دوشنبه, ۲ خرداد, ۱۴۰۱ / 23 May, 2022
مجله ویستا

فرمول موفقیت در کار


فرمول موفقیت در کار
▪ مؤدبانه، مشتاقانه، قاطعانه، دوستانه، صمیمانه و کنجکاوانه بپرسید و به یاد داشته باشید که آینده متعلق به آن‌هایی است که می‌پرسند.
▪ ذهن خود را مدام با تصاویر سلامتی، شادمانی و سعادت که آرزوی آن را دارید پرکنید.
▪ موفقیت شغلی هنگامی‌ آغاز می‌شود که دقیقا مشخص کنید شغل ایده‌آلتان چیست؟
▪ رویاهای بزرگی را در سر بپرورانید. تصور کنید که در هیچ زمینه‌ای محدودیتی ندارید و سپس قبل از آنکه تصمیم بگیرید چه کاری برایتان ممکن است، تصمیم بگیرید که چه کاری مناسب و درست است.
▪ با ایده‌آل خود شروع کنید. شغل، زندگی و محیط کاری ایده‌آل خود را توصیف کنید.
▪ شاید مهمترین واژه در موفقیت و خوشبختی این باشد:«بخواه!».
▪ از دیگران آنچه را که می‌خواهید طلب کنید. از آن‌ها کمک بگیرید. اطلاعات لازم را کسب کنید. با آن‌ها مشورت کنید. نظرشان را بخواهید و هرگز از خواستن و پرسیدن نترسید.
▪ به دنبال شغلی که دوست دارید، باشد. به دنبال قبول مسوولیت‌ها و پست‌هایی که دوست دارید، باشید. هر چقدر شغل یا کارتان را بهتر و دقیق‌تر مشخص کنید، آن را آسان‌تر به دست می‌آورید.
▪ از طریق برنامه‌ریزی، تحقیق و استفاده از راه کارهای کارآمد موجود در زمینه پیشرفت شغلی، کنترل کامل مسیر زندگی خود را به دست بگیرید.
▪ در طول ساعات کار، پیوسته مشغول کار باشید. سعی کنید در محل کار خود به پُر کارترین فرد مشهور باشید.
▪ با مشهور شدن به عنوان پر کارترین فرد سازمان سریع‌تر از هر طریق دیگری مورد توجه تصمیم گیرندگان اصلی سازمان قرار می‌گیرید.
منبع : خبرگزاری ایسنا


همچنین مشاهده کنید

خبرگزاری تسنیمسایت آفتاب نیوزخبرگزاری ایسناسایت فرادیدسایت تجارت نیوزخبرگزاری صدا و سیماسایت مثلث آنلاینسایت اعتماد آنلاینسایت خبرآنلاینخبرگزاری اسپوتنیک