دوشنبه, ۸ آذر, ۱۴۰۰ / 29 November, 2021

ایرپادها ابزارهای هوشمند و کارآمدی هستند که در این هیاهوی زندگی شهری، توانستند باری از دوش انسان بردارند. سبکی و قابل حمل بودن، آن ها را به ابزاری سودمند تبدیل کرده طوری که بعد از گذشت سال ها ایرپادها عضوی از جامعه هوشمند به شمار می آیند. اتصال ایرپاد به سیستم های دیگر مثل اپل واچ زنانه و مردانه، تبلت و لپ تاپ ها به محبوبیت آن ها اضافه کرده است. در این مقاله قصد دارم به ویژگی های ایرپادها بپردازم، اگر هنوز برای خرید ایرپاد تصمیم نگرفته اید، این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.

ایرپادها ابزاری هوشمند در خدمت آسایش انسان


1 . ساعت ها بدون نگرانی موسیقی گوش بدهید
ایرپادهای اپل گزینه خوبی در سفر به شمار می آیند زیرا با یکبار شارژ کردن به شارژ مجدد نیازی ندارند. شما می توانید تا 5 ساعت موسیقی موردعلاقه تان را گوش دهید و 3 ساعت بدون نگرانی مکالمه تلفنی داشته باشید. قابلیت بی نظیری که در ایرپادها وجود دارد باعث شده شما فقط با 15 دقیقه شارژ تا 3 ساعت از آن استفاده کنید. ایرپادها مشکلات حمل و گره خوردن سیم را ندارند. برای شارژ کردن می توانید خیلی راحت آن را داخل جعبه شارژ قرار دهید تا شارژ شوند.

2. قابل اتصال به دستگاه های هوشمند دیگر
ایرپادها خیلی راحت به دستگاه های دیگر مثل گوشی آیفون و آیپد و دستگاه های بلوتوث دار متصل می شوند. اگر می خواهید هنگام دویدن تماس بگیرید به راحتی می توانید با اتصال اپل واچ به ایرپادها مکالمه داشته باشید. ایرپادها به راحتی صدا را از آیپد پخش می کنند. با ایرپادها می توانید حین رانندگی به پادکست مورد علاقه خود گوش دهید. اما برخی ویژگی ها مختص دستگاه های اپل است، مثلا به محض روشن شدن دستگاه های اپل به سرعت با آن ها جفت می شوند، اما دستگاه های اندرویدی از این قابلیت محروم هستند. اگر دنبال خرید تبلت یا آیپد هستید و نمی دانید کدام را انتخاب کنید، لیپک بهترین منبع مقالات در حوزه تکنولوژی است می توانید مقاله تفاوت تبلت و آیپد را در لیپک مطالعه کنید.

ایرپادها ابزاری هوشمند در خدمت آسایش انسان


3. به دستیار اپل متصل شوید
دستیار محبوب اپل، سیری در خدمتگزاری حاضر است. شما می توانید با ایرپاد به سیری متصل شوید و به همان روش در آیفون خود از آن استفاده کنید، فقط تا زمانی که آیفون شما به ایرپاد متصل است می توانید با سیری در ارتباط باشید.

4. کنترل ایرپاد در دستان شماست
ایرپاد تمام قابلیت های کنترل را دارد. با ایرپاد به راحتی می توانید موسیقی مورد نظرتان را پخش یا تغییر دهید و چندین بار موسیقی مورد علاقه تان را گوش کنید.

5. به راحتی تماس بگیرید
با ایرپاد می توانید تمام تماس های تلفنی را پاسخ دهید. به این صورت با ضربه زدن روی آن می توانید مکالمه را شروع کنید.

6. به راحتی دزدیده می شوند.
کوچکی ایرپادها هم مزیت است و از طرف دیگر جزو نقایص آن به شمار می رود زیرا به راحتی دزدیده می شود.
مواظب باشید زیرا مجبور خواهید بود یک ایرپاد تازه خریداری کنید.

ایرپادها ابزاری هوشمند در خدمت آسایش انسان


7. به راحتی در گوش قرار می گیرند
ایرپادها به راحتی داخل گوش جای می گیرند و از گوش نمی افتند شما می توانید بدون نگرانی با آن ورزش کنید . البته این موضوع به نوع طراحی آن ها نیز بستگی دارد.

8. متناسب با انواع گوش طراحی شده اند
یکی از ویژگی هایی که توجه مردم را به ایرپادها جلب کرده این است که متناسب با انواع گوش ساخته می شوند. آن ها باهر نوع گوشی سازگار هستند و محکم در گوش جای گیرند.

9. طراحی شیک قربانی کیفیت ساخت
ایرپادها با وجود اینکه شیک و زیبا و جمع و جور ساخته شده اند اما بسیار آسیب پذیر هستند. بنابراین وقتی از کیف بیرون می آورید باید مراقب باشید تا زمین نخورند. زیرا نمی توانید آن را تعمیر کنید.

10. حذف نویز صدا
ایرپادها قابلیت فوق العاده ای در حذف صداهای مزاحم دارند، این ویژگی در مواقعی کارگشا است که شما در محیطی شلوغ با کسی صحبت می کنید و صداهای محیط اجازه نمی دهند که شما صدای مخاطب را بشنوید. به لطف این تکنولوژی گوش های شما از آسیب صدا در امان باقی می ماند. زیرا ایرپاد با این قابلیت صدای اطراف را حذف می کند تا شما به راحتی صدای مد نظر را بشنوید. قابلیت جدیدی در ایرپاد پرو وجود دارد که می توانید صداهای محیط را بشنوید برای این کار باید ایرپاد را به حالت Transparency تغییر دهید. این گزینه برای مواقعی کارایی دارد که شما کامل نمی توانید از دو طرف صداها را قطع کنید. مثلا با شخصی تلفنی صحبت می کنید اما دوست دارید همزمان موسیقی موردعلاقه تان پخش شود.

11. قیمت گران ایرپاد
بزرگترین مشکل ایرپادها قیمت آن هاست. اگر دنبال امکانات مشابه ایرپاد می گردید، و کیفیت را به برند ترجیح می دهید، قابلیت های گلکسی بادزها را نیز مقایسه کنید. گلکسی بادز و گوشی سامسونگ معتبر را می توانید از فروشگاه های معتبر جستجو کرده و امکانات هر یک را بررسی کنید تا بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید.