شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ / Saturday, 24 February, 2018


اخبا مهم روزنامه شهروند
سرگیجه پلاسکو
سرگیجه پلاسکو
وام ٣٠٠‌میلیون تومانی تبدیل به رویای آنها شده؛ داغ پلاسکو برای کسبه هنوز تازه است. وامی که بعد از سوختن پلاسکو در بوق و کرنا کردند، امروز فقط به یکی از ساکنان پلاسکو داده…
متعرضین به زمین‌های دولتی در آبیک خلع ید می شوند
متعرضین به زمین‌های دولتی در آبیک خلع ید می شوند - دادستان عمومی و انقلاب شهرستان آبیک گفت: تمامی متعرضین به زمین‌های دولتی در شهرستان آبیک خلع ید خواهند شد.
آشفته بازار فرودگاه‌ها ناشی از فقدان نظارت درست است/کارتن‌های دورریختی که در فرودگاه ارزشمند می‌شوند/غرفه سازمان تعزیرات در فرودگاه امام خمینی (ره) در دسترس مردم قرار می‌گیرد
آشفته بازار فرودگاه‌ها ناشی از فقدان نظارت درست است/کارتن‌های دورریختی که در فرودگاه ارزشمند می‌شوند/غرفه سازمان تعزیرات در فرودگاه امام خمینی (ره) در دسترس مردم قرار می‌گیرد - مدیرکل سازمان تعزیرات حکومتی استان تهران ضمن انتقاد از آشفته بازار در فرودگاه ها گفت: سازمان هواپیمایی مکلف است نظارت درون سازمانی خود را بر این غرفه‌ها افزایش دهد تا اجحاف به مردم صورت نگیرد درحالی که مشاهده می‌شود این شرکت‌ها درحق مردم اجحاف زیادی روا می‌دارند.
واکنش بتشوایی به شعار‌های نژادپرستانه ایتالیایی‌ها!
واکنش بتشوایی به شعار‌های نژادپرستانه ایتالیایی‌ها! - مهاجم دورتموند مدعی شد طرفداران آتالانتا به او توهین نژادپرستانه کرده‌اند.
پیشنهاد جانشین قرارگاه ثارالله سپاه به وزیر خارجه رژیم سعودی
پیشنهاد جانشین قرارگاه ثارالله سپاه به وزیر خارجه رژیم سعودی - جانشین قرارگاه ثارالله سپاه با اشاره به صحبت‌های روز گذشته وزیر خارجه رژیم سعودی گفت: اولین پیشنهاد ما به «الجبیر» این است که در یک نظرسنجی بین‌المللی، محبوبیت جمهوری اسلامی ایران را با محبوبیت حکومت قبیله‌ای آل‌سعود، قیاس کند.
کمیته‌ای از کمیسیون امنیت ملی برای بررسی وضعیت ««نفت‌کش ایرانی» به چین می‌رود
کمیته‌ای از کمیسیون امنیت ملی برای بررسی وضعیت ««نفت‌کش ایرانی» به چین می‌رود - سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: هماهنگی‌های لازم با دولت چین صورت گرفته است تا کمیته‌ای با مسئولان این کمیسیون به همراه غواصانی ازکشورمان، برای بررسی وضعیت «نفت‌کش ایرانی» به چین سفر کند.
تنها 4 فرودگاه کشور مجهز به سیستم رادار هستند/ شکی در قدیمی بودن سیستم فناوری هواپیمایی نیست
تنها 4 فرودگاه کشور مجهز به سیستم رادار هستند/ شکی در قدیمی بودن سیستم فناوری هواپیمایی نیست - حادثه سقوط هواپیما تهران به یاسوج در روز بیست و نهم بهمن ماه، حادثه تلخی بود که مجددا نگاه ها را به سمت صنعت هوایی کشور جلب کرد، موضوعی که اهمیت سلامت و ایمنی این ناوگان را برای چندمین بار یاد آور شد که با جان انسان ها نمی شود ریسک کرد.
تیراندازی در دانشگاه ملی مکزیک/2 نفر کشته شدند
تیراندازی در دانشگاه ملی مکزیک/2 نفر کشته شدند - بر اثر وقوع تیراندازی در محوطه دانشگاه مستقل ملی شهر مکزیکوستی، پایتخت مکزیک، دو نفر جان باختند.
