چهارشنبه, ۵ مهر, ۱۴۰۲ / 27 September, 2023
مجله ویستا

بولرو - Bolero


بولرو - Bolero
سال تولید : ۱۹۸۴
کشور تولیدکننده : آمریکا
محصول : بو درک
کارگردان : جان درک
فیلمنامه‌نویس : جان درک
فیلمبردار : جان درک
آهنگساز(موسیقی متن) : پیتر برنستاین و المر برنستاین
هنرپیشگان : بو درک، جرج کندی، آندره‌آ اوکیپینتی، آنا اوبرگون، گرگ بنسن، اولیویا دابو، میرتا میلر، پل استیسی و جیمز استیسی.
نوع فیلم : رنگی، ۱۰۴ دقیقه.


دختر سینما دوستی به‌نام «آیر مک‌گیلیواری» (درک) پس از فارغ‌التحصیلی از دانشگاه در سال 1926 در پی یافتن «شیخِ» رویاهایش (مردی شبیه به «رودولف والنتینو») به مراکش می‌رود؛ اما تیرش به سنگ می‌خورد و سپس رهسپار اسپانیا می‌شود و گاوبازی به نام «آنخل کونترراس» (اوکیپینتی) را برمی‌گزیند و با تمهیداتی موفق می‌شود توجه او را - از میان انبوه محبوبه‌هایش - جلب کند. اما کامیابی آنان ناتمام می‌ماند و «آنخل» بی‌میلی نشان می‌دهد. با این همه «آیرا» دست برنمی‌دارد و بالاخره پس از پشت سر گذاشتن ماجراهائی، «آنخل» را مشتاق می‌سازد و سرانجام با هم ازدواج می‌کنند.
* فیلم بسیار بد دیگری از درک که گویا استاد ساختن فیلم‌های بسیار بد است. محصولی از شرکت گولان - گلوبوس که صرفاً برای نمایش جذابیت‌های جسمانی خانم بو (همسر آقای جان درک) ساخته شده است. در فیلم نماهای فراوان، طولانی و خسته کننده از حالت‌های جسمی متفاوت بو درک دیده می‌شود.


همچنین مشاهده کنید

سایت بیتوتهسایت انرژی پرسسایت فرازدیلیسایت انصاف نیوزوبگردیسایت اکوایرانسایت تابناکسایت دیجیاتوسایت تاپ نازروزنامه ابتکار