شنبه, ۲۱ فروردین, ۱۴۰۰ / 10 April, 2021

مهاجرت با مدرک فنی حرفه ای از طریق فراگیری 5 شغل پردرآمد
تقاضا برای رشته‌های فنی در همه جای جهان فراوان است. اگر به رشته‌های فنی علاقه دارید، راه برای مهاجرت با مدرک فنی حرفه ای باز است. در این مطلب با ما همراه باشید و با 5 شغل پردرآمد که زمینه مهاجرت شما را فراهم می‌کند، آشنا شوید.
مهاجرت برای پیشرفت در کار، تحصیلات و زندگی، امر غیر ممکنی نیست. فقط باید دانش و تجربه خود را در رشته مورد نظر، به حد اعلا رساند. رشته‌های فنی به دلیل داشتن کاربردهای فراوان خانگی و صنعتی، همیشه فرصت شغلی دارند. اگر به رشته‌های فنی علاقه دارید، فرصت پیشرفت در آن‌ها را از دست ندهید. اخذ مدرک فنی حرفه‌ای در رشته دلخواه شما، سکوی پرتاب شما به سمت فرصت‌های شغلی در خارج از کشور است. کافیست در یک یا دو رشته مهارت عالی داشته باشید تا زمینه مهاجرت شما، فراهم شود.
در ادامه می‌خواهیم شما را با 5 شغل پردرآمد آشنا کنیم که مهاجرت با مدرک فنی حرفه ای را آسان می‌کنند. با طی کردن دوره فنی حرفه‌ای این رشته‌ها می‌توانید از بابت اشتغال در خارج از ایران اطمینان داشته باشید. اگر هم برنامه رفتن شما مهیا نشد، دست کم یک شغل موفق با درآمد عالی خواهید داشت. با ما همراه باشید!
چه شغل های پردرآمدی برای مهاجرت مناسب هستند؟
بازار کار مشاغل مختلف رشته‌های فنی حسابی داغ است. اما در این میان، 5 رشته وجود دارد که شانس شما برای پذیرش در خارج را افزایش می‌دهند. این رشته‌ها به برق و الکترونیک مرتبط هستند. اگر همیشه به این رشته‌ها علاقمند بوده‌اید، وقت پیشرفت و رسیدن به انتهای مهارت و تسلط، همین حالاست! فرصت یادگیری این رشته‌های جذاب و آینده دار را از دست ندهید.

مهاجرت با مدرک فنی حرفه ای از طریق فراگیری 5 شغل پردرآمد

تعمیرات موبایل و کامپیوتر (سخت افزار و نرم افزار)
موبایل و کامپیوتر، زندگی ما را احاطه کرده اند. تصور کردن یک روز زندگی بدون این دو دستگاه، امکانپذیر نیست. فراگیری تعمیرات موبایل هم در داخل کشور فرصت‌های شغلی پردرآمد دارد و هم در خارج از کشور. اگر در رابطه با تعمیرات گوشی موبایل علاقه زیادی دارید، بهتر است هر چه سریع‌تر برای گرفتن مدرک معتبر و یادگیری صفر تا صد تعمیرات موبایل در دوره های آموزش تعمیرات موبایل فنی حرفه ای ثبت نام کنید.

مهاجرت با مدرک فنی حرفه ای تعمیرات ایسیو (ECU) خودرو
خودروهای جدید همگی به ECU مجهزند. این قطعه کار کنترل عملکرد اجزای مختلف موتور را بر عهده دارد. اگر نحوه کار ایسیو و تعمیر آن را بدانید، شک نکنید که در همه کشورها فرصت شغلی خواهید داشت. نگران یادگیری مهارت های این شغل و تعمیرات ایسیو خودروهای جدید و خارجی نباشید. با شناسایی بهترین آموزشگاه تعمیرات ایسیو و شرکت در دوره های آن صفر تا صد تعمیر انواع ایسیو را یاد خواهید گرفت و می‌توانید با یک نگاه مختصر واحد کنترل فرمان موتور هر خودرویی را عیب یابی کنید.

مهاجرت با مدرک فنی حرفه ای از طریق فراگیری 5 شغل پردرآمد

طراحی، نصب و تعمیرات بردهای الکترونیکی
آیا یک وسیله الکترونیکی سراغ دارید که برد نداشته باشد؟ این یعنی هر کس که با تعمیر برد الکترونیکی آشنا باشد، می‌تواند در زمینه شغل‌های تولیدی و خدمات پیشرفت کند. شما می‌توانید هم در زمینه طراحی بردهای الکترونیکی مدرک فنی حرفه‌ای بگیرید و هم در زمینه تعمیر آن‌ها.
بنابراین اطمینان داشته باشید که یادگیری تعمیرات برد از طریق شرکت در دوره های بهترین آموزشگاه تعمیرات برد الکترونیکی می توانید با نحوه و مراحل تعمیر انواع برد آشنا شده و به راحتی وارد بازار کار شوید.

