جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶ / Friday, 24 November, 2017

آخرین اخبار سرویس سیاست

پایان سیطره شجره خبیثه «داعش»/ زلزله‌ کرمانشاه و یدواحده سپاه و ارتش/ تهدیدات را با قاطعیت پاسخ می‌دهیم
پایان سیطره شجره خبیثه «داعش»/ زلزله‌ کرمانشاه و یدواحده سپاه و ارتش/ تهدیدات را با قاطعیت پاسخ می‌دهیم - حوزه امنیتی و دفاعی کشور در طول هفته جاری، اخبار گوناگونی داشت که جزئیات آن پیشتر منتشر شده است. مهمترین اخبار این حوزه را مرور می‌کنیم
نابسامانی اوضاع عربستان در حوزه بین‌الملل/ نشست سوچی؛ گام‌های ایران، روسیه و ترکیه در پسا داعش
نابسامانی اوضاع عربستان در حوزه بین‌الملل/ نشست سوچی؛ گام‌های ایران، روسیه و ترکیه در پسا داعش - حوزه سیاست خارجی در هفته‌ای که گذشت اخبار و حواشی زیادی داشت که جزئیات آن‌ها پیشتر منتشر شده است. مهمترین اخبار مهم این حوزه را مرور می‌کنیم.
حامیان دیروز احمدی‌نژاد چرا امروز ساکتند؟
حامیان دیروز احمدی‌نژاد چرا امروز ساکتند؟ - احزاب و شخصیت‌ها - همزمان با بست‎نشینی یاران محمود احمدی‌نژاد در حرم شاه عبدالعظیم (ع)، جای خالی برخی دیگر از یاران او بیش از همیشه احساس شد. همان‌هایی که پشتیبانی قوی برای رییس دولت‎های نهم و دهم محسوب می‌شدند، این روزها کنج عزلت گزیده‌اند تا شمار حامیان دولتمرد بهاری در همان چند بست‌نشین خلاصه شود.
یک پیشنهاد برای نجات جریان اصولگرا؛ مثلث لاریجانی، قالیباف و محسن رضایی تشکیل شود /رئوفیان: برخی افراد در جمنا پل های پشت سر خود را هم خراب کردند /نامزد اصولگرایان در انتخابات 96 صلواتی انتخاب شد /قالیباف همان مسیر صادق خرازی را می رود /جمنا باهنر را هم تح
یک پیشنهاد برای نجات جریان اصولگرا؛ مثلث لاریجانی، قالیباف و محسن رضایی تشکیل شود /رئوفیان: برخی افراد در جمنا پل های پشت سر خود را هم خراب کردند /نامزد اصولگرایان در انتخابات 96 صلواتی انتخاب شد /قالیباف همان مسیر صادق خرازی را می رود /جمنا باهنر را هم تح - ابوالقاسم رئوفیان در عین حال که کار جمنا را تمام شده می‌داند معتقد است که طرح نواصولگرایی قالیباف به خاطر دلخوری او از عملکرد اصولگرایان در انتخابات اخیر است و نمی‌تواند نسخه شفابخشی باشد.
وصیت نامه «کامل و قابل اجرا» چه شرایطی دارد؟
وصیت نامه «کامل و قابل اجرا» چه شرایطی دارد؟ - سندی را که حاوی وصیت باشد وصیت نامه گویند. وصیت نامه یک نوع امتیاز محسوب می‌شود که ما به کمک آن می‌توانیم برای اموال‌مان بعد از مرگ تصمیم‌ بگیریم. البته وصیت فقط شامل اموال نمی‌شود و علاوه بر نقل و انتقال اموال، می‌توان در مورد مسائل دیگر نیز وصیت کرد. از جمله آنکه انجام بعضی امور و تعهدات را در صورت قبول، برعهده‌ی دیگری گذاشت.
لغو سفر دو نماینده به آلمان به علت درخواست «انگشت‌نگاری» / نبض بازار ارز در دست دلالان/ ۶ آذر تعطیل است
لغو سفر دو نماینده به آلمان به علت درخواست «انگشت‌نگاری» / نبض بازار ارز در دست دلالان/ ۶ آذر تعطیل است - حوزه مجلس در هفته‌ گذشت، اخبار گوناگونی داشت که جزئیات آن پیشتر منتشر شده است. مهمترین اخبار این حوزه را مرور می‌کنیم.
