شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶ / Saturday, 21 October, 2017


اخبا مهم عصرایران
9 وزیر زن در کابینه جدید امارات/ ایجاد وزارت هوش مصنوعی
9 وزیر زن در کابینه جدید امارات/ ایجاد وزارت هوش مصنوعی
نخست وزیر امارات مرحله جدید را اینگونه نامگذاری کرد: مهارت های آینده، علوم آینده و تکنولوژی آینده.
با کمبود آب، مهاجرت از تهران شروع می شود/ سدسازی را متوقف کنیم/ آمریکا 30 سال است سد نمی سازد / نباید در اصفهان، ذوب آهن ساخته می شد
با کمبود آب، مهاجرت از تهران شروع می شود/ سدسازی را متوقف کنیم/ آمریکا 30 سال است سد نمی سازد / نباید در اصفهان، ذوب آهن ساخته می شد
می شنویم در یزد که در منطقه خشک قرار دارد و آب کارون را به آنجا برده اند، ماهی خاویار را در حوضچه هایی تولید کرده اند. بنابراین در کشور ما جایی می لنگد.
محتوای لپ تاپ زن داعشی: از فیلم پورن تا دستور پخت غذا و سخنرانی رهبران القاعده
محتوای لپ تاپ زن داعشی: از فیلم پورن تا دستور پخت غذا و سخنرانی رهبران القاعده
او این پرسش را در گوگل سرچ کرده بود: «نیروهای دموکراتیک سوریه با تروریست‎های داعش چه می کنند؟»
سرلشکر باقری پیام رهبر انقلاب را به بشار اسد تسلیم کرد
سرلشکر باقری پیام رهبر انقلاب را به بشار اسد تسلیم کرد
مقام معظم رهبری همیشه جویای سلامتی شما هستند و برای سوریه دعای پیروزی دارند.
کمپین "من هم" برای افشای آزارجنسی زنان/ از بازیگران هالیوود تا وزیر خارجه سوئد
کمپین "من هم" برای افشای آزارجنسی زنان/ از بازیگران هالیوود تا وزیر خارجه سوئد
این تهیه کننده سینمای هالیوود وجود هر گونه ارتباط جنسی با این بازیگران را رد کرده است.
درگذشت سید مصطفی خمینی: طبیعی یا غیر طبیعی
درگذشت سید مصطفی خمینی: طبیعی یا غیر طبیعی
محتمشی پور: پزشک ایرانی می گفت سرویس‌های امنیتی خارج برای اینکه مخالفین خود را از بین ببرند و مشخص نشود کار آنها بوده از سم‌هایی استفاده می‌کنند و در لیوان آب یا چای…
کاش هم نفت نداشتیم و هم فرهنگ 2500 ساله
کاش هم نفت نداشتیم و هم فرهنگ 2500 ساله
جامعه ایرانی کمی اخلاق نیاز دارد. این اخلاق باید در تمام سطوح به جامعه تزریق شود. تحصیلکرده و غیر تحصیلکرده ندارد.
نماینده مجلس: لغو عضویت یک زرتشتی در شورای شهر؛ مایه وهن اسلام و تشیع است
نماینده مجلس: لغو عضویت یک زرتشتی در شورای شهر؛ مایه وهن اسلام و تشیع است
آقای نیکنام عضو شورای چهارم شهر یزد بوده‌اند مگر در فاصله شورای چهارم و پنجم چه اتفاقی افتاده که عضویت ایشان در شورای چهارم مشروع و در شورای پنجم نامشروع است؟
مشکل متروتهران کمبود ۲۰۰۰ واگن است/خطوط مصوب تکمیل شده است
مشکل متروتهران کمبود ۲۰۰۰ واگن است/خطوط مصوب تکمیل شده است - رئیس کمیته عمران شورای چهارم شهر تهران گفت: مشکل مترو تهران کمبود ۲ هزار واگن است و در صورت همراهی دولت با افزایش بهره وری خطوط روبرو خواهیم بود.
