شنبه, ۲۳ تیر, ۱۴۰۳ / 13 July, 2024
مجله ویستا

۲۹ بهمن


 ۲۹ بهمن
● متولدین فروردین ماه (بره):
امروز شرایط غیرمعمول و جالبی پیش می آید. مهم است که امروز باز فکرکنید، انعطاف پذیر باشید و از تجربیات گذشته استفاده کنید تا از این روز فوق العاده بیشترین استفاده را ببرید.
● متولدین اردیبهشت ماه (گاو):
سعی کنید گذشته را فراموش کنید. فراموش نکنید دوستان شما همیشه دلسوز و مهربان نیستند. امروز فعالیت های خلاقانه جدید، شما را سرگرم و لحظات خوبی برایتان فراهم می کند.
● متولدین خردادماه (دو قلوها):
دیگران بدون هیچ فکری کارها را به شما واگذار می کنند و باعث تعجب شما می شوند. امروز یک نفر راهی را از نظر کاری و یا آرزویتان پیش پای شما قرار می دهد.
● متولدین تیر ماه (خرچنگ):
امروز بهترین زمان است تا به افرادی که دوست شان دارید، توجه کنید. اگر به شخصی تا حدی بی توجهی کرده اید امروز آن را جبران کنید و به حرف هایشان خوب گوش دهید.
● متولدین مرداد ماه (شیر):
امروز تصمیم گرفته اید که کارها را سریع تر انجام دهید و وقتتان را با هر چند تا کاری که پیدا کنید، پر می کنید. همچنین امروز پیغام یا تماسی تعجب آور از طرف شخصی دارید که از شما دور است.
● متولدین شهریور ماه (سنبله):
امروز مردم اصرار دارند شما به نصایح بی شمار آنها گوش دهید. حتی اگر نمی خواهید بشنوید، اجازه دهید آنها شما را نصیحت کنند، با این کار آرامش و صلح برقرار می ماند.
● متولدین مهر ماه (ترازو):
امروز جزئیات و ریز مطالب را مورد توجه قرار می دهید و از این که سر از هر کاری در بیاورید لذت می برید. همچنین از حل کردن معماها لذت خواهید برد، ولی دقت کنید با پرداختن به جزئیات از کل ماجرا غافل نشوید
● متولدین آبان ماه (عقرب):
یکی از دوستانتان انتقادگر است و شما نیز متقابلا همین رفتار را در پیش می گیرید. سعی کنید زود بر این موضوع غلبه کنید وگرنه ذهن تان درگیر مسائل جزئی خواهدشد. اگر عصبانی هستید بروید بیرون و کمی قدم بزنید.
● متولدین آذر ماه (کمان):
امروز سعی کنید منظور اصلی تان را به زبان بیاورید و واقعا آنچه را می گویید حقیقت داشته باشد. تا وقتی که بترسید که حقیقت را بگویید قادر خواهید بود از یک درگیری با اطرافیان خود پرهیز کنید.
● متولدین دی ماه (بز):
امروز تمایل دارید احساساتتان را بیان کنید. این موضوع برا ی روابط دوستانه بسیار مفید می باشد. لازم است بدانید که احساساتتان هر لحظه قوی تر می شود.
● متولدین بهمن ماه (ظرف آب):
امروز یک اشاره را به معنای محبت تشخیص می دهید اما امروز این یک تعبیر خطاست. شما در دستیابی خیالی تان هستید. امروز شاید مجبور شوید برای اطرافیانتان هجی کنید که دقیقا منظور شما چیست.
● متولدین اسفند ماه (ماهی):
ستارگان سرگرمی و تفریح خاصی را برایتان فراهم می کنند و می توانید امروز عصر با دوستانتان به خارج از شهر بروید و روحیه تان را عوض کنید. امروز هیچ کس به شما نمی گوید که چه کاری انجام بدهید یا ندهید.
منبع : مطالب ارسال شده