سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ / Tuesday, 23 January, 2018

آخرین اخبار سرویس عکس / فیلم

کشف اختلاس میلیاردی در یک شعبه بانکی
کشف اختلاس میلیاردی در یک شعبه بانکی - فرمانده انتظامی روانسر از دستگیری دو نفر از کارمندان یک شعبه بانکی در شهرستان روانسر خبر داد که اقدام به اختلاس مبالغی از حساب مشتریان کرده بودند.
عباس عبدی:جریان اصلاح‌طلب باید دست به خانه‌تکانی جدی بزند/با این ادبیات و نگاه نمی‌شود کاری از پیش برد/اصلاح‌طلبان باید مرزهای خود را با نیروهای خارج از اصلاحات روشن کنند/ اصلاح طلبان ردباره ناهنجاریها و نابخردی ها موضع بگیرند
عباس عبدی:جریان اصلاح‌طلب باید دست به خانه‌تکانی جدی بزند/با این ادبیات و نگاه نمی‌شود کاری از پیش برد/اصلاح‌طلبان باید مرزهای خود را با نیروهای خارج از اصلاحات روشن کنند/ اصلاح طلبان ردباره ناهنجاریها و نابخردی ها موضع بگیرند - معتقدم اصلاح‌طلبان باید مواضع صریح خود را روشن‌تر منتشر کنند و مرزهای خود را با نیروهای خارج از اصلاحات و هم با وضعیت و ایرادات کنونی این سیستم که کم هم نیست، تبیین و روشن کنند.
زمزمه های ظهور احمدی نژادیسم دیگر شنیده می شود /عبور مردم از اصلاح طلبان کلید زده شد؟ /پشت پرده تهاجم تبلیغاتی علیه اصلاح‌طلبان /اپوزیسیون خارج نشین رودرروی اصلاح طلبان قرار گرفت/مردم زنگ خطر را با اعتراضات خیابانی به صدا درآوردند /اصلاح طلبان باید دست به
زمزمه های ظهور احمدی نژادیسم دیگر شنیده می شود /عبور مردم از اصلاح طلبان کلید زده شد؟ /پشت پرده تهاجم تبلیغاتی علیه اصلاح‌طلبان /اپوزیسیون خارج نشین رودرروی اصلاح طلبان قرار گرفت/مردم زنگ خطر را با اعتراضات خیابانی به صدا درآوردند /اصلاح طلبان باید دست به - روزنامه اعتماد نوشت: لیدر اصلاح‌طلبان یکم بهمن با انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه‌ها دیدار و در جمع آنها سخنرانی کرد؛ سخنرانی که همچون بیانیه مجمع روحانیون بی‌حاشیه نماند و بار دیگر اصلاحات و اصلاح‌طلبان مورد آماج حمله‌های انتقادی تندی در فضای مجازی قرار گرفتند.
فاجعه در بازار ارز ؛ جمشیدبسم‌الله‌ها دوباره آمدند؟
فاجعه در بازار ارز ؛ جمشیدبسم‌الله‌ها دوباره آمدند؟ - کارشناسان بانکی وحتی رئیس‌کل بانک مرکزی بر این باورند که ذخایر ارزی کافی برای مدیریت بازار وجود دارد؛ اما تا این لحظه، تزریق دلارهای مداخله‌ای قطره‌چکانی است؛ گویا ارزها هنوز در پستو هستند.
چه مقدار از قیمت سکه طلا «حباب» است؟
چه مقدار از قیمت سکه طلا «حباب» است؟ - سکه که این روزها با قیمت بیش از یک میلیون و ۵۳۰ هزار تومانی هم در بازار معامله می‌شود، حدود ۶۰ هزار تومان حباب دارد.
۳ وعده روحـانی بـرای سـال ۹۷
۳ وعده روحـانی بـرای سـال ۹۷ - دومین گفت‌وگوی زنده تلویزیونی رئیس‌جمهوری با مردم در دولت دوازدهم، شب گذشته متفاوت از گفت‌وگوهای پیشین او برگزار شد. این بار رضا رشیدپور که این روزها با برنامه صبحگاهی «حالا خورشید» در شبکه سه رضایت نسبی مخاطبان را به دست آورده است مجری این برنامه…
تصمیم «دلاری» بورس تهران
تصمیم «دلاری» بورس تهران - بورس تهران پس از اوج‌گیری هیجانات منفی و افت شاخص کل طی دو روز متوالی، روز گذشته به مدار صعودی بازگشت و با رشد ۴۰۷ واحدی (معادل ۴/ ۰ درصد) همراه شد. از نکات مورد توجه روزهای اخیر بازار سهام، سردرگمی معامله‌گران بورس تهران به دلیل افزایش محسوس نرخ…
ماموریت اول بازارساز؛ مهار نوسان دلار
ماموریت اول بازارساز؛ مهار نوسان دلار - روز گذشته، دامنه نوسانات دلار محدودتر و این ارز با کاهش میزان رشد مواجه شد ولی در بازار سکه قیمت‌ها تغییرات بیشتری را ثبت کردند. روز دوشنبه، دلار با ۱۵ تومان رشد به قیمت ۴هزار و ۶۵۵ تومان رسید. دامنه تغییرات قیمت دلار نیز در بازه ۴هزار و ۶۶۰ تا ۴…
مربیان لیگ برتری که در یک فصل با دو تیم توانستند یک تیم را مغلوب کنند
مربیان لیگ برتری که در یک فصل با دو تیم توانستند یک تیم را مغلوب کنند - ملی پوش سابق تیم پرسپولیس که در این فصل برای اولین بار مربیگری در لیگ برتر را تجربه کرد، در مدت زمان کوتاه حضورش روی نیمکت مربیگری توانست با دو تیم مختلف، سپاهان اصفهان و زلاتکو کرانچار را مغلوب کند.
