جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷ / Friday, 21 September, 2018

آخرین اخبار سرویس عکس / فیلم

کودکان خود را با این روش‌ها آماده مدرسه رفتن کنید
کودکان خود را با این روش‌ها آماده مدرسه رفتن کنید - آموزش - برای خرید مدرسه به فرزندتان حق انتخاب بدهید. می‌توانید برای وسایل مورد نیازش بودجه‌ای تعیین کنید و به او این امکان را بدهید که در کنار انتخاب متناسب با سلیقه‌اش، مدیریت مالی را نیز بیاموزد.
وزیر ورزش حرف آخر را زد؛خداحافظی با مدیران بازنشسته
وزیر ورزش حرف آخر را زد؛خداحافظی با مدیران بازنشسته - مدیریت ورزش - پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان نوشت:وزیر ورزش و جوانان گفت: ملزم به اجرای قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان هستیم و به‌زودی برای بعضی فدراسیون‌ها که روسای آنها شامل این قانون هستند، سرپرست تعیین می‌کنیم.
پافشاری استقلال بر پیگیری سوپرجام؛آبی ها یک قدم هم از CAS عقب نمی‌کشند
پافشاری استقلال بر پیگیری سوپرجام؛آبی ها یک قدم هم از CAS عقب نمی‌کشند - لیگ برتر - معاون باشگاه استقلال می‌گوید این باشگاه از حق خود عقب‌نشینی نمی‌کند.
حمله بختک‌وار عنکبوت‌ها به ساحل شهرآیتولیکوی یونان / عکس
حمله بختک‌وار عنکبوت‌ها به ساحل شهرآیتولیکوی یونان / عکس - طبیعت - عنکبوت‌های موسوم به Tetragnatha با حمله به ساحلی در یونان بیش از 300 مترمربع از تارهای خود را دور درختان جزیره تابانده و موجب وحشت ساکنان شده‌اند.
واکنش وزارت خارجه به ادعای درخواست ایران از آمریکا برای ملاقات با ترامپ
واکنش وزارت خارجه به ادعای درخواست ایران از آمریکا برای ملاقات با ترامپ - دیپلماسی - بهرام قاسمی گفت: هرگز درخواست ملاقاتی از سوی جمهوری اسلامی ایران با آقای ترامپ مطرح نشده است.
باوفا: تکرار قهرمانی جهان هم نظر مسئولان را نسبت به کشتی تغییر نداد/ قانون وزن‌کشی بدترین قانونی است که در کشتی دیده‌ام
باوفا: تکرار قهرمانی جهان هم نظر مسئولان را نسبت به کشتی تغییر نداد/ قانون وزن‌کشی بدترین قانونی است که در کشتی دیده‌ام - سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان گفت: این برای ملی پوشان ما خیلی سخت بود که دیدند حتی تکرار قهرمانی جهان هم نتوانسته نگاه مسئولان ورزش را نسبت به کشتی تغییر دهد.
کلاهبرداری از اعتماد مردم در سکه ثامن/ چه کسانی مسئول هستند؟
کلاهبرداری از اعتماد مردم در سکه ثامن/ چه کسانی مسئول هستند؟ - سکه ثامن، نام سایتی است که در چند روز اخیر سر و صدای زیادی به پا کرده است که علتش هم کلاهبرداری از اعتماد و سرمایه های خرد و کلان گروهی از مردم است.
شهرداری‌ها و شبه‌‌دولتی‌ها مشمول قانون منع بکارگیری بازنشستگان هستند
شهرداری‌ها و شبه‌‌دولتی‌ها مشمول قانون منع بکارگیری بازنشستگان هستند - رئیس امور مدیریت مشاغل و دبیرخانه شوراهای سازمان اداری و استخدامی کشور گفت: شهرداری‌ها و شبه‌ دولتی‌ها مشمول قانون منع بکارگیری بازنشستگان هستند.
