جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ / Friday, 15 December, 2017

آخرین اخبار سرویس وبگردی

درخشش محبی جوان باشکست دوسنگین وزن نامداردنیا
درخشش محبی جوان باشکست دوسنگین وزن نامداردنیا - محبی در حالیکه تا ثانیه‌های پایانی 2 بر 2 شکست خورده بود با جسارت و جنگندگی مثال زدنی 4 امتیاز از حریف نامدار خود گرفت و پیروز این مبارزه سخت شد.
دو طلای پیاپی تکواندوی ایران در یونیورسیاد
دو طلای پیاپی تکواندوی ایران در یونیورسیاد - میرهاشم حسینی دیگر نماینده ایران در فینال مسابقات وزن ۶۳- برای کسب طلا به مصاف حریف آرژانتینی رفت و با قدرت حریف را با امتیاز بالای 17 بر 5 شکست داد.
تامین منابع از فروش تراکم و تغییرکاربری ها به انتهای خط رسیده است
تامین منابع از فروش تراکم و تغییرکاربری ها به انتهای خط رسیده است - شهردار تهران گفت: امروز حداقل ۷۹ درصد از درآمدهای شهرداری غیرپایدار است و حداکثر ۲۱ درصد درآمدهای شهرداری جزو درآمدهای پایدار محسوب می شود که این یک رقم نگران کننده است.
خبرهای خوبی برای هواداران در راه است/ مذاکره با ریزه‌اسپور خوب بود
خبرهای خوبی برای هواداران در راه است/ مذاکره با ریزه‌اسپور خوب بود - سرپرست باشگاه پرسپولیس با ابراز رضایت از مذاکراتی که طی روزهای گذشته با مسئولان باشگاه ریزه اسپور ترکیه داشت گفت: بزودی خبرهای خوبی در این باره منتشر خواهد شد.
مدارک ادعائی که آمریکا امروز به نمایش گذاشت همچون گذشته جعلی و ساختگی است
مدارک ادعائی که آمریکا امروز به نمایش گذاشت همچون گذشته جعلی و ساختگی است - نمایندگی دائم جمهوری اسلامی ایران نزد سازمان ملل طی بیانیه ای به اتهامات نماینده دائم آمریکا علیه ایران واکنش نشان داد.
انتظار اداره کتاب برای رئیس جدید و دریافت نوبل توسط ایشی گورو
انتظار اداره کتاب برای رئیس جدید و دریافت نوبل توسط ایشی گورو - بحث رفتن محمد سلگی از اداره کتاب و انتظار دفتر توسعه کتاب و کتابخوانی وزارت ارشاد برای مدیر جدید و دریافت جایزه نوبل توسط کازئو ایشی گورو از جمله خبرهای مهم حوزه کتاب در این هفته هستند.
«بانو قدس ایران» بالاخره دیده شد/ فیلمی که سانسور نشد
«بانو قدس ایران» بالاخره دیده شد/ فیلمی که سانسور نشد - مصطفی رزاق کریمی با اشاره به مستند «بانو قدس ایران» بیان کرد که نه خودش و نه کسی او را در ساخت این مستند سانسور نکرده است.
۱۳ نقد برنامه اشتغال فراگیر/نقاط قوت و ضعف سند اشتغالی دولت
۱۳ نقد برنامه اشتغال فراگیر/نقاط قوت و ضعف سند اشتغالی دولت - نتایج یک گزارش رسمی نشان می‌دهد برنامه اشتغال فراگیر به عنوان سند اشتغالی دولت هرچند درراستای ارتقای آموزش و مهارت نیروی انسانی گام برداشته اما فاقد راهبرد مشخص برای اشتغالزایی پایدار است.
تجهیز تمام استانهای کشور به بالن اینترنتی
تجهیز تمام استانهای کشور به بالن اینترنتی - وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از تجهیز همه استانهای کشور به بالن بومی اینترنت خبر داد.
ترامپ درصدد جلب رضایت لابی صهیونیسم است/مواضع «شرم آور» اعراب
ترامپ درصدد جلب رضایت لابی صهیونیسم است/مواضع «شرم آور» اعراب - «احمد المدلل» عضو ارشد جنبش جهاد اسلامی فلسطین ضمن شرم آور توصیف کردن مواضع اعراب درقبال قدس اشغالی، گفت: ترامپ با اقدام اخیر خود علیه قدس تلاش کرد تا رضایت لابی صهیونیسم را جلب کند.