جنایت‌های ائتلاف آمریکایی در «الرقه» سوریه نباید فراموش شود
جنایت‌های ائتلاف آمریکایی در «الرقه» سوریه نباید فراموش شود - تحلیلگر مشهور جهان عرب در گفتگو با یک شبکه روسی تأکید کرد که سلسله جنایت های ائتلاف آمریکایی در استان الرقه سوریه نباید به فراموشی سپرده شود.
خودروی چینی بخریم یا نه؟
خودروی چینی بخریم یا نه؟ - بازار خودرو ایران که طی نیم قرن گذشته تنها خودروهای آمریکایی و اروپایی را به چشم دیده بود، شاید هم‌اکنون باور به گستردگی چنین ادامه...
فرمان راه‌اندازی بورس ارز در دست بانک مرکزی
فرمان راه‌اندازی بورس ارز در دست بانک مرکزی - اگرچه بانک مرکزی گام‌هایی آهسته برای ارز تک‌نرخی برداشته و حذف ارز مسافرتی، افزایش آرام نرخ ارز رسمی و تغییرات ارز مبادله‌ای را انجام داده، اما فرمان راه‌اندازی بورس صادر نشده است.
چرا برخی افراد هرگز سرما نمی خورند؟
چرا برخی افراد هرگز سرما نمی خورند؟ - برخی افراد فصل سرماخوردگی را بدون حتی یک عطسه سپری می کنند آنان در هواپیماها، دفاتر و مکان های شلوغ سرشار از ویروس بدون کوچکترین مشکلی رفت و آمد می کنند.
ایران، ترامپ و هنر معامله هسته‌ای
ایران، ترامپ و هنر معامله هسته‌ای - تهران و واشنگتن در نقطه تقاطع روابط هستندایران، ترامپ و هنر معامله هسته‌ایایران به مذاکراتی که ورای برنامه هسته‌ای باشد درست به مانند باقی جامعه بین‌المللی چشم دارد. ایران علاقه‌ای به ادامه دادن کار به عنوان کشوری منزوی که اقتصاد آن در حال تخریب است ندارد.
نیمی از ایرانیان، نیمکت‌نشین تیم اقتصاد
نیمی از ایرانیان، نیمکت‌نشین تیم اقتصاد - زنان نیمی از جمعیت کشور و بیشتر از نیمی از فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌های کشور را تشکیل می‌دهند، اما سهم آنان از فعالیت‌های اقتصادی کشور چقدر است؟ نگاهی به…
از حمله مردم به بانک انگلیس در تبریز تا خرید ۱۵۰ هزار تن گندم از آمریکا
از حمله مردم به بانک انگلیس در تبریز تا خرید ۱۵۰ هزار تن گندم از آمریکا - موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی بیست و نهمین روز مهر ماه پرداخته می شود که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
شفر:فکر می‌کنی من هم 4 گل بخورم این طور حمایتم می‌کنند؟
شفر:فکر می‌کنی من هم 4 گل بخورم این طور حمایتم می‌کنند؟ - وینفرد شفر به دنبال بدست آوردن دل هواداران استقلال است. او انگیزه دارد برای ماندن و به عکس آنهایی که پیرمرد آلمانی را آوردند، نیامده مربی 6ماهه باشد!
در فرانکفورت ناشرنما بودیم تا ناشر!
در فرانکفورت ناشرنما بودیم تا ناشر! - یک ناشر گفت: منهای چند ناشر، ما در نمایشگاه کتاب فرانکفورت بیشتر ناشرنما بودیم تا ناشر؛ چون هنوز برخی فکر می‌کنند این نمایشگاه، فروشگاه کتاب است؛ نه نمایشگاه.
«ژانرنویسی» قدم زدن در تاریکی است/ مخاطب بی‌رحم می‌خواهیم!
«ژانرنویسی» قدم زدن در تاریکی است/ مخاطب بی‌رحم می‌خواهیم! - شرکت‌کنندگان در نشست ژانرنویسی با اعتقاد بر اینکه این نوع از نوشتن مانند قدم زدن در تاریکی است عنوان می‌کنند که برای این نوع از رمان در ایران باید مخاطب‌سازی کرد.
