جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ / Friday, 15 December, 2017
اخبا مهم روزیاتو
خلیل‌زاده: یک نیمه بادران را دست کم گرفتیم
خلیل‌زاده: یک نیمه بادران را دست کم گرفتیم - لیگ برتر - مدافع پرسپولیس گفت: در نیمه اول بادران را دست کم گرفتیم و به همین علت بازی سختی را مقابل آن‌ها انجام دادیم.
سرمربی بادران: حق‌مان بود شگفتی‌ساز شویم
سرمربی بادران: حق‌مان بود شگفتی‌ساز شویم - لیگ برتر - سرمربی تیم بادران مدعی شد تیمش استحقاق شگفتی‌سازی مقابل پرسپولیس را داشته است.
برانکو: به دنبال نتیجه‌گیری در هر سه جام هستیم/ ریسک نکردم، این تیم در آسیا بازی کرده بود
برانکو: به دنبال نتیجه‌گیری در هر سه جام هستیم/ ریسک نکردم، این تیم در آسیا بازی کرده بود - سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: همان‌طور که قبلاً به بازیکنانم گفته بودم، امروز هر طور بود از آنها برد می‌خواستم. ما به دنبال نتیجه‌گیری در هر سه جام هستیم.
اگر امروز بودجه کاملا شفاف نبود این تحلیل‌های آزادانه ارائه می‌شد؟/ تحت هیچ شرایطی نمی توانیم یارانه را قطع کنیم
اگر امروز بودجه کاملا شفاف نبود این تحلیل‌های آزادانه ارائه می‌شد؟/ تحت هیچ شرایطی نمی توانیم یارانه را قطع کنیم - سخنگوی دولت گفت: برای حل مشکلات حق نداریم جامعه را متشنج کنیم و باید این اصلاحات را با آرامش پیش ببریم.
برانکو:یک لحظه هم بادران را دست‌کم نگرفتیم
برانکو:یک لحظه هم بادران را دست‌کم نگرفتیم - لیگ برتر - سرمربی تیم پرسپولیس در کنفرانس خبری پس از بازی مقابل بادران حاضر شد.
فحاشی هواداران پرسپولیس و بادران به یکدیگر
فحاشی هواداران پرسپولیس و بادران به یکدیگر - لیگ برتر - در پایان دیدار بادران - پرسپولیس هواداران دو تیم علیه یکدیگر به‌شدت فحاشی کردند.
توسعه اینترنت لیزری به جای بالنی در هند توسط گوگل
توسعه اینترنت لیزری به جای بالنی در هند توسط گوگل - آلفابت (پدر گوگل) به جای اینترنت بالنی در هند از فناوری اینترنت لیزری استفاده خواهد کرد.
امام جمعه تهران: ترامپ مانند گاوی است که شاخ دارد و عقل ندارد/ او برای جهان بشریت مشکل می‌آفریند
امام جمعه تهران: ترامپ مانند گاوی است که شاخ دارد و عقل ندارد/ او برای جهان بشریت مشکل می‌آفریند - تمام روسای جمهور سابق آمریکا از نظر ماهیت مانند ترامپ هستند اما ترامپ شرور و بدون نقاب است.
بادران 1 - 2 پرسپولیس ؛ پرسپولیس پرزنت نشد
بادران 1 - 2 پرسپولیس ؛ پرسپولیس پرزنت نشد - ایلنا: پرسپولیس موفق شد در دیداری سخت و دشوار با نتیجه 2 بر یک بادران را شکست دهد و به جمع هشت تیم پایانی جام حذفی راه پیدا کن…
ضرورت استفاده از توان دانشجویان در حل مشکلات زیست‌محیطی
ضرورت استفاده از توان دانشجویان در حل مشکلات زیست‌محیطی - مدیر فعالیت‌های سازمان دانشجویی جهاددانشگاهی گفت: با استفاده از توان دانشجویان می‌توان مشکلات زیست‌محیطی را حل کرد.
شکاف جدی میان مراکز تحقیقاتی و بخش‎های صنعتی وجود دارد
شکاف جدی میان مراکز تحقیقاتی و بخش‎های صنعتی وجود دارد - رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد گفت: شکاف جدی میان مراکز علمی و تحقیقاتی و بخش‎های صنعتی و اجتماعی وجود دارد.
