شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ / Saturday, 18 November, 2017

آخرین اخبار سرویس طبقه بندی نشده

60درصد قطعات خودرویی مورد نیاز کشور در داخل تولید می‌شود
60درصد قطعات خودرویی مورد نیاز کشور در داخل تولید می‌شود - فعال بخش خصوصی و عضو اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران با اشاره به توان بالای قطعه سازان ایرانی و تولید 60 درصد قطعات ادامه...
تقلب در بازار سکه نداریم/ قانون وکیوم سکه از کجا آمده است؟
تقلب در بازار سکه نداریم/ قانون وکیوم سکه از کجا آمده است؟ - رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان طلا و جواهر تاکید دارد که در سال‌های گذشته هیچ‌گونه دستورالعملی مبنی بر لزوم فروش سکه‌ ادامه...
تغییرات گسترده شفر در ترکیب استقلال مقابل سیاه جامگان
تغییرات گسترده شفر در ترکیب استقلال مقابل سیاه جامگان - وینفرد شفر قصد دارد در دیدار تیمش مقابل سیاه جامگان تغییرات زیادی در ترکیب اصلی ایجاد کند.
۹ دستور غذایی برای کاهش خطر ابتلا به سرطان کولون
۹ دستور غذایی برای کاهش خطر ابتلا به سرطان کولون - هر سال حدود ۵۷ هزار نفر در ایالات متحده در اثر ابتلا به سرطان روده بزرگ (سرطان کولون) جان خود را از دست می دهند و این آمار را بنیاد بیماری سرطان این کشور اعلام کرده است.
خیانت حریری به بن سلمان یا مقدمه چینی برای حمله به لبنان؟!
خیانت حریری به بن سلمان یا مقدمه چینی برای حمله به لبنان؟! - روایتی وجود دارد که سعد حریری در انقلاب سفید شاهزاده های سعودی علیه ولیعهد مشارکت و یا حداقل از آن خبر داشته ولی آن را افشا نکرده است. سازمان اطلاعات مرکزی امریکا، محمد بن سلمان را در جریان این کودتا قرار می دهد و وی بازداشت های گسترده را آغاز می کند.
آلمان محبوب ترین کشور دنیا؛ سقوط آمریکا به رده ششم
آلمان محبوب ترین کشور دنیا؛ سقوط آمریکا به رده ششم - این مطالعه از سال 2005 و به ابتکار پروفسور سیمون آنهولت بریتانیایی همه ساله از میان 50 کشور مختلف دنیا و در 6 شاخص مشخص صورت می گیرد.
اینجا سرپل‌ذهاب با پزشکان‌آلمانی: وضع روستاهای‌کوچک خوب‌نیست
اینجا سرپل‌ذهاب با پزشکان‌آلمانی: وضع روستاهای‌کوچک خوب‌نیست - شهری - گروهی از پزشکان آلمانی برای کمک به زلزله زدگان به سرپل ذهاب در غرب ایران آمده‌اند.
رخداد عجیب در ماجرای جادوگری برای عادل فردوسی‌پور
رخداد عجیب در ماجرای جادوگری برای عادل فردوسی‌پور - لیگ برتر - یکی از آنهایی که در 90 حرف زده بود به فردوسی پور گفته بود باید از موکل‌هایش اجازه بگیرد!
دوستان قهرمان حواستان هست؟
دوستان قهرمان حواستان هست؟ - دیگر ورزشها - این روزها جو خوبی به راه افتاده از یک همراهی ملی.
نگاه چهره‌های سیاسی، فرهنگی و اجتماعی به کتاب
نگاه چهره‌های سیاسی، فرهنگی و اجتماعی به کتاب - سه تن از چهره‌های سیاسی، فرهنگی و اجتماعی از وضعیت کتاب و کتابخوانی در جامعه امروز گفتند و راهکارهایی برای رونق دوباره بازار کتاب ارائه کردند تا بتوانیم بار دیگر جای خالی این یار قدیمی را در زندگی‌مان پر کنیم.
آیا سلمان فارسی هم در امور اعراب دخالت می کرد؟/وتوی قطعنامه ضدسوری ژاپن توسط روسیه/ سیبل...
