شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ / Saturday, 17 March, 2018

آخرین اخبار سرویس ورزش

صادقیان: مطمئنم کی‌روش مرا می‌بیند/ ژاوی نمی‌تواند مقابل پرسپولیس کار خاصی انجام دهد
صادقیان: مطمئنم کی‌روش مرا می‌بیند/ ژاوی نمی‌تواند مقابل پرسپولیس کار خاصی انجام دهد - لیگ برتر - پیام صادقیان گفت: فوتبال ترکیه را انتخاب کردم که به تیم ملی دعوت شوم.
پیشکسوت استقلال درگذشت
پیشکسوت استقلال درگذشت - ایلنا: پیشکسوت تیم فوتبال استقلال عصر امروز جان به جان آفرین تسلیم کرد.
شکستی دیگر برای حریف آسیایی پرسپولیس
شکستی دیگر برای حریف آسیایی پرسپولیس - ایلنا: تیم فوتبال الوصل در هفته نوزدهم لیگ امارات مقابل الظفره شکست خورد.
برگزاری تمرین پرسپولیس با 15 بازیکن
برگزاری تمرین پرسپولیس با 15 بازیکن - ایلنا: تیم فوتبال پرسپولیس پس از استراحت چند روزه، تمرینات خود را با 15 بازیکن زیر نظر مارکو آغاز کرد.
تاج: با تیم های اروپایی مثل ترکیه و یونان هم بازی داریم
تاج: با تیم های اروپایی مثل ترکیه و یونان هم بازی داریم - ایلنا: رییس فدراسیون فوتبال می گوید تیم ملی ما براساس نظر سرمربی و تشخیص کادر فنی بازی می‌کند.
برگزاری تمرین پرسپولیس با حضور 15 بازیکن زیرنظر مارکو
برگزاری تمرین پرسپولیس با حضور 15 بازیکن زیرنظر مارکو - تیم فوتبال پرسپولیس پس از استراحت چند روزه، تمرینات خود را با 15 بازیکن زیر نظر مارکو آغاز کرد.
خلاصه بازی ایران و سیرالئون در 26 اسفند 96 +فیلم
خلاصه بازی ایران و سیرالئون در 26 اسفند 96 +فیلم - تیم ملی ایران توانست با نتیجه 4-0 تیم سیرالئون را شکست دهد.
پرسپولیسی‌ها با ۱۵ بازیکن تمرین کردند
پرسپولیسی‌ها با ۱۵ بازیکن تمرین کردند - تیم فوتبال پرسپولیس پس از استراحت چند روزه، تمرینات خود را با ۱۵ بازیکن زیر نظر مارکو آغاز کرد.
عابدزاده در ترکیب اصلی ماریتیمو در لیگ پرتغال
عابدزاده در ترکیب اصلی ماریتیمو در لیگ پرتغال - امیر عابدزاده در ترکیب اصلی ماریتیمو مقابل توندلا قرار گرفت.
پیشکسوت استقلال درگذشت
پیشکسوت استقلال درگذشت - پیشکسوت فوتبال ایران دار فانی را وداع گفت.
تمرین شنبه پرسپولیسی‌ها با 15 بازیکن انجام شد
تمرین شنبه پرسپولیسی‌ها با 15 بازیکن انجام شد - تیم فوتبال پرسپولیس پس از استراحت چند روزه، تمرینات خود را با 15 بازیکن زیر نظر مارکو آغاز کرد.
حاشیه نشست خبری کارلوس کی‌روش؛ اعلام آمادگی سرمربی تیم ملی برای انتشار قراردادش
حاشیه نشست خبری کارلوس کی‌روش؛ اعلام آمادگی سرمربی تیم ملی برای انتشار قراردادش - سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان اعلام کرد، حاضر است قراردادش با این فدراسیون را منتشر کند.
دلیلی که خداداد گچ‌کاری را کنار گذاشت
دلیلی که خداداد گچ‌کاری را کنار گذاشت - لیگ برتر - خداداد عزیزی گفت: جهانگیر زنده‌دل از موفقیت‌های من مثل پسرش خوشحال بود.
