شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷ / Saturday, 20 October, 2018


زمان تاثیرگذاری کاهش ارز بر بازار لوازم خانگی حداقل ۳ ماه/ قیمت‌ها تغییری نکرده است
زمان تاثیرگذاری کاهش ارز بر بازار لوازم خانگی حداقل ۳ ماه/ قیمت‌ها تغییری نکرده است - رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی درباره تاثیر کاهش قیمت دلار بر لوازم خانگی گفت: اگر قرار بر تغییر قیمتی است این اثرگذاری حداقل ۳ ماه زمان می‌برد.
ابراز تاسف سخنگوی کاخ سفید در پی تأیید خبر قتل خاشقجی
ابراز تاسف سخنگوی کاخ سفید در پی تأیید خبر قتل خاشقجی - سارا سندرز از کشته شدن جمال خاشقجی ابراز تاسف کرده و به خانواده و دوستان او تسلیت گفت.
عربستان قتل جمال خاشقجی را تایید کرد
عربستان قتل جمال خاشقجی را تایید کرد - دادستانی عمومی عربستان از مرگ روزنامه‌نگار و منتقد ربوده شده سعودی به دنبال مشاجره لفظی خبر داد.
چاپ چند هزار پیشانی‌بند برای نیروهای حشدالشعبی توسط مدافع حرم ایرانی
چاپ چند هزار پیشانی‌بند برای نیروهای حشدالشعبی توسط مدافع حرم ایرانی - حدود هزاران چفیه برای حشدالشعبی خرید. چندین هزار پرچم و پیشانی بند هم طراحی و چاپ کرد و با خودش برد.
پشت پرده موافقت‌ها و مخالفت‌ها با FATF از دید اعتماد/مخاطبان سخنان جهانگیری چه کسانی هستند؟ /سلاخی انسانیت پشت عابربانک بن سلمان
پشت پرده موافقت‌ها و مخالفت‌ها با FATF از دید اعتماد/مخاطبان سخنان جهانگیری چه کسانی هستند؟ /سلاخی انسانیت پشت عابربانک بن سلمان - رهاسازی نرخ سود بانکی، جنگ روانی برفراز اقتصاد، اسرار جنایت ریاض در جنگل استانبول، FATF و شرکای ایران، گره گشای مشکلات ایران فرهنگ است نه سیاست، داووس بیابان کابوس بن سلمان، ترور فرمانده پلیس قندهار ۲ روز مانده به انتخابات توسط طالبان، چرا آمریکا نگران SPV نیست؟، کارت سوخت علیه قاچاق سوخت، ترامپ یا محمد بن سلمان، مخاطبان سخنان جهانگیری و چالش‌های مسافران ورزشکار در سفر به ایران از مواردی است که موضوع…
سایه سنگین یک خبرنگار روی «داووس صحرا»؛ ضیافت بی‌رونق ولیعهد
سایه سنگین یک خبرنگار روی «داووس صحرا»؛ ضیافت بی‌رونق ولیعهد - اقتصادنیوز : عربستان در نظر دارد تا در سه روز ابتدایی آبان دومین نشست تجاری «داووس در صحرا» را با هدف بررسی چالش‌های عربستان در مسیر دستیابی به افق ۲۰۳۰ و افزایش جذب سرمایه خارجی در این کشور برگزار کند.
کجاهای پایتخت آپارتمان با قیمت مناسب پیدا می‌شود؟+جدول قیمت
کجاهای پایتخت آپارتمان با قیمت مناسب پیدا می‌شود؟+جدول قیمت - اقتصادنیوز: تحقیقات میدانی از فایل آپارتمان‌های مسکونی عرضه شده در بازار مسکن نشان می‌دهد: اگرچه بخش زیادی از فایل‌های عرضه شده با قیمت پیشنهادی بیش از میانگین قیمت مسکن در هرمترمربع در شهر تهران ارائه می‌شوند اما هنوز هم در مناطقی از پایتخت می‌توان فایل‌های…
عربستان به قتل خاشقجی اعتراف کرد/بازادشت ۱۸ متهم به قتل خبرنگار منتقد محمدبن سلمان
عربستان به قتل خاشقجی اعتراف کرد/بازادشت ۱۸ متهم به قتل خبرنگار منتقد محمدبن سلمان - اقتصادنیوز: خبرگزاری رسمی عربستان (واس) دقایقی پیش تایید کرد : خاشقچی در نتیجه مشاجره در«کنسولگری ریاض در استانبول»کشته شده است.
بشیکتاش کاریوس را نمی‌خواهد
بشیکتاش کاریوس را نمی‌خواهد - باشگاه بشیکتاش قصد دارد با دروازه‌بان خود قطع همکاری کند.