افزایش حمایت وزارت صمت از صنایع کوچک در سال آینده/ تلاش برای بازگرداندن واحدهای راکد صنعتی به چرخه تولید
افزایش حمایت وزارت صمت از صنایع کوچک در سال آینده/ تلاش برای بازگرداندن واحدهای راکد صنعتی به چرخه تولید - ایلنا: قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: در سال اقتصاد مقاومتی وزارت صنعت، معدن و تجارت تمام توان خود را به کار گرفته تا…
خوشحالی وزیر از اینکه تئاتر از بودجه دولتی بی‌نیاز شده، فاجعه است/تئاتر ایرانی نمی‌تواند از مردمش جدا شده و مدرن شود
خوشحالی وزیر از اینکه تئاتر از بودجه دولتی بی‌نیاز شده، فاجعه است/تئاتر ایرانی نمی‌تواند از مردمش جدا شده و مدرن شود - ایلنا: صدرالدین زاهد که پس از نزدیک به چهار دهه به ایران بازگشته، درباره انتخاب «افسانه ببر» داریو فو می‌گوید: شخصا معتقدم…
برخورد عمدی یک خودرو با مانع ورودی کاخ سفید / راننده زن بود / هیچ گلوله‌ای شلیک نشد / تعطیلی موقت کاخ سفید
برخورد عمدی یک خودرو با مانع ورودی کاخ سفید / راننده زن بود / هیچ گلوله‌ای شلیک نشد / تعطیلی موقت کاخ سفید - در حالی که ترامپ پس از کنفرانس مشترک خبری با نخست وزیر استرالیا در کاخ سفید بود، برخورد یک خودرو با مانع یکی از ورودی های کاخ سبب تعطیلی موقت آن شد.
«وام ازدواج» ۱۵ میلیونی شامل متقاضیان سال ۹۶ می‌شود؟
«وام ازدواج» ۱۵ میلیونی شامل متقاضیان سال ۹۶ می‌شود؟ - معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان همزمان با تصویب پرداخت وام ۱۵ میلیون تومانی ازدواج در سال ۹۷ گفت: افرادی که در حال حاضر در نوبت دریافت وام قرار دارند و بعد از ابلاغ بانک مرکزی وامشان را دریافت کنند، مشمول دریافت وام ۱۵ میلیون تومانی خواهند شد.
افشاگری بزرگ در مورد سقوط ATR/هواشناسی هشدار داده بود ولی شرکت آسمان پرواز را لغو نکرد/ از خلبان چک گرفتند و مجبور به پرواز میکنند/ به وزیر تذکر دادیم ولی ربیعی توجهی نکرد
افشاگری بزرگ در مورد سقوط ATR/هواشناسی هشدار داده بود ولی شرکت آسمان پرواز را لغو نکرد/ از خلبان چک گرفتند و مجبور به پرواز میکنند/ به وزیر تذکر دادیم ولی ربیعی توجهی نکرد - ناگفته هایی از جلسه 2 سال پیش با وزیر کار در آن جلسه گفته شد که روند مدیریت کنونی در "آسمان" منجر به سانحه می شود ولی وزیر توجهی نکرد
رحمتی، گزینه اصلی شفر برای دربی 86
رحمتی، گزینه اصلی شفر برای دربی 86 - غیبت دروازه بان استقلال مقابل نماینده خوزستان شائبه احتمال حضور وی در دربی را تقویت کرده است.
ملی‌پوشان در انتظار دریافت پاداش عادلانه/ تماس معترضان با ساکت
ملی‌پوشان در انتظار دریافت پاداش عادلانه/ تماس معترضان با ساکت - برخی از بازیکنان ملی پوش بابت پاداش‌هایی که تاکنون گرفته‌اند معترض هستند.
«وام ازدواج» ۱۵ میلیونی مشمول متقاضیان سال ۹۶ می‌شود؟
«وام ازدواج» ۱۵ میلیونی مشمول متقاضیان سال ۹۶ می‌شود؟ - معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان همزمان با تصویب پرداخت وام ۱۵ میلیون تومانی ازدواج در سال ۹۷ گفت: افرادی که در حال حاضر در نوبت دریافت وام قرار دارند و بعد از ابلاغ بانک مرکزی وامشان را دریافت کنند، مشمول دریافت وام ۱۵ میلیون تومانی خواهند شد.
تمدید قرارداد طارمی در دستور کار باشگاه الغرافه
تمدید قرارداد طارمی در دستور کار باشگاه الغرافه - باشگاه الغرافه قطر به دنبال آن است تا قرارداد مهدی طارمی، مهاجم ایرانی تیمش را تمدید کند.
میرحسینی: به بازیکنانم توصیه کردم مغرور نشوند/ صعود به فینال، پاداش ویژه دارد
میرحسینی: به بازیکنانم توصیه کردم مغرور نشوند/ صعود به فینال، پاداش ویژه دارد - سرمربی تیم والیبال خاتم اردکان گفت: با توجه به روند رو به رشد بازیکنان در چند هفته گذشته به آنها توصیه کرده‌ام که مغرور نشوند و زحماتی را که این مرحله از لیگ کشیده‌اند از یاد نبرند.
محسن حکیم: با کردها دربارۀ مسائل اساسی توافق شد
محسن حکیم: با کردها دربارۀ مسائل اساسی توافق شد - سید محسن حکیم، عضو دفتر سیاسی جریان حکمت ملی و مشاور ارشد رئیس جریان حکمت ملی عراق در کافه خبر خبرآنلاین به بررسی فضای پساداعش در عراق، رقابت ایران و عربستان و انتخابات آتی عراق پرداخت.
