جمعه ۳ اسفند ۱۳۹۷ / Friday, 22 February, 2019
چرا سفر بن سلمان به پاکستان از نگاه ایران اهمیت دارد؟ / آیا عربستان به دنبال تبدیل اسلام اباد به سکویی برای «انتقال جنگ» به خاک ایران است؟
چرا سفر بن سلمان به پاکستان از نگاه ایران اهمیت دارد؟ / آیا عربستان به دنبال تبدیل اسلام اباد به سکویی برای «انتقال جنگ» به خاک ایران است؟ - محمد بن سلمان برای مهار ایران در دو بعد امنیتی و اقتصادی، به سرمایه گذاری در پاکستان روی آورده است؛ از جنبه امنیتی،…
مصادیق خشونت علیه زنان به اصلاحات نیاز دارد
مصادیق خشونت علیه زنان به اصلاحات نیاز دارد - معاون حقوقی رئیس قوه‌قضائیه گفت که برخی مواد لایحه تامین امنیت زنان در برابر خشونت در شورای عالی مسئولان قضایی به تصویب رسیده اما مصادیق رفتارهای خشونت‌آمیز علیه زنان، نیاز به یک سری اصلاحات دارد.
تأیید و تکذیب قاچاق دام از هرمزگان: پای یک زن در میان است؟
تأیید و تکذیب قاچاق دام از هرمزگان: پای یک زن در میان است؟ - در حالی که بازار تأیید و تکذیب قاچاق دام از مرزهای جنوبی کشور به کشورهای حاشیه خلیج فارس داغ است، یک گزارشگر با راهنمایی فروشندگان و دلالان دام به یک زن می‌رسد که گفته می‌شود ۸۰ درصد دام‌ها از…
واکنش کوبنده فرمانده عراقی به ادعای سفارت آمریکا در بغداد
واکنش کوبنده فرمانده عراقی به ادعای سفارت آمریکا در بغداد - سخنگوی فرماندهی عملیات مشترک عراق به ادعای سفارت آمریکا در بغداد مبنی بر اینکه نیروهای عراقی آمادگی لازم برای برقراری امنیت را ندارند، واکنش نشان داد.
سال آینده اداره نیروگاه بوشهر با اما و اگر است
سال آینده اداره نیروگاه بوشهر با اما و اگر است - تأمین هزینه‌های نیروگاه اتمی بوشهر، نگهداری و بهره برداری ایمن و مطمئن از این نیروگاه متکی بر درآمدهای حاصل از فروش برق به شبکه سراسری است.
ولعهد سعودی: نارندا مودی برادر بزرگتر من و من برادر کوچکتر او هستم
ولعهد سعودی: نارندا مودی برادر بزرگتر من و من برادر کوچکتر او هستم - شفقنا- محمد بن سلمان ولیعهد سعودی که به هند رفته است، روز گذشته که در دیدار نارندا مودی نخست وزیر هند سر از پا نمی شناخت، خطاب به وی گفت: تو برادر بزرگتر من هستی. به گزارش سرویس ترجمه…
خبربد برای ورزش ایران درباره المپیک ۲۰۲۴
خبربد برای ورزش ایران درباره المپیک ۲۰۲۴ - رئیس فدراسیون جهانی کاراته با ابراز تأسف از این تصمیم گفت: با توجه به اینکه فرانسه یکی از قدرت‌های کاراته جهان به حساب می‌آید انتظار داشتیم این رشته در المپیک پاریس نیز حضور داشته باشد.
شکست خانگی تیم بی ستاره بسکتبال ایران مقابل ژاپن
شکست خانگی تیم بی ستاره بسکتبال ایران مقابل ژاپن - با این شکست صعود ایران همچنان به جام جهانى قطعى نشده و اماواگرهایى براى صعود نکردن ایران وجود دارد. البته اگر قطر بتواند امشب فیلپین را از پیش رو بردارد، صعود ایران قطعى خواهد شد؛ در غیر اینصورت تیم شاهین…
وزیر بهداشت: فرار مالیاتی ۶۷۰۰ میلیاردی پزشکان درست نیست/ توضیحات درباره افزایش قیمت دارو
وزیر بهداشت: فرار مالیاتی ۶۷۰۰ میلیاردی پزشکان درست نیست/ توضیحات درباره افزایش قیمت دارو - وزیر بهداشت گفت: رقم ۶۷۰۰ میلیارد فرار مالیاتی پزشکان درست نیست و مرکز پژوهش ها هم این رقم را رد کرد.