راز مخالفت های موتلفه با جمنا؛ پیرمردهای سنتی ،محوریت تشکیلات واحد را می پذیرند ؟ / پوست اندازی جدید ؛ شکاف در موتلفه چه سرنوشتی برای اصولگرایان سنتی رقم خواهد زد؟
راز مخالفت های موتلفه با جمنا؛ پیرمردهای سنتی ،محوریت تشکیلات واحد را می پذیرند ؟ / پوست اندازی جدید ؛ شکاف در موتلفه چه سرنوشتی برای اصولگرایان سنتی رقم خواهد زد؟ - نیروهای مردمی انقلاب بعد از عدم موفقیت در انتخابات اخیر به دنبال رفع ایرادات خود است. از همین رو با دعوت از باهنر در تلاش است که شورای مشورتی خود را تقویت کند اما این کافی نیست و باید بتواند احزاب باسابقه اصولگرا نیز با خود همراه کنند.
تجارت ۱۳ میلیارد یورویی ایران و اروپا در ۸ ماه
تجارت ۱۳ میلیارد یورویی ایران و اروپا در ۸ ماه - مبادلات تجاری ایران و اروپا در ۸ ماهه نخست سال جاری میلادی با رشد ۷۵ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل به بیش از ۱۳ میلیارد یورو رسید.
دلالان دلار «رودست» خوردند
دلالان دلار «رودست» خوردند - در آخرین هفته مهرماه، بازارساز ارزی دلالان را غافلگیر کرد. روز سه‌شنبه، صرافی‌های بانکی برخلاف دفعات گذشته دلاری را در بازار عرضه نکردند. در پی این اتفاق، روز چهارشنبه معامله‌گران غیررسمی سعی کردند قیمت را دچار هیجان کنند؛ ولی بازارساز با حضور به…
تبرئه متهمان پالم
تبرئه متهمان پالم - بعد از سه سال و اندی بالاخره پرونده روغن پالم بسته شد؛ پرونده‌ای که با تلاش چند وکیل دادگستری سه سال پیگیری شد و در نهایت مختومه اعلام شد.
اروپا قراردادهای بزرگ‌تری هم می‌بندد/ بازار انرژی ایران برای اروپایی‌ها جذابیت دارد
اروپا قراردادهای بزرگ‌تری هم می‌بندد/ بازار انرژی ایران برای اروپایی‌ها جذابیت دارد - سرمایه‌گذاری‌های خارجی چه به صورت مستقیم و چه به صورت گشایش اعتباری در قالب فاینانس و یوزانس در دوره پسابرجام افزایش چشمگیری یافته است.
پاتک بازارساز به دلالا‌ن ارزی
پاتک بازارساز به دلالا‌ن ارزی - در آخرین هفته مهرماه، بازارساز ارزی دلالان را غافلگیر کرد. روز سه‌شنبه، صرافی‌های بانکی برخلاف دفعات گذشته دلاری را در بازار عرضه نکردند.
عادل فردوسی‌پور همه آنچه می‌بینید را در گزارش خود نباید بگویید
عادل فردوسی‌پور همه آنچه می‌بینید را در گزارش خود نباید بگویید - لیگ برتر - عادل فردوسی‌پور بی‌شک محبوب‌ترین و بهترین گزارشگر ورزشی ایران است اما او هم همان‌طور که آقای قرائتی درباره خودش گفته، معصوم که نیست!
افزایش ۵ درصدی قیمت گوشی با رجیستری/اعلام برندهای اولیه قاچاق طی هشت روز
افزایش ۵ درصدی قیمت گوشی با رجیستری/اعلام برندهای اولیه قاچاق طی هشت روز - رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی با بیان اینکه با آغاز رجیستری، تمامی گوشی‌های فعال در سامانه ثبت شده و این کار نیز هزینه‌ای برای مردم ندارد، گفت: عوارض گمرکی برای گوشی در حد پنج درصد است و تاثیری در بازار ندارد. ظرف هشت روز آینده نیز برندهایی را که دیگر نمی‌توان از گوشی‌های قاچاقشان استفاده کرد اعلام می‌کنیم.
