سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ / Tuesday, 12 December, 2017


اخبا مهم ستاره‌ها
هاشمی شاهرودی: کشورهای جهان از آمریکا نهراسند
هاشمی شاهرودی: کشورهای جهان از آمریکا نهراسند - رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام در دیدار با اشتفان شولتز سفیر اتریش پیرامون روابط دو کشور و مواضع جمهوری اسلامی در مسائل منطقه و بین‌الملل گفت‌وگو کرد.
پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش معرفی شدند
پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش معرفی شدند - مشاور عالی سازمان سنجش از اعلام اسامی پذیرفته شدگان نهایی چهارمین آزمون استخدامی متمرکز آموزش و پرورش خبرداد.
پرتاب اولین کپسول استفاده شده با موشک بازیابی شده
پرتاب اولین کپسول استفاده شده با موشک بازیابی شده - اسپیس‌ایکس فردا (13 دسامبر) برای اولین بار در تاریخ، در راستای ماموریت فرستادن تجهیزات، یک کپسول استفاده شده را توسط یک موشک بازیابی شده به فضا پرتاب خواهد کرد.
اقلا نام خبره ورزشی روی انتخاب‌تان نمی‌گذاشتید
اقلا نام خبره ورزشی روی انتخاب‌تان نمی‌گذاشتید - مدیریت ورزش - هیات اجرایی کمیته ملی المپیک با تصمیمی که دیروز گرفت، نشان داد ورزش هم از سیاست‌زده‌ترین ارکان کشور است و «همه چیزمان باید به همه چیزمان بیاید.»
روحانی: قدس پایتخت دولت فلسطین خواهد بود
روحانی: قدس پایتخت دولت فلسطین خواهد بود - دولت - رئیس جمهور گفت: قدس سرزمین مقدس همه مسلمان‌هاست و پایتخت دولت فلسطینی خواهد بود و این هدف مهم و مقدس را هیچ وقت از یاد نخواهیم برد.
موسیقی موقامی‌ ایران زیر سایه کشور آذربایجان در حال از بین رفتن است
موسیقی موقامی‌ ایران زیر سایه کشور آذربایجان در حال از بین رفتن است - موسیقی - دبیر هنری چهارمین فستیوال موسیقی نواحی آینه‌دار می‌گوید موسیقی موقامی ما تحت‌تاثیر کم‌کاری در داخل کشور و پرکاری در کشور آذربایجان در حال از بین رفتن است و آن‌چه داریم بسیار کمرنگ است و شکل و شمایلی شبیه به موسیقی کشور آذربایجان پیدا کرده است.
کاپیتان سابق ایران در تمرینات تیم لالیگایی
کاپیتان سابق ایران در تمرینات تیم لالیگایی - مسعود شجاعی که قصد جدایی از پانیونیوس را دارد با لاس پالماس در حال تمرین است.
شهرک سینمایی در دوره بانی‌اش به سرانجام می‌رسد؟
شهرک سینمایی در دوره بانی‌اش به سرانجام می‌رسد؟ - برخلاف گفته‌های مسئولان پیشین و کنونی سازمان سینمایی، اساساً شیوه مدرن فیلمسازی، شهرک سازی یک رویکرد رو به انقراض است و حتی قابل تصور نیست که در هالیوود شهرک‌های عظیم شبیه آنچه در ایران ساخته شده، بنا شود. عمده فیلم‌های هالیوودی در استودیوهای کوچک مقابل پرده سبز ضبط می‌شوند و خبری از دکورهای عظیم نیست اما در سینمای دولتی ایران، هنوز به شیوه چند دهه پیش عمل می‌شود.
همه‌ی زنان مستندساز «سینماحقیقت»/ از پژوهش و نویسندگی تا امور فنی
همه‌ی زنان مستندساز «سینماحقیقت»/ از پژوهش و نویسندگی تا امور فنی - زنان مستندساز ایرانی در عرصه‌های مختلف فیلم‌های مستند، با 95 حضور نقش پُررنگی در بخش‌های مختلف یازدهمین دوره جشنواره بین‌المللی «سینماحقیقت» برعهده دارند.
