یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶ / Sunday, 24 September, 2017


ساخت سرد خانه  ◊  09119222731
۴۶۴ تاکسی پیکان در حال طی کردن روند نوسازی
۴۶۴ تاکسی پیکان در حال طی کردن روند نوسازی - قائم مقام معاونت حمل و نقل و ترافیک شهر تهران گفت: ۴۶۴ تاکسی پیکان در شهر تهران باقی مانده که در حال طی کردن فرآیند نوسازی هستند.
«ظریف» گزینه خروج از برجام را روی میز گذاشت
«ظریف» گزینه خروج از برجام را روی میز گذاشت - وزیر خارجه ایران می گوید تهران خروجی فرایند تایید برجام از سوی کاخ سفید را رصد و درباره گزینه های خود که شامل عقب نشینی از توافق و بازگرداندن برنامه هسته ای به سرعت قبل است، تصمیم می گیرد.
روند تورم معکوس شد
روند تورم معکوس شد - با پیشروی زمان در نیمه اول سال جاری، تورم نقطه به نقطه به شکل مستمر کاهش یافت. مطابق گزارش مرکز آمار، تورم نقطه به نقطه مناطق شهری که در اردیبهشت ۶/ ۹ درصد بود، در آخرین ماه تابستان به ۸ درصد رسید. این عدد کمترین مقدار تورم نقطه به نقطه در سال جاری…
خبرهای بد برای استقلال/آسیا بای بای؟
خبرهای بد برای استقلال/آسیا بای بای؟ - لیگ برتر - استقلال در آستانه حذف قطعی از آسیا قرار دارد.
از چاپ اسکناس بی پشتوانه تا درگذشت آرتور میلسپو اقتصاددان آمریکایی
از چاپ اسکناس بی پشتوانه تا درگذشت آرتور میلسپو اقتصاددان آمریکایی - موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی دومین روز مهر ماه پرداخته می شود که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
حزب الله ثابت کرد قدرتمند است
حزب الله ثابت کرد قدرتمند است - سی و یکمین بخش از سلسله یادداشت های جدید سرکیس نعوم:حزب الله ثابت کرد قدرتمند استحزب الله ثابت کرد که قدرتمند است. قدرت منطقه ای مهمی شده است. حزب الله در لبنان از همه قوی تر است.
فرجام «هپکو» زنگ هشداری برای تولید داخلی
فرجام «هپکو» زنگ هشداری برای تولید داخلی - سوء مدیریت ، پرداخت سود مبالغ کلان بابت اصل و سود وام‌های دریافتی و کالاهای رقیب وارداتی ، «هپکو» را در منگنه قرار داد.
اقتصاد ایران به دلال‌ها اصالت می‌دهد نه سرمایه یا کارگر/کار به جایی رسیده که شخصیت‌فروشی می‌کنند
اقتصاد ایران به دلال‌ها اصالت می‌دهد نه سرمایه یا کارگر/کار به جایی رسیده که شخصیت‌فروشی می‌کنند - ایلنا: بنیانگذار مکتب کنش‌شناسی و کارشناس رسانه می‌گوید: ما نه به سرمایه اصالت می‌دهیم و نه به کارگر، ما به دلال اصالت…
خلیج گرگان دچار بحران نیست
خلیج گرگان دچار بحران نیست - مدیرکل دفتر سواحل و تالاب‌های ساحلی سازمان حفاظت محیط زیست ضمن تاکید بر اینکه وضعیت خلیج گرگان و تالاب میانکاله به هیچ وجه بحرانی ارزیابی نمی‌شود، بر ضرورت مدیریت جامع حوضه آبخیز و رعایت حق‌آبه خلیج گرگان از آب شیرین بالادست تاکید کرد.
مرگ زودرس در کمین افرادی که زیاد می‌نشینند
مرگ زودرس در کمین افرادی که زیاد می‌نشینند - محققان دریافتند که ورزش کردنی که همراه با نشستن طولانی‌مدت باشد فایده‌ای برای بدن ندارد.
