یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ / Sunday, 18 February, 2018

آخرین اخبار سرویس اقتصاد

نگذارید آینده غافلگیرتان کند
تا حالا شده یگ گیاه از رشد خود بازبماند؟ شده زمین از گردش دست بکشد؟ شده یک دلفین از مهاجرت با بقیه‌ی گروه خسته شود؟ نمی شود هیچ موجود زنده‌ای عقب‌گرد نمی‌کند باید به راه خودم …
حمل رایگان نفت ایران به هند
حمل رایگان نفت ایران به هند - تهران - ایرنا - جهان انرژی در 24 ساعت گذشته شاهد تحولات گوناگونی از جمله حمل رایگان نفت ایران به هند، تصمیم گرجستان برای خرید گاز از جمهوری آذربایجان به جای روسیه، تایلند پیشرو در انرژی های تجدیدپذیر در جنوب شرق آسیا و برگزاری بزرگترین مناقصه نفت و گاز آمریکا بوده است.
اعزام بالگرد امداد هوایی به محل سقوط هواپیما درپادنای سمیرم
اعزام بالگرد امداد هوایی به محل سقوط هواپیما درپادنای سمیرم - اصفهان- ایرنا- مدیرحوادث و فوریت های پزشکی اصفهان از اعزام یک فروند بالگرد امداد هوایی در صبح یکشنبه به محل سقوط هواپیمای تهران - یاسوج در منطقه پادنای سمیرم در جنوب اصفهان برای ارزیابی شرایط و امکان امداد رسانی خبر داد.
سقوط هواپیمای آسمان با برخورد به دنا
سقوط هواپیمای آسمان با برخورد به دنا - مدیر روابط عمومی شرکت آسمان گفت: هواپیمای ATR72 به شماره پرواز 3704 با برخورد به کوه دنا در روستای بیده سقوط کرده است.
تایید خبر سقوط هواپیما تهران_یاسوج/تشکیل کمیته بحران
تایید خبر سقوط هواپیما تهران_یاسوج/تشکیل کمیته بحران - سخنگوی شرکت های هواپیمایی گفت: این پرواز ساعت 8.45 صبح از تهران به مقصد یاسوج حرکت کرده که از چندی بعد متوجه شدیم از مرکز کنترل حذف شده است.
سقوط هواپیمای تهران یاسوج تایید می‌شود/ هواپیما 66 نفر سرنشین وخدمه داشته است
سقوط هواپیمای تهران یاسوج تایید می‌شود/ هواپیما 66 نفر سرنشین وخدمه داشته است - دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی گفت: خبر سقوط هواپیما تهران-یاسوج صحت دارد و این هواپیما مربوط به شرکت هواپیمای آسمان از نوع ATR با 66 نفر سرنشین و خدمه سقوط کرده است.
دولت الکترونیک در ایران سیلندری است / همه به دنبال استخدام دولتی هستند / اگر شفافیت باشد بیل و چوب بستنی وارد نمی‌شود
دولت الکترونیک در ایران سیلندری است / همه به دنبال استخدام دولتی هستند / اگر شفافیت باشد بیل و چوب بستنی وارد نمی‌شود - ایلنا: آذری جهرمی در همایش اقتصاد مقاومتی گفت: اقتصاد مقاومتی تمام شدنی نیست و یک مدل توسعه اقتصادی است به همین دلیل باید تلاش کرد تا تمامی حوزه‌ها اصلاح شود.
اسامی مسافران پرواز تهران- یاسوج منتشر شد
اسامی مسافران پرواز تهران- یاسوج منتشر شد - ایلنا: اسامی تعدادی از مسافران پرواز تهران- یاسوج پرواز هواپیمایی آسمان مشخص شد.
اولین استاندارد برای بالندگی نظام ملی افزایش مقیاس فعالیت تولیدکنندگان داخلی است
اولین استاندارد برای بالندگی نظام ملی افزایش مقیاس فعالیت تولیدکنندگان داخلی است - ایلنا: مؤمنی با تاکید بر اینکه صادرات فزاینده به خلق فرصت های شغلی منجر خواهد شد گفت: در اقتصادهای رانتی تولید می تواند به عنوان محملی برای توزیع رانت عمل کند.