آیا سلمان فارسی هم در امور اعراب دخالت می کرد؟/وتوی قطعنامه ضدسوری ژاپن توسط روسیه/ سیبل... - خاورمیانه در 24 ساعت گذشته تحولات و خبرهای متعددی را به خود دید. تلاش ترامپ برای کاهش حجم خرید نفت از ایران در بازارهای جهانی، پاسخ شنیدنی نماینده سوریه به نماینده عربستان در سازمان ملل، دفاع جانانه جبران باسیل از حزب‌الله در روسیه، تحریم بانک سپه توسط آلمان و سیبل شدنِ عکس «اردوغان» و«آتاتورک» در رزمایش ناتو از جمله این تحولات بودند....
تنهایی چه آسیبی به سلامتی می‌زند؟
تنهایی چه آسیبی به سلامتی می‌زند؟ - تنها زندگی کردن و لذت بردن از تنهایی کار اشتباهی نیست اما این شیوه زندگی می‌تواند آسیب‌هایی را به سلامت فرد وارد کند.
کنترل بهداشت محیط و بیماری‌های واگیر در اولویت مناطق زلزله‌زده
کنترل بهداشت محیط و بیماری‌های واگیر در اولویت مناطق زلزله‌زده - سرپرست اورژانس کشور با اشاره به اقدامات انجام‌شده در حوزه درمان مصدومان زلزله غرب کشور، تاکید کرد که در حال حاضر کنترل بهداشت محیط و بیماری‌های واگیر در این مناطق اولویت دارد.
هشدار «ولایتی» به «مکرون» درباره دخالت در امور داخلی ایران
هشدار «ولایتی» به «مکرون» درباره دخالت در امور داخلی ایران - یک عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، دخالت رئیس جمهور فرانسه در موضوع موشکی ایران را به نفع مکرون و این کشور ندانست و با هشدار درخصوص مداخله در امور داخلی کشورمان به او توصیه کرد سعی کند مانند مارشال دوگل، حداقل نیمه مستقل باشد.
رادیو، تنها رسانه آرامش‌بخش در زلزله و جنگ
رادیو، تنها رسانه آرامش‌بخش در زلزله و جنگ - یک کارگردان قدیمی نمایش‌های رادیویی به اهمیت رادیو در مواقع بحرانی اشاره کرد و گفت: تنها ابزار ارتباطی که در شرایط سخت و نابسامان می‌تواند به آسانی در دسترس باشد، رادیوست؛ رسانه‌ای که می‌تواند یاری‌رسان آرامش روح و روان پریشان عزیزانمان باشد.
عذرخواهی ناتو از ترکیه در پی اتفاق نروژ/دستور اردوغان برای خروج سربازان ترکیه از رزمایش ناتو
عذرخواهی ناتو از ترکیه در پی اتفاق نروژ/دستور اردوغان برای خروج سربازان ترکیه از رزمایش ناتو - ​​​​​​​رئیس جمهور ترکیه دستور داد، نیروهای این کشور رزمایش ناتو در نروژ را ترک کنند و به کشورشان بازگردند. به گفته اردوغان در جریان مانور آتاترک‌، بنیانگذار ترکیه و خود او را دشمن معرفی کرده‌اند. دبیرکل ناتو نیز عذرخواهی کرد.
تقلب در بازار سکه نداریم
تقلب در بازار سکه نداریم - رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان طلا و جواهر تاکید دارد که در سال‌های گذشته هیچ‌گونه دستورالعملی مبنی بر لزوم فروش سکه‌ به شکل وکیوم شده صادر نشده است. …
مرعشی: هیچ‌گاه ادعا نکرده‌ایم، روحانى اصلاح‌طلب است/ اصلاح طلبان باید با اصولگرایان میانه همکاری کنند
مرعشی: هیچ‌گاه ادعا نکرده‌ایم، روحانى اصلاح‌طلب است/ اصلاح طلبان باید با اصولگرایان میانه همکاری کنند - عضو شورای عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان تاکید کرد: پشتیبانى اصلاح‌طلبان از روحانى یک حرکت راهبردى مهم است براى نجات ایران و به بن بست نرسیدن شرایط سیاسى کشور،
انتقاد تند روزنامه جمهوری اسلامی از احمدی نژاد: نمی‌توانست در جلسه مجمع تشخیص حرفش را بزند؟
انتقاد تند روزنامه جمهوری اسلامی از احمدی نژاد: نمی‌توانست در جلسه مجمع تشخیص حرفش را بزند؟ - ایران کشور امام رضا(ع) است، امام اخلاق و گفتگو، اما نسبت ما با این امام همام که خود را سفره نشین کرمش هم می‌دانیم چیست؟
دروغ‌پردازی عجیب نماینده سابق اصولگرا درباره روحانی و جهانگیری در شب زلزله
دروغ‌پردازی عجیب نماینده سابق اصولگرا درباره روحانی و جهانگیری در شب زلزله - پست تلگرامی فاطمه رهبر، نماینده سابق مجلس و عضو حزب موتلفه حاشیه ساز شد.
