چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ / Wednesday, 25 April, 2018


روحانی: آمریکایی‌ها می‌گویند اگر ما نباشیم شما در یک هفته نیستید؛ چرا نیستند؟ / ما آماده‌ایم حافظ عربستان باشیم؛ ملت عربستان حافظ عربستان است
روحانی: آمریکایی‌ها می‌گویند اگر ما نباشیم شما در یک هفته نیستید؛ چرا نیستند؟ / ما آماده‌ایم حافظ عربستان باشیم؛ ملت عربستان حافظ عربستان است - رئیس جمهور با انتقاد از سیاست‌های آمریکا در منطقه خاورمیانه و غرب آسیا گفت: برخی فکر می‌کنند این منطقه باید طبق اراده آنها حرکت کرده و کاخ سفید برای خاورمیانه تصمیم بگیرد.
الشروق: قاهره می‌تواند میان ریاض و تهران میانجیگری کند / تناقض‌گویی بن‌سلمان درباره ایران
الشروق: قاهره می‌تواند میان ریاض و تهران میانجیگری کند / تناقض‌گویی بن‌سلمان درباره ایران - می توان گفت سطح حیاتی طرح سعودی، سطح منطقه ای آن ‏و به طور خاص، منطقه خلیج فارس است. خاورمیانه، در ‏مرتبه بعدی، منافع ملی عربستان را حفظ می کند؛ این ‏منافع ضمانت امنیت نظام سیاسی سعودی، یعنی مطرح ‏کردن عربستان در یک تصویر تعدیل شده از آن است.
پزشکی قانونی: شناسایی جسد مومیایی کشف‌شده در شهرری امکانپذیر است؛ یا از روی استخوان یا دی‌ان‌ای / هنوز جسد به دست ما نرسیده
پزشکی قانونی: شناسایی جسد مومیایی کشف‌شده در شهرری امکانپذیر است؛ یا از روی استخوان یا دی‌ان‌ای / هنوز جسد به دست ما نرسیده - رئیس سازمان پزشکی قانونی گفت: جسد مومیایی کشف شده در شهر ری هنوز به پزشکی قانونی تحویل داده نشده است اما شناسایی این جسد از نظر علمی امکانپذیر است.
«توافق مکمل» تازه ترین تلاش اروپایی ها برای حفظ برجام
«توافق مکمل» تازه ترین تلاش اروپایی ها برای حفظ برجام - اروپا نمی داند چه چیز ترامپ را راضی می کند«توافق مکمل» تازه ترین تلاش اروپایی ها برای حفظ برجامواشنگتن تمایل دارد به «توافق مکملی» میان خود با فرانسه و بریتانیا و آلمان برسد، به گونه ای که این توافق مکمل شکل اعلام سیاسی رسمی به خود بگیرد و غربی ها خودشان تعهد دهند که اجازه ندهند ایران به سلاح هسته ای حتی بعد از پایان دوره...
تبدیل طلا به سرمایه‌گذاری امن در شرایط ابهام سیاسی و مالی
تبدیل طلا به سرمایه‌گذاری امن در شرایط ابهام سیاسی و مالی - طلا در معاملات روز چهارشنبه بازار جهانی پس از این‌که دلار به بالاترین حد در بیش از سه ماه گذشته صعود کرد و نگرانی‌های ژئوپلیتیکی ادامه...
صعود شاخص دلار از 90 واحد
صعود شاخص دلار از 90 واحد - شاخص دلار پس از ۳ ماه نوسان درون مارپیچ ۹۰ واحدی، از این چرخه خارج شد. این شاخص دیروز مرز ۹۱ واحدی را پشت سر گذاشت. مقابله ادامه...
کشاورزان از ثبات نرخ خرید تضمینی گندم راضی نیستند
کشاورزان از ثبات نرخ خرید تضمینی گندم راضی نیستند - با وجود افزایش چند برابری هزینه های تولید، کشاورزان از دولت انتظار داشتند که نرخ خرید تضمینی گندم برحسب تورم اعلام شود اما ادامه...
چرا هاشمی رفسنجانی شهردار تهران نشد?
چرا هاشمی رفسنجانی شهردار تهران نشد? - محسن هاشمی بار دیگر از شهرداری تهران دور شد و اینبار اصلاح‌طلبان تمایلی به شهردار شدن وی نداشتند چرا که با خروج وی از شورای شهر تهران چمران وارد شورا می‌شد و اعضای شوری از این بابت ترس و نگرانی داشتند.
رهبر مخالفان ارمنستان به جای مذاکره خواستار راهپیمایی طی امروز شد/آمریکا خواهان مذاکرات سازنده
رهبر مخالفان ارمنستان به جای مذاکره خواستار راهپیمایی طی امروز شد/آمریکا خواهان مذاکرات سازنده - رهبر اپوزیسیون ارمنستان پس از لغو مذاکرات با حزب حاکم این کشور خواستار برگزاری راهپیمایی در امروز (چهارشنبه) شد. اما آمریکا طرف‌های بحران به مذاکرات سازنده دعوت کرد.
