چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ / Wednesday, 16 August, 2017
صندوق‌های بازنشستگی از ابر چالش‌های کشور هستند
صندوق‌های بازنشستگی از ابر چالش‌های کشور هستند - ایلنا: نماینده مردم همدان با بیان اینکه در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیاز به قاطعیت بیشتر است، گفت: در حال حاضر گفته می‌شود که در سال‌های آینده یکی از هشت ابر…
نیلی دستیار ویژه رییس‌جمهور در امور اقتصادی منصوب شد
نیلی دستیار ویژه رییس‌جمهور در امور اقتصادی منصوب شد - ایلنا: رییس‌ جمهور در حکمی "مسعود نیلی" را به عنوان «دستیار ویژه رییس جمهور در امور اقتصادی و دبیر ستاد هماهنگی اقتصادی» منصوب کرد.
حضور همراهان وزرای پیشنهادی در صحن مغایر آیین‌نامه است/ لاریجانی: معاونان وزرا به جایگاه نمایندگان نروند
حضور همراهان وزرای پیشنهادی در صحن مغایر آیین‌نامه است/ لاریجانی: معاونان وزرا به جایگاه نمایندگان نروند - ایلنا: نماینده مردم قائمشهر حضور معاونین وزرا در حین جلسه رای اعتماد به وزرا در میان نمایندگان را مغایر آیین‌نامه عنوان کرد و رییس مجلس نیز از معاونان…
انتقاد از «ضد ولایت فقیه» خواندن یکی از وزرا ازسوی نماینده اصولگرای ارومیه / تاکید لاریجانی بر لزوم رعایت ادب و نزاکت در صحن
انتقاد از «ضد ولایت فقیه» خواندن یکی از وزرا ازسوی نماینده اصولگرای ارومیه / تاکید لاریجانی بر لزوم رعایت ادب و نزاکت در صحن - ایلنا: نماینده اعتدال‌گرای رشت با انتقاد از «ضد ولایت فقیه» خواندن وزیر پیشنهادی مخابرات ازسوی نماینده اصولگرای ارومیه در نشست…
8 ضرورت برای تحول وزارتخانه ای که مدت هاست به کما رفته است
8 ضرورت برای تحول وزارتخانه ای که مدت هاست به کما رفته است - مدارس در حالت احتضار به سر می برند. مدیر مدرسه اختیار ندارد و فقط باید جواب بخشنامه بدهد. معلم انگیزه کافی ندارد، آزمایشگاه و کتابخانه و تجهیزات ورزشی مدرسه ضعیف است...فرزندان ما با انبوهی از "نیاموخته…
تذکر به نمایندگان اطراف صندلی جهانگیری/قاضی زاده هاشمی در آغوش نمایندگان
تذکر به نمایندگان اطراف صندلی جهانگیری/قاضی زاده هاشمی در آغوش نمایندگان - تهران- ایرنا- بسیاری از نمایندگان مجلس در جلسه عصر امروز مجلس، بارها به کنار صندلی معاون اول رئیس جمهوری رفته و با وی گفت و گو می کردند که این موضوع با اعتراض لاریجانی رئیس مجلس مواجه…
نمایندگان موافق و مخالف درباره وزیر اطلاعات پیشنهادی چه گفتند؟
نمایندگان موافق و مخالف درباره وزیر اطلاعات پیشنهادی چه گفتند؟ - تهران- ایرنا- صلاحیت سید محمود علوی وزیر پیشنهادی اطلاعات به مجلس شورای اسلامی از سوی دکتر حسن روحانی رییس جمهوری در جلسه عصر دیروز و صبح امروز (چهارشنبه) نمایندگان موافق و مخالف بررسی شد.
ربیعی برنامه کاملی برای اشتغال و مدیریت صندوق های بازنشستگی دارد
ربیعی برنامه کاملی برای اشتغال و مدیریت صندوق های بازنشستگی دارد - نماینده مردم رشت با بیان اقدامات ربیعی در چهار سال گذشته، گفت: وزیر پیشنهادی برنامه دقیقی برای مدیریت صندوق های بازنشستگی در چهار سال آینده دارد.
قاضی پور: با آذری جهرمی مشکل شخصی و جناحی ندارم
قاضی پور: با آذری جهرمی مشکل شخصی و جناحی ندارم - نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: با آذری جهرمی وزیر پیشنهادی ارتباطات و فناوری اطلاعات مشکل شخصی و جناحی ندارم.
