یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ / Sunday, 20 May, 2018

آخرین اخبار سرویس حوادث

روحانی در دیدار با تیم ملی فوتبال:"بازی خوب" شما غرور ملی را ارتقا داده و نام ایران را پرافتخارتر می کند/ در عید فطر و اولین بازی، عیدی مضاعفی به ملت ایران بدهید/ هر زمان در بخش ورزش نیاز به حمایت رئیس جمهور بوده، به فوریت انجام گرفته است/ اراده شما از هر
روحانی در دیدار با تیم ملی فوتبال:"بازی خوب" شما غرور ملی را ارتقا داده و نام ایران را پرافتخارتر می کند/ در عید فطر و اولین بازی، عیدی مضاعفی به ملت ایران بدهید/ هر زمان در بخش ورزش نیاز به حمایت رئیس جمهور بوده، به فوریت انجام گرفته است/ اراده شما از هر - رئیس جمهور با قدردانی از همه کسانی که برای موفقیت تیم ملی فوتبال کشورمان تلاش می کنند، از اعضا و کادر فنی تیم ملی فوتبال خواست همه تلاش خود را برای پیروزی و شادمان کردن مردم بکار گیرند.
عامل قتل وکیل در لنگرود دستگیر شد
عامل قتل وکیل در لنگرود دستگیر شد - احمد سیاوش پور رییس کل دادگستری استان گیلان از دستگیری عامل قتل وکیلی که در مقابل دادگستری لنگرود به ضرب گلوله کشته شده بود خبر داد.
کی‌روش: به تاج پیشنهاد می‌دهم دایی سفیر همیشگی فوتبال ایران باشد/ پسران من شادی شما را دو برابر خواهند کرد
کی‌روش: به تاج پیشنهاد می‌دهم دایی سفیر همیشگی فوتبال ایران باشد/ پسران من شادی شما را دو برابر خواهند کرد - سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: اگر اجازه داشته باشم می‌خواهم پیشنهاد بدهم به رئیس فدراسیون فوتبال که علی دایی سفیر دائمی فوتبال ایران باشند.
تکلیف داروی سرطان ادعایی به دست دانشگاه تهران مشخص می شود
تکلیف داروی سرطان ادعایی به دست دانشگاه تهران مشخص می شود - چهارمین برنامه ماه عسل سال 1397 با صحبت های علیخانی درباره تکلیف وضعیت داروی سرطان در برنامه گذشته شروع شد.
حرکت آخر پادشاه سربی در شطرنج بورس/ خواب خرگوشی جنب پل ملاصدرا ادامه می‌یابد؟
حرکت آخر پادشاه سربی در شطرنج بورس/ خواب خرگوشی جنب پل ملاصدرا ادامه می‌یابد؟ - مجمع عادی بطور فوق العاده شرکت آلومینیوم ایران برای انتخاب اعضای هیات مدیره جدید این شرکت در حالی فردا برگزار می‌شود که ابهام‌های نظارتی و شائبه‌های مختلف در فرایند معاملات این سهام پر ماجرا باعث سناریوهای مختلفی از عملکرد نهاد ناظر بازار سهام شده است.
آخرین آمار قربانیان قارچ سمی در کشور
آخرین آمار قربانیان قارچ سمی در کشور - تعداد مسمومان به دلیل مصرف قارچ سمی در کشور به بیش از 800 نفر رسید.
همراه با ملی پوشان ایران در جام جهانی 2018؛ علیرضا بیرانوند (1)
همراه با ملی پوشان ایران در جام جهانی 2018؛ علیرضا بیرانوند (1) - علیرضا بیرانوند مرد شماره یک تیم ملی و باشگاه پرسپولیس در یکی دو سال اخیر بوده و انتظار می رود که وی در جام جهانی هم وظیفه حراست از دروازه تیم کشورمان را بر عهده داشته باشد.
عکس/ از ماکت هواپیمای اختصاصی تیم ملی فوتبال ایران رونمایی شد
عکس/ از ماکت هواپیمای اختصاصی تیم ملی فوتبال ایران رونمایی شد - در مراسم بدرقه تیم ملی فوتبال کشورمان به مسابقات جام جهانی روسیه،‌ از ماکت هواپیمای اختصاصی ایران رونمایی شد.
سلطانی‌فر: مراکش را شکست دهیم، بقیه راه را با اقتدار پیش می‌رویم/ اهدای پیراهن شماره ۱۲ به رئیس جمهور
سلطانی‌فر: مراکش را شکست دهیم، بقیه راه را با اقتدار پیش می‌رویم/ اهدای پیراهن شماره ۱۲ به رئیس جمهور - وزیر ورزش و جوانان گفت: تیم ملی فوتبال این بار صعودی مقتدرانه و بدون دغدغه‌های همیشگی داشت و مطمئنم در جام جهانی از اعتبار فوتبال ایران دفاع می‌کند.