واکنش نخست‌وزیر اسپانیا به تهدید فیفا به اخراج از جام جهانی: مطمئنم شرکت می‌کنیم و قهرمان می‌شویم
واکنش نخست‌وزیر اسپانیا به تهدید فیفا به اخراج از جام جهانی: مطمئنم شرکت می‌کنیم و قهرمان می‌شویم - فدراسیون فوتبال اسپانیا و نخست وزیر این کشور به حذف احتمالی تیم ملی شان از جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه واکنش نشان دادند.
عبور سخت سرخپوشان از تیم لیگ یکی
عبور سخت سرخپوشان از تیم لیگ یکی - پرسپولیس توانست به مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی برسد.
کشف اولین منظومه خورشیدی با کمک هوش مصنوعی گوگل
کشف اولین منظومه خورشیدی با کمک هوش مصنوعی گوگل - نجوم - ناسا در یک کنفرانس خبری مهم از کشف هشتمین سیاره در منظومه کپلر- 90 خبر داد. این کشف که معمای سیاره خورشیدی کپلر را کامل می‌کند برای اولین بار است که با کمک هوش‌مصنوعی گوگل صورت گرفته است.
پرسپولیس به سختی از سد بادران گذشت/ جدال دوباره شاگردان برانکو با نفت آبادان
پرسپولیس به سختی از سد بادران گذشت/ جدال دوباره شاگردان برانکو با نفت آبادان - تیم پرسپولیس در دیدار برابر بادران تهران به برتری رسید و راهی یک چهارم نهایی جام حذفی شد.
چگونه اوباما و ترامپ، رقابت عربستان و ایران را تشدید کردند
چگونه اوباما و ترامپ، رقابت عربستان و ایران را تشدید کردند - آمریکا نمی تواند تمام مشکلات را حل کندچگونه اوباما و ترامپ، رقابت عربستان و ایران را تشدید کردنددولت ترامپ باید سیاست خود را نسبت به ایران عوض کند و سیاستی مشابه سیاست اوباما با ترکیبی از فشار و اعمال نفوذ در منطقه، اتخاذ کند. هدف نباید افزایش درگیری با ایران باشد.
سایپا سراتو را دوباره گران کرد
سایپا سراتو را دوباره گران کرد - سایپا برای دومین بار در یک ماه اخیر سراتو را تا ۱۴ میلیون تومان گران کرد.
ناسا از کشف هشتمین سیاره در منظومه کپلر خبر داد
ناسا از کشف هشتمین سیاره در منظومه کپلر خبر داد - سازمان فضایی آمریکا(ناسا) در یک کنفرانس از کشف هشتمین سیاره در منظومه کپلر- 90 خبر داد.
میکروب‌های قطب جنوب فقط با هوا قادر به حیات هستند
میکروب‌های قطب جنوب فقط با هوا قادر به حیات هستند - براساس تحقیقات منتشر شده در نشریه نیچر(nature) میکروب‌های قطب‌ جنوب صرفا با هوا و حتی در نبود خاک قادر به حیات هستند.
دستیابی به اقتصاد مقاومتی با اکتفای صرف به بازارهای داخلی میسر نمی‌شود
دستیابی به اقتصاد مقاومتی با اکتفای صرف به بازارهای داخلی میسر نمی‌شود - رییس پژوهشکده توسعه و برنامه‌ریزی جهاد دانشگاهی معتقد است که با اکتفای صرف به بازارهای داخلی نمی‌توان به اهداف تعیین شده در راستای دستیابی به اقتصاد مقاومتی رسید.
ساخت ربات‌هایی که مثل حشرات رفتار می‌کنند
ساخت ربات‌هایی که مثل حشرات رفتار می‌کنند - جمعی از مهندسان دانشگاه کورنل روی برنامه نویسی جدیدی کار کرده‌اند که براساس آن ربات هم سایز حشرات‌ با تقلید از نحوه عملکرد مغز آنها کار می‌کنند.
ابداع روش جدیدی برای "وزن کردن" ستارگان تنها
ابداع روش جدیدی برای "وزن کردن" ستارگان تنها - پژوهشگران آمریکایی، با کمک فضاپیماهای "تس" و "گایا"، روش جدیدی برای محاسبه جرم ستارگان منزوی ابداع کرده‌اند.
