جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ / Friday, 23 February, 2018

آخرین اخبار سرویس سلامت


شافعی: مالیات ارزش‌افزوده بدون هیچ شرطی باید عودت شود
شافعی: مالیات ارزش‌افزوده بدون هیچ شرطی باید عودت شود - رئیس اتاق بازرگانی ایران با انتقاد از روند باز پرداخت مالیات ارزش افزوده صادر کنندگان گفت: با توجه به اینکه مقامات مختلف بارها اعلام کرده‌اند این مالیات به…
4 نکته درباره احمدی نژاد
4 نکته درباره احمدی نژاد - جالب اینجاست که برای توجیه بی بصیرتی شان می گویند که احمدی نژاد در ابتدا خوب بود ولی بعدها تحت تاثیر مشایی و بقایی، بد شد! آیا واقعاً این قدر سخت است اعتراف به این که بگویند اشتباه کردیم و از کسانی که به خاطر احمدی نژاد به آنان ظلم کردند حلالیت بخواهند؟!
روسری بر چوب؛ پلیس با این دختران چه کند؟
روسری بر چوب؛ پلیس با این دختران چه کند؟ - دختر می پرسید: جرم من چیست؟ مأمور یا فرماندۀ پلیس می‌گوید: اخلال در نظم عمومی. دختر می‌پرسد: اختلال؟ پلیس می‌گوید: نه! اخلال. یک لحظه به یاد فیلم وودی آلن می‌افتم که در صحنه سرقت از بانک برسر کلمه تپانچه یا کمانچه بحث می‌کنند...
چه ضمانت هایی برای قانون «کپی رایت» در ایران وجود دارد؟
چه ضمانت هایی برای قانون «کپی رایت» در ایران وجود دارد؟ - شناسایی حقوق مالکیت فکری برای دارندگان این حقوق، به‌تنهایی کافی نیست. در نظر گرفتن ضمانت اجرای نقض حقوق مالکیت ادبی و هنری (کپی رایت) می‌تواند به حفظ هرچه بیشتر حقوق پدیدآورندگان آثار مشمول کپی رایت کمک شایانی بنماید. ناگفته نماند که در قوانین ایران مجازات نقض حقوق مالکیت ادبی و هنری به‌صورت یکپارچه در نظر گرفته نشده است
تذکر قاضی سراج به شهرداری تهران/ ایجاد سازمان بازرسی در زیرمجموعه شهرداری خلاف قانون است
تذکر قاضی سراج به شهرداری تهران/ ایجاد سازمان بازرسی در زیرمجموعه شهرداری خلاف قانون است - قاضی ناصر سراج از تذکر کتبی به شهرداری خبرداد و گفت: طبق بررسی‌های انجام شده، شهرداری تهران سازمانی به نام سازمان بازرسی در زیرمجموعه خود ایجاد کرده که این امر مصوبه‌ای ندارد و خلاف قانون است.
تجربه بین‌المللی در وزن جدید نداشتم/ شانس با من یار نبود
تجربه بین‌المللی در وزن جدید نداشتم/ شانس با من یار نبود - ملی‌پوش بوکس ایران گفت: در دوره قبلی این مسابقات بود که نامی برای خودم دست و پا کردم و دوست داشتم خاطرات خوب گذشته را تکرار کنم که متاسفانه شانس یار من نبود.
باید برای ظهور حضرت مهدی(عج) امر به معروف و نهی از منکر را محقق کنیم/منتظر واقعی دست روی دست نمی‌گذارد
باید برای ظهور حضرت مهدی(عج) امر به معروف و نهی از منکر را محقق کنیم/منتظر واقعی دست روی دست نمی‌گذارد - کارشناس علوم قرآنی گفت: به عنوان منتظر فرج حضرت ولی عصر(عج) با ظلم و ستم مبارزه کنیم، اجرای امر به معروف و نهی از منکر را محقق کرده و منتظر ظهور حضرت برای برپایی اجرای عدل و عدالت در جهان باشیم.
دستور شبانه سازمان هواپیمایی کشوری/ ماجرای توقف پرواز هواپیما‌های ATR۷۲ آسمان چیست؟
دستور شبانه سازمان هواپیمایی کشوری/ ماجرای توقف پرواز هواپیما‌های ATR۷۲ آسمان چیست؟ - سازمان هواپیمایی کشوری از توقف پرواز هواپیما‌های ATR هواپیمایی آسمان تا اطلاع ثانوی خبر داد.
دماسنج شاخص 190 واحد اُفت کرد/ آرامش در معاملات تمامی نمادها +نمودار
دماسنج شاخص 190 واحد اُفت کرد/ آرامش در معاملات تمامی نمادها +نمودار - شاخص بورس و اوراق بهادار تهران در معاملات اولین هفته اسفند ماه با اُفت 190 واحدی در چهار روز کاری به پله 98 هزار و 157 واحدی رسید.
