت‌و‌گو و دیدار به ایشان داده خواهد شد.
عماد افروغ: مسئول اگر نمی‌تواند پاسخ بدهد باید استعفا کند/ مشکل بزرگ مردم این است که خوب یقه مسئولان را نمی‌گیرند/ 75 درصد مردم اصلاً مسائل را جناحی نمی‌بینند
عماد افروغ: مسئول اگر نمی‌تواند پاسخ بدهد باید استعفا کند/ مشکل بزرگ مردم این است که خوب یقه مسئولان را نمی‌گیرند/ 75 درصد مردم اصلاً مسائل را جناحی نمی‌بینند - مردم باید از بالاترین مسئول فلان سازمان پاسخ قانع‌کننده بخواهند و اگر او پاسخی قانع‌کننده و در عین حال خالی از اغوا و فریب ندارد، باید عذرخواهی کند. عذرخواهی هم به تنهایی کافی نیست بلکه قدم اول است. در قدم بعد باید استعفا دهد.
آزادراه دیررس!
آزادراه دیررس! -  شفقنا-مسعود مجاوری؛ کارشناس اجتماع در نوشتاری با عنوان آزاد راه دیر رس در روزنامه قانون نوشت؛ ما شمالی ها ضرب المثلی داریم که مبین...
سه قوه باهمدلی در راستای پیاده سازی عدالت اجتماعی گام های جدی بردارند
سه قوه باهمدلی در راستای پیاده سازی عدالت اجتماعی گام های جدی بردارند - تهران-ایرنا- عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: قوای سه گانه باتوجه به تاکید ویژه رهبر معظم انقلاب در پیاده سازی عدالت اجتماعی و اقتصاد مقاومتی در جامعه باید با اتحاد و همدلی برای حل مشکلات مردم گام های جدی بردارند.
دادگاه روزنامه رسالت و خبرگزاری تابناک برگزار شد/ هیات منصفه آنها را مجرم نشناخت
دادگاه روزنامه رسالت و خبرگزاری تابناک برگزار شد/ هیات منصفه آنها را مجرم نشناخت - ایلنا: عضو هیات منصفه دادگاه مطبوعات از برگزاری جلسه رسیدگی به اتهامات مدیران مسئول روزنامه رسالت و خبرگزاری تابناک در شعبه ۶ دادگاه کیفری یک استان تهران خبرداد.
واکنش «وزرات کشور» به فیلم برخورد پلیس با دختری که کشف حجاب کرد
واکنش «وزرات کشور» به فیلم برخورد پلیس با دختری که کشف حجاب کرد - مجری قانون می بایست در برخورد با مجرمین، خود بیشترین پایبندی به قانون را داشته باشد و از هر گونه اقدامی که خارج از دایره قانون است خودداری نماید.
رای‌گیری شورای امنیت درباره قطعنامه ضد ایرانی در روز دوشنبه
رای‌گیری شورای امنیت درباره قطعنامه ضد ایرانی در روز دوشنبه - رئیس شورای امنیت سازمان ملل اعلام کرد که این شورا قرار است قطعنامه‌ای را به رای بگذارد که در آن، ایران با ادعای نقض تحریم تسلیحاتی یمن محکوم خواهد شد.
ادعای یک مقام بحرینی علیه ایران
ادعای یک مقام بحرینی علیه ایران - وزیر اطلاع رسانی بحرین با بیان اینکه ایران تلاش کرد در تمام کشورهای عربی نفوذ کند، جمهوری اسلامی ایران را به حمایت از تروریسم متهم کرد.
این استقلالِ خیره‌کننده
این استقلالِ خیره‌کننده - یک نمایش باشکوه زیر باران غافل‌گیرکنندۀ اهواز و پیروزی 4-1 مقابل فولادی که در این فصل به سختی نرم می‌شد استقلالی‌ها را به شادمان‌ترین هواداران فوتبال در ایران تبدیل کرد. تیمی با طروات، حریص برای فتح دروازه حریفان و خسیس در خوردن گل.
عفرین و ورود ترکیه به ماجراجویی های ادامه دار
عفرین و ورود ترکیه به ماجراجویی های ادامه دار - تداوم پیچیده گی های بحران سوریه عفرین و ورود ترکیه به ماجراجویی های ادامه دارصادق ملکی در یادداشتی برای دیپلماسی ایرانی می نویسد: عملیات اشغال عفرین و اهداف راهبردی حاصل از آن، در ‌واقع ورود ترکیه به ماجراجویی ادامه داری است که پایان نزدیکی نمی توان برای آن متصور شد. ترکیه به عفرین نیامده است که برود....
چند نكته درباره برخورد با كودک
كودكان ما گاهی ازكمبود اعتماد به نفس و ترس‌های كودكانه رنج می‌برند قوی و با اعتماد به نفس بار آوردن كودكان، یكی ازبهترین راه‌های سالم نگه داشتن آنهاست آتش، رعدوبرق، سوسك، …