سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷ / Tuesday, 17 July, 2018

آخرین اخبار سرویس عکس / فیلم

داستان سریالی آستین کوتاه در ایران؛ برخوردهای سلیقه‌ای، تهدید‌های عجیب (+فیلم)
داستان سریالی آستین کوتاه در ایران؛ برخوردهای سلیقه‌ای، تهدید‌های عجیب (+فیلم) - ماجرای لباس آستین کوتاه در ایران، سریالی عجیب و خارق‌العاده است. ممنوعیتش نه منطقی دارد و نه دلیلی برایش گفته شده‌است.
10 نکته با علی مطهری دربارۀ تبار آفریقایی ملی‌پوشان فرانسوی
10 نکته با علی مطهری دربارۀ تبار آفریقایی ملی‌پوشان فرانسوی - آقای مطهری بازیکنان آفریقایی تیم فرانسه را دیده ولی دورگه‌های تیم ملی خودمان را ندیده!
دیدار هلسینکی و ماه عسل کوتاه ترامپ - پوتین
دیدار هلسینکی و ماه عسل کوتاه ترامپ - پوتین - این مذاکرات قبل از اینکه استراتژیک باشد،نوعی تاکتیک برای امتیاز گیری است.
اوباما در روستای زادگاه پدری در کنیا (+عکس)
اوباما در روستای زادگاه پدری در کنیا (+عکس) - اوباما در روستای زادگاه پدری ضمن دیدار با اعضای خانواده در مراسم گشایش یک مرکز فرهنگی - ورزشی به همت خواهر ناتنی خود شرکت کرد.
مواظب باشیم؛ روس‌ها چتر خود را با کسی تقسیم نمی‌کنند
مواظب باشیم؛ روس‌ها چتر خود را با کسی تقسیم نمی‌کنند - روس‌ها رسم مهمان نوازی را به جا نیاوردند و در باران شدید مسکو اول هوای رییس جمهور خود را داشتند تا مهمان‌ را.
کی‌روش برای فوتبال‌ایران چه کارهایی کرده ؟
کی‌روش برای فوتبال‌ایران چه کارهایی کرده ؟ - ایران 4 امتیاز در جام‌جهانی به دست آوردکه این بیشترین امتیاز ایران در تاریخ جام‌های‌جهانی است.
یقه مسؤولان دروغگو را نمی گیرند: از تابعیت 2500 نفری تا سرورهای تلگرام طلایی
یقه مسؤولان دروغگو را نمی گیرند: از تابعیت 2500 نفری تا سرورهای تلگرام طلایی - جریان دروغ پرداز، در صدد حاشیه سازی برای کشور است.
«زندگی تستی» ؛ سؤالات چهار گزینه ای چگونه قدرت تفکر را از یک جامعه می گیرد؟!
«زندگی تستی» ؛ سؤالات چهار گزینه ای چگونه قدرت تفکر را از یک جامعه می گیرد؟! - "برای هر مسأله و مشکلی، تنها یک راه حل وجود دارد" و این، گزاره ای غیر واقعی است و گاه، بسیار ناامید کننده و مخرب.
یک خندوانه، یک خنداننده شو، یک دام بزرگ (شاخ اینستا)
یک خندوانه، یک خنداننده شو، یک دام بزرگ (شاخ اینستا) - رامبد جوان نباید در دام ساده انگاری‌های بعضی اتفاقات دنیای مجازی بیافتد، او رامبد جوان است، طراح و برنامه ساز یکی از موفق‌ترین برنامه‌های تلویزیون در یک دهه اخیر
دانستنی‌هایی درباره سکته نخاعی
دانستنی‌هایی درباره سکته نخاعی - نخاع از تکانه های عصبی برای برقراری ارتباط با بخش های مختلف بدن استفاده می کند. در موارد شدید سکته نخاعی، فقدان ارتباط می تواند موجب فلج شدن بیمار شده و ممکن است زندگی وی را در معرض خطر قرار دهد.
رییس قوه قضاییه:برخی مسؤولان وزارت صنعت و معدن در پرونده واردات خودرو ممنوع الخروج و موردبازجویی قرارگرفته اند
رییس قوه قضاییه:برخی مسؤولان وزارت صنعت و معدن در پرونده واردات خودرو ممنوع الخروج و موردبازجویی قرارگرفته اند - گاه لازم است انسان شیوه خود را تغییر دهد. کار جهادی و انقلابی، مشکلات کشور را حل می‌کند.
هزار مگاوات تا بحران بزرگ؛ سهمیه بندی هم برق را نجات نداده‌ است (+فیلم)
هزار مگاوات تا بحران بزرگ؛ سهمیه بندی هم برق را نجات نداده‌ است (+فیلم) - اگر فقط در یک روز دوباره رکورد بزنیم و ۱۰۰۰ مگاوات بیشتر برق مصرف کنیم، احتمال خاموشی سراسری وجود دارد؛ راه حل اما ساده است.
6 استراتژی جهانی برای فساد ستیزی
6 استراتژی جهانی برای فساد ستیزی - هر چند قوانین در ایران از مالکیت خصوصی حمایت می‌کند اما ناخودآگاه جمعی ما ایرانیان در ثروت‌ستیزی خشک و تر را با هم سوزانده است.
کرواسی و رییس جمهوری که ستاره شد (+عکس)
کرواسی و رییس جمهوری که ستاره شد (+عکس) - بدون تردید خانم گرابار کیتارویچ رییس جمهوری کرواسی یکی از ستاره های جام جهانی 2018 روسیه بود.