تعمیرات لوازم خانگی (تاسیساتی، شستشو، صوتی تصویری)
اصول تعمیرات لوازم خانگی، ایرانی و خارجی نمی‌شناسد. کافیست با ساز و کار پکیج، ماشین لباسشویی و تلویزیون آشنا باشید تا هر کجای جهان بتوانید این وسایل را تعمیر کنید. مهاجرت با مدرک فنی حرفه ای تعمیرات لوازم خانگی، آینده شغلی درخشانی دارد.

مهاجرت با مدرک فنی حرفه ای از طریق فراگیری 5 شغل پردرآمد

برق ساختمان، راه مطمئن مهاجرت با مدرک فنی حرفه ای
آخرین رشته فنی که در سرتاسر جهان فرصت شغلی دارد، برق ساختمان است. افراد متخصص در زمینه برق ساختمان، چه سیم کشی باشد و چه نصب دوربین، سنسور و درب، همواره به مهاجرت دعوت می‌شوند. کافیست در کنار برق ساختمان، مدرک فنی حرفه ای تاسیسات نیز داشته باشید تا پذیرش شما حتمی شود.

از کجا مدرک فنی حرفه ای بگیریم؟
مراکز گوناگونی به برگزاری دوره‌های فنی حرفه ای می‌پردازند. اما هیچ کدام از نظر تمرکز روی رشته‌های تخصصی به پای آموزشگاه برق گستران نمی‌رسند. این آموزشگاه به همراه خوابگاه‌های آن در مرکز شهر تهران یعنی حوالی میدان انقلاب واقع شده است. بنابراین دسترسی به آن برای افراد مقیم تهران و شهرستان‌ها، بسیار آسان است.
در صورتی که به قصد مهاجرت با مدرک فنی حرفه ای می‌خواهید در این موسسه ثبت نام کنید، بهتر است همین حالا وب سایت آموزشگاه برق گستران به آدرس https://barghgostaran.com/ را ببینید یا با شماره 02166597305 تماس بگیرید. اما قبل از آن، پیشنهاد می‌کنیم با مزایای کسب مدرک فنی از آموزشگاه برق گستران آشنا شوید.
تنوع فوق‌العاده بالای دوره‌ها: با مراجعه به وب سایت برق گستران می‌توانید در انواع رشته‌های فنی شامل دوره‌های نصب و تعمیرات، برق و الکترونیک، مکانیک و جوشکاری شرکت کنید.
امکان تجدید دوره: در صورتی که حد نصاب آزمون پایان دوره را کسب نکردید، جای نگرانی نیست. در آموزشگاه برق گستران همیشه امکان تجدید دوره و اخذ حد نصاب وجود دارد.
دسترسی به کارگاه عملی: یادگیری رشته‌های فنی بدون کار عملی، شدنی نخواهد بود. کارگاه مجهز برق گستران یادگیری و استفاده از انواع تجهیزات اندازه گیری، عیب یابی و مونتاژ را برای شما امکانپذیر می‌کند.
امکان ثبت نام در خوابگاه: اگر ساکن شهرستان هستید، هیچ نگران نباشید. با ثبت نام در خوابگاه مجموعه برق گستران می‌توانید بدون دغدغه اسکان، در دوره‌های آموزشی شرکت کنید.
برگزاری دوره‌ها با نفرات کم: دوره‌های برق گستران با هدف بهبود کیفیت آموزشی، با نفرات کم برگزار می‌شوند. بدین ترتیب توجه مدرس دوره و امکانات کارگاه، برای تمامی شرکت کنندگان یکسان خواهد بود.
آموزش در روزهای تعطیل: شاغل بودن شما، اختلالی در حضور در دوره آموزشی و مهاجرت با مدرک فنی حرفه ای ایجاد نمی‌کند. برگزاری دوره در روزهای تعطیل، بهره‌مندی از تمامی امکانات آموزشگاه برق گستران را برای افراد شاغل، امکانپذیر می‌کند.

نتیجه گیری
برای دریافت ویزای تخصص و مهارت و مهاجرت با مدرک فنی حرفه ای، باید 3 شرط داشته باشید. اول، باید در رشته‌های فنی، تحصیلاتی معادل فوق دیپلم داشته باشید. در ثانی، باید از سازمان فنی حرفه‌ای یا هنرستان، مدرک فنی حرفه ای بگیرید. در نهایت باید با استفاده از مدرک خود، مدت زمان مشخصی را به عنوان سابقه کار، فعالیت کنید.
اگر فوق دیپلم به بالا هستید، گرفتن مدرک برایتان آسان خواهد بود. کافیست به موسسه برق گستران مراجعه کرده و در رشته فنی دلخواهتان ثبت نام کنید. اساتید خبره، کارگاه‌های مجهز، آموزش در روزهای تعطیل و امکان بهره‌مندی از خوابگاه، کار گرفتن مدرک فنی حرفه‌ای را بسیار آسان می‌کند. برای تحقق رویای خود، همین حالا اقدام کنید.