حزب موگابه هم خواستار استعفایش شد
حزب موگابه هم خواستار استعفایش شد - نمایندگان منطقه‌ای حزب زانو پی‌اف، حزب حاکم، خواستار استعفای موگابه شده‌اند.
نامه 5 سناتور به تیلرسون: موانع امدادرسانی به زلزله‌زدگان ایران را رفع کنید
نامه 5 سناتور به تیلرسون: موانع امدادرسانی به زلزله‌زدگان ایران را رفع کنید - پنج سناتور دمکرات آمریکا روز جمعه در نامه‌ای به «رکس تیلرسون» وزیر امور خارجه این کشور خواستار رفع موقت برخی محدودیت‌های اعمال شده علیه ایران با هدف تسهیل در روند امدادرسانی به زلزله‌زدگان کرمانشاه شدند.
پاسخ سوریه به عربستان در سازمان ملل: آیا پیشنهاد سلمان فارسی در جنگ خندق هم دخالت ایران در امور اعراب بود؟
پاسخ سوریه به عربستان در سازمان ملل: آیا پیشنهاد سلمان فارسی در جنگ خندق هم دخالت ایران در امور اعراب بود؟ - قائم مقام نماینده سوریه در سازمان ملل در پاسخ به اتهام نماینده سعودی که می گفت ایران در امور اعراب دخالت می کند، گفت: آیا پیشنهاد سلمان فارسی در جنگ خندق هم دخالت ایران در امور اعراب بود؟
استراتژی آمریکا علیه ایران: تنش همزمان در چهار پایتخت عربی و چیدن بال های تهران
استراتژی آمریکا علیه ایران: تنش همزمان در چهار پایتخت عربی و چیدن بال های تهران - واشنگتن از طریق تمرکز بر نقش ایران در یمن تلاش می کند قدرتهای بین المللی را قانع کند که ایران طرفی نیست که بتواند به التزامهای بین المللی پایبند بماند.
روسیه قطعنامه ژاپن درباره سوریه را هم وتو کرد
روسیه قطعنامه ژاپن درباره سوریه را هم وتو کرد - دولت روسیه قطعنامه پیشنهادی ژاپن درخصوص تمدید یک ماهه ماموریت کمیته مسئول تحقیقات درباره تسلیحات شیمیایی سوریه را وتو کرد.
حریری راهی پاریس شد / ماکرون به عنوان نخست‌وزیر لبنان از او استقبال می‌کند
حریری راهی پاریس شد / ماکرون به عنوان نخست‌وزیر لبنان از او استقبال می‌کند - یک شبکه تلویزیونی وابسته به نخست‌وزیر مستعفی لبنان گزارش داد که سعد حریری عربستان را به مقصد پاریس ترک کرد.
هنوز برای دموکراسی آمریکایی فرصت باقی است
هنوز برای دموکراسی آمریکایی فرصت باقی است - سرنوشتی که ترامپ رقم می‌زند هنوز برای دموکراسی آمریکایی فرصت باقی استبنابراین چه زمانی صدای ناقوس مرگ دموکراسی شنیده خواهد شد؟ اگر سال‌های 1900 را قرن آمریکا بنامیم، سال‌های 2000 عصر استبداد جدید خواهد بود؟
«صبر استراتژیک» گزینه فعلی العبادی/ کردها قانع شده‌اند که راهی جز گفت‌وگو با بغداد ندارند
«صبر استراتژیک» گزینه فعلی العبادی/ کردها قانع شده‌اند که راهی جز گفت‌وگو با بغداد ندارند - ایلنا: سکوت رسانه‌ای در فضای سیاسی عراق و کردستان نشان از فرصت دادن بغداد به اربیل دارد و نخست‌وزیر عراق به دنبال آن است تا…
استرالیایی‌ها از حالا خواب کی‌روش را می‌بینند!
