چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ / Wednesday, 15 August, 2018


تیم ملی امید ایران - عربستان؛ جنگ حیثیتی/ قدوس به سرنوشت طارمی دچار می‌شود/ جابر با استقلال فسخ کرد
تیم ملی امید ایران - عربستان؛ جنگ حیثیتی/ قدوس به سرنوشت طارمی دچار می‌شود/ جابر با استقلال فسخ کرد - نیم صفحه روزنامه‌های ورزشی امروز، به رشته‌های مختلف ورزش به خصوص فوتبال پرداخته است.
عصبانیت شدید توشاک در تمرین / دژاگه به کمیته اخلاق احضار شد
عصبانیت شدید توشاک در تمرین / دژاگه به کمیته اخلاق احضار شد - وبسایت رسمی برنامه نود - اشکان دژاگه بازیکن تیم فوتبال تراکتورسازی به کمیته اخلاق احضار شد و غیبت او در تمرین تراکتورسازی با عصبانیت شدید جان توشاک همراه بود.
جزئیات نقشه راه شهرداری تهران برای خروج از بحران شهرفروشی
جزئیات نقشه راه شهرداری تهران برای خروج از بحران شهرفروشی - ​اقتصادنیوز : پیروز حناچی معاون جدید شهرسازی و معماری شهرداری تهران درگفت‌وگو با دنیای اقتصاد مجموعه‌ای از امکانات جایگزین «درآمد سمی» حاصل از فروش تراکم و تغییر کاربری را به‌عنوان داروی ترک «تهران‌فروشی» معرفی کرد.
واردات بذر سیب زمینی به بیش از یک میلیون دلار رسید+جدول
واردات بذر سیب زمینی به بیش از یک میلیون دلار رسید+جدول - بر اساس آمار گمرک در ۱۲ ماهه سال ۹۶ بیش از ۸۷۵ تن بذر سیب زمینی از ۵ کشور دنیا وارد شده است.
وضع کنونی برجام، شکستی برای اروپاست/ترامپ هرچه هست، دیوانه‌ای انتحاری نیست
وضع کنونی برجام، شکستی برای اروپاست/ترامپ هرچه هست، دیوانه‌ای انتحاری نیست - تحلیلگر لهستانی شورای آتلانتیک با بیان اینکه ناتوانی اروپا در حفظ منافع اقتصادی ایران شکستی برای اتحادیه اروپاست، می‌گوید رئیس‌جمهور آمریکا اظهارات تندی علیه ای ...
تیم منتخب اسکولز از بازیکنان منچستریونایتد
تیم منتخب اسکولز از بازیکنان منچستریونایتد - اسکولز تیم منتخب خود را برگزیده است.
رمزگشایی از اطلاعیه بانک مرکزی
رمزگشایی از اطلاعیه بانک مرکزی - اقتصادنیوز: بانک مرکزی اخیرا اطلاعیه‌ای منتشر کرده که اگرچه مورد توجه آحاد اقتصادی قرار نگرفت، اما با تدقیق در آن می‌توان به تصمیم سیاست‌گذار درخصوص ورود به «فاز دوم اصلاحات ارزی» پی برد. فازی که متفاوت از گذشته، این بار یک نیاز «اجتناب‌ناپذیر و مغفول‌مانده» از تقاضای ارز را نشانه گرفته است.
۲ بار تا مرز شهادت رفتم ولی مجروح گشتم، پس کی نوبت وصل من می‌شود؟
۲ بار تا مرز شهادت رفتم ولی مجروح گشتم، پس کی نوبت وصل من می‌شود؟ - بارال‌ها من ۲ بار تا مرز شهادت رفتم، ولی مجروح گشتم، پس کی نوبت وصل من می‌شود؟ در دلم این نقطه روشن شده و هر روز روشن‌تر می‌شود که این بار سوم برنخواهم گشت تا مصلحت الهی چه باشد.