«وام ازدواج» ۱۵ میلیونی مشمول متقاضیان سال ۹۶ می‌شود؟
«وام ازدواج» ۱۵ میلیونی مشمول متقاضیان سال ۹۶ می‌شود؟ - معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان همزمان با تصویب پرداخت وام ۱۵ میلیون تومانی ازدواج در سال ۹۷ گفت: افرادی که در حال حاضر در نوبت دریافت وام قرار…
اینفوگرافی؛ سابقه تقابل ویسی و برانکو با پرسپولیس و استقلال خوزستان
اینفوگرافی؛ سابقه تقابل ویسی و برانکو با پرسپولیس و استقلال خوزستان - برانکو ایوانکوویچ و عبدالله ویسی در هفته بیست و چهارم لیگ برتر برای هفتمین به مصاف یکدیگر خواهند رفت.
آیا مجازات توهین و افترا برای فرد سوء پیشینه موثر ایجاد خواهد کرد؟
آیا مجازات توهین و افترا برای فرد سوء پیشینه موثر ایجاد خواهد کرد؟ - مجازات تعیین شده برای توهین و افترا حسب مورد شلاق و حبس و جزای نقدی میباشد که در هر صورت سوء پیشینه موثر برای فرد ایجاد نخواهد کرد.
فردیناند: نتایج منچستریونایتد در اروپا خوشحال کننده نیست
فردیناند: نتایج منچستریونایتد در اروپا خوشحال کننده نیست - مدافع اسبق منچستریونایتد معتقد است این تیم نتایج خوبی در رقابت‌های اروپایی کسب نکرده است.
مجلس این هفته جلسه ندارد
مجلس این هفته جلسه ندارد - مجلس شورای اسلامی این هفته به جهت سرکشی نمایندگان به حوزه‌های انتخابیه جلسه نخواهد داشت.
سقف حقوق  وزرا و اعضای دولت چقدر است؟
سقف حقوق وزرا و اعضای دولت چقدر است؟ - بر اساس اعلام دفتر سخنگوی دولت سقف حقوق مقامات از جمله وزرا و اعضای دولت حداکثر ده میلیون تومان تعیین شده است.
تنگه ابوقریب فیلم نسل آینده ایران است/تا کی باید نقش آدمهای با نمک را بازی کنم+عکس
تنگه ابوقریب فیلم نسل آینده ایران است/تا کی باید نقش آدمهای با نمک را بازی کنم+عکس - بازیگر فیلم سینمایی "تنگه ابوقریب" گفت: نسل دهه هشتاد به بعد باید با سینمای دفاع مقدس آشنا شود. این نسل باید بداند چه اتفاقاتی برای رزمندگان هشت سال دفاع مقدس افتاده است. نسل جدید وقتی این نوع فیلم ها را ببیند کاملاً متوجه خواهد شد که برای آرامش حال حاضرمان چه رشادت هایی شده است.
حمله انتحاری در پایتخت افغانستان/7 نفر کشته و زخمی شدند
حمله انتحاری در پایتخت افغانستان/7 نفر کشته و زخمی شدند - رسانه‌های محلی افغانستان از وقوع حمله انتحاری در پایتخت این کشور خبر دادند که در پی آن چندین نفر کشته و زخمی شدند.
برق جان ۲ کودک را گرفت
برق جان ۲ کودک را گرفت - دو فرزند چهار و شش ساله یک خانواده در تیگاب شهرستان قاین بر اثر اتصال سیم برق دچاربرق گرفتگی شده و فوت کردند.
بازار ارز به تعادل برسد انتشار گواهی‌ها تمدید نمی‌شود
بازار ارز به تعادل برسد انتشار گواهی‌ها تمدید نمی‌شود - ایلنا: مدیر گروه بانکداری اسلامی گفت: هم اکنون مردم بر روی سپرده‌های کوتاه مدت سود زیادی دریافت نمی‌کنند و به ناچار منابع خود…
زائران حاشیه خلیج‌فارس را از دست داده‌ایم/ضرورت تدوین طرح جامع گردشگری در مشهد
زائران حاشیه خلیج‌فارس را از دست داده‌ایم/ضرورت تدوین طرح جامع گردشگری در مشهد - ایلنا: قانعی گفت: در مشهد ۲۱۱ هتل فعال و ۲۹۲ پروژه اقامتی در حال ساخت داریم که اغلب هتل‌اند و در طی چهار سال آینده به…
رفیق عاقل
معمولا قسمتی از خاطرات شخصیت‌های بزرگ مربوط به رفیق یا رفقایی است که در زندگی آنها حضور داشته‌اند و این نشان می دهد که مسئله رفاقت نقش مهمی در زندگی انسان دارد رفیق، مخصوصا …