مخالفت نمایندگان با تشکیل جلسه بررسی صلاحیت وزرا در عصر پنجشنبه
مخالفت نمایندگان با تشکیل جلسه بررسی صلاحیت وزرا در عصر پنجشنبه - نمایندگان مجلس شورای اسلامی با تشکیل جلسه بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی در نوبت عصر روز پنجشنبه (۲۶ مرداد) مخالفت کردند.
برنامه ربیعی با برنامه توسعه مطابقت ندارد
برنامه ربیعی با برنامه توسعه مطابقت ندارد - نماینده مخالف با وزیر پیشنهادی کار با اشاره به اینکه برنامه ربیعی با برنامه توسعه مطابقت ندارد گفت: ما نمی خواهیم ۷۰ کار نابسامان انجام دهید یک کار را کامل کنید.
دو معاون رئیس‌جمهور منصوب شدند/ روحانی ستاری و شهیدی را ابقا کرد+جزئیات
دو معاون رئیس‌جمهور منصوب شدند/ روحانی ستاری و شهیدی را ابقا کرد+جزئیات - رییس‌‌جمهور در احکام جداگانه‌ای، سورنا ستاری را به عنوان «معاون علمی و فناوری رییس جمهور» و همچنین حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی شهیدی را به عنوان «معاون رییس جمهور و رییس بنیاد…
قاضی‌پور: با آذری‌جهرمی مشکل شخصی و جناحی ندارم
قاضی‌پور: با آذری‌جهرمی مشکل شخصی و جناحی ندارم - نماینده مردم ارومیه در مجلس گفت: با وزیر پیشنهادی ارتباطات مشکل شخصی و جناحی ندارم.
از فریادهای «قاضی‌پور» برای یک اتهام تا خوب بودن «سلفی» در مجلس
از فریادهای «قاضی‌پور» برای یک اتهام تا خوب بودن «سلفی» در مجلس - جلسه علنی نوبت عصر امروز برای بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی با حاشیه‌هایی همراه بود.
مجلس عصر فردا جلسه علنی ندارد
مجلس عصر فردا جلسه علنی ندارد - نمایندگان مجلس با برگزاری جلسه علنی در نوبت عصر فردا مخالفت کردند.
برخی مسئولان یادشان رفته امام برای چه انقلاب کرد
برخی مسئولان یادشان رفته امام برای چه انقلاب کرد - نماینده ولی فقیه در نیروی گفت: خیلی از مسئولین که در مسیری که امام هموار کرد و آن‌ها با استفاده از این مسیر مسئولیت گرفتند یادشان رفته است امام برای چه انقلاب کرد.
۲۸ درصد از برنامه‌های "ربیعی" غیرمرتبط با وزارت کار است
۲۸ درصد از برنامه‌های "ربیعی" غیرمرتبط با وزارت کار است - نماینده مردم شیراز در مجلس گفت: ۲۸ درصد از برنامه‌های علی ربیعی غیرمرتبط با وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است.
ابقای ستاری در معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری
ابقای ستاری در معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری - طی حکمی از سوی رئیس‌جمهور، سورنا ستاری به عنوان معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور منصوب شد.
فعال‌سازی بنگاه‌های تعطیل در دوره ربیعی در دستور کار قرار گرفت/ سود خالص تلفیقی شستا ۹۰ درصد افزایش یافته است
فعال‌سازی بنگاه‌های تعطیل در دوره ربیعی در دستور کار قرار گرفت/ سود خالص تلفیقی شستا ۹۰ درصد افزایش یافته است - ایلنا: نماینده تهران تاکید کرد: سود خالص تلفیقی شستا ۹۰ درصد افزایش یافته است. در عین حال برای مجموعه‌های اقتصادی حسب نگاه راهبردی، برنامه‌های…
حجت‌الاسلام شهیدی رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شد
حجت‌الاسلام شهیدی رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شد - ایلنا: رییس‌‌جمهور به استناد اصل یکصد و بیست و چهارم قانون اساسی، در حکمی حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی شهیدی را به عنوان «معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و…
نمایندگان با ادامه بررسی صلاحیت وزرا در نوبت عصر فردا مخالفت کردند
نمایندگان با ادامه بررسی صلاحیت وزرا در نوبت عصر فردا مخالفت کردند - ایلنا: نمایندگان مجلس شورای اسلامی با برگزاری جلسات علنی مجلس در نوبت بعدازظهر فردا برای بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی مخالفت کردند.
