سه شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۷ / Tuesday, 11 December, 2018


آشوب در فرانسه؛ واکنش در تهران
آشوب در فرانسه؛ واکنش در تهران - در میان تمام این واکنش یک اظهار نظر بیش از همه سروصدا به پا کرده است. آن هم متعلق به رییس جمهور پیشین یعنی محمود احمدی نژاد است. او با انتشار توییتی خطاب...
احضار۱۷۰۰ نفر در پرونده‌های شعب ویژه اقتصادی| ۵۴۰ نفر ممنوع الخروج شدند
احضار۱۷۰۰ نفر در پرونده‌های شعب ویژه اقتصادی| ۵۴۰ نفر ممنوع الخروج شدند - دادستان تهران با بیان اینکه از ۱۹ تیرماه تا کنون اقدامات گسترده‌ای در شعب ویژه (رسیدگی به پرونده‌های اقتصادی) انجام شده است، گفت: در این مدت ۱۷۰۰ نفر احضار...
هدیه جالب دانشجویان به نماینده سلفی بگیر!/ماجرای مخالفت روحانی با دلار جهانگیری/زیباکلام خطاب به حجاریان: مردم اسباب‌بازی ما نیستند/حمله آشنا به جهانگیری: چرا نمی‌توانید منشی‌تان را عوض کنید؟
هدیه جالب دانشجویان به نماینده سلفی بگیر!/ماجرای مخالفت روحانی با دلار جهانگیری/زیباکلام خطاب به حجاریان: مردم اسباب‌بازی ما نیستند/حمله آشنا به جهانگیری: چرا نمی‌توانید منشی‌تان را عوض کنید؟ - رصد‌خانه «تابناک»، خبر‌هایی برای مخاطبان آماده می‌کند که غیررسمی هستند یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می‌گیرند. تیتر‌هایی مانند؛مطهری پیشنهاد «کف گرگی» داد/پایان سیاه دختری که در تهران کشف حجاب کرد/مگر تفحص «لولو» است که نمی‌گذارند در مجلس انجام شود؟ و... رصد‌خانه امروز تابناک را تشکیل می‌دهند.
واکنش کرباسچی به اظهارات آشنا: دروغ می‌گوید/ آشنا بگوید من کی و کجا و چه کسی را به روحانی پیشنهاد کرده ام؟
واکنش کرباسچی به اظهارات آشنا: دروغ می‌گوید/ آشنا بگوید من کی و کجا و چه کسی را به روحانی پیشنهاد کرده ام؟ - غلامحسین کرباسچی در واکنش به اظهارات حسام الدین آشنا گفته است: او می‌خواهد با دروغ کار‌های خود را پیش ببرد. آشنا بگوید من کی و کجا و چه کسی را به روحانی پیشنهاد کرده ام؟ دروغ که عوارض ندارد. آشنا پیشتر گفته بود: برای این که آقای کرباسچی از آقای روحانی خیلی تعریف بکند کافی است که آقای روحانی یک انتصاب را به توصیه ایشان انجام دهد.
رمز دوم کارت‌های بانکی یک‌بار مصرف شد + نحوه دریافت رمز
رمز دوم کارت‌های بانکی یک‌بار مصرف شد + نحوه دریافت رمز - یک‌بار مصرف شدن رمز دوم کارت‌های بانکی از ابتدای آذرماه امسال آغاز شده و رمزهای ثابت از خردادماه سال آینده حذف می‌شوند.
فیلم سینمایی «روزهای نارنجی» در جشنواره «چنای» هند اکران می‌شود
فیلم سینمایی «روزهای نارنجی» در جشنواره «چنای» هند اکران می‌شود - فیلم سینمایی «روزهای نارنجی» ساخته آرش لاهوتی در بخش سینمای جهان شانزدهمین جشنواره فیلم چنای در کشور هند روی پرده می‌رود.