تولد دوباره دماوند بر ویرانه‌های آتشفشان قدیمی/"تامین اعتبار" کلید گشایش قفل مجهولات دماوند
تولد دوباره دماوند بر ویرانه‌های آتشفشان قدیمی/"تامین اعتبار" کلید گشایش قفل مجهولات دماوند - به اعتقاد محقق ایرانی موسسه فناوری کالیفرنیا مخروط دماوند قدیمی در حدود ۴۵۰ هزار سال پیش در سمت شمال و شرق دستخوش یک فروریزش مهیب و ویرانی بزرگ ‌شد و بخش‌های دماوند قدیم از جاده هراز تا پناهگاه تخت فریدون هویدا است و ۱۰۰ هزار سال بعد از این فروپاشی، دماوند جدید با فوران‌هایی، آغاز و از ۴۵۰ هزار تا ۷ هزار سال قبل مخروط فعلی دماوند بر ویرانه‌های قبلی آن بر پا شد و بر اساس شواهد دماوند یک آتشفشان فعال…
ایران رتبه چهارم تولید انجیر جهان را دارد
ایران رتبه چهارم تولید انجیر جهان را دارد - مدیرکل دفتر امور میوه های گرمسیری و نیمه گرمسیری وزارت جهاد کشاورزی گفت که ایران با تولید سالانه 80 هزار تن انجیر ، رتبه چهارم را جهان را دارد .
10 انتقال بزرگ سری آ در تابستان 2018
10 انتقال بزرگ سری آ در تابستان 2018 - تابستان 2018 بازیکنان بزرگی در فوتبال ایتالیا جابجا شدند.
عبدالله زاده به نساجی پیوست
عبدالله زاده به نساجی پیوست - بازیکن جدا شده صنعت نفت به نساجی پیوست.
پاسخ سوزناک وحید امیری به پسرکی که غرق شد
پاسخ سوزناک وحید امیری به پسرکی که غرق شد - لیگ برتر - بازیکن تیم ملی به نامه پسرک یزدی که در گرجستان غرق شده پاسخ داد.
راز دستبند آبی استقلال که شفر دور دستش بسته چیست؟
راز دستبند آبی استقلال که شفر دور دستش بسته چیست؟ - لیگ برتر - در عکس‌هایی که این روزها از وینفرد شفر منتشر می‌شود او دستنبدی دور مچ دستش بسته که به رنگ آبی است،دستبند استقلال.
ماجرای کلید رمزی که احمدی‌نژاد به همسر پالیزدار داد
ماجرای کلید رمزی که احمدی‌نژاد به همسر پالیزدار داد - احزاب و شخصیت‌ها - جریانی سوار صداقت من شد.آمدند همان حرفهای من را تکرار کردند و در سخنرانیها همانها را گفتند ولی معلوم نشد طی چهار سال گذشته چه کار کردند.
براری: کسب سه مدال طلا در بازی‌های آسیایی دور از دسترس نیست/ می‌خواهیم همراه با هاشمی عرصه را بر رقیبان تنگ کنیم
براری: کسب سه مدال طلا در بازی‌های آسیایی دور از دسترس نیست/ می‌خواهیم همراه با هاشمی عرصه را بر رقیبان تنگ کنیم - ملی پوش تیم ملی وزنه برداری گفت: آرزوی قلبی من این است که بتوانیم با کسب سه مدال طلا بهترین نتایج تاریخ وزنه برداری را در تمام اداور بازی‌های آسیایی...
113 میلیارد تومان از مطالبات چایکاران پرداخت شد
113 میلیارد تومان از مطالبات چایکاران پرداخت شد - یک مقام مسئول گفت: تاکنون 113 میلیارد تومان از مطالبات چایکاران پرداخت شده است.
آزادی زنان در عربستان سعودی ظاهری است/بن سلمان بر شدت تبعیض جنسیتی افزوده است
آزادی زنان در عربستان سعودی ظاهری است/بن سلمان بر شدت تبعیض جنسیتی افزوده است - هافینگتن پست در گزارشی با بررسی وضع آزادی‌های زنان در جریان اصلاحات ساختاری عربستان، نوشت این اصلاحات نمی‌تواند نقش زنان در جامعه عربستان را پررنگ‌تر...
۱۳ نشانه رایج در افسردگی کودکان را بشناسید
۱۳ نشانه رایج در افسردگی کودکان را بشناسید - روان‌درمانگر گفت: برخی والدین از تمرکز نداشتن و حواس پرتی کودک خود گله دارند غافل از اینکه در این شرایط فرزندشان مشکوک به افسردگی است.