استرالیایی‌ها از حالا خواب کی‌روش را می‌بینند! - فوتبال ملی - کارلوس کی‌روش به رویایی بزرگ فکر می‌کند و آن موفقیت در روسیه است اما استرالیایی‌ها به این مربی فکر می‌کنند!
بزرگترین پول‌پاشی قرن با اقتصاد ایران چه کرد؟
بزرگترین پول‌پاشی قرن با اقتصاد ایران چه کرد؟ - حجم یارانه نقدی پرداخت شده از ابتدای اجرای طرح هدفمندی یارانه ها تا کنون بیش از یک و نیم برابر اعتبارات عمرانی پرداختی در این دوره زمانی است.
قبادی: با ارز درمانی صادرات رونق پیدا نمی‌کند
قبادی: با ارز درمانی صادرات رونق پیدا نمی‌کند - بازرگانی - مدیرعامل اسبق شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران معتقد است که «ثبات نرخ ارز به نفع تولید و صادرات است.»
خاورمیانه در لبه پرتگاه؛ ضرورت هوشمندی ما
خاورمیانه در لبه پرتگاه؛ ضرورت هوشمندی ما - دیپلماسی - چگونه می‌توان با سیاست‌های جنگ طلبانه عربستان، اسرائیل در سوق دادن منطقه به جنگی ویرانگر مقابله کرد؟
حضور "آقای شف" در تالار حافظ
حضور "آقای شف" در تالار حافظ - نمایش «آقای شِف» به نویسندگی و کارگردانی امید اسدی از روز دوشنبه (۲۹ آبان)در تالار حافظ به روی صحنه می‌رود.
۵۰ کشته و زخمی در انفجار خودروی بمب‌گذاری شده داعش در دیرالزور
۵۰ کشته و زخمی در انفجار خودروی بمب‌گذاری شده داعش در دیرالزور - در پی انفجار خودروی بمب گذاری شده داعش در روستای فرج در حومه استان دیر الزور در روز جمعه ۲۰ کشته و ۳۰ تن دیگر زخمی شدند.
پیروزی شارلوا با دو گل کاوه رضایی
پیروزی شارلوا با دو گل کاوه رضایی - شارلوا با گلزنی مهاجم ایرانی‌اش توانست مکلن را شکست دهد.
افشاگری علی کریمی علیه فدراسیون فوتبال: امضای تاج و رفقایش باعث شد 69 میلیارد تومان حیف و میل شود!
افشاگری علی کریمی علیه فدراسیون فوتبال: امضای تاج و رفقایش باعث شد 69 میلیارد تومان حیف و میل شود! - علی کریمی بازیکن سابق تیم ملی فوتبال و سرمربی سابق نفت تهران که این روزها با مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال و برخی مسئولان فدراسیون فوتبال وارد جنگ رسانه ای شده است و انتقاداتی را به آن ها وارد می کند باز هم در این خصوص توضیحاتی ارائه کرد.
۶ داستان الهام‌بخش برای شروع کسب‌وکار خودتان
۶ داستان الهام‌بخش برای شروع کسب‌وکار خودتان - خیلی از کارآفرینان سفر کارآفرینانه خود را با علاقه به وجود یک مشکل شروع نمی‌کنند، بلکه به راه‌حل آن علاقه‌مند می‌شوند. به عبارت ادامه...
اشتباه می‌کنید نمی‌گذارید علی کریمی حرف بزند آقای تاج
اشتباه می‌کنید نمی‌گذارید علی کریمی حرف بزند آقای تاج - علی کریمی بار دیگر شاکی شده است و به تاج تاخته.
چگونه آنکارا پای میز مذاکرۀ ایران و روسیه آمد؟
چگونه آنکارا پای میز مذاکرۀ ایران و روسیه آمد؟ - جعفر حق پناه، مدرس دانشگاه و کارشناس مسائل ترکیه در کافه خبر خبرگزاری خبرآنلاین به بررسی رویکردهای سیاست خارجی ترکیه و رابطه آن با ایران پرداخت.
