جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶ / Friday, 20 October, 2017


اخبا مهم ایسنا
صادرات غیر نفتی باید ۱۸۰ میلیارد دلار شود
صادرات غیر نفتی باید ۱۸۰ میلیارد دلار شود
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: با توجه به شرایط کشور و استعدادهای موجود باید حداقل سهم ما از تجارت جهانی بدون نفت یک درصد باشد که برای این منظور صادرات حداقل ۱۸۰ میلیارد…
بسته اخبار اقتصادی ایسنا در روز جمعه
بسته اخبار اقتصادی ایسنا در روز جمعه
"افت صادرات در نیمه اول امسال"، "شرایط حذف دلار از مبادلات تجاری ایران و ترکیه"، "وضعیت تعیین تکلیف سپرده‌گذاران آرمان"، "آغاز فاز نخست رجیستری"، " بالابودن نمک در "نان"…
یک سیارک از بیخ گوش زمین عبور کرد
یک سیارک از بیخ گوش زمین عبور کرد
ماه تنها همسفر زمین در گردش به دور خورشید نیست. گاهی یک سیارک قبل از ناپدیدشدن در فضا چند سالی اسیر گرانش سیاره ما شده و با ما همسفر می‌شود. دیروز هم یک سیارک به اندازه…
اجرای طرح توانمندسازی فارغ‌التحصیلان در دانشگاه‌های علمی کاربردی
اجرای طرح توانمندسازی فارغ‌التحصیلان در دانشگاه‌های علمی کاربردی
معاون نظارت و سنجش دانشگاه علمی کاربردی کشور از اجرای طرح توانمندسازی فارغ‌التحصیلان در دانشگاه‌های علمی کاربردی خبر داد.
السنوار: در پرونده آشتی ملی هیچ دیکته خارجی را نمی‌پذیریم/ ایران بزرگترین حامی ماست
السنوار: در پرونده آشتی ملی هیچ دیکته خارجی را نمی‌پذیریم/ ایران بزرگترین حامی ماست
یحیی سنوار، رئیس دفتر حماس در غزه در دیدار با جوانان این منطقه به بیان سیاست‌های کلی این جنبش پیرامون مسائل مهم از جمله پرونده آشتی ملی و ارتباط با ایران پرداخت.
ملک سلمان پیروزی‌های ارتش عراق در جنگ با تروریسم را تبریک گفت
ملک سلمان پیروزی‌های ارتش عراق در جنگ با تروریسم را تبریک گفت
پادشاه عربستان در گفتگوی تلفنی با نخست‌وزیر عراق پیروزی‌های ارتش این کشور علیه تروریسم را تبریک گفت.
مسعود بارزانی: بغداد نخواهد توانست معاونانم را بازداشت کند
مسعود بارزانی: بغداد نخواهد توانست معاونانم را بازداشت کند
رئیس اقلیم کردستان عراق اعلام کرد که دستور بازداشت معاون وی از سوی بغداد یک تصمیم سیاسی است و بغداد هرگز نخواهد توانست معاون وی را بازداشت کند.
گزارش زنده؛ استقلال یک  - نساجی مازندران صفر
گزارش زنده؛ استقلال یک - نساجی مازندران صفر - ایلنا: روی اشتباه وحشتناک مدافعان نساجی، فرشید اسماعیلی برای استقلال گلزنی کرد.
طعنه فردوسی‌پور به مهدی رحمتی
طعنه فردوسی‌پور به مهدی رحمتی - لیگ برتر - مهدی رحمتی در بازی مقابل نساجی هم نیمکت‌نشین بود.
صادرات غیر نفتی باید ۱۸۰ میلیارد دلار شود
صادرات غیر نفتی باید ۱۸۰ میلیارد دلار شود - وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: با توجه به شرایط کشور و استعدادهای موجود باید حداقل سهم ما از تجارت جهانی بدون نفت یک درصد باشد که برای این منظور صادرات حداقل ۱۸۰ میلیارد دلار در افق ۱۴۰۴ هدف‌گذاری شده است.