۵ "گربه وحشی" در لیست جهانی گونه‌های در معرض خطر
۵ "گربه وحشی" در لیست جهانی گونه‌های در معرض خطر - گربه‌های وحشی‌ در سراسر جهان با فهرست طویلی از چالش‌ها همچون از بین رفتن زیستگاه، تمام شدن ذخایر غذایی و شکار روبرو هستند.
تدبیر آموزش و پرورش برای متقاضیان تاسیس «پیش دبستانی» که شرط سنی را ندارند
تدبیر آموزش و پرورش برای متقاضیان تاسیس «پیش دبستانی» که شرط سنی را ندارند - مدیرکل دفتر آموزش پیش دبستانی وزارت آموزش و پرورش ضمن اعلام اینکه برای تمام موسسان مهدهای کودک و پیش دبستانی‌های متقاضی دریافت مجوز، از سوی آموزش و پرورش مجوز صادر شده است گفت: برای موسسانی که شرط سنی لازم را نداشته باشند، مجوز موقت صادر خواهد شد.
سرلشگر حسنی سعدی: دانش و توان ارتش به‌روز است
سرلشگر حسنی سعدی: دانش و توان ارتش به‌روز است - جانشین فرمانده قرارگاه مرکزی خاتم‌الانبیا (ص) گفت: شیوه‌های جنگ تغییر کرده و دانش و توانایی ارتش به‌روز شده است.
«حصر» رسماً در شورای عالی امنیت ملی به رأی گذاشته شود/شاید نظر رهبری درباره حصر تغییر کرده باشد
«حصر» رسماً در شورای عالی امنیت ملی به رأی گذاشته شود/شاید نظر رهبری درباره حصر تغییر کرده باشد - نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به حساسیت رئیس‌جمهور به مسأله حقوق بشر و آزادی‌های اساسی گفت که بسیاری از افرادی که روی ادامه حصر خانگی اصرار داشتند امروزه به این نتیجه رسیده‌اند که ادامه این وضعیت به نفع منافع ملی کشور نیست و این احتمال وجود دارد که این مسأله حل شود.
سردار دهقان: وزارت دفاع تحت هدایت رهبری و دولت صرفاً در موضع پشتیبانی است
سردار دهقان: وزارت دفاع تحت هدایت رهبری و دولت صرفاً در موضع پشتیبانی است - مشاور فرمانده کل قوا در پاسخ به پرسشی درباره انتخاب وزیر دفاع از مجموعه ارتش در دولت دوازدهم گفت: وزارت دفاع تحت هدایت و سیاسگذاری شخص مقام معظم رهبری اداره می‌شود و دولت صرفاً در موضع پشتیبانی است؛ بنابراین این سیاست‌ها ادامه پیدا می‌کند و فرقی هم بین سپاهی و ارتشی نیست.
هاشمی شاهرودی: موضع‌گیری رئیس‌جمهور در مقابل یاوه‌گویی ترامپ، خوب بوده است
هاشمی شاهرودی: موضع‌گیری رئیس‌جمهور در مقابل یاوه‌گویی ترامپ، خوب بوده است - رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام پس از اولین جلسه رسمی مجمع در دوره جدید، به بیان نظرات خود در خصوص مسایل مهم داخلی و خارجی بویژه منویات مقام معظم رهبری در حکم جدید و همچنین در دیدار اعضای مجمع، دیدار اعضای مجلس خبرگان رهبری و ... پرداخت.
مسئولان دانشگاهی نگاه راهبردی به جوانان داشته باشند
مسئولان دانشگاهی نگاه راهبردی به جوانان داشته باشند - معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در آستانه بازگشایی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی با صدور پیامی سال تحصیلی جدید را به همه دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه‌های سراسر کشور تبریک گفت.
توضیح مرکز سنجش آموزش پزشکی درباره اعمال سهمیه ۵ درصدی در آزمون‌ها
توضیح مرکز سنجش آموزش پزشکی درباره اعمال سهمیه ۵ درصدی در آزمون‌ها - رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی گفت: به دلیل اینکه در مصوبه مجلس برای اعمال ۵ درصد سهمیه به فرزندان و همسران افرادی با سابقه ۶ ماه حضور در جبهه و مجروحیت زیر ۲۵ درصد، لزوم تدوین آیین‌نامه اجرایی احساس نشده بود، تدوین این آیین‌نامه غیر قانونی منتفی و تصمیم بر این شد که این سهمیه در آزمون ارشد علوم پزشکی اعمال شود. 
