دوشنبه, ۲ خرداد, ۱۴۰۱ / 23 May, 2022
مجله ویستا

موفق‌ترین طراح دنیا شوید


موفق‌ترین طراح دنیا شوید
برای اینكه یك طراح موفق و پرطرفدار باشید، كافی است كه الگوهای كلی را مدنظر داشته باشید تا جزو موفق‌ترین و در عین حال پردرآمدترین‌ها در حرفه خود باشید.
مهم نیست كه چه نوع طراحی هستید، توجه كنید كه پیش از هركاری برای خود پروژه كاری را با اهداف مشخصی تعریف كنید. در این پروژه سعی كنید كه مراحل كاری خود را به روشنی مشخص كنید و در ادامه به خروجی كار خود هم توجه داشته باشید. به یاد داشته باشید كه هرچه مشخص‌تر و با جزئیات بیشتر به كار و طرح مورد نظر نگاه كنید، ضریب موفقیت شما در ارائه طرح خواسته شده بیشتر خواهد بود. پیشنهاد می‌كنیم كه هیچگاه از طرح‌های امتحان نشده در كار اصلی خود استفاده نكنید. مرحله بعدی در نظر گرفتن زمانی مشخص برای شروع و پایان پروژه طراحی است. اگر نوع پروژه طراحی شما به نوعی است كه نیازمند مشاركت دیگران می‌باشد، در یك بازه زمانی مشخص فراخوانی را به هرنوعی كه خود تشخیص می‌دهید اعلام كنید و در پایان زمان‌بندی ارائه شده شركای كاری خود را برگزینید. به یاد داشته باشید كه سردرگمی و بی‌برنامگی در پروژه‌های طراحی یعنی بدنام شدن در خصوص خوش‌قولی و این یعنی تمام!

منبع: گلوبال اسكول
منبع : تهران امروز


همچنین مشاهده کنید

خبرگزاری تسنیمسایت آفتاب نیوزخبرگزاری ایسناسایت فرادیدسایت تجارت نیوزخبرگزاری صدا و سیماسایت مثلث آنلاینسایت اعتماد آنلاینسایت خبرآنلاینخبرگزاری اسپوتنیک