تحقیق و توسعه راه حل تنگناهای موجود در صنعت است
تحقیق و توسعه راه حل تنگناهای موجود در صنعت است - رئیس تحقیق و توسعه آلومینیوم هرمزگان گفت: تحقیق و توسعه به عنوان یکی از راه حل‌ها جهت حل تنگناهای موجود در صنعت مطرح بوده است و اصولا صنعت بدون تحقیق و توسعه در دنیای پیشرفته امروزی چون قایق بدون پارو می‌ماند که امکان پیشرفت آن به هیچ وجه متصور نیست.
عواید مسابقه دومینو به نفع بیماران مبتلا به سرطان هزینه خواهد شد
عواید مسابقه دومینو به نفع بیماران مبتلا به سرطان هزینه خواهد شد - مسئول کانون‌های مهر دانشگاه‌های زنجان اظهار کرد: عواید حاصل از ثبت‌نام دانشجویان در مسابقه دومینو به نفع بیماران مبتلا به سرطان هزینه خواهد شد.
انعقاد تفاهم‌نامه همکاری دانشگاه محقق اردبیلی با دانشگاه گرجستان
انعقاد تفاهم‌نامه همکاری دانشگاه محقق اردبیلی با دانشگاه گرجستان - رئیس گروه همکاری‌های علمی و بین‌المللی دانشگاه محقق اردبیلی از انعقاد تفاهم‌نامه همکاری مشترک دانشگاه محقق اردبیلی با دانشگاه گرجستان خبر داد.
فیلم | روایت یک رسانه خارجی از اعتیاد و کارتن‌خوابی در پایتخت
فیلم | روایت یک رسانه خارجی از اعتیاد و کارتن‌خوابی در پایتخت - فیلم - جمعیت معتادان تهران بین ۵۶۰ هزار تا ۸۴۰ هزار نفر است و با استناد به گفته دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان تهران در خصوص میزان مصرف میانگین معتادان، روزانه بین ۱ تا ۱.۵ تن مواد مخدر در تهران دود می‌شود.
موشن‌گرافیک | گزارش یونسکو از گویش‌های منقرض شده و در حال انقراض ایران
موشن‌گرافیک | گزارش یونسکو از گویش‌های منقرض شده و در حال انقراض ایران - فیلم - مردم جهان به ۶ هزار زبان گوناگون سخن می گویند. طبق گزارش یونسکو از وضعیت زبان های مادری در پهنه جغرافیایی ایران، ۲۴ زبان و به عبارت دقیق ۲۴ گویش در حال انقراض هستند.
فیلم | کلاهبرداری میلیونی در حاشیه فوتبال کشور | اگر از این شخص شکایت دارید به آکاهی بروید
فیلم | کلاهبرداری میلیونی در حاشیه فوتبال کشور | اگر از این شخص شکایت دارید به آکاهی بروید - فیلم - فردی که متهم است با وعده جذب «سرباز - بازیکن» از چند نفر مبالغ میلیونی کلاهبرداری کرده، با پیگیری‌های کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال و تلاش‌های مأموران امنیتی و انتظامی به دام افتاد.
فیلم | چرا آتش چاه رگ‌سفید هنوز خاموش نشده است؟
فیلم | چرا آتش چاه رگ‌سفید هنوز خاموش نشده است؟ - فیلم - گزارشی از آخرین وضعیت آتش سرکش چاه ۱۴۷ رگ‌سفید و پاسخ به چرایی خاموش نشدن آتش این چاه را در ویدئوی زیر می‌بینید.
فیلم | ۵ویدئوی پربازدید خبرآنلاین در ۲۳ آذر | از صیغه محرمیت شریفی‌نیا تا کباب‌ترکی در پارلمان اروپا
فیلم | ۵ویدئوی پربازدید خبرآنلاین در ۲۳ آذر | از صیغه محرمیت شریفی‌نیا تا کباب‌ترکی در پارلمان اروپا - فیلم - برشی از پنج ویدئوی پربازدید خبرآنلاین در تاریخ ۲۳ آذر ماه را در ویدئوی زیر مشاهده می کنید.