بسته اخبار اقتصادی ایسنا در روز جمعه
بسته اخبار اقتصادی ایسنا در روز جمعه - "افت صادرات در نیمه اول امسال"، "شرایط حذف دلار از مبادلات تجاری ایران و ترکیه"، "وضعیت تعیین تکلیف سپرده‌گذاران آرمان"، "آغاز فاز نخست رجیستری"، " بالابودن نمک در "نان" هم تایید شد، هم نشد!"، "مردم چقدر در بانک‌ها سپرده دارند؟"، "جزئیات اینترنت رایگان راهپیمایی اربعین"، "بدهی موبایل قابلیت پرداخت قسطی دارد؟"،‌ "مذاکره با مشاوران آلمانی و فرانسوی برای آموزش شرکت‌های نفتی ایران"، " کاهش داد و ستد در…
فقط با 10 سینما قرارداد ببندید، فیلم‌تان را اکران کنید!
فقط با 10 سینما قرارداد ببندید، فیلم‌تان را اکران کنید! - معمولا در هر فصل اکران، حداکثر دو فیلم دارای ظرفیت فروش اکران می‌شود و فیلم‌های متوسط نیز در کنار این دو فیلم قرار می‌گیرند، تا اگر تماشاگر نتوانست بلیت دو فیلم اول را تهیه کند... می‌گویند هر فیلمی توانست با 10 سینما قرارداد اکران ببندد بیاید و در گروه آزاد اکران بگیرد. جالب است سراغ هر سالن سینمایی هم که می‌رویم، می‌گویند چند قرارداد اکران داریم...
گزارش زنده؛ استقلال صفر  - نساجی مازندران صفر
گزارش زنده؛ استقلال صفر - نساجی مازندران صفر - ایلنا: آبی های تهرانی در چارچوب رقابت‌های جام حذفی برابر تیمی به میدان رفته اند که هدایت آن برعهده مهدی پاشازاده است و مدعی…
حرکت عجیب صدا و سیما؛ لطفا برای مخاطب احترام قائل شوید
حرکت عجیب صدا و سیما؛ لطفا برای مخاطب احترام قائل شوید - لیگ برتر - صدا و سیما در پخش صحنه‌های قبل از شروع دیدار استقلال و نساجی، حرکت عجیبی انجام داد.
دودانگه: سیاست‌گذاری بازرگانی باید احیا شود
دودانگه: سیاست‌گذاری بازرگانی باید احیا شود - یک کارشناس اقتصادی گفت: پیشنهاد من این است که برنگردیم به این‌که دوباره وزارت بازرگانی از صنعت تفکیک شود، ما باید به معنای واقعی کلمه نظام بازرگانی و سیاست‌گذاری بازرگانی را احیا کنیم.
یک سیارک از بیخ گوش زمین عبور کرد
یک سیارک از بیخ گوش زمین عبور کرد - ماه تنها همسفر زمین در گردش به دور خورشید نیست. گاهی یک سیارک قبل از ناپدیدشدن در فضا چند سالی اسیر گرانش سیاره ما شده و با ما همسفر می‌شود. دیروز هم یک سیارک به اندازه یک اتوبوس از فاصله نزدیکی از زمین عبور کرد.
اجرای طرح توانمندسازی فارغ‌التحصیلان در دانشگاه‌های علمی کاربردی
اجرای طرح توانمندسازی فارغ‌التحصیلان در دانشگاه‌های علمی کاربردی - معاون نظارت و سنجش دانشگاه علمی کاربردی کشور از اجرای طرح توانمندسازی فارغ‌التحصیلان در دانشگاه‌های علمی کاربردی خبر داد.
گزارش رویترز از نیاز بویینگ به ایران
گزارش رویترز از نیاز بویینگ به ایران - خبرگزاری انگلیسی رویترز با اشاره به نیاز شرکت امریکایی بویینگ برای اجرای قرارداد فروش هواپیما به ایران نوشت: بویینگ در تلاش است ادامه...
پرداخت سود نقدی سهام عدالت در دستور کار دولت/ پایان مهر آخرین فرصت تکمیل اقساط
پرداخت سود نقدی سهام عدالت در دستور کار دولت/ پایان مهر آخرین فرصت تکمیل اقساط - مشمولان سهام عدالت تنها ۲ روز فرصت دارند تا صورت حساب سهام عدالت خود را تا سقف یک میلیون تومان افزایش دهند. همچنین تقسیم سود ادامه...