خدری: وزرا می‌توانند وقت خود را در اختیار نمایندگان قرار دهند/ لاریجانی: آیین‌نامه صراحتا می‌گوید وزرا می‌توانند وقت خود را به رییس‌جمهور دهند
خدری: وزرا می‌توانند وقت خود را در اختیار نمایندگان قرار دهند/ لاریجانی: آیین‌نامه صراحتا می‌گوید وزرا می‌توانند وقت خود را به رییس‌جمهور دهند - ایلنا: نماینده مردم بوشهر اعلام کرد هنگامی که آیین‌نامه صراحت دارد که رییس جمهور می‌تواند وقت خود را در اختیار…
سورنا ستاری به عنوان معاون علمی و فناوری رییس جمهور منصوب شد
سورنا ستاری به عنوان معاون علمی و فناوری رییس جمهور منصوب شد - ایلنا: رییس‌ جمهور به استناد اصل یکصد و بیست و چهارم قانون اساسی ، در حکمی "سورنا ستاری" را به عنوان «معاون علمی و فناوری رییس جمهور» منصوب کرد.
سه شاهزاده، سه سرنوشت مرموز / نفر بعدی کیست؟ (+فیلم)
سه شاهزاده، سه سرنوشت مرموز / نفر بعدی کیست؟ (+فیلم) - سه شاهزاده‌‌ عربستانی سه سرنوشت مشابه داشته‌اند. یا دست کم به زودی باید آنچه بر هر سه تایشان گذشت را با یک سرنوشت مرموز در تاریخ ثبت کرد.
پس‌لرزه توهین به مرد هسته‌ای در مجلس/گعده‌های نمایندگان با وزرای پیشنهادی/روبوسی بعد از مخالفت
پس‌لرزه توهین به مرد هسته‌ای در مجلس/گعده‌های نمایندگان با وزرای پیشنهادی/روبوسی بعد از مخالفت - مجلس - دومین روز از بررسی کابینه دوازدهم درحالی سپری شد که چندان خالی از حاشیه نبود و علاوه بر ادامه گعده ها صحن شاهد توهین به برخی وزرا نیز بود.
سورنا ستاری به عنوان معاون علمی و فناوری رییس جمهوری منصوب شد
سورنا ستاری به عنوان معاون علمی و فناوری رییس جمهوری منصوب شد - تهران - ایرنا - رییس‌ جمهوری به استناد اصل یکصد و بیست و چهارم قانون اساسی، در حکمی سورنا ستاری را به عنوان معاون علمی و فناوری رییس جمهوری منصوب کرد.
شهیدی به عنوان رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران منصوب شد
شهیدی به عنوان رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران منصوب شد - رئیس جمهور، در حکمی حجت‌الاسلام سیدمحمدعلی شهیدی را به عنوان «معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران» منصوب کرد.
ستاری به عنوان معاون علمی و فناوری رییس جمهور منصوب شد
ستاری به عنوان معاون علمی و فناوری رییس جمهور منصوب شد - رییس‌ جمهور به استناد اصل یکصد و بیست و چهارم قانون اساسی ، در حکمی «سورنا ستاری» را به عنوان «معاون علمی و فناوری رییس جمهور» منصوب کرد.
نمایندگان در بیان نظرات خود درباره وزرای پیشنهادی آزادند
نمایندگان در بیان نظرات خود درباره وزرای پیشنهادی آزادند - رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان برای بیان نظرات خود پیرامون وزرای پیشنهادی آزاد هستند و می توانند ابهامات خود را مطرح کنند.
مردم بیشترین رضایت را از عملکرد وزارت بهداشت دارند
مردم بیشترین رضایت را از عملکرد وزارت بهداشت دارند - نماینده مردم نطنز در مجلس شورای اسلامی گفت: در نظرسنجی‌های صورت گرفته، مردم بیشترین رضایت را از عملکرد وزارت بهداشت دارند.
نمایندگان می‌توانند گزارش لیست اموال وزرا را از قوه قضائیه بگیرند
نمایندگان می‌توانند گزارش لیست اموال وزرا را از قوه قضائیه بگیرند - رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر نماینده ای که خواستار ارائه لیست اموال وزرا به مجلس شد، گفت: می توانید از رئیس قوه قضائیه گزارشی در این خصوص دریافت کنید.
انتقاد نماینده قائمشهر به حضور معاونان پارلمانی وزرای پیشنهادی در مجلس
انتقاد نماینده قائمشهر به حضور معاونان پارلمانی وزرای پیشنهادی در مجلس - نماینده قائمشهر در مجلس نسبت به حضور معاونان پارلمانی وزرای پیشنهادی در مجلس انتقاد کرد.
فردا؛ مراسم بزرگداشت شهید مدافع حرم محسن حججی برگزار می شود
فردا؛ مراسم بزرگداشت شهید مدافع حرم محسن حججی برگزار می شود - مراسم بزرگداشت شهید محسن حججی فردا (پنج شنبه) در حسینیه فاطمةالزهرا(ع) سپاه حضرت محمدرسول‌الله(ص) تهران بزرگ برگزار می شود.
