سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷ / Tuesday, 17 July, 2018


قضاوت کدام بازی جام‌جهانی برای فغانی هیجان انگیز بود؟
قضاوت کدام بازی جام‌جهانی برای فغانی هیجان انگیز بود؟ - فوتبال ملی - تیم داوری ایران در جام‌جهانی روسیه گل کاشت.
سیاست ۴ کشور برای ساماندهی وضعیت اشتغال/ استراتژی توسعه صنعتی کره‌جنوبی، چین، مالزی و برزیل چه بود؟
سیاست ۴ کشور برای ساماندهی وضعیت اشتغال/ استراتژی توسعه صنعتی کره‌جنوبی، چین، مالزی و برزیل چه بود؟ - بازارکار - آنچه بنیان ایجاد اشتغال پایدار است، سیاست‌های موقتی اشتغال عمومی نیست، بلکه سیاست تغییر ساختاری است. براساس یک تعریف عمومی، تغییر ساختار عبارت از حرکت نیروی کار از بخش کشاورزی به سمت صنعت به‌ویژه تولید کارخانه‌ای است. این امر لازمه ایجاد اشتغال پایدار در هر کشوری است.
جابری انصاری: ادامه حضور ایران در سوریه تنها متکی به توافق دو طرف است / از جنوب و شمال تا غرب و شرق سوریه، هر کجا که باشند، با خواست دمشق است
جابری انصاری: ادامه حضور ایران در سوریه تنها متکی به توافق دو طرف است / از جنوب و شمال تا غرب و شرق سوریه، هر کجا که باشند، با خواست دمشق است - «حسین جابری انصاری» دستیار ارشد وزیر خارجه ایران در امور سیاسی پس از دیدار با «جبران باسیل» وزیر خارجه لبنان در جمع خبرنگاران در بیروت تاکید کرد: نیروهای ایرانی در سوریه «مستشاری» هستند و در هر کجا که باشند از جنوب و شمال تا غرب و شرق سوریه، بر اساس خواست دولت سوریه و نیاز آن برای مبارزه با تروریسم حضور دارند.
پرداخت ارز دولتی متوقف نشد / ارز مسافرتی در حال تصمیم‎گیری
پرداخت ارز دولتی متوقف نشد / ارز مسافرتی در حال تصمیم‎گیری - مدیرکل سیاست‌ها و مقررات ارزی بانک مرکزی این موضوع را که دولت می خواهد پرداخت ارز ۴ هزار و ۲۰۰ تومانی را متوقف کند، تکذیب کرد.
تذکر شورای نظارت به صداوسیما برای پخش مستند "بی راهه": بدون هماهنگی با قوه قضاییه بود
تذکر شورای نظارت به صداوسیما برای پخش مستند "بی راهه": بدون هماهنگی با قوه قضاییه بود - در موضوع مستند اخیر «بیراهه» بررسی شورای نظارت نشان داد که پخش این برنامه بدون هماهنگی با قوه قضائیه بوده است؛ از این جهت به سازمان تذکر لازم داده می‌شود.
قوای سه گانه اطلاعات حقوق و مزایای کارمندان خود را کامل ثبت نکردند
قوای سه گانه اطلاعات حقوق و مزایای کارمندان خود را کامل ثبت نکردند - رئیس سازمان اداری و استخدامی رئیس جمهور با بیان اینکه برخی دستگاه‌های دولتی و هیچ یک از قوای دیگر و مشمولان قانون اطلاعات حقوق و مزایای کارکنان خود را در سامانه ثبت حقوق و مزایا بارگذاری نکردند.