آیت‌الله محمد مومن، عضو مجلس خبرگان درگذشت
آیت‌الله محمد مومن، عضو مجلس خبرگان درگذشت - اقتصادنیوز: آیت الله محمد مومن پس از تحمل یک دوره بیماری ساعتی قبل در بیمارستان درگذشت.
تحلیلگران جوان در میزگرد «گام دوم» تسنیم مطرح کردند: چرا انقلاب دوم در جمهوری اسلامی وظیفه جوانان است؟
تحلیلگران جوان در میزگرد «گام دوم» تسنیم مطرح کردند: چرا انقلاب دوم در جمهوری اسلامی وظیفه جوانان است؟ - میزگرد «گام دوم انقلاب و وظایف جوانان» با حضور سه تن از کارشناسان جوان در خبرگزاری تسنیم برگزار شد که بخش اجمالی این میزگرد را امروز در تسنیم می‌خوانید.
آشنایی با طراح جانشین برای روحانی؛ "می‌خواهیم یکی مثل قالیباف بیاید"!
آشنایی با طراح جانشین برای روحانی؛ "می‌خواهیم یکی مثل قالیباف بیاید"! - موضوع حمله به رئیس‌جمهوری اگر چه با توجه به تعداد امضاکننده‌ها جدی به نظر نمی‌رسد اما نگاهی به عوامل پشت ماجرا نشان‌دهنده نکات قابل تأملی است.
هشدار ترکان آنها که صندوق رأی را زیر سؤال‌ می‌برند: گلوله برفی یاس، بهمنی هولناک می‌شود
هشدار ترکان آنها که صندوق رأی را زیر سؤال‌ می‌برند: گلوله برفی یاس، بهمنی هولناک می‌شود - اکبر ترکان با هشدار به آنها که صندوق رأی را زیر سوال می‌برند، گفت: بی اعتبار کردن انتخابات، گلوله برفی است که بهمنی هولناک می‌شود.
موضع عراق برای خرید یا امتناع از خرید انرژی از ایران مشخص شد
موضع عراق برای خرید یا امتناع از خرید انرژی از ایران مشخص شد - اقتصانیوز: به گفته مقامات عراقی این کشور، به نهایی کردن توافقی نزدیک شده است که با کنار گذاشتن دلار، به او اجازه می‌دهد به رغم تحریم‌های آمریکا، به واردات انرژی خود از ایران ادامه دهد.
ظریف: صادرات نفت ایران از دور قبلی تحریم‌ها هم کمتر شده است
ظریف: صادرات نفت ایران از دور قبلی تحریم‌ها هم کمتر شده است - اقتصادنیوز: خبرنگار از ظریف می‌پرسد که آیا وضعیت حقوقی بلند‌ی‌های جولان مورد پذیرش جمهوری اسلامی ایران است؟ وزیر امور خارجه ایران در پاسخ می‌گوید که از نظر ایران، این وضعیت قابل پذیرش نیست. اما…
سفارش ساخت تندیس جشنواره جام جم به هنرمندان اصفهانی
سفارش ساخت تندیس جشنواره جام جم به هنرمندان اصفهانی - مسعود احمدی افزادی از ساخت تندیس جشنواره تلویزیونی جام جم به دست هنرمندان اصفهانی و رونمایی از آن در روزهای آیند خبر داد.