مطهری: تنها راه رفع حصر ورود مجلس خبرگان است/ نمی‌شود قیمت بنزین تا ابد 1000 تومان باشد
مطهری: تنها راه رفع حصر ورود مجلس خبرگان است/ نمی‌شود قیمت بنزین تا ابد 1000 تومان باشد - نایب رئیس مجلس گفت: هر وقت ما بخواهیم نرخ عادلانه را برای بنزین تعیین کنیم مشکلاتی ایجاد می‌شود و باید این کار انجام شود.
تاجیک: یکی از کارکردهای ترامپ قرار دادن جهان در پرتگاه جنگ جهانی سوم است
تاجیک: یکی از کارکردهای ترامپ قرار دادن جهان در پرتگاه جنگ جهانی سوم است - شفقنا- یکی از شرایط تحقق چند جانبه گرائی واقع بینانه، ایجاد یک گفتمان سیاسی - امنیتی با اروپا است که بستری برای رفع نیازها و دغدغه‌های دو طرف فراهم کنیم و به طور شفاف به دنبال اهداف و برنامه‌های...
آغاز بازی سارا خوئینی‌ها در سریال تلویزیونی «آچمز»
آغاز بازی سارا خوئینی‌ها در سریال تلویزیونی «آچمز» - بازی سارا خوئینی‌ها در سریال تلویزیونی «آچمز» به کارگردانی مهرداد خوشبخت و تهیه‌کنندگی حسین آقاهرندی آغاز شد.
آخرین تحولات بازار خودروی تهران؛ سمند سورن به ۸۸ میلیون تومان رسید+جدول قیمت
آخرین تحولات بازار خودروی تهران؛ سمند سورن به ۸۸ میلیون تومان رسید+جدول قیمت - اقتصادنیوز:گزارش امروز قیمت خودرو حکایت از افزایش ۱ تا ۲ میلیون تومانی قیمت تعدادی از خودروها در بازار دارد.
در نشست سران قوا چه گذشت؟| اظهارات روحانی درباره افزایش حقوق‎ها، فروش نفت، بودجه 98 و...
در نشست سران قوا چه گذشت؟| اظهارات روحانی درباره افزایش حقوق‎ها، فروش نفت، بودجه 98 و... - تبادل نظر سران قوا درباره مسایل اقتصادی و سیاسی کشور و منطقه‌/ لایحه بودجه به زودی تقدیم مجلس شورای اسلامی می شود / به رغم تلاش آمریکایی ها، آرامش مردم...
چرا حضور هشت ساله آلمان ها گره ای از بحران آب زاینده رود باز نکرد؟
چرا حضور هشت ساله آلمان ها گره ای از بحران آب زاینده رود باز نکرد؟ - حوضه آبریز زاینده رود و به ویژه مناطق پایین دست آن اکنون اسیر بحران آبی است که روز به روز تشدید می‌شود و مدیران اجرایی نیز از حل آن ناتوانند؛ بحرانی که تقریباً چهار استان بزرگ کشور را درگیر کرده و حیات میلیون‌ها انسان را به مخاطره انداخته است. در این میان یکی از نقد‌های مهمی که به فرایند مدیریت بحران می‌توان وارد کرد، بحث ناکارآمدی مدیران در بهره مندی از توانمندی‌های خارجی برای حل بحران است.
قیمت طلا، سکه و ارز در ۲۰ آذرماه
قیمت طلا، سکه و ارز در ۲۰ آذرماه - امروز طلا و سکه و ارز در حد قابل توجهی کاهش قیمت را تجربه کردند.
نماینده تهران: نهادی خاص برخی نمایندگان را به مخالفت با کودک همسری فراخواند
نماینده تهران: نهادی خاص برخی نمایندگان را به مخالفت با کودک همسری فراخواند - حمله ها به طرح کودک همسری بی سابقه است و خود ما هم آماج حملات گسترده به خاطر حمایت از این طرح قرار گرفته ایم.