السنوار: در پرونده آشتی ملی هیچ دیکته خارجی را نمی‌پذیریم/ ایران بزرگترین حامی ماست
السنوار: در پرونده آشتی ملی هیچ دیکته خارجی را نمی‌پذیریم/ ایران بزرگترین حامی ماست - یحیی سنوار، رئیس دفتر حماس در غزه در دیدار با جوانان این منطقه به بیان سیاست‌های کلی این جنبش پیرامون مسائل مهم از جمله پرونده آشتی ملی و ارتباط با ایران پرداخت.
ملک سلمان پیروزی‌های ارتش عراق در جنگ با تروریسم را تبریک گفت
ملک سلمان پیروزی‌های ارتش عراق در جنگ با تروریسم را تبریک گفت - پادشاه عربستان در گفتگوی تلفنی با نخست‌وزیر عراق پیروزی‌های ارتش این کشور علیه تروریسم را تبریک گفت.
مسعود بارزانی: بغداد نخواهد توانست معاونانم را بازداشت کند
مسعود بارزانی: بغداد نخواهد توانست معاونانم را بازداشت کند - رئیس اقلیم کردستان عراق اعلام کرد که دستور بازداشت معاون وی از سوی بغداد یک تصمیم سیاسی است و بغداد هرگز نخواهد توانست معاون وی را بازداشت کند.
لاوروف: دیدگاه چین و روسیه درباره کره شمالی امنیت را به منطقه باز می‌گرداند
لاوروف: دیدگاه چین و روسیه درباره کره شمالی امنیت را به منطقه باز می‌گرداند - وزیر امور خارجه روسیه امروز جمعه گفت: برنامه‌ چین و روسیه درباره کره شمالی بر اساس کاهش تنش در منطقه است.
حمایت مرکل از کاهش کمک‌های اتحادیه اروپا به ترکیه
حمایت مرکل از کاهش کمک‌های اتحادیه اروپا به ترکیه - صدراعظم آلمان در اظهاراتی از ترکیه از بابت نحوه مدیریت پناهجویان تحسین کرد اما در عین حال نسبت به تضعیف حاکمیت قانون در این کشور ابراز نگرانی کرده و خواهان کاهش اعتبارات کمکی اعطا شده از جانب اتحادیه اروپا به ترکیه شد.
رهبر حزب کارگر انگلیس، بریگزیت "بدون توافق" را خطرناک دانست
رهبر حزب کارگر انگلیس، بریگزیت "بدون توافق" را خطرناک دانست - رهبر حزب کارگر انگلیس گفت، خروج از تحادیه اروپا بدون هیچ قرارداد و توافقی می‌تواند فاجعه‌بار باشد.
درگیری مجدد حامیان و مخالفان نژادپرستی در آمریکا
درگیری مجدد حامیان و مخالفان نژادپرستی در آمریکا - در جریان سخن‌رانی ریچارد اسپنسر، یک حامی معروف راست افراطی در آمریکا در دانشگاه فلوریدای این کشور، مخالفان نژادپرستی تظاهرات گسترده ای برپا کرده و با راستگرایان افراطی درگیر شدند.
میانمار برای اجرای تحریم‌های سازمان ملل دیپلمات کره شمالی را اخراج کرد
میانمار برای اجرای تحریم‌های سازمان ملل دیپلمات کره شمالی را اخراج کرد - دولت میانمار در راستای اجرای تحریم‌های شورای امنیت سازمان ملل علیه پیونگ‌یانگ، دیپلمات کره شمالی در این کشور را اخراج کرد.
حضور توتال در ایران گام‌به‌گام است
حضور توتال در ایران گام‌به‌گام است - روزی که قرارداد توسعه فاز 11 پارس‌جنوبی با کنسرسیوم به رهبری غول فرانسوی «توتال» به امضا رسید، وزیر نفت ایران آن را دستاورد ادامه...
نمایش فیلم سینمایی «کوپال» در بخش مسابقه‌ جشنواره‌های «برکلی» و «پورتلند» آمریکا
نمایش فیلم سینمایی «کوپال» در بخش مسابقه‌ جشنواره‌های «برکلی» و «پورتلند» آمریکا - بیست و ششمین جشنواره‌ بین‌المللی فیلم «برکلی» و پنجمین جشنواره‌ فیلم «پورتلند» میزبان فیلم سینمایی «کوپال» به نویسندگی و کارگردانی کاظم ملایی می‌باشد.