مورینیو: دوست دارم با هازارد در منچستریونایتد کار کنم
مورینیو: دوست دارم با هازارد در منچستریونایتد کار کنم - سرمربی پرتغالی منچستریونایتد دوست دارد بار دیگر با ادن هازارد همکاری کند.
فرمان تنبیهی دولت برای تاخیرهای وارداتی
فرمان تنبیهی دولت برای تاخیرهای وارداتی - اقتصادنیوز : کارت‌های بازرگانی واردکنندگانی که رفع تعهد ارزی نکرده‌اند، معلق خواهد شد و اسامی آنها نیز به مراجع قضایی اعلام می‌شود. این دو تنبیه از سوی دولت برای برخورد با واردکنندگان بدقول در نظر گرفته شده است.
`پادشاه عربستان مشاور دیوان پادشاهی و معاون سازمان اطلاعات عربستان را برکنار کرد/موج برکناری در سازمان اطلاعات عربستان
`پادشاه عربستان مشاور دیوان پادشاهی و معاون سازمان اطلاعات عربستان را برکنار کرد/موج برکناری در سازمان اطلاعات عربستان - پادشاه عربستان طی احکامی مشاور دیوان پادشاهی و معاون سازمان اطلاعات عربستان را برکنار کرد
پارلمان مقدونیه اصلاحیه قانون اساسی برای تغییر نام کشور را تصویب کرد
پارلمان مقدونیه اصلاحیه قانون اساسی برای تغییر نام کشور را تصویب کرد - بر اساس اعلام سایت اینترنتی پارلمان مقدونیه، اصلاحیه قانون اساسی برای تغییر نام این کشور تصویب شد.
گفتگوی تلفنی اردوغان و پادشاه عربستان درباره پرونده خاشقجی
گفتگوی تلفنی اردوغان و پادشاه عربستان درباره پرونده خاشقجی - رئیس جمهور ترکیه و پادشاه عربستان تلفنی درباره پرونده روزنامه نگار ناپدید شده سعودی گفتگو کردند.
معاون وزیر نفت خبر داد: آخرین میزان تولید نفت ایران/ توتال اسناد فنی فاز ۱۱ را به CNPC تحویل داد
معاون وزیر نفت خبر داد: آخرین میزان تولید نفت ایران/ توتال اسناد فنی فاز ۱۱ را به CNPC تحویل داد - در روزهایی که صنعت نفت با آغاز شمارش معکوس تحریم‌های نفتی آمریکا علیه ایران بیش از گذشته زیر ذره‌بین قرار گرفته است، مدیرعامل شرکت ملی نفت مهمان ایسنا شد و از پویایی این صنعت در این روزها خبر داد.
پیشنهاد یارانه ۲۵۰ هزار تومانی نقدی به جای ۶۰ لیتر بنزین/ محبوب‌ترین مقصد برای کارگران خارجی/ تب و تاب دلالان برای فروش خودرو/ افت ۳۳درصدی سفر ایرانی‌ها به همسایه شمالی/ نرخ بیش از ۸ هزار تومان ارز بازی دلالان است
پیشنهاد یارانه ۲۵۰ هزار تومانی نقدی به جای ۶۰ لیتر بنزین/ محبوب‌ترین مقصد برای کارگران خارجی/ تب و تاب دلالان برای فروش خودرو/ افت ۳۳درصدی سفر ایرانی‌ها به همسایه شمالی/ نرخ بیش از ۸ هزار تومان ارز بازی دلالان است - این پیمانه تیتر‌هایی همچون قیمت‌های جدید خودرو در انتظار مصوبه ستاد تنظیم بازار، قیمت نفت بخشی از افت اخیر خود را جبران کرد، خرید طلا اولویت اصلی روس‌ها، نرخ برخی خودرو‌ها در کارخانه و بازار، افزایش قیمت طلا در بازار جهانی، تقویت ارزش دلار سدی در برابر طلا، دولت هزینه‎های نانوایان را کاهش دهد و ناکام ماندن اوپک در افزایش تولید نفت را در بر دارد.
واردات توتون و تنباکو به ۷ هزار تن رسید + جدول
واردات توتون و تنباکو به ۷ هزار تن رسید + جدول - براساس آمار گمرک در ۵ ماهه نخست سال ۹۷ بیش از ۷ هزار و ۶۲۶ تن توتون و تنباکو از کشور‌های مختلف جهان به ویژه ترکیه وارد ایران شده است.
تعهدات برجامی ایران کامل بوده است/ تحریم‌های ضدایرانی لغو شوند
تعهدات برجامی ایران کامل بوده است/ تحریم‌های ضدایرانی لغو شوند - شرکت کنندگان در دوازدهمین نشست «گفتگوی آسیا -اروپا» (آسِم) در شهر «بروکسل» پایتخت بلژیک امروز جمعه خواستار لغو تحریم های ضدایرانی شدند.
