سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷ / Tuesday, 21 August, 2018

آخرین اخبار سرویس فناوری اطلاعات

ویدئو: آیا جنگ نظامی ایران و آمریکا محتمل است؟ علی علیزاده پاسخ می‌دهد
ویدئو: آیا جنگ نظامی ایران و آمریکا محتمل است؟ علی علیزاده پاسخ می‌دهد - چقدر می‌توان ادعای آمریکایی‌ها و برخی محافل سیاسی و رسانه‌ای داخلی و خارجی مبنی بر تمایل و توان آمریکا برای راه‌اندازی جنگ نظامی علیه ایران به منظور تحمیل سخت خواسته‌هایش را جدی گرفت؟ در این باره علی علیزاده پاسخ می‌دهد.
عضو اعتماد ملی: خیلی‌ها با زدوبند وارد لیست امید شدند/ حضرتی از فعالیت حزبی منع شده است
عضو اعتماد ملی: خیلی‌ها با زدوبند وارد لیست امید شدند/ حضرتی از فعالیت حزبی منع شده است - مسئول کمیته مناطق حزب اعتمادملی گفت: عملکرد لیست امید مجلس موجب ناامیدی مردم از رهبران جریان اصلاحات شد.
کودتای سیاه-۴| ماجرای فتوای آیت‌الله کاشانی به مردم آبادان علیه انگلیسی‌ها + فیلم
کودتای سیاه-۴| ماجرای فتوای آیت‌الله کاشانی به مردم آبادان علیه انگلیسی‌ها + فیلم - خسرو معتضد پژوهشگر تاریخ معاصر از نقش فتوای آیت‌الله کاشانی در مقابله با انگلیسی‌ها می‌گوید.
خرازی: پس از انتخابات شاهد رخوت در اندام دولت هستیم
خرازی: پس از انتخابات شاهد رخوت در اندام دولت هستیم - دبیرکل حزب ندای ایرانیان با انتقاد از عملکرد دولت گفت: دولت در شناخت مؤلفه‌های خود دچار مشکل شده است.
شریعتمداری: افرادی که به لاجوردی هجمه می‌کردند امروز مقابل انقلاب ایستاده‌اند/کار شهید لاجوردی شناخت نفوذی‌ها بود
شریعتمداری: افرادی که به لاجوردی هجمه می‌کردند امروز مقابل انقلاب ایستاده‌اند/کار شهید لاجوردی شناخت نفوذی‌ها بود - مدیرمسئول روزنامه کیهان گفت: کسانی که آن زمان هجوم پرحجمی را علیه لاجوردی سامان می‌دادند امروز جلوی انقلاب ایستاده‌اند.
روایت یونسی از تاثیر شایعات موجود در جامعه بر تصمیم‌گیری مسئولان
روایت یونسی از تاثیر شایعات موجود در جامعه بر تصمیم‌گیری مسئولان - مشاور رئیس جمهور در امور مذاهب و اقلیت‌ها گفت: امروز یک شایعه در کشور به قدری تاثیر گذار شده که می تواند مسئولان را وادار به انجام یک اقدام کند.
جزئیات تشکیل هیئت‌ امنای ۵ نفره برای اداره صداوسیما
جزئیات تشکیل هیئت‌ امنای ۵ نفره برای اداره صداوسیما - عضو هیئت‌رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس جزئیات تشکیل هیئت‌ امنای ۵ نفره برای اداره صداوسیما را تشریح کرد.
خانه فروغ قربانی نقص پرونده شد
خانه فروغ قربانی نقص پرونده شد - ایلنا: یک ماه از اقدام مالک خانه فروغ برای تخریب می‌گذرد و با وجود وعده‌هایی که برای ثبت این خانه در فهرست آثار ملی داده شده…
شهرداری تهران ناتوان از رقابت با مافیا/ میلیارد‌ها تومانی که سودجویان به جیب می‌زنند
شهرداری تهران ناتوان از رقابت با مافیا/ میلیارد‌ها تومانی که سودجویان به جیب می‌زنند - این روزها شهرداری تهران از رقابت و مقابله با مافیایی که ثروت رها شده در تهران را به جیب می‌زنند، بازمانده است.
پارس‌سن‌ژرمن به دنبال جذب ۲ هافبک بارسلونا
پارس‌سن‌ژرمن به دنبال جذب ۲ هافبک بارسلونا - باشگاه پاری‌سن‌ژرمن چشم به جذب دو بازیکن کلیدی بارسلونا دارد.