فیلم | نجفی: برای تامین هزینه شهرداری، آینده شهر را می‌فروختند
فیلم | نجفی: برای تامین هزینه شهرداری، آینده شهر را می‌فروختند - فیلم - محمد علی نجفی شهردار تهران با اشاره به وضعیت اداره شهر در زمان مدیریت شهردار قبلی گفت: تکیه اصلی برای تامین منابع فعالیت مدیریت شهری در تهران فروش تراکم به صورت نامزون بوده است.
چه کسی مقصر حذف زودهنگام ایران از گردونه اسکار 2018 است؟
چه کسی مقصر حذف زودهنگام ایران از گردونه اسکار 2018 است؟ - فیلمی که در شصت و نهمین دوره جشنواره نیز به نمایش درآمد و سابقه اکران بین المللی در سوئد را نیز داشت و موضوعش نیز برای جامعه غربی و داوران جایزه اسکار قابل فهم و بیانگر یک رویکرد جهان شمول بود.
جایگزینی شرکت چینی به جای توتال در صورت اعمال تحریم‌های جدید علیه ایران
جایگزینی شرکت چینی به جای توتال در صورت اعمال تحریم‌های جدید علیه ایران - در صورت اعمال تحریم های جدید توسط آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران ، ممکن است که شرکت نفتی CNPC چین برای اجرای یکی از بزرگترین پروژه های گازی در ایران جایگزین شرکت توتال شود. در صورت اعمال تحریم های جدید توسط آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران، ممکن است که شرکت نفتی CNPC چین برای اجرای یکی از بزرگترین پروژه های گازی در ایران جایگزین شرکت توتال شود. 
افزایش قیمت نفت با توقف عرضه ی نفت توسط خط صادراتی فورتیس و اجرای قرارداد کاهش تولید اوپک
افزایش قیمت نفت با توقف عرضه ی نفت توسط خط صادراتی فورتیس و اجرای قرارداد کاهش تولید اوپک - روز جمعه قیمت نفت افزایش یافت. این در حالی است که اواخر روز پنجشنبه، قیمت نفت افزایش یافته بود و به بشکه ای ۶۳.۳۱ دلار رسید. از دلایل افزایش قیمت نفت در روز جاری، توقف صادرات نفت خام از خط لوله ی نفتی فورتیس بریتانیا، ادامه ی اجرای قرارداد کاهش تولید نفت خام اوپک و کاهش ذخایر نفت خام عنوان شده است. این در حالی است که تولید نفت خام توسط آمریکا افزایش داشته و موجب شده که قیمت ها به طور غیرقابل کنترلی…
گزارش زنده؛ بادران یک  - پرسپولیس 2
گزارش زنده؛ بادران یک - پرسپولیس 2 - ایلنا: دیدار پرسپولیس و بادران در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی با برتری 2 بر یک سرخپوشان در جریان است.
چالش مدیر وارداتی
چالش مدیر وارداتی - در گفت‌وگویی با دوتن از سخنرانان اولین همایش ملی شناسایی و پرورش مدیران آینده، نظرات استادان برجسته حوزه منابع انسانی در خصوص ادامه...
رکود مسکن وارد پنجمین سال شد / احتمال افزایش ناگهانی قیمت
رکود مسکن وارد پنجمین سال شد / احتمال افزایش ناگهانی قیمت - در حالی بازار مسکن پنجمین سال رکود خود را پشت‌سر می‌گذارد که برخی کارشناسان نسبت به افزایش قیمت‌ ناگهانی به دلایلی خاص هشدار می‌دهند.
پنالتی مشکوکی که پرسپولیس را به گل رساند
پنالتی مشکوکی که پرسپولیس را به گل رساند - لیگ برتر - تصمیم بحث‌برانگیز داور به سود پرسپولیس تمام شد.
عرضه کیبورد ضد اشتباه برای گوشی‌های اندرویدی
عرضه کیبورد ضد اشتباه برای گوشی‌های اندرویدی - نرم افزار - اپلیکیشن کیبورد گرامرلی / Grammarly برای گوشی‌های اندرویدی عرضه شد.
بیمه رازی به عنوان قهرمانی رسید
بیمه رازی به عنوان قهرمانی رسید - تیم بیمه رازی اصفهان قهرمان چهارمین دوره رقابت های کشتی فرنگی جام باشگاه های جهان شد.