آمریکا در پی سرنگونی بشار اسد و آشوب در سوریه است
آمریکا در پی سرنگونی بشار اسد و آشوب در سوریه است - نائب رئیس کمیته امور بین‌الملل شورای فدراسیون روسیه تلاش آمریکا برای متهم‌کردن دمشق و مسکو به حمله به غیرنظامیان در غوطه شرقی را در راستای دفاع از گروه‌های تروریستی توصیف کرد.
موثرترین دارو‌ها و با کیفیت‌ترین تجهیزات پزشکی باید در اختیار مردم باشد
موثرترین دارو‌ها و با کیفیت‌ترین تجهیزات پزشکی باید در اختیار مردم باشد - وزیر بهداشت گفت: اگر فرصت و زمینه را برای مشارکت بخش خصوصی در حوزه‌های مختلف فراهم کنیم اتفاقات خوبی رخ می‌دهد و از روز اول نیز تاکید داشتم که دولت و مجموعه‌های حاکمیتی باید از دخالت در تولید و پخش دارو اجتناب کنند.
آتش سوزی گسترده در کارخانه 2 هزار متری
آتش سوزی گسترده در کارخانه 2 هزار متری - ایلنا: سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران از حریق گسترده در کارخانه 2 هزار متری خبر داد.
پاسخ های زیرکانه ظریف همراه با لبخندهای مشهورش
پاسخ های زیرکانه ظریف همراه با لبخندهای مشهورش - مشاور امنیت ملی، هربرت مکمستر دو روز قبل در مونیخ گفته بود:«زمان مقابله با ایران و نیروهای نیابتی آن در سوریه، یمن و عراق فرا رسیده است»، مسکو از «والدای» به مکمستر پیام داد که موافق این نظر نیست و هیچ جدایی در افق بین مسکو و تهران نیست.
تعداد کشته‌شدگان حملات آمریکا در عراق و سوریه
تعداد کشته‌شدگان حملات آمریکا در عراق و سوریه - ائتلاف آمریکایی مدعی مبارزه با داعش می‌گوید از زمان آغاز حملات این ائتلاف در عراق و سوریه ۸۴۱ غیرنظامی در این حملات کشته شده‌اند.
نجفی: گزارش‌جدید آژانس برای دهمین بار پایبندی ایران به برجام را تأیید کرد
نجفی: گزارش‌جدید آژانس برای دهمین بار پایبندی ایران به برجام را تأیید کرد - نماینده ایران در آژانس بین‌المللی انرژی اتمی اعلام کرد که گزارش جدید آژانس برای دهمین بار از زمان اجرای برجام تأیید می‌کند که اقدامات و فعالیتهای هسته‌ای ایران کاملاً منطبق با برجام است.
فیلم | سخنان داریوش فرهنگ درباره دور شدنش از تلویزیون: به هر قیمتی به کاری تن نمی‌دهم
فیلم | سخنان داریوش فرهنگ درباره دور شدنش از تلویزیون: به هر قیمتی به کاری تن نمی‌دهم - تلویزیون - داریوش فرهنگ درباره علت دوری شدنش از تلویزیون توضیح داد و تاکید کرد نمی‌پذیرد به هر قیمتی به کاری تن بدهد.
تولید داخلی پنبه ۵۰درصد از نیاز کشور را تامین می‌کند
تولید داخلی پنبه ۵۰درصد از نیاز کشور را تامین می‌کند - مجری طرح پنبه گفت: تولید داخلی تنها ٥٠ درصد از نیاز داخل را برطرف می‌کند و مابقی آن را با واردات تامین می‌کنیم.
ایران و انگلیس با هر گونه تغییر برجام به هر صورتی که توسط ترامپ پیشنهاد می‌شود اتفاق نظر دارند
ایران و انگلیس با هر گونه تغییر برجام به هر صورتی که توسط ترامپ پیشنهاد می‌شود اتفاق نظر دارند - سفیر ایران در لندن، متذکر شد: ایران و انگلیس هر دو بر حفظ اعتبار برجام و مخالفت با هر گونه تغییر برجام به هر صورتی که توسط ترامپ پیشنهاد می‌شود اتفاق نظر دارند که در این مسیر مشورت‌های مهمی نیز برای نحوه برخورد با مخاطرات برجام بین دو طرف صورت گرفت.
تشکیل کارگروه ویژه برای پس گرفتن سوله‌های مدیریت بحران/ تحویل کامل سوله‌ها تا سال ۹۸
تشکیل کارگروه ویژه برای پس گرفتن سوله‌های مدیریت بحران/ تحویل کامل سوله‌ها تا سال ۹۸ - رئیس سازمان مدیریت بحران شهرداری تهران گفت: به گونه‌ای برنامه ریزی شده که تمام سوله‌های مدیریت بحران تا پایان سال ۹۸ تحویل و در اختیار سازمان مدیریت بحران قرار گیرد.