ضرورت استخدام نیروهای بومی با تنوع قومی/ تخصیص ۵۰۰میلیارد تومان برای رونق اشتغال روستایی
ضرورت استخدام نیروهای بومی با تنوع قومی/ تخصیص ۵۰۰میلیارد تومان برای رونق اشتغال روستایی - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بر استخدام نیروهای بومی با تنوع قومی تاکید کرد.
افزایش ۱۰درصدی مستمری نهادهای حمایتی
افزایش ۱۰درصدی مستمری نهادهای حمایتی - رییس سازمان بهزیستی کشور از رشد 9.2 درصدی بودجه این سازمان در لایحه پیشنهادی بودجه سال 97 نسبت به سال جاری خبر داد و گفت: بر این اساس مستمری مددجویان نهادهای…
احیای جاده ابریشم به منع جهان سوم
احیای جاده ابریشم به منع جهان سوم - آنچه مائو پیش‌بینی کرده بود احیای جاده ابریشم به منع جهان سوماقدامات چینی‌ها در قفقاز به تازگی در اروپا بازتاب داشته است. چینی‌ها با حضور نخست وزیر مجارستان اجلاس 16+1 را افتتاح کردند که شامل چین و 16 کشور اروپای شرقی و مرکزی در بوداپست می‌شد.
گشایش ۱.۸ میلیارد یورو اعتبار چینی برای طرح‌های معدنی
گشایش ۱.۸ میلیارد یورو اعتبار چینی برای طرح‌های معدنی - رییس هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) از گشایش یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون یورو تامین مالی چین و ادامه...
روحانی: قدس پایتخت دولت فلسطینی خواهد بود
روحانی: قدس پایتخت دولت فلسطینی خواهد بود - رئیس جمهوری پیش از عزیمت به ترکیه جهت حضور در اجلاس فوق العاده سران سازمان همکاری اسلامی درباره قدس شریف تصریح کرد: قدس در زمین مقدس همه مسلمانان و پایتخت دولت فلسطینی خواهد بود و ما این هدف مهم و مقدس را هیچگاه از یاد نخواهیم برد.
فاضل نظری مدیرعامل کانون پرورش فکری شد
فاضل نظری مدیرعامل کانون پرورش فکری شد - فاضل نظری مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شد.
پایان‌نامه‌های برتر "تولید و اشتغال" تقدیر می‌شوند/برگزاری جشنواره ملی نقد کتب علوم انسانی
پایان‌نامه‌های برتر "تولید و اشتغال" تقدیر می‌شوند/برگزاری جشنواره ملی نقد کتب علوم انسانی - رئیس پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی، از برگزاری اولین جشنواره ملی قدردانی از پایان‌نامه‌های برتر علوم انسانی در زمینه تولید و اشتغال در اسفند ماه امسال خبر داد.
اجرای پایلوت هدایت شغلی در دانشگاه علم‌وفرهنگ/ایجاد پارک فناوری‌های نرم
اجرای پایلوت هدایت شغلی در دانشگاه علم‌وفرهنگ/ایجاد پارک فناوری‌های نرم - معاون پژوهش و فناوری جهاد دانشگاهی از اجرای پایلوت طرح نظام هدایت شغلی دانشجویان در دانشگاه علم و فرهنگ خبر داد و گفت: با از سوی وزارت علوم‌ موفق به دریافت مجوز برای راه‌اندازی پارک فناوری فناوری‌های نرم و هویت‌ساز شدیم.
رئیس جمهور عازم ترکیه شد
رئیس جمهور عازم ترکیه شد - رئیس‌جمهور به منظور حضور در اجلاس فوق العاده سران سازمان همکاری اسلامی به ترکیه سفر کرد.
جزئیات زندگی قاتل ستایش/ معاون قوه قضائیه: امیرحسین هنگام قتل سیاه‌مست بوده؛ الکل زیاد به همراه حشیش
جزئیات زندگی قاتل ستایش/ معاون قوه قضائیه: امیرحسین هنگام قتل سیاه‌مست بوده؛ الکل زیاد به همراه حشیش - معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه جزئیات پرونده قاتل ستایش قریشی و همچنین پرونده شخصیت وی را تشریح کرد.
