جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ / Friday, 23 March, 2018
شرایط و انواع بازنشستگی مردان و زنان چگونه است؟
شرایط و انواع بازنشستگی مردان و زنان چگونه است؟ - شرایط سنی بازنشستگی برای زنان پنج سال از آقایان کمتر است به این معنی که زنان با سن کمتری می‌توانند بازنشسته شوند.
صحبت‌های جالب مارادونا در مورد مسی
صحبت‌های جالب مارادونا در مورد مسی - اسطوره فوتبال آرژنتین توضیحات جالبی را در مورد کاپیتان تیم ملی این کشور مطرح کرد.
تصمیم‌گیری در هر استان باید بر اساس شرایط اقلیمی همان استان مدنظر قرار گیرد
تصمیم‌گیری در هر استان باید بر اساس شرایط اقلیمی همان استان مدنظر قرار گیرد - عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی گفت: اختیارات استانداران طبق قوانین باید افزایش پیدا کند و تصمیم‌گیری در هر استان باید بر اساس شرایط اقلیمی همان استان مدنظر قرار گیرد.
شکست وحشتناک قهرمان المپیک در یک فیلم سینمایی+عکس
شکست وحشتناک قهرمان المپیک در یک فیلم سینمایی+عکس - فیلم سینمایی "بازی مولی" به کارگردانی "آرون سورکین" اکران بین‌المللی خود را درسینماهای امریکای شمالی آغاز کرد و بعد از نزدیک به دو ماه اکران جهانی با فروش اندک 28 میلیون دلار رتبه 108 باکس آفیس سینمای جهان را به دست آورد.
اجاره نامه چیست؟
اجاره نامه چیست؟ - اجاره‌نامه به سند نوشتاری قرارداد اجاره گفته می‌شود که بین صاحب ملک و اجاره‌کننده تنظیم می‌شود که شامل مشخصات طرفین قرارداد و میزان اجاره بها و مدت اجاره و مورد اجاره و شرایط طرفین در آن است.
بزن بزن حین خاکسپاری یک مرده
بزن بزن حین خاکسپاری یک مرده - همه می‌خواستند برای برگزاری مراسم نظر بدهدند به همین خاط کار سر مزار به بزن بزن کشید.
نرخ تورم ماهانه کل خدمات خانوارهای شهری +اینفوگرافیک
نرخ تورم ماهانه کل خدمات خانوارهای شهری +اینفوگرافیک - اینفوگرافی زیر، نرخ تورم ماهانه کل خدمات خانوارهای شهری در دوره ۹۶-۱۳۹۰ را نشان می دهد.
اینترنت ضعیف در ورزشگاه نسبتا خالی رادس/  باران قطع شد
اینترنت ضعیف در ورزشگاه نسبتا خالی رادس/ باران قطع شد - تماشاگران ایرانی حاضر در ورزشگاه رادس به شدت بازیکنان ملی‌پوش کشورمان را مورد تشویق قرار دادند.
هدیه سرمربی تونس به کارلوس کی‌روش
هدیه سرمربی تونس به کارلوس کی‌روش - فوتبال ملی - نبیل معلول پیش از دیدار دوستانه ایران و تونس به سرمربی تیم ملی ایران هدیه داد.
فوت مادر و کودک جیرفتی در حمام/اجساد جهت تحقیقات تکمیلی تحویل پزشکی قانونی شد
فوت مادر و کودک جیرفتی در حمام/اجساد جهت تحقیقات تکمیلی تحویل پزشکی قانونی شد - حسین سلامی دادستان عمومی وانقلاب شهرستان جیرفت گفت:: قاتل خاموش جان مادر و کودک جیرفتی را در حمام خانه گرفت.
تکذیب یک شایعه از سوی روابط عمومی آستان قدس
تکذیب یک شایعه از سوی روابط عمومی آستان قدس - در پی انتشار شایعه‌ای مبنی بر تصدی مسئولیتی در آستان قدس رضوی از سوی سعید مرتضوی، روابط عمومی آستان اعلام کرد: این شایعه به شدت تکذیب می‌شود.
هدیه سائلام به بازیکنان تراکتور سازی+ عکس
هدیه سائلام به بازیکنان تراکتور سازی+ عکس - سرمربی تیم تراکتور سازی هدایایی به بازیکنانش اهدا کرد.
آیا فناوری خودران؛ قابل اعتماد است؟
آیا فناوری خودران؛ قابل اعتماد است؟ - با کشته شدن یک عابرپیاده در تصادف خودروی خودران اوبر، بحث برسر ایمنی و فایده‌ی فناوری خودران بالاگرفته است. آیا جامعه امروزی، ادامه...
