یکشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷ / Sunday, 22 July, 2018

سرخابی ها، بدترین تاجران دنیا/سونامی در هیئت مدیره پرسپولیس/ امیری از جنگ فرار کرد!
سرخابی ها، بدترین تاجران دنیا/سونامی در هیئت مدیره پرسپولیس/ امیری از جنگ فرار کرد! - تصاویر نیم صفحه روزنامه‌های ورزشی سی و یک تیرماه به رشته‌های مختلف ورزش به خصوص فوتبال اختصاص دارد.
فیلم | ۲ گل استثنائی سامان قدوس برای اوسترسوند (۲۰ثانیه)
فیلم | ۲ گل استثنائی سامان قدوس برای اوسترسوند (۲۰ثانیه) - فیلم - گل دوم و سوم اوسترسوند به ترلبورگ توسط سامان قدوس را در ویدئوی زیر ببینید.
فیلم | شلاق‌زدن دانش‌آموز دختر توسط معلمش!
فیلم | شلاق‌زدن دانش‌آموز دختر توسط معلمش! - فیلم - یک معلم زن چینی در عملی وحشیانه اقدام به شلاق زدن دانش آموزان کرد.
فیلم | رکورد شکستن بیشترین هندوانه با سر!
فیلم | رکورد شکستن بیشترین هندوانه با سر! - فیلم - در ویدئوی زیر مردی را می بینید که با ضربه سر خود در 30 ثانیه 25 هندوانه را شکست و نامش را در کتاب رکوردهای گینس به ثبت رساند!
فیلم | پشت‌پرده پول جمع کردن سلبریتی‌ها برای کودکان بیمار
فیلم | پشت‌پرده پول جمع کردن سلبریتی‌ها برای کودکان بیمار - فیلم - در ویدئوی زیر گوشه‌هایی از برنامه از فراز الوند را می‌بینید که در آن از بلبشوی پول جمع کردن سلبریتی‌ها برای کمک به کودکان بیمار و نیازمند و حواشی آن صحبت می‌شود.
فیلم | ماجرای تجاوز به پسر شیرازی در باشگاه ورزشی (۱۸+)
فیلم | ماجرای تجاوز به پسر شیرازی در باشگاه ورزشی (۱۸+) - ماجرای تجاوز به پسر شیرازی در باشگاه ورزشی توسط مربیش را در ویدئوی زیر ببینید.
فیلم | لحظه ورود سپنتا نیکنام به شورای شهر یزد بعد از ۹ ماه
فیلم | لحظه ورود سپنتا نیکنام به شورای شهر یزد بعد از ۹ ماه - فیلم - لحظه ورود سپنتا نیکنام به شورای شهر یزد بعد از ۹ ماه را در ویدئوی زیر ببینید.
فیلم | حرف‌های احسان علیخانی درباره حضورش در یک موسسه مالی
فیلم | حرف‌های احسان علیخانی درباره حضورش در یک موسسه مالی - فیلم - بخشی از حرف های احسان علیخانی درباره حضورش در یک موسسه مالی در برنامه عصرگاهی حالا خورشید را در ویدئوی زیر ببینید.
می‌خواهم پسرم امپریالیسم و استعمار را بشناسد
می‌خواهم پسرم امپریالیسم و استعمار را بشناسد - نمی‌خواهم آزادی پسرم قربانی نیرنگ جهانخوران باشد به پسرم واقعیت را بگویید. می‌خواهم پسرم امپریالیسم و استعمار را بشناسد.
قول می‌دهم بهتر از دوره قبل بازی‌های آسیایی نتیجه بگیریم/ با بهترین نفرات به جاکارتا می رویم
قول می‌دهم بهتر از دوره قبل بازی‌های آسیایی نتیجه بگیریم/ با بهترین نفرات به جاکارتا می رویم - سرمربی تیم ملی جودو گفت: جودو در دوره گذشته بازی‌های آسیایی به مدال نرسید و قول می‌دهم عملکرد ما از دوره گذشته بهتر باشد.
تصویری از حضور بیرانوند در کنار بهاره افشاری در اکران فیلم سریک
تصویری از حضور بیرانوند در کنار بهاره افشاری در اکران فیلم سریک - لیگ برتر - علیرضا بیرانوند در اکران فیلم سریک حضور داشت.