‌تمام دلایل زوج‌هایی که به ازدواج سفید تن می‌دهند/ هم‌بالینی، یک رابطه‌ خانوادگی است یا فحشا؟
‌تمام دلایل زوج‌هایی که به ازدواج سفید تن می‌دهند/ هم‌بالینی، یک رابطه‌ خانوادگی است یا فحشا؟ - خانواده - یافته‌های یک تحقیق علمی درباره ازدواج سفید یا هم‌بالینی نشان می‌دهد داشتن رابطه جنسی، یکی از فاکتورهای اصلی در چنین روابطی است. هرچند سنت‌گریزی، امنیت اقتصادی و سودمندی رابطه، شراکت مالی، تعهدگریزی، ترس از بی‌خانمانی، گسست از خانواده و موارد دیگر در انتخاب این رابطه موثر هستند
خداداد: دایی می‌دانست کریمی هست و گفت می‌آیم/ حمله به سفارت بهانه‌ای شده که مسخره‌بازی درست کنند
خداداد: دایی می‌دانست کریمی هست و گفت می‌آیم/ حمله به سفارت بهانه‌ای شده که مسخره‌بازی درست کنند - فوتبال ملی - درست ۲۱ سال قبل در چنین روزی خداداد عزیزی یکی از به یادماندنی‌ترین گل‌های تیم ملی ایران را وارد دروازه عربستان کرد، به همین بهانه سر صحبت را با این چهره دوست‌داشتنی باز کردیم.
ردپای "احتکار" و "مافیا" در گرانی کاغذ
ردپای "احتکار" و "مافیا" در گرانی کاغذ - رئیس اتحادیه فروشندگان کاغذ و مقوا تاکید کرد کاغذ قیمت مناسبی دارد و افزایش رخ داده در نرخ آن ناشی از افزایش قیمت جهانی این محصول است و هیچ گونه احتکار و…
استقبال فرمانده جبهه مردمی فلسطین از پیشنهاد سردار سلیمانی
استقبال فرمانده جبهه مردمی فلسطین از پیشنهاد سردار سلیمانی - معاون جبهه آزادی بخش فلسطین از مسائل پیشنهاد شده از سوی فرمانده سپاه قدس ایران استقبال کرد.
رئیس جمهور به ترکیه سفر کرد
رئیس جمهور به ترکیه سفر کرد - رئیس‌جمهور به منظور حضور در اجلاس فوق العاده سران سازمان همکاری اسلامی به ترکیه سفر کرد.
واحد اورژانس و فوریت های پزشکی دانشگاه تربیت مدرس افتتاح شد
واحد اورژانس و فوریت های پزشکی دانشگاه تربیت مدرس افتتاح شد - مراسم افتتاح واحد فوریت های پزشکی دانشگاه تربیت مدرس امروز سه‌شنبه 21 آذرماه با حضور مسئولان دانشگاه در ضلع شمالی ساختمان مرکزی برگزار شد.
لاوروف: آماده همکاری برای رسیدن به توافق نهایی میان گروه‌های لیبیایی هستیم
لاوروف: آماده همکاری برای رسیدن به توافق نهایی میان گروه‌های لیبیایی هستیم - وزیر امور خارجه روسیه اعلام کرد که کشورش به همکاری با لیبی آزاد، یکپارچه و دارای حاکمیت تمایل دارد.
دریای خزر هندوانه نیست که به پنچ قسمت مساوی تقسیم شود/ سهم 20 درصدی از کجا آمده؟
دریای خزر هندوانه نیست که به پنچ قسمت مساوی تقسیم شود/ سهم 20 درصدی از کجا آمده؟ - ابراهیم رحیم پور، معاون آسیا و اقیانوسیه پیشین وزارت خارجه گفت: وضعیت ایران در دریای خزر خوب است و برخی القائات در جامعه هزینه‌بر است.
بنزین 1500 تومانی تکذیب شد / شرکت ملی پالایش و پخش: موضوع افزایش قیمت نهایی نشده
بنزین 1500 تومانی تکذیب شد / شرکت ملی پالایش و پخش: موضوع افزایش قیمت نهایی نشده - سخنگوی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی با اشاره به برخی اخبار در مورد افزایش قیمت بنزین، گفت: هر قیمت جدیدی که برای بنزین اعلام می‌شود کذب محض است.