عراق نیستیم که نفت را در برابر غذا بدهیم/ با کشورهای عضو شورای امنیت سازمان ملل دادوستد تجاری داریم
عراق نیستیم که نفت را در برابر غذا بدهیم/ با کشورهای عضو شورای امنیت سازمان ملل دادوستد تجاری داریم - ایلنا: نائیب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در خصوص اتخاذ سیاست نفت در برابر غذا گفت: طرح موضوع نفت…
بارندگی‌های اخیر عامل عدم افتتاح ترمینال سلام در موعد مقرر شد/ به دلیل کمبود فضا در فرودگاه، در مساجد حاجی‌ها را بدرقه و استقبال کنید
بارندگی‌های اخیر عامل عدم افتتاح ترمینال سلام در موعد مقرر شد/ به دلیل کمبود فضا در فرودگاه، در مساجد حاجی‌ها را بدرقه و استقبال کنید - ایلنا: معاون امور فرودگاهی شرکت شهر فرودگاه امام خمینی با بیان اینکه ترمینال سلام به عملیات حج امسال نرسید، گفت: بارندگی‌های…
آمار گردشگران سلامت رو به کاهش است/کلاهبرداران و دلالان حرف اول را می‌زنند/تقصیر را گردن وزارت بهداشت نمی‌اندازیم
آمار گردشگران سلامت رو به کاهش است/کلاهبرداران و دلالان حرف اول را می‌زنند/تقصیر را گردن وزارت بهداشت نمی‌اندازیم - ایلنا: حسین الله‌بداشتی می‌گوید: وضعیت گردشگری سلامت به هیچ‌وجه مورد تایید سازمان میراث فرهنگی نبوده و ما در حال تعاملاتی با…
سلاخی ۳۰۰ تمساح برای انتقام
سلاخی ۳۰۰ تمساح برای انتقام - برای گرفتن انتقام مردی که به منظور جمع‌آوری علف، به صورت غیرقانونی وارد یک مرکز پرورش تمساح شده و توسط تمساح‌ها کشته شده بود، روستاییان گینه نو، کلیه تمساح‌های این مرکز را سلاخی کردند.
پروانه فعالیت ۷۵ رسانه جدید صادر شد
پروانه فعالیت ۷۵ رسانه جدید صادر شد - دبیر هیئت نظارت بر مطبوعات از صدور مجوز انتشار‌ ۷۵ رسانه مکتوب و الکترونیک در جلسه اخیر این هیئت خبر داد.
فرم اهدای خون اصلاح می‌شود / خون ایران سالم‌تر از خون آمریکا
فرم اهدای خون اصلاح می‌شود / خون ایران سالم‌تر از خون آمریکا - مشاور سازمان انتقال خون در امور مصرف‌کنندگان مستمر خون از اصلاح نوعی فرم خون مرتبط با بیماران تالاسمی خبر داد وگفت: برای سلامت بیشتر خون بهترین راهکار افزایش اهدای مستمر است که ایران در آسیا و جهان رتبه ممتازی دارد حتی خون ایران سالمتر از آمریکا است.
سقوط جوان ۲۰ ساله حوالی پل طبیعت در اتوبان مدرس
سقوط جوان ۲۰ ساله حوالی پل طبیعت در اتوبان مدرس - دقایقی پیش یک جوان ۲۰ ساله از پل عابرپیاده حوالی پل طبیعت سقوط کرد که سقوط وی در اتوبان مدرس باعث ترافیک در این بزرگراه شده است.
اختصاصی تسنیم/ مدیرعامل ثامن‌الحجج بازداشت شد
اختصاصی تسنیم/ مدیرعامل ثامن‌الحجج بازداشت شد - «الف.م.» متهم ردیف اول پرونده ثامن‌الحجج بازداشت شد.
شرط عبور از مشکلات فعلی چیست؟
شرط عبور از مشکلات فعلی چیست؟ - سخنگوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گفت: با توجه به ظرفیت‌های فراوانی که در کشور وجود دارد حتما می‌توانیم شرایط سخت امروز را پشت سر بگذاریم.
اتمام حجت دستگاه قضایی گلستان با مدیران سهل انگار / برخورد با عوامل برداشت غیرمجاز شن و ماسه
اتمام حجت دستگاه قضایی گلستان با مدیران سهل انگار / برخورد با عوامل برداشت غیرمجاز شن و ماسه - از مدیران دستگاه‌های اجرایی خواست که نظارت بر زیرمجموعه خود را جدی بگیرند و هر جا حس کردند نمی‌توانند با افرادی که سبب ایجاد فساد می‌شوند برخورد کنند به دستگاه قضایی ارجاع دهند.