رهبر انقلاب: تصور حل مشکلات کشور با مذاکره یا رابطه با آمریکا خطایی واضح است/ مذاکرات با اروپایی‌ها قطع نشود اما نباید معطل بسته اروپایی ماند/ دیپلماسی ایدئولوژیک هیچ اشکالی ندارد
رهبر انقلاب: تصور حل مشکلات کشور با مذاکره یا رابطه با آمریکا خطایی واضح است/ مذاکرات با اروپایی‌ها قطع نشود اما نباید معطل بسته اروپایی ماند/ دیپلماسی ایدئولوژیک هیچ اشکالی ندارد - حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی صبح امروز (شنبه) در دیدار سفیران، کارداران و مسئولان وزارت امور خارجه، تأمین و حفظ منافع ملی به معنای حقیقی را هدف اصلی سیاست خارجی خواندند و با بیان بایدها و نبایدهای دیپلماسی در نظام اسلامی افزودند: می توان با روحیه صحیح انقلابی و دیپلماسی هوشمندانه و هدفمند، روابط خارجی را گسترش داد و عناصر قدرت نظام را به پشتوانه ای برای دستاوردهای سیاسی و دیپلماسی تبدیل…
چرا کودکمان افسرده می‌شود؟
چرا کودکمان افسرده می‌شود؟ - یک روان‌درمانگر گفت: در کودکان افسردگی به صورت عصبانیت، تحریک پذیری و گاهی پرخاشگری است به همین دلیل با علایم دوره بلوغ اشتباه گرفته می‌شود.
قدوس: هیچ نظری درباره پیشنهادهای رسیده ندارم / تضمینی برای ماندن نمی‌دهم
قدوس: هیچ نظری درباره پیشنهادهای رسیده ندارم / تضمینی برای ماندن نمی‌دهم - ملی‌پوش ایرانی تیم اوسترشوندس در رابطه با پیشنهادهای چند تیم فرانسوی و انگلیسی برای جذب او گفت: هیچ نظری در این رابطه ندارم و دیگران همه چیز را بررسی می‌کنند.
قدوس: هیچ نظری درباره پیشنهادهای رسیده ندارم / تضمینی برای ماندن نمی‌دهم
قدوس: هیچ نظری درباره پیشنهادهای رسیده ندارم / تضمینی برای ماندن نمی‌دهم - فوتبال ملی - ملی‌پوش ایرانی تیم اوسترشوندس در رابطه با پیشنهادهای چند تیم فرانسوی و انگلیسی برای جذب او گفت: هیچ نظری در این رابطه ندارم و دیگران همه چیز را بررسی می‌کنند.
اجرای الکترونیک پروژه تیر برای نخستین بار در ایران
اجرای الکترونیک پروژه تیر برای نخستین بار در ایران - رئیس کل گمرک جمهوری اسلامی از پیاده‌سازی موفقیت آمیز پروژه تیر الکترونیک برای نخستین بار در دنیا توسط ایران خبر داد.
شکست پاری‌سن‌ژرمن مقابل بایرن در روز رونمایی از بوفون
شکست پاری‌سن‌ژرمن مقابل بایرن در روز رونمایی از بوفون - پاری‌سن‌ژرمن در روز رونمایی از بوفون در لباس جدیدش مغلوب بایرن شد.
پاسخ وزارت امور خارجه به ادعای وجود ده‌ها سفیر بازنشسته
پاسخ وزارت امور خارجه به ادعای وجود ده‌ها سفیر بازنشسته - دیپلماسی - روابط عمومی وزارت امور خارجه خبر منتشره در یکی از رسانه ها مبنی بر اینکه " در صورت تصویب قانون منع بکار گیری بازنشستگان، ۷۵ سفیر برکنار می شوند" را کاملا بی اساس خواند.
سروش صحت مشغول نگارش فوق لیسانسه ها/اگر فیلمنامه به سرعت آماده نشود تولید به سال ۹۸ می‌رسد
سروش صحت مشغول نگارش فوق لیسانسه ها/اگر فیلمنامه به سرعت آماده نشود تولید به سال ۹۸ می‌رسد - تهیه کننده مجموعه "فوق لیسانسه ها" گفت: اگر سروش صحت بتواند نگارش سریال "فوق لیسانسه‌ها" را به اتمام برساند این سریال تا پایان امسال تولید خواهد شد، اما اگر نگارش آن طولانی شود به سال بعد موکول خواهد شد.
ترامپ برابر کودکان مهاجر خشن است، در برابر پوتین نااستوار
ترامپ برابر کودکان مهاجر خشن است، در برابر پوتین نااستوار - برنی سندرز، سناتور دموکرات آمریکایی در سخنانی به شدت از رئیس جمهور کشورش انتقاد کرد و او را فردی «بزدل» لقب داد.