تصویب طرح ممنوعیت فروش هواپیما به ایران در کنگره
تصویب طرح ممنوعیت فروش هواپیما به ایران در کنگره - مجلس نمایندگان آمریکا در طرحی فروش هواپیما به ایران را که قرارداد های آن با ایران به امضا رسیده است را ممنوع کرد.
گرشاسبی: خبرهای خوبی برای هواداران دارم
گرشاسبی: خبرهای خوبی برای هواداران دارم - لیگ برتر - سایت باشگاه پرسپولیس نوشت:سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: خوشبختانه با تلاش و پیگیری‌های مستمر به نتایج بسیار خوبی رسیدیم و خبرهای خوبی برای هواداران دارم.
جام باشگاه‌های فوتبال ساحلی جهان/شکست نماینده ایران در گام نخست
جام باشگاه‌های فوتبال ساحلی جهان/شکست نماینده ایران در گام نخست - دیگر ورزشها - تیم فوتبال ساحلی پارس جنوبی در گام اول نتیجه را واگذار کرد.
از «خروج سالانه ۹ میلیارد دلار ارز مسافرتی از کشور» تا «واکنش بانک خلق چین به افزایش نرخ بهره بانکی آمریکا»
از «خروج سالانه ۹ میلیارد دلار ارز مسافرتی از کشور» تا «واکنش بانک خلق چین به افزایش نرخ بهره بانکی آمریکا» - این پیمانه تیترهایی همچون کاهش دو هزار بشکه ای تولید ماهانه نفت ایران، کاهش قیمت نفت با احتمال افزایش تولید نفت خام آمریکا، افت اندک دلار در کنار گرانی یورو و درهم، افزایش ارزش پوند پس از پیشرفت در مذاکرات برگزیت، قیمت سکه در بازار تهران افزایش یافت، طلای جهانی در پی افزایش نرخ‌های بهره آمریکا رشد کرد، اقتصادهای ایران و چین مکمل یکدیگر هستند، بودجه ۹۷ یارانه بگیران را قلع و قمع و فقرا را نابود می‎کند…
جوابی که نگهبان عراقی را ناراحت کرد
جوابی که نگهبان عراقی را ناراحت کرد - یک هو عراقی آمد و گفت: «چی داری نگاه می‌کنی؟» گفتم: «دارم ستاره‌ها را نگاه می‌کنم.» پرسید: «برای چی؟»
مردم از سفر داخلی می‌زنند تا عوارضِ خروج جبران شود
مردم از سفر داخلی می‌زنند تا عوارضِ خروج جبران شود - «ملتی که وام می‌گیرد سفر برود، آیا به‌خاطر ۲۰۰ هزار تومان افزایش عوارض خروج، سفر خارجی را کنسل می‌کند یا تعداد سفرهای داخلی را کم می‌کند؟»
وزیر راه: ۱۹ میلیون بد مسکن و حدود ۱۰ میلیون نفر حاشیه‌نشین داریم/۹ میلیون نفر در بافت فرسایش شهری زندگی می‌کنند/۱۴۰ هزار هکتار از مساحت شهری کیفیت مناسب زندگی ندارد
وزیر راه: ۱۹ میلیون بد مسکن و حدود ۱۰ میلیون نفر حاشیه‌نشین داریم/۹ میلیون نفر در بافت فرسایش شهری زندگی می‌کنند/۱۴۰ هزار هکتار از مساحت شهری کیفیت مناسب زندگی ندارد - وزیر راه و شهرسازی به اشکال طراحی مسکن مهر اشاره کرد و گفت: ما نباید یک بار دیگر طرحی مثل مسکن مهر که چند هزار میلیارد ریال را برد و مردم را به حاشیه‌ها...
افزایش ارزش پوند پس از پیشرفت در مذاکرات برگزیت
افزایش ارزش پوند پس از پیشرفت در مذاکرات برگزیت - ارزش استرلینگ روز پنجشنبه افزایش یافت. این افزایش در حالی رخ داده است که معامله گران منتظر نشست آتی بانک انگلستان هستند تا تصمیم این نهاد را در رابطه با سرعت بخشیدن به روند افزایش نرخ بهره با توجه به پیشرفت های اخیر در خصوص مذاکرات برگزیت و بالا بودن نرخ تورم در بریتانیا رصد کنند.
