پنجشنبه, ۲۸ تیر, ۱۴۰۳ / 18 July, 2024
مجله ویستا

‌ ۲۰ آذر


‌ ۲۰ آذر
● متولد فروردین (بره):
مشکلات طولانی زود تر حل می شود اما کوچک تر ها ادامه دارند. استعدادهای زیادی دارید. فکری ذهنتان را به خود مشغول کرده است ونمی توانید از آن رهایی پیدا کنید. باید با افرادی که ناراحتتان می کنند رو به رو شوید حتی اگر منجر به جر و بحث شود.
● متولدین اردیبهشت (گاو):
ستارگان تاثیر زیادی بر مسائل مالی شما می گذارند سعی کنید از راهنمایی دیگران کمک بگیرید تا پس فردا تصمیم مهمی نگیرید .
● متولدین خرداد (دوقلوها):
موانعی بر سر کار و حرفه شما وجود دارد. پیشرفتتان کندتر شده است. اما می توانید مطمئن باشید چیزی را که به دست می آورید با ارزش است. تنها عقلتان را به کار اندازید و توقع نداشته باشید به سرعت نتیجه بگیرید.
● متولدین تیر (خرچنگ):
هدایای غیر منتظره دریافت می کنید. سعی کنید پول ها و اجناس با ارزش تان را در جایی امن بگذارید. افراد بی وجدان زیادی هستند که منتظر بی توجهی شما در حین خرید هستند.
● متولدین مرداد (شیر):
امروز از سخاوتمندی شخص مورد علاقه تان بسیار شگفت زده شده و از این که نیازهای شما را قبل از خودش برآورده ساخته بسیار شاد خواهید شد. و منتظر راهی هستید که خیلی زود جبران کنید. اگر در حال حاضر شیری تنها هستید، تا آن جا که می توانید با دیگران معاشرت کنید، چرا که نمی دانید ممکن است در این معاشرت ها چه کسی را ملاقات کنید. ممکن است این شخص نیمه دیگر روحتان نباشد، ولی دوستی بی نظیر خواهد بود.
● متولدین شهریور (سنبله):
افکارتان از این سو به آن سو می رود و دوست دارید با دیگران صحبت کنید.دوست دارید با یکی از دوستان خاطرات گذشته را مرور کنید.
● متولدین مهر (ترازو):
امروز برای تان ساده است که نیمه پر لیوان را ببینید و بسیار برای تان مفید است.محبوبیت شما بسیار زیاد است،احساس عالی دارید و چیزهای زیادی دارید که می توانید شکرگزار آنها باشید.در هر لحظه ممکن است دوست بسیار نزدیک و یا همسایه ای راهی جدید را در مسیر زندگی شما قرار دهد که بسیار برای تان لذت بخش باشد و احتمالاً آن قدر خبر جالبی است که به خاطر آن می خواهید جشنی بگیرید.
● متولدین آبان (عقرب):
دیگران با حرف های شما موافقند و از شما حمایت می کنند.به هنگام رانندگی مراقب باشید و با سرعت زیاد نرانید و گرنه آسیب می بینید.
● متولدین آذر (کمان):
حس ششم و قوه الهام گیری خود را فراموش نکنید چون خدا آنرا بدلیل خاصی به شما داده و بخصوص وقتی که پای مسایل احساسی پیش می آید. اگر حس غریزی خود را نادیده بگیرید و در مورد شخصی شک بکنید فقط باید خود را ملامت کنید. اگر به قضاوت درونی خود اعتماد کنید انسان عاقل تر و قوی تری خواهید بود.
● متولدین دی (بز):
اگر خرید می کنید حتماً مراقب باشید که گول نخورید. شاید کمی بی احتیاط تر از همیشه باشید، احتمالاً چون به خودتان خوش می گذرانید، وشاید هم از شما دزدی شود. بهترین کاراین است که بیش تر از آن چه پول لازم دارید با خودتان به بیرون نبرید.
● متولدین بهمن (ظرف آب):
در تعطیلات آخر هفته یک رابطه صمیمی به توجه زیادی نیاز دارد. به خصوص اگر از حالا به بعد متوجه آن شوید.شاید نتیجه بگیرید که یک رابطه دوستی زمانش به سر رسیده است و اکنون زمان جدایی است یا شاید متوجه شوید که کسی برایتان بسیار مهم تر شده و زمان آن رسیده که کاری در رابطه با آن انجام دهید.
● متولدین اسفند (ماهی):
چند غرولند در خانه می تواند باشد یا چند مورد اشاره که مورد توجه قرار می گیرد . شما امروز ثابت قدم و مصمم هستید و به طور حرفه ای نمی توانید اشتباه کنید . اگر بخواهید همه را خوش اخلاق حفظ کنید امشب یک هیاهوی مخصوص خانواده تان درست کنید.
منبع : مطالب ارسال شده