محکومیت انگلستان به پرداخت 450 میلیون پوند به ایران بابت عدم تحویل تانک های چیفتن
محکومیت انگلستان به پرداخت 450 میلیون پوند به ایران بابت عدم تحویل تانک های چیفتن - رایی که دادگاه در مرحله ی اصلی صادر کرده است بر اساس محاسبه ی مبلغ اولیه‌ای است که ایران برای خرید آن تسلیحات پرداخت کرده است و در قبالش سلاح به ایران تحویل داده نشد. دادگاه همچنین رأی داده که از سال 1984 بهره به این پول تعلق می‌گرفته چراکه این پول به ایران مسترد نشده و بنابراین آن مبلغ بهره نهایی در روز پرداخت بر اساس حکم دادگاه...
از وزیر مالیه شدن فیروز فیروز تا سهم ۶۱ درصدی ایران از نفت
از وزیر مالیه شدن فیروز فیروز تا سهم ۶۱ درصدی ایران از نفت - موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی بیست و هفتمین روز آبان ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
حمله جدیدو69میلیاردی کریمی به تاج و رفقا
حمله جدیدو69میلیاردی کریمی به تاج و رفقا - چرا مسؤولینی که مجری این قرارداد بودن و با گاف‌هاشون فوتبال ایران و باشگاه‌ها رو با خسارت ۱۸ میلیون دلاری رو‌به‌رو کردن، عذرخواهی نکردن و استعفا ندادن؟ مردم باید بدونن چه افرادی باعث و بانی این خسارت هنگفت شدن... ۶۹ میلیارد تومان پول بیت المال و سرمایه فوتبال رو حیف و میل کردید!
دو گل؛ هدیه کاوه رضایی از بلژیک برای کرمانشاه+عکس
دو گل؛ هدیه کاوه رضایی از بلژیک برای کرمانشاه+عکس - مهاجم ملی‌پوش ایرانی با دو گلی که دیشب مقابل میشلن زد، تعداد گل‌های خود را تا پایان دور رفت ژوپیر لیگ بلژیک به عدد ۶ رساند؛ ضمن اینکه او در این فصل ۳ پاس گل هم داده و روی دو گل تیمش هم تاثیر گذاشته
عملکرد ۶.۱ میلیارد دلاری صنعت آب و برق در خارج از کشور
عملکرد ۶.۱ میلیارد دلاری صنعت آب و برق در خارج از کشور - بر اساس آخرین آمار در سال جاری صنایع آب و برق کشور توانسته اند بیش از ۵۸ پروژه با ارزشی بالغ بر ۶.۱ میلیارد دلار را در خارج از کشور اجرایی کنند و یا در حال اجرا داشته باشندکه بیش از ۵۰ عدد از این پروژه ها مربوط به پروژه های برقی است که ارزش آن ها به بیش از ۵.۶ میلیارد دلار می رسد.
آغاز بازسازی زیرساخت‌های مناطق معدنی با حقوق دولتی
آغاز بازسازی زیرساخت‌های مناطق معدنی با حقوق دولتی - بعد از این که چهار سال از تصویب طرح بازسازی زیرساخت های مناطق معدنی می گذرد، رئیس سازمان نظام مهندسی معدن ایران از آغاز این طرح خبر داد.
برندگان غیرمنتظره افزایش قیمت نفت
برندگان غیرمنتظره افزایش قیمت نفت - در حالی که منطق می‌گوید بزرگترین برندگان افزایش قیمت یک کالا، بزرگترین تولیدکنندگان آن خواهند بود اما دانستن نام برخی از برندگان افزایش قیمت‌های نفت مایه تعجب خواهد بود.
راهی برای یافتن گوشی‌ سرقتی
راهی برای یافتن گوشی‌ سرقتی - اگر می‌خواهید زمانی که گوشی حاوی سیم‌کارتتان مفقود شد یا به سرقت رفت، آن را بیابید، می‌توانید از راهکارهایی که اپراتورهای تلفن در نظر گرفته‌اند استفاده کنید.
بدافزارهای مخرب در کمین معتادان
بدافزارهای مخرب در کمین معتادان - برخی کاربران در فضای مجازی عادت دارند هرگونه فیلم، کلیپ صوتی و تصویری‌، آهنگ و نرم‌افزار را دانلود کنند. اما باید توجه داشت پشت هر کدام از این فایل‌ها، احتمال وجود ویروس و بدافزارهای مخرب و جاسوسی وجود دارد که می‌تواند برای آنها دردسرساز شود.