دستمال شادی متری چند؟
دستمال شادی متری چند؟ - بعد از انتشار کلیپی از رقص گروهی گردشگران در آبشار مارگون، ستاد پیشگیری از جرم فارس با نصب بنری در ورودی این محوطه، ورود گردشگران به آبشار و منطقه حفاظت شده مارگون را ممنوع کرد.
فرانسه قهرمان جام متوسط ها شد؟
فرانسه قهرمان جام متوسط ها شد؟ - این تقصیر فرانسه است که دیگران پیروز نشدند؟ اگر آلمان و برزیل به فینال می رفتند نشانگر کیفیت جام بود؟ صرفاً «ابرد و باد و مه و خورشید» و احیاناً VAR باعث صعود کرواسی و بلژیک و انگلستان به مرحله نهایی شدند؟
خرابی چون از حد بگذرد آباد می گردد؟!
خرابی چون از حد بگذرد آباد می گردد؟! - در واقع این ضرب المثل مصرع دوم این بیت از فرخی یزدی است که میان ایرانیان مدام بازتکرار می شود. اما کسی می تواند مثالی بزند که یک مجموعه بعد از اینکه خرابی اش از حد گذشت، خود به خود آباد شد؟
ایران به دنبال توسعه واردات برق است
ایران به دنبال توسعه واردات برق است - وزیر نیرو با بیان اینکه ایران در جهت توسعه ارتباطات خود با کشورهای همسایه درصدد برقراری خط انتقال دیگری با کشور ترکمنستان و یک خط انتقال دیگر با جمهوری ارمنستان است، گفت: زمانی که این خطوط دایر شود و امکان واردات بیشتری داشته باشیم، مجموعه امکانات ما برای ایفای تعهدات‌مان در قبال کشورهایی که از ما انرژی دریافت می‌کنند بیشتر خواهد شد.
شفر: چطور وقتی خونه‌به‌خونه انصراف داد، نتیجه بازی را اعلام نکردند؟/ تصمیم سازمان لیگ را نمی‌پذیریم
شفر: چطور وقتی خونه‌به‌خونه انصراف داد، نتیجه بازی را اعلام نکردند؟/ تصمیم سازمان لیگ را نمی‌پذیریم - سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت گه تصمیم سازمان لیگ مبنی بر برنده شدن پرسپولیس در سوپرجام را نپذیرفته و به آن اعتراض خواهند کرد.
سوپرجام به یک شرط برگزار می‌شود
سوپرجام به یک شرط برگزار می‌شود - دیدار سوپرجام به یک شرط برگزار خواهد شد.
زمانی: نتیجه سوپرجام را به رسمیت نمی‌شناسیم/ فتاحی و سازمان لیگ به ۳۰ میلیون هوادار بی‌احترامی کردند
زمانی: نتیجه سوپرجام را به رسمیت نمی‌شناسیم/ فتاحی و سازمان لیگ به ۳۰ میلیون هوادار بی‌احترامی کردند - عضو هیئت مدیره استقلال گفت: سازمان لیگ با اعلام نتیجه سوپرجام به میلیون‌ها هوادار استقلال بی‌احترامی کرده است.
اظهارات فتاحی در مورد برگزاری احتمالی سوپرجام و نقد مدیریت استقلالی‌ها
اظهارات فتاحی در مورد برگزاری احتمالی سوپرجام و نقد مدیریت استقلالی‌ها - مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ گفت: اگر باشگاه پرسپولیس قبول کند بدون ملی‌پوشانش در سوپرجام بازی کند، امکان تغییر دوباره در مورد سرنوشت این مسابقه وجود دارد.
ستاره ثابت استقلال؛ منجی شماره هشت
ستاره ثابت استقلال؛ منجی شماره هشت - فرشید اسماعیلی در نقش یک ناجی ظاهر شد و با یک گل و یک پاس گل هم نامش را در تاریخ ثبت کرد و هم منصوریان را در استقلال ماندنی کرد
زیدان در آستانه بازگشت به یوونتوس
زیدان در آستانه بازگشت به یوونتوس - سرمربی پیشین رئال مادرید در آستانه بازگشت به یوونتوس است.
داعش و ضرورت سپاسگزاری جهان از ایران/ باورِ امیر دادبین به فرمانده کل ارتش/ کاهش بدهی دولت به بانک مرکزی
داعش و ضرورت سپاسگزاری جهان از ایران/ باورِ امیر دادبین به فرمانده کل ارتش/ کاهش بدهی دولت به بانک مرکزی - امروز در صفحه سیاسی خبرگزاری میزان، اخبار متنوعی منتشر شد؛ از «باورِ امیر دادبین به فرمانده کل ارتش» تا «کاهش بدهی دولت به بانک مرکزی» و «داعش و ضرورت سپاسگزاری جهان از ایران».
شفر: تقاضای ما تغییر زمان مسابقه بود نه لغو سوپرجام!
شفر: تقاضای ما تغییر زمان مسابقه بود نه لغو سوپرجام! - سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: تقاضای ما تغییر زمان مسابقه بود نه لغو سوپرجام!
باشگاه استقلال: فتاحی به جای اقدامات هیجانی، قوانین اولیه فوتبال را ملاک قرار دهد
باشگاه استقلال: فتاحی به جای اقدامات هیجانی، قوانین اولیه فوتبال را ملاک قرار دهد - باشگاه استقلال به اظهارات مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ واکنش نشان داد.
برنامه عربستان برای ضربه زدن به سلطان‌نشین عمان از طریق «المهره»
برنامه عربستان برای ضربه زدن به سلطان‌نشین عمان از طریق «المهره» - عربستان سعودی با شعله‌ور کردن آتش درگیری‌ها در المهره از این استان تحت اشغال خود در یمن برای هدف قرار دادن کشور عُمان سو‌ء استفاده می‌کند.