راه انداری باشگاه دانشجویان حامی محیط زیست
راه انداری باشگاه دانشجویان حامی محیط زیست - رئیس سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی کشور گفت: نزدیک به 200 گروه فعال در زمینه محیط زیست در دانشگاه‌های سراسر کشور باشگاه حامیان محیط زیست را تشکیل دادند که امسال مناطق این باشگاه‌ها باید رشد جدی داشته باشند و همکاری بین گروه‌های دانشجویی افزایش پیدا کند.
ادغام علوم پزشکی در وزارت علوم به نفع کشور نیست/ادغام مشکلات آموزش عالی را حل نمی کند
ادغام علوم پزشکی در وزارت علوم به نفع کشور نیست/ادغام مشکلات آموزش عالی را حل نمی کند - قائم مقام معاونت آموزشی وزارت بهداشت گفت: ممتاز بودن آموزش علوم پزشکی در کشور موجب می‌شود مسئولان در وزارت علوم فکر کنند که اگر آموزش علوم پزشکی در وزارت علوم ادغام شود، می‌تواند آموزش عالی را ارتقا دهد، در حالی‌که اینگونه نیست و ادغام این دو حوزه مشکلات آموزش عالی را حل نخواهد کرد و نگرانی ما این است که با انجام این مساله کیفیت آموزش عالی سلامت نیز افت کند.
کاهش اعضای تیم ملی تنیس روی میز برای مسابقات سوئد و اسپانیا
کاهش اعضای تیم ملی تنیس روی میز برای مسابقات سوئد و اسپانیا - سه بازیکن از ترکیب تیم ملی تنیس روی میز برای حضور در مسابقات بین المللی سوئد و اسپانیا کنار گذاشته شدند تا این تیم فقط با سه نفر عازم این مسابقات شود.
باید حداقل سهم ما از تجارت‌جهانی، بدون نفت یک‌درصد باشد
باید حداقل سهم ما از تجارت‌جهانی، بدون نفت یک‌درصد باشد - وزیر صنعت نوشت: توجه به صادرات غیرنفتی برای رسیدن به رشد اقتصادی ۸ درصد، مستلزم تلاش بی‌وقفه کارآفرینان و دست‌اندرکاران اقتصاد ادامه...
۸ حرکت بانکی برای بازکردن قفل بازار مسکن
۸ حرکت بانکی برای بازکردن قفل بازار مسکن - حسین عبده تبریزی با بیان اینکه شرایط بازار ملک نسبت به دست‌کم یک دهه گذشته تغییر اساسی کرده است، برای حل «معمای فروش» از طریق ضلع چهارم بازار نسخه ارائه کرد. مطالعات این اقتصاددان نشان می‌دهد عاملیت پرداخت تسهیلات می‌تواند با ۸ حرکت بر رفتار اضلاع…
تصویر تراکنش های «شاپرک» از رونق بازار
تصویر تراکنش های «شاپرک» از رونق بازار - جدیدترین گزارش «شاپرک» حکایت از انجام یک میلیارد و چهارصد میلیون تراکنش الکترونیکی به ارزش ۱۵۳ هزار میلیارد تومان در کشور طی شهریورماه سال‌جاری دارد. ارزش اسمی این تراکنش‌ها در مقایسه با ماه آغازین سال در حدود ۱۸ درصد و در مقایسه با مقطع زمانی…
نیاز ترانزیتی ایران و ترکیه به یکدیگر
نیاز ترانزیتی ایران و ترکیه به یکدیگر - به‌نظر می‌رسد درپی همه‌پرسی در اقلیم کردستان و اتفاقاتی که در منطقه رخ داد، روابط تجاری ایران و ترکیه به اوج خود رسیده است.