دغدغه‌ای سینمایی که همچنان روی کاغذ است
دغدغه‌ای سینمایی که همچنان روی کاغذ است - همچنان اولویت و دغدغه‌ی اصلی اهالی سینما بحت امنیت شغلی است تا جایی که چندی قبل نیز طی دیداری برخی اهالی سینما با وزیر ارشاد داشتند،مهم‌ترین دغدغه‌شان را این موضوع دانستند.
نشست معرفی کتاب «جعبه‌ابزاری برای فیلم‌ساز» در بنیاد سینمایی فارابی برگزار شد
نشست معرفی کتاب «جعبه‌ابزاری برای فیلم‌ساز» در بنیاد سینمایی فارابی برگزار شد - نشست گفت‌وگویی درباره‌ یک کتاب از سلسله نشست‌های «گفت‌وگوهای سینمایى» بنیاد سینمایی فارابی عصر چهارشنبه ۲۲ آذر برگزار شد.
ویدیو موشکی که آمریکا علیه ایران علم کرد! / حرف‌های غیرمنتظره پوتین درباره ایران در کنفرانس مطبوعاتی / ویدیو عرضه سنگ ایران به نام چین و ایتالیا در جهان!
ویدیو موشکی که آمریکا علیه ایران علم کرد! / حرف‌های غیرمنتظره پوتین درباره ایران در کنفرانس مطبوعاتی / ویدیو عرضه سنگ ایران به نام چین و ایتالیا در جهان! - این مردم در تهران شب‌ها آرام نمی‌خوابند / وضعیت وحشتناک جگری‌های پایتخت / ویدیویی از برخورد شدید با یک دست فروش در تهران، از دیگر ویدیوهای این بسته خبری است. «تابناک پلاس»، شنبه تا پنجشنبه به استثنای تعطیلات رسمی، پس از ساعت ۲۰:‌۰۰ برای مشاهده مخاطبان در «تابناک»‌ منتشر می‌شود.
وجود مافیا در صنعت سینما شبیه شوخی است/ دولت باید سینما را از فضای بینابینی خارج کند
وجود مافیا در صنعت سینما شبیه شوخی است/ دولت باید سینما را از فضای بینابینی خارج کند - سومین برنامه «شب‌های شفاهی» با اجرای محمود گبرلو و با حضور مهدی کرم‌پور روی آنتن شبکه شما رفت.
پرده بعدی یارانه‌ها
پرده بعدی یارانه‌ها - آمارهای رسمی تعداد یارانه‌بگیران در کشور را سالانه حدود ۷۶ میلیون نفر عنوان کرده‌اند. ادامه...
آذری‌جهرمی: تجهیز تمام استان‌ها به طرح بالن بومی برای تامین ارتباطات در مواقع اضطراری
آذری‌جهرمی: تجهیز تمام استان‌ها به طرح بالن بومی برای تامین ارتباطات در مواقع اضطراری - وزیر ارتباطات از تجهیز همه استان‌ها به بالون بومی خبر داد. ادامه...
بهترین منابع غذایی برای کلسیم و ویتامین D را بشناسید
بهترین منابع غذایی برای کلسیم و ویتامین D را بشناسید - سلامت - بدن شما به ویتامین D و کلسیم نیاز دارد اما آیا به اندازه کافی آنها را دریافت می‌کنید؟ بیشتر مردم با کمبود این دو مواجه هستند.
نیکی هیلی مدعی ارسال تسلیحات ایرانی برای انصارالله یمن شد
نیکی هیلی مدعی ارسال تسلیحات ایرانی برای انصارالله یمن شد - نماینده آمریکا در سازمان ملل با حضور در برابر آهن‌پاره‌هایی که گفته می‌شود لاشه موشک‌های ایرانی است، مدعی ارسال تسلیحات ایرانی برای انقلابیون یمن شد و گفت که «د ...
ایران و ارمنستان بر رفع موانع فعالیت‌های تجاری دو جانبه تاکید کردند
ایران و ارمنستان بر رفع موانع فعالیت‌های تجاری دو جانبه تاکید کردند - «سید کاظم سجادی» سفیر ایران در ارمنستان با «وارتان هاروتونیان» رئیس کمیته درآمدهای دولتی ارمنستان دیدار و راههای توسعه روابط ادامه...