بودجه۹۷ آموزش‌وپرورش؛ حقوق معلمان و دیگر هیچ!
بودجه۹۷ آموزش‌وپرورش؛ حقوق معلمان و دیگر هیچ! - بودجه پیشنهادی دولت، برای وزارت آموزش‌وپرورش در لایحه بودجه سال 97 اعتباری معادل 35 هزار و 984 میلیارد و 704 میلیون و 700 هزار تومان است.
مراجع نسبت به اصلاح سن ازدواج دختران مخالفت جدی نداشتند/برخی آقایان حضور زنان در ورزشگاه‌ها را فاقد مشکل شرعی می‌دانند
مراجع نسبت به اصلاح سن ازدواج دختران مخالفت جدی نداشتند/برخی آقایان حضور زنان در ورزشگاه‌ها را فاقد مشکل شرعی می‌دانند - ایلنا: نماینده مردم تهران با اشاره به دیدار اعضای فراکسیون زنان با برخی از مراجع عظام در قم، از عدم مخالفت جدی مراجع در بحث…
گزارش زنده؛ بادران یک  - پرسپولیس یک
گزارش زنده؛ بادران یک - پرسپولیس یک - ایلنا: دیدار پرسپولیس و بادران در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی با تساوی یک بر یک خاتمه یافت.
محموله وارداتی شایعه‌ساز و شفاف‌سازی گمرک
محموله وارداتی شایعه‌ساز و شفاف‌سازی گمرک - گمرک ایران با شفاف سازی ماجرای واردات خودروهای لوکس به نام زنان روستایی،ادعای قاچاق بودن این خودروها را تکذیب کرد. ادامه...
هدیه «اردوغان» به هواداران پرسپولیس/ پرونده طارمی بسته می‌شود!
هدیه «اردوغان» به هواداران پرسپولیس/ پرونده طارمی بسته می‌شود! - لیگ برتر - مهر نوشت: مذاکرات مسئولان باشگاه پرسپولیس با همتایان خود در ریزه‌اسپور ترکیه در نهایت با روابط دیپلماتیک همراه خواهد بود تا پرونده بدهی باشگاه ایرانی به خاطر طارمی بسته شود.
اینجا اهواز؛ به وقت به ثمر نشستن پروژه‌های دولت روحانی
اینجا اهواز؛ به وقت به ثمر نشستن پروژه‌های دولت روحانی - دولت - سه شنبه هفته‌ای که گذشت خبرنگاران رسانه‌های داخلی میهمان مردمان خونگرم خوزستان بودند تا نظاره‌گر طرح‌هایی باشند که عمر تصویب برخی از آنان به 20 سال هم می‌رسد. طرح‌هایی که اگرچه چندین سال به دست فراموشی سپرده شده بودند اما بالاخره در این دولت روی اجرایی شدن را به خود دیدند.
سارق هنرمند دستگیر شد!
سارق هنرمند دستگیر شد! - کاریکاتور - دو سارق لوازم داخل خودرو که کلکسیون بازداشت و سابقه کیفری دارند، در داخل خودرو سرقتی بازداشت شدند.
اینم عوارض خروج از کشور!
اینم عوارض خروج از کشور! - رئیس اتاق بازرگانی تهران: با دو چالش عمده فرار مغزها و کاهش سرمایه اجتماعی مواجه هستیم؛ اکنون ۱.۵ میلیون نفر، در تدارک خروج از کشور هستند و عمده این افراد مهاجر، خبره و تحصیلکردگانی هستند که خروجشان برای کشور مناسب نیست.
کنایه حافظ به روحانی درباره عوارض خروج از کشور!
کنایه حافظ به روحانی درباره عوارض خروج از کشور! - طنز - همتم بدرقه راه کن ای طایر قدس/ که عوارض شده ویرانگر و من نوسفرم...چون رئیس است، عوارض که نمی داند چیست/بُعد منزل نبُود در سفر روحانی!
آپارتمان‌های نیمه‌لوکس، تندترین نبض در میان بازار مسکن تهران
آپارتمان‌های نیمه‌لوکس، تندترین نبض در میان بازار مسکن تهران - طی هفته‌های گذشته از نیمه دوم امسال، فروش یک گروه از واحدهای مسکونی در تهران، بیشترین رشد را نسبت به میزان تغییرات مثبت کل ادامه...