تقلب در بازار سکه نداریم/ قانون وکیوم سکه از کجا آمده است؟
تقلب در بازار سکه نداریم/ قانون وکیوم سکه از کجا آمده است؟ - رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان طلا و جواهر تاکید دارد که در سال‌های گذشته هیچ‌گونه دستورالعملی مبنی بر لزوم فروش سکه‌ به شکل وکیوم شده صادر نشده است.
حریری راهی پاریس شد/ماکرون به عنوان نخست‌وزیر لبنان از او استقبال می‌کند
حریری راهی پاریس شد/ماکرون به عنوان نخست‌وزیر لبنان از او استقبال می‌کند - یک شبکه تلویزیونی وابسته به نخست‌وزیر مستعفی لبنان گزارش داد که سعد حریری عربستان را به مقصد پاریس ترک کرد.
پرداخت ۱۲میلیون تومان به خسارت‌دیدگان زلزله کرمانشاه
پرداخت ۱۲میلیون تومان به خسارت‌دیدگان زلزله کرمانشاه - استاندار کرمانشاه گفت:‌ به همه خسارت‌دیدگان ۱۲میلیون تسهیلات داده می‌شود تا روند اسکان موقت را زودتر آغاز کنند.
رمز همکاری سپاه و بنیاد مسکن
رمز همکاری سپاه و بنیاد مسکن - بازسازی و آواربرداری آغاز شده و همه دست‌به‌دست هم داده‌اند تا حداقل سرپناهی برای مردم آسیب‌دیده از زلزله کرمانشاه فراهم کنند.
دلار از سکه جا ماند
دلار از سکه جا ماند - در آخرین روز هفته گذشته، دلار به کانال ۴ هزار و ۱۰۰ تومان بازگشت. روز پنج‌شنبه، شاخص بازار ارز ۴ تومان رشد را تجربه کرد و به قیمت ۴ هزار و ۱۰۱ تومان رسید.
حریری راهی پاریس شد / ماکرون به عنوان نخست‌وزیر لبنان از او استقبال می‌کند
حریری راهی پاریس شد / ماکرون به عنوان نخست‌وزیر لبنان از او استقبال می‌کند - یک شبکه تلویزیونی وابسته به نخست‌وزیر مستعفی لبنان گزارش داد که سعد حریری عربستان را به مقصد پاریس ترک کرد.
احتمالا جنگ های منطقه ای در راه است؛ رویارویی نظامی ایران و عربستان و حمله اسرائیل به لبنان و حزب الله / تصمیم ترامپ در این شرایط چه خواهد بود؟
احتمالا جنگ های منطقه ای در راه است؛ رویارویی نظامی ایران و عربستان و حمله اسرائیل به لبنان و حزب الله / تصمیم ترامپ در این شرایط چه خواهد بود؟ - منطقه خاورمیانه این روزها تحت تاثیر تحولات سیاسی قرار دارد و مشیت خداوند بر آن شده است که این تشنجها و شکافهای سیاسی با زمین لرزه هایی در شمال و غرب عراق و (بخشهایی از ایران) همزمان شود.
خروج امپراتور از بازار نفت
خروج امپراتور از بازار نفت - نروژ که همواره به‌عنوان الگوی «استفاده درست از درآمدهای نفتی» بین کشورهای نفتخیز دنیا مطرح است، طرحی را در دست بررسی قرارداده که اقتصاد خود را بیش از پیش از نفت جدا کند. آنطور که خبرگزاری‌های بین‌المللی روز گذشته گزارش دادند، بانک مرکزی این کشور که مسوولیت نظارت بر صندوق سرمایه‌گذاری خارجی نروژ را نیز بر عهده دارد، خواهان فروش سهام شرکت‌های نفتی این صندوق شده است.
معجونی برای باز کردن رگ های قلب
معجونی برای باز کردن رگ های قلب - باز کردن رگهای بسته شده قلب، کاری است نه چندان سخت که در جای خود و در مقاله ای مستقل و مفصل به آن خوهیم پرداخت.
