چهارشنبه, ۲ فروردین, ۱۴۰۲ / 22 March, 2023
مجله ویستا

خنک شوید


خنک شوید
تابستان است و خورشید داغ تر از همیشه بر ما می تابد. در این میان یك لیوان نوشیدنی خنك بهترین ابزار برای رفتن به جنگ گرما است و صد البته نوشیدنی های میوه ای به خصوص از نوع خانگی بر انواع كارخانه ای و گازدار آن برتری دارند. در اینجا چند نمونه ساده و خوش طعم از نوشیدنی های خنك را پیشنهاد می كنیم.
● میلك شیك توت فرنگی
مواد لازم برای هر لیوان:یك پیمانه توت فرنگی ،دو قاشق سوپخوری بستنی با طعم توت فرنگی،سه تا چهار قطعه یخ.توت فرنگی ها را خوب بشویید. سپس برگ های سر توت فرنگی را بگیرید. توت فرنگی ها را با سایر مواد در مخلوط كن بریزید و چند ثانیه آن را روشن نگاه دارید تا یخ خوب خرد شود و مواد مخلوط شوند. میلك شیك شما آماده است. اگر برای پذیرایی از مهمانان این میلك شیك را تهیه می كنید می توانید آن را به زیبایی با یك عدد توت فرنگی درسته و یك شاخه اسطوخودوس تزیین كنید. ساقه اسطوخودوس را در توت فرنگی فرو ببرید و آن را روی دهانه لیوان بگذارید و اگر اسطوخودوسی در دسترس ندارید می توانید از سیخ های چوبی باریك كه برای تهیه كباب چوبی مورد استفاده قرار می گیرند، بهره بگیرید.
منبع : روزنامه شرق


همچنین مشاهده کنید

سایت پارسینهسایت رکناروزنامه تعادلسایت فرادیدسایت جمارانسایت رویداد 24سایت نامه نیوزسایت سلام نوسایت ساعدنیوزخبرگزاری ایلنا