واردات گوشت به سقف رسید/ گوشت خارجی کیلویی ۱۵ هزار تومان
واردات گوشت به سقف رسید/ گوشت خارجی کیلویی ۱۵ هزار تومان - واردات گوشت قرمز در هشت ماهه امسال به حدود ۹۰ هزار تن یعنی سقف نیاز کشور که از سوی مسئولان وزارت جهاد کشاورزی اعلام می‌شود، رسید. در حالی که همچنان مذاکرات برای اضافه تر شدن کشورهای صادرکننده و میزان صادرات گوشت به ایران ادامه دارد.
شکست مرز ۴۲۰۰ تومانی دلار و افزایش ۴۵ هزارتومانی سکه
شکست مرز ۴۲۰۰ تومانی دلار و افزایش ۴۵ هزارتومانی سکه - هفته گذشته بازار سکه و ارز به‌گونه‌ای پایان یافت که دلار پس از شکستن مرز ۴۲۰۰ تومان در همین محدوده جا خوش کرد و سکه تمام طرح جدید نیز با افزایش حدود ۴۵ هزار تومانی نسبت به ابتدای هفته به رقمی معادل یک میلیون و ۴۱۳ هزار تومان رسید.
به بازگشایی یک ساعته نمادها در ماه‌های آینده خوشبین نیستم!
به بازگشایی یک ساعته نمادها در ماه‌های آینده خوشبین نیستم! - یک کارشناس ارشد بازار سرمایه با اشاره به موضوع توقف طولانی مدت نمادهای بورسی می گوید در حال حاضر معاملات الگوریتمی در ایران خیلی ساده و ابتدایی است اما در سال های آینده بازار سرمایه ایران نیز باید به سمت معاملات الگوریتمی برود.
پیش‌بینی پیش‌خرج از درآمد سال‌های آینده در بودجه ۹۷
پیش‌بینی پیش‌خرج از درآمد سال‌های آینده در بودجه ۹۷ - یک اقتصاددان معتقد است دولت در حالی به برخی از بنیادها و نهادها بدون اینکه عملکرد آنها روشن باشد و گزارشی از آن وجود داشته باشد بودجه تخصیص می‌دهد که در تامین هزینه‌های عمرانی دچار مشکل بوده و پیش‌بینی کرده که آن را از محل فروش اوراق تامین کند که خود به منزله پیش خرج از درآمد سنوات آینده است.
پسته ماست، خودمان باید صادر کنیم!
پسته ماست، خودمان باید صادر کنیم! - شاید بتوان گفت یکی از جالب‌ترین خبرهای اقتصادی امروز اظهار نگرانی رئیس اتحادیه فروشندگان آجیل و خشکبار از ورود اتباع افغان به تجارت پسته در ایران بود.
فیفا اسپانیا را تهدید کرد / یکی از رقبای ایران در آستانه اخراج از جام جهانی
فیفا اسپانیا را تهدید کرد / یکی از رقبای ایران در آستانه اخراج از جام جهانی - فدراسیون جهانی فوتبال به خاطر آنخل ماریا ویار ممکن است اسپانیا را از جام جهانی اخراج کند.
اسپانیا و خطر حذف از جام جهانی!
اسپانیا و خطر حذف از جام جهانی! - فوتبال جهان - فیفا به فدراسیون فوتبال اسپانیا به صورت جدی هشدار داد.
مردم با پول یارانه‌ها چه می‌کنند؟
مردم با پول یارانه‌ها چه می‌کنند؟ - با یارانه 45 هزار و 500 تومانی دریافتی چه می کنید؟ این سوالی است که در چهار گوشه شهر تهران و برخی شهرهای ایران با برخی از دریافت کنندگان یارانه در میان گذاشتیم. پاسخ ها اما جزییات جالبی از زندگی مردمان ایران را اینجا و آنجای شهرهای بزرگ تشریح می کرد.
پوتین روش نظامی روسیه را تغییر داده است
پوتین روش نظامی روسیه را تغییر داده است - پیروزی اما نه به هر قیمتیپوتین روش نظامی روسیه را تغییر داده استبر اساس آمار 1310 نفر از ارتش روسیه در چچن جان خود را از دست دادند. در سال 2014، اوکراین روسیه را به ارسال نیروی نظامی و حمایت از شورشیان در شرق این کشور متهم کرد.