تاسیس دفاتر جدید حزبی اعتبار، هزینه و ساختمان می‌خواهد/ جلسه شورای مرکزی جمنا یکشنبه آینده برگزار می‌شود
تاسیس دفاتر جدید حزبی اعتبار، هزینه و ساختمان می‌خواهد/ جلسه شورای مرکزی جمنا یکشنبه آینده برگزار می‌شود - حوزه احزاب در هفته‌ای که گذشت اخبار و حواشی مختلفی داشت که جزئیات آن پیشتر منتشر شده است. مهمترین اخبار این حوزه را مرور می‌کنیم.
نباید اجازه بدهیم برجام را وسیله‌ی فشار کنند
نباید اجازه بدهیم برجام را وسیله‌ی فشار کنند - برجام، نباید تبدیل بشود به یک وسیله‌ای برای فشار هرچند وقت یک‌باری از سوی دشمن به ملّت ایران و به کشور ما؛ یعنی نباید اجازه بدهیم که این را وسیله‌ی فشار کنند.
معاون اول ریاست جمهوری وارد بولیوی شد
معاون اول ریاست جمهوری وارد بولیوی شد - تهران - ایرنا - «اسحاق جهانگیری» معاون اول رئیس جمهوری بامداد جمعه به وقت تهران برای شرکت در چهارمین اجلاس سران مجمع کشورهای صادرکننده گاز، وارد سانتاکروز پایتخت بولیوی شد.
داعش در چه شرایطی دوباره پدیدار می‌شود؟
داعش در چه شرایطی دوباره پدیدار می‌شود؟ - حجت‌الاسلام اباذری گفت: تکفیر، وهابیت و افراطی‌گری از جمله عوامل تندوری است که موجب شده مسلمان سرِ برادر مسلمان خود را ببرد.
نشست ویژه مجلس برای تعیین بودجه مناطق زلزله‌زده کرمانشاه
نشست ویژه مجلس برای تعیین بودجه مناطق زلزله‌زده کرمانشاه - عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس از نشست اضطراری برای اختصاص بودجه به مناطق زلزله‌زده کرمانشاه خبر داد.
برنج وارداتی پای "حجتی" را به مجلس کشاند
برنج وارداتی پای "حجتی" را به مجلس کشاند - عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس گفت: وزیر جهاد کشاورزی باید در صحن علنی پاسخگوی واردات بی‌رویه برنج به کشور باشد.
"دستخط جدید" را از امروز ببینید
"دستخط جدید" را از امروز ببینید - اولین قسمت از سری جدید برنامه تلویزیونی «دستخط» امروز جمعه پخش می‌شود.
روایت فاطمه کروبی از سه هزار روز حصر/تصمیم جدید و عجیب کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال
روایت فاطمه کروبی از سه هزار روز حصر/تصمیم جدید و عجیب کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال - تصاویر با شما سخن می گویند؛ تصاویری بی روتوش با سخنانی بی روتوش‌تر؛ می‌خواهیم با بخش خبری «فوتونیوز»، مقامات با شما بی روتوش و رودررو سخن بگویند. از این پس، عصرگاه هر روز با «فوتو نیوز» تابناک، حرف و سخن مقامات داخلی و خارجی را به عکس بی روتوش‌شان الصاق می‌کنیم، تا بهتر بدانیم چه کسی حرف زده و از چه سخن گفته است. کوتاه و مختصر؛ به احترام وقت شما و فرصتی که برای دانستن می‌گذارید.
آیا پوتین به اردوغان توهین کرد؟ / ویدیوی بازخوانی وعده های مقام ارشد دولت دوازدهم / ویدیو حرف‌های بی‌سابقه نایب رئیس مجلس درباره عملکرد کارگزاران نظام / ویدیو توصیه‌های صادقانه یک سارق
آیا پوتین به اردوغان توهین کرد؟ / ویدیوی بازخوانی وعده های مقام ارشد دولت دوازدهم / ویدیو حرف‌های بی‌سابقه نایب رئیس مجلس درباره عملکرد کارگزاران نظام / ویدیو توصیه‌های صادقانه یک سارق - ویدیو متحد شدن نیروهای مسلح سوریه و عراق؛ از دیگر ویدیوهای این بسته خبری است. «تابناک پلاس»، شنبه تا پنجشنبه به استثنای تعطیلات رسمی، پس از ساعت ۲۰:‌۰۰ برای مشاهده مخاطبان در «تابناک»‌ منتشر می‌شود.
