دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ / Monday, 19 February, 2018

آخرین اخبار سرویس حوادث

خوش‌شانس‌ها چه شکلی‌اند؟!
برندگان عرصه‌ زندگی، هر روز، پیروزی می‌آفرینند و لحظه‌های عمرشان پر از امید و نشاط است آنان با ویژگی‌هایی که دارند، از افراد دیگر متمایز می‌شوند درواقع، طالع‌بینی برندگان …
پس لرزه های سخن روحانی درباره پیاده کردن انقلابیون از قطار انقلاب /پیشنهاد یک اصلاح طلب برای تعمیر و افزودن به ظرفیت قطار انقلاب /همراهی حامیان دولت با مخالفان روحانی در انتقاد از طرح ایده برگزاری رفراندوم /احتمال بالا گرفتن ردصلاحیت ها در انتخابات مجلس 98
پس لرزه های سخن روحانی درباره پیاده کردن انقلابیون از قطار انقلاب /پیشنهاد یک اصلاح طلب برای تعمیر و افزودن به ظرفیت قطار انقلاب /همراهی حامیان دولت با مخالفان روحانی در انتقاد از طرح ایده برگزاری رفراندوم /احتمال بالا گرفتن ردصلاحیت ها در انتخابات مجلس 98 - روزنامه آرمان نوشت: رئیس‌جمهور در سخنرانی ۲۲ بهمن خود به نکاتی اشاره کرد که با وجود گذشت یک هفته از این سخنرانی همچنان گزاره‌های آن مورد توجه رسانه‌ها و تحلیلگران سیاسی است.
مذاکرات بودجه‌ای در صحن علنی اینستاگرام /حاشیه های مناظره دو نماینده اصلاح طلب بر سر بودجه قوه قضاییه /جدال بر سر دو مصوبه درباره فساد /پای هشتگ «اژدهای هفت سر فساد» به میان آمد /ابهام بر سر مصوبه ای که به زمین خواری رسمیت می بخشید /حساب های قوه قضاییه باز
مذاکرات بودجه‌ای در صحن علنی اینستاگرام /حاشیه های مناظره دو نماینده اصلاح طلب بر سر بودجه قوه قضاییه /جدال بر سر دو مصوبه درباره فساد /پای هشتگ «اژدهای هفت سر فساد» به میان آمد /ابهام بر سر مصوبه ای که به زمین خواری رسمیت می بخشید /حساب های قوه قضاییه باز - اعتماد در گزارشی از جدال سه نماینده در فضای مجازی روایت کرد و نوشت: شاید مهم‌تر از آنچه صادقی و تاجگردون و امیرآبادی در اینستاگرام نوشتند، کامنت‌هایی بود که سایر کاربران درباره مباحث دوطرف این مذاکره پارلمانی در فضای مجازی نوشتند.
ظریف: پیام ایران واضح است
ظریف: پیام ایران واضح است - وزیر امور خارجه کشورمان تاکید کرد که پیام ایران واضح است یا باهم می بریم یا باهم می بازیم.
واکنش علیرضا جهانبخش به مرگ دوباره هموطنان
واکنش علیرضا جهانبخش به مرگ دوباره هموطنان - فوتبال ملی - روز گذشته یک فروند هواپیمای مسافربری سقوط کرد.
چگونه می توانید با «حق فسخ» احقاق حق کنید؟
چگونه می توانید با «حق فسخ» احقاق حق کنید؟ - بسیاری از افراد تصور می‌کنند که وقتی کالایی را خریدند و سپس متوجه عیب آن شدند، دیگر کاری از دستشان ساخته نیست و باید با همان کالای معیوب سر کنند.این تصور اشتباه است. در چنین مواردی شما با پشتیبانی قانون مدنی می‌توانید به اختیار خود، قرارداد را فسخ کنید یا مابه‌التفاوت آن را از فروشنده بخواهید. البته توجه داشته باشید که این اختیارات تنها برای شما در نظر گرفته نشده است و به فروشنده نیز مربوط می‌شود.
از انحلال ژاندارمری خزانه تا آغاز رسیدگی قضایی به پرونده 3هزار میلیارد تومانی
از انحلال ژاندارمری خزانه تا آغاز رسیدگی قضایی به پرونده 3هزار میلیارد تومانی - موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی سی امین روز بهمن ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
بیل مشتاق‌تر از همیشه برای ترک رئال
بیل مشتاق‌تر از همیشه برای ترک رئال - ستاره ولزی تیم زیدان از همیشه به درهای خروج سانتیاگوبرنابئو نزدیک تر است.
۵۰ درصد از مردم زلزله‌زده غرب کشور هنوز نتوانسته‌اند کانکس دریافت کنند/ چادر‌ها دیگر قابلیت اسکان ندارند
۵۰ درصد از مردم زلزله‌زده غرب کشور هنوز نتوانسته‌اند کانکس دریافت کنند/ چادر‌ها دیگر قابلیت اسکان ندارند - عضو مجمع نمایندگان کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی گفت: عملاً چادر‌ها در مناطق زلزله‌زده دیگر قابلیت اسکان ندارند و با این حال ۵۰ درصد از مردم هنوز نتوانسته‌اند کانکس دریافت کنند.
قیمت مسکن در شرق تهران+ جدول
قیمت مسکن در شرق تهران+ جدول - برای خرید مسکن در محدوده قیام پل شاهد با عمر 16 سال و متراژ 52 متر باید متری 2 میلیون و 500 هزار تومان هزینه کرد.