چگونه زینب پس از عاشورا پیام حسین را جهانی کرد؟
چگونه زینب پس از عاشورا پیام حسین را جهانی کرد؟ - شیخ انصاری در کتاب فقه معروفش به نام مکاسب محرمه، ضمن نوحه بر باطل می‏گوید غالب گریه‌کنندگان باید فکر کنند گریه‌شان بر اباعبدالله است یا نه؟ گاهی اوقات می‏بینید در مجلسی که سخن از ابا‌عبدالله به میان می‏آید مرد یا زن گریه می‏کند اما واقعاً بر آلام درونی خودش. این گفتار شیخ است‏، من نمی‏گویم. این گریه، گریه بر اباعبدالله نیست؛ گریه بر ابا‌عبدالله، گریه‏‌ای است که توأم با شناسایی و مقام و موقعیت اباعبدالله…
چشمی هم بازی با نساجی را از دست داد
چشمی هم بازی با نساجی را از دست داد - روزبه چشمی به مانند دو بازیکن دیگر استقلال، در دیدار برابر نساجی مازندران حضور نخواهد داشت.
چالش ارزی بانک مرکزی برای صادرکنندگان به عراق و افغانستان
چالش ارزی بانک مرکزی برای صادرکنندگان به عراق و افغانستان - در حالیکه معاملات صورت گرفته با عراق و افغانستان به صورت ریالی مدنظر قرار می‌گیرد، بخشنامه اخیر بانک مرکزیف صادرکنندگان به این دو کشور را نیز ملزم به بازگشت ارز حاصل از صادرات و عرضه آن در سامانه نیما کرده است.
دردسر بزرگ برای مالک تراکتورسازی
دردسر بزرگ برای مالک تراکتورسازی - لیگ برتر - بانک ورزش نوشت:هواپیمایی کاسپین به زودی از مالک متمول تراکتورسازی شکایت خواهد کرد.
یک استقلالی دیگر هم بازی با نساجی را از دست داد
یک استقلالی دیگر هم بازی با نساجی را از دست داد - لیگ برتر - نویمایر نمی‌تواند فردا برای استقلال به میدان برود.
سلطانی‌فر: برای فدراسیون‌هایی که روسای بازنشسته دارند، سرپرست تعیین می‌کنیم/ فدراسیون‌ها از ارز ثانویه استفاده می‌کنند
سلطانی‌فر: برای فدراسیون‌هایی که روسای بازنشسته دارند، سرپرست تعیین می‌کنیم/ فدراسیون‌ها از ارز ثانویه استفاده می‌کنند - وزیر ورزش و جوانان گفت: ملزم به اجرای قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان هستیم و به‌زودی برای برخی فدراسیون‌ها که روسای آنها شامل این قانون هستند، سرپرست تعیین می‌کنیم.
قاسمی: هرگز درخواست ملاقاتی از سوی ایران با ترامپ مطرح نشده است
قاسمی: هرگز درخواست ملاقاتی از سوی ایران با ترامپ مطرح نشده است - سخنگوی وزارت خارجه ایران گفت که ایران هرگز درخواستی را برای ملاقات با ترامپ نداشته است.
قانونی که به یک سال نرسیده «تغییر» کرد، ولی «مبهم» ماند!
قانونی که به یک سال نرسیده «تغییر» کرد، ولی «مبهم» ماند! - اصلاح قانون ممنوعیت به‌کارگیری بازنشستگان، به رغم سر و صدا‌های زیادی که به پا کرده، چیز جدیدی نیست؛ شاید باورش دشوار به نظر برسد، اما بررسی اسناد مربوطه حکایت از این مهم دارد که قانون جدید نیز به ابهاماتی قدیمی مبتلاست که ممکن است بار دیگر آن را در مسیر تصحیح قرار دهد!
آمریکا تحریم‌های جدیدی علیه ارتش چین و 33 فرد و نهاد روسی وضع کرد
آمریکا تحریم‌های جدیدی علیه ارتش چین و 33 فرد و نهاد روسی وضع کرد - دولت آمریکا در تازه‌ترین اقدام علیه روسیه، 33 فرد و نهاد روسی را به فهرست تحریم‌های خود اضافه کرد. آمریکا همچنین تحریم‌هایی را علیه ارتش چین وضع کرد.
وقتی مسئولان می‌خواهند هفته اول دانشگاه تعطیل باشد!
وقتی مسئولان می‌خواهند هفته اول دانشگاه تعطیل باشد! - در حالی که در روز‌های پایانی شهریورماه به سرمی‌بریم و از شنبه هفته آینده، سال جدید تحصیلی آغاز می‌شود، تاخیر در اعلام نتایج کنکور در مقاطع مختلف حکایت از آن دارد که مسئولان خواستار تعطیلی دانشگاه ها در هفته نخست سال تحصیلی هستند!