ابتکار: اقلام اساسی با تمام توان دولت تامین خواهد شد
ابتکار: اقلام اساسی با تمام توان دولت تامین خواهد شد - معاون رئیس‌جمهور در امور بانوان و خانواده با اشاره به احتمال بازگشت تحریم‌های تحمیلی به اقتصاد کشور گفت: شرایط دشواری که بخش زیادی از آن از خارج به ما تحمیل…
حمایت هیئت مدیره ذوب‌آهن از آذری
حمایت هیئت مدیره ذوب‌آهن از آذری - هیئت مدیره باشگاه ذوب آهن، حمایت همه جانبه خود را از مدیرعامل این باشگاه اعلام کرد.
رسانه ترکیه‌ای؛ انتقال حسینی به ترابزون اسپور قطعی شد/توافق رستورانی در استانبول!
رسانه ترکیه‌ای؛ انتقال حسینی به ترابزون اسپور قطعی شد/توافق رستورانی در استانبول! - رسانه ترکیه‌ای از قطعی شدن انتقال مدافع جوان استقلال به ترابزون اسپور خبر داد.
وزارت خارجه ۳ سفیر بازنشسته را در چارچوب قوانین بکارگیری کرده است
وزارت خارجه ۳ سفیر بازنشسته را در چارچوب قوانین بکارگیری کرده است - روابط عمومی وزارت امور خارجه اعلام کرد: وزارت خارجه تنها ۳ سفیر بازنشسته را به دلیل توانمندی های بالا و در چارچوب قوانین موجود بکارگیری کرده است
طرح پیش پرداخت کارمزد در جایگاه‌های عرضه سوخت اجرایی می‌شود
طرح پیش پرداخت کارمزد در جایگاه‌های عرضه سوخت اجرایی می‌شود - طرح پیش پرداخت کارمزد عرضه سوخت - همزمان با خرید- از یکم مردادماه در همه جایگاه‌های عرضه سوخت کشور اجرایی می‌شود.
باشگاه‌ها جدی‌ترین رقیب تیم فوتبال امید/ملی‌پوشان غایب محروم می‌شوند؟
باشگاه‌ها جدی‌ترین رقیب تیم فوتبال امید/ملی‌پوشان غایب محروم می‌شوند؟ - اردوی تیم فوتبال امید در شرایطی آغاز شد که پنج باشگاه لیگ برتری بازیکنان خود را در اختیار این تیم قرار ندادند و براساس مصوبه هیأت رئیسه فدراسیون این نفرات باید محروم شوند.
توزیع ارز مسافرتی فعلا ادامه دارد/ تکذیب خبر پایان عرضه ارز دولتی به مسافران
توزیع ارز مسافرتی فعلا ادامه دارد/ تکذیب خبر پایان عرضه ارز دولتی به مسافران - مدیر کل سیاست ها و مقررات ارزی بانک مرکزی با اشاره به اینکه فعلا پرداخت ارز مسافرتی از طریق پنج بانک عامل معرفی شده ادامه دارد از اعلام تصمیمات جدید ارائه ارز…
هزار میلیارد ریال قرارداد تسهیلات اشتغال روستایی منعقد شد
هزار میلیارد ریال قرارداد تسهیلات اشتغال روستایی منعقد شد - معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: سه بانک و یک صندوق موسسات عامل برای تسهیلات اشتغال روستایی هستند که تاکنون 32 هزار میلیارد…
احزاب "دیدار مشترک" یمن قانون نژادپرستانه "دولت یهود" را محکوم کردند
احزاب "دیدار مشترک" یمن قانون نژادپرستانه "دولت یهود" را محکوم کردند - احزاب دیدار مشترک یمن به تصویب قانون نژادپرستانه دولت یهود و حملات اسرائیل به غزه واکنش نشان دادند.
حزب‌الله عراق: آمریکا به دنبال محاصره ایران در منطقه است؛ حملات اسرائیل به عراق بعید نیست
حزب‌الله عراق: آمریکا به دنبال محاصره ایران در منطقه است؛ حملات اسرائیل به عراق بعید نیست - سخنگوی گردان‌های حزب‌الله عراق با بیان "آمریکا به دنبال محاصره ایران در منطقه است" گفت: دولت عراق مسئول واکنش به تجاوز احتمالی رژیم صهیونیستی است.