قاچاق، وضع اقتصادی کشور را به هم ریخته است
قاچاق، وضع اقتصادی کشور را به هم ریخته است - رئیس قوه قضائیه:امنیت اقتصادی را باید مد نظر داشته باشیم ،گاهی سرمایه گذار برای آوردن سرمایه اش در میدان می ترسد که این مستلزم حمایت است.
راننده اتوبوس جنایتکار در یک قدمی چوبه دار
راننده اتوبوس جنایتکار در یک قدمی چوبه دار - با توجه به تأیید حکم صادرشده برای راننده اتوبوس جنایتکار عضو فرقه دراویش، این فرد یک قدم تا چوبه دار فاصله دارد.
شاهد دستگیری مرتضوی: حکم را که پاره کرد،گرفتنش/ خانمی هی میگفت نبریدش/ از ویلا صدای تلویزیون خارجی میومد
شاهد دستگیری مرتضوی: حکم را که پاره کرد،گرفتنش/ خانمی هی میگفت نبریدش/ از ویلا صدای تلویزیون خارجی میومد - حکم را پاره کرد، چون من قشنگ صدایش را شنیدم. بعد مامور دستگیری گفت: «برای من حکم پاره می‌کنی؟!». این را که گفت، صدای یک خانمی را شنیدم که گفت: «آقا تو رو خدا نبریدش». این خانم این چند روز را در خانه بود، اما صدایش درنمی‌آمد. این خانم چند روز توی خانه بود، چون کسی از صبح نرفت توی خانه. گفت: «توروخدا نبریدش» که دیگه دست‌‌وپایش را گرفتند و بردنش. فکر کنم دستش را زنجیر کردند و بردنش..
7 پیشنهاد به وزیر آموزش و پرورش که دغدغه سنگینی کیف مدرسه دارد
7 پیشنهاد به وزیر آموزش و پرورش که دغدغه سنگینی کیف مدرسه دارد - سید محمد بطحایی گفته است که در اولین روزهای وزارتش به معاون تربیت بدنی وزارت آموزش و پرورش دستور داده است این موضوع را بررسی کند و راهکار دهد؛ اما تا کنون که قریب به 9 ماه از وزارتش گذشته، هنوز نتایج بررسی ها اعلام نشده و واقعاً هم معلوم نیست به راهکاری رسیده اند یا خیر؟
رهبر انقلاب: فلسفه و علوم عقلی در حوزه علمیه قم و تهران رواج پیدا کند /دعوت جوانان به علوم عقلی و توجه حوزه‌های علمیه به علوم عقلی و بویژه فلسفه بسیار مهم است
رهبر انقلاب: فلسفه و علوم عقلی در حوزه علمیه قم و تهران رواج پیدا کند /دعوت جوانان به علوم عقلی و توجه حوزه‌های علمیه به علوم عقلی و بویژه فلسفه بسیار مهم است - بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار دست‌اندرکاران همایش حکیم تهران (نکوداشت مرحوم آقاعلی مدرس زنوزی) که در تاریخ ۳ اردیبهشت ۹۷ برگزار شده بود، صبح امروز در محل این همایش منتشر شد.
فلسفه باید در حوزه‌ علمیه قم و تهران رواج پیدا کند
فلسفه باید در حوزه‌ علمیه قم و تهران رواج پیدا کند - بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار دست‌اندرکاران همایش حکیم تهران (نکوداشت مرحوم آقاعلی مدرس زنوزی) که در تاریخ ۳ اردیبهشت ۹۷ برگزار شده بود، صبح امروز در محل این همایش منتشر شد.
دانشگاه آخن، برترین دانشگاه مهندسی اروپا
دانشگاه آخن، برترین دانشگاه مهندسی اروپا - دانشگاه فنی "راینیش-وستفلیشه آخن"، بزرگترین دانشگاه مهندسی آلمان است که تاکنون محققان بزرگ و متعددی را تربیت کرده است.
فیلم | ماجرای جلسه اصلاح‌طلبان در دفتر عارف برای انتخاب شهردار
فیلم | ماجرای جلسه اصلاح‌طلبان در دفتر عارف برای انتخاب شهردار - شهری - انتخاب ۷ گزینه برای شهرداری تهران که البته نام محسن هاشمی را در خود نداشت، با انتقادات بسیاری مواجه شد. محمدجواد حق‌شناس، عضو شورای شهر و عضو هیات‌رییسه حزب اعتماد ملی درباره جلسه اصلاح‌طلبان در دفتر عارف یک شب پیش از رای‌گیری و انتخاب نامزدهای شهرداری توضیحاتی به خبرآنلاین ارائه می‌دهد
رهبرانقلاب: فلسفه و علوم عقلی در حوزه علمیه قم و تهران رواج پیدا کند
رهبرانقلاب: فلسفه و علوم عقلی در حوزه علمیه قم و تهران رواج پیدا کند - بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار دست‌اندرکاران همایش حکیم تهران (نکوداشت مرحوم آقاعلی مدرس زنوزی) که در تاریخ ۳ اردیبهشت ۹۷ برگزار شده بود، صبح امروز در محل این همایش منتشر شد.