بختیار رحمانی به ذوب‌آهن پیوست
بختیار رحمانی به ذوب‌آهن پیوست - لیگ برتر - بازیکن سابق استقلال همان‌طور که پیش‌بینی‌ می‌شد به ذوب‌آهن پیوست.
چه کسی پشت پرده جانشینی«فاروق الشرع» به جای بشار اسد است؟
چه کسی پشت پرده جانشینی«فاروق الشرع» به جای بشار اسد است؟ - هر چه به پایان جنگ در سوریه نزدیک تر می شویم، گمانه زنی ها در مورد توافقات و مذاکرات سیاسی برای حل و فصل بحران که عمده ترین بازیگر آن روسیه است، بیشتر می شود. یکی از موضوعات مهم در فرایند مذاکرات سیاسی، سرنوشت بشار اسد رئیس جمهور سوریه است.در همین زمینه، این روزها و در آستانه پایان جنگ داخلی سوریه، بار دیگر نام این سیاستمدار کهنه‌کار...
اولین تیزر فیلم مستند «یک لقمه خواب» رونمایی شد
اولین تیزر فیلم مستند «یک لقمه خواب» رونمایی شد - اولین تیزر مستند «یک لقمه خواب» به کارگردانی مونا زندی‌حقیقی و تهیه‌کنندگی علیرضا شجاع‌نوری همزمان با اکران در جشنواره سینماحقیقت رونمایی شد
افزایش اونس جهانی در آستانه نشست فدرال رزرو آمریکا
افزایش اونس جهانی در آستانه نشست فدرال رزرو آمریکا - قیمت طلا در بازارهای جهانی در آغاز مبادلات امروز سه شنبه و در آستانه نشست فدرال رزرو آمریکا با افزایش نسبی روبرو شده است.
چلوکباب با کیفیت پرسی چند؟
چلوکباب با کیفیت پرسی چند؟ - رئیس اتحادیه چلوکباب و چلوخورش تاکید کرد قیمت حداقلی یک پرس چلوکباب با کیفیت مناسب حدود ۱۵ تا ۲۰ هزار تومان خواهد بود.
وقتی بیت کوین، تداعی‌گر شرکت‌های هرمی می‌شود
وقتی بیت کوین، تداعی‌گر شرکت‌های هرمی می‌شود - با فعالیت بیت کوین در ایران و احتمال کلاهبرداری در این حوزه، مردم باید هوشیار باشند، چراکه کوچک‌ترین غفلت،آنها را به مال ادامه...
جزئیات تخلف مدیران فرشتگان از زبان سیف/یک مدیر ۷۰۰ میلیارد تومان به نفع خود برداشت کرد
جزئیات تخلف مدیران فرشتگان از زبان سیف/یک مدیر ۷۰۰ میلیارد تومان به نفع خود برداشت کرد - رئیس کل بانک مرکزی با پرده‌برداری از تخلفات یکی از مدیران تعاونی اعتباری فرشتگان گفت: یکی از مدیران ۷۰۰ میلیارد تومان از حساب تعاونی، به نفع خود برداشت کرد.
۸۵ درصد مردم روزی ۳ ساعت و نیم با صداوسیما در تعاملند
۸۵ درصد مردم روزی ۳ ساعت و نیم با صداوسیما در تعاملند - معاون سیما گفت: مرجعیت رسانه ملی به واسطه ضریب نفوذ ۸۵ درصدی در جامعه تثبیت شده است و آمارها حاکی از آن است که ۸۵ درصد مردم ایران، حداقل ۳ ساعت و ۲۵ دقیقه در شبانه‌روز با رسانه ملی تعامل دارند.
شدت زلزله احتمالی تهران چقدر خواهد بود؟
شدت زلزله احتمالی تهران چقدر خواهد بود؟ - رئیس پژوهشکده زلزله مرکز تحقیقات مسکن گفت: طبق مستندات تاریخی، گسل ری یا گسل شمال تهران می‌توانند زمین‌لرزه‌ای با شدت ۷ تا ۷.۵ ریشتر ایجاد کنند و آمار کشته‌ها و مجروحان حدود یک میلیون نفر خواهد بود.