معامله گران دلار وارد فاز احتیاطی شدند
معامله گران دلار وارد فاز احتیاطی شدند - در آخرین روز هفته گذشته، دلار به کانال ۴ هزار و ۱۰۰ تومان بازگشت. روز پنج‌شنبه، شاخص بازار ارز ۴ تومان رشد را تجربه کرد و به قیمت ۴ هزار و ۱۰۱ تومان رسید. رشد روز انتهایی هفته موجب شد که میزان بازدهی این ارز در هفته گذشته به ۷/ ۰ درصد برسد. با این…
ساسانیان و سفال‌های نیشابور از کِی به گرجستان رفتند؟
ساسانیان و سفال‌های نیشابور از کِی به گرجستان رفتند؟ - با اعلام نتایج بررسی‌ها و اعلام حضور ساسانیان در گرجستان، باستان‌شناسان نیز خبر دادند، سفال‌های «نیشابور» در شهر "سامشویلده" این کشور به دست آمد.
پرده‌برداری از بحران تازه صندوق‌ها
پرده‌برداری از بحران تازه صندوق‌ها - وضعیت صندوق‌های بیمه‌ای قرمز است. این فصل مشترک صحبت‌های سخنرانان نشست مؤسسه مطالعات دین و اقتصاد در برنامه روز پنجشنبه این مؤسسه بود که با حضور جمعی از…
خروج امپراتور از بازار نفت
خروج امپراتور از بازار نفت - نروژ که همواره به‌عنوان الگوی «استفاده درست از درآمدهای نفتی» بین کشورهای نفتخیز دنیا مطرح است، طرحی را در دست بررسی قرارداده که اقتصاد خود را بیش از پیش از نفت جدا کند. آنطور که خبرگزاری‌های بین‌المللی روز گذشته گزارش دادند، بانک مرکزی این کشور که…
عضو جبهه پایداری: اصولگراها ساختار تشکیلاتی منسجم ندارند
عضو جبهه پایداری: اصولگراها ساختار تشکیلاتی منسجم ندارند - مجلس - عضو جبهه پایداری گفت: یک جریان تا زمانی که موضع داشته باشد و موضعش را هم شفاف و روشن بیان کند زنده است وقتی فاقد موضع شود، دائم در موضعگیری هایش احتیاط می کند و کم کم دچار میرایی می شود.
برای دریافت و پرداخت سفته باید به چه نکاتی توجه کرد؟
برای دریافت و پرداخت سفته باید به چه نکاتی توجه کرد؟ - خرید سفته، کار ساده‌ای است و شاید به همین دلیل است که بسیاری از افراد، روی آن حساب باز نمی‌کنند اما اگر مقررات این سند بهادار تجاری، به نحو صحیحی رعایت شود، مزایای زیادی به دنبال خواهد داشت که اگر افراد به جای سفته، سند عادی در اختیار داشتند، هرگز از این مزایا بهره‌مند نمی‌شدند.
احترام برومند: چرا روحیه مردم را تضعیف می‌کنید؟
احترام برومند: چرا روحیه مردم را تضعیف می‌کنید؟ - احترام برومند با انتقاد از کسانی‌که به‌ویژه پس از زلزله کرمانشاه شایعه پراکنی می‌کنند، گفت: این‌ گناه است که عده‌ای اینقدر جعل واقعیت می‌کنند تا چیزی خلاف آنچه هست را به مردم بقبولانند.
الحریری عربستان را ترک کرد
الحریری عربستان را ترک کرد - ایلنا: شبکه تلویزیونی«المستقبل» وابسته به خانواده الحریری اعلام کرده است که نخست‌‌وزیر مستعفی لبنان، عربستان را به مقصد…
شاخص بورس 88 هزار واحدی شد
شاخص بورس 88 هزار واحدی شد - شاخص بورس با ایستادن بر روند 88 هزار و هفت واحد و با 109 واحد رشد نسبت به هفته گذشته به کار خود پایان داد. ادامه...
روزنامه ایران / شنبه ۲۷ آبان  ۱۳۹۶
روزنامه ایران / شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ - روزنامه ایران / شماره 6646 / شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶
روزنامه جهان صنعت /   ۲۷ آبان ۱۳۹۶
روزنامه جهان صنعت / ۲۷ آبان ۱۳۹۶ - روزنامه جهان صنعت / شمـاره ۳۷۸۲ / ۲۷ آبان ۱۳۹۶
روزنامه آفتاب یزد / 27 آبان 1396
روزنامه آفتاب یزد / 27 آبان 1396 - روزنامه آفتاب یزد / شماره 5043 / 27 آبان 1396