سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷ / Tuesday, 16 October, 2018


قدوس: باید بهتر از این باشم/ آماده دیدار با پاریسن ژرمن می‌شوم
قدوس: باید بهتر از این باشم/ آماده دیدار با پاریسن ژرمن می‌شوم - هافبک تیم ملی فوتبال ایران گفت: بازی خوبی بود و من باید بهتر از این شوم.
کی‌روش: باید ۴ گل به بولیوی می‌زدیم/ چشمی و حسینی تا ۱۰ سال برای ایران کافی هستند/ از این همه بی احترامی خسته شده‌ام
کی‌روش: باید ۴ گل به بولیوی می‌زدیم/ چشمی و حسینی تا ۱۰ سال برای ایران کافی هستند/ از این همه بی احترامی خسته شده‌ام - سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: چشمی و حسینی تا ده سال دیگر برای تیم ملی ایران کافی خواهند بود.
خاشقجی در حضور سرکنسول به قتل رسیده است/عملیات قطعه قطعه کردن جسد ۷ دقیقه به طول انجامیده
خاشقجی در حضور سرکنسول به قتل رسیده است/عملیات قطعه قطعه کردن جسد ۷ دقیقه به طول انجامیده - مدیر پزشکی قانونی سازمان اطلاعات عربستان شخصا عملیات مثله کردن خاشقجی را برعهده گرفته است که این عملیات ۷ دقیقه به طول انجامیده.
سارق ۱۳۰ یورویی دستگیر شد
سارق ۱۳۰ یورویی دستگیر شد - رئیس کلانتری ۱۹۰ مجیدیه تهران بزرگ با اشاره به دستگیر مردی به جرم سرقت ۱۳۰ یورویی از برادرش، گفت: این متهم ارز‌های مسروقه را به دلالان فروخته بود.
سامان قدوس: الحاجی گرو در سوئد خیلی به من کمک کرد/ می‌توانم بهتر باشم
سامان قدوس: الحاجی گرو در سوئد خیلی به من کمک کرد/ می‌توانم بهتر باشم - سامان قدوس هافبک تیم ملی کشورمان گفت: الحاجی گرو در لیگ سوئد کمک زیادی به من کرد.
سردار آزمون: کی‌روش هم دوست دارد با تیم‌های بزرگ بازی کنیم/ می‌توانیم آسیا را تکان دهیم
سردار آزمون: کی‌روش هم دوست دارد با تیم‌های بزرگ بازی کنیم/ می‌توانیم آسیا را تکان دهیم - سردار آزمون، مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان گفت که این تیم، کادر فنی و بازیکنان خوبی در اختیار دارد و می‌تواند آسیا را تکان دهد.
مارکار آقاجانیان: مهم این بود که امروز بازی کردیم!/ امیدوارم حضور بانوان تداوم داشته باشد
مارکار آقاجانیان: مهم این بود که امروز بازی کردیم!/ امیدوارم حضور بانوان تداوم داشته باشد - مارکار آقاجانیان مربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: کارهای ترکیبی خوبی مقابل بولیوی انجام دادیم و مالکیت بازی را در اختیار داشتیم.
علیرضا جهانبخش: به هر دلیلی نتوانستیم با تیم‌های بزرگتر بازی کنیم/ می‌دانستم در اوایل حضورم در برایتون کار سختی دارم
علیرضا جهانبخش: به هر دلیلی نتوانستیم با تیم‌های بزرگتر بازی کنیم/ می‌دانستم در اوایل حضورم در برایتون کار سختی دارم - علیرضا جهانبخش، هافبک مهاجم تیم ملی فوتبال ایران از اینکه این تیم با تیم‌های بزرگتر بازی نمی‌کند، انتقاد کرد.
بیرانوند: شرایط اقتصادی بازی مقابل تیم های بزرگ را نداریم/ دیدید که حضور بانوان مشکلی ایجاد نکرد
بیرانوند: شرایط اقتصادی بازی مقابل تیم های بزرگ را نداریم/ دیدید که حضور بانوان مشکلی ایجاد نکرد - دروازه بان تیم ملی کشورمان گفت: بولیوی تیم دست و پا بسته‌ای نبودند و خیلی ما را اذیت کردنداما خدا را شکر که زحمات بچه با برد همراه شد.
