شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ / Saturday, 24 February, 2018


اخبا مهم وبگردی
امروزجلوی ماایستاد،درآینده جلوی آقای خامنه ای می ایستد
امروزجلوی ماایستاد،درآینده جلوی آقای خامنه ای می ایستد
خاطره فرزند آیت الله فاضل لنکرانی: " پدر خطاب به آیت الله جنتی در خصوص احمدی نژاد گفت: من نیستم، شما هستید، امروز جلوی ما ایستاد، در آینده جلوی آقای خامنه ای می ایستد و تمام…
حیدری هم جرات انتقاد پیدا کرد !
حیدری هم جرات انتقاد پیدا کرد !
صراحت مرتضی حیدری، مجری برنامه پایش درباره پشت پرده طولانی بودن مراحل صدور مجوزهای کسب و کار
روزنامه جمهوری اسلامی /   ۰۵ اسفند ۱۳۹۶
روزنامه جمهوری اسلامی / ۰۵ اسفند ۱۳۹۶
روزنامه جمهوری اسلامی / شمـاره ۱۱۱۰۰ / ۰۵ اسفند ۱۳۹۶
روزنامه اعتماد / شنبه ۵ اسفند  ۱۳۹۶
روزنامه اعتماد / شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶
روزنامه اعتماد / شماره 4034 / شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶
روزنامه شهروند / شنبه ۵ اسفند  ۱۳۹۶
روزنامه شهروند / شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶
روزنامه شهروند / شماره ۱۳۵۲ / شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶
روزنامه ابتکار / 05 اسفند 1396
روزنامه ابتکار / 05 اسفند 1396
روزنامه ابتکار / شماره 3935 / 05 اسفند 1396
روزنامه آرمان / شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶
روزنامه آرمان / شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶
روزنامه آرمان / شماره 3549 / شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶
روزنامه قانون / شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶
روزنامه قانون / شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶
روزنامه قانون / شماره 1150 / شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶
روزنامه جهان صنعت /   ۰۵ اسفند ۱۳۹۶
روزنامه جهان صنعت / ۰۵ اسفند ۱۳۹۶
روزنامه جهان صنعت / شمـاره ۳۸۶۰ / ۰۵ اسفند ۱۳۹۶
روزنامه جوان /  شنبه ۰۵ اسفند ۱۳۹۶
روزنامه جوان / شنبه ۰۵ اسفند ۱۳۹۶
روزنامه جوان / شماره ۵۳۱۸ / شنبه ۰۵ اسفند ۱۳۹۶
اعلام ترکیب تراکتور سازی مقابل پارس جنوبی
اعلام ترکیب تراکتور سازی مقابل پارس جنوبی - ترکیب تیم تراکتور سازی به منظور دیدار مقابل پارس جنوبی مشخص شد.
حامیان اصولگرای «احمدی‌نژاد» از مردم عذرخواهی کنند!
حامیان اصولگرای «احمدی‌نژاد» از مردم عذرخواهی کنند! - سئوال اساسی از احمدی نژاد که این روزها غم غصه انتخابات آزاد، عدالت، برخورد با مفاسد و ... است، این است که او پیش و بیش از همه باید پاسخ بدهد که در 8 ساله دولت او چند نفر از فعالان سیاسی، روزنامه نگاران و ... به بهانه های مختلف و به ویژه مخالفت با او و دولتش بازداشت و راهی زندان شدند، در دولت او چطور اختلاس های کلان چند هزار میلیاردی شکل گرفت و «خاوری»ها، «بابک زنجانی»...
فهرست 18 کالای پرفروش در جهان/خودرو نخستین و خون انسان و حیوان در جایگاه سیزدهم است
فهرست 18 کالای پرفروش در جهان/خودرو نخستین و خون انسان و حیوان در جایگاه سیزدهم است - مجمع جهانی اقتصاد فهرست 18 کالای پرفروش جهان را اعلام کرد که در آن خودرو در جایگاه نخست و پس از آن نفت و محصولات پالایشگاهی، طلا ،جواهر و الماس قرار دارند،‌ تجارت خون انسان و حیوان در جایگاه سیزدهم قرار گرفته است.
بی‌احتیاطی، معدنکار عائله‌مند را به زندان انداخت/ زندانی، چشم به راه تامین دیه ۵۷ میلیونی
بی‌احتیاطی، معدنکار عائله‌مند را به زندان انداخت/ زندانی، چشم به راه تامین دیه ۵۷ میلیونی - مشکلات مالی، معضلات کاری و دوری از خانه و خانواده همگی دست به دست هم دادند تا احمدآقا بی احتیاط به عواقب بعدی برای پیشبرد کارهایش تقاضایی را از کسی داشته باشد که در تخصص او نیست.