چه خبر از کمک‌های «نیست» شده مردم به زلزله زدگان ورزقان؟!
چه خبر از کمک‌های «نیست» شده مردم به زلزله زدگان ورزقان؟! - در روزهایی که خبر می‌رسد پول های واریز شده به حساب برخی ورزشکاران، هنرمندان و حتی سیاسیون برای زلزله زدگان غرب کشور از مرزهای میلیارد تومان عبور کرده و حتی رکورد شکسته است، این نگرانی بیش از پیش پررنگ شده که آیا وجود دریافتی تمام و کمال به مناطق زلزله زده منتقل شده و در آنجا صرف امور مورد نیاز مردم خواهد شد؟
تشکیل دبیرخانه دائمی کنگره جهانی محبان اهل بیت
تشکیل دبیرخانه دائمی کنگره جهانی محبان اهل بیت - دبیرکل مجمع جهانی بیداری اسلامی از تشکیل دبیرخانه دائمی کنگره جهانی محبان اهل بیت خبر داد.
برجام مسیری یک طرفه نیست/ادامه اجرای تعهدات ایران منوط به پایبندی سایر طرف‌ها
برجام مسیری یک طرفه نیست/ادامه اجرای تعهدات ایران منوط به پایبندی سایر طرف‌ها - نماینده دائم ایران در آژانس بین المللی انرژی اتمی تصریح کرد:برجام مسیری یک طرفه نیست و اجرای تعهدات از سوی ایران در صورتی می‌تواند ادامه یابد که همه طرف‌های برجام به اجرای کامل و بی قید و شرط تعهدات خود ادامه دهند.
تاکید شرکت‌کنندگان اجلاس جهانی محبان اهل بیت بر محور مقاومت بودن ایران
تاکید شرکت‌کنندگان اجلاس جهانی محبان اهل بیت بر محور مقاومت بودن ایران - شرکت کنندگان در اجلاس محبان اهل بیت بر اهمیت مسئله فلسطین و آزادی قدس شریف تاکید کردند.
استقرار ۸ ستاد معین بنیاد مسکن در مناطق زلزله‌زده کرمانشاه/ تا آخر کار بازسازی در کنار مردم خواهیم بود
استقرار ۸ ستاد معین بنیاد مسکن در مناطق زلزله‌زده کرمانشاه/ تا آخر کار بازسازی در کنار مردم خواهیم بود - ایلنا: وزیر راه و شهرسازی در حاشیه بازدید از بیمارستان صحرایی سرپل‌ذهاب گفت:اسکان موقت باید طوری صورت بگیرد که بخشی از اسکان دائم باشد و در واقع کمکی برای مردم محسوب …
ایران صلح، ثبات و امنیت پایدار در افغانستان را به نفع منطقه می‌داند
ایران صلح، ثبات و امنیت پایدار در افغانستان را به نفع منطقه می‌داند - ایلنا: رییس جمهوری اسلامی ایران با اشاره به ضرورت هوشمندی دولت ها و ملت های منطقه در برابر توطئه ها و تفرقه افکنی دشمنان، بر توسعه مناسبات و همکاری های همه جانبه…
ایران صلح، ثبات و امنیت پایدار در افغانستان را به نفع منطقه می‌داند/ تأکید بر ضرورت هوشمندی در برابر توطئه‌ها و تفرقه افکنی دشمنان
ایران صلح، ثبات و امنیت پایدار در افغانستان را به نفع منطقه می‌داند/ تأکید بر ضرورت هوشمندی در برابر توطئه‌ها و تفرقه افکنی دشمنان - رییس جمهوری اسلامی ایران با اشاره به ضرورت هوشمندی دولت‌ها و ملت‌های منطقه در برابر توطئه‌ها و تفرقه افکنی دشمنان، بر توسعه مناسبات و همکاری‌های همه جانبه تهران ـ. کابل تأکید کرد.
آمریکا باید به تعهدات خود در برجام پایبند باشد
آمریکا باید به تعهدات خود در برجام پایبند باشد - وین - ایرنا - رضا نجفی سفیر و نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران در آژانس بین المللی انرژی اتمی، در نشست روز پنجشنبه شورای حکام آژانس گفت: برجام مسیری یک طرفه نیست و ادامه اجرای تعهدات ایران منوط به اجرای کامل تعهدات سایر طرفها است و آمریکا باید به تعهدات خود پایبند باشد.