بزرگ‌ترین خط لوله نفت انگلیس تعطیل شد
بزرگ‌ترین خط لوله نفت انگلیس تعطیل شد - بزرگترین خط لوله نفت انگلیس همزمان با سرمای شدید در این کشور، به دلیل کار تعمیراتی غیرمنتظره احتمالا به مدت چند هفته تعطیل خواهد بود.
نفت برنت از مرز ۶۵ دلار عبور کرد
نفت برنت از مرز ۶۵ دلار عبور کرد - به دنبال تعطیلی خط لوله دریای شمال که عرضه قابل توجهی را از بازار خارج کرد نفت برنت برای نخستین بار از سال ۲۰۱۵ به بالای ۶۵ دلار در هر بشکه صعود کرد.
رشد ملایم قیمت طلا در آستانه نشست بانک مرکزی آمریکا
رشد ملایم قیمت طلا در آستانه نشست بانک مرکزی آمریکا - طلا در معاملات روز سه‌شنبه بازار جهانی در آستانه آغاز نشست دو روزه بانک مرکزی آمریکا اندکی افزایش یافت و از پایین‌ترین رکورد پنج ماه اخیر که در معاملات روز گذشته بر جای گذاشته بود، اندکی فاصله گرفت.
کشف پروتئین کمک‌کننده به مبارزه با سرطان
کشف پروتئین کمک‌کننده به مبارزه با سرطان - محققان پروتئینی را کشف کرده‌اند که به سلول‌های لنفوسیت تی (T-cell) که با سلول‌های سرطانی مبارزه می‌کنند، کمک می‌کند.
شهادت دو فلسطینی در حمله جنگنده‌های اسرائیلی به غزه/تعداد تلفات غزه به ۶ شهید و ۳۰۰ زخمی رسید
شهادت دو فلسطینی در حمله جنگنده‌های اسرائیلی به غزه/تعداد تلفات غزه به ۶ شهید و ۳۰۰ زخمی رسید - در تجاوزات امروز رژیم صهیونیستی به غزه دو فلسطینی به شهادت رسیده و چهار فلسطینی زخمی شدند.
کشف "سوپر دلارهای" تقلبی در کره‌جنوبی
کشف "سوپر دلارهای" تقلبی در کره‌جنوبی - مقام‌ها در کره‌ جنوبی اعلام کردند، میزانی از اسکناس‌های تقلبی ۱۰۰ دلاری با کیفیت بسیار بالای تولید را که تشخیصش از اسکناس‌های اصلی بسیار دشوار است یافته‌اند و ظن آن را دارند که کره شمالی مجددا رو به چاپ "سوپر دلارهای تقلبی" آورده است.
جهانگیری: مدیران بی‌انگیزه آویزان کشور شده‌اند / کسی هم شجاعت برکنار کردن آنها را ندارد
جهانگیری: مدیران بی‌انگیزه آویزان کشور شده‌اند / کسی هم شجاعت برکنار کردن آنها را ندارد - معاون رئیس جمهور گفت: متأسفانه برخی مدیران بی انگیزه، آویزان کشور شده اند و نه تنها خود شجاعت کنار رفتن را ندارند بلکه هیچ فردی نیز شجاعت کنار زدن آنها را ندارد.
ویسی در استقلال خوزستان ماندنی شد
ویسی در استقلال خوزستان ماندنی شد - لیگ برتر - عبدالله ویسی سرمربی مستعفی استقلال خوزستان در سمت خود ابقا شد.
قلعه‌نویی به دنبال جذب دو استقلالی
قلعه‌نویی به دنبال جذب دو استقلالی - لیگ برتر - سرمربی ذوب‌آهن قصد دارد دو بازیکن جدید در فصل نقل و انتقالات به تیمش اضافه کند.
کردبچه:بخش‌خصوصی دولت را یاری می‌کند
کردبچه:بخش‌خصوصی دولت را یاری می‌کند - مشاور رییس سازمان برنامه و بودجه گفت«:با دو شیوه واگذاری طرح های نیمه تمام به بخش خصوصی و مشارکت این بخش در تکمیل طرح های نیمه تمام، می توان گره کمبود منابع طرح های نیمه تمام را باز کرد.»