برنامه های مجمع تشخیص مصلحت به زودی توسط دبیر اعلام می شود
برنامه های مجمع تشخیص مصلحت به زودی توسط دبیر اعلام می شود - روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام، در بیانیه ای اعلام کرد: برنامه های آینده و تغییرات ساختاری و محتوایی مجمع تشخیص مصلحت نظام به زودی توسط دبیر مجمع اعلام خواهد شد.
حجت‌الاسلام شهیدی در بنیاد شهید و امور ایثارگران ابقا شد
حجت‌الاسلام شهیدی در بنیاد شهید و امور ایثارگران ابقا شد - حجت‌الاسلام شهیدی در حکمی از طرف رئیس‌جمهور به‌عنوان معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران منصوب شد
"تقویت صادرات محصولات دفاعی" در دستور کار وزارت دفاع قرار گرفت
"تقویت صادرات محصولات دفاعی" در دستور کار وزارت دفاع قرار گرفت - وزیر پیشنهادی دفاع در دیدار با نمایندگان کمیسیون‌های اجتماعی و صنایع مجلس بر استمرار تقویت قدرت موشکی و پیش بینی ۲۱ اقدام مهم در جهت تقویت بنیه دفاعی کشور تاکید کرد.
تعاونی‌ها را ساماندهی و سازمان بهزیستی را تبدیل به معاونت کنید
تعاونی‌ها را ساماندهی و سازمان بهزیستی را تبدیل به معاونت کنید - ایلنا: نماینده شیراز تاکید کرد: آقای ربیعی شما در این بخش نیازمند تجدید نظر در ساختار هستید. سازمان بهزیستی اگر می‌خواهد کار کند باید به یک معاونت تبدیل شود.
امروز دیگر از اعتصاب‌های کارگری خبری نیست
امروز دیگر از اعتصاب‌های کارگری خبری نیست - ایلنا: نماینده رشت تاکید کرد: امروز بازنشستگان فولاد در مقابل مجلس تجمع نمی‌کنند و از اعتصاب‌های کارگری خبری نیست.
آمریکا درخصوص برجام و نقش ایران در شکست تروریسم در خاورمیانه واقع‌بین باشد
آمریکا درخصوص برجام و نقش ایران در شکست تروریسم در خاورمیانه واقع‌بین باشد - ایلنا: سخنگوی وزارت امور خارجه خطاب به سخنگوی وزارت خارجه آمریکا تاکید کرد: درخصوص برجام و نقش بی‌بدیل جمهوری اسلامی ایران در شکست تروریسم در خاورمیانه واقع‌بین باشید.
واشنگتن سیاست‌‌ها در قبال تهران را بازبینی می‌کند/  افزایش منابع مالی برنامه موشکی ایران نگران‌کننده است
واشنگتن سیاست‌‌ها در قبال تهران را بازبینی می‌کند/ افزایش منابع مالی برنامه موشکی ایران نگران‌کننده است - ایلنا: سخنگوی وزارت خارجه آمریکا مدعی شد که ایران عامل بی‌ثباتی است و برجام در توقف رفتارهای بی‌ثبات کننده ایران موثر نبوده است.
پیگیری طرح تحول سلامت موجب کاهش هزینه‌های مردم شد
پیگیری طرح تحول سلامت موجب کاهش هزینه‌های مردم شد - ایلنا: نماینده قمصر گفت: پیگیری طرح تحول سلامت موفق به کاهش هزینه‌های مردم در حوزه سلامت شد.
هاشمی: اقدامات بخش بهداشت به عنوان یک دستاورد برای کشورهای دیگر قابل مطالعه است
هاشمی: اقدامات بخش بهداشت به عنوان یک دستاورد برای کشورهای دیگر قابل مطالعه است - قاضی زاده هاشمی اظهار کرد: اقدامات صورت گرفته در این دولت در بخش بهداشت و درمان به عنوان دستاورد نظام جمهوری اسلامی ایران برای کشورهای دیگر قابل بهره برداری و مطالعه است.
آمریکا درخصوص برجام و نقش بی بدیل ایران در شکست تروریسم در خاورمیانه واقع بین باشد
آمریکا درخصوص برجام و نقش بی بدیل ایران در شکست تروریسم در خاورمیانه واقع بین باشد - تهران- ایرنا- سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان در واکنش به سخنان روز گذشته سخنگوی وزارت خارجه آمریکا گفت: توصیه ما به طرف آمریکایی این است که در مورد نقش بی بدیل جمهوری اسلامی…