روایت خبرنگار لبنانی از مجروحیت سردار سلیمانی/اکبر گنجی و گوگوش آدم خودمان هستند!/ رهبری...
روایت خبرنگار لبنانی از مجروحیت سردار سلیمانی/اکبر گنجی و گوگوش آدم خودمان هستند!/ رهبری... - رصد‌خانه «تابناک»، خبرهایی برای مخاطبان آماده می‌کند که غیررسمی هستند یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می‌گیرند. تیترهایی مانند: مریم میرزاخانی در ایران مشکل استخدام پیدا می‌کرد/پول دو سه تا موشک را بدهند خرج شلیک فرهنگی کنیم/احتمال حضور مهدوی‌کیا و هاشمیان در هیات مدیره پرسپولیس و ... رصد‌خانه امروز تابناک را تشکیل می‌دهند.
ایران صلح، ثبات و امنیت پایدار در افغانستان را به نفع منطقه می داند/ تأکید بر ضرورت هوشمندی در ...
ایران صلح، ثبات و امنیت پایدار در افغانستان را به نفع منطقه می داند/ تأکید بر ضرورت هوشمندی در ... - تهران-ایرنا- رییس جمهوری اسلامی ایران در گفت و گوی تلفنی رییس جمهور افغانستان با وی گفت: جمهوری اسلامی ایران خواستار صلح، ثبات و امنیت پایدار در افغانستان است و آن را در راستای توسعه امنیت خود و به نفع صلح و ثبات منطقه قلمداد می کند.
هیچ دین‌داری نمی‌تواند نسبت به یک غده سرطانی به نام داعش بی‌تفاوت باشد
هیچ دین‌داری نمی‌تواند نسبت به یک غده سرطانی به نام داعش بی‌تفاوت باشد - ایلنا: یادگار امام گفت: به لطف خدا این روزها پایان حضور سرزمینی داعش را شاهد بودیم که جا دارد از همه کسانی که این فتح را رقم زدند، تقدیر کنیم.
هجمه به روحانیت و ارکان نظام به دلیل اقتدار نظام سیاسی جمهوری اسلامی است
هجمه به روحانیت و ارکان نظام به دلیل اقتدار نظام سیاسی جمهوری اسلامی است - ایلنا: رئیس قوه قضاییه با تاکید بر ضرورت فهم مجتهدانه دین توسط روحانیت برای پاسخ به شبهات در جهان امروز، گفت: روحانیت برای تبلیغ دین باید ضمن حفظ روش های سنتی از…
روابط تجاری ایران با ترکیه باید به بیش از ۳۰ میلیارد دلار برسد
روابط تجاری ایران با ترکیه باید به بیش از ۳۰ میلیارد دلار برسد - ایلنا: رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به نقش مجمع مجالس آسیایی در حوزه امنیتی گفت: این اجلاس می‌تواند باعث هم‌افزایی در حوزه ثبات و امنیت آسیا شود.
راه‌های پاسداری و حراست از ولایت فقیه
راه‌های پاسداری و حراست از ولایت فقیه - ایلنا: جلسه کمیسیون "بررسی راه‌های پاسداری و حراست از ولایت فقیه" با حضور اعضای مجلس خبرگان رهبری برگزار شد.
بازدید امیر سرتیپ علی جهانشاهی از بیمارستان صحرایی نزاجا در سرپل ذهاب
بازدید امیر سرتیپ علی جهانشاهی از بیمارستان صحرایی نزاجا در سرپل ذهاب - امیر سرتیپ علی جهانشاهی معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی ارتش هم اکنون از بیمارستان صحرایی نزاجا در سرپل ذهاب دیدن کرد.
هشدار لاریجانی درباره بحران‌های سیاسی منطقه؛ از سوریه تا یمن
هشدار لاریجانی درباره بحران‌های سیاسی منطقه؛ از سوریه تا یمن - مجلس - مهمترین دیدار لاریجانی در حاشیه اجلاس ترکیه را شاید بتوان دیدارش با نخست وزیر ترکیه دانست که در آن پیرامون همکاری های سه جانبه ایران، ترکیه و روسیه در حل و فصل بحران سوریه گفتگو و رایزنی شد.