«هزار داستان» نگفته از هوشنگ مرادی کرمانی، از کودکی تا امروز
«هزار داستان» نگفته از هوشنگ مرادی کرمانی، از کودکی تا امروز - هوشنگ مرادی کرمانی در سی‌امین برنامه از فصل دوم «هزار داستان» در مقابل محمدرضا شهیدی‌فرد می‌نشیند و هزار داستان نگفته از کودکی و ازدواج و سال‌ها خوب و بد زندگی‌اش را می‌گوید.
آمریکا حتی در زمان شاه هم دوست ایران نبود
آمریکا حتی در زمان شاه هم دوست ایران نبود - ترامپ دنبال راه حل خطرناک است؟آمریکا حتی در زمان شاه هم دوست ایران نبودشیرین هانتر می نویسد: اکنون آمریکا به عنوان قدرت بزرگ، قدرت های میانه را قبول ندارد. رقبای منطقه ایران نیز به همین صورت، علاقه دارند ایران تحریم شود، نه به خاطر مسئله تهدید امنیتی، بلکه به این دلیل که از قدرت ایران می ترسند.
روایت اسماعیل دوستی از دیدار با کروبی: نظام در حال اتخاذ تدابیری درباره حصر است/من به حل این موضوع بسیار امیدوار هستم
روایت اسماعیل دوستی از دیدار با کروبی: نظام در حال اتخاذ تدابیری درباره حصر است/من به حل این موضوع بسیار امیدوار هستم - اسماعیل دوستی که به عنوان نخستین فعال سیاسی پس از شش سال با مهدی کروبی در حصر ملاقات کرده است، درباره شرایط جسمی و رویکرد او نسبت به مسائل مختلف می‌گوید...
آقای استاندار چگونه از خجالت چاپلوسان در می آید؟
آقای استاندار چگونه از خجالت چاپلوسان در می آید؟ - در روز چهارشنبه هفته گذشته «سید علی آقازاده» به پیشنهاد وزارت کشور و با تصویب هیات وزیران، به عنوان استاندار مرکزی معرفی شد. روز گذشته جلسه ای تحت عنوان «آیین تکریم و معارفه استاندار مرکزی» با حضور وزیر کشور برگزار گردید. اما آن چه که در حاشیه این مراسم توجه ها را به خود جلب کرد انتشار تصاویری از ذبح یک گاو و تعدادی گوسفند برای خیر مقدم گویی به استاندار جدید بود.
آزادی در تصرف قرمزهای مازندران؛هوادار نابینای نساجی هم هست
آزادی در تصرف قرمزهای مازندران؛هوادار نابینای نساجی هم هست - لیگ برتر - هواداران نساجی خود را به استادیوم آزادی رسانده‌اند.
براساس گشایش‌های صورت گرفته موضوع «حصر» قابل حل است
براساس گشایش‌های صورت گرفته موضوع «حصر» قابل حل است - اسماعیل دوستی که به عنوان نخستین فعال سیاسی پس از شش سال با مهدی کروبی در حصر ملاقات کرده است، درباره شرایط جسمی و رویکرد او نسبت به مسائل مختلف می‌گوید که آقای کروبی شاداب و سر و حال و در سلامت کامل است و نسبت به آینده نظام و انقلاب امیدواری بسیاری دارد.
افشاگری بازیگر «۱۲ سال بردگی» درباره تهیه‌کننده فاسد
افشاگری بازیگر «۱۲ سال بردگی» درباره تهیه‌کننده فاسد - «لوپیتا نیونگو» بازیگر اسکاری فیلم «۱۲ سال بردگی» هم از قربانیان آزار جنسی «هاروی واینستاین» بوده است.
یک خبر  برای فیلمسازان "آیفیک"
یک خبر برای فیلمسازان "آیفیک" - در مجمع عمومی فوق‌العاده "آیفیک" تاکید شد که شرایط عضویت فعالان حوزه فیلمسازی در این انجمن میسر شود.