کی‌روش: اگر ما را نمی‌خواهید در صورت‌مان بگویید / از این همه بی احترامی خسته‌ام!
کی‌روش: اگر ما را نمی‌خواهید در صورت‌مان بگویید / از این همه بی احترامی خسته‌ام! - فوتبال ملی - کارلوس کی‌روش در نشست خبری بعد از دیدار تیم‌ملی مقابل بولیوی حاضر شد.
رونمایی هوآوی از ساعت هوشمند واچ جی تی و مچ‌بند هوشمند بند ۳ پرو / عکس
رونمایی هوآوی از ساعت هوشمند واچ جی تی و مچ‌بند هوشمند بند ۳ پرو / عکس - سخت افزار - هوآوی امروز در لندن در کنار رونمایی از گوشی‌های جدید خود از ساعت هوشمند واچ جی تی (در دو مدل اسپرت و کلاسیک) و مچ‌بند هوشمند Band 3 Pro رونمایی کرد.
پورعلی‌گنجی: تیم ملی بازیکنان با کیفیتی دارد
پورعلی‌گنجی: تیم ملی بازیکنان با کیفیتی دارد - مدافع تیم ملی فوتبال گفت: نه تنها در پست هافبک در کل تیم ملی بازیکنان با کیفیتی دارد.
طارمی: امیدوارم پرسپولیس قهرمان آسیا شود / خداراشکر که بانوان هم بودند
طارمی: امیدوارم پرسپولیس قهرمان آسیا شود / خداراشکر که بانوان هم بودند - مهاجم تیم ملی ایران گفت: جای امیدواری است که از هر دو بازی در روزهای فیفا یک مسابقه برگزار می‌شود.
انصاری‌فرد: به دلیل شرایط اقتصادی نمی‌توانیم با تیم‌های بزرگ بازی کنیم/ حضور بانوان را به همه کشور تبریک می گویم
انصاری‌فرد: به دلیل شرایط اقتصادی نمی‌توانیم با تیم‌های بزرگ بازی کنیم/ حضور بانوان را به همه کشور تبریک می گویم - مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: در شرایط کنونی و به دلیل مسائل اقتصادی نمی‌توانیم با تیم‌های بزرگ دنیا بازی کنیم.
عزت‌اللهی فردا MRI می‌گیرد
عزت‌اللهی فردا MRI می‌گیرد - بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان فردا از پای مصدوم خود MRI خواهد گرفت.
قدوس:‌ گرو به من کمک کرد آن همه گل بزنم/ همه از حضور بانوان خوشحال بودیم
قدوس:‌ گرو به من کمک کرد آن همه گل بزنم/ همه از حضور بانوان خوشحال بودیم - بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان گفت:‌ بازی خوبی مقابل بولیوی انجام دادیم و باید از این بازی یاد بگیریم تا در بازی‌های بعد بهتر شویم.
ایران 2 - 1 بولیوی / دوتا زدیم کلی نزدیم!
ایران 2 - 1 بولیوی / دوتا زدیم کلی نزدیم! - فوتبال ملی - تیم‌ملی ایران در دیدار دوستانه مقابل بولیوی به برتری 2-1 رسید.
حرف‌های شفر که شاید جباری را ناراحت کند
حرف‌های شفر که شاید جباری را ناراحت کند - لیگ برتر - سرمربی استقلال گفت حضور جباری در تیمش شایعه است.
اقدام ارزشمند بانوانی که بازی تیم‌ملی را از نزدیک دیدند/عکس
اقدام ارزشمند بانوانی که بازی تیم‌ملی را از نزدیک دیدند/عکس - فوتبال ملی - بانوانی که بازی تیم‌ملی ایران مقابل بولیوی را از نزدیک تماشا کردند بعد از پایان مسابقه به تمیز کردن استادیوم پرداختند.