شرکت‌های اروپایی در بزنگاه‌ها از اجرای تعهدات خود سرباز می‌زنند
شرکت‌های اروپایی در بزنگاه‌ها از اجرای تعهدات خود سرباز می‌زنند - عضو کمیسیون صنایع مجلس نهم ، یکی از اشتباهات عمده دولت را اعتماد به آمریکا و سه کشور اروپایی خواند و گفت: اعتمادسازی باید گام به گام صورت می‌گرفت، اما ایران…
جزئیات پرداخت وام مسکن ۵۰ میلیونی به فرهنگیان
جزئیات پرداخت وام مسکن ۵۰ میلیونی به فرهنگیان - اقتصادنیوز: سری جدید پرداخت تسهیلات مسکن به فرهنگیان آغاز شد.
برگزاری سی و یکمین جشن گلریزان ستاد دیه کشور
برگزاری سی و یکمین جشن گلریزان ستاد دیه کشور - سی و یکمین جشن گلریزان ستاد مردمی رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند عصر امروز (یکشنبه) ۳۰ اردیبهشت ماه سال جاری با حضور حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای معاون اول قوه قضاییه در اتاق بازرگانی ایران برگزار شد.
تاج: نتیجه تیم ملی در جام جهانی هر چه شد مردم از ما می‌پذیرند/ حتماً مردم در پایان مسابقات از ما، کادرفنی و بازیکنان راضی خواهند بود
تاج: نتیجه تیم ملی در جام جهانی هر چه شد مردم از ما می‌پذیرند/ حتماً مردم در پایان مسابقات از ما، کادرفنی و بازیکنان راضی خواهند بود - رئیس فدراسیون فوتبال ایران گفت: ما با قدرت می‌رویم تا سه بازی قدرتمندانه و آبرومندانه در جام جهانی انجام دهیم و نتیجه هم هر چه شد مردم از ما می‌پذیرند،
تخلفات مجتمع‌های تجاری کاهش یافته است
تخلفات مجتمع‌های تجاری کاهش یافته است - رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر تهران گفت: بخش عمده این تخلفات مربوط به سال‌های گذشته است و احتمال وقوع اینگونه تخلفات در دوره جدید مدیریت شهری بسیار کمتر است. خوشبختانه میزان تخلفات تا حدودی نسبت به گذشته کاهش یافته، ولی همچنان این تخلفات وجود دارد.
ترامپ آمریکا را در مسیر خطرناکی قرار داده است
ترامپ آمریکا را در مسیر خطرناکی قرار داده است - مقاله برنی سندرز در انتقاد از خروج از برجامترامپ آمریکا را در مسیر خطرناکی قرار داده استاین خرابکاری های ترامپ، رهبری واقعی آمریکا و قدرت واقعی آمریکا را نشان نمی دهد. بلکه دور هم آوردن احزاب و به دست آوردن اجماع بین المللی و هدایت آن برای حل مشکلات، نشان دهنده ی قدرت واقعی آمریکا است.
تاج: نتیجه‌مان در جام جهانی هر چه شد مردم از ما می‌پذیرند/ این بار صعودمان با دلواپسی و نگرانی همراه نبود
تاج: نتیجه‌مان در جام جهانی هر چه شد مردم از ما می‌پذیرند/ این بار صعودمان با دلواپسی و نگرانی همراه نبود - رئیس فدراسیون فوتبال عملکرد تیم ملی فوتبال کشورمان در مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ را ستود.
قاسمی: درباره هیچ موضوعی فراتر از برجام گفتگو نمی‌کنیم
قاسمی: درباره هیچ موضوعی فراتر از برجام گفتگو نمی‌کنیم - سخنگوی وزارت امور خارجه ایران در واکنش به انتشار برخی اخبار گفت: درباره هیچ موضوعی فراتر از برجام گفتگو نمی کنیم.
رونمایی از ماکت هواپیمای اختصاصی تیم ملی
رونمایی از ماکت هواپیمای اختصاصی تیم ملی - فوتبال ملی - از هواپیمای اختصاصی تیم ملی برای جام جهانی روسیه رونمایی شد.
سلطانی‌فر: رئیس‌جمهور در جریان خواسته‌های جامعه ورزش قرار دارد
سلطانی‌فر: رئیس‌جمهور در جریان خواسته‌های جامعه ورزش قرار دارد - فوتبال ملی - سلطانی‌فر در مراسم بدرقه تیم ملی فوتبال ایران به جام جهانی روسیه گفت: رییس جمهور همواره در جریان موفقیت‌ها و خواسته‌های جامعه ورزش قرار دارد.