آلمان فروش زیردریایی به اسرائیل را مشروط کرد
آلمان فروش زیردریایی به اسرائیل را مشروط کرد - ایلنا: دولت آلمان شرطی جدی برای فروش و ارسال سه زیردریایی به اسرائیل گذاشته‌اند: تعیین تکلیف پرونده فساد مالی نخست‌وزیر این…
روزنامه آرمان / شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶
روزنامه آرمان / شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶ - روزنامه آرمان / شماره 3447 / شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶
روزنامه شرق / شنبه ۲۹ مهر  ۱۳۹۶
روزنامه شرق / شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶ - روزنامه شرق / شماره 2991 / شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶
روزنامه اعتماد / شنبه ۲۹ مهر  ۱۳۹۶
روزنامه اعتماد / شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶ - روزنامه اعتماد / شماره 3934 / شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶
روزنامه شهروند / شنبه ۲۹ مهر  ۱۳۹۶
روزنامه شهروند / شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶ - روزنامه شهروند / شماره ۱۲۵۲ / شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶
روزنامه ابتکار / 29 مهر 1396
روزنامه ابتکار / 29 مهر 1396 - روزنامه ابتکار / شماره 3834 / 29 مهر 1396
روزنامه جهان صنعت /   ۲۹ مهر ۱۳۹۶
روزنامه جهان صنعت / ۲۹ مهر ۱۳۹۶ - روزنامه جهان صنعت / شمـاره ۳۷۵۹ / ۲۹ مهر ۱۳۹۶
روزنامه قانون / شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶
روزنامه قانون / شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶ - روزنامه قانون / شماره 1051 / شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶
روزنامه ایران / شنبه ۲۹ مهر  ۱۳۹۶
روزنامه ایران / شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶ - روزنامه ایران / شماره 6623 / شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶
روزنامه آفتاب یزد / 29 مهر 1396
روزنامه آفتاب یزد / 29 مهر 1396 - روزنامه آفتاب یزد / شماره 5020 / 29 مهر 1396
روزنامه جوان /  شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶
روزنامه جوان / شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶ - روزنامه جوان / شماره ۵۲۱۷ / شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶
فرمان راه‌اندازی بورس ارز در دست بانک مرکزی/شرایط هنوز مهیا نیست
فرمان راه‌اندازی بورس ارز در دست بانک مرکزی/شرایط هنوز مهیا نیست - اگرچه بانک مرکزی گام‌هایی آهسته برای ارز تک‌نرخی برداشته و حذف ارز مسافرتی، افزایش آرام نرخ ارز رسمی و تغییرات ارز مبادله‌ای را انجام داده، اما فرمان راه‌اندازی بورس صادر نشده است.
از «فراخوان برای ۱ میلیون خودرو به دلیل نقض فنی» تا «بازار مسکن بدون جهش قیمت تا پایان سال»
از «فراخوان برای ۱ میلیون خودرو به دلیل نقض فنی» تا «بازار مسکن بدون جهش قیمت تا پایان سال» - این پیمانه تیترهایی همچون رشد ۲/ ۱ درصدی شاخص بورس در هفته پایانی مهرماه، پیش‌بینی "ویتول" از قیمت نفت، کاهش قیمت جهانی طلا پس از روند مثبت روز پنجشنبه، کاهش داد و ستد در بازار آرام طلا و سکه، تداوم صعود «تسه‌»ها، نشست شرکت های فرانسوی برای بررسی وضعیت برجام، طرح رجیستری گوشی موبایل اجرا شد و تجارت ۱۳ میلیارد یورویی ایران و اروپا در ۸ ماه را در بر دارد.
نهمین اجلاس سران سازمان کشورهای دی‌٨ +تصاویر
نهمین اجلاس سران سازمان کشورهای دی‌٨ +تصاویر - نهمین دوره اجلاس سران سازمان همکاری اقتصادی هشت کشور اسلامی در حال توسعه موسوم به دی.8 (D8) روز جمعه در مرکز همایش‌های بین المللی لطفی کردار شهر استانبول…
خط و نشان حامیان جهانگیری برای اطرافیان روحانی/حضور خاوری دیگر در سیستم بانکی/زمزمه‌های اختلاف نظر موشکی در اروپا/گزینه وزارت علوم ؛خواستگاه اصلاح طلبی و روش متفاوت/زنان عرب؛ از زنده‌به‌گوری تا وزارت
خط و نشان حامیان جهانگیری برای اطرافیان روحانی/حضور خاوری دیگر در سیستم بانکی/زمزمه‌های اختلاف نظر موشکی در اروپا/گزینه وزارت علوم ؛خواستگاه اصلاح طلبی و روش متفاوت/زنان عرب؛ از زنده‌به‌گوری تا وزارت - چالش انتخاب وزیر علوم و گزارش هایی درباره گزینه احتمالی این وزارتخانه، حمایت سران ۲۸ کشور اتحادیه اروچا از برجام، حضور سرلشکر باقری در جبهه حلب، گزارش هایی از اجلاس دی ۸ و تحلیل هایی درباره آن، حضور پر رنگ زنان در وزارتخانه‌های دولت امارات، حذف دلار از مبادلات ارزی ایران و ترکیه و از محورهایی است که در روزنامه‌های امروز سوژه گزارش‌های خبری و تحلیلی شده است.
ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل نفت
ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل نفت - ایلنا: سرخپوشان با چند تغییر در فاز هجومی به مصاف نفت می‌روند.
چرا بازار ارز صحبت‌های ترامپ را جدی نگرفت؟/ تاکید بر مدیریت نوسانات نه کنترل قیمت
چرا بازار ارز صحبت‌های ترامپ را جدی نگرفت؟/ تاکید بر مدیریت نوسانات نه کنترل قیمت - در ابتدای هفته بازار ارز با کاهش قیمت ارز به ویژه دلار آمریکا، یورو و درهم امارات مواجه شد. این کاهش قیمت برای گروهی که در هفته قبل، اقدام به خرید ارز به خصوص دلار آمریکا کرده بودند و پیش بینی گرانی در واکنش به سخنان ترامپ را داشتند، غیر منتظره بود. اما کارشناسان اقتصادی این نوع واکنش، یعنی کاهش قیمت ارز در مقابل جهش هفته قبل را منطقی و امیدوار کننده تصور می کردند. آن ها معتقد بودند واکنش ترامپ به…
صید میگو در آب های شمال غرب خلیج فارس آزاد شد
صید میگو در آب های شمال غرب خلیج فارس آزاد شد - صید میگوی دریایی در صیدگاه های بوسیف و لیفه در شمال غرب خلیج فارس، از اول آبان آزاد اعلام شد. ادامه...
جدیدترین عکس پدر و پسری کی‌روش/لیگ زیر نظر چشمان سرمربی
جدیدترین عکس پدر و پسری کی‌روش/لیگ زیر نظر چشمان سرمربی - فوتبال ملی - سرمربی تیم ملی تصویر تازه‌ای در کنار پدرش منتشر کرد.
باشگاه نساجی: برای خروج استقلال از بحران نباید سر نساجی بریده می‌شد!
باشگاه نساجی: برای خروج استقلال از بحران نباید سر نساجی بریده می‌شد! - لیگ برتر - باشگاه نساجی مازندران در اعتراض به قضاوت دیدار حذفی مقابل استقلال تهران، بیانیه‌ای منتشر کرد.
حقوق ورودی انواع گوشی تلفن همراه 5 درصد است
حقوق ورودی انواع گوشی تلفن همراه 5 درصد است - گمرک ایران اعلام کرد: حقوق ورودی انواع گوشی تلفن همراه در گمرک پنج درصد است. ادامه...
بازار نفت در تابستان ۹۷ به توازن می رسد
بازار نفت در تابستان ۹۷ به توازن می رسد - دبیرکل اوپک گفت، کاهش تولید اوپک و روسیه نیمی از مازاد ذخایره جهانی نفت را کاهش داده و این بدان معناست که برقراری توازن مجدد در ادامه...
پیام ترامپ به اروپایی‌ها/آمریکا در تجارت با اروپا اختلال ایجاد نمی‌کند
پیام ترامپ به اروپایی‌ها/آمریکا در تجارت با اروپا اختلال ایجاد نمی‌کند - وزیر کشور ایالات متحده آمریکا، گفت: هدف ایالات متحده، مختل کردن تبادلات تجاری بین ایران و اتحادیه اروپا نیست.
