یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ / Sunday, 18 March, 2018

آخرین اخبار سرویس حوادث

امضا نخستین قرارداد جدید نفتی با یک شرکت ایرانی
امضا نخستین قرارداد جدید نفتی با یک شرکت ایرانی - شرکت ملی نفت ایران و شرکت گسترش انرژی پاسارگاد با حضور وزیر نفت سومین قرارداد در قالب مدل جدید قراردادهای نفتی را برای توسعه 2 ادامه...
نیاز سرمایه گذاری 50 میلیارد دلاری در صنعت ریل در یک دهه آینده
نیاز سرمایه گذاری 50 میلیارد دلاری در صنعت ریل در یک دهه آینده - وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه توسعه حمل ونقل باید در بخش ریل باشد گفت: نیاز به سرمایه گذاری 50 میلیارد دلاری دربخش راه آهن در ادامه...
مبارزه با قاچاق در گرو حمایت همه دستگاه‌ها
مبارزه با قاچاق در گرو حمایت همه دستگاه‌ها - وزیر کشور گفت: توفیق ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز به حمایت و هماهنگی همه دستگاه‌های متولی بستگی دارد. ادامه...
فروش ۶۰۰ میلیون تومانی مصادره در پنج روز/شکست سنگین دو فیلم در اکران نوروزی
فروش ۶۰۰ میلیون تومانی مصادره در پنج روز/شکست سنگین دو فیلم در اکران نوروزی - جدول فروش سینمای ایران در اکران نوروزی سال ۹۷ در آخرین روز‌های اسفند ماه سال ۹۶ با فروش کلی ۱.۳۹۱.۳۳۲.۰۰۰ تومان برای هر هفت فیلم روبرو شد.
مدیر توتال بر اجرای تعهدات این شرکت در ایران تاکید کرد
مدیر توتال بر اجرای تعهدات این شرکت در ایران تاکید کرد - رئیس شرکت توتال تصریح کرد اگر آمریکا از توافق هسته‌ای خارج شود این شرکت برای معافیت از تحریم‌ها درخواست ارائه خواهد کرد.
طرح نوشت؛ تکرار تاریخ توسط محمد صلاح
طرح نوشت؛ تکرار تاریخ توسط محمد صلاح - صلاح در دیدار با واتفورد 4 گل به ثمر رساند.
نام دوپینگی‌های فوتبال ایران اعلام شد
نام دوپینگی‌های فوتبال ایران اعلام شد - لیگ برتر - رئیس کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال اسامی دو بازیکن دوپینگی را اعلام کرد.
کریم باقری: چه قهری؟! با برانکو هماهنگ بودم/ کی‌روش مقصر نیست؛ تیم‌های خوب به ایران نمی‌آیند
کریم باقری: چه قهری؟! با برانکو هماهنگ بودم/ کی‌روش مقصر نیست؛ تیم‌های خوب به ایران نمی‌آیند - لیگ برتر - مربی پرسپولیس گفت: اگر پرسپولیس مرا خواست می‌مانم اگر نه مانند یک هوادار تیمم را حمایت می‌کنم.
علی ترابی مدیر دفتر موسیقی وزارت ارشاد شد
علی ترابی مدیر دفتر موسیقی وزارت ارشاد شد - موسیقی - وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی طی حکمی علی ترابی را به عنوان مدیر کل جدید دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منصوب کرد.
دلار مبادله‌ای فراموش می‌شود
دلار مبادله‌ای فراموش می‌شود - فروش دلار در مرکز مبادلات ارزی سالی متفاوت را پشت سر گذاشت و پا به پای دلار آزاد حرکت کرد. این ارز تا ۶۰۰ تومان در یک سال اخیر افزایش قیمت داشته که در مقایسه…
رئیس توتال: به  قراداد توسعه پارس جنوبی پایبندیم/ درخواست از آمریکا برای چشم‌پوشی از توتال در صورت عقب‌نشینی از برجام
رئیس توتال: به قراداد توسعه پارس جنوبی پایبندیم/ درخواست از آمریکا برای چشم‌پوشی از توتال در صورت عقب‌نشینی از برجام - رئیس توتال اعلام کرد:ما اصرار داریم که قرارداد توتال با ایران را به طور کامل اجرا کنیم و اگر آمریکا بخواهد از برجام عقب بکشد چون قرارداد توتال قبل از این تصمیم بوده از مقامات آمریکا می‌خواهیم که از توتال چشم‌پوشی کنند.
نام دو فوتبالیست دوپینگی اعلام شد
نام دو فوتبالیست دوپینگی اعلام شد - رئیس کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال اسامی دو بازیکن دوپینگی را اعلام کرد.
چند تصویر از آخرین تمرین تیم ملی پیش از سفر به تونس
چند تصویر از آخرین تمرین تیم ملی پیش از سفر به تونس - فوتبال ملی - ملی‌پوشان فوتبال ایران عصر امروز آخرین جلسه تمرینی خود را پیش از سفر به تونس برگزار کردند.
پادوانی: احساس غربت نکردم/ امیدوارم تیمم الریان را ببرد تا خیال‌مان بابت صعود راحت شود
پادوانی: احساس غربت نکردم/ امیدوارم تیمم الریان را ببرد تا خیال‌مان بابت صعود راحت شود - لیگ برتر - لئوناردو پادوانی از شرایط فعلی‌اش ابراز رضایت می‌کند.