برد 10 گله دختران نوجوان ایران
برد 10 گله دختران نوجوان ایران - ایلنا: دیدار تدارکاتی تیم ملی فوتبال دختران نوجوان با تیم منتخب اسلامشهر بعدازظهر امروز در مرکز ملی فوتبال برگزار شد.
سلطانی فر: سال 97  کار انتقال استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی را با جدیت دنبال می کنیم
سلطانی فر: سال 97 کار انتقال استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی را با جدیت دنبال می کنیم - ایلنا: دکتر سلطانی فر در نشست با سردبیران رسانه های ورزشی کشور هدف تمام اقدامات و برنامه های این وزارتخانه را رضایت خداوند، مردم و پیشرفت ورزش کشور دانست.
تاج: کی‌روش به شدت مورد حمایت ماست و برای تمدید قراردادش مذاکره کرده‌ایم/ سیرالئون لیگ ندارد اما حریفی به‌دردبخور بود
تاج: کی‌روش به شدت مورد حمایت ماست و برای تمدید قراردادش مذاکره کرده‌ایم/ سیرالئون لیگ ندارد اما حریفی به‌دردبخور بود - رئیس فدراسیون فوتبال تأکید کرد که تیم ملی فوتبال کشورمان براساس نیازهای خود اقدام به برگزاری دیدارهای تدارکاتی می‌کند و یکی از این دیدارها مقابل سیرالئون برگزار شده است.
توضیحات تاج درباره انتخاب سیرالئون؛ واقعیت‌ها را ببینید
توضیحات تاج درباره انتخاب سیرالئون؛ واقعیت‌ها را ببینید - فوتبال > همشهری آنلاین: رئیس فدارسیون فوتبال با بیان دلایل انتخاب سیرالئون برای بازی تدارکاتی با تیم ملی گفت باید واقعیت‌ها را دید و به درک متقابل رسید.
کی‌روش: چرا شما هیچ وقت راضی نمی‌شوید
کی‌روش: چرا شما هیچ وقت راضی نمی‌شوید - فوتبال > همشهری آنلاین: کارلوس کی‌روش با بیان اینکه شما دوستان هیچ وقت راضی نیستید، گفت: برای بازی امروز به ۲۰ کشور دنیا دعوت‌نامه فرستادیم و فقط سیرالئون اعلام آمادگی کرد.
کی‌روش: افرادی که تهدیدها و حمله‌های ترسو وارانه می‌کنند یایند چشم‌درچشم صحبت کنیم/ در کادر تیم ملی نه برادری دارم، نه پسرخوانده‌ای
کی‌روش: افرادی که تهدیدها و حمله‌های ترسو وارانه می‌کنند یایند چشم‌درچشم صحبت کنیم/ در کادر تیم ملی نه برادری دارم، نه پسرخوانده‌ای - سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: افرادی که تهدیدها و حمله‌های ترسو وارانه می‌کنند و اگر صحبتی دارند، بیایند چشم‌درچشم صحبت کنیم.
غفوری:سیرالئون تیم ضعیفی نبود / بازی با تیم‌های بزرگ دنیا هزینه زیادی می‌خواهد
غفوری:سیرالئون تیم ضعیفی نبود / بازی با تیم‌های بزرگ دنیا هزینه زیادی می‌خواهد - مدافع تیم ملی گفت: سیرالئون تیم ضعیفی نبود و این دیدار می‌تواند به تیم ملی در راستای حضوری موفق در جام جهانی کمک کند.
جان کیستر: با تیم اصلی خود وارد ایران نشدیم/لیگ منظمی در سیرالئون وجود ندارد
جان کیستر: با تیم اصلی خود وارد ایران نشدیم/لیگ منظمی در سیرالئون وجود ندارد - سرمربی تیم ملی سیرالئون گفت: با توجه به شرایط زمانی این دیدار بازیکنان اصلی ما همراه تیم نبودند و با تیم دوم خود به ایران سفر کردیم.