مطهری: برخی در داخل کشور، کارهایی کردند که برجام به سرانجام نرسد|آنها می‌خواستند آمریکا از برجام خارج شود| خدا حال هیچ قومی را تغییر نمی‌دهد مگر اینکه آن قوم حال خود را عوض کند| در این چهل سال هیچگاه شرایط به این سختی نبوده
مطهری: برخی در داخل کشور، کارهایی کردند که برجام به سرانجام نرسد|آنها می‌خواستند آمریکا از برجام خارج شود| خدا حال هیچ قومی را تغییر نمی‌دهد مگر اینکه آن قوم حال خود را عوض کند| در این چهل سال هیچگاه شرایط به این سختی نبوده - نماینده تهران گفت: درباره حصر در مجلس نهم داد و فریاد کردند و ابوترابی نطق مرا قطع کرد و من گفتم نطقم باید تمام شود و یکی کت من را می‌کشید و من او را هل...
ادامه فیلمبرداری «ترانه‌ای عاشقانه برایم بخوان» در تهران
ادامه فیلمبرداری «ترانه‌ای عاشقانه برایم بخوان» در تهران - فیلمبرداری بخش‌های ایران فیلم سینمایی «ترانه‌ای عاشقانه برایم بخوان» به کارگردانی مهرداد غفارزاده در تهران آغاز شده است.
عجیب اما واقعی؛‌ فرسودگی ۳۰ درصد بافت‌های نوسازی شده در تهران
عجیب اما واقعی؛‌ فرسودگی ۳۰ درصد بافت‌های نوسازی شده در تهران - رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران با اشاره به این که طبق مطالعات انجام شده ۳۰ درصد از بافت‌های نوسازی شده فرسوده است، گفت: عدم نظارت بر ساخت و ساز باعث می‌شود تا نوسازی صورت گرفته بی فایده باشد.
گزارش «اقتصادنیوز» از بازار طلا و ارز امروز پایتخت؛ ورود سکه به کانال ۳.۵ میلیونی
گزارش «اقتصادنیوز» از بازار طلا و ارز امروز پایتخت؛ ورود سکه به کانال ۳.۵ میلیونی - اقتصادنیوز: روند نزولی قیمت در بازار طلا و ارز تهران امروز نیز ادامه یافت اما پس از ظهر با اندکی رشد قیمت همراه شد. سکه به کانال ۳.۵ میلیون تومانی راه یافت و طلای آب‌شده وارد کانال ۱.۳ میلیون تومان شد. دلار نیز وارد نیمه پایینی کانال ۱۰ هزار تومان شد.
جشنواره فیلم مقاومت و نقش پررنگ حوزه هنری
جشنواره فیلم مقاومت و نقش پررنگ حوزه هنری - حوزه هنری یکی از مهم‌ترین نهادهای حامی در حمایت معنوی و بعضاً منابع نسبت به جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت بوده است.
#از_تسنیم_بپرسید: سرانجام تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزش‌وپرورش چه شد؟
#از_تسنیم_بپرسید: سرانجام تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزش‌وپرورش چه شد؟ - داوطلبان شرکت کننده در آزمون استخدامی آموزش‌وپرورش، پیگیر بحث تکمیل ظرفیت هستند اما هنوز جلسه نهایی آموزش‌وپرورش و سازمان امور اداری و استخدامی برای این مسئله برگزار نشده است.
عرضه آجیل یلدا با تخفیف 22 تا 30 درصد در میادین میوه و تره بار
عرضه آجیل یلدا با تخفیف 22 تا 30 درصد در میادین میوه و تره بار - مدیر عامل سازمان مدیریت میوه و تره بار شهرداری تهران از عرضه آجیل در تمامی بازارهای سازمان میادین میوه و تره بار که دارای غرفه فروش آجیل هستند با تخفیف 22 تا 30 درصد ویژه ایام شب یلدا خبر داد.
نجفی،‌ رئیس کمیسیون اقتصادی هلال احمر شد
نجفی،‌ رئیس کمیسیون اقتصادی هلال احمر شد - محمدعلی نجفی - استاندار سابق البرز طی حکمی از سوی علی‌اصغر پیوندی به عنوان مشاور رئیس جمعیت هلال و رئیس کمیسیون اقتصادی این نهاد منصوب شد.