آخرین آمار فروش فیلم‌ها/«خفه‌گی» به مرز ۳۰۰ میلیون رسید
آخرین آمار فروش فیلم‌ها/«خفه‌گی» به مرز ۳۰۰ میلیون رسید - جدیدترین آمار فروش فیلم‌های روی پرده در حالی اعلام شد که در کنار فروش خوب یکی دو فیلم جدید، «قهرمانان کوچک» هم در حوزه کودک و نوجوان با استقبال خوبی روبرو شده است.
جایزه ویژه آسیا پاسفیک برای عباس کیارستمی
جایزه ویژه آسیا پاسفیک برای عباس کیارستمی - یازدهمین دوره جوایز سینمایی آسیاپاسیفیک با اعطای جایزه‌ای ویژه، از دستاورد هنری عباس کیارستمی کارگردان فقید سینمای ایران تقدیر می‌کند.
کاهش داد و ستد در بازار آرام طلا و سکه
کاهش داد و ستد در بازار آرام طلا و سکه - رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران به تشریح بازار سکه و طلا در هفته گذشته پرداخت و تصریح کرد که کاهش تقاضا و داد و ستد را در بازار شاهد هستیم.
نان و نمک باهم جور شدند یا نه؟!
نان و نمک باهم جور شدند یا نه؟! - در حالیکه اخیرا وزیر بهداشت نسبت به بالا بودن نمک در نان ایرانی تا سه برابر حد مجاز اعتراض کرده است، رییس اتحادیه نانوانان سنتی آن را هم تایید کرد و هم تکذیب، چرا که به گفته او، وزارت بهداشت از کاهش میزان نمک در نان‌های سنتی طی سال جاری تقدیر کرده بود و اگر در نانوایی بیش از حد مجاز از نمک استفاده می‌شود، ناشی از بی‌کیفیت بودن گندمی است که آرد می‌شود.
افزایش نرخ دلار قاچاق صادراتی را افزایش می‌دهد
افزایش نرخ دلار قاچاق صادراتی را افزایش می‌دهد - یک پژوهشگر اقتصادی می‌گوید این روزها که عده‌ای به دنبال افزایش نرخ دلار هستند توجیه می‌کنند که با افزایش نرخ دلار ، قاچاق کم خواهد شد. نکته اینجاست که اولا قاچاق در ایران به صورت خرده انجام نمی‌شود که افزایش نرخ ارز منجر به افزایش آن شود، نکته دوم این است که چنین وضعیتی قاچاق صادراتی را افزایش خواهد داد.
هزینه‌ پیامک‌های ارسالی به سامانه ۱۹۵ برگشت داده می‌شود
هزینه‌ پیامک‌های ارسالی به سامانه ۱۹۵ برگشت داده می‌شود - درپی اطلاع رسانی کاربران از دریافت هزینه هنگام ارسال پیامک به سامانه ۱۹۵ که قرار بود رایگان باشد، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با تایید این موضوع، از بازگشت هزینه‌های دریافت‌ شده به حساب مشترکان در روزهای آینده خبر داد.
اعلام آمادگی بانک مرکزی برای تامین اعتبارات توسعه منطقه آزاد ارس
اعلام آمادگی بانک مرکزی برای تامین اعتبارات توسعه منطقه آزاد ارس - قائم مقام بانک مرکزی از اعلام آمادگی این بانک با همکاری بانک کشاورزی برای تامین نیازهای اعتباری بخش‌های مختلف از جمله بخش کشاورزی منطقه آزاد ارس خبر داد.
رتبه ۸۲ ایران در شاخص رقابت‌پذیری جهانی
رتبه ۸۲ ایران در شاخص رقابت‌پذیری جهانی - مدیرکل پایش و بهبود محیط کسب و کار وزارت اقتصاد و داراییرتبه ایران را در شاخص رقابت پذیری جهانی بین ۱۴۰ کشور،‌ رتبه ۸۲ عنوان و تصریح کرد: اقتصادهایی به طور معمول با رشد اقتصادی پایدار و تورم پایین روبرو هستند که فعالان کسب و کار در این کشورها احساس راحتی کنند، کمتر از دو ساعت کسب و کار را راه اندازی کنند، صادرات و واردات کمتر از یک روز طول بکشد و اخذ مجوزها کمتر از یک ساعت باشد.
