چهارشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۷ / Wednesday, 23 January, 2019

آخرین اخبار سرویس ورزش

تداوم پیروزی‌های شهرداری ورامین در هفته بیستم لیگ والیبال
تداوم پیروزی‌های شهرداری ورامین در هفته بیستم لیگ والیبال - تهران- ایرنا- شهرداری ورامین در هفته بیستم لیگ برتر والیبال به هفدهمین برد فصل و نهمین پیروزی پیاپی خود دست یافت.
رسیدگی به ورزش خوزستان در اولویت است
رسیدگی به ورزش خوزستان در اولویت است - اهواز - ایرنا - وزیر ورزش و جوانان گفت: خوزستان از دیرباز تاکنون یکی از قطب های ورزش کشور به شمار می رود و رسیدگی به وضعیت ورزش این استان مانند سایر استان ها برای ما بسیار حیاتی و در اولویت است.
ارومیه برنده دربی آذربایجان شد/ تداوم پیروزی‌های صدرنشین لیگ
ارومیه برنده دربی آذربایجان شد/ تداوم پیروزی‌های صدرنشین لیگ - هفته بیستم رقابت های لیگ برتر والیبال با انجام ۶ دیدار در شهرهای مختلف کشورمان برگزار شد.
کشتی پهلوانی همچنان تحت پوشش فدراسیون کشتی است
کشتی پهلوانی همچنان تحت پوشش فدراسیون کشتی است - تهران- ایرنا- سرپرست فدراسیون کشتی، گفت: کشتی پهلوانی همچنان تحت نظر این فدراسیون فعالیت می کند و بحث واگذاری آن به پس از برگزاری مجمع انتخاباتی موکول شده است.
چین بدشانس فردا به مصاف خطرناک ترین تیم آسیا می رود
چین بدشانس فردا به مصاف خطرناک ترین تیم آسیا می رود - تهران- ایرنا- خبرگزاری فرانسه در آستانه مرحله یک چهارم جام ملت های 2019 آسیا در گزارشی، چهار بازی پیش رو را از نظر گذراند؛ گزارشی که در آن چین را بداقبال و ایران را خطرناک ترین تیم حاضر در تورنمنت توصیف کرد.
آغاز تمرینات پرسپولیس در تهران
آغاز تمرینات پرسپولیس در تهران - ایلنا: تیم فوتبال پرسپولیس دور تازه تمرینات خود را از امروز چهارشنبه در تهران آغاز کرد
۱۷ آزادکار به اردوی تیم ملی کشتی دعوت شدند
۱۷ آزادکار به اردوی تیم ملی کشتی دعوت شدند - اردوی تیم ملی کشتی آزاد کشورمان با دعوت از ۱۷ کشتی‌گیر در خانه کشتی تهران آغاز خواهد شد.
نتایج نخستین روز رقابت های والیبال ساحلی قهرمانی کشور مشخص شد
نتایج نخستین روز رقابت های والیبال ساحلی قهرمانی کشور مشخص شد - نخستین روز از رقابتهای تور والیبال ساحلی سه ستاره بندر عباس به پایان رسید.
گلف نیازمند برگزاری دوره‌های آموزشی مستمر و هدفمند است
گلف نیازمند برگزاری دوره‌های آموزشی مستمر و هدفمند است - ایلنا: ورزش گلف در سالهای اخیر رونق بسیار خوبی پیدا کرده و نشان داده پتانسیلهای بسیار خوبی در این زمینه در کشور وجود دارد. در بخش بانوان نیز علاقه‌مندان بسیاری به…
زانوی هافبک پرسپولیس جراحی می‌شود
زانوی هافبک پرسپولیس جراحی می‌شود - ایلنا: بازیکن پرسپولیس که دچار آسیب‌دیدگی شده است‌، تحت عمل جراحی قرار می‌گیرد.
کاراته ایران مدعی کسب مدال در المپیک است
کاراته ایران مدعی کسب مدال در المپیک است - تهران - ایرنا - مدیر فنی تیم ملی کاراته ژاپن با بیان اینکه رشته فوق در ایران پیشرفت زیادی داشته است، گفت: کاراته کاهای ایران از مدعیان کسب مدال در المپیک توکیو هستند.
کی روش: دیدار با چین یک ماجراجویی جدید است
کی روش: دیدار با چین یک ماجراجویی جدید است - ابوظبی- ایرنا- سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: دیدار با چین برای ما یک ماجراجویی جدید است که سعی می کنیم با موفقیت آن را پشت سر بگذاریم.
شجاعی: به رویایی بزرگ فکر می کنیم
شجاعی: به رویایی بزرگ فکر می کنیم - ابوظبی- ایرنا- کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران با بیان اینکه فوتبال چین پیشرفت چشمگیری داشته است، گفت: به تعبیر رویایی بزرگ که قهرمانی در آسیا است فکر می کنیم.
واگذاری اماکن ورزشی در تعارض با قانون اساسی است
واگذاری اماکن ورزشی در تعارض با قانون اساسی است - مشهد - ایرنا - معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان گفت: قانون اساسی ورزش را برای مردم رایگان کرده است اما واگذاری و مزایده اماکن ورزشی موجب گران شدن این خدمات می شود لذا در تعارض با قانون اساسی است.
تخلف عجیب هیئت فوتبال البرز در ثبت قرارداد بازیکنان/ مدیر گل ریحان: لیست خودشان را ثبت کردند! + تصاویر
تخلف عجیب هیئت فوتبال البرز در ثبت قرارداد بازیکنان/ مدیر گل ریحان: لیست خودشان را ثبت کردند! + تصاویر - هیئت فوتبال استان البرز در تخلفی آشکار،‌ لیست ارسالی یکی از باشگاه‌ها برای ثبت قرارداد بازیکنان را به طور کامل تغییر داد!