روحانی نمره دولت را 19.5 می‌داند اما ارقام چیز دیگری می‌گویند/ کارنامه دولت به روایت اسناد
روحانی نمره دولت را 19.5 می‌داند اما ارقام چیز دیگری می‌گویند/ کارنامه دولت به روایت اسناد - یک روزنامه در گزارشی آماری به سنجش عملکرد دولت در برخی شاخص‌های اقتصادی و معیشتی در سال‌های اخیر پرداخته است که این شاخص‌ها همگی اظهارات رئیس‌جمهور مبنی‌بر نمره…
میرزاده: دانشجویان معترض پزشکی و پیراپزشکی به مجلس مراجعه کنند
میرزاده: دانشجویان معترض پزشکی و پیراپزشکی به مجلس مراجعه کنند - شفقنا- سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: دانشجویان معترض می‌توانند شکایت خود را یا از طریق نماینده حوزه انتخابیه یا از طریق کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس انتقال دهند تا به پرونده‌های…
سخنان قاطع سردار سلیمانی خطاب به دولت پاکستان: این تذهبون؟/ چه تسلیتی دارید به ملت ایران بگویید؟
سخنان قاطع سردار سلیمانی خطاب به دولت پاکستان: این تذهبون؟/ چه تسلیتی دارید به ملت ایران بگویید؟ - فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: جمهوری اسلامی انتقام خود را از مزدوران حادثه خونین در زاهدان خواهد گرفت و حتما این گروه خبیث را در هر نقطه…
تکذیب دستور رئیس‌جمهور برای تخصیص ۱۰۰۰میلیارد تومان به سهامداران پدیده شاندیز+سند
تکذیب دستور رئیس‌جمهور برای تخصیص ۱۰۰۰میلیارد تومان به سهامداران پدیده شاندیز+سند - روابط عمومی دفتر رئیس جمهوری با صدور اطلاعیه ای اظهارات نصرالله پژمانفر نماینده محترم مشهد را تکذیب کرده و هرگونه دستور رئیس جمهوری مبنی بر تخصیص ۱۰۰۰...
پول سخت ما از نفت؛ پول راحت ترکیه از گردشگری
پول سخت ما از نفت؛ پول راحت ترکیه از گردشگری - رییس کمیته گردشگری و میراث فرهنگی شورای شهر تهران گفت: ما باید با التماس نفت‌مان را به دنیا بفروشیم تا نصف درآمد ترکیه که به‌راحتی از گردشگری به‌دست می‌آورد، نصیب‌مان شود.
انسی الحاج، کیمیاگر شعر
انسی الحاج، کیمیاگر شعر - محمد الماغوط دیگر شاعر و نویسنده نام آور سوری درباره او گفته است:«جنگ مرا به گریه نمی اندازد، قطعه آواز کوچکی مرا به گریه می اندازد؛ یا واژه ای از أنسی الحاج. او همزاد من است»
بازگشت نیمار به بارسلونا؛ بمبی که پنجره زمستان را می شکند
بازگشت نیمار به بارسلونا؛ بمبی که پنجره زمستان را می شکند - از زمان حضور نیمار در پی اس جی، همواره بحث هایی در مورد نارضایتی این بازیکن از حضور در پاری سن ژرمن و لیگ غیررقابتی فرانسه به گوش می رسد و نه تنها پیش از این شایعه بازگشت او به بارسلونا شنیده شده…
مقاومت فلسطین: مسجد الاقصی خط قرمز است؛ یورش صهیونیست‌ها به مدرسه‌ای در کرانه باختری
مقاومت فلسطین: مسجد الاقصی خط قرمز است؛ یورش صهیونیست‌ها به مدرسه‌ای در کرانه باختری - گروه‌های مقاومت فلسطین به رژیم اسرائیل هشدار دادند که مسجد مبارک الاقصی خط قرمز است و اجازه تداوم اقدامات هدفمند این رژیم علیه شهر قدس را نخواهند داد.
نماینده عراقی: آمریکا باید از عراق اخراج شود
نماینده عراقی: آمریکا باید از عراق اخراج شود - یک نماینده پارلمان عراق بر لزوم اخراج نیروهای آمریکایی از این کشور تاکید کرد و گفت: اجازه نمی دهیم ویرانی را که اشغالگران آمریکایی در عراق به بار آوردند، تکرار شود.
انهدام مقرهای تروریستها در ادلب و حماه
انهدام مقرهای تروریستها در ادلب و حماه - نیروهای ارتش سوریه مقرهای عناصر تروریست در ریف های استان‌های ادلب و حماه را منهدم کردند.
پوتین: من تهدید نمی‌کنم، محاسبه عواقب را به آمریکا گوشزد کردم
پوتین: من تهدید نمی‌کنم، محاسبه عواقب را به آمریکا گوشزد کردم - رئیس جمهوری روسیه با اشاره به اینکه سرعت و برد تسلیحات جدید روسی این امکان را می‌دهد تا آنها در آبهای بین‌المللی هم مستقر باشند، تاکید کرد که اعلام این توانایی‌ها یک تهدید نیست، بلکه یادآوری…