آخرین اخبار از نحوه فوت دانشجوی 19 ساله در استخر دانشگاه آزاد ساری
آخرین اخبار از نحوه فوت دانشجوی 19 ساله در استخر دانشگاه آزاد ساری - مسئول روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی ساری به ارائه آخرین اطلاعات از فوت دانشجوی 19 ساله طی شب گذشته در استخر دانشگاه آزاد ساری پرداخت.
رییس جمهور ونزوئلا فعالیت "کمپین بی‌رحم" علیه کشورش را متهم کرد
رییس جمهور ونزوئلا فعالیت "کمپین بی‌رحم" علیه کشورش را متهم کرد - رییس جمهور ونزوئلا گفت یک "کمپین بی‌رحم" علیه کشورش فعالیت می‌کند و "از جانب واشنگتن، بوگوتا و مادرید، علیه انقلاب بولیواری" ترتیب داده شده است.
برای حفظ برجام اروپا، روسیه و چین موضع واحدی را اتخاذ کنند
برای حفظ برجام اروپا، روسیه و چین موضع واحدی را اتخاذ کنند - نماینده پارلمان سوئیس و سفیر سابق این کشور در تهران می‌گوید برای حفظ برجام اروپا، چین و روسیه باید سیاست واحدی اتخاذ کنند.
سران آلمان، فرانسه و انگلیس در نشست بروکسل، خواستار افزایش فشار‌ها به ایران شدند
سران آلمان، فرانسه و انگلیس در نشست بروکسل، خواستار افزایش فشار‌ها به ایران شدند - وال استریت ژورنال گزارش داد سران سه کشور اروپایی امضاکننده برجام خواستار افزایش فشار‌ها به ایران درباره برنامه موشکی و ادامه...
جهانگیری: همه تلاش خود را برای تحقق تجارت 30 میلیارد دلاری با ترکیه به کار می گیریم
جهانگیری: همه تلاش خود را برای تحقق تجارت 30 میلیارد دلاری با ترکیه به کار می گیریم - اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری ایران اعلام کرد: همه تلاش خود را برای تحقق تجارت 30 میلیارد دلاری سالانه با ترکیه به کار می ادامه...
سازوکار استفاده از فاینانس‌ها قاعده‌مند باشد
سازوکار استفاده از فاینانس‌ها قاعده‌مند باشد - رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران گفت: سازوکار استفاده از فایناس‌ها باید قاعده‌مند باشد و بخش خصوصی بتواند از آن ادامه...
رضاداد: سرمایه ما توانمندی فیلمسازان فیلم کوتاه است/ تنوع موضوعی فیلم کوتاه ارزش است
رضاداد: سرمایه ما توانمندی فیلمسازان فیلم کوتاه است/ تنوع موضوعی فیلم کوتاه ارزش است - علیرضا رضاداد با بیان اینکه فیلم‌سازان فیلم کوتاه همیشه روی پای خودشان ایستاده‌اند گفت: یکی از ارزش‌های فیلم کوتاه تنوع موضوعی است که می‌تواند رویکردها و نگاه‌های متفاوت‌تری را جلوی دوربین ببرد.
با موضوع معضلات فضای مجازی/ «حریم شخصی» آذرماه اکران عمومی می‌شود
با موضوع معضلات فضای مجازی/ «حریم شخصی» آذرماه اکران عمومی می‌شود - فیلم سینمایی «حریم شخصی» ساخته احمد معظمی آذرماه در گروه سینمایی آزاد اکران عمومی می‌شود.
با کمبود آب، مهاجرت از تهران شروع می شود/ سدسازی را متوقف کنیم/ آمریکا 30 سال است سد نمی سازد / نباید در اصفهان، ذوب آهن ساخته می شد
با کمبود آب، مهاجرت از تهران شروع می شود/ سدسازی را متوقف کنیم/ آمریکا 30 سال است سد نمی سازد / نباید در اصفهان، ذوب آهن ساخته می شد - می شنویم در یزد که در منطقه خشک قرار دارد و آب کارون را به آنجا برده اند، ماهی خاویار را در حوضچه هایی تولید کرده اند. بنابراین در کشور ما جایی می لنگد.
برانکو: فعلا به مسلمان استراحت داده‌ام/ موافق انتقادات علیه بیرانوند نیستم
برانکو: فعلا به مسلمان استراحت داده‌ام/ موافق انتقادات علیه بیرانوند نیستم - سرمربی پرسپولیس گفت که تیمش در جام حذفی پرقدرت حاضر خواهد شد.