اعتراض به «رای دادگاه» چه مراحلی دارد؟
اعتراض به «رای دادگاه» چه مراحلی دارد؟ - گاهی در دعاوی‌ای که مطرح می‌کنیم یا بر علیه ما مطرح می‌کنند، رأیی به ضرر ما صادر می‌شود اما باید این نکته را در نظر داشت که این آخر راه نیست و کسی که حکم علیه او صادر شده است، می‌تواند از طرق مختلف به این رأی صادره اعتراض کند. این نوشته را بخوانید تا با نحوه اعتراض به رای دادگاه آشنا شوید.
از وزیر مالیه شدن مدیرالملک تا محاکمه یک شبکه بزرگ فساد مالی در دادگاه انقلاب
از وزیر مالیه شدن مدیرالملک تا محاکمه یک شبکه بزرگ فساد مالی در دادگاه انقلاب - موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی سومین روز بهمن ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.  
مشکل بزرگ آبی‌پوشان در آسیا/ 12 بازیکن استقلال ممنوع‌الخروج هستند
مشکل بزرگ آبی‌پوشان در آسیا/ 12 بازیکن استقلال ممنوع‌الخروج هستند - لیگ برتر - 12 بازیکن استقلال به دلیل مشکلات مالیاتی ممنوع‌الخروج هستند.
هافبک الجزیره در آستانه حضور در پاری‌سن‌ژرمن
هافبک الجزیره در آستانه حضور در پاری‌سن‌ژرمن - هافبک الجزیره امارات به فوتبال فرانسه بازخواهد گشت.
گرد و غبار رسانه‌ای برای بودجه گرد و غبار/ آیا کمیسیون تلفیق «بودجه مقابله با ریزگرد‌ها» را حذف کرده است؟
گرد و غبار رسانه‌ای برای بودجه گرد و غبار/ آیا کمیسیون تلفیق «بودجه مقابله با ریزگرد‌ها» را حذف کرده است؟ - اظهارات معاون پارلمانی سازمان حفاظت از محیط زیست کافی بود تا در فضای رسانه‌ای و مجازی کشور گرد و غبار به پا شود که ایهاالناس... مجلس بودجه مقابله با ریزگرد‌ها را حذف کرده است. هشتک پشت هشتک...
قیمت مسکن در شمال تهران+جدول
قیمت مسکن در شمال تهران+جدول - برای خرید یک آپارتمان در منطقه الهیه باید حداقل متری 12 میلیون و 650 هزار تومان هزینه کرد.
روزنامه ایران / ۳ بهمن ۱۳۹۶
روزنامه ایران / ۳ بهمن ۱۳۹۶ - روزنامه ایران / شماره : 6700 / ۳ بهمن ۱۳۹۶
روزنامه آفتاب یزد / 03 بهمن 1396
روزنامه آفتاب یزد / 03 بهمن 1396 - روزنامه آفتاب یزد / شماره 5097 / 03 بهمن 1396
روزنامه ابتکار / 03 بهمن 1396
روزنامه ابتکار / 03 بهمن 1396 - روزنامه ابتکار / شماره 3910 / 03 بهمن 1396
روزنامه جمهوری اسلامی /   ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
روزنامه جمهوری اسلامی / ۰۳ بهمن ۱۳۹۶ - روزنامه جمهوری اسلامی / شمـاره ۱۱۰۷۵ / ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
روزنامه شهروند / سه شنبه ۳ بهمن  ۱۳۹۶
روزنامه شهروند / سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - روزنامه شهروند / شماره ۱۳۲۸ / سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶
روزنامه اعتماد / سه شنبه ۳ بهمن  ۱۳۹۶
روزنامه اعتماد / سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - روزنامه اعتماد / شماره 4009 / سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶
روزنامه شرق / سه شنبه ۳ بهمن  ۱۳۹۶
روزنامه شرق / سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - روزنامه شرق / شماره 3068 / سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶
روزنامه جوان /  سه‌شنبه ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
روزنامه جوان / سه‌شنبه ۰۳ بهمن ۱۳۹۶ - روزنامه جوان / شماره ۵۲۹۳ / سه‌شنبه ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
روزنامه جهان صنعت /   ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
روزنامه جهان صنعت / ۰۳ بهمن ۱۳۹۶ - روزنامه جهان صنعت / شمـاره ۳۸۳۵ / ۰۳ بهمن ۱۳۹۶
روزنامه قانون / سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶
روزنامه قانون / سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - روزنامه قانون / شماره 1126 / سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶
صادق زیبا کلام: فضا به شدت علیه روحانی شده است/شکاف عمیقی میان روحانی و واقعیت های جامعه ایران به وجود آمده است/رییس جمهور در گفت و گوهای تلویزیونی از دامنه سرخوردگی ها کم نکرده است/ تندروها آب به آسیاب عبور از روحانی ریختند/زلزله به ضرر دولت تمام شد
صادق زیبا کلام: فضا به شدت علیه روحانی شده است/شکاف عمیقی میان روحانی و واقعیت های جامعه ایران به وجود آمده است/رییس جمهور در گفت و گوهای تلویزیونی از دامنه سرخوردگی ها کم نکرده است/ تندروها آب به آسیاب عبور از روحانی ریختند/زلزله به ضرر دولت تمام شد - زیباکلام با تاکید بر اینکه هنوز برای صحبت از ناکارآمدی دولت زود است، گفت: « باید این سوال را از خود بپرسیم چرا این احساس گسترده پشیمانی و سرخوردگی از دولت دوم روحانی بوجود آمده است. من معتقدم بخشی از آن به چینش کابینه ایشان بر می گردد».