دوشنبه, ۲۹ دی, ۱۳۹۹ / 18 January, 2021
آگهی عادی   -  226192

جشنواره فرصت به مناسبت نزدیک شدن به نوروز 1400 برگزارمی‌شود (تخفیف‌15 درصدی اخذ ویزا . وقت سفارت . پیکاپ ویزا از 1399/10/01)

   021-41454
به گزارش روابط عمومی یزدان گشت سفیران ، جشنواره تخفیف‌های ویژه محصولات این شرکت با عنوان جشنواره فرصت به مناسبت نزدیک شدن به نوروز 1400 و در دوره زمانی فصل زمستان (دی تا اخرین روز اسفند) برگزار می‌شود.

بر اساس این گزارش، مشتریان در مدت این جشنواره می‌توانند خدمات ویزا . وقت سفارت را از طریق آژانس خدمات مسافرتی و گردشگری یزدان گشت سفیران و با 15 تخفیف تهیه کنند.

همتا حضرتی مدیرعامل شرکت یزدان گشت سفیران مشتری‌مداری را هدف اصلی برگزاری این جشنواره دانست و تصریح کرد: سعی می‌شود در دوره زمانی مشخصی با برگزاری جشنواره‌هایی از این دست، ضمن افزایش ارتباط دوسویه با مشتریان، بستری برای بهره‌مندی همه اقشار از محصولات شرکت فراهم شود.

او به تشریح جزئیات بیشتر این جشنواره پرداخت و ادامه داد: تعهد و پایداری بر ارائه بالاترین کیفیت خدمات به مشتریان به همراه انتقال حس مسئولیت اجتماعی در قبال هموطنان در جهت کمک رسانی بهتر موجب آن شده است تا رسالت یزدان گشت سفیران در ظاهر و باطن این برند تجلی پیدا کند.
  عباس اباد ابتدای سرافراز برج دریای نور پلاک 55 طبقه 3 واحد 301