انتقاد آیت‌الله مکارم‌شیرازی از احمدی‌نژاد: به رهبر انقلاب نامه‌ای نوشته و مملکت را به صورت ویرانه معرفی کرده/بی‌انصافی است
انتقاد آیت‌الله مکارم‌شیرازی از احمدی‌نژاد: به رهبر انقلاب نامه‌ای نوشته و مملکت را به صورت ویرانه معرفی کرده/بی‌انصافی است - آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید، یکی از ابزارهای جنگ روانی را سیاه نمایی دانست و با بیان اینکه صرف گفتن بیماری، شجاعت نیست، تصریح کرد:سیاه نمایی...
پرفروش‌های بازار خودرو
پرفروش‌های بازار خودرو - در حالی به‌دنبال توافق هسته‌ای مشتریان خودرو چشم‌ انتظار تغییر چهره بازار خودرو هستند که پرفروش‌ترین خودروهای بازار کشور همچنان ادامه...
واکنش توئیتری ظریف به اتهامات واهی سفیر آمریکا در سازمان ملل علیه ایران
واکنش توئیتری ظریف به اتهامات واهی سفیر آمریکا در سازمان ملل علیه ایران - دیپلماسی - محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان با انتشار پستی توئیتری به ادعای واهی نیکی هیلی سفیر آمریکا در سازمان ملل واکنش نشان داد.
واکنش ایران به اتهامات تازه آمریکا علیه تهران: ایران موشکی به یمن ارسال نکرده/ادعای واشنگتن تحریک‌آمیز است/ایران آماده کمک به حل مسالمت‌آمیز بحران یمن است
واکنش ایران به اتهامات تازه آمریکا علیه تهران: ایران موشکی به یمن ارسال نکرده/ادعای واشنگتن تحریک‌آمیز است/ایران آماده کمک به حل مسالمت‌آمیز بحران یمن است - نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل متحد، اتهامات سفیر آمریکا علیه ایران را قویا رد کرد و گفت: این اقدام نشانه بارز نقش مخرب، تحریک‌آمیز و غیر...
۳۱ تونل در آزادراه تهران شمال اجرا شد/ ۶ پروژه اقتصادی مقاومتی در حوزه آزادراهی
۳۱ تونل در آزادراه تهران شمال اجرا شد/ ۶ پروژه اقتصادی مقاومتی در حوزه آزادراهی - مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل‌ونقل کشور گفت: اجرای ۴۰ هزار متر تونل در طرح‌های آزادراهی اقتصاد مقاومتی از مهمترین ادامه...
گسترش مخالفت جهانی علیه آمریکا
گسترش مخالفت جهانی علیه آمریکا - سرانجام دونالد ترامپ رئیس‌جمهوری آمریکا یکی دیگر از وعده‌های انتخاباتی‌اش را عملی کرد و با وجود مخالفت‌های گسترده منطقه‌ای و ادامه...
صحبت‌های عمر عبدالرحمن درباره احتمال حضور در الهلال؛این آرزوی هر بازیکن عرب است!
صحبت‌های عمر عبدالرحمن درباره احتمال حضور در الهلال؛این آرزوی هر بازیکن عرب است! - فوتبال جهان - ستاره العین احتمال انتقالش به الهلال را تایید کرد.
100هزار میلیارد ریال برای نوسازی صنایع و معادن پیش‌بینی شد
100هزار میلیارد ریال برای نوسازی صنایع و معادن پیش‌بینی شد - وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه برای تولید و رقابت باید به سمت نوسازی صنایع برویم، گفت: 100هزار میلیارد ریال تحت عنوان ادامه...
بودجه‌جاری دولت در ۵سال گذشته چقدر رشد داشت؟ +نمودار
بودجه‌جاری دولت در ۵سال گذشته چقدر رشد داشت؟ +نمودار - بودجه۹۷ به دلیل کنترل هزینه ها یکی از کمترین میزان رشد هزینه های جاری دولت را در مقایسه با بودجه های گذشته داشته است.
نرخ رشد سالانه درآمدهای مالیاتی در بودجه +نمودار
نرخ رشد سالانه درآمدهای مالیاتی در بودجه +نمودار - نرخ رشد سالانه درآمدهای مالیاتی در لایحه بودجه۹۷ و دوره ۹۶-۱۳۸۳ را در نمودار زیر مشاهده می‌کنید. دولت جهت خروج از رکود نرخ رشد درآمدهای مالیاتی را پایین آورد.