معامله خونین واشنگتن - ریاض/ قتل عام مردم یمن با تسلیحات ۳ شرکت آمریکایی + جزئیات
معامله خونین واشنگتن - ریاض/ قتل عام مردم یمن با تسلیحات ۳ شرکت آمریکایی + جزئیات - در میان کمپانی‌ها و کارخانجات غول‌آسای تسلیحاتی آمریکا، سه کمپانی، بیشترین میزان تسلیحات را برای رژیم سعودی فراهم می‌کنند که عبارتند از:«لاکهید مارتین»؛ «رایتون» و «جنرال داینامیکز».
رانت از بازار ارز حذف شد؟
رانت از بازار ارز حذف شد؟ - برخی فعالان اقتصادی معتقدند هدف اصلی بازار ثانویه حذف رانت از بازار ارز بود و همین اتفاق هم افتاده است، ولی با این وجود تاکید دارند که در شرایط کنونی باید ثبت سفارش روان شود، ارز پتروشیمی‌ها در نیما عرضه شود و نرخ صرافی‌ها متناسب با سامانه نیما باشد؛ حتی اگر دولت مجبور باشد اسکناس تزریق کند..
دو تابعیتی بودن چهره‌های علمی دانشگاهی "انگ" نیست/بازگشت بیش از 540 نخبه به کشور
دو تابعیتی بودن چهره‌های علمی دانشگاهی "انگ" نیست/بازگشت بیش از 540 نخبه به کشور - قائم مقام وزیر علوم در امور بین‌الملل با بیان اینکه از توانمندی نخبگان ایرانی در داخل استفاده نمی‌شود،گفت:‌ معتقد هستیم دو تابعیتی برای چهره‌های علمی و دانشگاهی کشور نمی‌تواند مانع یا نقصی ایجاد کند، متاسفانه این موضوع در کشور ما رعایت نمی‌شود و انگ دو تابعیتی به نخبگان خارج نشین ضربه بسیار سنگین‌تر از اصل مهاجرت آنها به کشور وارد می‌کند.
ارزی برای خدمات فراتر از پول
ارزی برای خدمات فراتر از پول - رابرت اوون، اصلاح‌طلب سوسیالیست در اواخر سال 1832 در لندن «مبادلات مبتنی بر زمان» را بنیان گذاشت. در دهه‌های بعد از آن نیز این ایده ادامه پیدا کرد تا جایی که…
دست مردم به انبار محتکران می رسد
دست مردم به انبار محتکران می رسد - منتظر کالاهای احتکار و اختفا شده در بازار باشید. این کالاها قرار بود با گران‌تر شدن قیمت‌ها در بازار توزیع شود. کالاهایی که اکثر مردم دنبال آن هستند و هیچ اثر…
سلب اعتماد عمومی نتیجه سیاست‌های متناقض/ عامه مردم بیش از هر گروهی تحت فشار اقتصادی هستند
سلب اعتماد عمومی نتیجه سیاست‌های متناقض/ عامه مردم بیش از هر گروهی تحت فشار اقتصادی هستند - حدود سه‌هفته از اجرای بسته جدید ارزی می‌گذرد. اما همچنان ایراداتی نسبت به این بسته مطرح می‌شود که نشان از ضعف‌های آن دارد. از یک سو واردکنندگان نسبت به پرداخت…
واکنش ترامپ به رد پیشنهادش برای دیدار با روحانی
واکنش ترامپ به رد پیشنهادش برای دیدار با روحانی - ایلنا: رئیس‌جمهوری می‌گوید در صورتی‌که مقام‌های ایران، بخواهند با آنها دیدار خواهد کرد، وگرنه این موضوع برای او اهمیت زیادی ند…
شرط قبولی و استجابت دعا در روز عرفه/ چرا امام حسین (ع) حج خود را نیمه تمام گذاشت؟/ عرفه، بهترین زمان برای گدایی در خانه خداست
شرط قبولی و استجابت دعا در روز عرفه/ چرا امام حسین (ع) حج خود را نیمه تمام گذاشت؟/ عرفه، بهترین زمان برای گدایی در خانه خداست - حاج مهدی توکلی سخنران مذهبی گفت: عرفه روز آمرزش گناهان، استجابت دعا و بهترین وقت برای نیایش و گدایی در خانه خداست.
هم‌پیمانان عرب واشنگتن در خلیج‌فارس، دستگاه‌های خودپرداز ترامپ
هم‌پیمانان عرب واشنگتن در خلیج‌فارس، دستگاه‌های خودپرداز ترامپ - رأی الیوم در گزارشی به بررسی اقدامات آمریکا و هم‌پیمانان عرب آن در خاورمیانه علی‌الخصوص جنگ سوریه پرداخت.
وزارت دفاع؛ الگوی کاهش اثر تحریم‌ها/ ضریب امنیتی ایران بالاست
وزارت دفاع؛ الگوی کاهش اثر تحریم‌ها/ ضریب امنیتی ایران بالاست - معاون پارلمانی وزارت «دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح» با اشاره به دشمنی‌ها علیه جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: اینکه ما از ضریب امنیتی بالایی برخودار هسیتم نشان از قدرت دفاعی ما دارد.