درخشان: با ذخیره‌هایمان مقابل پرسپولیس بازی می‌کنیم
درخشان: با ذخیره‌هایمان مقابل پرسپولیس بازی می‌کنیم - لیگ برتر - سرمربی نفت تهران گفت: پرسپولیس از لحاظ تیمی و تاکتیکی بهترین است.
خبر بد برای رئال مادرید؛ناواس مصدوم شد
خبر بد برای رئال مادرید؛ناواس مصدوم شد - فوتبال جهان - دروازه‌بان اول رئال مدتی غایب خواهد بود.
جزئیات تسهیلات پرداختی بانک‌ها به بخش‌های اقتصادی
جزئیات تسهیلات پرداختی بانک‌ها به بخش‌های اقتصادی - اقتصاد کلان - تسهیلات پرداختی بانک‌ها طی ۶ ماهه سال ۱۳۹۶ به بخش‌های اقتصادی مبلغ ۲۷۰۴.۲ هزار میلیارد ریال است که در مقایسه با دوره مشابه سال قبل مبلغ ۳۷۵.۳هزار میلیارد ریال (معادل ۱۶.۱ درصد) افزایش داشته است.
فاز نخست رجیستری آغاز شد/گوشی‌های کارنکرده‌ را فعال کنید
فاز نخست رجیستری آغاز شد/گوشی‌های کارنکرده‌ را فعال کنید - با آغاز طرح رجیستری گوشی موبایل از امروز، اگرچه تنها پایش گوشی‌ها انجام می‌شود و در فاز نخست گوشی‌هایی که پیش از این در شبکه فعال شده‌اند مشکلی نخواهند داشت، اما لازم است کاربران گوشی‌های کارنکرده خود را تا پیش از آغاز فاز دوم در روزهای آینده فعال کنند.
نماینده ترامپ برای پیگیری مذاکرات صلح خاورمیانه وارد قاهره شد
نماینده ترامپ برای پیگیری مذاکرات صلح خاورمیانه وارد قاهره شد - نماینده ویژه ترامپ در روند صلح خاورمیانه، برای پیگیری این پرونده وارد قاهره شد.
رونمایی از تجهیزات جدید ساخت داخل مورد استفاده در صنعت نفت
رونمایی از تجهیزات جدید ساخت داخل مورد استفاده در صنعت نفت - براساس برنامه‌ریزی‌های صورت گفته قرار است تعدادی از تجهیزات جدید ساخت داخل مورد استفاده در صنعت نفت مانند گذشته در نهمین ادامه...
11 مشکل ریشه‌ای اقتصاد ایران/ تصور ترامپ این بود که با یک اشتلم می‌تواند از ما اخاذی کند
11 مشکل ریشه‌ای اقتصاد ایران/ تصور ترامپ این بود که با یک اشتلم می‌تواند از ما اخاذی کند - عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی ایران با اشاره به اینکه اقتصاد ایران با 11 مشکل ریشه‌ای مواجه است، گفت: علیرغم این مشکلات ادامه...
مثال‌هایی از اقتصاد رفتاری در بازارها
مثال‌هایی از اقتصاد رفتاری در بازارها - تلاش تمامی سیستم‌های اقتصادی تولید محصولات و خدماتی است که بتواند نیازها و علایق مردم را مرتفع کند. بنابراین شاکله اصلی تمامی ادامه...
نگاهی به آخرین مستند مهدی نقویان/ صنعت سیاه
نگاهی به آخرین مستند مهدی نقویان/ صنعت سیاه - در کشور ما باوجود غیر قانونی بودن ، فحشا وجود دارد و این صنعت سیاه حتی برای کسب درآمد بیشتر و دوام وحیات راحت تر اقدام به قاچاق دختران به کشورهایی مانند امارات عربی و مالزی و ... می کند.
مجمع عمومی فوق‌العاده «آیفیک» برگزار شد/ میسر شدن شرایط عضویت فعالان حوزه فیلمسازی
مجمع عمومی فوق‌العاده «آیفیک» برگزار شد/ میسر شدن شرایط عضویت فعالان حوزه فیلمسازی - مجمع عمومی فوق‌العاده انجمن صنفی شرکتها و موسسات فیلمسازی ایران «آیفیک» با حضور بیش از ۷۰ نفر از مدیران عامل مراکز فیلمسازی کشور در فرهنگسرای رسانه و شبکه های اجتماعی برگزار شد.
