سه شنبه, ۹ خرداد, ۱۴۰۲ / 30 May, 2023
مجله ویستا

AG Nero PhotoShow Deluxe ۴


AG Nero PhotoShow Deluxe ۴
بیشتر مردم Nero را برنامه‌ای برای ضبط سی‌دی و دی‌وی‌دی می‌دانند، اما Nero AG که از مشتقات جدید این مجموعه است توانسته مجموعه‌ها تازه از تولیدات را به نام Nero ارائه دهد.
این نسخه تازه‌ترین سیستم تک برنامه‌ای این مجموعه است که به آفریدن و نمایش اسلاید تصویرهائی که روی سی‌دی قابل رایت، توسط ایمیل قابل ارسال یا قابل آپلود در اینترنت هستند، می‌پردازد.
تأکید این نرم‌افزار روی هر چه ساده کردن کار است، بنابراین سه گزینه در هنگام شروع کار با این نرم‌افزار ارائه می‌شود. Make, Manage و Share انتخاب Manage امکان ارسال و رؤیت پیشاپیش کلکسیون عکس‌هایتان را فراهم می‌سازد. این بخش دارای اختیارات سازماندهی اولیه از جمله مشاهده تقویم (برای مراتب کردن عکس‌ها بنابر اریخ)، یا افزایش سرعت و به‌کارگیری کلمات کلیدی موردنظر برای عکس‌ها است. البته این اختیارات به اندازه کافی کارآمد نیستند. وقتی‌که ما یک کلمه کلیدی را به یک عکس اضافه می‌کنیم، این برنامه کلمه کلیدی را به تمام عکس‌های موجود در همان فولدر می‌افزاید.
برای مدیریت کلکسیون‌های بزرگ عکس، بهتر است از برنامه‌های کاربردی اهدائی از جمله، کمپانی Corel Photo Album ۶ استفاده کنید. ابزارهای چاپگر عکس تا حدودی محدودیت دارند و تنها شامل برطرف سازی قرمز چشم، برش تصاویر، چرخش و حدود ۲۵ طبقه‌بندی فیلترهای افکت‌های ویژه هستند.
Photo Show قادر به رقابت با برنامه‌های ویرایش تصویر قوی‌ترین همچون Potoshop Elements و PaintShop pro نیست. یک تصویر با یک بار کلیک روی اجزاء Slideshow می‌تواند به‌خوبی کار کند. کلیک روی دکمه Make شما را به پنجره دیگری که در آن می‌توانید گروهی از عکس‌ها را انتخاب کرده و سپس برگه‌ای از منوی ساده کرکره‌ای را برگزینید، می‌برد. پس از انتخاب برگه توسط شما، برنامه به‌صورت خودکار مراحل تغییر و انتقال را روی عکس‌ها انجام می‌دهد، تراک آوائی مناسب را می‌افزاید و برای هرچه طبیعی‌تر و زنده جلوه دادن عکس‌ها از افکت‌های ویژه‌ای استفاده می‌کند. این روش بسیار خوب کار می‌کند و امکان آفرینش مجموعه اسلایدهای صاف و براق را در عرض چند ثانیه می‌دهد.
شما می‌توانید به چاپ اسلایدهای نمایشی خودتان با تراک آوائی مناسب و موضوع دلخواه بپردازید.
پس از کامل شدن اسلاید نمایشی، شما از ترکیب Share برای فرستادن آن برای خانواده و دوستان به کمک ایمیل و رایت روی سی‌دی یا ارائه در وب‌سایت خودتان کمک بگیرید.
سایت عکس‌های مشترک Flickr سایت محبوبی است. PhotoShow Deluxe ساخت اسلایدهای نمایشی حرفه‌ای را با سرعت بسیاری انجام می‌دهد. اگر تا به حال برنامه چاپگر عکسی با چنین توانائی، تهیه نکرده‌اید، این برنامه کاربرد مناسبی برای شما خواهد داشت. هر چند فتوشاپ المنت و بیشتر رقیب‌های ویرایش تصویر آن نیز از ابزارهای ویرایشی اسلایدهای مشابهی استفاده کرده‌اند. پیش از اینکه به تهیه نسخه کامل این برنامه بپردازید، می‌توانید نسخه آزمایشی آن را از وب‌سایت Nero آزمایش کنید.
منبع : نشریه تخصصی هنر و رایانه


همچنین مشاهده کنید

سایت فرازدیلیسایت لنداسپاخبرگزاری تحلیل بازارسایت اصلاحات نیوزسایت خبرآنلاینسایت تاپ نازسایت نورنیوزسایت چیدانهسایت همشهری‌آنلاینسایت مجله شبکه