گزارش زنده؛ پرسپولیس صفر - بادران صفر
گزارش زنده؛ پرسپولیس صفر - بادران صفر - ایلنا: پرسپولیس برای صعود به مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی در ورزشگاه آزادی به مصاف بادران خواهد رفت.
بازارهای نوظهور در برابر افزایش نرخ بهره بانکی آسیب پذیرند
بازارهای نوظهور در برابر افزایش نرخ بهره بانکی آسیب پذیرند - موسسه اعتبار سنجی اس اند پی اعلام کرد که هر گونه افزایش نرخ بهره شتاب یافته در بازارهای نوظهور به دنبال افزایش نرخ بهره بانکی در ادامه...
گزارشی درباره منشا سلاح‌های داعش
گزارشی درباره منشا سلاح‌های داعش - بر اساس یک گزارش جدید مشخص شد، بیش از یک سوم از تسلیحات مورد استفاده داعش در عراق و سوریه از کشورهای اتحادیه اروپا شامل آلمان می‌آمد.
پوتین در جوانی بدلکار سینما بود/ همبازی پوتین: من و او نقش سربازان شوروی و آلمان را بازی می‌کردیم
پوتین در جوانی بدلکار سینما بود/ همبازی پوتین: من و او نقش سربازان شوروی و آلمان را بازی می‌کردیم - رئیس جمهور روسیه در دهه 1970 میلادی به عنوان بدلکار در چند فیلم ایفای نقش کرده بود.
شاید کیش میزبان جام جهانی ۲۰۲۲ شود/ آماده‌سازی جزیره با حضور مسئولان قطری
شاید کیش میزبان جام جهانی ۲۰۲۲ شود/ آماده‌سازی جزیره با حضور مسئولان قطری - مسؤولان فدراسیون فوتبال قطر قصد دارند با سفر به کیش بسترهای لازم برای میزبانی این جزیره از تیم‌های جام جهانی ۲۰۲۲ قطر را فراهم کنند.
پیچیدن نسخه محرمانه برای تنبیه اهالی خوزستان به دلیل کوتاهی‌های دولت!
پیچیدن نسخه محرمانه برای تنبیه اهالی خوزستان به دلیل کوتاهی‌های دولت! - عیسی کلانتری، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان محیط زیست که چند روز پیش در سفر به خوزستان با برخی نمایندگان این استان بر سر مفاد یک نامه محرمانه مشاجره کرده و با انتشار فیلم گوشه‌هایی از این بحث تند کلامی، به شدت در کانون توجه قرار گرفته، توضیحاتی در این خصوص ارائه کرده که ابعاد عجیب اما جدیدی از این ماجرا برملا می‌سازد.
عضو هیئت مدیره ایران خودرو : تولید بنز کلاس E در مراحل نهایی است
عضو هیئت مدیره ایران خودرو : تولید بنز کلاس E در مراحل نهایی است - نایب‌ رئیس هیئت مدیره گروه صنعتی ایران خودرو گفت: در آینده نزدیک یک خودروی سواری بنز در ایران تولید خواهیم کرد که مذاکرات آن ادامه...
حراج موزه دورهمی به نفع زلزله‌زدگان + فیلم
حراج موزه دورهمی به نفع زلزله‌زدگان + فیلم - مهران مدیری شامگاه گذشته در برنامه دورهمی اعلام کرد، حراج دورهمی به نفع زلزله‌زدگان کرمانشاه خواهد بود.
آیت الله سیستانی: تمامی تسلیحات باید تحت کنترل دولت عراق قرار بگیرد
آیت الله سیستانی: تمامی تسلیحات باید تحت کنترل دولت عراق قرار بگیرد - آیت الله سیستانی گفته است که تمامی سلاح‌ها باید تحت کنترل دولت عراق باشد.
ترکیب پرسپولیس مقابل بادران اعلام شد
ترکیب پرسپولیس مقابل بادران اعلام شد - لیگ برتر - برانکو ترکیب اصلی پرسپولیس برای بازی مقابل بادران را اعلام کرد.