سُر نمی‌خوردم صنعت نفت تا صبح هم نمی‌توانست گل بزند/ تساوی در خانه برای ما سنگین بود
سُر نمی‌خوردم صنعت نفت تا صبح هم نمی‌توانست گل بزند/ تساوی در خانه برای ما سنگین بود - مدافع تیم نفت‌نوین گفت: باید صنعت نفت را به راحتی شکست می‌دادیم و تساوی در این بازی خانگی برایمان سنگین بود.
تدارک وزارت کشور برای برگزاری نشست تجار و سرمایه‌گذاران افغانستانی در تهران
تدارک وزارت کشور برای برگزاری نشست تجار و سرمایه‌گذاران افغانستانی در تهران - معاون هماهنگی اموراقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزارت کشور، از تدارک و برنامه‌ریزی وزارت کشور، برای برگزاری نشست مهمی با حضور سرمایه‌گذاران و تجار منتخب افغانستانی در تهران خبر داد.
راغفر: دولت با گروه‌هایی که مسؤول نابه‌سامانی‌ها هستند همسویی می‌کند/ باید با پاسخ درست به مطالبات، مانع از تکرار اعتراضات در ابعاد بزرگتر شد
راغفر: دولت با گروه‌هایی که مسؤول نابه‌سامانی‌ها هستند همسویی می‌کند/ باید با پاسخ درست به مطالبات، مانع از تکرار اعتراضات در ابعاد بزرگتر شد - ایلنا: به عقیده عضو هیأت علمی دانشگاه الزهرا، ناآرامی‌هایی که دی ماه سال جاری، شهرهای کشور را فراگرفت اتفاقی قابل پیش‌بینی…
نرخ تورم در بهمن ماه ۹.۹ درصد شد
نرخ تورم در بهمن ماه ۹.۹ درصد شد - نرخ تورم در دوازده ماه منتهی به بهمن‌ماه ۱۳۹۶ نسبت به دوازده ماه منتهی به بهمن‌ماه ۱۳۹۵ معادل ۹.۹ درصد است. ادامه...
تغییر ۱۸۰ درجه‌ای وظایف شهردار تهران
تغییر ۱۸۰ درجه‌ای وظایف شهردار تهران - برخی شورایی‌ها معتقدند که قرار نیست شهردار تهران کارهای اجرایی انجام دهد و یا بلافاصله بعد از وقوع حادثه‌ای شال و کلاه کند و به محل حادثه برود، شهردار وظایف دیگری دارد!
واکنش آیات عظام مکارم شیرازی و نوری همدانی به درگیری برخی دراویش با نیروی انتظامی/این گروه هم طرفدار عرفان کاذبند هم انحرافی /این جنایت تاکنون در کشور ما سابقه نداشت که شخص تبهکاری سوار ماشین شود و مردم بیگناه و مدافع امنیت را زیر بگیرد /داعشی‌ها همان وهاب
واکنش آیات عظام مکارم شیرازی و نوری همدانی به درگیری برخی دراویش با نیروی انتظامی/این گروه هم طرفدار عرفان کاذبند هم انحرافی /این جنایت تاکنون در کشور ما سابقه نداشت که شخص تبهکاری سوار ماشین شود و مردم بیگناه و مدافع امنیت را زیر بگیرد /داعشی‌ها همان وهاب - آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید گفت: مسئولان مراقب عرفان های کاذب باشند، بارها گفته‌ ایم عرفان‌های کاذب سر از مسائل خطرناک دینی و اجتماعی و اخلاقی در می‌آورند که یک نمونه ‌اش همین حادثه دردناک تهران بود.