بازار کتاب ایران در تسخیر نویسنده سوئیسی
بازار کتاب ایران در تسخیر نویسنده سوئیسی - وضعیت فروش کتاب در فروردین ماه، نسبت به قبل رضایت کتابفروشان را به همراه نداشت. آلن دوباتن هم بیشترین آثار را در پرفروش‌ترین‌های این ماه داشت.
‌می‌خواهیم به‌ عنوان نایب قهرمان لیگ آسیایی شویم/ مقابل پیکان نباید امتیاز از دست دهیم
‌می‌خواهیم به‌ عنوان نایب قهرمان لیگ آسیایی شویم/ مقابل پیکان نباید امتیاز از دست دهیم - هافبک تیم فوتبال سایپا گفت: تلاش می‌کنیم نایب قهرمانی را از دست ندهیم و به عنوان نایب قهرمان لیگ ایران راهیآسیا شویم.
دوست دارم در ملوان بمانم اما بدون حمایت این اتفاق میسر نیست/ هواداران شهرداری ماهشهر در نیمه اول فقط به ما فحاشی کردند
دوست دارم در ملوان بمانم اما بدون حمایت این اتفاق میسر نیست/ هواداران شهرداری ماهشهر در نیمه اول فقط به ما فحاشی کردند - سرمربی تیم فوتبال ملوان گفت: مردم انزلی دوست دارند که من در این تیم بمانم، اما واقعا بدون حمایت این کار میسر نیست.
اگر برجام خطرناک بود چرا امضا کردید/ کاخ سفید اول باید بدهی‌های گذشته‌اش را جبران کند؛ تصمیم جدید پیشکش
اگر برجام خطرناک بود چرا امضا کردید/ کاخ سفید اول باید بدهی‌های گذشته‌اش را جبران کند؛ تصمیم جدید پیشکش - رئیس جمهور گفت: قبل از تصمیم در مورد آینده برجام، بگویید آیا به عهدتان پایبند بودید؟ کاخ سفید اول باید بدهی های گذشته اش را جبران کند؛ تصمیم جدید پیشکش. اگر برجام خطرناک بود چرا امضا کردید.
پورموسوی: در مورد تیم امید ۲ ماه پیش با من صحبت شد
پورموسوی: در مورد تیم امید ۲ ماه پیش با من صحبت شد - سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان اعلام کرد که در مورد پُست سرمربیگری تیم امید دو ماه پیش با او صحبت شده بود.
جسم خارجی عجیب در نان سنگک
جسم خارجی عجیب در نان سنگک - وجود تکه‌ای ۲ سانتی متری از جسمی خارجی شبیه «تیغ موکت بُری» در نان سنگک و بلع آن توسط یک زن در کرمان وی را ۲ بار به اتاق عمل کشاند.
مرگ مشکوک خانم دکتر روانشناس در سقوط از یک برج در تهران
مرگ مشکوک خانم دکتر روانشناس در سقوط از یک برج در تهران - تحقیقات جنایی درباره مرگ مشکوک خانم دکتری که به طرز مرموزی در سقوط از برج مسکونی به کام مرگ رفته بود ادامه دارد.
بیکاری زنان، چالشی عمیق که در سایه اشتغال آفرینی برای آقایان گم شده است/ چند درصد خانم‌ها فاقد درآمد هستند؟
بیکاری زنان، چالشی عمیق که در سایه اشتغال آفرینی برای آقایان گم شده است/ چند درصد خانم‌ها فاقد درآمد هستند؟ - زنان و بیکاری، عبارتی که در طول سالیان اخیر بیش از پیش با یکدیگر عجین شده‌اند.
ترافیک نیمه سنگین در آزاد راه تهران-کرج/ بارش باران در محور‌های استان‌های گیلان و مازندران
ترافیک نیمه سنگین در آزاد راه تهران-کرج/ بارش باران در محور‌های استان‌های گیلان و مازندران - سرپرست مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور گفت: ترافیک در باندجنوبی آزادراه تهران-کرج از پل فردیس تا محدوده گرمدره نیمه سنگین است.
ایا تورم باعث افزایش قیمت بلیت خط 5 مترو می شود؟
ایا تورم باعث افزایش قیمت بلیت خط 5 مترو می شود؟ - با وجود افزایش قیمت بلیت مترو بر اساس نرخ تورم، قرار است به زودی قیمت بلیت خط 5 متروی تهران دوباره افزایش یابد.
فلسفه و علوم عقلی در حوزه علمیه قم و تهران رواج پیدا کند
فلسفه و علوم عقلی در حوزه علمیه قم و تهران رواج پیدا کند - بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار دست‌اندرکاران همایش حکیم تهران (نکوداشت مرحوم آقاعلی مدرس زنوزی) که در تاریخ ۳ اردیبهشت ۹۷ برگزار شده بود، صبح امروز در محل این همایش منتشر شد.