هنوز پاداش قهرمانی آسیا را دریافت نکردیم / حضور خانواده‌ها برای تماشای مسابقه فوتسال زیبا بود / هیچ حمایتی از سوی داوران نداشتیم
هنوز پاداش قهرمانی آسیا را دریافت نکردیم / حضور خانواده‌ها برای تماشای مسابقه فوتسال زیبا بود / هیچ حمایتی از سوی داوران نداشتیم - ایلنا: بعد از قهرمانی دختران ایران در جام ملتهای آسیا یکی از محبوبترین رشته‌ها در حوزه ورزش بانوان فوتسال بوده، دختران ایران کاری کردند که امسال استقبال از لیگ برتر…
شجاعی: تیم چین نسبت به گذشته شرایط بهتری دارد/ ایران بازیکنان خوب ولی فروتن و بی ادعا دارد
شجاعی: تیم چین نسبت به گذشته شرایط بهتری دارد/ ایران بازیکنان خوب ولی فروتن و بی ادعا دارد - ایلنا: کاپیتان تیم ملی ایران در نشست خبری پیش از بازی با چین حاضر شد و در مورد این بازی به صحبت پرداخت.
یک بازیکن گرجستانی به تیم فوتبال نساجی مازندران پیوست
یک بازیکن گرجستانی به تیم فوتبال نساجی مازندران پیوست - کاپیتان سابق تیم دیناموتفلیس گرجستان با قراردادی یک و نیم ساله به نساجی مازندران پیوست.
ملی پوش گرجی به نساجی مازندران پیوست
ملی پوش گرجی به نساجی مازندران پیوست - ایلنا: خرید جدید تیم فوتبال نساجی مازندران معرفی شد.
کی‌روش: این بازی برای ما مهمترین بازی است/ افتخار داشتم که شاگرد لیپی بودم
کی‌روش: این بازی برای ما مهمترین بازی است/ افتخار داشتم که شاگرد لیپی بودم - ایلنا: سرمربی تیم ملی ایران از رویارویی با تیم چین صحبت کرد.
گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از امارات| مارچلو لیپی: ایران بهترین تیم آسیاست اما برتری مقابل آن غیرممکن نیست/ می‌خواهیم بردی بزرگ کسب کنیم
گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از امارات| مارچلو لیپی: ایران بهترین تیم آسیاست اما برتری مقابل آن غیرممکن نیست/ می‌خواهیم بردی بزرگ کسب کنیم - مارچلو لیپی، سرمربی تیم ملی فوتبال چین از ایران به عنوان بهترین تیم آسیا یاد کرد و گفت که تیمش برای این بازی به خوبی آماده است.
کاپیتان چین: شخصیت تیم ملی ایران را می‌شناسیم / آنها خیلی سریع هستند
کاپیتان چین: شخصیت تیم ملی ایران را می‌شناسیم / آنها خیلی سریع هستند - ایلنا: کاپیتان تیم ملی فوتبال چین پیش بینی بازی سختی را مقابل ایران در مرحله یک چهارم نهایی جام ملت‌های آسیا دارد.
لیپی: ایران تیم خوبی است ولی ما هم توانمندی‌های خودمان را داریم
لیپی: ایران تیم خوبی است ولی ما هم توانمندی‌های خودمان را داریم - ایلنا: سرمربی تیم ملی چین از رویارویی با ایران صحبت کرد.
لیپی: آماده مصاف با ایران هستیم
لیپی: آماده مصاف با ایران هستیم - ابوظبی- ایرنا- سرمربی تیم ملی فوتبال چین، گفت: پس از ریکاوری خوبی که داشتیم، برای دیدار مقابل ایران آماده هستیم.
تعجب لیکنز از شور و اشتیاق هواداران تراکتورسازی
تعجب لیکنز از شور و اشتیاق هواداران تراکتورسازی - ایلنا: سرمربی کهنه‌کار تیم تاکتورسازی جو حاکم بر این تیم را فوق‌العاده توصیف کرد.
خرید جدید روسونری به میلان رسید(فیلم)
خرید جدید روسونری به میلان رسید(فیلم) - ایلنا: مهاجم تیم فوتبال جنوا برای عقد قرارداد با میلان به این شهر رسید.
لیپی: بازی سختی برابر ایران داریم
لیپی: بازی سختی برابر ایران داریم - سرمربی تیم ملی فوتبال چین گفت: می دانیم که بازی سختی برابر یکی از قدرت های برتر فوتبال آسیا داریم.
کاپیتان ژاپن: ایران بهترین فوتبال را در آسیا بازی می کند
کاپیتان ژاپن: ایران بهترین فوتبال را در آسیا بازی می کند - تهران- ایرنا- «مایا یوشیدا» کاپیتان تیم ملی ژاپن معتقد است ایران در حال حاضر بهترین فوتبال را در آسیا بازی کرده و سخت ترین رقیب حاضر در جام ملت های 2019 آسیا برای هر تیمی محسوب می شود.
سردار، کاندیدای آقای گلی در جام ملت‌ها
سردار، کاندیدای آقای گلی در جام ملت‌ها - ایلنا: سایت مصری از آزمون به عنوان گزینه آقای گلی جام ملت‌های یاد کرد.
گزارش تصویری تمرینات پدیده مشهد در هوای بارانی آنتالیا
گزارش تصویری تمرینات پدیده مشهد در هوای بارانی آنتالیا - ایلنا: بازیکنان تیم فوتبال پدیده مشهد در اردوی ترکیه روز گذشته در هوای بارانی شهر آنتالیا تمرینات آماده سازی را پشت سر گذاشتند.