دوشنبه, ۲۹ شهریور, ۱۴۰۰ / 20 September, 2021

بازی کالاف دیوتی در دو دهه اخیر از محبوب ترین و معروف ترین بازی های ساخته شده در سبک تیراندازی شناخته می شود و بهترین بازی در دنیای گیمینگ ها است که جذابیت و چالشهای بی نظیری برای بازیکنان به همراه دارد امروزه اکثرا تمام گیمرهای جهان با این بازی آشنایی دارند.
کالاف دیوتی همانند پابجی موبایل امکانات زیادی در اختیار بازیکنان قرار داده است و بازیکنان می توانند انواع سلاح ها، لباسها، تجهیزات و امکانات را در اختیار خود داشته باشند.
در این بازی برای استفاده از امکانات و قابلیت ها پرداخت های درون برنامه ای نیاز است. ارز رایج بازی CP می باشد که بازیکنان می توانند با کمک آن سطح توانایی و مهارت خود را بالا ببرند و از رقیبان خود پیشی بگیرند و می توانند از سی پی برای شرکت در رقابت های مهم استفاده کنند.
یکی از نکات مهمی که توجه به آن لازم است این است که سی پی هایی که بدست می آورید را برای کارهای بیهوده خرج نکنید تا بتوانید دررقابت هایتان استفاده کنید همچنین شما به وسیله سی پی می توانید آیتم های بسیار زیادی و اسکین های زیادی را برای اسلحه های خود خریداری کنید تا با قدرت بازی را اجرا کنید و به این صورت شما می توانید تجهیزات خود را با سی پی ارتقا دهید.

بررسی تمام روش های موجود در خرید سی پی کالاف دیوتی


سی پی کالاف دیوتی چیست؟
بازی کالاف دیوتی موبایل توسط TiMi Studios به صورت اندروید وios ساخته و منتشر شده است. اکثر بازی های موبایل دارای پرداخت درون برنامه ای هستند که می توانید قابلیت هایی که غیر قابل دسترس هستند را از فروشگاه موجود در بازی تهیه و پرداخت کنید که این گونه می توانید آیتم های مورد نظرتان را خریداری کنید و آیتم های قبلی را به روزرسانی کنید.
سی پی در واقع ارزش و معیار بازی را به شدت افزایش می دهد به صورتی که بازیکنان از بازی لذت ببرند! این بازی ارزی به نام سی پی دارد که با استفاده از آن می توان به امکانات منحصر به فردی که در بازی وجود دارد دست یافت. .
دریافت و به دست آوردن سی پی در بازی کالاف دیوتی موبایل اهمیت بالایی دارد و جمع آوری آن برای تمامی بازیکنان حرفه ای کال اف دیوتی بسیار مهم است به طوری که اغلب بازیکنان به دنبال جمع آوری سی پی چه به صورت رایگان و چه با هزینه هستند چون باعث با ارزش شدن اکانت آنها می شود.

چگونه سی پی رایگان کالاف دیوتی را دریافت کنیم؟
برای جمع آوری سی پی به صورت رایگان باید حوصله کافی را برای انجام آن داشته باشید زیرا کمی وقت گیر و زمان بر است، دقت کنید که هیچ وقت به سراغ نرم افزار های هک سی پی نروید زیرا در صورت استفاده از آن ها امکان بن شدن اکانت شما وجود دارد. و همچنین در استفاده از نرم افزارهایی که به صورت رایگان گیفت کارت می دهند مواظب باشید و از درستی عملکرد آن ها مطمئن شوید.
از بهترین روشهای دریافت سی پی رایگان استفاده از ربات سی پی رایگان مومو جم است بدین صورت که باید درآن عضو شوید و دوستانتان را هم از طریق لینک دعوت کنید تا شانس شما در قرعه کشی افزایش یابد که این قرعه کشی هرهفته برگزارمی شود. از مزایای این روش این است که می توانید چندین بار در قرعه کشی شرکت کنید و چندین بار برنده شوید.
شما پس از خرید بتل پس می توانید جوایز و سی پی های رایگان زیادی را بدست آورید و در پایان رقابت ها، شما می توانید 800 سی پی بدست اورید و به راحتی به واسطه آنها بتل پس های بعدی را خریداری کنید.
با انجام دادن چالش ها و ماموریت های بازی می توانید سی پی رایگان دریافت کنید و با انجام ماموریت های مود بتل رویال سی پی بیشتری هم می توانید دریافت کنید.
می توانید در رقابت های بتل رویال شرکت کنید، ماموریت ها را به سرانجام برسانید تا سی پی رایگان بسیار زیادی را بدست بیاورید.
می توانید در شبکه های اجتماعی عضو شوید و مطالب رسمی کالاف دیوتی موبایل را دنبال کنید تا سی پی دریافت کنید.
سعی کنید تا جایی که می توانید تجهیزات بیشتری راغارت کنید زیرا هر چه بیشتر غارت کنید بیشتر هم به عنوان پاداش سی پی دریافت خواهید کرد.
کارتهایی را برای دریافت سی پی آنلاک کنید تا به شما سی پی رایگان داده شود.
یکی دیگر از راه هایی که می توانید سی پی رایگان دریافت کنید، این است که باید در رتبه بندی های رقابت های بتل پس جزو نفرات اول یا برتر باشید.

چگونه سی پی کالاف دیوتی موبایل را خریداری کنیم؟
سایت های زیادی در ایران هستند که می توانید از آن ها خدماتی همچون خرید سی پی و... را انجام دهید. از این رو توصیه می کنیم که در میان تمامی سایت ها برای خرید سی پی از اینجا اقدام کنید چرا که این فروشگاه ضمن ایجاد قیمتی مناسب، در کمترین زمان ممکن سی پی را در اختیار شما قرار می دهد.

بررسی تمام روش های موجود در خرید سی پی کالاف دیوتی


در سایت های مختلف بازیکنان می توانند سی پی مورد نظر خودشان را در کمتر از ۳ دقیقه خریداری کنند. همچنین می توانند از خدمات دیگر سایت مثل آموزش بازی ها، نقد و بررسی بازی ها، دانلود بازی ها، بخش انجمن بازی ها و ... نیز استفاده کنند.
در موارد فوق به معرفی هر دو روش پرداختیم اما نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که باید سی پی را از سریعترین راه ممکن بدست بیاورید تا بتوانید درمقابل سایررقبا قوی تر باشید از این رو می توانید از روش غیر رایگان و پولی استفاده کنید تا در مدت زمان کمتری به مقدار زیادی از سی پی دسترسی داشته باشید و گیمرهای حرفه ای که به سی پی زیاد نیاز دارند باید حتما اقدام به خرید کنند.
البته روش های رایگان نیز می توانند برای شما کارساز باشند اما تهیه آن ها زمان بسیار زیادی را از شما می گیرد که در مقایسه با روش پولی اصلا انتخاب مناسبی نیست! و این که شما از کدام روش استفاده خواهید کرد، کاملا به نظر شخصی شما ارتباط دارد.