نشست سه جانبه روحانی، اردوغان و پوتین در سوچی روسیه (+عکس)
نشست سه جانبه روحانی، اردوغان و پوتین در سوچی روسیه (+عکس) - بندر سوچی در جنوب روسیه دیروز چهارشنبه میزبان نشست مشترک سران سه کشور ایران، روسیه و ترکیه بود.
تقدیر سیدحسن خمینی از عوامل پایان حضور سرزمینی داعش
تقدیر سیدحسن خمینی از عوامل پایان حضور سرزمینی داعش - یادگار امام گفت: به لطف خدا این روزها پایان حضور سرزمینی داعش را شاهد بودیم که جا دارد از همه کسانی که این فتح را رقم زدند، تقدیر کنیم.
جبهه النصره و کردهای سوریه مهمترین مباحث سوریه پس از داعش
جبهه النصره و کردهای سوریه مهمترین مباحث سوریه پس از داعش - آنکارا هم چنان از جبهه النصره در سوریه حمایت می کندجبهه النصره و کردهای سوریه مهمترین مباحث سوریه پس از داعشحسین رویوران می گوید: درگیری احتمالی ترکیه وتنش با روسیه و آمریکا بر سر نیروهای کردی قطعا آتش جنگ را در سوریه بیش از پیش گسترده تر می کند و حتی می تواند جنگ را به سطح بی سابقه ای که حتی دوران مبارزه با داعش با آن هم قابل قیاس نیست، بکشاند.
طراحی مجمع مجالس آسیایی در راستای صلح و توسعه بود/ افزایش هوشیاری و صراحت کشور‌های منطقه در بیان شیطنت‌های آمریکا
طراحی مجمع مجالس آسیایی در راستای صلح و توسعه بود/ افزایش هوشیاری و صراحت کشور‌های منطقه در بیان شیطنت‌های آمریکا - رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به تفاوت رفتار ظاهری و اقدامات آمریکا در منطقه گفت: رجال سیاسی منطقه در بیان شیطنت‌های آمریکا صراحت پیدا کرده‌اند.
تعیین ساز و کار‌هایی جهت پیشبرد ثبات و امنیت در مجمع مجالس آسیایی/ نقش برجسته ایران در مبارزه با تروریسم
تعیین ساز و کار‌هایی جهت پیشبرد ثبات و امنیت در مجمع مجالس آسیایی/ نقش برجسته ایران در مبارزه با تروریسم - رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به نقش مجمع مجالس آسیایی در حوزه امنیتی گفت: این اجلاس می‌تواند باعث هم‌افزایی در حوزه ثبات و امنیت آسیا شود.
آمانو: آژانس بر اجرای تعهدات ایران در تمام بخشهای برجام نظارت دارد
آمانو: آژانس بر اجرای تعهدات ایران در تمام بخشهای برجام نظارت دارد - وین - ایرنا - یوکیا آمانو مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی در کنفرانس خبری روز پنجشنبه با رد برخی فضاسازی های رسانه های غربی، تاکید کرد که آژانس بر اجرای تعهدات ایران در تمام بخشهای برجام از جمله بخش T ضمیمه توافق هسته ای نظارت دارد.
تعیین ساز و کارهایی جهت پیشبرد ثبات و امنیت درمجمع مجالس آسیایی/ نقش برجسته ایران در مبارزه با ...
تعیین ساز و کارهایی جهت پیشبرد ثبات و امنیت درمجمع مجالس آسیایی/ نقش برجسته ایران در مبارزه با ... - تهران- ایرنا- رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: ساز و کارهایی برای پیشبرد ثبات و امنیت در مجمع مجالس آسیایی تعیین شد و این اجلاس می‌تواند باعث هم‌افزایی در حوزه ثبات و امنیت آسیا شود.
رئیس قوه قضاییه: هجمه به روحانیت و ارکان نظام به دلیل اقتدار نظام سیاسی جمهوری اسلامی است
رئیس قوه قضاییه: هجمه به روحانیت و ارکان نظام به دلیل اقتدار نظام سیاسی جمهوری اسلامی است - رئیس قوه قضاییه با تاکید بر ضرورت فهم مجتهدانه دین توسط روحانیت برای پاسخ به شبهات در جهان امروز، گفت: روحانیت برای تبلیغ دین باید ضمن حفظ روش‌های سنتی از ابزارهای جدید رسانه‌ای نیز نهایت استفاده را ببرد.
