سه شنبه, ۴ مهر, ۱۴۰۲ / 26 September, 2023
مجله ویستا


مزاحم اوما تورمن عاشق یا مجنون؟


مزاحم اوما تورمن عاشق یا مجنون؟
شهرت ستارگان سینما و خوانندگان، هرچند به نظر آمیخته با محبوبیت همگانی و ثروت است و بسیاری آرزوی به دست آوردن آن را دارند، اما دردسرهایی هم دارد که مهمترین اش از دست رفتن زندگی خصوصی شخص و درگیر شدن با مشکلاتی است که کمتر کسی به آن فکر می کند.
یکی از این موارد که بارها گزارش شده و گاه هم کار به دادگاه و پلیس کشیده شده، تحت تعقیب قرار گرفتن یک ستاره سینما یا خواننده مشهور توسط اشخاصی است که شب و روز آنها را تحت نظر می گیرند تا شاید ستاره مزبور دلش به رحم بیاید و گوشه چشم عاشقانه ای به آنها داشته باشد.
اوما تورمن، ستاره زیبا و پرطرفدار هالیوود که به خاطر بازی در فیلم هایی چون بیل را بکش و قصه های عامه پسند ساخته های کوئینتین تارانتینو، هم شهرت هنری دارد و هم مردمی، از آخرین قربانیانی است که مورد مزاحمت اشخاصی قرار می گیرند که خود را عاشق و شیدا می نامند، اما اعمال جنون آمیزی انجام می دهند که خواب را از چشمان ستارگانی چون اوما تورمن، می رباید.
قضیه از این قرار است که آقایی به نام جک جردن، ۳۷ساله و فارغ التحصیل دانشگاه شیکاگو، از سال ۲۰۰۵تا اکتبر ۲۰۰۷که دستگیر شد، برای این ستاره قدبلند ، نامه های عاشقانه می نوشته و مزاحمت های شدیدی را ایجاد می کرده است.
آقای جردن روز پنج شنبه به دادگاه آمد و اوما تورمن در دادگاه با مزاحم دو ساله اش که زندگی او را سیاه کرده بود، روبرو شد.
این عاشق یا مجنون با قید وثیقه ده هزار دلاری آزاد است، اما به جرم آزار می تواند به یک سال زندان محکوم شود. خانم تورمن در دادگاه گفت: «من کاملا از پا افتاده بودم. مثل یک کابوس بود، خیلی ترسناک.»
این ستاره هالیوود به هنگام ادای توضیحات به طرز قابل تشخیصی می لرزید. دستان او لرزش شدیدی داشت، زمانی که کارتی را که این مرد به هنگام فیلمبرداری یک فیلم در منهتن برای او فرستاده بود، به دادگاه نشان می داد.
خانم تورمن گفت وقتی این کارت به دست او رسید، با خانواده اش در نیویورک تماس گرفت و مطلع شد که این شخص با خانواده او هم تماس گرفته است.
زمانی که خانم تورمن ادای توضیحات می کرد، آقای جردن هر از گاه به او نگاه می کرد، اما خانم تورمن به او نگاهی نکرد.
مادر اوما تورمن هم پیشتر شهادت داده بود که اولین بار در سال ۲۰۰۵، متهم به خانه او در وود استاک تلفن کرده و گفته است که بودن او با اوما تورمن، «یک تقدیر» است.
همچنین در دادگاه، ایمیل هایی که این مرد به پدر اوما تورمن در آوریل ۲۰۰۵فرستاده، قرائت شد که در آنها نوشته است که دو فرزند اوما تورمن وجود ندارند و به آیه ای از انجیل که ابراهیم فرزندش را برای قربانی کردن می برد، اشاره شده است.
در طول این دادگاه سه روزه، ادعا شد که آقای جردن بیمار است و وکیل او گفت که او به جای زندان، باید تحت درمان قرار گیرد.
وکیل آقای جردن گفت: «او به مانند من و شما فکر نمی کند. او حد و حدودی را که من و شما می دانیم، نمی داند. او فکر می کند که این کارها رمانتیک است.»
دادستان به دادگاه گفت که آقای جردن برای بیش از دو سال سعی کرده که با خانم تورمن رابطه برقرار کند و بر روی پله های خانه او در گرینویچ ویلیج، جایی که این ستاره سینما با دو فرزندش زندگی می کند، نشسته است.
دادستان همچنین گفت که خانواده تورمن یک بار ایمیلی از او با این مضمون دریافت کرده اند: «اگر من اوما تورمن را ظرف ۲۴تا ۴۸ساعت نبینم، خودم را می کشم.»
آقای جردن با قید وثیقه ده هزار دلاری آزاد است، اما به جرم آزار می تواند به یک سال زندان محکوم شود.
منبع : سایت بی نقاب


همچنین مشاهده کنید





سایت مثلث آنلاینروزنامه شرقسایت زومیتسایت اصلاحات نیوزوبگردیسایت برترینهاسایت باتوسایت سلام نوسایر منابعسایت مجله شبکه