تثبیت مالکیت اراضی یکی از مصادیق مهم حفظ حقوق عامه است
تثبیت مالکیت اراضی یکی از مصادیق مهم حفظ حقوق عامه است - مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان کرمان بر لزوم حفظ جایگاه حقوق عامه و تلاش بیشتر برای خدمت رسانی به مردم تاکید کرد و گفت: یکی از مصادیق مهم و دارای اولویت برای حفظ نظم عمومی و ارتقاء جایگاه حقوق عامه، مساله تثبیت مالکیت اراضی استان است.
برخود قاطع با اراذل و اوباش /تکریم ارباب رجوع در اولویت برنامه‌های دادگستری/آغاز به کار دو دادگاه عمومی در آینده‌ای نزدیک
برخود قاطع با اراذل و اوباش /تکریم ارباب رجوع در اولویت برنامه‌های دادگستری/آغاز به کار دو دادگاه عمومی در آینده‌ای نزدیک - رئیس کل دادگستری استان ایلام با بیان اینکه تکریم ارباب رجوع و احقاق حقوق آن‌ها در اولویت برنامه‌های دادگستری این استان است گفت:
جریمه ۲ میلیاردی قاچاقچیان سیگار در همدان 
جریمه ۲ میلیاردی قاچاقچیان سیگار در همدان  - مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان از صدور حکم ۲ میلیارد ریالی قاچاقچیان سیگار خبر داد.
چرا «دربی سوپرجام» برگزار نمی‌شود؟/ از حربه استقلالی‌ها تا تغییر موضع پرسپولیسی‌ها!
چرا «دربی سوپرجام» برگزار نمی‌شود؟/ از حربه استقلالی‌ها تا تغییر موضع پرسپولیسی‌ها! - از همان زمانی که مشخص شد سوپرجام فوتبال ایران باید بین پرسپولیس و استقلال برگزار شود می‌شد حدس زد که به هر بهانه‌‌ای شده این بازی برگزار نمی‌شود.
جمع‌بندی برجام اروپایی تا یک الی دو ماه آینده/ از ماموریت‌های ویژه تا سفرهای خاص/ اخذ تابعیت حدود ۱۰۰ ایرانی از کومور؟!/ پیگیری پرونده‌های «حاج احمد متوسلیان» و «فاجعه منا»/  داعش و ضرورت سپاسگذاری جهان از ایران/ در موضوع حقوق‌بشر مدعی هستیم
جمع‌بندی برجام اروپایی تا یک الی دو ماه آینده/ از ماموریت‌های ویژه تا سفرهای خاص/ اخذ تابعیت حدود ۱۰۰ ایرانی از کومور؟!/ پیگیری پرونده‌های «حاج احمد متوسلیان» و «فاجعه منا»/ داعش و ضرورت سپاسگذاری جهان از ایران/ در موضوع حقوق‌بشر مدعی هستیم - برداشت ما این است که اروپایی‌ها برای حفظ برجام دارای اراده سیاسی هستند، اما بحث اصلی و نقطه حساس این است که آیا آن‌ها در کنار این اراده سیاسی از توانمندی تضمین منافع برجامی ایران هم برخوردارند یا خیر؟ موضوع مذاکراتِ در جریان با اروپایی‌ها نیز ناظر بر همین موضوع است.
چین و روسیه نباید احساس کنند نیازمند آنها هستیم تا هر شرایطی را برای ما تحمیل کنند
چین و روسیه نباید احساس کنند نیازمند آنها هستیم تا هر شرایطی را برای ما تحمیل کنند - عضو کمیسیون «برنامه، بودجه و محاسبات» مجلس گفت: همکاری با چین و روسیه نباید مبتنی بر احساس نیاز طرف مقابل شکل بگیرد. یعنی طرف مقابل حس نکند که ما نیازمند او هستیم تا بخواهد هر شرایطی را برای ما تحمیل کند.
خبر وخامت حال جمشید مشایخی را کاملاً تکذیب می‌کنم/برخی تا آبروی پدر را نبرند دست از کار نمی کشند
خبر وخامت حال جمشید مشایخی را کاملاً تکذیب می‌کنم/برخی تا آبروی پدر را نبرند دست از کار نمی کشند - فرزند "جمشید مشایخی" گفت: پدر من اصلاً مدیر برنامه ندارد. پدر سالهاست که فعالیت چندان زیادی ندارد که نیازی به مدیر برنامه باشد. اگر فردی چندین بار به دیدار او آمده و یا برای چند مراسم برخی مقدمات را فراهم کرده که نباید اسمش را مدیر برنامه بگذاریم.