سقوط هواپیمای تهران- یاسوج در منطقه سمیرم بر اثر برخورد با کوه دنا/ 66 مسافر همراه با خدمه هواپیما جان باختند +اسامی
سقوط هواپیمای تهران- یاسوج در منطقه سمیرم بر اثر برخورد با کوه دنا/ 66 مسافر همراه با خدمه هواپیما جان باختند +اسامی - ایلنا: یک مقام مسئول در شرکت هواپیمایی آسمان گفت: هواپیمای تهران ـ یاسوج در منطقه سمیرم در جنوب اصفهان سقوط کرده است.
روندهای قیمتی بازارهای مهم ایران و جهان
روندهای قیمتی بازارهای مهم ایران و جهان - یکی از روش‌های پیش‌بینی قیمت‌ها، نگاه به روند گذشته آنها است. بر این اساس در این صفحه روندهای قیمتی بازارهای مهم ایران و جهان به ادامه...
سقوط هواپیمای مسافربری تهران _ یاسوج در سمیرم
سقوط هواپیمای مسافربری تهران _ یاسوج در سمیرم - هواپیمای مسافربری تهران _ یاسوج سقوط کرد.
سرنوشت نامعلوم ۶۶ مسافر و خدمه هواپیمای تهران یاسوج
سرنوشت نامعلوم ۶۶ مسافر و خدمه هواپیمای تهران یاسوج - دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی گفت هواپیمای ای تی آر ۷۲ هواپیمایی آسمان که در حوالی سمیرم سقوط کرده ۶۰ نفر مسافر و ۶ نفر خدمه داشته است.
سقوط هواپیمای ATR  آسمان در حوالی سمیرم
سقوط هواپیمای ATR آسمان در حوالی سمیرم - دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی سقوط هواپیمای ATR آسمان در حوالی منطقه سمیرم را تأیید کرد.
خالی بودن ظرفیت تولید عامل پائین بودن صادرات غیر نفتی
خالی بودن ظرفیت تولید عامل پائین بودن صادرات غیر نفتی - رئیس اداره صادرات بانک مرکزی گفت: یکی از دلایل عدم رشد صادرات غیرنفتی ظرفیت پایین تولید است، در حالی که ظرفیت تولید 70 تا 80 درصد است.
با بستر بحران‌خیر صندوق‌های بازنشستگی مواجه هستیم
با بستر بحران‌خیر صندوق‌های بازنشستگی مواجه هستیم - مدیرکل دفتر اقتصادی مرکز پژوهش‌های مجلس با اشاره به اینکه امروزه بر خلاف سال ۱۳۹۰ با بستر بحران‌خیز بودجه دولت، صندوق‌های بازنشستگی مواجه هستیم، گفت: در سالهای گذشته اقداماتی برای ثبات اقتصاد انجام شده است.
ایران د ر دهلی‌نو برای حمل محموله‌های نفت صادراتی به هند تخفیف بیشتری مطرح کرد
ایران د ر دهلی‌نو برای حمل محموله‌های نفت صادراتی به هند تخفیف بیشتری مطرح کرد - منابع آگاه اعلام کردند مقامات ایران در دهلی‌نو برای حمل محموله‌های نفتی در قبال خرید بیشتر هندی‌ها تخفیف بیشتری را مطرح کردند، زنگنه گفته است خرید نفت هند از ایران به ۵۰۰ هزار بشکه در روز افزایش می‌یابد.
استقبال چشم بادامی‌ها از شهرهای جدید ایران
استقبال چشم بادامی‌ها از شهرهای جدید ایران - معاون وزیر شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید گفت: در تالار معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری شهر پردیس، شرکت‌های چینی، کره‌ای و ایتالیایی برای احداث خدمات روبنایی شهرهای جدید، تفاهم‌نامه‌های همکاری امضا کردند.
هندی‌ها نفت بیشتری از ایران می‌خرند
هندی‌ها نفت بیشتری از ایران می‌خرند - ایران در راستای رقابت فزاینده با صادرکنندگان بزرگی مانند عربستان سعودی و عراق برای کسب سهمی از بازار، تخفیف حمل محموله برای فروش نفت به هند را در قبال توافق دهلی نو برای افزایش واردات بالا برد.
هواپیمای آسمان با کوه دنا برخورد کرده است
هواپیمای آسمان با کوه دنا برخورد کرده است - یک مقام مسئول شرکت آسمان گفت: هواپیمای این شرکت به کوه دنا برخورد کرده و سقوط این هواپیما تایید می‌شود.
پرواز تهران - یاسوج از صفحه رادار ناپدید شد
پرواز تهران - یاسوج از صفحه رادار ناپدید شد - تهران - ایرنا - یک مقام مسئول تایید کرد: پرواز ساعت 7:55 صبح امروز یکشنبه تهران به یاسوج شرکت هواپیمایی آسمان پس از برخاست از مهرآباد از صفحه رادار محو شده است.
