جمعه, ۳ اردیبهشت, ۱۴۰۰ / 23 April, 2021

آموزش عملی نصب و تعمیرات پکیج دیواری با تخفیف ویژه در آموزشگاه فنی پارس

آموزشگاه فنی حرفه ای فنی پارس یکی از بهترین آموزشگاه های فنی به شمار می آید. این آموزشگاه به صورت عملی و درکارگاه های مجهز دوره های خود را برگزار می نماید. آموزش ها در این دوره توسط استاد متخصص و باتجربه به کارآموزان داده می شود.
یکی از پرطرفدارترین دوره هایی که در این آموزشگاه برگزار شده و هر هفته کارآموزان بسیاری در آن ثبت نام کرده و خود را برای ورود به بازار کار آماده می نمایند، دوره نصب و تعمیرات پکیج دیواری می باشد.
این دوره در دو کلاس نصب پکیج و تعمیرات پکیج برگزار شده و در مدت زمانی کوتاه کارآموزان را برای ورود به بازار کار آماده می نماید. در صورتی که قصد دارید یک شغل درآمدزا و پولساز داشته باشید و به مشاغل حوزه فنی علاقه مند اید توصیه می کنیم این مطلب را تا انتها بخوانید.

آموزش عملی نصب و تعمیرات پکیج دیواری با تخفیف ویژه در آموزشگاه فنی پارس

آموزش پکیج دیواری در آموزشگاه فنی پارس
آموزش پکیج در آموزشگاه نصب پکیج دیواری فنی پارس شامل دو دوره آموزش نصب پکیج های دیواری و آموزش تعمیرات پکیج دیواری می باشد. دوره نصب پیش نیاز دوره تعمیرات بوده و پیش از آن برگزار می گردد. در این دوره ابتدا کارآموزان با پکیج و قطعات آن آشنا شده، سپس مراحل لازم برای نصب صحیح انواع پکیج های تک و چند مبدل آموزش داده می شود.
شیوه آموزش در این کلاس به صورت عملی می باشد بدین صورت که کارآموزان طی دوره در محیطی شبیه به محیط واقعی کار مراحل نصب پکیج را در حضور استاد دوره تمرین کرده و به رفع اشکال می پردازند. آموزش عملی مفاهیم باعث شده تا کارآموزان پس از اتمام دوره بدون استرس وارد بازار کار شده و به درآمدزایی بپردازند.
پس از آنکه با صفر تا صد نصب پکیج آشنا شدید نوبت به برگزاری دوره آموزش تعمیرات تخصصی پکیج دیواری فرا می رسد. در این دوره کارآموزان با نحوه عیب یابی و تعمیرات پرشر سوییچ دود، پمپ، انواع کلکتورها، خازن پمپ، فن، شیرگازی، کلید حداقل فشار، بای پاس و دیگر قطعات پکیج، نحوه رسوب گیری مبدل ها، نحوه خلاص کردن پمپ از گیرپاژ، نحوه هواگیری پکیج، تنظیم کنترل دما و ایمنی پکیج، انواع مشکلات پکیج (آب دادن، سر و صدا، خاموش شدن، روشن نشدن، کم بودن فشار و غیره) و بسیاری از مباحث دیگر آشنا خواهند شد.
آموزش عملی تعمیرات پکیج دیواری در آموزشگاه فنی پارس باعث شده تا بیش از 90 درصد کارآموزان این رشته پس از اتمام دوره به راحتی وارد بازار کار شده و به درآمدزایی بپردازند.

مزایا شرکت در دوره های آموزشگاه فنی پارس
همانطور که اشاره شد امروزه آموزشگاه های متعددی دوره های پکیج دیواری را به دلیل بازار کار عالی این رشته برگزار می نمایند. اما کیفیت و شیوه برگزاری دوره در این مراکز با هم یکسان نبوده و برخی از این مراکز تنها به صورت تئوری به آموزش این مباحث می پردازند.
آن چه آموزشگاه فنی پارس را از سایر آموزشگاه های فعال در این حوزه متمایز کرده است. آموزشگاه عملی مباحث نصب و تعمیرات پکیج می باشد. در این آموزشگاه کلیه مدارک و تجهیزات لازم برای کار با پکیج های دیواری تهیه شده و کارگاه مجهز به انواع برندها و مدل های پکیج می باشد. این موضوع باعث شده تا کارآموزان هنگام آموزش به صورت عملی بر روی پکیج کار کرده و بدون استرس وارد بازار کار شوند.
ارائه مدرک معتبر فنی حرفه ای پس از پایان یافتن دوره آموزشی، امکان بازآموزیی رایگان دوره آموزشی، بهره مندی از پشتیبانی نامحدود آموزشی پس از پایان دوره، برگزاری دوره در ساعات منعطف، امکان پرداخت اقساطی شهریه برخی از دیگر مزایای شرکت در این دوره های آموزشی است.

آموزش عملی نصب و تعمیرات پکیج دیواری با تخفیف ویژه در آموزشگاه فنی پارس

بازار کار پکیج دیواری
بازار کار پکیج دیواری چگونه است؟
در رابطه با بازارکار این شغل باید بگوییم، این حرفه از بازار کار عالی برخوردار بوده و این موضوع به دلیل جایگزین شدن پکیج های دیواری به جای آبگرمن دیواری و سایر سیستم های گرمایشی می باشد. با افزایش خرید پکیج دیواری بدون شک تقاضا برای نصب این دستگاه افزایش می یابد. پکیج های دیواری همانند هر وسیله دیگری با گذشت زمان نیاز به سرویس و تعمیر دارد و این موضوع بازار کار تعمیرات پکیج را نیز بسیار داغ کرده است.
اگر به دنبال یک شغل درآمدزا و پولساز هستید این شغل از بهترین انتخاب ها می باشد. ضمن اینکه ورود به بازار کار این شغل نیاز به سرمایه بالایی نداشته و شما با سرمایه ناچیز می توانید وارد بازار کار شده و به درآمدزایی بپردازید. مهارت و دانش شرط لازم برای موفقیت در این شغل می باشد که با شرکت در دوره های آموزشگاه فنی پارس به آن دست خواهید یافت.
در صورتی که علاوه بر نصب و تعمیرات پکیج با نحوه نصب و تعمیرات کولرهای گازی نیز آشنا باشید بدون شک درآمد شما افزایش بیشتری خواهد داشت. در آموزشگاه فنی پارس دوره های آموزش نصب و تعمیرات کولرگازی همانند پکیج به صورت تخصصی و کاملا عملی برگزار می گردد.
با شرکت در این دوره های آموزشی در مدت زمانی کوتاه با تمامی نکات و فوت و فن های نصب و تعمیرات انواع مدل ها و برندهای کولر گازی آشنا شده و در بازار کار مشغول فعالیت شوید.
این آموزشگاه علاوه بر دوره های فوق دوره هی متعدد دیگری را برگزار می نماید. پکیج آموزش تعمیرات موبایل، آموزش برق ساختمان، آموزش برق صنعتی، آموزش تعمیرات لوازم خانگی، آموزش مکانیک خودرو، آموزش برق خودرو، آموزش نصب دوربین های مدار بسته برخی از ده ها دوره برگزار شده در این آموزشگاه است. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دوره‌های این آموزشگاه و ثبت نام می‌توانید به سایت این مرکز به نشانی https://amoozeshgahfanni.com مراجعه نمایید. یا با شماره 02166420303 تماس بگیرید