چرا رئال بیل را می فروشد؟
چرا رئال بیل را می فروشد؟ -   شفقنا ورزشی: به نظر می رسد که جدایی بیل از رئال مادرید قطعی است. در این گزارش می خواهیم به مهمترین دلایلی که نشان می دهد این بازیکن ولزی در تابستان رئال را ترک می کند بپردازیم. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا ورزشی، گرت بیل روزهای سختی…
کدام مهاجم خارجی به سپاهان می‌آید؟
کدام مهاجم خارجی به سپاهان می‌آید؟ - سرپرست باشگاه سپاهان می گوید این تیم به دنبال مهاجمی است که از همتاهای ایرانی خود بهتر باشد. بازیکنانی که تاکنون آمدند نتوانستند نظر مثبت کادر فنی را به دست بیاورند. به گزارش شفقنا ورزشی و به نقل از  "ورزش سه"، سپاهانی ها یکی از …
عودت طرح ترافیک جدید به شورای شهر تهران/ وجود 19 هزار اتوبوس فرسوده در کشور
عودت طرح ترافیک جدید به شورای شهر تهران/ وجود 19 هزار اتوبوس فرسوده در کشور - رئیس سازمان امور شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور گفت: با توجه به اینکه طرح ترافیک نیاز به اصلاح داشت توسط فرمانداری تهران به شورای شهر عودت داده شد و شورای شهر نیز اصلاحات را انجام داده و مجددا به فرمانداری باز می‌گردد.
اکبرپور: آقای عباسی! شما در حد لیگ دسته سوم هم نیستید، چه برسد به لیگ برتر!
اکبرپور: آقای عباسی! شما در حد لیگ دسته سوم هم نیستید، چه برسد به لیگ برتر! - مربی تیم فوتبال مشکی‌پوشان به اظهارات مالک این باشگاه واکنشی تند نشان داد.
نهضت؛ نگاهی‌نو-۱۶ | آیت‌الله وحیدی: آیت‌الله خامنه‌ای در رهبری نظیر ندارند/ مواضع کروبی از روی بغض و عدم‌تعادل است
نهضت؛ نگاهی‌نو-۱۶ | آیت‌الله وحیدی: آیت‌الله خامنه‌ای در رهبری نظیر ندارند/ مواضع کروبی از روی بغض و عدم‌تعادل است - "من با آقای کروبی یک نسبت فامیلی هم دارم و در دوره‌ای استاد ایشان بودم. انسان شلوغ و نامتعادلی است و مدیریت هم ندارد. تا لمعه (از دروس ابتدایی حوزه) هم بیشتر درس نخوانده است".
نماینده آیت‌الله سیستانی: تغییر اوضاع سیاسی ممکن است سال‌ها به طول انجامد
نماینده آیت‌الله سیستانی: تغییر اوضاع سیاسی ممکن است سال‌ها به طول انجامد - نماینده آیت الله سیستانی با تاکید بر اینکه تغییر اوضاع سیاسی از اعتراف به اشتباهات و شکست‌ها و شروع اصلاحات آغاز می‌شود، گفت: تغییر اوضاع سیاسی ممکن است سال‌ها به طول بیانجامد، اما باید امیدوار بود و اراده داشت.
صفر کردن تلاش‌های حل و فصل بحران سوریه، نقشه تازه آمریکا و متحدانش
صفر کردن تلاش‌های حل و فصل بحران سوریه، نقشه تازه آمریکا و متحدانش - نگاهی به مانع تراشی آمریکا در مسیر برگزرای نشست آستانه و سپس سوچی، این سوال را مطرح می کند: دلیل کارشکنی واشنگتن و متحدانش در مسیر حل و فصل سیاسی بحران سوریه چیست؟
خاطرات اعجاب انگیز حشمت مهاجرانی
خاطرات اعجاب انگیز حشمت مهاجرانی - فوتبال ملی - گفت‌وگو با یکی از موفق‌ترین سرمربیان تاریخ فوتبال ایران؛ حشمت مهاجرانی.
کنایه‎های معنادار شاهرودی به احمدی‎نژاد
کنایه‎های معنادار شاهرودی به احمدی‎نژاد - احزاب و شخصیت‌ها - رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: کسانی که می‎بایست پاسخگوی عملکرد و تصمیمات خود در قبال مردم و کشور و نظام باشند، مطالبی را مطرح می‎کنند که خوراک تبلیغی دشمنان و رسانه‎های معاند بیگانه را فراهم می‎کند.
پیروزی نفت تهران مقابل تیم ملی فوتبال نوجوانان
پیروزی نفت تهران مقابل تیم ملی فوتبال نوجوانان - دیدار دوستانه تیم ملی نوجوانان ایران و بزرگسالان نفت تهران صبح امروز (شنبه) در مرکز ملی فوتبال ایران برگزار شد.
ریاست فدراسیون فوتبال آسیای مرکزی به ازبکستان رسید
ریاست فدراسیون فوتبال آسیای مرکزی به ازبکستان رسید - یک ازبکستانی رییس فدراسیون فوتبال آسیای مرکزی شد.
