یکشنبه, ۱۱ خرداد, ۱۳۹۹ / 31 May, 2020
آگهی عادی   -  245344

تعمیر ظرفشویی سامسونگ

   02162948
تعمیر ماشین ظرف شویی سامسونگ در اکثر مواقع یکی از نگرانی های اصلی دارندگان این دستگاه است، چراکه تداوم هرگونه اختلال در ماشین می تواند موجب از کارافتادگی کلی دستگاه شود. جهت تعمیر چنین ماشین هایی، نیاز به متخصص با تجربه در این زمینه دارید. تعمیر این وسیله چیزی نیست که بتوانید بدون تجربه از پس آن بر بیایید. اقدامات تعمیراتی کاربران مبتدی باعث آسیب رساندن بیشتر به ماشین می شود.

تعمیر ظرفشویی سامسونگ یکی از خدماتی است که در واحد تعمیرات لوازم خانگی نمایندگی رسمی سامسونگ IHC انجام می شود. در واحد تعمیر ظرفشویی سامسونگ هر آنچه که یک ماشین ظرف شویی برای تعمیر و سرویس نیاز داشته باشد، فراهم است. تعمیرکاران و کارشناسان مجرب این واحد با به کارگیری دانش و مهارت ویژه ی خود و نیز استفاده از ابزارآلات حرفه ای و تخصصی مرتبط به یاری شما شتافته و کارکرد صحیح دستگاهتان را به ارمغان می آورند.
  شعبه ولیعصر: میدان ولیعصر – نبش کوچه شقایق – ورودی اداری A مجتمع ایرانیان – طبقه اول – واحد ۱۹ | شعبه پیروزی: خیابان پیروزی – سه راه سلیمانیه – خیابان شاه آبادی – رو به روی مسجد یاسین – پلاک۳۵۵ | شعبه تجریش(کلیک برای پارکینگ):میدان تجریش–ابتدای خیابان ولی