روند صعودی شاخص بورس در هفته آخر مهر
روند صعودی شاخص بورس در هفته آخر مهر - احمدی کارگزار بورس گفت: این هفته بازار شرایطی نوسانی داشت و شرکت هایی که بودجه بیشتری داشتند حجم معاملاتشان بالاتر بود و روند رو ادامه...
صالحی: بهتر است به برجام متعهد باشیم
صالحی: بهتر است به برجام متعهد باشیم - رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: در سفری که به ایتالیا و سوئیس داشتم به دیگر طرف‌ها گفتم، بهتر است همه به برجام متعهد باشند. ادامه...
درباره برجام با آمریکا به توافقاتی دست یافتیم
درباره برجام با آمریکا به توافقاتی دست یافتیم - رئیس جمهور فرانسه: با آمریکا توافق کردیم همه تدابیر برای حفظ توافق هسته ای به قوت خود باقی بماند. ادامه...
حد تاثیرپذیری مسکن از موضع‌گیری ترامپ
حد تاثیرپذیری مسکن از موضع‌گیری ترامپ - فعالان و کارشناسان بازار مسکن تاثیر اظهارات جمعه گذشته دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا را از دو بعد «معاملات خرید و فروش ملک» و ادامه...
نخست وزیر توزلا بوسنی و هرزگوین از گسترش مناسبات با ایران استقبال کرد
نخست وزیر توزلا بوسنی و هرزگوین از گسترش مناسبات با ایران استقبال کرد - بگو کوتیچ نخست وزیر کانتون توزلا در جمهوری بوسنی و هرزگوین روز جمعه در نشستی با سفیر جمهوری اسلامی ایران در سارایوو از گسترش ادامه...
هشدار فرانسه به آمریکا: چشم‌پوشی از برجام نخستین گام به سوی جنگ است
هشدار فرانسه به آمریکا: چشم‌پوشی از برجام نخستین گام به سوی جنگ است - وزیر دفاع فرانسه گفت که تصمیم‌گیری دربارۀ برجام اکنون بر عهدۀ کنگرۀ آمریکا است و فرانسه قصد ندارد در امور داخلی آمریکا دخالت کند، هرچند موضع پاریس در قبال توافق اتمی با ایران کاملاً روشن است.
تصویری ناب از رختکن پدیده‌های بوشهری لیگ در اصفهان!
تصویری ناب از رختکن پدیده‌های بوشهری لیگ در اصفهان! - لیگ برتر - پارس جنوبی جم دوباره به صدر جدول برگشت.
دردسر مترجم موقت وینفرد شفر و احتمال سوژه شدنش مثل مترجم حرف‌های ترامپ!
دردسر مترجم موقت وینفرد شفر و احتمال سوژه شدنش مثل مترجم حرف‌های ترامپ! - لیگ برتر - وینفرد شفر شاید یکی از خاص‌ترین مربیان خارجی باشد که تا به حال به ایران آمده است.
سرمربی آلمانی و چالش کفاشیانی یاد نگرفتن اسم‌های بازیکنان استقلال!
سرمربی آلمانی و چالش کفاشیانی یاد نگرفتن اسم‌های بازیکنان استقلال! - لیگ برتر - سرمربی آلمانی استقلال نام بازیکنان تیم جدیدش را هنوز یاد نگرفته است.
مدیریت میمونی راهنمایی برای کارآفرینی
مدیریت میمونی راهنمایی برای کارآفرینی - سال ۱۹۷۴ بود که ویلیام آنکن و دونالد واس مقاله «مدیریت زمان: چه کسی میمون دارد؟» را برای Harvard Business Review نوشتند. این ادامه...
هیل: ترامپ به عنوان یکی از بدترین روسای جمهوری تاریخ آمریکا در یادها خواهد ماند
هیل: ترامپ به عنوان یکی از بدترین روسای جمهوری تاریخ آمریکا در یادها خواهد ماند - تارنمای آمریکایی «هیل» دیروز (پنج شنبه) نوشت: بنابر نتایج منتشر شده تازه‌ترین نظرسنجی مؤسسه پژوهشی «ماریست»، 42 درصد از مردم آمریکا بر این باورند که ترامپ...