جلسه فنی شفر با بازیکنان و غیبت هافبک آلمانی استقلال در تمرین
جلسه فنی شفر با بازیکنان و غیبت هافبک آلمانی استقلال در تمرین - مارکوس نیومایر در تمرین امروز تیم فوتبال استقلال حضور نداشت.
سلطانی‌فر: برای فدراسیون‌هایی که روسای بازنشسته دارند، سرپرست تعیین می‌کنیم
سلطانی‌فر: برای فدراسیون‌هایی که روسای بازنشسته دارند، سرپرست تعیین می‌کنیم - وزیر ورزش و جوانان گفت: ملزم به اجرای قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان هستیم و به‌زودی برای برخی فدراسیون‌ها که روسای آنها شامل این قانون هستند، سرپرست تعیین می‌کنیم.
آقای روشن این انتقاد سازنده نیست تخریب است
آقای روشن این انتقاد سازنده نیست تخریب است - لیگ برتر - حسن روشن معمولا راهکاری ندارد و بیشتر در نقش یک منتقد عمل می‌کند.
حکایت کاپیتان پرسپولیس از ضربه‌هایی که خودی و غیرخودی به تیم زدند
حکایت کاپیتان پرسپولیس از ضربه‌هایی که خودی و غیرخودی به تیم زدند - لیگ برتر - مدال نوشت: حسین ماهینی گفت: تیمی داریم که با همه وجود می‌جنگد و با وجود همه بی‌پولی‌ها، بی‌بازیکنی‌ها و ضربه خوردن از خودی و غیرخودی برای موفقیت تلاش می‌کنیم و می‌خواهیم تاریخ‌ساز شویم.
ترافیک پرحجم در «تهران-قم» و «هراز»/ چالوس و هراز یکطرفه می‌شوند
ترافیک پرحجم در «تهران-قم» و «هراز»/ چالوس و هراز یکطرفه می‌شوند - رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا آخرین وضعیت ترافیکی و جوی محورهای مواصلاتی کشور را تشریح کرد و از یکطرفه شدن تردد در محورهای چالوس و هراز از عصر امروز خبر داد.
کلاس اولی‌ها فردا به مدرسه می‌روند + توصیه‌های آموزش‌ و پرورش به مدارس
کلاس اولی‌ها فردا به مدرسه می‌روند + توصیه‌های آموزش‌ و پرورش به مدارس - دانش‌آموزان کلاس اولی، شنبه ۳۱ شهریور با رفتن به مدرسه سال تحصیلی جدید را آغاز می‌کنند و سایر دانش‌آموزان هم اول مهر عازم مدارس می‌شوند.
افزایش ۵۰ درصدی جرایم اطفال و نوجوانان
افزایش ۵۰ درصدی جرایم اطفال و نوجوانان - جرایم اطفال و نوجوانان که در سال ۹۴ نسبت به ۹۳ با کاهش قابل توجهی مواجه بود، حالا دو سال است که رو به افزایش گذاشته و در سال ۹۶ نسبت به ۹۵ بیش از ۵۰ درصد رشد داشته است.
ساحل آیتولیکوی یونان در محاصره عنکبوت‌ها
ساحل آیتولیکوی یونان در محاصره عنکبوت‌ها - با فرا رسیدن فصل جفتگیری عنکبوت‌ها، گیاهان تالاب آیتولیکو، واقع در غرب یونان، در شبکه‌ای ۳۰۰ متری از تار عنکبوت تنیده شده‌اند.
مرگ ۵ نفر در تصادف بامدادی ۳ خودروی پراید
مرگ ۵ نفر در تصادف بامدادی ۳ خودروی پراید - به دنبال وقوع سانحه‌ای که به برخورد ۳ خودروی پراید انجامید، ۵ نفر جان خود را از دست دادند.
تغییر ساعت رسمی کشور از ساعت ۲۴ امشب
تغییر ساعت رسمی کشور از ساعت ۲۴ امشب - ساعت رسمی کشور از ساعت ۲۴ سی‌ام شهریور ماه به میزان یک ساعت به عقب کشیده می‌شود.
رنج انتظار بیماران دیالیزی کمتر می‌شود
رنج انتظار بیماران دیالیزی کمتر می‌شود - مدیر عامل انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی ایران از تامین ۵۰۰ دستگاه همودیالیز جدید در کشور خبر داد.