ایران۲-بولیوی۱/ برد شماره ۵۰ با کی روش مقابل حریف چغرآمریکایی/ ورود بانوان تماشاگر درشب بارانی ورزشگاه آزادی
ایران۲-بولیوی۱/ برد شماره ۵۰ با کی روش مقابل حریف چغرآمریکایی/ ورود بانوان تماشاگر درشب بارانی ورزشگاه آزادی - تیم ملی فوتبال، در اولین بازی اش در ورزشگاه آزادی بعد از جام جهانی به پنجاهمین برد خود در دوران هدایت کی‌روش دست یافت. تیم ملی در این بازی دو ترکیب کاملا متفاوت را در فاز هجومی امتحان کرد و هشت بازیکن تهاجمی مردپرتغالی دردونیمه به میدان رفتند و به رغم فرصت های متعدد، تنها دوبار به گل رسیدند
واکنش رسمی روسیه به ماجرای خاشقجی
واکنش رسمی روسیه به ماجرای خاشقجی - روسیه برای اولین بار نسبت به ماجرای ناپدید شدن نویسنده منتقد سعودی واکنش نشان داد.
کی روش: دیگر خسته شدم؛ اگر ما را نمی‌خواهید واضح بگویید!
کی روش: دیگر خسته شدم؛ اگر ما را نمی‌خواهید واضح بگویید! - ایلنا: سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در نشست خبری پس از دیدار برابر بولیوی حضور یافت و اعلام کرد اگر افرادی راضی به ادامه…
کی‌روش: فوتبالی زیبا و مدرن را دیدیم
کی‌روش: فوتبالی زیبا و مدرن را دیدیم - سرمربی تیم فوتبال ایران، گفت: بازی بسیار خوبی را مشاهده کردیم. فوتبال مدرن و فوتبال زیبا که کارهای ترکیبی زیبایی داشت.
تشکیل جلسه فوق‌العاده باشگاه ملوان برای فرار از بحران
تشکیل جلسه فوق‌العاده باشگاه ملوان برای فرار از بحران - جلسه فوق‌العاده هیئت مدیره باشگاه ملوان بندرانزلی برگزار خواهد شد.
فتحی: استقلال از رفتن گرو ضرر نمی کند
فتحی: استقلال از رفتن گرو ضرر نمی کند - سرپرست باشگاه استقلال گفت: به شفر هیچ اولتیماتومی داده نشده و او مورد حمایت باشگاه است.
سردار آزمون: بازیکنان هم دوست دارند با تیم‌های بزرگ بازی کنند
سردار آزمون: بازیکنان هم دوست دارند با تیم‌های بزرگ بازی کنند - مهاجم تیم ملی فوتبال ایران گفت: می‌توانیم با بازیکنان با استعداد و کادر فنی قوی که داریم آسیا را تکان دهیم.
شفر: بابت ورود بانوان به ورزشگاه به وزیر ورزش تبریک می‌گویم
شفر: بابت ورود بانوان به ورزشگاه به وزیر ورزش تبریک می‌گویم - سرمربی تیم استقلال تهران گفت:هیچ وقت درباره شایعات حرف نمی زنم. اگر دستیاری بخواهم از مدیر باشگاهم می‌خواهم.
نصیرزاده: خطیر قرارداد را ندیده، شجاعیان باید به ماشین سازی برگردد
نصیرزاده: خطیر قرارداد را ندیده، شجاعیان باید به ماشین سازی برگردد - مدیرعامل باشگاه ماشین‌سازی، گفت: اگر علی خطیر گفته موضوع مطرح شده در مورد داریوش شجاعیان شایعه است حتما قرارداد او را ندیده است.
از شکرگزاری عجیب وزیر نفت تا لیدرِ هوادارِ زن تیم ملی
از شکرگزاری عجیب وزیر نفت تا لیدرِ هوادارِ زن تیم ملی - رسانه - امروز (سه‌شنبه ۲۴ مهر)، کاربران خبرآنلاین، صبح‌شان را با یک خبر تلخ درباره ربوده شدن نیروهای هنگ مرزی میرجاوه آغاز کردند و با دنبال کردن فیلم‌ها، عکس‌ها و گزارش‌های حضور بانوان در ورزشگاه آزادی، روز خود را به پایان رساندند.
رونمایی هوآوی از میت ۲۰ ایکس علیه نوت ۹ سامسونگ / عکس
رونمایی هوآوی از میت ۲۰ ایکس علیه نوت ۹ سامسونگ / عکس - سخت افزار - هوآوی برای رقابت مستقیم با نوت 9 سامسونگ هم‌زمان با رونمایی از میت 20 و میت 20 پرو از گوشی قلم دار میت 20 ایکس نیز رونمایی کرد.