آخرین خبر درباره‌ی جشن قهرمانی پرسپولیس
آخرین خبر درباره‌ی جشن قهرمانی پرسپولیس - رییس کمیته مسابقات سازمان لیگ می‌گوید جشن قهرمانی پرسپولیس در اولین دیدار خانگی این تیم پس از قطعی شدن قهرمانی‌شان برگزار می شود.
ایجاد آشوب مجازات سنگینی دارد/ به زودی پرونده عوامل حادثه خیابان پاسداران تکمیل می‌شود
ایجاد آشوب مجازات سنگینی دارد/ به زودی پرونده عوامل حادثه خیابان پاسداران تکمیل می‌شود - دادستان تهران گفت: ایجاد آشوب و بر هم زدن امنیت کشور و خسارت زدن به اموال عمومی و اماکن مردم جرم‌هایی است که مجازات سنگینی دارد و مطمئن باشند به مجازات سنگینی م ...
افزایش 1.4 میلیونی جمعیت بیکاران در 20 سال + اینفوگرافی
افزایش 1.4 میلیونی جمعیت بیکاران در 20 سال + اینفوگرافی - طبق بررسی آخرین تحولات بازار کار مستند به آمارهای رسمی دولت طی 2 دهه اخیر، 1 میلیون و 424 هزار و 792 نفر به جمعیت بیکاران اضافه شده‌اند.
یکصد و بیست و پنجمین نشست خبری سخنگوی قوه قضاییه برگزار می‌شود
یکصد و بیست و پنجمین نشست خبری سخنگوی قوه قضاییه برگزار می‌شود - یکصد و بیست و پنجمین نشست خبری سخنگوی قوه قضاییه حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه‌ای فردا برگزار می‌شود.
آغاز دوره آموزشی تبدیل کارکنان اداری به روسای شعب سازمان تعزیرات
آغاز دوره آموزشی تبدیل کارکنان اداری به روسای شعب سازمان تعزیرات - دوره آموزشی تبدیل وضعیت کارکنان اداری به روسای شعب بدوی برای پذیرفته شدگان آزمون تبدیل وضعیت صبح امروز آغاز شد.
هیچکدام از بازیکنان ما دوپینگی نیستند/ باور نمی‌کنم بناکار چنین حرف‌هایی زده باشد
هیچکدام از بازیکنان ما دوپینگی نیستند/ باور نمی‌کنم بناکار چنین حرف‌هایی زده باشد - سرمربی تیم خاتم اردکان گفت:بناکار شخصیت بزرگی دارد و تصور این که این مربی این حرف‌ها را زده خیلی خست است.
پیروزی نفتی‌ها مقابل تیم فوتبال نوجوانان
پیروزی نفتی‌ها مقابل تیم فوتبال نوجوانان - تیم نفت تهران برابر تیم نوجوانان پیروز شد.
تاکید آیت‌الله هاشمی شاهرودی بر برخورد قاطعانه با مخدوش‌کنندگان امنیت عمومی / انتقاد محسن رضایی از مسئولانی که برای دشمن خوراک تبلیغی فراهم می‌‎کنند
تاکید آیت‌الله هاشمی شاهرودی بر برخورد قاطعانه با مخدوش‌کنندگان امنیت عمومی / انتقاد محسن رضایی از مسئولانی که برای دشمن خوراک تبلیغی فراهم می‌‎کنند - رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، ضمن محکوم کردن اقدامات آشوبگرانه اخیر در یکی از خیابان‌های تهران که علاوه بر اخلال در نظم و امنیت عمومی موجب شهادت تعدادی از نیرو‌های خدوم انتظامی و حافظان امنیت جامعه شد گفت: این نوع اقدامات که امنیت عمومی جامعه را خدشه‌دار کند به هیچ وجه قابل قبول نیست و لازم است مسوولان با جدیت و قاطعیت برخورد‌های قانونی لازم را به عمل آورند و از نعمت ارزشمند امنیت صیانت کنند.
پوستر انیمیشن شگفت انگیزان 2 رونمایی شد+عکس
پوستر انیمیشن شگفت انگیزان 2 رونمایی شد+عکس - نخستین مجموعه پوستر رسمی از نسخه دوم انیمیشن پر طرفدار "شگفت انگیزان 2" از سوی کمپانی دیزنی منتشر شد.
رایج ترین اشتباهات مالی
همه ما در زمینه های مالی مرتکب خطا و اشتباه می شویم، مهم این است که یک اشتباه را دو بار تکرار نکنیم البته این کار همیشه آسان نیست چون گاهی خطاهایمان را فراموش می کنیم در اینجا …