ناراحتی علم‌الهدی از سهم نداشتن ایران در بازار سوریه/ماجرای عدم حضور رییس دولت اصلاحات در مجمع تشخیص/دوره تکرار می‌کنم هم کم‌کم تمام می‌شود
ناراحتی علم‌الهدی از سهم نداشتن ایران در بازار سوریه/ماجرای عدم حضور رییس دولت اصلاحات در مجمع تشخیص/دوره تکرار می‌کنم هم کم‌کم تمام می‌شود - رصد‌خانه «تابناک»، خبرهایی برای مخاطبان آماده می‌کند که غیررسمی هستند یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می‌گیرند. تیترهایی مانند:۱۹ اسفند درباره استعفای نجفی تصمیم‌گیری می‌شود/ادامه سریال نامه نگاری های ​​احمدی‌نژاد/اعتراض‌های دی ماه تلنگری به همه بود و... رصد‌خانه امروز تابناک را تشکیل می‌دهند.
الکساندر کوگان مسبب داستان رسوایی کمبریج آنالیتیکا و فیس‌بوک است؟
الکساندر کوگان مسبب داستان رسوایی کمبریج آنالیتیکا و فیس‌بوک است؟ - اینترنت - قبل از اینکه فیس‌بوک «الکساندر کوگان» را از پلتفرم داده‌کاوی خود به اتهام کلاهبرداری در داستان «کمبریج آنالیتیکا» بیرون بیندازد، روابط این دو تا حدی حسنه بود که بیش از 57 میلیارد داده دوستی فیس‌بوک در اختیار وی قرار گرفته بود.
برای مهار بحران به مردم نیاز است، اما نه مردم فعلی!
برای مهار بحران به مردم نیاز است، اما نه مردم فعلی! - در حوادثی مثل زلزله اولین کسانی که می‌توانند کمک کنند، خود مردم هستند. قوی‌ترین تیم‌های امداد هم تأخیر خواهند داشت، خصوصا در شرایط خاص مانند تهران که وقتی زلزله آمد عملا خیابان‌ها قفل شد و امکان تردد وجود نداشت. متأسفانه در هر دو مرحله مقابله و آمادگی که مردم نقش مهمی دارند، اطلاعات مردم بسیار کم است و تلاشی هم برای بالابردن آن نمی‌شود.
کمال خرازی ادعای امیرانتظام را تکذیب کرد/ایرانی‌ها ۴۰۰ دلار بیشتر از بقیه در ترکیه هرینه می‌کنند
کمال خرازی ادعای امیرانتظام را تکذیب کرد/ایرانی‌ها ۴۰۰ دلار بیشتر از بقیه در ترکیه هرینه می‌کنند - تصاویر با شما سخن می گویند؛ تصاویری بی روتوش با سخنانی بی روتوش‌تر؛ می‌خواهیم با بخش خبری «فوتونیوز»، مقامات با شما بی روتوش و رودررو سخن بگویند. از این پس، عصرگاه هر روز با «فوتو نیوز» تابناک، حرف و سخن مقامات داخلی و خارجی را به عکس بی روتوش‌شان الصاق می‌کنیم، تا بهتر بدانیم چه کسی حرف زده و از چه سخن گفته است. کوتاه و مختصر؛ به احترام وقت شما و فرصتی که برای دانستن می‌گذارید.
راموس: هدف من شکستن رکورد کاسیاس است
راموس: هدف من شکستن رکورد کاسیاس است - راموس در بازی مقابل آلمان بازی شماره ۱۵۰ خود را برای لاروخا انجام می‌دهد.
پرده‌برداری گرشاسبی از یک دروغ سیزده!
پرده‌برداری گرشاسبی از یک دروغ سیزده! - لیگ برتر - بانک ورزش نوشت:سرپرست باشگاه پرسپولیس معتقد است که هرکسی بر اساس وجدان کاری خود نباید کم‌فروشی کرده و اگر جایی دید نمی‌تواند کاری از پیش ببرد، نباید خیانت کند.
تمجید رشفورد از زلاتان
تمجید رشفورد از زلاتان - ستاره جوان شیاطین سرخ از مهاجم با تجربه تیمش تمدید کرد.
آیا دسترسی‌های آژانس انرژی اتمی شامل مراکز نظامی می‌شود؟
آیا دسترسی‌های آژانس انرژی اتمی شامل مراکز نظامی می‌شود؟ - کشور‌های عضو آژانس بین المللی انرژی اتمی، پس از پذیرش پروتکل الحاقی موظف هستند اطلاعات بیشتری در خصوص فعالیت‌های هسته‌ای و هرگونه فعالیت مرتبط با آن به آژانس ارائه کنند.
