دوشنبه, ۷ فروردین, ۱۴۰۲ / 27 March, 2023
مجله ویستا

تبدیل عکس به نقاشی به کمک نرم افزار


تبدیل عکس به نقاشی به کمک نرم افزار
آیا شما نیز جزء کسانی به شمار می آیید که همیشه آرزو دارند یک نقاش حرفه ای شوند و از هر تصویر و منظره ای نقاشی بکشند؟ شاید به این موضوع نیز فکر کرده اید که به دنبال این بروید و آن را به صورت حرفه ای فرا بگیرید اما تاکنون به هر دلیلی موفق به این کار نشده اید اگر شما جزء این دسته از افراد به حساب می آیید به شما توصیه می کنیم حتماً تا انتهای این مطلب با ما همراه شوید.همان گونه که بارها بیان کرده ایم، کامپیوترها قادر به حل بسیاری از مشکلات و رفع نیازهای کاربران هستند و در این میان نرم افزارهای مختلفی با توجه به نیاز کاربران طراحی و ساخته می شوند تا با ارائه خدمات ، مشکلات آنها را برطرف کنند. نرم افزارهای مختلفی برای طراحی و ساخت تصاویر یا نقاشی کردن به صورت کامپیوتری موجود است که کاربران برای کار با این نرم افزارها نیازمند کسب تجربه و فراگیری تکنیک ها و همچنین رعایت اصول طراحی هستند تا در نهایت به نتیجه ای مطلوب دست یابند. بسیاری از شرکت های نرم افزاری برای این کاربران و افرادی که نیازمند طراحی های این چنینی هستند اما از دانش کافی در این زمینه و تجربیات و دانستن تکنیک های طراحی اطلاعی ندارند نیز فکری کرده و اقدام به ساخت برنامه هایی کرده اند که به کمک آنها کاربران به راحتی می توانند مشکلات خود را برطرف کرده و تصاویر خود را نقاشی یا طراحی کنند. درباره موضوعی که در ابتدا بیان کردیم نیز نرم افزارهایی ساخته شده تا به کاربران در رفع این نیاز کمک کند. این نرم افزارها با تبدیل تصاویر به صورت نقاشی این امکان را می دهند تا کاربر تصویر مورد نظر خود را همانند یک نقاشی ساخته و از آن بهره برداری کند. در این مطلب نرم افزاری را به شما معرفی می کنیم که به کمک آن قادر به نقاشی هر منظره و تصویری خواهید بود.
PhotoArtist نام نرم افزاری است که کاربران به وسیله آن قادر خواهند بود عکس های خود را با اعمال افکت های موجود در برنامه به نقاشی تبدیل کنند. به عنوان مثال کاربر یک عکس را به برنامه وارد می کند و با استفاده از افکت های موجود در برنامه تصویر را به گونه ای تغییر می دهد که در پایان عکس شما همانند یک نقاشی می شود. این نرم افزار با تمام نسخه های ویندوز Vista, XP, ۲۰۰۰, ۲۰۰۳, ۹۵, ۹۸, ME, NT۴ سازگار است. همچنین این نرم افزار از ۱۵ زبان مختلف نظیر انگلیسی ، روسی ، فرانسوی ، ایتالیایی ، هلندی ، آلمانی و... نیز پشتیبانی می کند. این نرم افزار محصولی از شرکت BenVista است.
علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر درخصوص این نرم افزار و دانلود رایگان آن می توانند به سایت www.p۳۰world.com مراجعه کنند.
منبع : روزنامه سرمایه


همچنین مشاهده کنید

خبرگزاری باشگاه خبرنگارانسایت نی نی بانسایت ورزش سهسایت اقتصادنیوزسایر منابعسایت سلام نوسایت ساعدنیوزسایت اصلاحات نیوزسایت چیدانهخبرگزاری صدا و سیما