از محور مقاومت با تمام توان پشتیبانی خواهیم کرد
از محور مقاومت با تمام توان پشتیبانی خواهیم کرد - سرتیپ ستاد امیر حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در پیامی پایان سیطره شجره خبیثه داعش را به فرمانده معظم کل قوا، ریاست محترم جمهور، مردم شریف ایران اسلامی به ویژه خانواده‌های معزز و گرانقدر شهدای مدافع حرم تبریک گفت.
اردوگاه ترک اعتیاد جوانان به اینترنت در چین (+عکس)
اردوگاه ترک اعتیاد جوانان به اینترنت در چین (+عکس) - با افزایش تعداد جوانان و نوجوانانی که به صورت اعتیادآوری از اینترنت استفاده می کنند و ساعت های زیادی را به انجام بازی های الکترونیکی اختصاص می دهند مراجعه پدران و مادران نگران به اردوگاه های نظامی مقابله با اعتیاد به اینترنت افزایش یافته است.
ماجرای خودکشی یک نفر در مناطق زلزله زده صحت دارد/ 15 کودک در این زلزله والدینشان را از دست دادند که تحت پوشش قرار نگرفتند!
ماجرای خودکشی یک نفر در مناطق زلزله زده صحت دارد/ 15 کودک در این زلزله والدینشان را از دست دادند که تحت پوشش قرار نگرفتند! - از جمله خسارت های جبران ناپذیری که بعد از زلزله کرمانشاه پدیدار شد، ماجرای آسیب های اجتماعی و فشارهای روانی سنگینی است که دامان بسیاری از شهروندان زلزله زده را گرفته است و چه بسا تا پایان عمر آنها را رها نکند؛ خسارت های غیر قابل انکاری که معاون سازمان بهزیستی کشور اعتقاد دارد از هفته سوم به بعد پدیده هایی مثل خودکشی و دیگر آسیب های اجتماعی را می تواند به همراه داشته باشد.
امیرعبداللهیان: نشست سوچی
امیرعبداللهیان: نشست سوچی'پیروزی صلح' و 'خرد شدن استخوان های تروریسم تکفیری' بود - تهران- ایرنا- دستیار ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی در امور بین الملل گفت: نشست سوچی'پیروزی صلح' و 'خرد شدن استخوان های تروریسم تکفیری' بود.
راه‌های پاسداری و حراست از ولایت فقیه
راه‌های پاسداری و حراست از ولایت فقیه - جلسه کمیسیون "بررسی راه‌های پاسداری و حراست از ولایت فقیه" با حضور اعضای مجلس خبرگان رهبری برگزار شد.
داعش محصول سال‌ها برنامه‌ریزی برای تضعیف کشورهای اسلامی بود
داعش محصول سال‌ها برنامه‌ریزی برای تضعیف کشورهای اسلامی بود - نماینده مردم سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس با ابراز خرسندی از نابودی تکفیری‌های داعشی گفت: داعش محصول و نتیجه سال‌ها برنامه‌ریزی برای تضعیف کشورهای اسلامی منطقه بود.
احتمال سفر روحانی به فرانسه/ سفر وزیر خارجه فرانسه به تهران
احتمال سفر روحانی به فرانسه/ سفر وزیر خارجه فرانسه به تهران - سفیر ایران در پاریس از انجام سفر مکرون و لودریان به تهران خبرداد و گفت: دکتر روحانی نیز احتمالا دسامبر برای شرکت در اجلاس آب و هوا به فرانسه سفر خواهد کرد.
فرماندهان نیروی دریایی ارتش و سپاه با یکدیگر دیدار کردند + عکس
فرماندهان نیروی دریایی ارتش و سپاه با یکدیگر دیدار کردند + عکس - ایلنا: سردار دریادار علی فدوی فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران، به همراه جمعی از معاونین این نیرو با امیر دریادار حسین خانزادی فرمانده نیروی…
عارف: دانشگاه باید میدان دار تحولات اساسی کشور باشد
عارف: دانشگاه باید میدان دار تحولات اساسی کشور باشد - تهران-ایرنا- رییس فراکسیون امید گفت: در دانشگاه‌ها نهضت مطالبه‌گری راه بیاندازیم و از مسئولین نسبت به وعده‌ها و برنامه‌هایی که داده‌اند مطالبه کنیم چرا که دانشگاه باید میدان دار تحولات اساسی کشور باشد.