تشخیص ترومای مغزی با واقعیت مجازی توسط محقق ایرانی
تشخیص ترومای مغزی با واقعیت مجازی توسط محقق ایرانی - دکتر جمشید قاجار، استاد جراحی مغز و مدیر مرکز صدمات مغزی دانشکده پزشکی استنفورد با استفاده از فناوری واقعیت مجازی موفق به تشخیص ترومای خفیف مغزی ناشی از ضربه شد.
تظاهرات ده‌ها هزار تن علیه سیاست‌های کارگری ماکرون
تظاهرات ده‌ها هزار تن علیه سیاست‌های کارگری ماکرون - ده‌ها هزار تن از مردم فرانسه در اعتراض به سیاست‌های رئیس‌جمهور این کشور که قصد اصلاح قوانین کارگری را دارد، به خیابان‌های پاریس رفتند.
ابراهیم جعفری: همه‌پرسی کردستان خلاف قانون است
ابراهیم جعفری: همه‌پرسی کردستان خلاف قانون است - وزیر خارجه عراق اعلام کرد که اجرای همه‎پرسی در منطقه کردستان عراق نقض قانون اساسی است.
طارمی اشتباه کرد چون مشاوران خوبی نداشت/ خبر خوب برای هواداران پرسپولیس
طارمی اشتباه کرد چون مشاوران خوبی نداشت/ خبر خوب برای هواداران پرسپولیس - سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه نبودن مهدی طارمی برای این تیم یک فقدان بزرگ است گفت: این بازیکن به دلیل اینکه مشاوران خوبی نداشت مرتکب اشتباه بزرگی شد.
‌مجلسی‌ها تعطیلات تابستانه خود را چگونه گذراندند؟/سفر وکلای ملت از نجف تا پاریس
‌مجلسی‌ها تعطیلات تابستانه خود را چگونه گذراندند؟/سفر وکلای ملت از نجف تا پاریس - گروه های دوستی پارلمانی مجلس شورای اسلامی در ایام تعطیلات تابستانه فعال شدند و به اروپا، آفریقا و آسیا سفر کردند.
مذاکرات هیأت کُرد و ائتلاف ملی عراق در بغداد با شکست مواجه شد
مذاکرات هیأت کُرد و ائتلاف ملی عراق در بغداد با شکست مواجه شد - ائتلاف ملی عراق اعلام کرد مذاکراتی که با هیأت کُردی در بغداد داشته بی نتیجه بوده است و ائتلاف ملی تا زمانی که همه پرسی به تعویق نیفتد با هیج هیأت کُردی مذاکره نخواهد کرد.
روایتی از آغاز جنگ؛از تصمیم‌عجیب غرضی تا کج‌سلیقگی بازرگان
روایتی از آغاز جنگ؛از تصمیم‌عجیب غرضی تا کج‌سلیقگی بازرگان - نظامی - رئیس اداره دوم ارتش در هنگام شروع جنگ به مناسبت هفته دفاع مقدس به کافه خبر خبرگزاری خبرآنلاین آمده بود تا خاطراتش را بعد از سالها روایت کند.
دموکراسی پیچیده آلمان و احتمال تاریخ سازی نئونازیسم
دموکراسی پیچیده آلمان و احتمال تاریخ سازی نئونازیسم - مردم آلمان امروز به پای صندوق های رای می روند تا نمایندگان پارلمان فدرال را انتخاب کنند و در این حال ادامه ائتلاف کنونی موسوم به 'ائتلاف بزرگ' یا ائتلاف موسوم به 'جامائیکا' گزینه های محتمل برای تشکیل دولت آینده هستند.