جزییات جلسه ۲ ساعته وزیرپیشنهادی علوم در دفتر عارف/ احتمال برگزاری نشست یکشنبه فراکسیون امید با حضور غلامی
جزییات جلسه ۲ ساعته وزیرپیشنهادی علوم در دفتر عارف/ احتمال برگزاری نشست یکشنبه فراکسیون امید با حضور غلامی - ایلنا: یک عضو اصلاح‌طلب کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی ضمن تشریح جلسه اخیر خود و دو نماینده دیگر مجلس با گزینه…
رونمایی از ترکیب استقلال برای دیدار با نساجی
رونمایی از ترکیب استقلال برای دیدار با نساجی - ایلنا: استقلال با چند تغییر نسبت به بازی با فولاد به مصاف نساجی خواهد رفت.
بنر جالب قائمشهری‌ها در آزادی؛ فیلم‌برداری نکنید آمده‌ایم ماهی‌گیری!
بنر جالب قائمشهری‌ها در آزادی؛ فیلم‌برداری نکنید آمده‌ایم ماهی‌گیری! - لیگ برتر - هواداران نساجی تیم‌شان را تنها نگذاشته‌اند.
ترکیب استقلال مقابل نساجی اعلام شد؛بازگشت خسرو
ترکیب استقلال مقابل نساجی اعلام شد؛بازگشت خسرو - لیگ برتر - بازیکنان استقلال برای جدال مقابل نساجی مشخص شدند.
واعظی: دولت خود را جدا از سپاه، ارتش و بسیج نمی‎داند
واعظی: دولت خود را جدا از سپاه، ارتش و بسیج نمی‎داند - دولت - رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: سپاه پاسداران، ارتش و نیروهای بسیج همه بخش اصلی نظام جمهوری اسلامی ایران هستند و دولت خود را جدای از سپاه، ارتش و بسیج نمی‌داند.
پرقصه‌تر از پاییز/ به یاد دوست همیشگی محمدرضا رستمی
پرقصه‌تر از پاییز/ به یاد دوست همیشگی محمدرضا رستمی - رسانه - حسین منزوی... ناصر تقوایی... اهواز... قهوه‌های تلخ... گردنه اسدآباد و شهر پرقصه‌اش... دعواهای بی‌پایان دنیای شعر... درست‌نویسی خبر و گزارش... کتاب و کتاب و کتاب... بیژن نجدی و یوزپلنگانش... همه پاره‌پاره‌ای از دنیای مردی‌ست که در پاییز تلخ 1395، دست خود را به نشان وداع رو دنیا بالا گرفت و برای آخرین بار هوای آلوده تهران را عمیق نفس کشید و بازدمی پس نداد...
برانکو: مشکلم با مسلمان را در رختکن حل می‌کنم نه رسانه‌ها/ او در بازی فردا نیست ببینیم بعدا چه تصمیمی خواهیم گرفت
برانکو: مشکلم با مسلمان را در رختکن حل می‌کنم نه رسانه‌ها/ او در بازی فردا نیست ببینیم بعدا چه تصمیمی خواهیم گرفت - سرمربی تیم پرسپولیس گفت: بازی با نفت دیدار دوم سوپرجام برای ما است و مقابل این تیم بهترین ترکیب پرسپولیس را به میدان خواهم فرستاد.
صحنه زشت بازی‌های دیشب لیگ اروپا/ تماشاگر بازیکن را کتک زد +عکس
صحنه زشت بازی‌های دیشب لیگ اروپا/ تماشاگر بازیکن را کتک زد +عکس - در جریان دیدار اورتون و لیون در لیگ اروپا یکی از تماشاگران صحنه زشتی را رقم زد.
برترین‌های تماشاگران در سومین روز جشنواره فیلم کوتاه اعلام شد
برترین‌های تماشاگران در سومین روز جشنواره فیلم کوتاه اعلام شد - بهترین‌ فیلم‌های کوتاه از نگاه تماشاگران در روز سوم سی و چهارمین جشنواره فیلم کوتاه تهران اعلام شد.