جهانگیری: نباید آفریقا به پایگاه گروه‌های افراطی تبدیل شود
جهانگیری: نباید آفریقا به پایگاه گروه‌های افراطی تبدیل شود - معاون اول رئیس‌جمهور با اشاره به جایگاه آفریقا در سیاست خارجی ایران بر ضرورت گسترش مناسبات در همه زمینه‌ها با کشور تونس تاکید کرد.
تقدیر ولایتی از امام خامنه‌ای
تقدیر ولایتی از امام خامنه‌ای - دبیرکل مجمع جهانی بیداری اسلامی گفت: توفیق داشتیم امروز به محضر رهبر انقلاب مشرف شویم و از رهنمودهای ایشان استفاده کنیم.
فروش مسکن متری تنها راه خانه دار کردن مردم است!
فروش مسکن متری تنها راه خانه دار کردن مردم است! - مسکن در حال حاضر از متری حدود 2.5 الی 3 میلیون تومان در مناطق پایین شهر شروع می شود و قیمت آن در بالای شهر تقریبا حد و مرزی ندارد و زمانی که به آگهی های فروش مسکن در بالای شهر تهران نگاه می شود گاهی مبالغ نجومی که حتی بعضی آز آنها متری فرا تر از 25 میلیون تومان هم هست را می توان دید.
جهانگیری:توسعه مناسبات با کشیورهای آفریقایی از اولویت های سیاست خارجی ایران است
جهانگیری:توسعه مناسبات با کشیورهای آفریقایی از اولویت های سیاست خارجی ایران است - تهران-ایرنا- معاون اول رییس جمهوری در مسیر سفر به بولیوی در توقفی کوتاه در تونس در دیدار با قائم مقام وزیر این کشور گفت: توسعه مناسبات با کشورهای آفریقایی از اولویت های سیاست خارجی ایران است.
ممدوحی: مذاکره اصلاح‌طلبان با مراجع و علما اصلا معنا ندارد
ممدوحی: مذاکره اصلاح‌طلبان با مراجع و علما اصلا معنا ندارد - احزاب و شخصیت‌ها - عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، از مخالفان مذاکره اصلاح‌طلبان با مراجع و علمای قم است. آنگونه که او در گفت‌وگوی خود اصل مذاکره را بی‌معنا می‌داند و این نظر را به سایر اعضای جامعه هم تعمیم می‌دهد.
نباید آفریقا به پایگاه گروه‌های افراطی تبدیل شود
نباید آفریقا به پایگاه گروه‌های افراطی تبدیل شود - معاون اول رییس جمهور با اشاره به جایگاه آفریقا در سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران بر ضرورت گسترش مناسبات در همه زمینه ها با کشور تونس تاکید کرد.
قدردانی امام جمعه اهل سنت پاوه از وزیر رفاه
قدردانی امام جمعه اهل سنت پاوه از وزیر رفاه - امام جمعه اهل سنت پاوه از وزیر رفاه که برای پیگیری امور زلزله زدگان به استان کرمانشاه سفر کرده است، تشکر کرد.
فرماندهان نیروی دریایی ارتش و سپاه با یکدیگر دیدار کردند
فرماندهان نیروی دریایی ارتش و سپاه با یکدیگر دیدار کردند - سردار دریادار علی فدوی فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران، به همراه جمعی از معاونین این نیرو با امیر دریادار حسین خانزادی فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران دیدار و گفت‌وگو کردند.
دومین روز از اجلاس جهانی محبان اهل‌بیت(ع) آغاز شد
دومین روز از اجلاس جهانی محبان اهل‌بیت(ع) آغاز شد - دومین روز از اجلاس جهانی محبان اهل‌بیت(ع) دقایقی قبل آغاز شد
آژانس تا امروز به همه اماکن مورد نظرش در ایران دسترسی داشته است
آژانس تا امروز به همه اماکن مورد نظرش در ایران دسترسی داشته است - ایلنا: مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی گفت: ایران به اجرای تعهدات خود در برجام ادامه می‌دهد و آژانس به همه مکان‌های مورد نیازش در ایران دسترسی داشته است.