راه آهن اولین تیم سقوط کرده به لیگ دسته دوم
راه آهن اولین تیم سقوط کرده به لیگ دسته دوم - تیم فوتبال راه آهن به عنوان اولین تیم سقوط کرده از لیگ دسته اول مشخص شد.
گزارش تصویری از تساوی مس رفسنجان و نساجی مازندران در لیگ یک
گزارش تصویری از تساوی مس رفسنجان و نساجی مازندران در لیگ یک - تصاویر تساوی شاگردان نکونام و سامره را در لیگ یک فوتبال کشور را مشاهده کنید.
گزارش تصویری از پیروزی تیم ملی ایران مقابل سیرالئون در دیدار دوستانه
گزارش تصویری از پیروزی تیم ملی ایران مقابل سیرالئون در دیدار دوستانه - تصاویر پیروزی 4 بر صفر تیم ملی فوتبال ایران مقابل سیرالئون در دیدار دوستانه را مشاهده کنید.
کار انتقال مالکیت و مدیریت پرسپولیس و استقلال در سال 97  به بخش خصوصی با جدیت دنبال می شود
کار انتقال مالکیت و مدیریت پرسپولیس و استقلال در سال 97 به بخش خصوصی با جدیت دنبال می شود - وزیر ورزش و جوانان با سردبیران رسانه‌های ورزشی دیدار و گفت و گو کرد.
فیلم/ صحبت‌های کی‌روش پس از دیدار با سیرالئون
فیلم/ صحبت‌های کی‌روش پس از دیدار با سیرالئون - فیلم 25 دقیقه‌ای نشست خبری کی‌روش پس از پیروزی مقابل سیرالئون را مشاهده کنید.
کی‌روش: آیا حرفه‌ای است که عملکرد تیم ملی را بعد از ۷ سال زیر سوال می‌برید؟/ تهمت‌ها و دروغ‌های بزدلانه علیه ما زدند و تهدیدمان کردند
کی‌روش: آیا حرفه‌ای است که عملکرد تیم ملی را بعد از ۷ سال زیر سوال می‌برید؟/ تهمت‌ها و دروغ‌های بزدلانه علیه ما زدند و تهدیدمان کردند - سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: آیا این رفتار حرفه‌ای است که عملکرد تیم ملی را بعد از ۷ سال زیر سوال می‌برید؟ حداقل کاری که می‌توانید بکنید اجازه بدهید بازیکنان کار خودشان را بکنند و شاهد رضایت ملت بزرگ ایران باشیم.
نمره قبولی برای شماره ده؛ امید به نورافکن
نمره قبولی برای شماره ده؛ امید به نورافکن - نورافکن که در غیاب بازیکنان اصلی تیم ملی شماره 10 را برتن کرده بود در حد و قواره‌های شماره پیراهنش ظاهر شد
تاج: کی‌روش به شدت مورد حمایت ماست و برای تمدید قراردادش مذاکره کرده‌ایم/ سیرالئون لیگ ندارد اما حریفی به‌دردبخور برای ما بود
تاج: کی‌روش به شدت مورد حمایت ماست و برای تمدید قراردادش مذاکره کرده‌ایم/ سیرالئون لیگ ندارد اما حریفی به‌دردبخور برای ما بود - رئیس فدراسیون فوتبال تأکید کرد که تیم ملی فوتبال کشورمان براساس نیازهای خود اقدام به برگزاری دیدارهای تدارکاتی می‌کند و یکی از این دیدارها مقابل سیرالئون برگزار شده است.
پادشاه سمت راست؛ جنگ وریا و رامین
پادشاه سمت راست؛ جنگ وریا و رامین - رامین رضاییان و وریا غفوری احتمالا تا آخرین روزهای باقی مانده تا جام جهانی هم به رقابت برای رسیدن به ترکیب اصلی تیم ملی و حضور در سمت راست خط دفاع تیم کی‌روش ادامه خواهند داد.
کلوچه کشمش و گردو
فر را با دمای ۱۶۰ درجه سانتی‌گراد روشن کنید بیکینگ پودر و آرد را الک کنید و کنار بگذارید