رشد قیمت ۳۳ ارز در بازار بین بانکی/ دلار آمریکا ۴۳۴۲ تومان + جدول
رشد قیمت ۳۳ ارز در بازار بین بانکی/ دلار آمریکا ۴۳۴۲ تومان + جدول - ارزش ۳۳ ارز در بازار بین بانکی روند صعودی به خود گرفت و ۲ ارز بدون تغییر قیمت کار خود را آغاز کردند.
مادر دنیا جسد او را نمی خواهد / او در خانه مجردی چند پسر چه کرد!
مادر دنیا جسد او را نمی خواهد / او در خانه مجردی چند پسر چه کرد! - مادر جوان پس از خودکشی دختر 20 ساله اش حاضر به پذیرش جسد دخترش نشد و می گوید جسد دخترش را هم نمی خواهد.
مسعود خطر در اتاق زن مطلقه دستگیر شد!
مسعود خطر در اتاق زن مطلقه دستگیر شد! - مونا زمانی که در خلوت مسعود بود متوجه شد که او رئیس یک باند خطرناک است.
پیشکسوتان خانه‌نشین نیستند/ پیگیری امور مستمری تا اوایل مرداد
پیشکسوتان خانه‌نشین نیستند/ پیگیری امور مستمری تا اوایل مرداد - وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در مراسم تقدیر از هنرمندان پیشکسوت متولد تیرماه اظهار امیدواری کرد که کارهای مربوط به تکریم پیشکسوتان و مستمری آن‌ ها تا پایان تیرماه یا اوایل مرداد ماه به سرانجام برسد.
ترامپ: با پوتین درباره اعمال فشار علیه تهران صحبت کرده‎ام/باید جاه‌طلبی‌های ایران را متوقف کنیم/ پوتین: برجام شامل قویترین تدابیر نظارتی است/مذاکره با ترامپ را موفق و مفید می‌دانم
ترامپ: با پوتین درباره اعمال فشار علیه تهران صحبت کرده‎ام/باید جاه‌طلبی‌های ایران را متوقف کنیم/ پوتین: برجام شامل قویترین تدابیر نظارتی است/مذاکره با ترامپ را موفق و مفید می‌دانم - رئیس جمهور آمریکا بار دیگر با طرح فرافکنی خود علیه ایران مدعی شد که باید جاه طلبی های ایران متوقف شود. ترامپ همچنین اظهار کرد: رابطه ما با روسیه هیچ‌گاه...
تشدید جنگ رسانه‌ای بین عربستان و ترکیه /چین به دنبال جایگزینی نفت ایران با کشورهای عربی/واکنش رسمی امارات به فرار شاهزاده اماراتی به قطر/شکایت ایران از آمریکا در دیوان بین المللی دادگستری
تشدید جنگ رسانه‌ای بین عربستان و ترکیه /چین به دنبال جایگزینی نفت ایران با کشورهای عربی/واکنش رسمی امارات به فرار شاهزاده اماراتی به قطر/شکایت ایران از آمریکا در دیوان بین المللی دادگستری - شکایت ایران از آمریکا در دیوان بین المللی دادگستری، چین به دنبال جایگزینی نفت ایران با کشورهای عربی، واکنش رسمی امارات به فرار شاهزاده اماراتی به قطر و تشدید جنگ رسانه‌ای بین عربستان و ترکیه از جمله مهم ترین خبرها و رویدادهای خاورمیانه در 24 ساعت گذشته بوده اند. در این میان، باید به قدردانی نتانیاهو از همکاری امنیتی میان اسرائیل و روسیه نیز اشاره کرد
ورود و خروج سربازان تیم‌ملی اوکی شد؟
ورود و خروج سربازان تیم‌ملی اوکی شد؟ - فوتبال ملی - یکی از مشکلات بزرگ تیم‌ملی در مسیر جام‌ملت‌ها سرباز شدن چند بازیکنش است.