آفریقا نباید به پایگاه گروه‌های افراطی تبدیل شود
آفریقا نباید به پایگاه گروه‌های افراطی تبدیل شود - ایلنا: معاون اول رییس جمهور با اشاره به جایگاه آفریقا در سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران بر ضرورت گسترش مناسبات در همه زمینه ها با کشور تونس تاکید کرد.
عارف: نهضت پاسخگویی راه بیندازیم
عارف: نهضت پاسخگویی راه بیندازیم - سیاست داخلی > همشهری آنلاین: رئیس شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان گفت: به فکر راه اندازی نهضت پاسخ گویی در دانشگاه‌ها باشیم. مسئولین باید پاسخگوی مردم باشند.
سفر روحانی به فرانسه/ سفر وزیر خارجه فرانسه به تهران
سفر روحانی به فرانسه/ سفر وزیر خارجه فرانسه به تهران - سفیر ایران در پاریس از انجام سفر مکرون و لودریان به تهران خبرداد و گفت: دکتر روحانی نیز دسامبر برای شرکت در اجلاس آب و هوا به فرانسه سفر خواهد کرد.
فرهنگ بسیجی مظهر ثبات، افتخار و عظمت نظام اسلامی ایران است
فرهنگ بسیجی مظهر ثبات، افتخار و عظمت نظام اسلامی ایران است - ارتش جمهوری اسلامی ایران با گرامیداشت هفته بسیج، در بیانیه‌ای تاکید کرد: فرهنگ بسیجی به مثابه الگویی کارآمد در عرصه‌های مختلف مظهر ثبات، افتخار و عظمت نظام اسلامی ایران است.
متفکران اسلامی با روشنگری، تفکر سیاه وهابیت و تکفیر را رسوا کنند
متفکران اسلامی با روشنگری، تفکر سیاه وهابیت و تکفیر را رسوا کنند - جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در پی اعلام پایان سیطره داعش بر کشورهای عراق و سوریه پیامی صادر کرد.
بیداری سردمداران کشورهای اسلامی منجر به نابودی جبهه وهابی-سعودی خواهد شد
بیداری سردمداران کشورهای اسلامی منجر به نابودی جبهه وهابی-سعودی خواهد شد - ستادکل نیروهای مسلح به مناسبت پیروزی سرافرازانه جبهه مقاومت اسلامی در برابر عوامل تکفیری نظام سلطه و صهیونیسم جهانی و اضمحلال گروهک تروریستی داعش پیامی را صادر کرد.
اجازه نخواهیم داد ملت فلسطین قربانی منافع زورگویان و ساده‌لوحی دوستان گردد
اجازه نخواهیم داد ملت فلسطین قربانی منافع زورگویان و ساده‌لوحی دوستان گردد - کمیته حمایت ازانقلاب اسلامی مردم فلسطین نهاد ریاست جمهوری، در نامه‌ای خطاب به سردار قاسم سلیمانی پایان سیطره نظامی داعش را تبریک گفت.
دیدار فرماندهان نیروهای دریایی ارتش و سپاه + عکس
دیدار فرماندهان نیروهای دریایی ارتش و سپاه + عکس - فرمانده نیروی دریایی سپاه با حضور در ستاد نداجا، با فرمانده جدید نیروی دریایی ارتش دیدار کرد.
آمریکا بیشتر از آنچه می گوید آدم می کشد
آمریکا بیشتر از آنچه می گوید آدم می کشد - آمار غیردقیق پنتاگون از تلفات غیرنظامی آمریکا بیشتر از آنچه می گوید آدم می کشدتجمع کشته شدگان غیرنظامی در برخی نواحی مانند قسمت های غربی موصل، که داعش مدت زمان بیشتری در برابر بمباران هوایی ایالات متحده، مقاومت کرده است، بیشتر است.
فرهنگ بسیجی مظهر ثبات، افتخار و عظمت نظام اسلامی ایران است
فرهنگ بسیجی مظهر ثبات، افتخار و عظمت نظام اسلامی ایران است - ایلنا: ارتش جمهوری اسلامی ایران به مناسبت فرا رسیدن هفته بسیج بیانیه‌ای را صادر کرد.
دیوارنویسی مردم زلزله‌زده کرمانشاه برای تقدیر از کمک‌های ارتش + تصاویر
دیوارنویسی مردم زلزله‌زده کرمانشاه برای تقدیر از کمک‌های ارتش + تصاویر - ایلنا: مردم کرمانشاه برای تشکر از ارتش دست به دیوار‌نویسی زدند.