حل معضل بیکاری با افزایش قدرت خرید مردم
حل معضل بیکاری با افزایش قدرت خرید مردم - به اعتقاد عضو کانون عالی شوراهای اسلامی کار، راه حل معضل بیکاری در مقابله با واردات قاچاق، بالا بردن توان خرید مردم، گسترش فرهنگ خرید و مصرف کالای ایرانی و…
کپچر ۴ میلیون تومان گران شد
کپچر ۴ میلیون تومان گران شد - رنو کپچر امروز با رشد ۴ میلیون تومانی با قیمت ۱۲۵ میلیون تومان فروخته می‌شود. ادامه...
نان "کنجدی" اجباری است!
نان "کنجدی" اجباری است! - پس از منتفی شدن افزایش قیمت نان که با دستور رئیس جمهور اجرایی شد، برخی نانوایی‌ها همچنان به قیمت‌هایی پایبندند که در کنار دیگر ادامه...
بازگشت توپ به زمین ترامپ/عدم همراهی کنگره با دونالد در مورد برجام
بازگشت توپ به زمین ترامپ/عدم همراهی کنگره با دونالد در مورد برجام - امروز مهلت برای تصمیم گیری درخصوص برجام تمام می شود و شواهد بیانگر آن است که کنگره آمریکا توافق هسته ای ایران را بدون تغییر به کاخ سفید پس می دهد و بدین ترتیب سرنوشت آن بدست ترامپ می افتد.
اعلام قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی نشان از استیصال آمریکا در منطقه دارد
اعلام قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی نشان از استیصال آمریکا در منطقه دارد - وزیر دفاع جمهوری اسلامی ایران در گفت وگو با «نورالدین جانیکلی» وزیر دفاع ترکیه با ابراز خرسندی از روابط دو کشور در تعامل مشترک نسبت به ماهیت تحولات منطقه گفت: برخی قدرت های منطقه ای و بین المللی در چند سال گذشته در پی جدا سازی ایران و ترکیه از یکدیگر بودند که به لطف الهی و در سایه اراده رهبران دو کشور نقشه شوم آنها به شکست انجامید.
شایعه بنزینی زود خاموش شد!
شایعه بنزینی زود خاموش شد! - تکذیب شایعه بنزین ۱۵۰۰ تومانی بی‌گمان مهمترین خبر اقتصادی امروز بود.
زلزله کرمان دوباره کلاسهای آموزشی دانشگاه آزاد را تعطیل کرد
زلزله کرمان دوباره کلاسهای آموزشی دانشگاه آزاد را تعطیل کرد - با توجه به وقوع زلزله امروز کرمان، تمامی کلاسهای آموزشی عصر امروز و فردا دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان تعطیل است.
کره‌جنوبی: استقرار سامانه "تاد" تهدیدی برای امنیت چین نیست
کره‌جنوبی: استقرار سامانه "تاد" تهدیدی برای امنیت چین نیست - همزمان با استقرار بخش های نهایی سیستم دفاع موشکی تاد در کره جنوبی، حالا رئیس جمهوری این کشور به دنبال کاستن از نگرانی های چین درباره توازن امنیتی در منطقه است.
پیشنهاد حسین شریعتمداری: انصارالله نفتکش‌های عربستان را در خلیج عدن و دریای سرخ بزند / این هدف در آینده نزدیک تحقق پیدا خواهد کرد
پیشنهاد حسین شریعتمداری: انصارالله نفتکش‌های عربستان را در خلیج عدن و دریای سرخ بزند / این هدف در آینده نزدیک تحقق پیدا خواهد کرد - مدیر مسئول روزنامه کیهان گفت: ما تا زمانی از احمدی‌نژاد دفاع کردیم که در مسیر حق‌گرایی حرکت می‌کرد. اینگونه رفتار نکنیم قطعا به شیوه قبیله‌گرایی عمل کرده‌ایم.
واکنش پانیونیوس به جدایی احتمالی حاج‌صفی
واکنش پانیونیوس به جدایی احتمالی حاج‌صفی - لیگ برتر - باشگاه پانیونیوس آتن در صورت موافقت با انتقال ملی‌پوش ایرانی در فصل نقل‌وانتقالات زمستانی اروپا گزینه‌ جایگزین را پیش‌بینی کرده است.