سینمای ایران در سال گذشته پرونده قابل دفاعی داشت/امیدوارم اتفاق‌های تلخ سال 96 تکرار نشود
سینمای ایران در سال گذشته پرونده قابل دفاعی داشت/امیدوارم اتفاق‌های تلخ سال 96 تکرار نشود - امیدوارم سال 97 سال بسیار بسیار خوبی نسبت به سال های گذشته به خصوص سال 96 که پر از اتفاقات تلخ و ناگوار بود، باشد و امیدوارم سال به سال همه خوشبخت باشند.
خروج بیش از ۳ میلیون دلار ارز از کشور برای واردات آدامس
خروج بیش از ۳ میلیون دلار ارز از کشور برای واردات آدامس - براساس آمار گمرک در ۱۱ ماهه سال ۹۶ بیش از یک هزار و ۹۵۰ تن آدامس از ۶ کشور جهان وارد ایران شده است.
صلاحیت 8 هزار نفری داوطلبان اهدای خون در سال جدید /ضرورت تهیه خون برای بیماران
صلاحیت 8 هزار نفری داوطلبان اهدای خون در سال جدید /ضرورت تهیه خون برای بیماران - سخنگوی سازمان انتقال خون کشور گفت: در شرایط کاهش انتقال خون در دو ماه اخیر، تنها 8 هزار و 215 نفر در سال جدید موفق به اهدای خون شده اند.
صاحب مغازه اخراجم کرد، من هم ۵ هزار لباس سرقت کردم
صاحب مغازه اخراجم کرد، من هم ۵ هزار لباس سرقت کردم - مرد جوان به اتهام سرقت ۵ هزار دست لباس دستگیر شده است.
حواس خود مشترکان به تخلف‌های اینترنتی جمع باشد!
حواس خود مشترکان به تخلف‌های اینترنتی جمع باشد! - ارائه اینترنت ثابت با تعرفه‌های قبلی ممنوع است و اگرچه رگولاتوری نظارت دوره‌ای برروی پرتال‌ها و سامانه‌های امور مشترکین دارد، ادامه...
نرخ تورم ماهانه کل کالاهای خانوارهای شهری +اینفوگرافیک
نرخ تورم ماهانه کل کالاهای خانوارهای شهری +اینفوگرافیک - اینفوگرافی زیر، نرخ تورم ماهانه کل کالاها خانوارهای شهری در دوره ۹۶-۱۳۹۰ را نشان می دهد. آمارها از کاهش در یک سال اخیر حکایت دارد.
تصاویری از محل گروگانگیری در فرانسه/ جرئیات تازه از عامل گروگانگیر
تصاویری از محل گروگانگیری در فرانسه/ جرئیات تازه از عامل گروگانگیر - اروپا - گروه داعش مسئولیت حمله به فروشگاهی در جنوب فرانسه را که منجر به کشته شدن سه نفر شد برعهده گرفت.
برخورد قاطع با مدعیان اعمال نفوذ در سیستم قضایی
برخورد قاطع با مدعیان اعمال نفوذ در سیستم قضایی - محبی گفت: قوه قضاییه در خط مقدم کسب اعتماد مردم و رضایت مندی به نظام قرار دارد و افرادی که خدشه‌ای به اعتماد عمومی مردم به این نهاد وارد کنند بدون شک سلامت دستگاه قضایی را در اذهان مردم مخدوش می‌سازند بنابراین دستگاه قضا در برخورد با این افراد هیچ گونه مماشاتی نخواهد داشت.
قانونی شدن تجارت با ارزهای رمزنگار توسط کره‌جنوبی
قانونی شدن تجارت با ارزهای رمزنگار توسط کره‌جنوبی - رگولاتورهای مالی کره جنوبی اعلام کردند که با نظارت بر روی حساب های بانکی افراد که قصد تجارت با ارزهای رمزنگار را دارند، بکارگیری ادامه...
خواص دور ریختنی های میوه ها و سبزیجات
خواص دور ریختنی های میوه ها خواص پوست میوه ها خاصیت پوست میوه ها,آشنایی با خواص پوست میوه ها,خواص پوست هندوانه,خواص پوست مرکبات,خاصیت مغز آناناس,خواص داروئی پوست پیاز,فواید برگ کرفس,خاصیت داروئی پوست کیوی,خاصیت دورریختنی های میوه ها,کاربرد پوست میوه ها