خط امام، خط اسلام و اولیاء خاص خداست
خط امام، خط اسلام و اولیاء خاص خداست - هیچگاه از خط امام دور نشوید که خط امام، خط اسلام و اولیاء خاص خداست.
انتقاد کوبا از تصمیم آمریکا برای خروج از برجام
انتقاد کوبا از تصمیم آمریکا برای خروج از برجام - نماینده کوبا در سازمان ملل متحد از تصمیم ایالات متحده آمریکا در خروج از برجام انتقاد کرد.
گلوله باران تجمع مزدوران سعودی توسط ارتش یمن
گلوله باران تجمع مزدوران سعودی توسط ارتش یمن - نیرو‌های یمنی تجمع مزدوران ارتش عربستان سعودی در جیزان عربستان را گلوله باران کردند.
مرگ خاشقجی به دست رژیم سعودی، طیف گسترده‌ای از واکنش آمریکایی‌ها را به دنبال دارد
مرگ خاشقجی به دست رژیم سعودی، طیف گسترده‌ای از واکنش آمریکایی‌ها را به دنبال دارد - وزیر امور خارجه آمریکا اعلام کرد اگر سعودی ها در مرگ جمال خاشقجی مقصر باشند، آمریکا به آن واکنش نشان می دهد.
فیرمینو در رادار بارسلونا
فیرمینو در رادار بارسلونا - باشگاه بارسلونا قصد دارد تا مهاجم تیم لیورپول را به خدمت بگیرد.
حمیدرضا قلی‌پور: مسابقات جهانی سال آینده آخرین حضورم در ووشو خواهد بود/ ۴۰ کیلو از حریف چینی‌ام سبک‌تر هستم
حمیدرضا قلی‌پور: مسابقات جهانی سال آینده آخرین حضورم در ووشو خواهد بود/ ۴۰ کیلو از حریف چینی‌ام سبک‌تر هستم - حمیدرضا قلی‌پور، ملی‌پوش ووشو ایران گفت: سال آینده آخرین حضورم در مسابقات جهانی ووشو خواهد بود و بعد از آن خداحافظی خواهم کرد.
فوتبال جهان| چلسی - منچستریونایتد؛ نبرد بزرگ با طعم «خاص»
فوتبال جهان| چلسی - منچستریونایتد؛ نبرد بزرگ با طعم «خاص» - فوتبال جهان - مانند ۳ فصل اخیر چهره اول بازی بزرگ هفته نهم لیگ برتر انگلیس کسی نیست غیر از یک نفر «خاص».
مرحله چهارم تکواندوی گرندپری ۲۰۱۸| کسب یک نقره و یک برنز در روز نخست مسابقات/ میرهاشم حسینی مصدوم شد
مرحله چهارم تکواندوی گرندپری ۲۰۱۸| کسب یک نقره و یک برنز در روز نخست مسابقات/ میرهاشم حسینی مصدوم شد - نخستین روز از مرحله چهارم مسابقات گرندپری در سال ۲۰۱۸ در "منچستر" انگلیس آغاز شد که یعقوبی، حسینی و مردانی تکواندوکاران ایرانی در این روز بودند.
برنامه و زمان‌بندی کامل بازی‌های پارالمپیک ۲۰۲۰ مشخص شد/ در انتظار مدال‌آوری ایران در روز اختتامیه
برنامه و زمان‌بندی کامل بازی‌های پارالمپیک ۲۰۲۰ مشخص شد/ در انتظار مدال‌آوری ایران در روز اختتامیه - کمیته برگزاری بازی‌های پارالمپیک ۲۰۲۰ زمان‌بندی و برنامه این بازی‌ها را اعلام کرد.
لیگ برتر فوتبال| جدال صنعت نفت و تراکتورسازی برای صعود چهار پله‌ای/ بازگشت تقوی به نقطه پایان توشاک
لیگ برتر فوتبال| جدال صنعت نفت و تراکتورسازی برای صعود چهار پله‌ای/ بازگشت تقوی به نقطه پایان توشاک - محمد تقوی در حالی تیم فوتبال تراکتورسازی را آماده رویارویی با صنعت نفت در آبادان کرده که حدود یک ماه پیش این تیم و این شهر نقطه پایان سرمربی ولزی‌اش بود.
علی دایی: داور به نفع استقلال سوت زد؛ طارق همام باید اخراج می‌شد/ روی اشتباه بچه‌گانه گل خوردیم
علی دایی: داور به نفع استقلال سوت زد؛ طارق همام باید اخراج می‌شد/ روی اشتباه بچه‌گانه گل خوردیم - علی دایی، سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: در بازی با استقلال روی اشتباه بچه‌گانه گل خوردیم.