اصلاح‌طلبان کاندیدایی قدرتمندتر از لاریجانی برای انتخابات ۱۴۰۰ دارند/ گلایه‌ها راهبرد ما را تعیین نمی‌کنند /زمان مشخص می‌کند ائتلاف می‌کنیم یا خیر
اصلاح‌طلبان کاندیدایی قدرتمندتر از لاریجانی برای انتخابات ۱۴۰۰ دارند/ گلایه‌ها راهبرد ما را تعیین نمی‌کنند /زمان مشخص می‌کند ائتلاف می‌کنیم یا خیر - ایلنا: وزیر کشور دولت اصلاحات گفت: مطرح کردن اسم علی لاریجانی یک تست سیاسی است، اصلاح طلبان کاندیدای قدرتمندتر از علی…
سوچی تحت فشار نظامیان و بوداییان/ردپای سعودی‌ها در میانمار
سوچی تحت فشار نظامیان و بوداییان/ردپای سعودی‌ها در میانمار - سفیر ایران در میانمار عواملی مثل ضعف جایگاه دولت سوچی، قرار داشتن قدرت واقعی در دست نظامیان و احتمال سرنگونی سوچی با همکاری بودائیان تندرو را در وضعیت فعلی مسلمانان این کشور موثر دانست و نسبت به تبدیل بحران فعلی در میانمار به بحرانی میان بودائیان و کل جامعه مسلمان این کشور ابراز نگرانی کرد.
دلار شهریوری رکورد شکست
دلار شهریوری رکورد شکست - بررسی نرخ دلار در شهریور ماه نشان می‌دهد که در مجموع این نوع ارز ۸۷ تومان نوسان قیمت در این یک ماه پیدا کرده و بالاترین نرخ سال را تاکنون تجربه کرده است.
قیمت آپارتمان های ۱۰۰ متری در مناطق مختلف تهران + جدول
قیمت آپارتمان های ۱۰۰ متری در مناطق مختلف تهران + جدول - بازار فروش واحدهای مسکونی ۱۰۰ مترمربعی با عرضه حجم قابل توجهی از فایل‌های نوساز همراه شده است؛ هم‌اکنون فراوانی عرضه فایل‌های فروش آپارتمان نوساز با مساحت ۱۰۰ مترمربع در سطح مطلوبی قرار گرفته است، طوری که درحال حاضر تنوع قابل توجهی از عرضه این…
مسیر دلار در جاده نرخ جدید سود بانکی
مسیر دلار در جاده نرخ جدید سود بانکی - در اولین روز از نیم سال دوم سال، قیمت دلار کاهش یافت، ولی سکه راه افزایشی را در پیش گرفت. دلار که روز پنج‌شنبه با قیمت ۳ هزار و ۸۹۸ تومان به کار خود خاتمه داده بود، روز شنبه را با نرخ ۳ هزار و ۸۹۹ تومان آغاز کرد. با این حال، شروع افزایشی این ارز…
چرا طارمی اسیر شد و رضائیان نه؟/کودتای ارتش ترکیه به نفع رامین شد!
چرا طارمی اسیر شد و رضائیان نه؟/کودتای ارتش ترکیه به نفع رامین شد! - لیگ برتر - رامین رضائیان با زیرکی با ترکیه‌ای‌ها فسخ قرارداد کرد.
عذرخواهی بیل‌گیتس بابت ساخت کنترل+آلت+دیلیت
عذرخواهی بیل‌گیتس بابت ساخت کنترل+آلت+دیلیت - نرم افزار - طراح سیستم عامل ویندوز ضمن ابراز تاسف از ساخت دکمه پیچیده برای ریست سیستم می‌گوید اگر قادر به ویرایش بود، دکمه کنترل+آلت+دیلیت را به یک دکمه واحد تبدیل می‌کرد.
قبل از اعطای «وکالت بلاعزل» به این نکات توجه کنید!
قبل از اعطای «وکالت بلاعزل» به این نکات توجه کنید! - افراد باید این موضوع را نیز در نظر داشته باشند که وکالت بلاعزل در امور جزیی داده شود و نه کلی. همچنین در وکالت بلاعزل مورد وکالت توسط طرفین با دقت مطالعه و ملاحظه شود. در ضمن همان موردی که طرفین مدنظر دارند باید به ‌طور دقیق در وکالت‌نامه نوشته شده باشد.