روحانی خطاب به تیم ملی فوتبال: گل‎زدن تنها فاکتور موفقیت نیست
روحانی خطاب به تیم ملی فوتبال: گل‎زدن تنها فاکتور موفقیت نیست - دولت - رئیس جمهور با قدردانی از همه کسانی که برای موفقیت تیم ملی فوتبال کشورمان تلاش می کنند، از اعضا و کادر فنی تیم ملی فوتبال خواست همه تلاش خود را برای پیروزی و شادمان کردن مردم به کار گیرند.
روحانی در دیدار اعضای تیم ملی فوتبال: بازی خوب شما نام ایران را پرافتخارتر می‌کند
روحانی در دیدار اعضای تیم ملی فوتبال: بازی خوب شما نام ایران را پرافتخارتر می‌کند - رئیس جمهور با قدردانی از همه کسانی که برای موفقیت تیم ملی فوتبال کشورمان تلاش می کنند، از اعضا و کادر فنی تیم ملی فوتبال خواست همه تلاش خود را برای پیروزی و شادمان کردن مردم به کار گیرند.
رونمایی از سرود رسمی تیم ملی فوتبال +‌ صوت
رونمایی از سرود رسمی تیم ملی فوتبال +‌ صوت - مراسم رونمایی از سرود تیم ملی فوتبال با حضور اهالی ورزش و هنر آغاز شد.
رای جالب یک قاضی برای عامل قطع درختان
رای جالب یک قاضی برای عامل قطع درختان - با رای جایگزین حبس قاضی میان جلگه‌ای متهم به قطع درختان به چهار صد ساعت خدمت عمومی رایگان در اداره منابع طبیعی نیشابور ملزم شد.
حمایت سیاسی اروپا از برجام کافی نیست
حمایت سیاسی اروپا از برجام کافی نیست - وزیر امور خارجه گفت: با خروج آمریکا از برجام انتظارات افکار عمومی از اتحادیه اروپا برای حفظ دستاورد‌های برجام افزایش یافته است و در شرایط کنونی حمایت سیاسی اروپا از برجام کافی نیست.
حذف تدریجی سیدجلال از تفکرات کی‌روش؛ سورپرایزی در کار نبود
حذف تدریجی سیدجلال از تفکرات کی‌روش؛ سورپرایزی در کار نبود - بعد از بازی با روسیه در دور رفت که با نتیجه صفر- صفر به پایان رسید آمار دقایق بازی حسینی در تیم ملی کمتر و کمتر شد
نکته نگران کننده لیست کی‌روش؛ تکرار سناریوی کانبرا
نکته نگران کننده لیست کی‌روش؛ تکرار سناریوی کانبرا - نبودن جلال حسینی و وریا غفوری در لیست کی‌روش، باعث شد کمتر به نکته‌ای توجه شود که می‌تواند در جام جهانی برای تیم ملی دردسر درست کند
مقایسه سیدجلال با مدافعان دعوت شده به تیم ملی؛ چرا حسینی خط خورد؟
مقایسه سیدجلال با مدافعان دعوت شده به تیم ملی؛ چرا حسینی خط خورد؟ - جلال حسینی در مقایسه با مدافعانی که در لیست 24 نفره تیم ملی حضور دارند، در هیچ آیتمی بهترین نیست و در همه عملکردها یکی از بین مجید حسینی، پژمان منتظری یا محمدرضا خانزاده بالاتر از سیدجلال در صدرجدول حضور دارند
اصلاح نظام بانکی، ضرورت است؛ رسانه ها یاری کنند/ ساماندهی موسسات غیرمجاز دستاوردی بزرگ برای بانک مرکزی است
اصلاح نظام بانکی، ضرورت است؛ رسانه ها یاری کنند/ ساماندهی موسسات غیرمجاز دستاوردی بزرگ برای بانک مرکزی است - رئیس کل بانک مرکزی در دیدار جمعی از مدیران مسئول رسانه ها و کارشناسان ارتباطات به تشریح روند ساماندهی موسسات غیرمجاز، اصلاح نظام بانکی، اتفاقات بازار ارز و…
ظریف:حمایت سیاسی اروپا از برجام کافی نیست / پیام اتحادیه اروپا تداوم همکاری با ایران در حفظ و اجرای برجام است
ظریف:حمایت سیاسی اروپا از برجام کافی نیست / پیام اتحادیه اروپا تداوم همکاری با ایران در حفظ و اجرای برجام است - محمدجواد ظریف گفت: حمایت سیاسی اروپا از برجام کافی نیست و اتحادیه برای تداوم همکاریهای اقتصادی خود با ایران می بایست گامهای عملی بیشتری برداشته و سرمایه…