کانال‌های مالی ایران با چند کشور فعالیت خود را آغاز کردند
کانال‌های مالی ایران با چند کشور فعالیت خود را آغاز کردند - اقتصادنیوز:رئیس کل بانک مرکزی از آغاز به کار کانال‌های مالی ایران با چندین کشور و حذف دلار از تبادلات تجاری ایران با آن کشور‌ها خبر داد.
تست موشک بالستیک تائید شد/ پاسخ سردار حاجی‌زاده به واکنش آمریکایی‌ها
تست موشک بالستیک تائید شد/ پاسخ سردار حاجی‌زاده به واکنش آمریکایی‌ها - فرمانده نیروی هوافضای سپاه با تائید خبر تست موشکی اخیر گفت: واکنش‌ آمریکایی‌ها نشان می‌دهد که این تست برای آنها بسیار مهم بود که فریادشان درآمد.
باز هم هزینه از جیب بخشی از مردم برای پوشاندن قصور و کوتاهی مسئولان!
باز هم هزینه از جیب بخشی از مردم برای پوشاندن قصور و کوتاهی مسئولان! - به فاصله کوتاهی از بالاگرفتن چالش میان دانشگاه الزهرا و ساکنین ده ونک و حاشیه‌های آن، ظاهرا راهکاری ویژه برای حل این مساله اندیشیده شده است؛ راهکاری از جنس دست در جیب دیگران کردن برای پرداخت به مردم و حل و فصل ماجرا.
حسینی‌ شاهرودی: افزایش حقوق‌ها به ضرر مردم تمام می‌شود
حسینی‌ شاهرودی: افزایش حقوق‌ها به ضرر مردم تمام می‌شود - شفقنا- نایب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: افزایش حقوق‌ها به اندازه تورم تاثیری در بهبود معیشت مردم ندارد و به ضرر آنان است. سید حسن حسینی‌شاهرودی درباره افزایش حقوق کارمندان و کارگران در شرایط فعلی اقتصادی، گفت: طبق قانون باید...
تجمعات اعتراضی جداگانه ی کارگران و مهمانداران در تهران
تجمعات اعتراضی جداگانه ی کارگران و مهمانداران در تهران - شفقنا- صبح امروز جمعی از کارگران مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کردند و خواستار رسیدگی به مشکلات کارگری شدند. این کارگران خواستار رسیدگی به مطالبات کارگران در واحدهایی مثل فولاد اهواز و هفت تپه هستند. آنها از نمایندگان مجلس خواستند...
فعالان کارگری بازداشت شده در تهران آزاد شدند
فعالان کارگری بازداشت شده در تهران آزاد شدند - شفقنا- رضا شهابی، حسن سعیدی و سه نفر از فعالان مدنی و کارگری، شب گذشته در تهران بازداشت شدند. نیمه شب گذشته، رضا شهابی، حسن سعیدی و سه فعال دیگر به نام‌های امیرعباس آزرم وند، رهام یگانه و کیوان مهتدی...
آرای تماشاگران در روز دوم جشنواره سینماحقیقت اعلام شد/ «اسرار دریاچه» در صدر
آرای تماشاگران در روز دوم جشنواره سینماحقیقت اعلام شد/ «اسرار دریاچه» در صدر - مستند «اسرار دریاچه» ساخته آرمین ایثاریان به عنوان فیلم برتر از نگاه تماشاگران در پایان دومین روز جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت معرفی شد.
رویارویی محمود صادقی با شورای نگهبان/ سکوت شورای نگهبان درباره کریمی قدوسی
رویارویی محمود صادقی با شورای نگهبان/ سکوت شورای نگهبان درباره کریمی قدوسی - کدخدایی در ادامه یادداشت خود چند نکته را درباره ادعای صادقی عنوان کرد و نوشت: «آقای صادقی نماینده هستند و حقوقدان. اصل اول در این‌گونه امور حُسن‌نیت است....