قائدی: تا آخر عمر رفتار پدرانه شفر را فراموش نمی‌کنم
قائدی: تا آخر عمر رفتار پدرانه شفر را فراموش نمی‌کنم - لیگ برتر - خبرورزشی نوشت:در روزی که استقلال بهترین بازی این فصل خود را مقابل یکی از رقبای سرسخت ارائه داد و به شیرین‌ترین برد خود رسید تا کمی از زیر بار فشارهای کاذب و انتقادات خارج شود، طلسم نیمکت‌نشینی‌های مهدی قائدی هم شکست تا نیمار بوشهری برای اولین بار در جمع 11 نفر اصلی استقلال قرار گرفته و در این برد سرنوشت‌ساز نقش داشته باشد.
کلاه اسپیکردار آتاری / عکس
کلاه اسپیکردار آتاری / عکس - سخت افزار - پیش‌فروش کلاه مجهز به اسپیکرِ آتاری به قیمت 99 دلار آغاز شد.
سیمرغ درمانگر نشان جشنواره شد/ اضافه شدن بخش کمیک استریپ و سرود
سیمرغ درمانگر نشان جشنواره شد/ اضافه شدن بخش کمیک استریپ و سرود - نشست خبری نهمین جشنواره بین‌المللی «سیمرغ» با حضور محمدرضا فراهانی رییس و امیر لَله‌گانی دبیر این جشنواره، سه‌شنبه 21 آذر در بنیاد سینمایی فارابی برگزار شد.
سیلی محکم تراپ به دوستان خود
سیلی محکم تراپ به دوستان خود - مذاکره کنندگان فلسطینی از روند سازش خارج شوندسیلی محکم تراپ به دوستان خودنمینده دفتر حماس در گفت و گو با دیپلماسی ایرانی معتقد است که تصمیم ترامپ مبنی بر به رسمیت شناختن بیت المقدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی باعث شد تا با مانور بر مساله مورد علاقه صهیونیست ها مبنی بر پایتخت شدن بیت المقدس، چهره...
واکاوی شخصیت قاتل ستایش/ از سیاه مستی امیرحسین تا دانلود روزانه ۳ فیلم مستهجن
واکاوی شخصیت قاتل ستایش/ از سیاه مستی امیرحسین تا دانلود روزانه ۳ فیلم مستهجن - معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه به تشریح جزئیات حاصل از مطالعه و بررسی پرونده قتل ستایش از سوی متخصصان اداره کل پیشگیری‌های فرهنگی و اجتماعی پرداخت.
سود بالای سپرده‌های بانکی سبب حبس سرمایه و عامل ورشکستگی بانک‌ها/ سپرده‌های مردم صرف دادن سود به سپرده‌های قبلی شد
سود بالای سپرده‌های بانکی سبب حبس سرمایه و عامل ورشکستگی بانک‌ها/ سپرده‌های مردم صرف دادن سود به سپرده‌های قبلی شد - کارشناس اقتصادی با اشاره به اینکه سودهای بالای بانکی یکی از عوامل حبس سرمایه و عدم استفاده از آن در اشتغال و تولید است، گفت: عدم توازن میان سود تضمینی بانک‌ها به سپرده‌های مردم و دارایی‌های بانک، عامل ورشکستگی بانک‌ها خواهد بود.
ستاره ایرانی، تیتر یک رسانه های یونانی/ شجاعی به آ اِ ک می پیوندد؛ مسعود در پانیونیوس می ماند!
ستاره ایرانی، تیتر یک رسانه های یونانی/ شجاعی به آ اِ ک می پیوندد؛ مسعود در پانیونیوس می ماند! - ایلنا: مسعود شجاعی در یک دوراهی بزرگ قرار دارد و مشخص نیست در پانیونیوس می ماند یا خیر.
آمریکا با ادامه ریاست جمهوری اسد تا سال ۲۰۲۱ موافق است
آمریکا با ادامه ریاست جمهوری اسد تا سال ۲۰۲۱ موافق است - یک رسانه آمریکایی می‎گوید دولت ترامپ با توجه به حقایق موجود به این نتیجه رسیده است که بشار اسد می‎تواند تا سال ۲۰۲۱ و زمان برگزاری انتخابات ریاست جمهوری سوریه، در قدرت باقی بماند.