مالیات بر عایدی سرمایه تنها سوداگران و تقاضای غیرمصرفی را هدف قرار می‌دهد
مالیات بر عایدی سرمایه تنها سوداگران و تقاضای غیرمصرفی را هدف قرار می‌دهد - در گزارش کمیته اقتصاد مقاومتی کمیسیون اقتصادی مجلس درباره مالیات بر عائدی سرمایه (CGT)آمده است: «اخذ این مالیات در بخش مسکن، آثار مثبتی از جمله کنترل تقاضای سود ...
وندی شرمن: انقلاب اسلامی، هنوز هم نخبگان سیاسی ایران را متحد می‌کند
وندی شرمن: انقلاب اسلامی، هنوز هم نخبگان سیاسی ایران را متحد می‌کند - سرپرست هیئت آمریکایی در مذاکرات هسته‌ای با ایران و گروه 1+5 گفته تصور می‌کرده که ایرانی‌ها توافق هسته‌ای برجام را نقض خواهند کرد.
صلیب سرخ: ۴۰ کودک یمنی در بمباران «ضحیان» کشته شدند
صلیب سرخ: ۴۰ کودک یمنی در بمباران «ضحیان» کشته شدند - کمیته بین‌المللی صلیب سرخ امروز آمار نهایی مربوط به تعداد شهدای بمباران اتوبوس حامل کودکان در استان صعده واقع در شمال یمن را منتشر کرده است.
حاج‌رضایی: اول ایرادها را برطرف کنید، بعد از هواداران انتظار داشته باشید
حاج‌رضایی: اول ایرادها را برطرف کنید، بعد از هواداران انتظار داشته باشید - کارشناس فوتبال کشورمان گفت: ابتدا باید شرایط مناسب برای حضور هواداران در ورزشگاه‌ها را فراهم کنیم و بعد از آن انتظار فضای آرام در ورزشگاه‌هایمان را داشته باشیم.
عبدالله‌زاده به نساجی پیوست
عبدالله‌زاده به نساجی پیوست - هافبک پیشین تیم فوتبال فولاد خوزستان به نساجی ملحق شد
کار سخت استقلال در جم، امیدواری پرسپولیس در آزادی/ «ژنرال» نقش اول دربی اصفهان
کار سخت استقلال در جم، امیدواری پرسپولیس در آزادی/ «ژنرال» نقش اول دربی اصفهان - هفته چهارم لیگ برتر فوتبال کشورمان با برگزاری ۸ دیدار پیگیری می‌شود.
سخنرانی سیدحسن نصرالله به مناسبت دوازدهمین سالگرد پیروزی حزب الله
سخنرانی سیدحسن نصرالله به مناسبت دوازدهمین سالگرد پیروزی حزب الله - سیدحسن نصرالله: پیروزی مقاومت در جنگ 33 روزه را به ملت لبنان و نیروهای حزب الله تبریک گفت.
لیونل مسی و یک تصمیم تکراری؛باز هم خداحافظی!
لیونل مسی و یک تصمیم تکراری؛باز هم خداحافظی! - فوتبال جهان - کاپیتان آلبی‌سلسته بعد از ناکامی این تیم در جام جهانی تصمیم به خداحافظی مجدد از تیم ملی کشورش گرفته است اما با شرایطی متفاوت از دفعه قبل.
راموس و یک حاشیه جدید؛این بار از خجالت کریستیانو رونالدو در آمد
راموس و یک حاشیه جدید؛این بار از خجالت کریستیانو رونالدو در آمد - فوتبال جهان - تسنیم نوشت:کنفرانس خبری پیش از بازی تیم‌های فوتبال رئال مادرید و اتلتیکومادرید در سوپرجام اروپا بهانه‌اش شد تا سرخیو راموس از خجالت کریستیانو رونالدو و یورگن کلوپ درآید.
قدوس از بازی‌های ملی محروم نمی‌شود
قدوس از بازی‌های ملی محروم نمی‌شود - فوتبال ملی - باشگاه هوئسکا لالیگا تصمیم دارد از سامان قدوس شکایت کند.
رونمایی از شاگرد جدید نکونام؛تکنیکی و قلدر
رونمایی از شاگرد جدید نکونام؛تکنیکی و قلدر - لیگ برتر - نساجی قائمشهر بازیکن جدید گرفت.شاگردان نکونام که تازه راهی لیگ برتر شده‌اند مصمم هستند تا نتایج خوبی را به دست بیاورند.