خروج نیروهای روسی از سوریه
خروج نیروهای روسی از سوریه - سفر ناگهانی ولادیمیر پوتین به سوریه و دیدار با بشار اسد اگرچه با فرمان خروج بخشی از نیروهای روسیه از سوریه همراه بود اما پیامی ادامه...
بودجه نویسی عملیاتی در دخل و خرج ۹۷
بودجه نویسی عملیاتی در دخل و خرج ۹۷ - نخستین لایحه بودجه دولت دوازدهم در حالی تقدیم مجلس شد که با بودجه سنوات گذشته متفاوت است و به گفته رئیس‌جمهوری اشتغال، رشد ادامه...
شواهدی داریم که ایران برای نیروهای یمنی سلاح ارسال می کند
شواهدی داریم که ایران برای نیروهای یمنی سلاح ارسال می کند - نیکی هیلی سفیر امریکا در سازمان ملل متحد، دقایقی پیش در یک کنفرانس ویژه خبری در واشنگتن حضور پیدا کرد و ادعا کرد که شواهد غیرقابل انکاری از نقض تعهدات بین المللی از سوی ایران در اختیار دارد که می خواهد آن ها را فاش کند.
آیت الله مکارم شیرازی: شخصی به رهبر انقلاب نامه ای نوشته و مملکت را به صورت ویرانه معرفی کرده / سیاه نمایی افتخار نیست
آیت الله مکارم شیرازی: شخصی به رهبر انقلاب نامه ای نوشته و مملکت را به صورت ویرانه معرفی کرده / سیاه نمایی افتخار نیست - گاهی خطر جنگ روانی از جنگ نظامی نیز بیشتر است؛ چرا که یک جامعه را به جان هم انداخته و آنان را مأیوس می کند و وسیله آن نیز رسانه ها و فضای مجازی است.
فروش امپراتوری مرداک/ بلندپروازی ۵۲ میلیارد دلاری دیزنی
فروش امپراتوری مرداک/ بلندپروازی ۵۲ میلیارد دلاری دیزنی - سینما - دیزنی بخش اعظم امپراتوری مرداک را به قیمت ۵۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون دلار می‌خرد.
سهم وزارتخانه‌ها از بودجه ۹۷ +اینفوگرافیک
سهم وزارتخانه‌ها از بودجه ۹۷ +اینفوگرافیک - در لایحه سال آینده مجموع کلی منابع و مصارف دولت در مقایسه با آنچه که در لایحه سال ۱۳۹۶ به مجلس رفته بود حدود ۱۰۰ هزار میلیارد تومان افزایش داشته است. در سال…
نوبخت: رییس جمهور از افزایش نرخ ارز بسیار مکدر است/ برای طرح‌های عمرانی پول کافی نداریم
نوبخت: رییس جمهور از افزایش نرخ ارز بسیار مکدر است/ برای طرح‌های عمرانی پول کافی نداریم - محمد باقر نوبخت در گردهمایی دانشجویان و جوانان حزب اعتدال و توسعه با عنوان جوانان، نقش آفرینی و مسوولیت پذیری با بیان این مطلب افزود: اسم اصلی حزب اعتدال و…
عباس آخوندی: ۱۰ میلیون نفر از مردم در بدترین وضعیت زندگی می‌کنند
عباس آخوندی: ۱۰ میلیون نفر از مردم در بدترین وضعیت زندگی می‌کنند - وزیر راه و شهرسازی گفت: ۹ تا ۱۰ میلیون نفر از مردم کشور در حاشیه شهر و در بدترین وضعیت در حال زندگی هستند. ادامه...
ماجرای سوال احمدی‌نژاد از شمخانی درباره دختر آملی لاریجانی/توصیه رهبر انقلاب درباره آیت‎الله...
ماجرای سوال احمدی‌نژاد از شمخانی درباره دختر آملی لاریجانی/توصیه رهبر انقلاب درباره آیت‎الله... - رصد‌خانه «تابناک»، خبرهایی برای مخاطبان آماده می‌کند که غیررسمی هستند یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می‌گیرند. تیترهایی مانند:ضرغامی: سلفی جدید موگرینی با نیکی هیلی را دریابیم!/ برخی انحرافات احمدی‌نژاد هنوز به مردم گفته نشده/کشف سکه های طلا، دلار، یورو و کارت‌های هدیه از کیف یکی از بست نشینان و ... رصد‌خانه امروز تابناک...