ناصر خسرو هیچ وقت از دارو فروشان خالی نمی شود/ دوراهی مرگ و زندگی در کمبود داروهای کمیاب و گرانقیمت
ناصر خسرو هیچ وقت از دارو فروشان خالی نمی شود/ دوراهی مرگ و زندگی در کمبود داروهای کمیاب و گرانقیمت - تولید دارو‌های مشابه خارجی و خودگفایی در تولید بسیاری از داروها، مرحمی بر زخم بیماران نبوده و نسخه دارو‌های کمیاب و گرانقیمت را راهی ناصر خسرو و دلالان رو خاکی دارو کرده است.
بعیدی نژاد: انگلیس مخالف هرگونه تغییر در برجام است
بعیدی نژاد: انگلیس مخالف هرگونه تغییر در برجام است - سفیر ایران در انگلیس با اشاره به سفر اخیر سیدعباس عراقچی معاون سیاسی وزیر امور خارجه به لندن جهت شرکت در گفت و گوهای سیاسی ایران و انگلیس گفت: ایران و انگلیس بر حفظ برجام تاکید دارند.
رقیب اصلی پوتین در انتخابات روسیه پس از ردصلاحیت، دستگیر شد
رقیب اصلی پوتین در انتخابات روسیه پس از ردصلاحیت، دستگیر شد - آلکسی ناوالنی نامزد رد صلاحیت شده انتخابات ریاست جمهوری روسیه در مسکو بازداشت شد.
۴ مخدر پرمصرف/ ورود دانه‌های تراریخته شاهدانه به کشور
۴ مخدر پرمصرف/ ورود دانه‌های تراریخته شاهدانه به کشور - مدیرکل دفتر تحقیقات و آموزش ستاد مبارزه با مواد مخدر ازتولد سالانه ۷۵۰۰ نوزاد معتاد در کشورخبر داد.
شورای امنیت رای‌گیری درمورد غوطه شرقی دمشق را به امروز موکول کرد
شورای امنیت رای‌گیری درمورد غوطه شرقی دمشق را به امروز موکول کرد - شورای امنیت رای‌گیری درمورد پیش‌نویس قطعنامه‌ای پیرامون آتش‌بس در سوریه از جمله در غوطه شرقی دمشق را به امروز (جمعه) موکول کرد.
ویسی اردوی استقلال خوزستان را ترک کرد
ویسی اردوی استقلال خوزستان را ترک کرد - سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان اردوی این تیم را بدون هماهنگی با باشگاه ترک کرد.
لیگ اروپا| ۲ پاس گل قدوس هم مانع حذف اوسترشوندس نشد/ میلان، آرسنال و دورتموند صعود کردند
لیگ اروپا| ۲ پاس گل قدوس هم مانع حذف اوسترشوندس نشد/ میلان، آرسنال و دورتموند صعود کردند - درخشش مجدد بازیکن ایرانی هم مانع صعود آرسنال به مرحله یک‌هشتم‌نهایی لیگ اروپا نشد.
اهواز|‌ واکنش سلطانی‌فر به اظهارات خادم درباره عدم‌ رویارویی ایرانی‌ها با ورزشکاران رژیم صهیونیستی
اهواز|‌ واکنش سلطانی‌فر به اظهارات خادم درباره عدم‌ رویارویی ایرانی‌ها با ورزشکاران رژیم صهیونیستی - وزیر ورزش در پاسخ به سؤالی در مورد اظهارات اخیر رئیس فدراسیون کشتی واکنش جالبی نشان داد.
سیمئونه: هواداران اتلتیکومادرید را هیجان‌زده کردیم
سیمئونه: هواداران اتلتیکومادرید را هیجان‌زده کردیم - سرمربی اتلتیکومادرید از صعود آسان تیمش به جمع ۱۶ تیم برتر لیگ اروپا رضایت دارد.
لیگ اروپا|صعود لاتزیو و اتلتیکو مادرید و حذف ناپولی در شب ناکامی هم تیمی های شجاعی
لیگ اروپا|صعود لاتزیو و اتلتیکو مادرید و حذف ناپولی در شب ناکامی هم تیمی های شجاعی - در شب حذف صدرنشین سری A، لاتزیو و اتلتیکومادرید به جمع ۱۶ تیم برتر لیگ اروپا صعود کردند و هم تیمی های شجاعی از راهیابی به دور بعد بازماندند.
۵۰۰ هزار نفر در پاییز بیکار شدند/نرخ بیکاری جوانان ۲۸درصد شد
۵۰۰ هزار نفر در پاییز بیکار شدند/نرخ بیکاری جوانان ۲۸درصد شد - در حالی جمعیت شاغل کشور در تابستان امسال بیش از ۲۳ میلیون و ۸۳۰ هزار نفر بوده که این رقم در پاییز امسال به ۲۳ میلیون و ۳۳۱ هزار نفر کاهش یافته است.
علل عدم کامیابی‌ها و راه کار غلبه بر آن
خداوند، انسان را از ذات و هستی خویش آفرید یعنی روح خویش را که ناب‌ترین و زیباترین صورت هستی است، در وجود انسان دمید و او را خلیفهٔ خدا نامید و جانشین خویش بر روی زمین قرار داد …