بازتعریف بانکداری سنتی
بازتعریف بانکداری سنتی - با رشد فناوری اطلاعات و ارتباطات در دنیا، تمامی صنایع به شکلی درگیر یا دچار تغییر شدند. صنعت بانکداری اگرچه از پیش‌قراولان پذیرش ادامه...
دلار شهریوری رکورد شکست
دلار شهریوری رکورد شکست - بررسی نرخ دلار در شهریور ماه نشان می‌دهد که در مجموع این نوع ارز ۸۷ تومان نوسان قیمت در این یک ماه پیدا کرده و بالاترین نرخ سال را تاکنون تجربه کرده است.
چه ورزش‌هایی روند پیری را کندتر می‌کنند؟
چه ورزش‌هایی روند پیری را کندتر می‌کنند؟ - بررسی‌های اخیر نشان داده است که انجام ورزش‌های کوتاه مدت و شدید باعث می‌شود که آسیب‌هایی که در طول زمان به میتوکندری وارد می‌شود کمتر شود. همچنین ورزش‌های کوتاه مدت نسبت به روش‌های قدرتی ژن‌های بیشتری را تغییر می‌دهد که باعث کمتر شدن سرعت روند پیری می‌شود.
مشکلات اقتصاد ایران ساختاری است/ تقاضای جهانی نفت در حال کاهش است
مشکلات اقتصاد ایران ساختاری است/ تقاضای جهانی نفت در حال کاهش است - اقتصاد ایران در عین رها شدن از تورم‌های ساعتی دوران احمدی‌نژاد هنوز روی رونق به خود ندیده و به عنوان اولویت اول دولت مورد تاکید قرار می‌گیرد.
مصطفوی: مدیران فوتبالی از ابتدایی‌ترین قوانین هم بی اطلاع هستند
مصطفوی: مدیران فوتبالی از ابتدایی‌ترین قوانین هم بی اطلاع هستند - مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس گفت: هر فرد ساده‌ای هم می‌داند بازیکنی که با یک باشگاه دیگر قرارداد دارد را نمی‌شود بدون طی مراحل قانونی جا به جا کرد.
فرصت مرد جوان برای صحبت از دلایل خودکشی‌اش/ حبیب‌الله دانش از تفاوت کار با حرفه‌ای‌ها و هنرجویان گفت
فرصت مرد جوان برای صحبت از دلایل خودکشی‌اش/ حبیب‌الله دانش از تفاوت کار با حرفه‌ای‌ها و هنرجویان گفت - تئاتر - «چند درجه سوتفاهم در مقیاس اتللو» که تا پنجم مهر تمدید شد، فرصتی است برای اتللو تا به تنهایی روی صحنه بیاید و از دلایل خودکشی‌اش بگوید.