روزنامه جمهوری اسلامی /   ۳۰ بهمن ۱۳۹۶
روزنامه جمهوری اسلامی / ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - روزنامه جمهوری اسلامی / شمـاره ۱۱۰۹۷ / ۳۰ بهمن ۱۳۹۶
روزنامه شهروند / دوشنبه ۳۰ بهمن  ۱۳۹۶
روزنامه شهروند / دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - روزنامه شهروند / شماره ۱۳۴۹ / دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶
روزنامه شرق / دوشنبه ۳۰ بهمن  ۱۳۹۶
روزنامه شرق / دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - روزنامه شرق / شماره 3090 / دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶
روزنامه ابتکار / 30 بهمن 1396
روزنامه ابتکار / 30 بهمن 1396 - روزنامه ابتکار / شماره 3932 / 30 بهمن 1396
روزنامه آرمان / دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶
روزنامه آرمان / دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - روزنامه آرمان / شماره 3546 / دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶
روزنامه قانون / دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶
روزنامه قانون / دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - روزنامه قانون / شماره 1147 / دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶
روزنامه جهان صنعت /   ۳۰ بهمن ۱۳۹۶
روزنامه جهان صنعت / ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - روزنامه جهان صنعت / شمـاره ۳۸۵۷ / ۳۰ بهمن ۱۳۹۶
روزنامه جوان /  دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶
روزنامه جوان / دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - روزنامه جوان / شماره ۵۳۱۵ / دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶
مونیخ؛ صحنه تقابل ایران- اسرائیل/ شکست سنگین نتانیاهو در برابر محمد جواد ظریف /بازی با اسلحه در منطقه ؛ چرا غرب به عربستان اجازه افزایش قدرت را نخواهد داد؟/ تهران همچنان دنبال جایگزینی گفت و گو به جای جنگ است
مونیخ؛ صحنه تقابل ایران- اسرائیل/ شکست سنگین نتانیاهو در برابر محمد جواد ظریف /بازی با اسلحه در منطقه ؛ چرا غرب به عربستان اجازه افزایش قدرت را نخواهد داد؟/ تهران همچنان دنبال جایگزینی گفت و گو به جای جنگ است - کنفرانس امنیتی مونیخ محفلی برای بررسی چالش ها و فرصت ها به عنوان دغدغه های مشترک امنیتی دوجانبه یا چندجانبه کشورها و یا مجموعه های منطقه ای است.
نماینده اراک خواستار رفع تبعیض میان کارکنان رسمی و قراردادی شد
نماینده اراک خواستار رفع تبعیض میان کارکنان رسمی و قراردادی شد - نماینده مردم اراک خواستار رفع تبعیض میان کارکنان رسمی و قراردادی در خصوص حقوق و مزایا شد.
پاسخ حاتمی‌کیا به «طوفان به پا شده پس از اختتامیه فجر»
پاسخ حاتمی‌کیا به «طوفان به پا شده پس از اختتامیه فجر» - ابراهیم حاتمی‌کیا گفت: نمی‌دانم نان چه کسانی را از سر سفره‌شان برداشته‌ام که اینطور به من غضب می‌کنند. در حالی که معتقدم کسانی که داور جشنواره فجر انقلاب می‌شوند باید التزامشان را به آرمان‌های انقلاب بگویند.
اتفاقی که بدجور مدیرعامل استقلال را شاکی کرد
اتفاقی که بدجور مدیرعامل استقلال را شاکی کرد - لیگ برتر - شنیده می‌شود سیدرضا افتخاری قصد دارد با بعضی از لیدرهای استقلال برخورد کند.
زندگی در «گواتر» با چاشنی فقر/اینجا نقطه صفر مرزی است
زندگی در «گواتر» با چاشنی فقر/اینجا نقطه صفر مرزی است - صد کیلومتر بعد از چابهار، می رسید به منطقه ای به نام «گواتر» که در نقطه صفر مرزی با کشور همسایه پاکستان قرار دارد. اینجا، زندگی مفهوم خودش را دارد.
جایگزین چان از تاتنهام می‌آید
جایگزین چان از تاتنهام می‌آید - هافبک تاتنهام مدنظر لیورپول قرار گرفته است.
تا آن عدالت اسلامی خیلی فاصله داریم، تا عدالت مطلوب خیلی فاصله داریم
تا آن عدالت اسلامی خیلی فاصله داریم، تا عدالت مطلوب خیلی فاصله داریم - تا آن عدالت اسلامی خیلی فاصله داریم، تا عدالت مطلوب خیلی فاصله داریم. امروز متأسّفانه همچنان نشانه‌های اشرافی‌گری و تجمّلات و بعضی از انحرافات گوناگون در جامعه‌ی ما کم نیست امّا وقتی نسبت به قبل از انقلاب ملاحظه بکنیم -حالا شما جوانها که قبل از انقلاب را ندیدید؛ ما و آنهایی که دیدیم قبل از انقلاب را- پیشرفت ملّت ایران و کشور اسلامی نسبت به آن‌وقت، پیشرفت بسیار برجسته‌ای است.
احتمال افزایش قیمت فولاد/ بازار با افزایش ساخت و سازرونق می‌گیرد
احتمال افزایش قیمت فولاد/ بازار با افزایش ساخت و سازرونق می‌گیرد - رئیس اتحادیه آهن‌فروشان با اشاره به احتمال افزایش قیمت فولاد در سال آینده، گفت: بهبود بازار مسکن و رونق این بازار در ماه‌های اخیر احتمالا در سال آینده ساخت وساز افزایش یابد و این امر نیز موجب مصرف فولاد و آهن در نتیجه افزایش قیمت این محصول در بازارهای داخلی خواهد شد.