صادرکنندگان از کمک یارانه سود بانکی برخوردار می شوند
صادرکنندگان از کمک یارانه سود بانکی برخوردار می شوند - تهران - ایرنا - رئیس سازمان توسعه تجارت ایران با اشاره به درنظر گرفتن یکهزار و ٣٠٠ میلیارد تومان برای حمایت از صادرات در مجلس شورای اسلامی، گفت: بخشی از این منابع به صورت یارانه سود بانکی به صادرکنندگان اختصاص می یابد.
پالایشگاه فاز 13 پارس جنوبی آماده ارسال گاز به شبکه سراسری شد
پالایشگاه فاز 13 پارس جنوبی آماده ارسال گاز به شبکه سراسری شد - تهران- ایرنا- نخستین ردیف شیرین‌سازی گاز پالایشگاه فاز 13 پارس جنوبی آماده ارسال گاز به شبکه سراسری است.
مرکز کنترل فضای کشور محو شدن هواپیمای آسمان را تایید کرد
مرکز کنترل فضای کشور محو شدن هواپیمای آسمان را تایید کرد - تهران- ایرنا- سخنگوی سازمان هواپیمای کشوری گفت: مرکز کنترل فضای کشور اعلام کرده که هواپیمای «ای.تی.آر» آسمان صبح امروز (یکشنبه) که از تهران عازم یاسوج بود در مسیر از صفحه رادار محو شده است.
پیش فروش سکه بازار را متعادل می کند
پیش فروش سکه بازار را متعادل می کند - تهران - ایرنا - رئیس اتحادیه طلا و جواهر استان تهران گفت: پیش فروش سکه از سوی بانک مرکزی می تواند بازار سکه را متعادل کند.
عدم پاسخگوی سازمان هواپیمایی کشوری در خصوص هواپیمایی یاسوج/ برخی منایع از سقوط هواپیما خبر دادند
عدم پاسخگوی سازمان هواپیمایی کشوری در خصوص هواپیمایی یاسوج/ برخی منایع از سقوط هواپیما خبر دادند - پیگیری های صورت گرفته از سازمان هواپیمای کشوری متاسفانه این سازمان تا کنون پاسخ درستی در خصوص حذف هواپیمای باسوج از رادار نداده است.
قیمت انواع محصولات گروه سایپا در نمایندگی و بازار
قیمت انواع محصولات گروه سایپا در نمایندگی و بازار - ایلنا: قیمت انواع محصولات گروه سایپا در نمایندگی و بازار اعلام شد.
سقوط هواپیمای تهران- یاسوج در منطقه سمیرم/ 66 مسافر همراه با خدمه هواپیما جان باختند
سقوط هواپیمای تهران- یاسوج در منطقه سمیرم/ 66 مسافر همراه با خدمه هواپیما جان باختند - ایلنا: یک مقام مسئول در شرکت هواپیمایی آسمان گفت: هواپیمای تهران ـ یاسوج در منطقه سمیرم در جنوب اصفهان سقوط کرده است.
از وای فای عمومی استفاده نکنید!
از وای فای عمومی استفاده نکنید! - بر اساس تحقیقات، بیش از ۱۶۰ هزار کاربر استرالیایی در سال گذشته ۲۰۱۷ میلادی که از اینترنت وای فای عمومی استفاده کرده‌اند، در معرض ادامه...
مجموع واردات تخم مرغ کمتر از تولید یک روز کشور بود /نیاز بازار را برطرف نشد
مجموع واردات تخم مرغ کمتر از تولید یک روز کشور بود /نیاز بازار را برطرف نشد - مدیرعامل اتحادیه مرکزی مرغ تخمگذار با بیان اینکه بیماری آنفلوانزا موجب نابودی 22 میلیون قطعه مرغ تخمگذار شد، گفت: مجموع واردات ادامه...
پشت‎پرده «پیش‎نویس» یک مصوبه خودرویی/لقمه چرب دولت برای واردکنندگان خاص
پشت‎پرده «پیش‎نویس» یک مصوبه خودرویی/لقمه چرب دولت برای واردکنندگان خاص - در صورت تصویب مجوز ترخیص خودروهای در گمرک مانده زمینه برای ایجاد انحصار و رانت برای افرادی که در زمان بسته بودن سایت ثبت سفارش اقدام به وارد کردن خودرو به گمرکات کرده بودند، ایجاد می‌شود.