روزنامه شرق / يکشنبه ۲ مهر  ۱۳۹۶
روزنامه شرق / يکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶ - روزنامه شرق / شماره 2970 / يکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶
روزنامه اعتماد / يکشنبه ۲ مهر  ۱۳۹۶
روزنامه اعتماد / يکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶ - روزنامه اعتماد / شماره 3913 / يکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶
روزنامه آرمان / یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶
روزنامه آرمان / یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶ - روزنامه آرمان / شماره 3426 / یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶
روزنامه ابتکار / 02 مهر 1396
روزنامه ابتکار / 02 مهر 1396 - روزنامه ابتکار / شماره 3813 / 02 مهر 1396
روزنامه شهروند / يکشنبه ۲ مهر  ۱۳۹۶
روزنامه شهروند / يکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶ - روزنامه شهروند / شماره ۱۲۳۱ / يکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶
روزنامه آفتاب یزد / 02 مهر 1396
روزنامه آفتاب یزد / 02 مهر 1396 - روزنامه آفتاب یزد / شماره 5000 / 02 مهر 1396
روزنامه جهان صنعت /   ۰۲ مهر ۱۳۹۶
روزنامه جهان صنعت / ۰۲ مهر ۱۳۹۶ - روزنامه جهان صنعت / شمـاره ۳۷۳۸ / ۰۲ مهر ۱۳۹۶
روزنامه ایران / يکشنبه ۲ مهر  ۱۳۹۶
روزنامه ایران / يکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶ - روزنامه ایران / شماره 6602 / يکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶
روزنامه قانون / یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶
روزنامه قانون / یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶ - روزنامه قانون / شماره 1030 / یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶
روزنامه جوان /  يکشنبه ۰۲ مهر ۱۳۹۶
روزنامه جوان / يکشنبه ۰۲ مهر ۱۳۹۶ - روزنامه جوان / شماره ۵۱۹۶ / يکشنبه ۰۲ مهر ۱۳۹۶
خداحافظی با پاسکاری چک‌ها
خداحافظی با پاسکاری چک‌ها - چک‌های کاغذی مشکلات زیادی را برای نظام بانکی و نظام اقتصادی ایجاد کرده‌اند. چک‌های الکترونیکی به‌عنوان ابزار جدیدی برای مبادله در سیستم بانکی کشور و اقتصاد…
بانکداری سایه‌ای،رقیب جدید نظام بانکی/توقف پرداخت سود صندوق سرمایه گذاری بانکها
بانکداری سایه‌ای،رقیب جدید نظام بانکی/توقف پرداخت سود صندوق سرمایه گذاری بانکها - اگرچه صندوق‌های سرمایه‌گذاری بانکها قرار بود با مصوبه بانک مرکزی برای کاهش نرخ سود، در مسیر انضباط قرار بگیرند، اما مستعد فضایی هستند که بانکداری سایه‌ای را در اقتصاد به خوبی تداعی می‌کنند.
مربی سابق دژاگه در راه استقلال؟
مربی سابق دژاگه در راه استقلال؟ - لیگ برتر - نام یک گزینه آلمانی برای نیمکت استقلال مطرح شده است.
آیا ترامپ و ماکرون تقسیم نقش کرده اند؟ / آیا رئیس جمهور فرانسه واقعا در ماجرای برجام به دنبال میانجیگری است؟
آیا ترامپ و ماکرون تقسیم نقش کرده اند؟ / آیا رئیس جمهور فرانسه واقعا در ماجرای برجام به دنبال میانجیگری است؟ - برای هر کسی که سخنان روسای جمهور کشورهای مختلف جهان در مجمع عمومی سازمان ملل را دنبال کرده این مساله کاملا روشن است که تمایز اشکاری بین دیدگاههای ترامپ و ماکرون وجود دارد
تشبیه روحانی به اوباما و ترامپ به احمدی نژاد توسط الجزیره! / عادی سازی نسل کشی میلیونی / بی بی سی برای تجزیه کردستان چه می‌کند؟ / موشک خرمشهر کدام نقطه را هدف قرار گرفته بود؟
تشبیه روحانی به اوباما و ترامپ به احمدی نژاد توسط الجزیره! / عادی سازی نسل کشی میلیونی / بی بی سی برای تجزیه کردستان چه می‌کند؟ / موشک خرمشهر کدام نقطه را هدف قرار گرفته بود؟ - «تابناک پلاس»، شنبه تا پنجشنبه به استثنای تعطیلات رسمی، پس از ساعت ۲۰:‌۰۰ برای مشاهده مخاطبان در «تابناک»‌ منتشر می‌شود.