۳ میلیارد را در ترکیه می‌دهیم! /پیشنهاد ۷ میلیارد تومان تراکتور به رضاییان
۳ میلیارد را در ترکیه می‌دهیم! /پیشنهاد ۷ میلیارد تومان تراکتور به رضاییان - لیگ برتر - خبرورزشی نوشت:باشگاه تبریزی در نقل و انتقالات هزینه‌های سنگینی برای جذب بازیکنان خود کرده است و تمایل دارد رامین رضاییان را هم به خدمت بگیرد.
لحظه‌به‌لحظه با نتایج ورزشکاران ایران در سومین روز بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸/ حذف دو نماینده دیگر تکواندو بانوان و صعود جاور به فینال
لحظه‌به‌لحظه با نتایج ورزشکاران ایران در سومین روز بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸/ حذف دو نماینده دیگر تکواندو بانوان و صعود جاور به فینال - سومین روز از هجدهمین دور بازی‌های آسیایی با برگزاری رقابت‌های ورزشکاران ایران در رشته‌های مختلف آغاز شد.
واکنش ترامپ به رد پیشنهادش درباره دیدار با روحانی
واکنش ترامپ به رد پیشنهادش درباره دیدار با روحانی - ایلنا: رئیس‌جمهوری می‌گوید در صورتی‌که مقام‌های ایران، بخواهند با آنها دیدار خواهد کرد، وگرنه این موضوع برای او اهمیت زیادی ند…
نتایج کاروان ورزشی ایران در بازی‌های آسیایی جاکارتا ۲۰۱۸- اندونزی (روز سوم)
نتایج کاروان ورزشی ایران در بازی‌های آسیایی جاکارتا ۲۰۱۸- اندونزی (روز سوم) - نمایندگان کشورمان در سومین روز از هجدهمین دوره بازی‌های آسیایی جاکارتا ۲۰۱۸ به مصاف حریفان خود رفتند.
استقلال تهران - فولادخوزستان/ رفاقت روی سکو، رقابت روی چمن
استقلال تهران - فولادخوزستان/ رفاقت روی سکو، رقابت روی چمن - هفته پنجم لیگ برتر فوتبال با برگزاری دیدار تیم‌های استقلال تهران و فولادخوزستان آغاز می‌شود.
فتاحی: با متخلفان ورزشگاه‌ها برخورد جدی می‌شود/ ایران درباره انتشار قرارداد بازیکنان و مربیان قانون خاصی دارد
فتاحی: با متخلفان ورزشگاه‌ها برخورد جدی می‌شود/ ایران درباره انتشار قرارداد بازیکنان و مربیان قانون خاصی دارد - رئیس کمیته مسابقات لیگ برتر گفت: مسائل غیرفوتبالی در برخی از ورزشگاه‌ها رُخ داد که با مسببین آن برخورد می‌شود.
آشنایی با برخی قواعد مرتبط با مشاعات آپارتمان
آشنایی با برخی قواعد مرتبط با مشاعات آپارتمان - یکی از مهمترین و پرکاربردترین بخش‌های هر آپارتمان، مُشاعات آن است. مشاعات متعلق به تمامی مالکان و ساکنان یک آپارتمان بوده و در قانون تملک آپارتمان‌ها مقررات مربوط به نحوه‌ استفاده از آن‌ پیش‌بینی شده ‌است. افزایش جمعیت شهرها و زندگی شهری موجب شده ‌است روز به روز جمعیت آپارتمان‌نشینان به صورت فزاینده افزایش پیدا کند.
از تعیین وظایف مستشار آمریکایی امور فلاحت تا ممنوع شدن داشتن بیش از یک حساب جاری
از تعیین وظایف مستشار آمریکایی امور فلاحت تا ممنوع شدن داشتن بیش از یک حساب جاری - موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی سیمین روز مرداد ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
علل اختلافات ترکیه و آمریکا/ نقش تحریم‌های ایران
علل اختلافات ترکیه و آمریکا/ نقش تحریم‌های ایران - کارشناس مسائل ترکیه گفت: مهمترین اختلاف نظر بین آمریکا و ترکیه، خودداری ترکیه از شرکت در تحریم‌های ایران است. خرید موشک‌های اس ۴۰۰ از روسیه هم از دیگر علل اختلاف بین این دو کشور عضو ناتو است.
قیمت آپارتمان در مناطق مختلف تهران+ جدول
قیمت آپارتمان در مناطق مختلف تهران+ جدول - برای خرید آپارتمان در مناطق مختلف تهران باید از ۳ میلیون و ۶۰۰ هزار تا ۱۳ میلیون تومان هزینه کرد.