کیفیت خودرو‌ها راضی‌کننده نیست
کیفیت خودرو‌ها راضی‌کننده نیست - وزیر صنعت، معدن و تجارت بی‌‌‌توجهی به عمق بخشی به ساخت داخل را خیانت به مردم دانست و آن را مشروط به رعایت استانداردهای خودرویی ادامه...
نه به استعفا
نه به استعفا - دکتر نجفی، شهردار تهران، با شعار تهران شهر امید، مشارکت و شکوفایی، کار خود را آغاز کرد، اما خبر استعفای ایشان، مدیریت شهری تهران ادامه...
برگزاری آخرین تمرین تیم ملی پیش از سفر به تونس
برگزاری آخرین تمرین تیم ملی پیش از سفر به تونس - ملی پوشان فوتبال ایران عصر امروز آخرین جلسه تمرینی خود را پیش از سفر به تونس برگزار کردند.
نام دو فوتبالیست دوپینگی اعلام شد
نام دو فوتبالیست دوپینگی اعلام شد - رئیس کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال اسامی دو بازیکن دوپینگی را اعلام کرد.
متن کامل لایحه بودجه۹۷ منتشر شد
متن کامل لایحه بودجه۹۷ منتشر شد - صبح امروز (یکشنبه نوزدهم آذر)لایحه بودجه سال ۱۳۹۷ کل کشور از سوی حسن روحانی رئیس جمهور، به مجلس شورای اسلامی تقدیم شد.
برگزاری آخرین تمرین تیم ملی فوتبال پیش از سفر به تونس
برگزاری آخرین تمرین تیم ملی فوتبال پیش از سفر به تونس - ملی پوشان فوتبال ایران عصر امروز آخرین جلسه تمرینی خود را پیش از سفر به تونس برگزار کردند.
پیروزی رم و تیم های شهر میلان در هفته بیست و نهم سری آ
پیروزی رم و تیم های شهر میلان در هفته بیست و نهم سری آ - میلان توانست در خانه مقابل کیه وو به پیروزی برسد.
بازگشت رانت و انحصار با بخش‌نامه جدید خودرویی؟
بازگشت رانت و انحصار با بخش‌نامه جدید خودرویی؟ - ا مصوبه جدید هیئت دولت و با توجه به مکاتبه رئیس مجلس شورای اسلامی با رئیس‌جمهور، واردکنندگان غیررسمی مجددا از گردونه واردات ادامه...
اکبر عبدی: امیدوارم روزی محسن چاوشی کنسرت برگزار کند / حیف است مردم از این هنرمندان لذت نبرند
اکبر عبدی: امیدوارم روزی محسن چاوشی کنسرت برگزار کند / حیف است مردم از این هنرمندان لذت نبرند - عبدی در پاسخ به اینکه کدام یک از آهنگ های چاوشی را دوست دارد، با لحن او روی آنتن خواند: یه قرص خواب و یه تخت خواب... من در بیمارستان بودم که کسی از من درباره آقای چاوشی پرسید و من هم 10 دقیقه ای درباره او صحبت کردم. این فیلم پخش شده بود و آقای چاوشی هم لطف کرد زنگ زد و تشکر کرد.
اعلام آخرین تغییرات در قوانین کشتی
اعلام آخرین تغییرات در قوانین کشتی - محمد ابراهیم امامی گفت: اتحادیه جهانی کشتی، آخرین تغییرات در قوانین داوری کشتی را اعلام کرد.
ملایی به مدال برنز رسید
ملایی به مدال برنز رسید - نماینده وزن 81- کیلوگرم ایران مدال برنز جودوی گرنداسلم روسیه را از آن خود کرد.
ترابی مدیر کل دفتر موسیقی وزارت ارشاد شد
ترابی مدیر کل دفتر موسیقی وزارت ارشاد شد - وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی طی حکمی علی ترابی را به عنوان مدیر کل جدید دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منصوب کرد.
رشد اقتصادی کشور در ۹ ماهه سال ۱۳۹۶ به ۳.۴ درصد رسید
رشد اقتصادی کشور در ۹ ماهه سال ۱۳۹۶ به ۳.۴ درصد رسید - براساس اعلام بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، رشد اقتصادی کشور به قیمت‌های ثابت سال ۱۳۹۰ در ۹ ماهه سال ۱۳۹۶، به عدد ۳.۴ درصد رسید.
پرداخت پاداش تیم ملی نوجوانان و فوتبال ساحلی ایران
پرداخت پاداش تیم ملی نوجوانان و فوتبال ساحلی ایران - پاداش تیم های ملی نوجوانان و فوتبال ساحلی ایران پرداخت شد.
کاهش ۱۲ درصدی ذخیره سدها نسبت به سال گذشته
کاهش ۱۲ درصدی ذخیره سدها نسبت به سال گذشته - حجم آب ذخیره شده در مخازن سدهای کشور 12 درصد نسبت به پارسال کاهش یافته و فقط 46 درصد آنها پر است. ادامه...
عشق
از کسی پرسیدند درباره عشق چه می گویی؟ گفت اگر سهمی از جنون نباشد عصاره ای است از سحر و جادو