تهدید «جناح ثالث»‌پابرجاست/درآمدهای هپکو و آذراب در جیب بانک‌ها/آن‌سوی قتل‌های خانوادگی/اصابت ترکش طارمی به تیم‌ملی/به‌هم‌خوردن تعادل جنسیتی، مساله‌جدید‌کشور/رویکرد مرکل در قبال ایران
تهدید «جناح ثالث»‌پابرجاست/درآمدهای هپکو و آذراب در جیب بانک‌ها/آن‌سوی قتل‌های خانوادگی/اصابت ترکش طارمی به تیم‌ملی/به‌هم‌خوردن تعادل جنسیتی، مساله‌جدید‌کشور/رویکرد مرکل در قبال ایران - آغاز سال تحصیلی و به صدا در آمدن زنگ مدارس توسط روحانی و انتقادات او از به روز نبودن کتب درسی، آخرین وضعیت پرونده آمرین حمله به علی مطهری، نقد و بررسی دوگانه سخرانی‌های روحانی و ترامپ در سازمان ملل، گل به خودی پرهزینه مهدی طارمی و آخرین نقد‌ها و نظر‌ها پیرامون همه پرسی استقلال کردستان عراق از موضوعاتی است که در روزنامه‌های امروز محل بحث و گزارش‌های خبری و تحلیلی شده است.
از «واردات برنج به کشور در فصل برداشت» تا «بازار داغ هیبریدی‌های خفیف»
از «واردات برنج به کشور در فصل برداشت» تا «بازار داغ هیبریدی‌های خفیف» - این پیمانه موضوعاتی همچون شروع پاییزی بورس، قیمت نفت خام سبک ایران از ۵۴ دلار گذشت، کاهش تعداد دکل‌های نفتی آمریکا، کاهش 1.8 درصدی قیمت جهانی طلا، گران شدن سکه طرح جدید، پیش بینی طلا در روزهای آینده ، کاهش قیمت دلار و یورو در اول پاییز، ممنوع شدن استفاده از بیت‌کوین در چین، قفل تحریم اروپا بر بزرگترین بانک روسیه، کاهش رتبه اعتباری انگلیس، توزیع ۱۲ هزارتن گوشت قرمز و مرغ منجمد و نرخ تورم کل بر اساس…
نوسان ۸۷ تومانی دلار در شهریور
نوسان ۸۷ تومانی دلار در شهریور - بررسی نرخ دلار در شهریور ماه نشان می‌دهد که در مجموع این نوع ارز ۸۷ تومان نوسان قیمت در این یک ماه پیدا کرده و بالاترین نرخ سال را تاکنون تجربه کرده است.
ین ژاپن ارز ضد موشک!
ین ژاپن ارز ضد موشک! - ین، ارز شگفت‌انگیزی است. چند کشور می‌شناسید که همسایه و البته دشمن مسلح به سلاح هسته‌ای، موشکی را از آسمان او گذر داده و به آب‌های آن بیندازد، اما ارز او…
این عوامل باعث کاهش قیمت طلا شد
این عوامل باعث کاهش قیمت طلا شد - هفته گذشته، هفته سقوط بهای اونس طلا به کانال 1200 دلار بود. اونس طلا که دو هفته پیش با حدود 2 درصد افت به قیمت 1319 دلار رسیده بود، هفته گذشته تا قیمت 1297…
ناگفته‌های امیرپوردستان از مقابله ارتش ایران با داعش/ بحث زیباکلام و نجفی بر سر هویت یا بحران هویت/ دفاع از برجام تلاش برای حفظ شرف مردم است/ بررسی علت محرومیت مهدی طارمی از سوی فیفا
ناگفته‌های امیرپوردستان از مقابله ارتش ایران با داعش/ بحث زیباکلام و نجفی بر سر هویت یا بحران هویت/ دفاع از برجام تلاش برای حفظ شرف مردم است/ بررسی علت محرومیت مهدی طارمی از سوی فیفا - «ساعت صفر» زمانی است برای شنیدن ناشنیده ها. «ساعت صفر» برای کسانی است که وقت خواندن ندارند، ولی وقت شنیدن دارند و علاقه دارند ناشنیده هایی دیگری همچون: حرف های از دل برامده یک نانوا؛ اگر برنامه‌های تلویزیونی ما با کیفیت بودند آیا بازهم مردم سراغ ماهواره نمی‌رفتند؟؛ را بشنوند.
وجهه پنهان تثبیت تعرفه تجاری
وجهه پنهان تثبیت تعرفه تجاری - وزیر صنعت، معدن و تجارت به فعالان اقتصادی وعده داده است تعرفه‌های تجاری را برای یک دوره چهارساله تثبیت خواهد کرد.